زبان ملل

Melal Language Institute

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی آموزشگاه زبان ملل
آموزشگاه زبان ملل با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه آموزش زبان های مختلف دنیا سابقه ای درخشان را در آموزش زبان برای خود رقم زده است. مدیران مجموعه با سابقه درخشان در آموزش، دارا بودن مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی و شرکت در کنفرانس های بین المللی روز دنیا در زمینه آموزش، بهترین و به روز ترین روش های آموزش را برای زبان آموزان به ارمغان می آورند. مدیران موسسه زبانهای خارجی ملل فارغ التحصیل از کشور انگلستان بوده و با زندگی و تحصیل در این کشور و با آشنایی کامل به فرهنگ و زبان انگلیسی میتوانند نقش بسیار مهم و موثری در جهت آموزش زبان های بین المللی داشته باشند.

آدرس آموزشگاه زبان ملل
البرز کرج سه راه گوهردشت - نبش ده متری انقلاب طبقه فوقانی ایساکو


فرصت های شغلی آموزشگاه زبان ملل

  • منشی آشنا به زبان انگلیسی
  • کارشناس شبکه اجتماعی
  •  مدرس زبان های خارجی و ...

 آموزشگاه زبان ملل اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

مزایای کار در آموزشگاه زبان ملل

  • بیمه
  • کمک هزینه آموزشی
  • حقوق وزارت کار
  • محیطی برای رشد و پیشرفت فردی

علی احمد فقیهی
رئیس هیئت مدیره
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه