توسعه تجارت ایلیا

tose tejarat elia

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی توسعه تجارت ایلیا
این مجموعه بزرگ ترین تولید کننده کینوا، خاویار گیاهی در کشور می باشد. این محصول به گفته فائو سازمان خوار و بار جهانی تنها غله ای است که همه اسید آمینه های ضروری بدن را داشته و می تواند سوء تغذیه را در کل جهان ریشه کن کند. این گیاه شور زیست بوده و با شرایط خشکی و کم آبی مقاوم است. این مجموعه با کشت کینوا در استان های مختلف کشور اقدام به تولید تجاری این محصول کرده است. همچنین با عقد قرارداد خرید تضمینی از کشاورزان فروش محصول را نیز در کشور تثبیت کرده است. محصولات تولیدی در این مجموعه به صورت تخصصی فرآوری کامل می شود و به صورت عمده و تناژ در اختیار صنایع تبدیلی قرار می گیرد. سایر محصولات این شرکت جو دوسر، باکویت و ….. می باشد.


فرصت های شغلی شرکت توسعه تجارت ایلیا

  • کارشناس بازرگانی
  • متخصص سئو
  • نیروی تولید محتوا
  • ادمین شبکه های اجتماعی
  • مدیر و بازاریاب حرفه ای  و ...
شرکت توسعه تجارت ایلیا اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه