• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۰/۱۸
 • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت سپهر آب غرب - سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت سپهر آب غرب - سال ۱۴۰۱

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۰ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت سپهر آب غرب

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شرکت سپهر آب غرب کلیک نمایید

دریافت کارت آزمون

خبر 18 دی 1401: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت سپهر آب غرب
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایم شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام شرکت سپهر آب غرب فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

شرایط آگهی استخدام

آگهی 29 آذر 1401: استخدام شرکت سپهر آب غرب
شرکت سپهر آب غرب طرف قرارداد شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در نظر دارد به منظور انجام بخشی از فعالیتهای خود  در سال 1401 نسبت به بکارگیری نفرات مورد نیاز بصورت حجمی (مرد) در قالب شرکت های پیمانکار در شغل: سیمبان، نگهبان، راننده جمعاً به تعداد 15 نفر صرفا از میان متقاضیان، از طریق برگزاری آزمون كتبی، عملی و مصاحبه و گزینش به ترتیب از بالاترین نمره آزمون کتبی اقدام نماید.
مهلت ثبت نام از 3 الی 17 دی ماه 1401 می باشد.

شرایط عمومی
 1. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
 2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر، روان‌گردان‌ها، دخانیات و مشروبات الکلی
 5. نداشتن سابقه محکومیت کیفری و جزائی موثر با ارائه گواهی عدم سوءپیشینه
 6. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله و ارائه گواهینامه سلامت از طب کار
 7. دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس شرایط مندرج در این دفترچه
 8. عدم وجود هرگونه رابطه استخدامی رسمی، ثابت ، پیمانی و یا کار مشخص با دستگاههای اجرایی در زمان ثبت نام
 9. احراز صلاحیت‌های مورد نظر و گزینش ، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
 10. دارا بودن کارت واکسیناسیون در زمان برگزاری ازمون الزامی می باشد.
شرایط اختصاصی

شرایط تحصیلی:
داشتن مدرک تحصیلی دیپلم و بالا تر در رشته ها ی منطبق با  عنوان شغلی  اعلام شده در جدول شماره یک
در صورت داشتن مدرک بالاتر از دیپلم با توجه به شغل مورد نظر مدرک دیپلم آن افراد برای حقوق و مزایا محاسبه میگردد.
پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود که در روز تطبیق مدارک بررسی میگردد.
شرایط نظام وظیفه: انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی
تذکر2: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ پایان خدمت، روز برگزاری آزمون  می باشد).
تذکر3: کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون مورخ 22/10/1401آماده و صادر شده و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت، گواهی خدمت نظام وظیفه در زمان اعتبار قابل قبول بوده و متقاضی مکلف است پیش از پایان مرحله گزینش نسبت به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی اقدام نماید.
شرایط سنی:
داشتن شرایط سنی حداکثر28 سال تمام برای سیمبانی و نگهبانی , و 30 سال برای شغل راننده
ملاک محاسبه حداکثر سن تاریخ روز استخدام آزمون می باشد توجه داشته باشید که بجز موارد عنوان شده زیر سن ایشان به هیچ عنوان نباید از حداکثر سن مقرر تجاوز نماید.
سابقه کار جهت مشاغل سیمبان حداکثر5 سال(60 ماه) مشروط به ارائه گواهی سابقه کار سیمبانی از شرکت یا سازمان مربوطه وهمچنین تاییدیه گواهی پرداخت حق بیمه توسط سازمان تامین اجتماعی ،به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.
سابقه کار جهت شغل راننده: حداکثر5سال(60 ماه) مشروط به ارائه گواهی سابقه کار رانندگی از شرکت یا سازمان مربوطه و وهمچنین  تاییدیه گواهی پرداخت حق بیمه توسط سازمان تامین اجتماعی به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.
سابقه کار جهت شغل نگهبان: حداکثر2  سال(24ماه) مشروط به ارائه گواهی سابقه کار از شرکت یا سازمان مربوطه و وهمچنین  تاییدیه گواهی پرداخت حق بیمه بیمه توسط  سازمان تامین اجتماعی به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.
اولویت اولیه با افراد بومی می باشد اما افراد غیر بومی منعی برای شرکت در آزمون و استخدام ندارند
بومی بودن: داوطلب باید بومی استان کرمانشاه مورد نظر باشند:
داوطلب باید متولد یا ساکن با سابقه 10 سال سکونت در شهرستان مورد نظر باشد
شهرستان محل تولد داوطلب  شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
شهرستان محل صدور شناسنامه داوطلب شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
داوطلب حداقل دو مقطع تحصیلی از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را بصورت متوالی  در شهرستان مورد تقاضا طی کرده باشد.
تذکر: مبنای شهرستان  برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده توسط وزارت کشور در زمان ثبت نام می باشد.  
شرایط انتخاب افراد:
انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان3برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افراد است ، به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون اختصاصی و عمومی انجام خواهد شد.

