• ۱۴۰۳/۰۲/۲۰
  • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴۸۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش کردستان

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1403

 زمان بندی و فرآیند بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان 
خبر 20 اردیبهشت 1403: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص زمان بندی و فرآیند بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش این استان در خصوص فرآیند بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.
متن اطلاعیه سوم این مدیریت به شرح ذیل است:
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ به اطلاع می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام می‌گردد.
مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعاً نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمان بندی موجود در پیوست اطلاعیه، اقدام نمایند.
۱- اصل فیش واریزی پرداخت شده از طریق درگاه سامانه کارا
۲- تکمیل فرم پیوست آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی
3- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)
4- اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت:
الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.
ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار گیرد.
ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)  و یا فرمانداری در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
5- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
6- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی  (خاص هسته گزینش) صادره از سامانه my.medu.ir
7- پرینت کارنامه قبولی در آزمون  صادره از سایت سازمان سنجش (۲ سری خوانا در قطع (A۴
8- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید (زمینه سفید) پشت نویسی شده (با درج نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس)
9- اصل شناسنامه خود / همسر / فرزندان و فتوکپی خوانا از تمام صفحات در قطع 
10. اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا در قطع
11. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا در قطع
12- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
13- اصل گواهی سوابق خدمت تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده اند(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
الف) ارائه گواهی انجام کار حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش که در یک یا چند قالب مصادیق زیر کسب شده باشد.
سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش و نهضت سواد آموزی با تایید معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان
تدریس در مدارس غیر دولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
آموزش در مهدکودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
14- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات (امتیاز تاهل و فرزند) در قطع
15- معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵درصد ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران یا اداره کل مربوطه)
16- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران
مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها (ممهور به مهر و امضای ستاد استانی (گواهی با مهر و امضای شهرستان قابل قبول نمی باشد) عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
مدارک مورد نیاز جهت تحویل به نماینده گزینش
فرم اطلاعات فردی چاپ شده از سامانه کارا (۲ برگ پشت و رو)
کپی تمام صفحات شناسنامه (یک سری کامل)
کپی کارت ملی (یک سری پشت و رو)
عکس جدید ۴*۳ (۲ قطعه)
بقیه مدارک (کارت بسیج، لوح تقدیر، نامه همکاری با سایر نهادهای دولتی، مدارک امتیازآور و ...) را در روز مصاحبه به کارشناس محترم مصاحبه گزینش تحویل نمایید.
تذکر مهم:
1- ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد
2- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.
3- مکان بررسی اسناد و مدارک امتیازآور داوطلبان در پژوهشکده تعلیم و تربیت مستقر در باشگاه فرهنگیان سنندج واقع در سه راه شالمان می‌باشد.
4- مکان انجام معاینات پزشکی کلینیک فرهنگیان واقع در ابتدای خیابان پاسداران می باشد.
5- برای انجام معاینات پزشکی همراه داشتن دفترچه بیمه الزامی بوده و نیازی به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.
6- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی خودداری نمایید.
توجه: کلیه فرم های پیوست اطلاعیه مذکور توسط داوطلبان به صورت یک رو و خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد.

اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری
خبر 8 اردیبهشت 1403: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در پی اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته شغلی آموزگار ۱۴۰۳، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در خصوص فرایند و جدول زمان بندی تشکیل پرونده و همچنین اعلام آمادگی الکترونیکی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
در این اطلاعیه از دواوطلبان پذیرفته شده چند برابر طرفیت خواسته شده است تا زمان اعلام جدول زمان‌بندی از مراجعه به ‌بخش‌های اداری آموزش و پرورش خودداری نمایند.
مشروح اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان به شرح ذیل است:
به اطلاع كلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ سهمیه استان کردستان  می رساند؛
جدول زمان بندی، مكان و مدارك مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه، بررسی مدارك و مستندات، و معاینات پزشکی متعاقبا از طریق  پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد.
لطفا از مراجعه حضوری به این اداره كل و بخش‌های اداری خودداری فرمایید.
همچنین پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی، لازم است جهت انجام مراحل جذب و استخدام از روز پنجشنبه به‌ تاريخ ۱۴۰۳/۲/۶ حداکثر به مدت چهار (۴) روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش جذب و استخدام (کارا) نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات نمون‌برگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و این اطلاعیه اقدام نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه و یا عدم تکمیل نمون‌برگ‌ها در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است.
اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه مدارک مورد نیاز و لیست دعوت شدگان (4 آبان 1402) (مشاهده)
خبر 4 آبان 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص مدارک مورد نیاز و لیست دعوت شدگان به ارزیابی تکمیلی تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای، مدارک مورد نیاز و لیست دعوت شدگان به ارزیابی تکمیلی تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ در روز پنج شنبه چهارم آبان ماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی تکنیل ظرفیت می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی (امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه 29 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 29 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۹ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز سه شنبه 28 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 28 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز سه شنبه ۲۸ شهریورماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز سه شنبه ۲۸ شهریورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۸ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز دوشنبه 27 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 27 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۷ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲ (مشاهده)
خبر 26 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۶ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه 22 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 22 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۲ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز دوشنبه 20 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 20 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲۰ شهرورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۲۰ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز یکشنبه 19 شهریورماه 1402 (مشاهده)
خبر 19 شهریور 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۱۹شهریورماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۱۹ شهرورماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۱۸ شهریورماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۱۹ شهریورماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان درخصوص زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت هسته گزینش این استان با صدور اطلاعیه ای زمان، مکان و شیوه دعوت به مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲را اعلام کرد:
مدارک لازم جهت حضور در مصاحبه گزینش
۱- به همراه داشن اصل شناسنامه وکارت ملی
۲- تصویر یک نسخه از فرم اطلاعات فردی بارگذاری شده درسامانه و الصاق یک قطعه عکس ۴*۳
۳- همراه داشتن مدارک امتیازآور از جمله رتبه مقام های علمی- ورزشی_ هنری _ قرآنی
۴- گواهی عضویت در نهادهای انقلابی (درصورت عضویت)
آدرس محل مصاحبه داوطلبان برادر: سنندج- خیابان مستوره اردلان -کوچه روبروی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو - مدرسه خسروی کردستانی
آدرس محل مصاحبه داوطلبان خواهر: سنندج - خیابان اکباتان - جنب اداره کل آموزش وپرورش استان – مجتمع امام سجاد (علیه السلام)
شیوه دعوت به مصاحبه: تاریخ و ساعت مراجعه از طریق تماس تلفنی از سوی هسته گزینش به  داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.
*** تاریخ شروع مصاحبه از ۱۳ شهریور ماه است که به مرور اطلاع رسانی می گردد.
اطلاعیه ارائه مدارک و انجام معاینات پزشکی در روز یکشنبه ۱۲ شهریورماه (مشاهده)
خبر 12 شهریور 1402: عناوین شغلی داوطلبان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این استان با صدور اطلاعیه ای، عناوین شغلی داوطلبان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲ جهت ارائه مدارک و انجام معاینات پزشکی در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۱۲ را اعلام کرد.
این عناوین به شرح ذیل است:
جدول زمانبندی بررسی اسناد و مدارک  آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز 1402

ردیف

روز

تاریخ

ساعت

عنوان شغل محل قبولی

۱

یکشنبه

۱۲/۰۶/۱۴۰۲

۱۵-۷

هنرآموز طراحی و دوخت- هنرآموز شبکه و نرم افزار(زن و مرد)- هنرآموز امور زراعی و باغی- هنرآموز امور دام-

هنرآموز برق(الکترونیک/الکتروتکنیک/مکاترونیک)-

هنرآموز مکانیک خودرو / موتورهای دریایی -

هنرآموز تاسیسات مکانیکی

مکان: پژوهشکده تعلیم و تربیت مستقر در باشگاه فرهنگیان واقع در سه راه شالمان
جدول زمان بندی تحویل مدارک و مستندات آزمون استخدامی سایر رشته هایدبیری وهنرآموزی متعاقبا در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه شماره 1 مدیریت منابع انسانی و امور اداری (مشاهده)
خبر 11 شهریور 1402: اطلاعیه شماره 1 مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص مدارک مورد نیاز، تکمیل نمون برگ ها و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی رشته شغلی دبیری و هنرآموز 1402
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل با صدور اطلاعیه شماره ۱ در خصوص آزمون استخدامی رشته شغلی "دبیر و هنرآموزی سال ۱۴۰۲" استان کردستان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون جهت بررسی مدارک و معاینات پزشکی را اعلام کرد.
متن اطلاعیه شماره ۱ این مدیریت به شرح ذیل است:
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی دبیر و هنرآموزی سهمیه آموزش و پرورش استان کردستان می رساند در اسرع وقت نسبت به تهیه مدارک و دریافت نمون برگ های ذیل اقدام و برابر جدول زمانبندی جهت بررسی مدارک و مستندات و انجام معاینات پزشکی مراجعه نمایید.
پرینت کارنامه قبولی در آزمون
نمون برگ شماره ۱ (اعلام آمادگی برای بررسی مدارک خوداظهاری)
نمون برگ شماره ۲ (بررسی مدارک و مستندات)
نمون برگ شماره ۵ (معرفی نامه برای انجام معاینات پزشکی)
نمون برگ شماره ۶ (معرفی نامه برای حوزه ارزیابی تکمیلی)
نمون برگ های انجام معاینات پزشکی
نمون برگهای سوابق آموزشی و پژوهشی
توجه: کلیه فرم های بالا توسط داوطلبان، دریافت و فقط  اطلاعات شناسنامه ای در آنها با خودکار مشکی به صورت خوانا تکمیل و در روز بررسی مدارک تحویل گردد.
مدارک بومی شهرستان:
الف- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد. (غیر از شهر کرج)
ب- استفاده از اولویت بومی (غیر از شهر کرج) از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
یادآوری(۱): داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان) در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه
یادآوری(۲): گواهی اشتغال به کار رسمی، پیمانی و قراردادی در بخش دولتی و عناوین مشابه در بخش خصوصی مشروط به پرداخت حق بیمه (حداقل ۱۰ سال)
شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
- ارائه اصل شناسنامه داوطلب، همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات آنها  برای استفاده از امتیاز مربوط به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در قطع A۴
۱۰- اصل کارت ملی داوطلب به همراه کپی پشت و روی آن در قطع A۴
۱۱- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و کپی خوانا  برای آقایان در قطع A۴((دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند ، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
۱۲- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی") و یک برگ کپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه، صرفا در مرحله بررسی و دریافت مدارک استخدامی مورد قبول است و داوطلب ملزم می باشد بعد از پذیرش نهایی، اصل مدارک تحصیلی خود را ارائه نماید)
۱۳- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین سهمیه ۳ درصد)
۱۴-اصل گواهی سوابق خدمت تمام وقت در واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش (برای کسر از حداکثر سن)
۱۵- معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران (از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان)
۱۶- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵ درصد ایثارگران
مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۷- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاترهستند)
۱۸- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد)
تذکرات مهم:
به موجب بند ۶ از بخش هشتم تذکرات مهم مندرج در صفحه ۱۷ دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۱ با توجه به اینکه اطلاعات خود اظهاری و مدارک متقاضیان معرفی شده چند برابر ظرفیت را پس از اعلام نتایج آزمون کتبی داوطلبان بررسی خواهند نمود لذا در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت و سابقه اشتغال غیر رسمی در وزارت آموزش و پرورش (برای محاسبه حداکثر سن) مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی باشد برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون استخدامی، داوطلب از ادامه فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
داوطلبانی که به هر دلیل تاکنون  فرآیند تکمیل فرم اطلاعات فردی را به اتمام نرسانده اند، لازم است پس از مرحله بررسی مدارک و مستندات خود اظهاری و انجام معاینات پزشکی و در صورت اخذ برگه معرفی نامه برای حوزه های ارزیابی تکمیلی با مراجعه به هسته گزینش استان محل استخدام، معرفی‌نامه مزبور را به رؤیت مسئولین هسته گزینش رسانده و سپس نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و ارائه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند. همچنین لازم است داوطلب علت عدم تکمیل فرآیند ثبت نام الکترونیکی خود را به صورت کتبی به هسته گزینش ارائه نماید.
ارائه کلیه مدارک فوق در روز بررسی مدارک الزامی است در صورت نقص مدارک اعلام شده، داوطلب پذیرش نخواهد شد.
عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.
ارایه مدارک و مستندات مربوط به سوابق علمی ،آموزشی و پژوهشی برابر نمون برگ ( فرم شماره ۱۹ ) در روز بررسی مدارک و تشکیل پرونده ( برای افراد حائز شرایط) الزامی می باشد.
برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.
آدرس محل بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی:
محل بررسی مدارک و مستندات: کردستان – پژوهشکده تعلیم و تربیت مستقر در باشگاه فرهنگیان سنندج واقع در سه راه شالمان
محل انجام معاینات پزشکی: کردستان – کلینیک فرهنگیان سنندج – واقع در ابتدای خیابان پاسداران
جدول زمانبندی تحویل مدارک و مستندات آزمون استخدامی دبیری وهنرآموزی متعاقبا روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۱۱ از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. 

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه 18 مرداد 1401 (مشاهده)
خبر 17 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان

گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۲ (مشاهده)
خبر 15 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۲ جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی 1401
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۱۵ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روز ۱۵ مردادماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه در خصوص تعطیلی حوزه های ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 11 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص تعطیلی حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۱ و ۱۲ مردادماه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در پی تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به علت گرمای هوا، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای از تعطیلی حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ استان در ۱۱ و ۱۲ مردادماه خبر داد.

بر این اساس، زمان دقیق ارزیابی داوطلبانی که پیش تر جهت حضور در روز چهارشنبه ۱۱ مرداد اعلام شده بود، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز سه شنبه 10 مرداد ماه (مشاهده)
خبر 10 مرداد 1402: اطلاعیه لیست دعوت شدگان جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی کردستان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز سه شنبه ۱۰ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان

گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز دوشنبه 9 مرداد ماه (مشاهده)
خبر 9 مرداد 1402: اطلاعیه لیست دعوت شدگان جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی کردستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۹ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان

گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز یکشنبه 8 مرداد ماه (مشاهده)
خبر 8 مرداد 1402: اطلاعیه لیست دعوت شدگان جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی کردستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۸ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان

گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز شنبه 27 ماه ۱۴۰۲  (مشاهده)
خبر 7 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز شنبه هفتم مردادماه
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز شنبه هفتم مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روزهای سه شنبه و چهارشنبه؛ 3 و 4 مردادماه ۱۴۰۲ (مشاهده)

خبر 3 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روزهای سه شنبه و چهارشنبه
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روزهای سه شنبه و چهارشنبه؛ سوم و چهارم مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.
لیست دعوت شدگان روزهای سوم و چهارم مردادماه بر اساس کدملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲ مردادماه 1402 (مشاهده)
خبر 2 مرداد 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲ مردادماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز دوشنبه ۲ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز شنبه ۳۱ تیرماه و یکشنبه ۱ مردادماه 1402 (مشاهده)
خبر 1 مرداد 1402: مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز شنبه ۳۱ تیرماه و یکشنبه ۱ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز شنبه ۳۱ تیرماه و یکشنبه ۱ مردادماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه 1402 (مشاهده)
خبر 29 تیر 1402: اطلاعیه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان در خصوص لیست دعوت شدگان روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.
۱. شناسنامه و کارت ملی
۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی
۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان
گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از ۲۵ تیرماه آغاز شده و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه لیست دعوت شدگان به ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 26 تیر 1402: لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۲۵ تیرماه جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی 1401
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای لیست دعوت شدگان روز یکشنبه ۲۵ تیرماه جاری را جهت ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ اعلام کرد.
فایل این لیست بر اساس کد ملی داوطلبان را از طریق لینک زیر دانلود کنید.
مشاهده فایل پیوست
اطلاعیه مدارک مورد نیاز ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 25 تیر 1402: اطلاعیه مدارک مورد نیاز ارزیابی تکمیلی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای، مدارک مورد نیاز در زمان ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

داوطلبان معرفی شده به ارزیابی تکمیلی می‌بایست اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در موضوعات ذیل در زمان مراجعه به حوزه ارزیابی به همراه داشته باشند.

۱. شناسنامه و کارت ملی

۲. گواهی جبهه، ایثارگری و عضویت در نهادهای دولتی

۳. کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی

۴. تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)

۵. گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری

۶. تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)

۷. پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

مدیریت منابع انسانی و امور اداری کردستان

گفتنی است فرایند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان از فردا ۲۵ تیرماه آغاز می شود و زمان و مکان دقیق ارزیابی نیز به صورت فردی و به تدریج برای پذیرفته شدگان پیامک خواهد شد.

 اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته‌شدگان (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402:  اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در اطلاعیه ای مهم، فرایند و جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ استان را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ به اطلاع می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به شرح زیر اعلام می‌گردد.

مقتضی است پذیرفته شدگان گرامی سریعاً نسبت به تهیه مدارک و تکمیل فرم های مربوطه و ارائه آن در موعد مشخص شده مطابق برنامه زمانبندی (فایل پیوست) اقدام نمایند.

مدارک

۱- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و دو برگ فتوکپی آن (در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه مورد قبول است)

۲- اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت:

الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.

ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه قرار می گیرد.

ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۱۰ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

۳ - اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند ، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).

۴- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی صادره از سامانه my.medu.ir

۵- پرینت کارنامه قبولی در آزمون  صادره از سایت سازمان سنجش

۶- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید (زمینه سفید)پشت نویسی شده ( با درج نام و نام خانوادگی)

۷- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات در قطع A۴

۸- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا در قطع A۴

۹- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و فتوکپی خوانا در قطع A۴

۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای مشمولین برخوردار از سهمیه معلولین)

۱۱-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)( نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است)

خاص مشمولان آزمون اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون

الف) ارائه گواهی انجام کار حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته از مدیر مدرسه غیر دولتی برای شاغلین مدارس غیر دولتی، یا ارائه گواهی از مدیران موسسات آموزشی و فرهنگی برای شاغلین موسسات آموزشی و فرهنگی، یا ارائه گواهی از مدیر مهد کودک برای شاغلین در مهدکودک و پیش دبستانی، ارائه گواهی از مدیر دارالقرآن برای شاغلین در دارالقرآن یا ارائه گواهی از رئیس نهضت سوادآموزی برای آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی یا ارائه گواهی از مدیر مرکز خدمات آموزشی برای نیروهای خرید خدمات آموزشی و برون سپاری یا ارائه گواهی از اداره آموزش و پرورش شهرستان/منطقه برای نیروهای حق التدریس و سرباز معلم حسب مورد

 ب) تاییدیه گزینش

 ج) پرینت بیمه پردازی

۱۲- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و تصویر خوانا از تمام صفحات (امتیاز تاهل و فرزند) در قطع A۴

۱۳-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵درصد ایثارگران ( از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان)

۱۴- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵%ایثارگران

مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها( ممهور به مهر و امضای ستاد استانی( گواهی با مهر و امضای شهرستان قابل قبول نمی باشد) عبارتند از:

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۵-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی.

تذکرات مهم

۱ -ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.

۲ - عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

۳- مکان بررسی اسناد و مدارک امتیازآور داوطلبان در پژوهشکده تعلیم و تربیت مستقر در باشگاه فرهنگیان سنندج واقع در سه راه شالمان می‌باشد.

۴- مکان انجام معاینات پزشکی کلینیک فرهنگیان واقع در ابتدای خیابان پاسداران می باشد.

۵ - برای انجام معاینات پزشکی دفترچه بیمه الزامی می‌باشد. و نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.

۶- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی خودداری نمایید.

