• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  • 326k نظر «نمایش»

استخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی (استخدام استان‌ها)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۲۵,۰۶۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدامی نیروی انتظامی 1402 (ناجا)


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

ابطال شرط سن و معدل در استخدام نیروی انتظامی

خبر 24 بهمن 1401: ابطال شرط سن و معدل برای استخدام در نیروی انتظامی
بر اساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، شرط سن و معدل برای استخدام در نیروی انتظامی ابطال شد. ادامه خبر ...

شرایط پذیرش مقطع افسری و درجه داری

آگهی 12 بهمن 1401: استخدام مقطع افسری و درجه داری نیروی انتظامی در سراسر کشور
ثبت نام متقاضیان مرد در مقطع درجه داری از بین داوطلبان دارای مدرک دیپلم رشته های نظری، فنی حرفه ای و کارودانش و در مقطع افسری دانش آموخته مرد از بین داوطلبان دارای مدرک کارشناسی رشته های کامپیوتر (کلیه گرایشها) و برق(گرایش مخابرات و الکترونیک) آغاز گردید.
مهلت ثبت نام تا 29 اسفند 1401 تا 15 فروردین 1402 می باشد.

شرایط عمومی

نحوه دریافت کد رهگیری: (ثبت نام بدون دریافت کد رهگیری فاقد اعتبار است)      
پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی بر روی گزینه " پذیرش شرایط و ثبت نام " کلیک نموده و اطلاعات اولیه شامل (کد ملی ، نام و نام خانوادگی ،پست الکترونیکی ، شماره همراه و تصویر امنیتی)را تکمیل نمایید . سپس با کلیک روی گزینه " ثبت نام و ورود به سامانه "نام کاربری و کلمه عبور توسط سامانه برای شما ایجاد  گردیده و  به صفحه ورود اطلاعات هدایت خواهید شد. در این صفحه نام کاربری و کلمه عبور ، همان کد ملی داوطلب در نظر گرفته شده است.پس از وارد  نمودن نام کاربری و کلمه عبور بر روی گزینه " ورود" کلیک نموده و با تغییر کلمه عبور مجددا وارد سامانه شوید .کد رهگیری پس از تکمیل اطلاعات در فرمها و در انتهای فرآیند ثبت نام در رسید ثبت نام (رسید چاپی) درج گردیده است.
1- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام.
2- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها.
3- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
*داوطلب می بایست ایرانی الاصل باشد بدین مفهوم که دارای شناسنامه ایرانی و پدر ومادر ایرانی الاصل باشد.
4- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.
5- عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی در زمان تقاضای استخدام.
6- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
7- نداشتن سوء پیشینة کیفری.
8- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
9- داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر.
10- داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

تذکرات

1. سامانه ثبت نام اینترنتی صرفا با سیستم عامل ویندوز سازگار می باشد . لذا توصیه می گردد به منظور ورود اطلاعات صحیح و بدون نقص  ، صرفا از رایانه هایی که از سیستم عامل ویندوز بهره می جویند استفاده نمایید . در صورت استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، تبعات ناشی از عدم دریافت صحیح اطلاعات متوجه مرکز گزینش و استخدام نخواهد بود.
2- ثبت نام از داوطلبان استخدام رایگان محسوب گردیده و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانکها نمی باشد. تاکید می گردد داوطلبان از مراجعه به سایت هایی که برای ثبت نام و مشاوره وجهی دریافت می نمایند خودداری و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی به مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.
3- کدملی داوطلب ،بعنوان نام کاربری و کلمه عبور ، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.
4- داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند ، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند.
5 - ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در فراجا محسوب نمی گردد.
6- تکمیل اطلاعات توسط داوطلب و دریافت کدرهگیری ملاک تایید ثبت نام می باشد لذا در ورود اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی ، کد ملی و سال تولد ، مدرک تحصیلی و معدل دقت لازم را نموده و افرادی که اطلاعات آنان ناقص می باشد فراخوان نخواهند شد.

شرایط اختصاصی

حداکثر سن 25 سال می باشد (متولدین 1377به بالا) برای داوطلبان مقطع دیپلم و حداکثر سن برای داوطلبان دارای مدرک کارشناسی 27 سال (متولدین 1375 به بالا) می باشد.
ثبت نام با تلفن های هوشمند مانع از دریافت صحیح اطلاعات شما داوطلبان گرامی خواهد شد.
لطفا  برای ثبت نام از رایانه های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.
شرایط ارفاقی: داوطلبانی که دارای هریک از شرایط ذیل باشند در اولویت جذب می باشند:
1. داشتن کارت پایان خدمت (به استثنا کارت معافیت پزشکی)
2. عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری و داوطلبان عضویابی شده 3. خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان، نیروهای مسلح و نخبگان علمی و ورزشی و استعدادهای برتر.
ثبت نام صرفا برای داوطلبان مرد مجاز می باشد و در صورت فراموش نمودن کلمه عبور، کد ملی خود را از طریق تلفن به مدیریت گزینش استان محل سکونت اعلام نمایید.
داوطلبان صرفا یک بار مجاز به ثبت نام در این سامانه می باشند و داشتن کد رهگیری به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام می باشد.
پس از اتمام ثبت نام دریافت رسید ثبت نام از سامانه نیاز به مراجعه حضوری نمی با شد پس از پایان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرایط و کد رهگیری، فراخوان صورت می گیرد. پس از پایان مهلت ثبت نام، ثبت نام جدید صورت نپذیرفته و سامانه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان فعال می باشد.
دریافت رسید ثبت نام (کدرهگیری ) از سامانه و داشتن شرایط اولیه استخدام ، ملاک فراخوان داوطلبان خواهد بود.
حداقل معدل دیپلم برای داوطلبان 14 می باشد.
حداقل قد برای داوطلبان 170 سانتی متر می باشد.
فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی مجاز به ثبت نام نمی باشند و چنانچه ثبت نام نمایند در مراحل بعدی امکان ثبت نام نخواهند داشت.

اطللاعات آزمون

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 15 فروردین 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدام نیروی انتظامی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت گزینش پلیس کلیک نمایید

 آگهی‌های استخدام استان ها

استخدام نیروی انتظامی مرکزی - 7 خرداد 1402
رئیس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی از آغاز ثبت‌نام و جذب سال ۱۴۰۲ در مقاطع افسری دانش‌آموخته و درجه‌داری ویژه آقایان به مناسبت فرا‌رسیدن دهه کرامت خبر داد. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی کرمان - 2 خرداد 1402
پلیس استان کرمان به منظور تکمیل کادر افسری خود از بین فارغ التحصیلان شمار زیادی از رشته های کارشناسی علوم انسانی، مهندسی، رایانه و دیگر رشته های مورد نیاز نیروی مرد استخدام می کند. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی قزوین - 2 خرداد 1402
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین از جذب نیروی مرد ازبین داوطلبان علاقمند دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در مقطع افسری دانش آموخته خبر داد. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی خوزستان - 2 خرداد 1402
فرماندهی انتظامی استان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد (مرد) به‌صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری استخدام می‌کند. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی سمنان - 7 اردیبهشت 1402
فرماندهی انتظامی استان سمنان از استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی این استان خبر داد. مشاهده آگهی...


استخدام پلیس آگاهی تهران بزرگ - 6 اردیبهشت 1402
پلیس آگاهی تهران بزرگ برای سال ۱۴۰۲ به منظور تکمیل نیروی انسانی از میان نیروهای مومن، متعهد و علاقمند (ساکن تهران) در مقطع درجه‌داری با داشتن مدرک تحصیلی دیپلم و علاقه‌مند به خدمت در رسته آگاهی (کارآگاه) استخدام می‌کند. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی البرز - 29 فروردین 1402
رئیس مرکز گزینش و استخدام پلیس استان البرز از استخدام محدود پلیس زن در مقطع درجه داری در فرماندهی انتظامی این استان خبر داد. مشاهده آگهی...


استخدام نیروی انتظامی استان کرمانشاه - 27 فروردین 1402 
رییس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان نیروهای مومن ،متعهد و علاقمند در مقطع درجه‌داری استخدام می‌کند. مشاهده آگهی...


استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی - 10 آذر 1401
فرماندهی انتظامی استان مرکزی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (مرد) از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد بصورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه داری استخدام می‌کند. مشاهده آگهی ...


استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی - 16 آبان 1401
فرماندهی انتظامی استان مرکزی به منظور تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان مؤمن و متعهد بصورت پیمانی در مقطع درجه داری استخدام می‌کند. مشاهده آگهی ...

لیست صفحات مشاغل نظامی

جهت اطلاع علاقه مندان به شغل نظامی و استخدامی های ارتش به اطلاع میرسانیم؛ در طی هر سال فراخوان جذب در ارگان های ذیل منتشر میشود که مورد استقبال داوطلبین و علاقه مندان به مشاغل نظامی واقع میشود:

استخدام نیروی زمینی ارتش

نیروی زمینی ارتش مهم‌ترین نیروی زیرمجموعه ارتش می باشد، که جز بزرگترین سازمان رزمی در نیروهای مسلح ایران محسوب می‌شود. استخدام و جذب داوطلبان در نیروی زمینی ارتش هر ساله از طریق انتشار فراخوان اینترنتی در بخش های افسری، درجه داری و کارمندی بصورت پیمانی انجام می گیرد.
جهت مشاهده شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش اینجا کلیک نمایید


استخدام نیروی دریایی ارتش

نیروی دریایی ارتش یکی از چهار نیروی زیر مجموعه ارتش است که محافظت از آبهای ایران در دریای عمران و خلیج فارس را بر عهده دارد. استخدام داوطلبان در نیروی دریایی ارتش هر ساله در بخش های افسری، درجه داری و کارمندی علمی و تجربی بصورت پیمانی انجام می گیرد.
جهت مشاهده شرایط استخدام نیروی دریایی ارتش اینجا کلیک نمایید


استخدام نیروی هوایی ارتش

نیروی هوایی ارتش یکی از چهار نیروی زیر مجموعه ارتش می باشد، که حفاظت از مرزهای هوایی و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران را برعهده دارد. استخدام و جذب داوطلبان در نیروی هوایی ارتش هر ساله از طریق انتشار فراخوان اینترنتی در بخش های افسری، درجه داری و کارمندی بصورت پیمانی انجام می گیرد.
جهت مشاهده شرایط استخدام نیروی هوایی ارتش اینجا کلیک نمایید


استخدام پدافند هوایی ارتش

نیروی پدافند هوایی ارتش یکی از چهار نیروی زیر مجموعه ارتش می باشد، که وظیفه دفاع از حریم هوایی ایران را برعهده دارد. نیروی پدافند هوایی ارتش پس از تفکیک از قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا، بعنوان چهارمین نیروی فعال ارتش، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. استخدام و جذب داوطلبان در پدافند هوایی ارتش هر ساله از طریق انتشار فراخوان اینترنتی در بخش های نظامی، کارمند تجربی، کارمند علمی بصورت پیمانی انجام می گیرد.
جهت مشاهده شرایط استخدام پدافند هوایی ارتش اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه افسری ارتش

دانشگاه های افسری ارتش زیر نظر نیروها و ارگان های نظامی اداره می شوند، که شامل دانشگاه‌های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء (ص)، هوایی شهید ستاری، علوم دریایی امام خمینی (ره) و فارابی می باشد. هر دانشگاه افسری در زمینه خاصی تدریس و جذب نیرو دارد.
جهت مشاهده شرایط استخدام دانشگاه افسری اینجا کلیک نمایید


استخدام پلیس فتا (سایبری)

استخدام در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی در طی هر سال با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی برای داوطلبان مرد در مقطع افسری و برای داوطلبان زن در مقطع درجه داری صورت می‌گیرد.
جهت مشاهده شرایط استخدام پلیس فتا (سایبری) اینجا کلیک نمایید

معرفی نیروی انتظامی

نیروی انتظامی شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را برعهده دارد. ورود به ناجا از دو طریق امکان پذیر است.
1- ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی: دانشگاه انتظامی امین هر ساله در مقطع افسری از طریق ثبت نام اینترنتی دانشجو جذب می نماید. داوطلبین مرد این دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم افسران پلیس مرد در ایران را برعهده دارد. متقاضیان پلیس زن از طریق ثبت نام در دانشگاه انتظامی کوثر می توانند در مقاطع افسری اقدام نمایند. لازم به ذکر است در حال حاضر تاریخ دقیقی از زمان استخدام نیروی انتظامی زن در مقطع درجه داری و افسری اعلام نشده است.
2- گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری نیروی انتظامی از دو طریق "ثبت نام حضوری و مراجعه به مرکز گزینش" و همچنین "ثبت نام اینترنتی از طریق سایت police.ir" دعوت به همکاری مینماید و داوطلبین با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند؛ توجه داشته باشید: ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد، پس از تکمیل فرم ثبت نام از داوطلبین فراخوان به عمل خواهد آمد.
*داوطلبینی که مقرر شده در آزمون کتبی شرکت نمایند، میتوانند با مطالعه نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی برای شرکت در آزمون آمادگی لازم را کسب نمایند (برای دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید)
*داوطلبینی که به مصاحبه و گزینش نیروی انتظامی دعوت شده اند:میتوانند از تجربیات استخدامی نیروی انتظامی شامل تجربیات پذیرفته شدگان سال های گذشته از مصاحبه عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی میباشد استفاده نمایند (برای مشاهده سوالات مصاحبه نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید) در صورت عدم اطلاع از آدرس مراکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ها و یگان ها اینجا کلیک نمایید

صفحات مرتبط

منابع مطالعاتی

سوالات متداول

استخدام در نیروی انتظامی به چه صورت انجام می گیرد؟

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع درجه داری و افسری از دو طریق ثبت نام حضوری و ثبت نام اینترنتی، نیروی مورد نیاز خود را جذب می نماید. (اینجا کلیک نمایید)

چگونه از زمان ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی مطلع شویم؟

بطور معمول در طی سال چندین نوبت ثبت نام اینترنتی "سراسر کشور" و ثبت نام حضوری "برخی استان ها" برای جذب نیرو در سایت پلیس فعال میشود، شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

شرایط استخدام و مدارک مورد نیاز نیروی انتظامی چیست؟

داوطلبینی که قصد ثبت نام در استخدامی نیروی انتظامی را دارند، با رعایت نکات شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در اطلاعیه ثبت نام میتوانند نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایند.

مدرک تحصیلی لازم برای استخدام نیروی انتظامی چیست؟

مدرک تحصیلی مورد نیاز نیروی انتظامی بسته به شرایط هر آگهی متفاوت است، بطور معمول نیروی انتظامی از دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی وحرفه ای و کار و دانش دعوت به همکاری مینماید.

نیروی انتظامی خانم استخدام میکند؟

موارد مربوط به استخدام خانم ها در نیروی انتظامی در زمان انتشار آگهی و اعلام شرایط مشخص میشود.

مشاهده ادامه سوالات متداول >

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=14720
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 326k