زاگرس طب آسیا

Zagros Teb Asia

۱.۰ دسته: تجهیزات پزشکی
۱.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت زاگرس طب آسیا

هدف این شرکت ، تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور بخصوص در زمینه قلب و عروق می باشد .از دیگر اهداف ما آموزش نیروی فنی – افزایش تولید – تولید ارزان - کمک به بیماران نیازمند و در نهایت صادرات محصولات پزشکی است .

در سال ۱۳۹۵ اقدام به تولید بالون آنژیوپلاستی از طریق انتقال تکنولوژی ( واردات ماشین آلات و دانش فنی) نمودیم و در سال ۱۴۰۰ ، موفق به دریافت پروانه ساخت تولید بالون آنژیوپلاستی با شماره پروانه ساخت ۸۰۵۲۰۶۴۹ ، از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شدیم .

۳-هدف آینده ما ، تولید استنت دارویی قلب و عروق می باشد .وبالون آنژیوپلاستی NC است

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ موفق به گرفتن پروانه ساخت Chest Electrode به شماره ۱۰۴۸۲۰/۶۶۴ از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شدیم

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه