سلیمان تجهیز

Solomon Equipment

۱.۰ دسته: تجهیزات پزشکی
  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • labco.ir
۱.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی سلیمان تجهیز
شرکت سلیمان تجهیز با هدف توسعه مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی، فعالیت خود را با ارائه خدمات به سازمان‌ها، ارگان‌های دولتی، مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌های خصوصی، و آزمایشگاه‌های شیمی، پزشکی و دندان‌پزشکی آغاز کرده است. این شرکت با تکیه بر کارشناسان مجرب و تحصیل‌کرده، آماده همکاری و ارائه خدمات برای رفع نیازهای مرتبط می‌باشد.

آدرس سلیمان تجهیز
تهران، باقرخان شرقی، نرسیده به خیابان دکتر قریب، پلاک ۳۳، واحد یک

فرصت‌های شغلی در شرکت سلیمان تجهیز

شرکت سلیمان تجهیز اقدام به استخدام در موقعیت‌های شغلی متنوعی همچون کارمند بازرگانی، حسابدار و... می‌نماید. از مزایای این شغل‌ها می‌توان به بیمه اشاره کرد که برای تمامی کارکنان فراهم می‌باشد.

با پیوستن به تیم حرفه‌ای سلیمان تجهیز، از فرصت‌های شغلی با مزایای جذاب بهره‌مند شوید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه