• ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شهرداری اردبیل

استخدام شهرداری اردبیل

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری اردبیل

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدا شهرداری اردبیل - سال 93

آگهی سال 93: آزمون استخدام نیرو در شهرداری اردبیل
سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: استانداری اردبیل برای تأمین نیروی انسانی شهرداریهای ا سلام آباد ، قصابه ، مرادلو استان اردبیل از محل سهمیه استخدامی شماره 220/92/18814 مورخ 92/11/14 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و مصوبه شماره 35030 مورخ 92/12/17 شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی شهرداریها ودهیاریهای کشور,در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی,علمی , مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

شرایط عمومی
1- داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداكثر سی و پنج سال تمام
2- داشتن تابعیت ایران
3- دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
5- نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر
6- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه در آن شغل استخدام می شود.
8- دارا بودن حداقل مدرك تحصیلی پایان دوره متوسطه
9- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
10- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
شرایط اختصاصی
1- حداكثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان 25 سال و رشته شغلی آتش نشان راننده 30 سال در زمان ثبت نام می باشد.
2- داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یك در زمان ثبت نام باشند.
3- داوطلبانی كه دارای كارت معافیت پزشكی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شركت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) نمی باشد .
4- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شركت نمایند.
5- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ؛ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا باز خرید خدمت باشند .
6- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداكثر ظرف مدت 10 روزكاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارك لازم و تكمیل پرونده و ارائه تعهد محضری 7 ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهر داری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند .
7- موارد زیر به شرط ارائه اییدیه های معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلبانی ك در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 1359/6/31لغایت 1367/5/29) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبر حق علیه باطل
ب- اعضای خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا میزان 5 سال .
ج- داوطلبانی كه در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی كه بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شركت های دولتی ؛ بانك ها و شركت های تحت پوشش آنها ؛شركت های بیمه دولتی ؛شهرداریها ؛موسسات و شركت های تابعه و وابسته به موسسات و شركت های دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركت های ملی و مصادره شده و موسساتی كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده می كنند ؛ نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های ملی و مصادره شده و موسساتی كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده می كنند ؛نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
ثبت نام و مدارک مورد نیاز
1. داوطلبان می توانند تنها دریك رشته شغلی و در شهرهای مختلف یك استان به ترتیبی اولویتی كه در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت اینترنتی ثبت نام نمایند.
2. شروع ثبت نام از ساعت 8صبح روزچهار شنبه.مورخ 93/05/29 به مدت 7 روز می باشد.
3. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
4. واریز وجه مبلغ250.000 (دویست و پنجاه هزار) ریال به حساب 220611308561 بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه میدان بعثت بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام( ایثارگران از پرداخت 50% مبلغمذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاپس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
5. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه های 1393/06/19 - 20 از طریق وب سایت استانداری.به داوطلبان ارائه می شود
6- زمان برگزاری آزمون روز جمعه .مورخ 1393/06/21 ساعت 9 صبح می باشد و محل برگزاری آزمون بر روی كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد 120 سوال به صورت كاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف 100امتیاز می باشد.
اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شركت در آزمون عملی یا مصاحبه در سایت رسمی استانداری ذیربط بعد از یرگزاری آزمون اعلام خواهد شد .
تذکرات
در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که دواطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط ومعادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها وموسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.داوطلبین میبایست درزمان ثبت نام درآزمونتخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند .
انتخاب نهایی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یامصاحبه وگزینش صورت پذیرد.
انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (5%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهندشد. مشاهده جدول عناوین شغلی

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=60571
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k