جدول زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۱ استان جهت بررسی مدارک و مستندات را به تفکیک شهرستان ها و مناطق در فایل پیوست زیر ببینید

مشاهده جدول زمانبندی

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

خبر کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)
خبر 13 بهمن 1401: آموزش و پرورش کردستان با کمبود نیروی انسانی مواجه است
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: یکی از مهمترین مشکلات آموزش و پرورش کردستان، کمبود نیروی انسانی است. ادامه خبر ...
فراخوان جذب معلم رسمی و پیمانی (مشاهده)

خبر 28 دی 1401: فراخوان جذب معلم رسمی و پیمانی در مدارس استثنایی کردستان
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری برنا، رئیس آموزش وپرورش استنایی کردستان از فراخوان جذب معلم رسمی و پیمانی در مدارس استثنایی کردستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی (مشاهده)

خبر 24 مرداد 1401: هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی  ( ماده 28 ) 1401 اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه صادره به شرح ذیل است:
« به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی  ( ماده 28 ) 1401   می رساند پس از اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش، لازم است مدارک ذیل را حداکثر ظرف 48 ساعت به دفتر نمایندگی گزینش آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل دهند . 
دو برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش ملصق به عکس جدید
تصویرکلیه صفحات شناسنامه
تصویر کارت ملی
گفتنی است مسئولیت عدم مراجعه در زمان فوق متوجه داوطلب خواهد بود.
ضمنا از کلیه پذیرفته شدگان نهایی جهت حضور در جلسه مصاحبه به صورت تلفنی دعوت بعمل خواهد آمد.

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی گزینش کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 8 تیر 1401: برنامه زمانبندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کردستان؛ زمانبندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد .
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله زمانبندی مکان و زمان مصاحبه این دسته از داوطلبان به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
شایان ذکر است داوطلبان دو برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش ملصق به عکس جدید را در روز مصاحبه تخصصی تحویل نماینده گزینش نمایند.

جهت فرم اطلاعات فردی گزینش کلیک نمایید
جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه کلیک نمایید

اطلاعیه بررسی مدارک و مصاحبه (مشاهده)

خبر 5 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه شماره دو، مرحله بررسی مدارک و زمان اجرای مصاحبه نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه منتشره به شرح ذیل است:
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک و مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله مدارک لازم جهت تایید اطلاعات خود اظهاری این دسته از داوطلبان به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش ۲ برگ
چهار قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت‌نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
اصل و کپی کارت ملی متقاضی در قطع A۴
اصل و کپی شناسنامه متقاضی در قطع A۴
اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان در قطع A۴
اصل و کپی مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی (برای آقایان) در قطع A۴
اصل گواهی یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران براساس بند ب صفحه یک دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)
اصل مدارک و معرفی‌نامه از سازمان بهزیستی کشور (برای معلولین)
ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه دو دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور).
ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی).
ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارایه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ سازمان سنجش آموزش کشور)

تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.
توجه۱: پذیرفته‌شدگان مرحله اول، برابر جدول زمانبندی پیوست، جهت تشکیل پرونده و بررسی مستندات به آدرس ذیل مراجعه نمایند؛ در ضمن مصاحبه در همان محل و همزمان با تشکیل پرونده انجام خواهد شد. (ساعت پذیرش صبح ۳۰/ ۸ و بعداز ظهر ۱۴ می باشد)
کردستان – سنندج – میدان گاز، مجتمع آزمایشگاهی تیزهوشان

جهت مشاهده جدول زمان بندی مصاحبه کلیک نمایید
جهت مشاهده و دریافت فرم استشهاد محل سکونت کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون (مشاهده)

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

اطلاعیه شرکت کنندگان استخدام آموزش و پرروش کردستان (مشاهده)
خبر 2 تیر 1401: به اطلاع شرکت کنندگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی که در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان شرکت کرده اند می رساند که پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان، اطلاعیه شماره دو جهت پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در سایت سنجش اعلام خواهد شد.
مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص آزمون استخدامی پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش استان کردستان (نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی) اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص آزمون استخدامی پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش استان کردستان (نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی) اطلاعیه ای صادر کرد.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
«به اطلاع شرکت کنندگان نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی که در سهمیه استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان شرکت کرده اند می‌رساند که پس از اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش، اطلاعیه شماره دو جهت تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان منتشر خواهد شد. لذا لازم است افراد پذیرفته شده طی روزهای آینده به سایت مذکور مراجعه نموده و از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با مناطق تابعه این اداره کل جداً خودداری نمایند. در ضمن با توجه به اینکه اصل مدرک تحصیلی اعلام شده در هنگام ثبت نام (موقت یا دانشنامه)، اصل مدارک سجلی، کارت پایان خدمت برای آقایان، گواهی ایثارگری، مدارک بومی گزینی، مدارک پژوهشی و گواهینامه‌های معتبر کار با نرم‌افرازهای رایانه‌ای جزو مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده می‌باشند لذا افرادی که اصل مدارک فوق را در دسترس ندارند پیگیر دریافت مدارک از مراجع معتبر باشند. سایر مدارک و فرم‌های لازم در اطلاعیه شماره دو اعلام خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان (مشاهده)

خبر 10 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای ، نحوه بررسی و کنترل مدارک پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درسال 1400 را اعلام کرد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع بند ج ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش در آزمون مذکور، قبول شدگان استان کردستان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره­های مهارت­آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند.
بر این اساس رعایت دقیق مفاد دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس19 و فاصله­گذاریاجتماعی (موضوع نامه1-77755/602 مورخ 31/5/1400 دفتر سلامت و تندرسی وزارت متبوع منضم به دستورالعملکنترلومراقبتکروناویروس19 و فاصله­گذاریاجتماعی دفتر سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، در زمان بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی ازسوی معرفی شدگان الزامی می­باشد0
قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت آزمون می بایست جهت تحویل مدارک و مستندات  مربوطه برابر جدول ذیل  به اردوگاه سلیمان خاطر واقع در سنندج -سه راه شالمان مراجعه نمایند .

روز

تاریخ

جنسیت

ساعت

`یک شنبه

14/06/1400

زن

8 صبح الی 14

دوشنبه

15/06/1400

مرد

8 صبح الی 14

تذکر مهم : عدم مراجعه داوطلب در مهلت  مقرر اعلام شده به منزله  انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می گردد.
مدارک مورد نیاز جهت تایید اطلاعات خود اظهاری :
6 قطعه عکس 3*4 تمام رخ پشت نویسی شده
اصل و تصویر کارت ملی (پشت ورو)
اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
اصل و تصویر مدرک دانشگاهی (شغل­های دبیری، آموزگاری و هنرآموزی) در مقطع تحصیلی  پذیرفته شده در آزمون
اصل و تصویر مدرک  تحصیلی دیپلم کامل متوسطه (شغل سرایدار)
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا کارت معافیت (آقایان)
مدارک مربوط به شرایط بومی­پذیری(درصورت استفاده از سهمیه بومی)
مدارک ایثارگری (معرفی نامه از سوی  بنیاد شهید و امورایثارگران استان)
مدارک مربوط به حافظان قرآن مجید
پوشه روغنی سفید
معاینات پزشکی و آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­وپرورش استان محل خدمت، همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. لذا اخذ معرفی‌نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و معاینات پزشکی و... با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط  در روز مراجعه تحویل می گردد .
توضیح : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت­های عمومی فرد پذیرفته شده ازسوی گزینش مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.
پذیرفته ­شدگان جهت بررسی صلاحیت­های عمومی ازسوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان ، اقدامات ذیل را به عمل آورند:
ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی ، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­گزینش استان کردستان ارسال و یا به صورت حضوری در روز بررسی مدارک تحویل کارگروه بررسی مدارک نمایند. انتظار است درتکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.
عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.
درصورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­شدگان نهایی (شغل­های آموزگاری، دبیری و هنرآموزی) مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت‌آموزی به اطلاعیه­ای که اوایل مهرماه 1400 در پرتال وزارت آموزش ­و پرورش درج خواهد شد مراجعه نمایند. عدم ثبت نام در دوره مذکور به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 اردیبهشت 1400: جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان از آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99 ( ماده 28 ) خبر داد و گفت: از داوطلبین برای مصاحبه بصورت تلفنی دعوت می شود .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، جلال احمدی با اعلام این خبر گفت: فرآیند بررسی صلاحیت و گزینش داوطلبان استخدام پیمانی سال 1399 ( ماده 28 ) در حال انجام است .
وی افزود : بصورت تلفنی با افراد تماس حاصل شده و به تدریج از پذیرفته شدگان نهایی برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.
احمدی با بیان اینکه داوطلبین نگران نباشند، حتما تا تاریخ 10 خرداد ماه 1400 از افراد برای مصاحبه دعوت می شود، اظهار داشت: بعد از تماس و اعلام زمان حضور، داوطلبین برای انجام مصاحبه به مدیریت هسته گزینش استان واقع در خیابان اکباتان سنندج مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه از پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کردستان خواست فعلا از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق خودداری کنند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مرحله نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان، اعلام کرد: ادامه مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
در این اطلاعیه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواسته شده از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش خودداری فرمایند.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 25 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

اطلاعیه شماره سه مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان درخصوص زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال 1399 آموزش و پرورش
مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال 1399 آموزش و پرورش را اعلام کرد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « به اطلاع داوطلبان استخدام آزاد سال 1399 آموزش و پرورش استان کردستان می رساند، زمان و مکان برگزاری مصاحبه به شرح زیر می باشد:
توجه: دو قطعه عکس پرسنلی جهت تشکیل پرونده پزشکی لازم است.
کلیه داوطلبان باید مبلغ 1/000/000 ریال به شماره شبا ( IR370100004064031203715982 ) با شناسه پرداخت (307030164127564000010996088638 ) بنام درآمد های اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان واریز نمایند.
آدرس محل مصاحبه خواهران: سنندج، میدان سهروردی (فیض ­آباد)، پردیس بنت ­الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان
آدرس محل مصاحبه برادران: سنندج، میدان سهروردی (فیض ­آباد)، پردیس شهید مدرس دانشگاه فرهنگیان
تذکر مهم: مسئولیت عدم حضور در زمان مقرر و یا نقص مدارک برعهده­ داوطلب بوده، انصراف از مصاحبه تلقی می­ گردد

جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال 99 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «دی ماه سال1399 » وزارت آموزش و پرورش « سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان » می‌رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
معرفی‌شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
در صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا، توصیه می‌شود، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیاز از جمله مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک، آب آشامیدنی و خودکار در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام مصاحبه، از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جداً خودداری فرمایند.
الف: زمان بررسی مدارک: شنبه مورخ 1399/11/23 لغایت 1399/11/30 برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان مصاحبه و معاینات پزشکی در موعد بررسی مدارک به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»
ب: مکان بررسی مدارک: سنندج - میدان سهروری – دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید مدرس)
ج : مدارک مورد نیاز:
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه جدیداز سایت سازمان سنجش که در آن وضعیت بومی مشخص شده است)
2-یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم ها رنگ سبز)
3-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
4-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
6-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
8-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
9-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
10-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
12-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
13- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی«پیوست» جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا .
14-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای افرادی که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط به ارایه فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید سکونت فعلی در شهرستان مورد تقاضا.
15- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان علمی دانشجویی، مدرک زبان معتبر، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره‌های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی، نرم افزارهای تخصصی»
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 9 تا 15 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان صادر شده باشد.
تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود. »
د: سایر موارد قابل توجه:
1-رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور(مورخ1399/10/11) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
3-چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات، امتیاز بومی لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
4-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی را از لینک زیر دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- دریافت نمون برگ های پیوست بصورت یک رو و خوانا و درج مشخصات شناسنامه ای در نمون برگ شماره 2 الف و 3 و تکمیل نمون برگ شماره 4 الف.
7- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.
تذکر مهم : معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 (کروناویروس) شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود، در مصاحبه از این گونه افراد حداکثر تا دوازدهم اسفند ماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، انجام خواهد شد . در راستای صیانت ازحقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.
ضمنا یاد آور می شود زمان و مکان معاینات پزشکی و انجام مصاحبه های تخصصی، متعاقبا از طریق این پایگاه خبری و سایت دانشگاه فرهنگیان استان کردستان ، اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دانلود فرم بررسی مدارک و ارائه مستندات امتیازی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم استشهاد محل (بومی) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی (گزینش) اینجا کلیک نمایید

جدول زمان بندی مراجعه به کار گروه بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی 1399

ردیف رشته شغلی مورد تقاضا روز مراجعه تاریخ مراجعه مراجعه براساس حرف اول نام خانوادگی ساعت مراجعه
1 آموزگار ابتدایی/ آموزگار استثنایی پنج شنبه 99/11/23 الف تا ر 8تا 13

14تا 17

2 آموزگار ابتدایی/ آموزگار استثنایی شنبه 99/11/25 ز تا ق 8تا 13

14تا 17

3 آموزگار ابتدایی/ آموزگار استثنایی یکشنبه 99/11/26 ک تا ی 8 تا 13
4 مشاور واحد آموزشی یکشنبه 99/11/26   14 تا 17
5 دبیری ادبیات فارسی/ تربیت بدنی / ریاضی/زیان انگلیسی/شیمی/ عربی/علوم اجتماعی/علوم تجربی دو شنبه 99/11/27   8تا 13

14تا 17

6 دبیری علوم زیستی/فیزیک/معارف اسلامی/ اقتصاد/تاریخ/جغراقیا/ زمین شناسی/ کارو فناوری/ فلسفه /هنر سه شنبه 99/11/28   8تا 13

14تا 17

7 هنرآموزالکتروتکنیک/امورزراعی و باغی / تاسیسات/حسابداری /ساختمان / صنایع چوب/صنایع فلزی/طراحی دوخت/ کامپیوتر/کودکیاری/ گرافیک/ماشین های کشاورزی/ مکانیک خودرو/نقشه کشی عمومی /معماری چهارشنبه 99/11/29   8تا 13
8 مراقب سلامت مدارس چهار شنبه 99/11/29   14 تا 17
  مربی امورتربیتی مدارس و سایر جامانده ها پنچ شنبه 99/11/30   8 تا 14
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای، فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش سال 99 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است: « با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت و کانال‌های اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2-یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ آبی)-(خانم ها رنگ سبز)
3-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
4-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
6-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
8-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
9-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
10-معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
12-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
۱۳-گواهی قابل قبول برای مشمولین استفاده از سهمیه بومی
تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود. »

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش کردستان گفت: مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 98 از تاریخ 17 اسفندماه 98 آغاز و تا 20 فروردین ماه 99 ادامه خواهد داشت.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، جلال احمدی با اعلام این خبر گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 98 اداره کل آموزش و پرورش استان، با عنایت به اینکه مدارک مورد نیاز و فرم اطلاعات فردی در مرحله جمع آوری و تطبیق مدارک تحویل نماینده هسته گزینش استان شده است فعلاً نیازی به مراجعه حضوری آن ها نمی باشد .

وی ادامه داد: مصاحبه گزینشی پذیرفته شدگان نهایی براساس برنامه زمان بندی از تاریخ 98/12/17 لغایت 99/01/20 بوده و کلیه پذیرفته شدگان نهایی از طریق تماس تلفنی به هسته گزینش استان دعوت خواهند شد .

مدیر هسته گزینش استان در پایان تاکید کرد: از پذیرفته شدگان درخواست می شود قبل از تماس تلفنی هسته گزینش استان از مراجعه حضوری خودداری فرمایند .

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

اطلاعیه شماره 2 اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 98 می رساند تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی پس از تایید صلاحیت های فردی از طرف هسته گزینش خواهد بود که در اطلاعیه های بعدی، زمان مراجعه اعلام خواهد شد. لذا از مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تا صدور اطلاعیه بعدی خودداری فرمایید.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 28 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ای زمان و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدام آزاد سال 98 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع قبول شدگان دو برابر ظرفیت آزمون استخدام آزاد سال 1398 آموزش و پرورش استان می رساند جهت شرکت در مصاحبه عمومی و تخصصی، لازم است بر اساس جدول ذیل برابر زمان و مکان تعیین شده حضور بهم رسانند.

روز و تاریخ خواهران برادران
جمعه

98/11/4

آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف الف تا ش آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف الف تا ش
شنبه

98/11/5

آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف ص تا ی آموزگار ابتدایی و استثنایی بر اساس حرف اول نام خانوادگی  از حرف ص تا ی
یکشنبه

98/11/6

ادبیات فارسی- ریاضی - زبان انگلیسی- عربی- علوم اجتماعی- علوم تجربی- زیست شناسی- جغرافی- زمین شناسی ادبیات فارسی- تربیت بدنی- ریاضی – زبان انگلیسی- شیمی- عربی – علوم اجتماعی – علوم تجربی – زیست شناسی – تاریخ – زمین شناسی – مراقب سلامت
دوشنبه 98/11/7 فلسفه – معارف اسلامی – هنر – مراقب سلامت – حرفه و فن حرفه و فن – فلسفه – معارف اسلامی  – هنر – مربی امور تربیتی – مشاور
سه شنبه 98/11/8 مربی امور تربیتی – مشاور – طراحی و دوخت – کامپیوتر – انیمیشن – گرافیک – نقشه کشی معماری الکترونیک – تأسیسات – حسابداری – ماشین ابزار – کامپیوتر – گرافیک – ماشین های کشاورزی – مکانیک خودرو – نقشه کشی معماری
چهارشنبه

98/11/9

پنجشنبه

98/11/10

افراد جامانده افراد جامانده

 تذکر مهم: عدم حضور در زمان های مقرر و یا نقص مدارک و عدم تکمیل آن ها قبل از انجام مصاحبه، به منزله انصراف داوطلب بوده، به هیچ عنوان برگزاری مصاحبه پس از تاریخ های مقرر امکان پذیر نخواهد بود و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

آدرس محل مصاحبه خواهران:سنندج میدان سهروردی (فیض آباد) جنب دبیرستان نمونه شیخ شلتوت- پردیس دختران بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان

آدرس محل مصاحبه برادران:سنندج میدان سهروردی (فیض آباد) پردیس شهید مدرس دانشگاه فرهنگیان

ساعت حضور جهت انجام معاینات پزشکی و مصاحبه :8 صبح

مدارک لازم:

1 - عکس 4*3 جدید ( دو قطعه)

2– اصل شناسنامه

3– اصل کارت ملی

4– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

5 - اصل مدرک تحصیلی یا تأییدیه آن

6 – مدرک ایثارگری برای استفاده کنندگان از سهمیه 25 درصد و 5 درصد ایثارگران

7- مدرک معلولیت برای استفاده کنندگان از سهمیه معلولین

8- پوشه سفید رنگ و گیره

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 21 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

اداره اموراداری وتشکیلات آموزش و پرورش کردستان طی اطلاعیه ای جدول زمان بندی بررسی اسناد، مدارک ومستندات پذیرفته شدگان آزمون پیمانی آموزش و پرورش در سال 98 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، در این اطلاعیه آمده است:« در اجرای مفاد شیوه نامه بررسی اسناد و مدارک و انجام مصاحبه تخصصی مستخدمان پیمانی آموزش و پرورش سال 98 به اطلاع می رساند در ادامه مراحل استخدام مزبور نحوه انجام فرایند بررسی اسناد و مدارک متقاضیان و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله چند برابر ظرفیت بشرح زیر اعلام می گردد.»

متقاضیان محترم با توجه به تقویم زمان بندی پیوست لازم است با در دست داشتن مدارک و مستندات خود به محل استقرار کارگروه بررسی مدارک مراجعه نمایند.

1-اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش سال 1398موضوع آزمون 98/8/30 ،طی اطلاعیه های صادره از سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است .

2-داوطلبان استخدام پیمانی درآموزش وپرورش علاوه بر احراز شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی استخدام وزارت آموزش و پرورش و کسب نمره علمی لازم در آزمون استخدامی، باید شرایط اختصاصی حرفه معلمی مطابق ضوابط و مقررات مصوب کمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش وپرورش را دارا باشند.

3-داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی 98/8/30 که اسامی آنان در فهرست چند برابر ظرفیت که در سایت سازمان سنجش آموزش کشورمورخ 98/10/15 درج گردیده، می بایست نسبت به اخذ کارنامه قبولی درآزمون خود، از طریق سایت سازمان سنجش کشور اقدام و برابر جدول زمانبندی پیوست این اطلاعیه، به همراه سایر مدارک مورد نیاز به کارگروه بررسی مدارک این اداره کل مستقر در پژوهشکده معلم سنندج به آدرس:سه راه جام جم- باشگاه فرهنگیان–پژوهشکده معلم مراجعه و مدارک لازم را تحویل نمایند.

4-کلیه داوطلبان مؤظفند «فرم اطلاعات فردی» را ازسایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق عکس به آن اقدام و به همراه 2 قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک، تحویل نماینده هسته گزینش استان نمایند.

5- داوطلبان محترم در هنگام مراجعه برابر برنامه اعلام شده، اصل و تصویر مدارک و مستندات زیر رابه همراه داشته باشند:

-شناسنامه: اصل و تصویرتمام صفحات آن

- کارت ملی: اصل و تصویر پشت وروی آن

-مدارک تحصیلی لازم: اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی موقت فارغ التحصیلی(آخرین مدرکی که بر اساس آن در آزمون استخدامی شرکت نموده و پذیرفته شده است. براساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

-کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(ویژه آقایان): اصل و تصویرآن.( براساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

-عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده درسال جاری : 4قطعه

-مدارک مربوط به استفاده از سهمیه های (ایثارگران و معلولین): اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، اداره کل بهزیستی استان و یا سازمان بهزیستی کشور حسب مورد برای افرادی که از سهمیه مربوطه استفاده می کنند.

-اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی برای داوطلبانی که از تاریخ57/11/22 به بعد حقوق خود را از اعتبارات دولتی دریافت نموده اند.(برای داوطلبانی که در زمان ثبت نام به جهت داشتن کبر سن، داشتن سابقه خدمت غیر رسمی تمام وقت را اعلام نموده اند بر اساس مفاد بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون)

- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

- مدارک مربوط به حافظین قرآن درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا سازمان تبلیغات اسلامی کشور حسب مورد برای افرادی که ازسهمیه مربوطه استفاده می کنند.

*بدیهی است معرفی نامه های فوق باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش کردستان و به روز صادر شده باشند.

-کارنامه قبولی آزمون استخدامی اخذ شده ازسایت سازمان سنجش آموزش کشور

-پوشه روغنی

6-معرفی فرد داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل- محل و سهمیه انتخابی، بر اساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن70 درصد آزمون کتبی و30 درصد مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش صورت خواهد گرفت.

7-رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی مورخ (98/8/30)مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه های بعدی آن، از سوی داوطلبان الزامی است.

8-عدم مراجعه جهت تحویل مدارک و مستندات در زمان مقرر بر اساس مفاد این اطلاعیه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

توضیح: ارائه مدارک مستند هر کدام از موارد فوق حسب مورد در زمان بررسی مدارک توسط داوطلب الزامی است

جدول زمانبندی مراجعه به کارگروه بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی سال 1398

ردیف

 

رشته شغلی مورد تقاضا جنسیت روز تاریخ مراجعه مراجعه بر اساس حرف اول نام خانوادگی ساعات مراجعه
1 آموزگار ابتدایی-آموزگار ابتدایی استثنایی زن و مرد چهارشنبه 98/10/25 الف تا  ذ 8 الی 16
پنج شنبه 98/10/26 ر تا ف
شنبه 98/10/28 ق تا ی
2 دبیری تمامی رشته ها- مربی امور تربیتی مدارس- مشاور واحد آموزشی- مراقب سلامت مدارس زن و مرد یکشنبه 98/10/29 الف تا ش 8 الی 16
دوشنبه 98/10/30 ص تا ی
3 هنر آموز تمامی رشته ها زن و مرد سه شنبه 98/11/1 الف تا ی 8 الی 16
4 تمامی رشته های شغلی

(ا فراد جامانده)

زن و مرد چهارشنبه 98/11/2 الف تا ی 8 الی 14

*تذکرات:

1-حضور شخص داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی آن الزامی است و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

2-درصورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با مفاد دفترچه راهنمای آزمون و یا اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام، داوطلب جزو افراد فاقد شرایط تلقی می شود. و از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

3-زمان ومکان مصاحبه و انجام معاینات پزشکی پس از بررسی مدارک ومستندات طی اطلاعیه جداگانه به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید.

آدرس محل استقرارکارگروه بررسی مدارک و مستندات :

سنندج-بلوار پاسداران-سه راه جام جم(نرسیده به سه راه شالمان) باشگاه فرهنگیان، پژوهشکده معلم

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 21 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان، جزئیات استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان در سال 98 و نحوه بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، مسئولین پردیس های شهید مدرس و بنت الهدی صدر سنندج، معاونین اداره کل و سایر اعضا، نشست ستاد مصاحبه استانی در خصوص استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

ایوب قادریان رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش کردستان در این نشست با بیان اینکه سهمیه استخدام استان در استخدام پیمانی سال 98 ، 264 نفر می باشد؛ گفت: این تعداد افراد در 34 رشته شغل که 31 رشته مربوط به آقایان و 23 رشته نیز مربوط به بانوان می باشد؛ پذیرفته خواهندشد.

قادریان با بیان این مطلب که در مرحله چند برابر ظرفیت حدود 503 نفر از طریق سازمان سنجش به آموزش و پرورش استان کردستان معرفی شده اند؛ خاطرنشان کرد: از 503 نفر اعلام شده 280 نفر مرد و 223 نفر زن می باشند که در نهایت 264 نفر که بتوانند مراحل بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی را بگذرانند، استخدام خواهندشد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان در ادامه به زمان تحویل مدارک و انجام مصاحبه علمی و همچنین معاینات پزشکی پذیرفته شدگان نیز اشاره کرد و گفت: از تاریخ 25 دی ماه لغایت 2 بهمن ماه مدارک متقاضیان بررسی و از تاریخ جمعه 4 بهمن لغایت سه شنبه 8 بهمن ماه 98 معاینات پزشکی و مصاحبه علمی از پذیرفته شدگان انجام خواهد شد.

وی در پایان یادآوری کرد: پذیرفته شدگان مرحله چند برابر ظرفیت در روز های آینده منتظر آگهی های اداره کل آموزش و پرورش کردستان در خصوص تقویم زمان بندی انجام مراحل بررسی مدارک و مصاحبه باشند که از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان قابل دسترسی می باشد.

اطلاعیه آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 16 دی 98: اطلاعیه آموزش و پرورش کردستان در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

در پی اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 98 توسط سازمان سنجش کشور، اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان اطلاعیه ای صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ایوب قادریان رییس اداره امور اداری و تشکیلات استان با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 98 توسط سازمان سنجش آموزش کشور گفت: به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی می رساند، جدول زمان بندی، مکان و نحوه اجرای مراحل بررسی مدارک مورد نیاز جهت انجام فرآیند پذیرش، معاینات پزشکی، مصاحبه تخصصی و سایر مراحل استخدام طی روزهای آینده از طریق سایت آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت : هم اکنون نتایج مرحله اول آزمون استخدامی آبان ماه 98 از طریق سایت سازمان سنجش برای دواطلبان قابل رویت است و داوطلبان گرامی از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش تا زمان اعلام اطلاعیه های مذکور خودداری نمایند.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 5 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان کردستان (منبع: دانشگاه فرهنگیان کردستان)

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۷ دانشگاه فرهنگیان کردستان ، دارای ۲ مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: ثبت نام غیرحضوری

ثبت نام غیرحضوری: پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۴ و ۱۵ آبان ۱۳۹۷ نسبت به ثبت نام غیرحضوری اقدام نمایند. توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:
* جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه از مرورگرInternet Explorer استفاده نمایید.
* نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.
* مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.
* در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به آموزش پردیسِ شهید مدرس دوره مراجعه نمایید.(۳۳۱۸۵۰۰۶)
مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.
* اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه.
* اسکن کارت ملی پشت و رو.
* اسکن عکس تمام رخ ۴*۳ در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی.
* اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان).
* اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.
مرحله دوم: ثبت نام حضوری:

ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان روز شنبه و یک شنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ آبان ۱۳۹۷ انجام می شود.

محل ثبت نام و تحصیل مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان استان کردستان پردیس شهید مدرس سنندج می باشد.
ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

* مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره۱۱۴۷۲۵۷ -۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی.

تذکر۱: عدم مراجعه پذیرفته شده تا ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تذکر۲: تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

شروع دوره آموزشی

دوره مهارت آموزی سال ۱۳۹۷ شامل دو مرحله است: که مرحله نخست آن از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ آغاز می شود.

پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند.

در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از ۲ جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

تقویم آموزشی دوره به شرح ذیل است:

 عنوان  بازه زمانی
اعلام محل آموزش مهارت آموزان ۵ لغایت ۸ آبان ۱۳۹۷
ثبت نام غیرحضوری ۱۴ و ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ثبت نام حضوری ۱۹ و ۲۰ آبان ۱۳۹۷
شروع مرحله اول ۱۹ آبان ۱۳۹۷
امتحانات پایان مرحله اول ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
شروع مرحله دوم ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
امتحانات پایان مرحله دوم ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح تابستان ۱۳۹۸
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت شهریور ۱۳۹۸

جهت تعیین محل دوره های مهارت آموزی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون 97 (مشاهده)

خبر 2 مهر 97: اطلاعیه آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 97 (منبع: سایت آموزش و پرورش استان کردستان) 

از سوی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان اطلاعیه نحوه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 97 اعلام شد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ایوب قادریان رییس اداره امور اداری و تشکیلات استان با اعلام این خبر گفت : افراد پذیرفته شده به منظور تشکیل پرونده استخدامی ، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزشی از روز سه شنبه سوم لغایت یکشنبه هشتم مهر ماه 97 به آموزش و پرورش محل خدمت ( محل پذیرفته شده به استناد کارنامه نهایی صادره از سوی سازمان سنجش ) مراجعه نمایند .

وی هم چنین به ارائه مدارک لازم در هنگام حضور برای تشکیل پرونده نیز اشاره کرد و گفت : ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر تمام صفحات ، 6 قطعه عکس جدید پشت نویسی شده ، تصویر کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش ، مدرک تحصیلی ( مدرک تحصیلی که متقاضی بر اساس آن در آزمون شرکت و پذیرش شده است ) ، کارت پایان خدمت ، معافیت و تصویر پشت و رو ( برای برادران ) و اصل گواهی از نهاد مربوطه برای افرادی که از سهمیه ایثارگران و بهزیستی استفاده نموده اند الزامی است .

قادریان در ادامه گفت : داوطلبین الزاما در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش حضور یافته و در صورت وجود مغایرت قبل از هر اقدامی با کارشناسی استخدام اداره کل هماهنگی لازم را به عمل آورند .

ایوب قادریان هم چنین افزود : افرادی که در زمان بررسی مدارک و مستندات تعهد کتبی مبنی بر ارائه اصل مدارک و یا تکمیل پرونده داده اند لازم است قبل از حضور در منطقه نسبت به تکمیل مدارک خود در کارشناسی استخدام اداره کل اقدام نمایند و در صورت عدم حضور و تکمیل پرونده ، اداره کل استان برابر مقررات اقدام خواهد کرد .

به گفته قادریان پذیرفته شدگان نهایی پس از تشکیل پرونده استخدامی نسبت به اخذ معرفی نامه جهت ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام اقدام کنند.

رییس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه اطلاع رسانی پیرامون چگونگی و زمان تشکیل کلاس ها از طریق پورتال آموزش و پرورش کردستان انجام خواهد شد تصریح کرد : چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تایید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوء پیشینه هیچ گونه حقی برای فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد .

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)

خبر 17 مرداد 97: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان) 

اداره برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای زمان و مکان اجرای مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی سال 97 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است :

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان( ورودی سال 97) به اطلاع آنان می رساند مصاحبه تربیتی، علمی و تخصصی بر اساس برنامه اعلامی ذیل انجام می شود.ضروری است شرکت کنندگان در روز مقرر با همراه داشتن 2 قطعه عکس، اصل شناسنامه و کارت ملی (خانمها ساعت 8 صبح به پردیس بنت الهدی صدر و آقایان به پردیس شهید مدرس مراجعه نمایند) عدم حضور داوطلبان در زمان مقرر، به منزله انصراف از استخدام تلقی شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت.

خواهران:

- رشته آموزش ابتدایی خواهران بر اساس حرف اول نام خانوادگی حروف ( الف تا ص ) روز یکشنبه 97/5/21

- حروف ( ع تا ی ) روز دوشنبه 97/5/22

- داوطلبان سایر رشته ها روز سه شنبه 97/5/23

برادران:

- رشته آموزش ابتدایی روز یکشنبه 97/5/21

- دبیری ادبیات فارسی، دبیری تربیت بدنی، دبیری ریاضی،دبیری زبان انگلیسی،دبیری عربی، دبیری علوم اجتماعی و دبیری علوم تجربی روز دوشنبه 97/5/22

- دبیری معارف اسلامی،دبیری هنر، هنرآموز الکتروتکنیک، هنر آموز الکترونیک، هنر آموز تأسیسات، هنر آموز حسابداری، هنر آموز صنایع چوب، روز سه شنبه 97/5/23

- هنرآموز کامپیوتر ، هنر آموز ماشین های کشاورزی، هنر آموز مکانیک خودرو، هنرآموز نقشه کشی عمومی، آموزگار استثنایی روز چهار شنبه 97/5/24

مکان مصاحبه :

خواهران: سنندج – خیابان طالقانی – خیابان ورزش – روبروی سالن شهید کاظمی - دانشگاه فرهنگیان - پردیس بنت الهدی صدر

برادران: سنندج – میدان سهروردی ( فیض آباد) دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید مدرس

زمان مصاحبه : 8 صبح الی 12:30  ظهر و 14:30 الی 19 بعد از ظهر

جاماندگان روز پنجشنبه 97/5/25 ساعت 8 صبح الی 12:30 ظهر

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)

خبر 16 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 97 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، طالب محمدی در نشست ستاد استانی که روز گذشته در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد؛ با اعلام این خبر گفت: مصاحبه و معاینات پزشکی معرفی شدگان از روز شنبه 21 لغایت چهارشنه 24 مرداد ماه 97 در محل پردیس شهید مدرس سنندج ویژه برادران و پردیس بنت الهدی صدر سنندج ویژه خواهران انجام می شود.

وی افزود: زمان بررسی مدارک و مستندات معرفی شدگان از تاریخ 13 مرداد ماه آغاز و تا 18 مرداد ماه 97 پایان می یابد.

محمدی همچنین از ابلاغ سهمیه 184 نفری به استان کردستان خبر داد و گفت: 402 نفر از سوی سازمان سنجش کشور برای انجام بررسی مدارک و معاینات پزشکی و مصاحبه استخدامی معرفی شده اند که 245 نفر از آنان آقایان و 157 نفر نیز خانم ها می باشند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)

خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کردستان طی اطلاعیه ای زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام فرایند پذیرش، معاینات پزشکی و سایر مراحل آزمون استخدام استخدام پیمانی سال 97 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این اطلاعیه آمده است؛ در اجرای مفادبخشنامه شماره 25/80216/180 مورخ 06/05/97 مرکز برنامه ریزی ،منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت متبوع و به منظور بررسی مدارک و مستندات متقاضیان آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش سال 97، موارد زیر جهت اطلاع داوطلبان پذیرفته شده در مرحله چند برابر ظرفیت اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش وآموزش کشور در تاریخ 07/05/97 اعلام می گردد:

1-اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش سال 1397موضوع آزمون 15/04/97 ، طی اطلاعیه های صادره از سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است .

2-داوطلبان استخدام پیمانی در آموزش وپرورش علاوه بر احراز شرایط عمومی و اختصاصی مندرج درآگهی استخدام وزارت آموزش و پرورش و کسب نمره علمی لازم درآزمون استخدامی، باید شرایط اختصاصی حرفه معلمی مطابق ضوابط ومقررات مصوب کمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش وپرورش را دارا باشند.

3-داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی 15/04/97 که اسامی آنان در فهرست چند برابر ظرفیت اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشورمورخ 07/05/97 درج گردیده، می بایست نسبت به اخذ کارنامه آزمون خود از طریق سایت سازمان سنجش کشور اقدام و برابر جدول زمانبندی پیوست این اطلاعیه، به همراه سایر مدارک مورد نیاز به کارگروه بررسی مدارک این اداره کل مستقر در پژوهشکده معلم سنندج به آدرس سنندج، سه راه جام جم، باشگاه فرهنگیان، پژوهشکده معلم مراجعه و تحویل نمایند.

4-کلیه داوطلبان مؤظف اند «فرم اطلاعات فردی» را از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و ا لصاق عکس به آن اقدام وبه همراه 2 قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه وکارت ملی،همزمان با تحویل سایر مدارک ،تحویل نماینده هسته گزینش استان نمایند.

5- داوطلبان محترم در هنگام مراجعه برابر برنامه اعلام شده،اصل وتصویر مدارکومستندات زیر رابه همراه داشته باشند:

- شناسنامه:اصل وتصویرتمام صفحات آن

- مدارک تحصیلی لازم ( دانشنامه یا گواهی موقت فارغ التحصیلی):آخرین مدرکی که بر اساس آن درآزمون استخدامی شرکت نموده است.

- کارت ملی: اصل وتصویر پشت وروی آن

- کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(ویژه آقایان):اصل وتصویرآن

- عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده درسال جاری : 4 قطعه

- مدارک مربوط به استفاده ازسهمیه ها(ایثارگران ،معلولین): معرفی نامه ازبنیاد شهید وامور ایثارگران استان یاسازمان بهزیستی حسب مورد برای افرادی که ازسهمیه مربوطه استفاده می کنند.

*بدیهی است معرفی نامه های فوق باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش کردستان صادر شده باشند.

- مدارک مربوط به بومی بودن درکد شغل- محل انتخابی مطابق(اطلاعیه جذب) در زمان ثبت نام درآزمون استخدامی.

- اصل سوابق خدمت غیر رسمی وتمام وقت در دستگاه های اجرایی برای داوطلبانی که ازتاریخ22/11/57 به بعد حقوق خود را از اعتبارات دولتی دریافت نموده اند.(برای داوطلبانی که در زمان ثبت نام به جهت داشتن کبر سن،داشتن سابقه خدمت غیر رسمی تمام وقت را اعلام نموده اند)

- کارنامه آزمون استخدامی اخذ شده ازسایت سازمان سنجش آموزش کشور

- پوشه وگیره

6-معرفی فرد داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل- محل انتخابی ، بر اساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن70درصد آزمون کتبی و30 درصد مصاحبه استخدامی ،به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش صورت خواهد گرفت.

7-گذراندن دوره یکساله مهارت آموزشی وموفقیت درآزمون جامع دوره مذبور مطابق ضوابط ومقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری،برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه(ایثارگران ومعلولین) وسایر داوطلبان الزامی است .محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی،توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد . تغییر محل آموزش وجابجایی مهارت آموزان مجاز نمی باشد.

8-مطابق شرایط وضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی ،بخشی از هزینه های مصوب استخدامی، معاینات پزشکی وبرگزاری دوره یکسا له مهارت آموزی(خدمات آموزشی ورفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.

9-مسئولیت های ناشی از خلل دراستخدام افرادی که توانایی شرکت درتمام یابخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند، برعهده خود شخص داوطلب بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مانند باردار بودن، فرزند شیرخوار یا کوچک، بیمار نیاز به مراقبت و... ندارد.

10-چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی ازادامه تحصیل واشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش وپرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه واخذ هزینه آزمون ،مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

11-دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی درقبال اسکان وتغذیه مهارت آموزان ندارد.درصورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات ، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوطه خواهد بود.

12-رعایت کلیه شرایط وضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش درپنجمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی مورخ (15/04/97) مندرج درسایت سازمان سنجش آموزش کشور واطلاعیه های بعدی آن ،ازسوی داوطلبان الزامی است.

13-عدم مراجعه جهت تحویل مدارک و مستندات درزمان مقرربراساس این اطلاعیه به منزله انصراف ازادامه روند استخدام می باشد وداوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

14- شرایط بومی بودن : ( دارا بودن یکی از شرایط ذیل) :

الف : شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسروی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب: همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنها یکی باشد .

ج: داوطلب حداقل4 سال ازسنوات تحصیلی(ابتدایی ،راهنمایی،متوسطه یا دانشگاه )را به صورت متوالی ویا متناوب در شهرستان و یا استان مورد تقاضا طی کرده باشد .

ه: داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از مواردمذکور قابل احتساب است)

- مبنای شهرستان و استان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد

- داوطلب باید باید بطور کامل حائز یکی از شرایط فوق باشد و نمی تواند همزمان از مجموع دو ویژگی استفتده نماید.

توضیح: ارائه مدارک مستند هر کدام از موارد فوق حسب مورد در زمان بررسی مدارک توسط داوطلب الزامی است .

*تذکرات:

1- حضور شخص داوطلب جهت تشکیل پرونده وبررسی آن الزامی است وعدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

2- درصورت ناقص بودن مدارک ویا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام، داوطلب جزو افراد فاقد شرایط تلقی می شود. واز انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد .

3-زمان ومکان مصاحبه وانجام معاینات پزشکی پس از بررسی مدارک ومستندات طی اطلاعیه جداگانه به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید .

آدرس محل استقرارکارگروه بررسی مدارک ومستندات :

سنندج-بلوار پاسداران-سه راه جام جم(نرسیده به سه راه شالمان) باشگاه فرهنگیان ، پژوهشکده معلم

اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان

اداره اموراداری و تشکیلات

جدول زمانبندی مراجعه به کارگروه بررسی مدارک ومستندات آزمون استخدام تیر ماه97

ردیف

 

رشته شغلی مورد تقاضا جنسیت روز تاریخ مراجعه مراجعه بر اساس حرف اول نام خانوادگی ساعات مراجعه
1 تمامی رشته ها خانمها شنبه 97/05/13    (الف)   الی   (ش) 8  صبح الی 12 ظهر

14 الی 16 بعد از ظهر

یکشنبه 97/05/14   (ص)   الی    (ی)
2 تمامی رشته ها آقایان دوشنبه 97/05/15 (الف)  الی     (ر) 8  صبح الی 12 ظهر

14 الی 16 بعد از ظهر

سه شنبه 97/05/16   (ز)      الی    (ق)
چهارشنبه 97/05/17    (ک)     الی    (ی)
3 تمامی رشته ها

(ا فراد جاما نده)

خانمها و آقایان پنج شنبه 97/05/18  (الف)     الی     (ی) 8  صبح الی 12 ظهر

14 الی 16 بعد از ظهر

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

 نحوه ثبت نام حضوری مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان (مشاهده)

اطلاعیه 17 تیر 96: نحوه ثبت نام حضوری مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان (منبع: kurdestan.te.cfu.ac.ir)

ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش  (مهارت آموزان ماده 28 سال 95 )  به اطلاع می رساند ثبت نام حضوری از روز سه شنبه مورخه ۹۶/۴/۲۰الی چهارشنبه مورخه ۹۶/۴/۲۱در ساعات اداری   و به شرح ذیل انجام خواهد شد :

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

نحوه ادامه مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (مشاهده)

اطلاعیه 24 فروردین 96: نحوه ادامه مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان (منبع: kurd.medu.ir)

اداره کل آموزش و پرورش کردستان اطلاعیه ای ضروری در خصوص ادامه مراحل آزمون استخدامی سال95 را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است: براساس اطلاعیه صادره از سازمان سنجش آموزش کشور و اعلام اداره کل اموراداری و تشکیلات وزارت متبوع و باعنایت به اعلام نتایج  آزمون استخدام پیمانی سال 1395 وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره 684370 مورخ 30/5/1395 سازمان اداری و استخدامی کشور) ، موارد زیر جهت اطلاع پذیرفته‌شدگان نهایی و سایر داوطلبان  آزمون مذکور اعلام می گردد.

1-پذیرفته شدگان نهایی که دارای کارنامه قبولی می باشند مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و دوره مهارت آموزی) جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود ازتاریخ 26/1/1396 به ادارات آموزش و پرورش محل پذیرش  مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

2-داوطلبانی که در اعلام نتایج نهایی اسامی آنها وجود ندارد از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق  و اداره کل استان خوداری نمایند و چنانچه درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند؛ می توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام نموده و از مراجعه حضوری خودداری فرمایند.

3-پذیرفته شدگان نهایی قبل از مراجعه به هسته های گزینش استان ها اقدامات ذیل را به عمل آورند:

- درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه تخصصی، ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش به نشانی:www.gozinesh.medu.ir نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی(حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی) به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته های گزینش استان محل خدمت خود ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لازم می باشد در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.   عدم تکمیل فرم مربوطه و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

4-معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط پذیرفته شده نهایی، همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می‌پذیرد، براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در ادارات آموزش وپرورش  محل پذیرش  نسبت به اخذ معرفینامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و... به منظور تشکیل پرونده استخدامی  مدارک ومستندات خودرا بشرح بند 6 زیر ارائه می نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

5-درصورت تائید صلاحیت های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و.... پذیرفته شدگان مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت آموزی به ادارات کل استان ها مراجعه نمایند.

6 - پذیرفته شدگان نهایی با دردست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده استخدامی و طی مراحل بعدی از تاریخ 26/1/1396 لغایت 31/1/1396 به ادارات آموزش وپرورش محل قبولی مراجعه نمایند .

الف.اصل وکپی شناسنامه خود وافراد تحت تکفل (همسروفرزندان)

ب.اصل کارت ملی و تصویر آن

ج.اصل و کپی مدرک تحصیلی دانشگاهی مورد قبول آزمون استخدامی

د.  6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ که درسال جاری گرفته شده باشد.

و. اصل معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امورایثارگران استان کردستان درخصوص مشمولین سهمیه 25% ایثارگران

ز.  اصل معرفی نامه صادره از   مراجع   ذیصلاح برای  مشمولین سهمیه 5%  ایثارگران

س. اصل معرفی نامه صادره از اداره کل بهزیستی استان کردستان درخصوص مشمولین سهمیه 3%معلولین .

ص. اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت نظام برای آقایان.

ی: اصل کارنامه قبولی اخذ شده از سایت سازمان سنجش آموزش کشور

آغاز بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد (مشاهده)

اطلاعیه 11 بهمن 95: بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد آموزش و پرورش کردستان آغاز شد.

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان کردستان در اطلاعیه تکمیلی شرایط، زمان و مکان بررسی مجدد مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد سال 1395 آموزش و پرورش را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه ای که توسط اداره امور اداری آموزش و پرورش استان صادر شده به شرح ذیل است :

" پیرو اطلاعیه مورخ 95/10/29 به اطلاع می رساند مرحله دوم بررسی مدارک و مستندات داوطلبین پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آبان ماه 95، سهمیه استخدامی استان کردستان در روزهای دوشنبه 95/11/11 و سه شنبه 95/11/12 در محل اداره کل آموزش و پرورش استان اجرا می گردد.

لذا داوطلبینی که در روزهای اخیر با آنان تماس تلفنی حاصل یا پیامک به شماره موبایلشان ارسال شده یا در مرحله اول به دلیل نقص مدارک و شرایط به مرحله مصاحبه معرفی نشده اند؛ در صورت تکمیل مدارک یا رفع نقص شرایط، می توانند از ساعت 8 صبح لغایت 14 روزهای مذکور به کارگروه مربوطه مستقر در اداره امور اداری و تشکیلات مراجعه نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام تلقی شده و بعدا هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

+جهت مشاهده اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید.

اعلام زمانبندی معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 11 بهمن 95: زمانبندی معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کردستان اعلام شد.

اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان با صدور اطلاعیه ای زمان و مکان انجام معاینات پزشکی ، مصاحبه مهارت های معلمی و تخصصی از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که فرم معرفی به مصاحبه را(نمون برگ 2 – د) دریافت نموده اندمی رساند که لازم است جهت انجام مراحل معاینات پزشکی وانجام مصاحبه برابر با موارد مندرج در جداول ذیل وبا دردست داشتن مدارک لازم به محل های مصاحبه مراجعه نمایند.

مدارک موارد نیاز:

1- یک قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری

3-اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

4- اصل  و تصویر نمون برگ 2 - د

5-دفترچه بیمه ( در صورت داشتن )

6 – پوشه سفید وگیره

7 - اصل فیش واریزی به مبلغ 500000 ریال (حساب شماره 2173124365006 بانک ملی "درآمد های اختصاصی خزانه "  بنام خدمات آموزشی )

( فیش بعد از انجام معاینات پزشکی و تأیید داوطلب از سوی پزشک واریز گردد)

بعد از انجام معاینات پزشکی  ازداوطلبان برابر جدول ذیل مصاحبه مهارت های معلمی وتخصصی به عمل می آید.

جدول انجام مصاحبه مهارتهای معلمی از داوطلبان شرکت  در آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش سال 1395
  رشته تاریخ  مراجعه نشانی محل مصاحبه مهارتهای معلمی
برادران آموزگار ابتدایی براساس حروف الفبا ( از حرف الف تا کاف) پنج شنبه 95/11/14 سنندج- میدان سهروردی، بلوار ارشاد،پردیس شهید مدرس سنندج-   33184411
آموزگار ابتدایی براساس حروف الفبا ( از حرف گاف  تا ی) ،آموزگار استثنایی ، معارف اسلامی ، عربی وادبیات فارسی جمعه 95/11/15
زبان انگلیسی ، ریاضی ، کامپیوتر ، شیمی ، علوم اجتماعی ، گرافیک و الکترونیک شنبه 95/11/16
 خواهران آموزگار ابتدایی براساس حروف الفبا ( از حرف الف تا کاف) پنج شنبه 95/11/14 سنندج – خیابان طالقانی – خیابان ورزش – پردیس شهیده بنت الهدی صدر سنندج تلفن

33163726و 33163727

آموزگار ابتدایی براساس حروف الفبا ( از حرف گاف  تا ی) ،آموزگار استثنایی ، معارف اسلامی، عربی ،ادبیات فارسی و علوم اجتماعی جمعه 95/11/15
زبان انگلیسی ، ریاضی ، کامپیوتر ، شیمی ، زیست شناسی ، فیزیک شنبه 95/11/16

تذکرات بسیار مهم:

1- معاینه پزشکی  صرفاً از ساعت 8 صبح لغایت 12 ظهر در روز های پنج شنبه 14/11/95 ،جمعه 15/11/95 و شنبه 16/11/95 در محل پردیس های شهید مدرس وشهیده بنت الهدی صدر انجام می گیرد.

