• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۱/۲۵
  • 2k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علمی کاربردی

استخدام دانشگاه علمی کاربردی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱,۳۶۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدامی دانشگاه علمی کاربردی


خبر 25 فروردین 1401: اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1400

نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس سال 1400 دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد فتحیان دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین این دانشگاه با اعلام این خبر افزود: با اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس فراخوان سال 1400 در هیات های اجرایی معین در استانها، بررسی نتایج در دبیرخانه هیات اجرایی جذب و تایید نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه، نتایج این فراخوان اعلام شد.
دکتر فتحیان در ادامه اظهار داشت: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز آموزش علمی کاربردی سال 1400 که از طریق سامانه جام در سراسر کشور انجام شد، 38 هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود 17 هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت‌نام کردند. 
وی تصریح کرد: در مجموع بیش از 3 هزار و 700 نفر از این متقاضیان به کارگروه‌های بررسی توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد حدود 2 هزار و 200 نفر واجد شرایط شناخته شده و برای آنها کد مدرسی صادر می شود.
دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند می‌ توانند از روز چهارشنبه 24 فروردین ماه سال جاری به مدت یک هفته با ورود به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعتراض خود را ثبت نموده و موضوع را از طریق واحد استانی مربوطه پیگیری کنند.
دکتر فتحیان در خاتمه گفت: نحوه جذب مدرسین آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال جاری نیز متعاقبا اعلام می شود.


 دعوت به همکاری دانشگاه علمی کاربردی - 1 شهریور 1400

با استعانت از درگاه خداوند متعال، به منظور تامین مدرسان آموزشی مراکز آموزشی علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه در سراسر کشور دانشگاه جامع علمی کاربردی از بین افراد متخصص، مجرب، بومی و واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته های مورد نیاز براساس شرایط مندرج در متن این فراخوان دعوت به ثبت نام مینماید.
علاقمندان واجد شرایط، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند از تاریخ 1400/06/01 لغایت 1400/06/15 به سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه علمی کاربردی مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد متن فراخوان نسبت به انجام مراحل ثبت نام، اقدام نمایند. 

ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان، تکمیل فرمهای سامانه، پرداخت وجه اولیه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه جامع جذب و مدرسان میباشد.
بدیهی است ثبت نام در سامانه هیچگونه حقی را برای بکارگیری به صورت حق التدریس برای متقاضیان ایجاد نمیکند بلکه پس از طی شدن فرآیند جذب و تأیید نهایی صلاحیت علمی و عمومی متقاضیان توسط هیأت اجرایی جذب دانشگاه، کد مدرسی به عنوان مجوز تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر میگردد.
پس از دریافت کد مدرسی، تدریس مدرس مستلزم په پذیرش و اعلام نیاز مراکز آموزش علمی کاربردی است و دانشگاه هیچگونه تعهدی در این خصوص ندارد.

> شرایط عمومی

الف- اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلام و قانون اساسی
ب- تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
ج- تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
د- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
ه- نداشتن سابقه کیفری و عدم محرومیت از تمام یا بعضی از حقوق اجتماعی که مستلزم محرومیت از تدریس باشد.
و- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان
ز- عدم اشتهار به فسق و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.
ح- اتمام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی (تا تاریخ اعلام فراخوان 1400/06/01)
ط- تقوای دینی و التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات).
ی- عدم وابستگی به احزاب وابسته به رژیم گذشته، فراماسونری و عضویت در ساواک، عدم هواداری و عضویت در گروهک های معاند و الحادی، عدم عضویت در احزاب و سازمانها و فرقه های وابسته به بیگانه و نداشتن سابقه تبلیغ موثر به نفع دولتهای بیگانه یا مکاتب ضد اسلامی.
ک- تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جذب دانشگاهها و هیات های مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی.
تبصره 1 :اقلیت های دینی رسمی مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از بند (ج) مستثنی بوده ولی باید عملا متدین
به ادیان خود باشند و در جامعه اسلامی در مقام تجاهر به فسق بر نیایند.

> شرایط اختصاصی

- دارا بودن شرایط سنی حداقل 28 و حداکثر 65 سال تا تاریخ فراخوان، متولدین بعد از 1335/06/01 و قبل از 1372/06/01 مجاز به شرکت در این فراخوان میباشند.
- جذب مدرس صرفاً به صورت بومی میباشد و متقاضی صرفا مجاز به شرکت در استان محل سکونت خود با ارائه مدارک مثبته خواهد بود.
- متقاضیان حق التدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر دارا بودن شرایط کلی و عمومی میبایست واجد شرایط اختصاصی زیر نیز باشند:
- دارا بودن مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط
* شایان ذکر است گواهی آزمون جامع، صورتجلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی (برادران) به عنوان آخرین مدرک تحصیلی محسوب نمی گردد و قابل ارزیابی نمیباشد.
- حداقل معدل برای دوره کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی 15/50 میباشد. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های 3 و 4 قابل قبول می باشد. درصورت عدم ثبت معدل در آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده، ریزنمرات معتبر (ممهمور به مهر دانشگاه محل تحصیل) آن مقطع الزامی میباشد.
- دارندگان مدرک کمتر از کارشناسی ارشد یا مدارک معادل مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمیشود.
- دارندگان مدارک دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمیشود.

> نحوه ثبت نام و توصیه ها

زمان ثبت نام اولیه:
1 -متقاضیان واجد شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ 1400/06/01 لغایت 1400/06/15 با مراجعه به سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی و اطلاع از عناوین دروس مورد نیاز مراکز آموزشی استان محل سکونت، به آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی میتوانند نسبت به ثبت تقاضای تدریس، اقدام نمایند.
2 -هزینه ثبت نام و بررسی اولیه پرونده تمامی متقاضیان مبلغ 500/000 ریال میباشد. هر یک از متقاضیان باید پس از احراز شرایط اولیه، مبلغ 1/000/000 ریال بابت هزینه بررسی پرونده و طی فرآیند جذب (مرحله دوم) پرداخت نماید.
تبصره: افرادی که در دو گروه "آموزشی" و "معارف" شرکت می نمایند ملزم به پرداخت مبلغ ثبت نام اولیه در هر دو گروه میباشند.

> توضیحات، توصیه ها و مراحل ثبت نام

1 -توصیه میشود متقاضیان قبل از ثبت نام نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل الکترونیکی کارت ملی، صفحات شناسنامه، مدرک تحصیلی دو مقطع آخر، ریز نمرات معتبر، کارت پایان خدمت و یا معافیت (مخصوص آقایان) اقدام کنند.
تبصره 2 :پیوست شماره یک با عنوان " راهنمای تشکیل پرونده الکترونیکی" را مطالعه کنید.
2 -متقاضیان تدریس پیش از انتخاب گروه درس آموزشی خود، از بین گروه درسهای مندرج در فراخوان، میبایست نسبت به مطالعه سرفصل دروس برنامه های درسی علمی کاربردی ذیربط و تطبیق شرایط مجاز برای مدرس آن درس با مدارک تحصیلی خود، اطمینان حاصل نمایند. برای اطلاع از سرفصل دروس، به پرتال رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی (منوی آموزش – سرفصل برنامه های مصوب) مراجعه کنید.
3 -ثبت درخواست در سامانه ثبت نام، به آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی در یکی از گروه درسهای اعلام شده و پرداخت هزینه ثبت نام اولیه و دریافت کد رهگیری.
4 -متقاضیان پس از پایان مهلت ثبت نام میتوانند، جهت اطلاع و پیگیری از وضعیت بررسی اولیه پرونده خود، به سامانه جامع جذب و مدرسان به آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه و در صورت مشاهده وضعیت احراز شرایط اولیه، نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات تکمیلی و واریز وجه مرحله دوم در سامانه مذکور اقدام نمایند.
5 -در مرحله دوم، اسکن و بارگذاری تصاویر تمامی مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در سامانه، برای ثبت درخواست الکترونیکی، ضروری است. فقط مدارک بارگذاری شده در سامانه در روز مصاحبه ارزیابی خواهد شد. در روز مصاحبه متقاضی باید اصل مدارک و مستندات بارگذاری شده را به صورت فیزیکی و در قالب کلیربوک مطابق با جدول پیوست شماره دو، ارائه نماید.
6 -هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با مستندات ارائه شده، منجر به لغو درخواست متقاضی در هر مرحله از بررسی خواهد شد.
7 -شرکت در مصاحبه علمی کارگروههای تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه الزامی است. بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی و پرونده وی از دستور کار خارج خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود.
8 -برای افرادی که در شرایط برابر و مساوی در بررسی ها قرار گیرند، اولویت جذب و بکارگیری با متقاضی بومی همان استان خواهد بود.
9 -متقاضیان ملزم به پیگیری و اخذ اطلاعات لازم (از قبیل نیاز به ویرایش مستندات بارگذاری شده، زمان مصاحبه و سایر موارد) در خصوص فرآیند بررسی پرونده و نتایج هر مرحله، ازطریق سامانه جامع جذب و مدرسان میباشند.
10 -متقاضی پس از اعلام رای نهایی هیات اجرایی جذب دانشگاه مبنی بر عدم احراز صلاحیت شرایط همکاری میتواند برای یک بار تقاضای تجدید نظر خود را از طریق سامانه و براساس فرآیند تعریف شده مندرج در سامانه ثبت کند. نتایج تجدید نظر پس از انجام تشریفات قانونی و الزامات حقوقی از طرف دانشگاه در بازه زمانی تعیین شده اعلام خواهد شد.
11 -مدارک ناقص به هیچ عنوان قابل بررسی نبوده و هیچ مدرکی پس از بازه زمانی تعیین شده ثبت نام، قابل پذیرش نمیباشد.
12-پذیرفته شدگان قبل از اخذ مجوز به تدریس موظف به شرکت در کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی (مختص متقاضیانی که صلاحیت علمی و عمومی آنها در مراحل قبل، به تایید مراجع مربوطه، رسیده باشد)، میباشند. 

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی دعوت به همکاری دانشگاه علمی کاربردی مورخ 1 شهریور 1400 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط دعوت به همکاری دانشگاه علمی کاربردی در سال 1400 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:

+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده راهنمای تشکیل پرونده الکترونیکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده مدارک لازم برای بارگذاری در سامانه جذب اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید

 استخدام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400-  18 خرداد 1400

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام پیمانی افراد در وزارت علوم تحقیقات و فناوری منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 19/ 07/ 1393 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 26/ 02/ 1396 سازمان مذکور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دانشگاهها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 22 خرداد تا 28 خرداد 1400 می باشد.

> بومی

نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی (مجموع وزن چهل درصد (40 %) برای حیطه عمومی و شصت درصد (برای حیطه  تخصصی (با ضریب یک و چهار دهم 1/4) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
شرایط بومی بودن:
1 -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تذکر: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد،  ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 -استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی(ممهور به مهر نیروی انتظامی) پاسگاه یا کلانتری محل در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره 1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد.
تبصره 2: افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، می بایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری می باشد.
تبصره 3: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد.
تبصره 4: نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان ها) در آزمون کتبی با ضریب یک و چهار دهم (4/1 (محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

آرشیو آگهی های استخدام دانشگاه علمی کاربردی

جهت مشاهده آرشیو آگهی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید

۱۷ فروردین ۱۴۰۰
استخدام همکار خانم جهت کادر اداری و واحد تبلیغات در دانشگاه علمی کاربردی مرکز شیروان

دانشگاه علمی کاربردی مرکز شیروان(خراسان شمالی) به منظور تکمیل کادر اداری خود از علاقه مندان با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف واحد مربوطه رشته و گرایش شرایط احراز و توضیحات 1 کادر اداری تمامی رشته ها جنسیت: زن تحصیلات: کارشناسی و بالاتر توضیحات: مسلط به نرم افزارهای اداری (office و ...) 2 واحد تبلیغات تمامی رشته ها جنسیت: زن تحصیلات: کارشناسی و بالاتر توضیحات:مسلط به فضای مجازی و نرم افزارهای طراحی(فتوشاپ و ...) متقاضیان مدارک خود را حداکثر تا 1400/01/24 به آدرس: شیروان، انتهای خیابا...

مشاهده بیشتر
۲۰ مهر ۱۳۹۹
خبر جذب 90 مدرس در مراکز علمی کاربردی بوشهر

فعالیت 600 مرکز علمی کاربردی در سطح کشور جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی بوشهر اینجا کلیک نمایید جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید خبر 19 مهر 99: خبر جذب 90 مدرس در مراکز علمی کاربردی بوشهر رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر به جذب مدرس در سال جاری اشاره کرد و گفت: تعداد 90 مدرس شناسایی شدند و تمامی فرآیندهای لازم جهت صدور مجوز آنها طی شده و تا آخر مهر ماه می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند. به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، شبیر اشکپو...

مشاهده بیشتر
۲۰ شهریور ۱۳۹۹
اعلام زمان فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه علمی کاربردی

آغاز جذب هیات علمی در دانشگاه علمی کاربردی جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید خبر 19 شهریور 99: اعلام زمان فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه علمی کاربردی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۹۹ اواخر شهریورماه انجام می شود. محمد حسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان جذب اعضای هیات علمی در سال ۹۹ گفت: فراخوان جذب اعضای هیات علمی...

مشاهده بیشتر
۰۴ شهریور ۱۳۹۹
استفاده از افراد خبره درحوزه کیفی سازی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی به سمت ایجاد رشته‌های جوار صنعت می‌رود جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید خبر 4 شهریور 99: استفاده از افراد خبره درحوزه کیفی سازی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان بهزاد رضایی در نشست خبری که در محل دانشگاه علمی کاربردی جامع استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: رسالت مهم مجموعه این است که تا جایی که توان داریم گام‌های محکمی در راستای آگاهی رسانی به هموطنان، خانواده‌ها، حوزه‌های آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
استخدام دانشگاه علمی کاربردی شیروان

استخدام دانشگاه علمی کاربردی شیروان استخدام دانشگاه علمی کاربردی شیروان - 17 فروردین 1400 دانشگاه علمی کاربردی مرکز شیروان(خراسان شمالی) به منظور تکمیل کادر اداری خود از علاقه مندان با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف واحد مربوطه رشته و گرایش شرایط احراز و توضیحات 1 کادر اداری تمامی رشته ها جنسیت: زن تحصیلات: کارشناسی و بالاتر توضیحات: مسلط به نرم افزارهای اداری (office و ...) 2 واحد تبلیغات تمامی رشته ها جنسیت: زن تحصیلات: کارشناسی و بالاتر توضیحات:مسلط به فضای مجازی و نرم افزارهای طر...

مشاهده بیشتر
۱۱ دی ۱۳۹۸
استخدام دانشگاه علمی کاربردی خراسان جنوبی

اخبار استخدام دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان جنوبی صفحات مرتبط: + جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید استخدام مرکز آموزش علمی کاربردی بیرجند - 23 مرداد 1400 مرکز آموزش علمی کاربردی بیرجند (1) (خراسان جنوبی) جهت تامین نیروهای انسانی موردنیاز شرکت خدمات فنی و مهندسی برق و صنعت رایان که طرف قرارداد امور توسعه و بهره برداری شبکه توزیع برق می باشد، از بین افراد واجد شرایط مبادرت به برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه می نماید. ردیف عناوین شغلی شرایط احراز 1 سیمبان تعداد...

مشاهده بیشتر
۰۸ دی ۱۳۹۸
شروع به کار سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی از 8 دی

مهلت ثبت نام از ساعت 14 هشتم دی ماه به مدت 2 هفته جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید خبر 7 دی 98: شروع به کار سامانه جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی از 8 دی محمد حسین امید امروز شنبه در نشست خبری فراخوان مدرسان در دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: طبق نیازسنجی سال ۹۸ که از همه استان‌های کشور و مراکز علمی و کاربردی صورت گرفته، از ساعت ۱۴ هشتم دی ماه، سامانه ثبت نام فعال می‌شود و به مدت ۲...

مشاهده بیشتر
۲۱ آبان ۱۳۹۸
اعلام زمان فراخوان جذب مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در واحد علمی کاربردی جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید خبر 21 آبان 98: اعلام زمان فراخوان جذب مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران رییس دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران از افزایش 20 درصدی پذیرش دانشجو در این واحد خبر داد و گفت: فراخوان جذب مدرسین در واحد علمی کاربردی غرب تهران آذرماه جاری اعلام می‌شود. دکتر حسن پیش‌بین در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر به ظرفیت جذب پذیرش دانشجو...

مشاهده بیشتر
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی

تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید خبر 26 مرداد 98: تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از مهر ۹۸ تنها مدرسانی که مسیر جذب را در هیئت‌های اجرایی طی کرده و صلاحیت داشته باشند جذب خواهند شد. محسن محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: دانشگاه جامع ع...

مشاهده بیشتر
۱۰ تیر ۱۳۹۸
برگزاری فراخوان جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی و کاربردی

اعلام زمان فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی و کاربردی جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک نمایید خبر 9 تیر 98: برگزاری فراخوان جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی و کاربردی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی بر برگزاری فراخوان جذب مدرسان تاکید کرد و گفت: فراخوان جذب دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۹۸ شهریور و یا دی ماه برگزار می شود. محمدحسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: دانشگاه در این زمینه یک آیین نامه اجرایی مصوب شورای ع...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی