• ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  • 13k نظر «نمایش»

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مراحل استخدام)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۲,۳۵۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

مهلت ثبت نام: ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ الی ۱۴۰۱/۱۲/۱۶

ارائه کارت آزمون: ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

برگزاری آزمون: ۱۴۰۲/۰۲/۲۸

آخرین وضعیت: مراحل استخدام

استخدام نفت ستاره

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه شماره 12

خبر 14 فروردین 1403: اطلاعیه شماره 12 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص آخرین مهلت انجام معاینات طب کار (بدو استخدام)
به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند آخرین مهلت انجام معاینات طب کار (بدو استخدام) تاریخ های 25 و 26 فروردین ماه 1403 می باشد. بدیهی است عدم حضور پذیرفته شدگان به منزله انصراف تلقی گردیده و حق هرگونه اعتراض از ایشان سلب می‌گردد.

اطلاعیه شماره 10 و 11

خبر 10 اسفند 1402: اطلاعیه شماره 10 و 11 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان در مقطع دیپلم و کارشناسی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه های شماره 10 و 11 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان در مقطع دیپلم و کارشناسی آزمون استخدامی منتشر گردید.
شروع فرآیند آموزش پذیرفته شدگان مقطع تحصیلی لیسانس بعد از عقد قرارداد استخدامی و به صورت همزمان از تاریخ شنبه مورخه 1403/02/08 می باشد.
زمان شروع فرآیند آموزش های بدو استخدام پذیرفته شدگان مقطع تحصیلی دیپلم از تاریخ شنبه مورخه 1403/02/01 می باشد.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه شماره 9 آزمون

خبر 19 بهمن 1402: اطلاعیه شماره 9 آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس 
به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع تحصیلی لیسانس آزمون استخدامی 1401 شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند طبق زمانبندی انجام شده که از طریق پیامک ارسال می گردد می بایست به منظور اخذ تعهد نامه محضری به  دفتر خانه اسناد رسمی شماره 10 بندرعباس به سر دفتري آقاي امیر تراکمه به آدرس (بندرعباس گلشهر شمالی خیابان دانشگاه نبش کوچه دانشگاه 14 طبقه فوقانی بانک مسکن) مراجعه نمایید.

مشاهده اطلاعیه

زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان

خبر 12 دی 1402: اطلاعیه شماره 8 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه شماره 8 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی منتشر گردید. ضمنا با توجه به تغییر زمان شروع دوره های آموزشی نفرات بدو استخدام، متعاقباً زمانبندی حضور در دوره های آموزشی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده اطلاعیه

نحوه مراجعه پذیرفته شدگان

خبر 4 دی 1402: اطلاعیه شماره 7 شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ طبق زمانبندی انجام شده انجام معاینات طب کار پذیرفته شدگان از تاریخ 09/10/1402 در محل بهداری شرکت نفت ستاره خلیج فارس انجام خواهد شد.

مشاهده اطلاعیه

نحوه ثبت اعتراض

خبر 25 آذر 1402: اطلاعیه شرکت نفت ستاره خلیج فارس درخصوص ثبت اعتراض آزمون استخدامی
به اطلاع تمامی دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی 1401 شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند در صورتی که به مندرجات ثبت شده در کارنامه نهایی آزمون اعتراض دارید می بایست درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 1402/10/08 ثبت فرمایید.
بدیهی است به درخواست هایی که بعد از مدت زمان فوق ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مهلت ثبت اعتراض به این آزمون استخدامی به پایان رسیده است.

کارنامه های ارسالی

باتوجه به درخواست کاربران جهت مشاهده کارنامه داوطلبان و شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس؛ در ادامه و با کلیک روی دکمه زیر می توانید برخی از کارنامه های ارسال شده توسط کاربران را مشاهده نمایید.

مشاهده کارنامه‌ها

نتایج نهایی آزمون

خبر 14 آذر 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام گردید.

مشاهده نتایج

جهت مشاهده اطلاعیه کلیک نمایید

آغاز مصاحبه استخدامی

خبر 21 شهریور 1402: آغاز مصاحبه استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس بندرعباس
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بندرعباس: روند مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی این شرکت از دیروز آغاز شده است.

ادامه خبر

جزئیات برگزاری مرحله ارزیابی تکمیلی

خبر 22 مرداد 1402: جزئیات برگزاری مرحله ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
مسئولان استان هرمزگان از مراحل جذب نیروی انسانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس بازدید به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، پس از برگزاری آزمون جذب نیروی انسانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، پذیرفته شدگان این آزمون برای بررسی مدارک فراخوانده شده اند.
این مراحل با دعوت از سه برابر ظرفیت پذیرش هر شغل در حال انجام است و در نهایت 506 نفر از برگزیدگان پس از آموزش با قرارداد مستقیم در شرکت نفت ستاره خلیج فارس مشغول به کار خواهند شد.
کامرانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، مرودی، فرماندار بندرعباس،  نمایندگان ادارات بازرسی کل کشور و دفتر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تا کنون از این فرآیند بازدید به عمل آورده اند و از نزدیک روند اجرای آن را مورد بررسی قرار داده‌اند.

اطلاعیه شماره 5 آزمون

خبر 10 مرداد 1402: اطلاعيه شماره 5 شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص حضور شخص داوطلب به منظور احراز هویت
به آگاهی تمامی معرفی شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی 1401 شرکت نفت ستاره خلیج فارس می رساند با توجه به انجام احراز هویت در مرحله بررسی مدارک و مستندات، حضور شخص داوطلب در این مرحله الزامی است.

اطلاعیه شماره 3 آزمون

خبر 4 مرداد 1402:  اطلاعيه شماره 3 شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص اعلام زمان و مکان انجام بررسی مدارک و مستندات
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعيه شماره 3 شرکت نفت ستاره خلیج فارس در خصوص اعلام زمان و مکان انجام بررسی مدارک و مستندات منتشر شد.

مشاهده اطلاعیه

نتایج اعلام شد

خبر 28 تیر 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام شد.

مشاهده نتایج

مشاهده اطلاعیه | دانلود راهنمای تاییدیه

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس

آگهی 7 اسفند 1401: استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
شرکت نفت ستاره خلیج فارس با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی کشور در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای عملیاتی و ستادی تعداد 650 نفر از داوطلبان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم و لیسانس به صورت بومی در همه مقاطع و رشته های مندرج در جدول ذیل به جز رشته تحصیلی مهندسی شیمی با در نظر گرفتن اولویت بومی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی،مصاحبه فنی–تخصصی، آزمون روانشناسی صنعتی و گزینش ،به صورت قراردادی و طبق ضوابط قوانین کار و تامین اجتماعی استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 16 اسفند 1401 می باشد.

شرایط عمومی (مشاهده)
1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 -تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
4 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
5 -داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان شرکت نفت ستاره خلیج فارس و عدم
اعتیاد به مواد مخدر و مواد روانگردان
6 -عدم منع از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
7 -دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم در زمان ثبت نام برای آقایان
8 -عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به دولت
تبصـره1 :با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس به صورت قراردادی جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
تبصره2 :مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی براساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
تبصره3 :نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام براساس خوداظهاری میباشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
9 -آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در شهر بندرعباس یا هر محل دیگری که شرکت صلاح بداند.
10 -حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون برای مقطع دیپلم 24 سال (متولدین 07/12/1377 مابعد) و برای مقطع تحصیلی لیسانس 30 سال (متولدین 07/12/1371 مابعد) میباشد.
تبصـره 1 :مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده میشود.
تبصره 2 :داوطلبان مقطع تحصیلی دیپلم که دارای سابقه کار در پیمانکاریهای مستمر و قرارداد مستقیم با شرکت نفت ستاره خلیج فارس با پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی هستند، در صورتی که در زمان ثبت نام در آزمون، شاغل به کار در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در شرکت قرار گرفته باشد، متناسب با مدت سابقه کار، تا سقف 5 سال به حداکثر سن مجاز آنها اضافه خواهد شد.
تبصره 3 :داوطلبان مقطع تحصیلی لیسانس که دارای سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستند (ترجیحاً در شرکتهای مرتبط با صنایع نفت) در صورت پرداخت بیمه حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی آنها افزوده خواهد شد.
تبصره 4 :بر اساس قانون جامع خدماترسانی به ایثارگران:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
ج- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها مدت زمان مذکور به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
تبصره 5 :به منظور حمایت از خانواده به ازای تاهل به میزان یک سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک سال و حداکثر تا سقف پنج سال به سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.
تبصره 6 :در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصرههای فوق، نباید برای مقاطع تحصیلی دیپلم از 29 سال و کارشناسی از 35 سال بیشتر باشد. (فقط متقاضیان شغل های راننده وسائط نقلیه سنگین و آتش نشان حداکثر سن آنها با رعایت تبصره های فوق میتواند نهایتاً تا 30 سال باشد.)
شرایط اختصاصی (مشاهده)
1 -داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنها عیناً در آگهی درج نشده باشد، از ثبت نام خودداری نمایند. در صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاك عمل بوده و در صورتی که رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایشهای ذکر شده ملاك عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.
تبصره1 :شرکت هیچگونه تعهدی برای اعمال مدرك تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد.
تبصره2 :ارائه مدارک معادل و افتخاری به عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمیگیرد.
2 -داوطلبان در تمامی مقاطع و رشتههای تحصیلی مورد نیاز مندرج در دفترچه به جز رشته مهندسی شیمی که از سراسر کشور میتوانند در آزمون شرکت نمایند، میبایست بومی استان هرمزگان باشند (شرایط بومی بودن در بخش سوم آورده شده است.)
3 -دارا بودن مدرك تحصیلی دیپلم مورد تأیید سازمان آموزش و پرورش برای مقطع تحصیلی دیپلم و دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور برای مقطع تحصیلی لیسانس که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره1 :تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی میبایست حداکثر تا آخرین روز ثبت نام باشد.
تبصره2 :رشته و مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی استخدام ملاك خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب کان لم یکن تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت.
تذکر1 :متقاضیان رشته شغلی آتش نشان باید دارای حداقل قد 175 سانتیمتر و فیزیک بدنی مناسب شامل BMI (شاخص توده بدنی) برابر یا کمتر از 25 باشند. (پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد.) لازم به ذکر است داشتن گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل آتش نشان الزامی میباشد.
تذکر2 :متقاضیان رشته شغلی اپراتور وسائط نقلیه سنگین وفوق سنگین بایستی دارای گواهینامه ویژه جرثقیل و گواهینامه رانندگی پایه یکم یا دوم باشند و متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین نیز بایستی دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم باشند. لازم به ذکر است دارندگان گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل اپراتور وسائط نقلیه سنگین و فوق سنگین در اولویت میباشند.
4 -داوطلبان متقاضی استخدام میبایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام شغل مورد نظر را داشته باشند.
5 -معافیت پزشکی خدمت نظام وظیفه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه پس از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

مراحل ثبت نام (مشاهده)
ثبت نام واجدین شرایط به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 1401/12/07 لغایت روز شنبه مورخ 1401/12/16 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام میپذیرد. متقاضیان میبایست در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. 
زمان برگزاری آزمون (مشاهده)
کارت شرکت در آزمون مذکور از روز دوشنبه 1402/02/26 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون مذکور در روز پنجشنبه 1402/02/28 منحصراً در شهرستان بندرعباس برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 

اعلام نتایج آزمون (مشاهده)
نتایج آزمون استخدامی کتبی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام خواهد شد.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 16 اسفند 1401 
زمان دریافت کارت آزمون: 25 اردیبهشت 1402 
زمان برگزاری آزمون: 28 و 29 اردیبهشت 1402 


منابع آزمون:
+
دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی
+
دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت
+
سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت سازمان سنجش کلیک نمایید

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=36805
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 13k