2- مصاحبه مهارت های معلمی هر روز از ساعت 8 صبح لغایت 6 عصر در پردیس های شهید مدرس و بنت الهدی صدر سنندج انجام خواهد شد.

3- مصاحبه تخصصی یک ساعت بعد از انجام مصاحبه مهارت های معلمی برای کلیه رشته ها در محل پردیس های شهید مدرس وشهیده بنت الهدی صدر سنندج ورشته های کامپیوتر ، گرافیک والکترونیک در محل هنرستان طالقانی( واقع در دفتر فنی پشت دبیرستان مولوی) انجام می شود.

4- داوطلبان باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهند: دریافت( نمون برگ 2 - د )– معاینه پزشکی – مصاحبه مهارت های معلمی – مصاحبه تخصصی .

5- هر کدام از این مراحل مستلزم انجام مقدمات و هماهنگی های زیادی است و انجام آنها خارج از زمان های اعلام شده عملاً امکان پذیر نیست لذا غیبت در هر کدام از این چهار مرحله باعث حذف داوطلب از روند استخدام خواهد بود .

6- نظر به اینکه مصاحبه تکرار پذیر نیست  لازم است داوطلبان عزیز با آمادگی کامل و به دور از هر نوع استرس در مصاحبه های مهارت های معلمی و تخصصی حاضر گردند.

+جهت مشاهده اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید.

اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد (مشاهده)

اطلاعیه 29 دی 95: اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد آزمون آموزش و پرورش کردستان اعلام شد.

اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد سال 1395 آموزش و پرورش

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان کردستان در اطلاعیه ای شرایط ، زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات داوطلبان استخدام آزاد سال 1395 آموزش و پرورش را اعلام کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان متن اطلاعیه ای که توسط اداره امور اداری آموزش و پرورش استان صادر شده به شرح ذیل است :

متن اطلاعیه

«اطلاعیه بررسی اسناد ، مدارک وانجام مصاحبه استخدامی»

پذیرفته شدگان مرحله چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش وپرورش

احتراماً، در اجرای شیوه نامه بررسی اسناد و مدارک وانجام مصاحبه استخدامی مستخدمان پیمانی آموزش وپرورش سال1395 موضوع مجوز شماره 684370 مورخ30/5/1395 سازمان اداری واستخدامی کشور وبه استناد ماده 1 و3 آئین نامه اجرایی بند (ز) ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری منضم به بخشنامه 938757/200مورخ19/7/1393 ومصوبه 1/9/1395 کمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش وپرورش مصاحبه استخدامی وآزمون علمی برای گزینش وجذب معلمان متعهد وکارآمددر طرازجمهوری اسلامی؛ متناسب با مبانی وارزش های اسلامی ونیاز دوره های مختلف تحصیلی ،به شرح زیر انجام می شود.

1-اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش سال 1395 موضوع آزمون 21/8/95 ،طی اطلاعیه  های صادره از سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است .

2-داوطلبان استخدام پیمانی درآموزش وپرورش علاوه بر احراز شرایط عمومی مطابق بند(ب) وشرایط اختصاصی مندرج دربند(ج) آگهی استخدام وزارت آموزش وپرورش وکسب نمره علمی لازم درآزمون استخدامی ، باید شرایط اختصاصی حرفه معلمی مطابق ضوابط ومقررات مصوب کمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش وپرورش را دارا باشند.

3-داوطلبان شرکت کننده درآزمون استخدامی 21/8/95 که اسامی آنان درفهرست چند برابر ظرفیت اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور آمده، می بایست نسبت به اخذ کارنامه آزمون خود از طریق سایت سازمان سنجش کشور اقدام وبرابر جدول زمانبندی بررسی مدارک ومستندات پیوست این اطلاعیه ،به همراه سایر مدارک مورد نیاز به کارگروه بررسی مدارک تحویل نمایند.

4-کلیه داوطلبان مؤظفند «فرم اطلاعات فردی» را ازسایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش به نشانی

http://WWW.gozinesh.Medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق عکس به آن اقدام وبه همراه 2 قطعه عکس پرسنلی،تصویر کلیه صفحات شناسنامه وکارتملی،همزمان با تحویل سایر مدارک ،تحویل نماینده هسته گزینش استان نمایند.

5-درهنگام مراجعه برابر برنامه اعلام شده ،اصل وتصویر مدارکومستندات لازم اعم از:

-شناسنامه:اصل وتصویرتمام صفحات آن

-مدارک تحصیلی لازم: ( دانشنامه یا گواهی موقت برابر کدشغل-محل انتخابی)

-کارت ملی: اصل وتصویر پشت وروی آن

-کارت پایان خدمت نظام یا معافیت دائم(ویژه آقایان):اصل وتصویرآن

-عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده درسال جاری : 4قطعه

-مدارک مربوط به استفاده ازسهمیه ها(ایثارگران ،معلولین):معرفی نامه ازبنیاد شهید وامور ایثارگران استان یاسازمان بهزیستی حسب مورد. برای افرادیکه ازسهمیه مربوطه استفاده می کنند.

-مدارک مربوط به بومی بودن درکد شغل-محل انتخابی مطابق(اطلاعیه جذب) در زمان ثبت نام درآزمون استخدامی.

-اصل سوابق خدمت غیر رسمی وتمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ22/11/57 به بعد که حقوق خود را از اعتبارات دولتی دریافت نموده اند.

-کارنامه آزمون استخدامی اخذ شده ازسایتسازمان سنجش

-پوشه وگیره

رابه همراه داشته باشند.

6-معرفی فرد داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی ،بر اساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن70درصد آزمون کتبی و30 درصد مصاحبه استخدامی ،به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش صورت خواهد گرفت.

7-گذراندن دوره یکساله مهارت آموزشی وموفقیتدرآزمون جامع دوره مذبور مطابق ضوابط ومقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری،برای پذیرفته شدگان نهایی دارای سهمیه(ایثارگران ومعلولین) وسایر داوطلبان الزامی است .محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی،توسط دانشگاه مجری دوره اعلام خواهد شد، تغییر محل آموزش وجابجایی مهارت آموزان مجاز نمی باشد.

8-مطابق شرایط وضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی ،بخشی از هزینه های مصوب استخدامی، معاینات پزشکی وبرگزاری دوره یکساله مهارت آموزی(خدمات آموزشی ورفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.

9-مسئولیت های ناشی از خلل دراستخدام افرادی که توانایی شرکت درتمامیابخشی از دوره مهارت آموزی را ندارند، برعهده خود شخص داوطلب بوده و دانشگاه مسئولیتی درقبال پذیرفته شدگان دارای شرایط خاص مانند بارداربودن،فرزندشیرخواریاکوچک،بیمار نیاز به مراقبت و...ندارد.

10-چنانچه پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی ازادامه تحصیل واشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش وپرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه واخذ هزینه آزمون ،مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

11-دانشگاه مجری دوره یکساله مهارت آموزی مسئولیتی درقبال اسکان وتغذیه  مهارت آموزان ندارد.درصورت تقاضای مهارت آموز و وجود امکانات ، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوطه خواهد بود.

12-رعایت کلیه شرایط وضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش درسومین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی(مورخ18/7/95)مندرج درسایت سازمان سنجش آموزش کشور واطلاعیه های بعدی آن ،ازسوی داوطلبان الزامی است.

13-عدم مراجعه درزمان مقرر به منزله انصراف ازادامه روند استخدام می باشد وداوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

14- شرایطبومی بودن : ( دارا بودن یکی از شرایط ذیل) :

الف : شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد

ب:همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت یا نیروهای مسلح که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد .

ج: داوطلب 4 سال ازسنوات تحصیلی(ابتدایی ،راهنمایی،متوسطه )را به صورت متوالی ویا متناوب در شهرستان مورد تقاضا طی کرده باشد .

د: داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد .

ه: پدر ،مادر ویا همسر داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.

جدول زمانبندی مراجعه به کارگروه بررسی مدارک ومستندات

ردیف

 

رشته شغلی مورد تقاضا جنسیت روز تاریخ ساعت مراجعه
1 آموزگار-آموزگاراستثنایی زن ومرد شنبه ویکشنبه 2/11/95

و 3/11/95

8صبح تا14 عصر
2 ریاضی-زبان انگلیسی-زبان وادبیات فارسی-زیست شناسی-شیمی-عربی-علوم اجتماعی-فیزیک –معارف اسلامی زن ومرد دوشنبه

وسه شنبه

4/11/95

و 5/11/95

8صبح تا14 عصر
3 هنرآموز کامپیوتر- گرافیک-

الکترونیک

زن ومرد سه شنبه 5/11/95 8صبح تا14 عصر
4 رشته ها جامانده زن ومرد چهارشنبه 6/11/95 8صبح تا14 عصر

*تذکرات:

1-حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده وبررسی آن الزامی است وعدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

2-درصورت ناقص بودن مدارک ویا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام جزو افراد فاقد شرایط تلقی می شود. واز انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

3-زمان ومکان مصاحبه وانجام معاینات پزشکی پس از بررسی مدارک ومستندات به اطلاع افراد پذیرفته شده خواهد رسید.

آدرس محل استقرارکارگروه بررسی مدارک ومستندات :

سنندج-بولوار پاسداران-سه راه جام جم(نرسیده به سه راه شالمان) باشگاه فرهنگیان ، پژوهشکده تعلیم و تربیت.

اداره کل آموزش وپرورش استان کردستان

اداره اموراداری وتشکیلات

+جهت مشاهده اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کردستان اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا را کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771493
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k