شرایط مشاغل سیمبانی

گواهینامه دوره فن ورز شبکه های هوایی  بمدت 139 ساعت و دوره ایمنی بمدت 50 ساعت در برق مورد تایید وزارت نیرو از موسسه آموزشی پژوهشی صنعت آب و برق الزامی می باشد.
الف: داشتن حداقل 165 سانتی متر قد و وزن متناسب با استاندارد BMI))
ب: عدم ضعف در بینایی و  شنوایی
ج: داشتن گواهینامه پایه 2 و مهارت رانندگی

شرایط داوطلبان شغل نگهبانی

الف: داشتن حداقل قد 170 سانتی متر و وزن مناسب  با استاندارد (BMI)
ب: عدم ضعف در بینایی و  شنوایی
ج: تست ورزش و آمادگی جسمانی

شرایط داوطلبان شغل راننده

داشتن گواهینامه  ویزه جرثقیل با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط
داشتن توانایی لازم جهت انجام رانندگی با وسایل نقلیه سنگین

توضیحات
ارائه تصویر گواهینامه دوره فن ورز شبکه های هوایی و ایمنی برقکاران و گواهی سلامت طب کار قبل از شرکت در آزمون کتبی در سایت آزمون جهت تطبیق مدارک الزامی می باشد
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت به نشانی پژوهشگاه نیرو مرکز منطقه ای غرب به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و مدرک بومی بودن وسایر مدارک اعلام شده به منظور تطبیق مدارک قبل از فرآیند آزمون در سایت الزامی می باشد.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و دفترچه آزمون و ثبت نام در سایت به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه  محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده ، از انجام مراحل بعدی بکارگیری محروم گردیده و حتـــی در صورت بکارگیری ، لغو و بلا اثر می­گردد و از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل می آید.
پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.
ملاك محدوده های جغرافیایی، آخرین تقسیمات كشوری اعلام شده می باشد.
مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و مدرک بومی بودن وسایر مدارک اعلام شده به منظور تطبیق مدارک قبل از فرآیند آزمون در سایت الزامی می باشد .
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و دفترچه آزمون و ثبت نام در سایت به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه  محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده ، از انجام مراحل بعدی بکارگیری محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، لغو و بلا اثر می­گردد و از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل می آید.
پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.
ملاك محدوده های جغرافیایی، آخرین تقسیمات كشوری اعلام شده می باشد.
زمان ثبت نام

داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از تاریخ 1401/10/03 لغایت 1401/10/17 با مراجعه به سایت پژوهشگاه نیرو مرکز منطقه ای غرب نسبت به انجام امور ثبت نام اقدام نمایید
اصل مدارک مورد نیاز بهمراه تصویر داوطلبان جهت تطبیق مدارک که در صورت قبولی و تایید در سایت باید در روز مصاحبه همراه داشته باشند:
1- کارت ملی
2- صفحه اول شناسنامه
3- مدرک تحصیلی
4- کارت پایان خدمت
5- عکس پرسنلی 1قطعه
6- گواهینامه سیمبانی و ایمنی
تبصره: ارایه مدارک گواهینامه فن ورز شبکه هوایی به مدت 139 ساعت و شایستگی ایمنی به مدت 50 ساعت (مربوط به متقاضیان سیمبانی) ارائه گواهینامه سلامت از طب کار قبل از آزمون کتبی و در زمان بکارگیری الزامی  می باشد .
داوطلبان می بایست نسبت به پرداخت مبلغ 1900000 ریال معادل یکصد و نود هزار تومان (بعنوان هزینه شرکت در آزمون) از طریق درگاه اینترنتی سایت اقدام به ثبت نام کند.
لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد. (از داوطلبان گرامی درخواست می گردد قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و درصورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند)

مراحل ثبت نام

از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
برای ارسال عکس، از فایل اسکن شده پرسنلی 4×3 (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمت jpeg و با حجم حداكثر 80 كیلوبایت استفاده نمایید. عكس­های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حاشیه­ های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی ­الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
عکس تمامی فایل مدارک در سایت بارگزاری شود
تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت­های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می­گردد.

زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون

جهت دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون می بایست در تاریخ 1401/10/19 لغایت 1401/10/21 با مراجعه به سایت  اینترنتی پژوهشگاه نیرو مرکز منطقه ای غرب نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند.
آزمون در تاریخ 1401/10/22 و در استان کرمانشاه برگزار میگردد و محل و ساعت برگزاری آزمون متعاقبا در کارت ورود به جلسه اعلام میگردد
ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و كارت ملی هنگام ورود به حوزه الزامی است در غیر این صورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون و یا تعویق زمان برگزاری ، اطلاع رسانی لازم فقط از طریق پایگاه اینترنتی  http:// ghtcr.ir بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.
(پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون از طریق سایت مرکز منطقه ای غرب پژوهشگاه نیرو به نشانی پژوهشگاه نیرو مرکز منطقه ای غرب و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد)
*****زمان و محل دقیق برگزاری آزمون در کارت ورود  به جلسه آزمون درج و از طریق پایگاه اینترنتی پژوهشگاه نیرو مرکز منطقه ای غرب اعلام می گردد*****

نحوه اعلام نتیجه

تعیین حد نصاب علمی: شرط لازم انتخاب داوطلبان جهت معرفی به مصاحبه و سایر مراحل ، کسب رتبه لازم در آزمون کتبی می باشد  .پس از تعیین رتبه در آزمون، داوطلبان فاقد شرایط و رتبه، از سایر مراحل حذف می گردد.
اعلام لیست اولیه حداکثر سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از طریق سایت آزمون صورت میگیرد
اعلام تاریخ و زمان مصاحبه به داوطلبان از طریق سایت آزمون حداقل 21 روز بعد از برگزاری آزمون صورت میگیرد
انجام مصاحبه تئوری وعملی به صورت حضوری انجام خواهد شد .
معرفی به گزینش: پس از برگزاری مصاحبه، معرفی افراد به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه ها پذیرش خواهند شد.
سایر موارد:
قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل تطبیق مدارک، آمادگی جسمانی، انجام مصاحبه، ( تئوری وعملی)گزینش، مـعاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد.
پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهاو بخش های استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند .
پذیرفته شدگان این آزمون برای همکاری با شركت پیمانکار طرف قرارداد با شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و در قالب قرارداد منعقده در چهارچوب ضوابط و مقررات قانون کار بوده و هیچگونه تعهد استخدامی در مجموعه شرکت های کارفرما و یا تـمدید قرارداد در سالهای بعد، ایجاد نخواهد کرد.
دارندگان مدارک تحصیلی معادل حق شرکت در آزمون را ندارند. بدیهی است عقد قرارداد با پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی می باشد و هیچ گونه حقی جهت اعمال مدرک تحصیلی مقاطع بالاتر برای پذیرفته شدگان نهائی وجود ندارد.
با توجه به اینکه مدارک متقاضیان قبل از برگزاری آزمون کتبی توسط شرکت و مجری آزمون بررسی خواهد شد لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه مدارک ایثارگری، بومی بودن و سابقه اشتغال غیر رسمی برای محاسبه حداکثر سن، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضا نامه ثبت نام باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نشده و در هر مرحله از آزمون شامل اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از ادامه فرآیند بکارگیری حذف شده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب مینماید.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون و بکارگیری محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده است و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مرحله بـعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد، قرارداد لغو و بلا اثر می شود.
عدم ارائه مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی از محل نیروهای ذخیره اقدام می نماید.
لازم بذکر است که این آزمون بنا به درخواست شرکت سپهر آب غرب طرف قرارداد شرکت توزیع استان کرمانشاه و با استناد به قوانین درخواستی مندرج در دفترچه آزمون برگزار می گردد.
((مرکز منطقه ای غرب پژوهشگاه نیرو فقط مجری برگزاری آزمون می باشد))

جدول شماره 1:

جدول عناوین شغلی
نام واحد و شهرستان عنوان شغل مدرک تحصیلی و گرایش

جنسیت پذیرش

تعداد پذیرش
حوزه استان کرمانشاه سیمبان دیپلم در تمامی رشته ها مرد 11
حوزه استان کرمانشاه نگهبان ترجیحا برق و ریاضی فیزیک
دیپلم در کلیه رشته ها
مرد 1
حوزه استان کرمانشاه راننده دیپلم در تمامی رشته ها مرد 3

جدول شماره 2:

دروس آزمون  
ردیف رشته شغلی دروس عمومی تعداد سوالات ضریب
1 کلیه مشاغل ادبیات فارسی و آئین نگارش 15 1
احکام و معارف اسلامی 15
هوش و استعداد ریاضی 15
مبانی کامپیوتر 15
سوالات تخصصی
شغل راننده
اطلاعات عمومی مکانیک خودرو 20 2
سوالات تخصصی
شغل سیمبانی
مبانی برق 20 2
هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی دارد.

اطلاعات آزمون


تقویم آزمون:

شروع ثبت نام: از 03 دی 1401
مهلت ثبت نام: تا 17 دی 1401

دریافت کارت آزمون: 19 الی 21 دی 1401
زمان برگزاری آزمون: 22 دی 1401 


جهت مشاهده آگهی در سامانه آزمون های علمی و استخدامی کلیک نمایید

 

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2686924
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi