پژوهشکده حقوقی شهر دانش

the SD institute of Law Research Study

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • sdil.ac.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی پژوهشکده حقوقی شهر دانش
پژوهشکده حقوقی شهر دانش یک مرکز علمی و تحقیقاتی در ایران است که به مطالعه و تحقیق در زمینه‌های مختلف حقوقی می‌پردازد. این پژوهشکده با هدف بالا بردن سطح دانش حقوقی و ارائه راه‌حل‌های علمی برای مسائل حقوقی کشور فعالیت می‌کند. از جمله فعالیت‌های این پژوهشکده می‌توان به انتشار کتاب‌ها و مقالات علمی، برگزاری سمینارها و کنفرانس‌های تخصصی، و ارائه مشاوره‌های حقوقی اشاره کرد.
آدرس پژوهشکده حقوقی شهر دانش
تهران، خیابان کریم‌خان زند، خیابان سنایی، خیابان نهم، نبش گیلان، پلاک ۵

برخی از عناوین شغلی در پژوهشکده حقوقی شهر دانش

کارشناس فناوری اطلاعات
استخدام کارشناس آموزش
استخدام مسئول دفتر
کارمند کتابفروشی
مدیر فروش (انتشارات)
استخدام مدیر مالی

وحید اشتیاق
موسس

پژوهشکده حقوقی شهر دانش یک مرکز تحقیقاتی معتبر در ایران است که در زمینه‌های مختلف حقوقی فعالیت می‌کند. دکتر وحید اشتیاق در این پژوهشکده به عنوان یکی از افراد برجسته فعالیت دارد. این پژوهشکده به بررسی و تحلیل مسائل حقوقی می‌پردازد و نتایج تحقیقات خود را در قالب کتاب‌ها، مقالات و سایر نشریات علمی منتشر می‌کند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه