• بروزرسانی ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام استانداری مرکزی

استخدام استانداری مرکزی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام استانداری مرکزی (اراک)


خبر 1 اردیبهشت 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری مرکزی (منبع: سایت استانداری مرکزی)

اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی استانداری و فرمانداریهای تابعه استان ( به همراه اسامی ۹۶ نفر پذیرفته شده اولیه و مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه)
پیرو اطلاعیه های قبلی،  پذیرفته‌شدگان محترم چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی استانداری و فرمانداری‌های تابعه استانداری مرکزی (فهرست ذیل) می بایست بر اساس  گروه‌بندی ذیل جهت انجام مصاحبه تخصصی به پرتال استانداری مرکزی مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ مقرر به منزله انصراف قطعی از ادامه فرایند استخدام خواهد بود.  
گروه اول: افرادی که در نوبت اول (اسفند ماه ۱۳۹۹) مدارک خود را به استانداری مرکزی تحویل و مدارک آنها مورد تایید استانداری و سازمان سنجش قرار گرفته است. این گروه می‌بایست ضمن آمادگی برای مصاحبه با همراه داشتن مدارک شناسایی شامل اصل کارت ملی و شناسنامه، مدارک و مستندات ذیل در زمان و مکانی که متعقابا از طریق سایت استانداری مرکزی اعلام می گردد، در مصاحبه حضور داشته باشند.
مدارک مربوط به رتبه اول تا سوم مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی، رتبه اول تا سوم برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقالات علمی پژوهشی چاپ شده در نشریات معتبر داخلی و خارجی و علمی ترویجی، مقالات پذیرفته شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر ملی نمایه شده در ( ISC و یا CIVILICA  ) و همایش‌های بین‌المللی، کتاب‌های تالیفی یا ترجمه شده و کسب مقام در جشنواره‌های علمی و یا هنری و … .
۲-گروه دوم : افرادی که  برای اولین مرتبه اسامی آنها در فهرست پذیرفته شدگان به شرح ذیل درج گردیده، از سازمان سنجش پیامک دریافت نموده‌ و با آنها تماس تلفنی برقرار شده است می بایست برای تحویل مدارک زیر حداکثر تا پایان وقت اداری تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ به  نشانی استانداری مرکزی – ابتدای بلوار فاطمیه – اداره کل امور اداری و مالی مراجعه نمایند :
۱ -تصویر کارنامه آزمون
۲-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
۳-اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
۴-سه قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
۵-اصل و تصویر مدرک تحصیلی
۶-برای افراد دارای سهمیه ایثارگری یا معلولیت گواهی صادره از دستگاه ذیربط
۷-مدارک مربوط به اشتغال در رابطه با قانون اصلاح حداکثر سن
توجه:
با توجه به اینکه تمامی مندرجات پرتال استانداری مرکزی ملاک عمل ادامه مراحل استخدامی پذیرفته‌شدگان محترم خواهد بود، لذا کلیه پذیرفته شدگان محترم می بایست به صورت مستمر به سایت استانداری مرکزی مراجعه نموده و فرایند استخدامی خود مطلع شوند؛ در غیر این صورت مسئولیت عدم پیگیری بر عهده داوطلبان خواهد بود.

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 21 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری مرکزی (منبع: سایت استانداری مرکزی)

با توجه به اعلام نتايج اوليه (كتبي) هشتمين آزمون فراگير استخدامي دستگاه هاي اجرايي كشورو مجاز شدن تعدادي ازداوطلبان براي راهيابي به مرحله بعد، بدينوسيله از افراد بشرح جدول پيوست دعوت ميشود كه شخصاً جهت تحويل مدارك در زمان و مكان مشخص شده (جدول پيوست) مراجعه نمايند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه و اسامی اینجا کلیک نمایید

آگهی آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) در سال 99 - 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در اجرای ماده (44 (قانون مدیریت خدمات كشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و بهمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی كشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در هشتمین امتحان مشترك فراگیر دستگاههای اجرایی كشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> بخش دوم: شرایط عمومی داوطلبان

1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات كشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یك شغل و پست سازمانی، كاركنانی كه تصدی یكی از پستهای سازمانی در هر یك از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترك فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند. تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حكم كارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداكثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دیپلم، حداكثر سی سال (30) برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق دیپلم، حداكثر سی و پنج (35) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی لیسانس، حداكثر چهل (40 (سال برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق لیسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دكتری
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.
تبصره 2: موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛ - داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- میزان مدت خدمت ضرورت؛
- داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهای دولتی، بانكها و شركتهای تحت پوشش آنها، شركتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شركتهای دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهای ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده میكنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
تذكر: ملاك عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور كارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (29/ 06/ 1399) میباشد؛ ملاك عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (20/ 06/ 1399) میباشد

> بخش سوم: مواد آزمون

الف- آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی عبارتند از:
1 .فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه L.D.C.I)؛
2 .ریاضی و آمار مقدماتی؛
3 .زبان و ادبیات فارسی؛
4 .معارف اسلامی*
5 .زبان انگلیسی ـ عمومی؛
6 .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛
7 .هوش و توانمندی های عمومی؛ تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مكتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
ب- آزمون تخصصی: 
مواد آزمون تخصصی برای هر یك از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.
تذكر: كلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینهای با ضریب یك (1 (می باشند. ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.


  لینک های مفید و مرتبط  
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
    راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی    کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام 
     درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی      دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی 
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید        معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام 
 جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=58118
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k