• ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
  • 3k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس

استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲,۵۹۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دعوت به همکاری دکتری رشته ایمنی شناسی پزشکی

آگهی 29 فروردین 1403: دعوت به همکاری دکتری رشته ایمنی شناسی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
فراخوان عمومی جذب دکتری رشته ایمنی شناسی پزشکی جهت دانشکده پزشکی شیراز منتشر شد.

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

پزشکی شیراز دکتری رشته ایمنی شناسی پزشکی یک نفر زن -مرد شرکت دانشجویان در این فراخوان ممنوع می باشد.
 

- نوع خدمت: هیات علمی آموزشی تعهدات خدمت
- متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را از تاریخ شروع فراخوان لغایت 1403/04/31 به دانشکده پزشکی شیراز، گروه ایمنی شناسی (به آدرس ایمیل  farjadsh@sums.ac.ir و shirinenator@gmaile.com) ارسال نماید.
- دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد. تمدید سالانه تعهدات خدمت و همچنین درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی فرد پذیرفته شده در این فراخوان، منوط به انجام مطلوب فعالیتهای آموزشی و پژوهشی معین شده توسط گروه آموزشی مربوطه می باشد.

دعوت به همکاری دکتری رشته پرستاری

آگهی 25 فروردین 1403: دعوت به همکاری دکتری رشته پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
نظر به اهداف مراکز تحقیقات مبنی بر گسترش فعالیت های تحقیقاتی و بنا بر مصوبه کارگروه صلاحیت علمی اعضای هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه، به آگاهی می رساند که مرکز زیر متقاضی جذب هیات علمی پژوهشی ضریب کا می باشد.

نام مرکز تحقیقات

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد ظرفیت

مراقبت های روان جامعه نگر دکترای تخصصی پرستاری 1

داوطلبان می توانند درخواست کتبی، رزومه (CV) به همراه مستندات مربوطه و حداقل دو توصیه نامه علمی تا تاریخ 13/2/1403 به نشانی زیر ارسال نمایند.
جذب به صورت ضریب کا است و دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به تبدیل وضعیت به پیمانی ندارد و تمدید ضریب کا منوط به فعالیت علمی قابل قبول سالانه و رضایت مرکز تحقیقات مورد نظر می باشد.
ضمنا افراد در حال تحصیل مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.
نشانی (برای ارسال مدارک  شیراز): شیراز، بلوار کریم خان زند، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طبقه هفتم، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، امور آموزشی و هیئت علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه
صندوق پستی: 7134814336
تلفن تماس: 32305410-071 داخلی 7386

اطلاعیه اعمال امتیاز کرونا بخش خصوصی

خبر 16 فروردین 1403: اطلاعیه اعمال امتیاز کرونا بخش خصوصی در آزمون استخدام وزارت بهداشت
به اطلاع  داوطلبين آزمون استخدامي پيماني مهرماه1402كه در بيمارستانهاي غيرتابع وزارت بهداشت شاغل بودند مي رساند جهت نحوه تكميل وزمان فرم امتياز كرونا اطلاعيه شماره 13را مطالعه فرمايند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بررسی مدارک آزمون استخدام پرستار

خبر 26 اسفند 1402: اطلاعیه بررسی مدارک دعوت شدگان آزمون استخدام پرستار در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
از آنجا كه دانشگاه در نظر دارد جهت رفع كمبود پرستار در واحدهای تابعه از داوطلبین آزمون تیر ماه1402نیروی پرستار به صورت شركتی جذب وبكارگیری نماید.داوطلبینی كه اسامی آنها پیوست می باشد می بایست مدارك ذیل را جهت بررسی و راستی آزمایی روز شنبه مورخ 1402/12/26 از ساعت 8الی 15 به آدرس: خیابان زند، ساختمان مركزی دانشگاه علوم پزشكی شیراز، سالن شهید علی محمدی تحویل نمایند. بنابراین پذیرش مدارك به معنای قبولی نمی باشد و صرفا به منزله راستی آزمایی خواهد بود نتیجه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری هیات علمی ضریب کا

آگهی 20 اسفند 1402: فراخوان جذب هیات علمی ضریب کا برای مراکز تحقیقات
نظر به اهداف مراکز تحقیقات مبنی بر گسترش فعالیت های تحقیقاتی و بنا بر مصوبه کارگروه صلاحیت علمی اعضای هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه، به اطلاع می رساند که مراکز زیر متقاضی جذب هیات علمی پژوهشی ضریب کا می باشند.

نام مرکز تحقیقات

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد ظرفیت

علوم و فن آوری تشخیص آزمایشگاهی دکترای تخصصی بیوتکنولوژی پزشکی با دانش و تجربه در زمینه روش های ویرایش ژنوم (کریسپر) یا مهندسی سلولهای تولید کننده بیومارکرهای تشخیصی 1
هماتولوژی دکترای تخصصی پژوهشی هماتولوژی 1

داوطلبان می توانند درخواست کتبی، رزومه (CV) به همراه مستندات مربوطه و حداقل دو توصیه نامه علمی تا تاریخ 28/12/1402 به آدرس زیر ارسال نمایند. لازم به توضیح است که جذب به صورت ضریب کا است و دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به تبدیل وضعیت به پیمانی ندارد و تمدید ضریب کا منوط به فعالیت علمی قابل قبول سالانه و رضایت مرکز تحقیقات مورد نظر می باشد. ضمنا افراد در حال تحصیل مجاز به شرکت در این فراخوان نمی باشند.
آدرس جهت ارسال مدارک: شیراز، خیابان زند، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طبقه هفتم، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، امور آموزشی و هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه، صندوق پستی: 1978-71345
تلفن تماس: 32305410-071 داخلی 7386

دعوت به همکاری دکتری رشته مهندسی کشاورزی - اصلاح نباتات

آگهی 17 اسفند 1402: دعوت به همکاری دکتری رشته مهندسی کشاورزی - اصلاح نباتات
فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته مهندسی کشاورزی - اصلاح نباتات، جهت دانشکده علوم تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز منتشر شد. بدینوسیله به آگاهی می رساند درخواست دانشکده علوم تغذیه در رابطه با انجام فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته مهندسی کشاورزی- اصلاح نباتات، به عنوان عضو هیات علمی قراردادی آن دانشکده در جلسه شورای نیازسنجی هیات علمی معاونت آموزشی دانشگاه مورخ 1402/11/28 مطرح گردید و مورد موافقت قرار گرفت. خواهشمند است مقرر فرمایید با توجه به موارد یاد شده در مورد اعلام فراخوان عمومی در سایت دانشگاه به مدت یک ماه، به شرح ذیل اقدام لازم انجام گردد.

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

علوم تغذیه دکتری رشته مهندسی کشاورزی- اصلاح نباتات
با تجربه پژوهشی در زمینه میکروب شناسی محصولات غذایی
یک نفر زن - مرد شرکت دانشجویان در این فراخوان ممنوع می باشد.

- نوع خدمت: هیات علمی آموزشی قراردادی 
- متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را به مدت یک ماه از تاریخ شروع فراخوان به دانشکده علوم تغذیه، گروه آموزشی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ارسال نماید.
- دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد. تمدید سالانه قرارداد (حداکثر سه سال) و همچنین درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی فرد پذیرفته شده در این فراخوان، منوط به انجام مطلوب فعالیتهای آموزشی و پژوهشی معین شده توسط گروه آموزشی مربوطه می باشد. همچنین بر اساس ضوابط ابلاغی وزارت متبوع برای عقد قرارداد هیات علمی و تمدید آن، مجوز دفتر امور هیات علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت الزامی می باشد که در صورت عدم صدور این مجوز، نتیجه فراخوان هیات علمی قراردادی کان لم یکن تلقی می گردد.

دعوت به همکاری دکتری رشته گفتار درمانی

آگهی 16 اسفند 1402: دعوت به همکاری دکتری رشته گفتار درمانی
بدینوسیله به آگاهی می رساند درخواست دانشکده علوم توانبخشی در رابطه با انجام فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته گفتار درمانی، به عنوان عضو هیات علمی تعهدات خدمت دانشکده علوم توانبخشی، در جلسه شورای نیازسنجی هیات علمی معاونت آموزشی دانشگاه مورخ 1402/10/12 مطرح گردید و مورد موافقت قرار گرفت. خواهشمند است مقرر فرمایید با توجه به موارد یاد شده در مورد تمدید فراخوان عمومی در سایت دانشگاه به مدت یک ماه، به شرح ذیل اقدام لازم انجام گردد.

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

علوم توانبخشی دکتری رشته گفتار درمانی یک نفر زن - مرد شرکت دانشجویان در این فراخوان ممنوع می باشد.

- نوع خدمت: هیات علمی آموزشی تعهدات خدمت
- متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را به مدت یک ماه از تاریخ شروع فراخوان به دانشکده علوم توانبخشی، گروه آموزشی گفتار درمانی،  ارسال نماید.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد. تمدید سالانه تعهدات خدمت و همچنین درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی فرد پذیرفته شده در این فراخوان، منوط به انجام مطلوب فعالیتهای آموزشی و پژوهشی معین شده توسط گروه آموزشی مربوطه می باشد.

دعوت به همکاری دکتری رشته فیزیوتراپی

آگهی 9 اسفند 1402: دعوت به همکاری دکتری رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
بدینوسیله به آگاهی می رساند درخواست دانشکده علوم توانبخشی در رابطه با انجام فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته فیزیوتراپی ، به عنوان عضو هیات علمی تعهدات خدمت دانشکده علوم توانبخشی، در جلسه شورای نیازسنجی هیات علمی معاونت آموزشی دانشگاه مورخ 1402/11/28 مطرح گردید و مورد موافقت قرار گرفت. خواهشمند است مقرر فرمایید با توجه به موارد یاد شده در مورد انجام  فراخوان عمومی در سایت دانشگاه به شرح ذیل اقدام لازم انجام گردد.

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

علوم توانبخشی دکتری رشته فیزیوتراپی یک نفر زن - مرد

شرکت دانشجویان در این فراخوان ممنوع می باشد.

- نوع خدمت: هیات علمی آموزشی تعهدات خدمت
- متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را به مدت یک ماه از تاریخ شروع فراخوان به دانشکده علوم توانبخشی، گروه آموزشی فیزیوتراپی، ارسال نماید.
- دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد. تمدید سالانه تعهدات خدمت و همچنین درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی فرد پذیرفته شده در این فراخوان، منوط به انجام مطلوب فعالیتهای آموزشی و پژوهشی معین شده توسط گروه آموزشی مربوطه می باشد.

دعوت به همکاری دستیار پژوهش طرحی

آگهی 3 اسفند 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز
معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور (معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) در امور نخبگان، پژوهشگر تمام وقت برای مراکز تحقیقاتی در قالب دستیار پژوهش طرحی پذیرش نماید. لذا از متقاضیانی که دارای شرایط زیر می باشد دعوت بعمل می آید که ضمن کسب پذیرش از مراکز تحقیقاتی مصوب قطعی، مدارک خود را تا تاریخ 1402/12/15 به واحد تحصیلات تکمیلی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ارسال نمایند.

شرایط داوطلب

1. حداقل معدل 16 برای دانش آموختگان دانشگاه های تیپ1 و حداقل معدل 17 برای فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها
2. حداقل یک مقاله منتشر شده و نمایه شده در ISI یا PubMed به عنوان نویسنده اول یا مسئول یا حداقل دو مقاله منتشر شده و نمایه شده در نمایه نامه های فوق (بدون شرط نفر اول یا نویسنده مسئول).
چون ظرفیت پذیرش محدود می باشد، شورای پژوهشی معاونت تحقیقات و فناوری بر اساس رزومه پژوهشی متقاضیان اقدام به پذیرش می نماید.

مدارک مورد نیاز

1- رزومه داوطلب به همراه اصل مقالات و گواهی مربوط به مدرک دانش آموختگی
2- نامه اعلام نیاز از دو مرکز تحقیقاتی مصوب قطعی که در حال حاضر دستیار پژوهش طرحی نداشته باشند.
3- فرم اطلاعات اولیه متقاضیان
نشانی: شیراز، بلوار کریم خان زند، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاونت تحقیقات و فناوری، واحد تحصیلات تکمیلی پژوهشی
شماره تماس: 19-32305410  داخلی 7704

دریافت فرم

دعوت به همکاری دکتری رشته علوم اعصاب

آگهی 1 اسفند 1402: دعوت به همکاری دکتری رشته علوم اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
فراخوان عمومی جذب یک نفر عضو هیات علمی دکتری رشته علوم اعصاب، جهت دانشکده علوم و فناوریهای نوین در دانشگاه علوم پزشکی شیراز منتشر شد. با توجه به نامه شماره 721507 مورخ 1402/11/25، در رابطه با درخواست انجام فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته علوم اعصاب به عنوان عضو هیات علمی تعهدات خدمت دانشکده علوم و فناوریهای نوین، که به تائید جلسه شورای نیازسنجی هیات علمی معاونت آموزشی دانشگاه مورخ 1401/08/18 رسیده است. خواهشمند است مقرر فرمایید با توجه به موارد یاد شده در مورد انجام فراخوان عمومی در سایت دانشگاه به شرح ذیل اقدام لازم انجام گردد.

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

علوم و فناوری های نوین پزشکی شیراز  دکتری (PhD) رشته علوم اعصاب با سابقه فعالیت در حوزه شناختی یک نفر زن - مرد شرکت دانشجویان در این فراخوان ممنوع می باشد.

- نوع خدمت: هیات علمی آموزشی تعهدات خدمت
- متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را از شروع فراخوان به مدت یک ماه  به دانشکده علوم و فناوری های نوین پزشکی (گروه علوم اعصاب) ارسال نمایند.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد. تمدید سالانه تعهدات خدمت و همچنین درخواست تبدیل وضعیت به پیمانی فرد پذیرفته شده در این فراخوان، منوط به انجام مطلوب فعالیتهای آموزشی و پژوهشی معین شده توسط گروه آموزشی مربوطه می باشد.              

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=34150
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 3k