• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۵/۰۸
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شهرداری تهران

استخدام شهرداری تهران (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۹۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری‌ های استان تهران


 دعوت به همکاری از معلولان و جانبازان در شهرداری تهران - 8 مرداد 1401

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، حمیدرضا صارمی که دبیری ستاد مناسب سازی فضاهای شهری تهران برای معلولان جسمی و حرکتی را نیز بر عهده دارد، گفت: این ستاد به منظور نظارت بر پروژه های مناسب سازی در مناطق 22 گانه و اجرای هرچه بهتر آن ها، از افراد دارای معلولیت و جانبازان معزز که در حوزه های معماری و عمران تخصص دارند، دعوت به همکاری می کند.
وی اضافه کرد: افراد واجد شرایط برای شرکت در این فراخوان، می توانند سوابق حرفه ای خود را حداکثر تا روز پنجشنبه 20 مرداد 1401 به دبیرخانه ستاد مناسب سازی فضاهای شهری مستقر در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران واقع در خیابان کریم خان زند، خیابان ایرانشهر شمالی، نبش کوچه شهید دهقانی، ساختمان اصلی معاونت ارسال کنند.
داوطلبین جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ثابت 96026476 تماس بگیرند.


خبر 11 شهریور 1400: مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری ها (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز بکارگیری 200 نیروی قرارداد کار معین برای استان تهران صادر شد. 
وی ادامه داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطاء شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی یادآور شد: با همکاری سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها و تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در تمامی شهرداری‌های کشور خواهیم بود.


خبر 8 اردیبهشت 1400: صدور مجوز استخدام 2100 نفر در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده شروع فرایند جذب ۲۱۰۰ نفر در شهرداری تهران خرداد ماه آغاز خواهد شد تا پیش از پایان دوره پنجم، تکلیف این نفرات تعیین شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی شهرداری‌ ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 بهمن 99: بکارگیری دستیاران در معاونت خدمات شهری شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

دستیاران منتخب مدیران در حوزه خدمات شهری و محیط زیست آغاز به کار کردند. معاون شهردار تهران تهران با بیان اینکه امکان بهره گیری از توان تخصصی و ظرفیت علمی دستیاران در بخش‌های مختلف این معاونت وجود دارد، اظهار داشت: باتوجه به اینکه دستیاران به تازگی وارد شهرداری تهران شده اند، به دنبال آن هستیم که با ارائه یکسری آموزش‌های تخصصی لازم دستیاران را با فضای کاری این معاونت آشنا کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 3 دی 99: آخرین جزئیات استخدام در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران (منبع: سایت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران)

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران درباره آخرین اقدام‌ها برای جذب راننده در اتوبوسرانی توضیحاتی داد. ترفع ادامه داد: سالانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نیروی شرکت واحد اتوبوسرانی بازنشسته می‌شوند، به همین دلیل با کمبود نیرو مواجه شده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 19 آبان 99: خبر استخدام رسمی فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر استخدام رسمی می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 مهر 99: اعلام نتایج آزمون استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نتایج آزمون کتبی استخدام دستیار مدیران شهرداری تهران ۲۳ مهر ماه اعلام شد.
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، نتایج مرحله اول طرح استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران که آزمون کتبی آن توسط شرکت تعاونی سازمان سنجش روز ۱۱ مهر ماه با شرکت حدود دو هزار و ۱۸۰ نفر برگزار شده بود؛ امروز از طریق سایت این شرکت اعلام شد و در دسترس متقاضیان قرار گرفت.
در مرحله بعدی آزمون، صلاحیت های فردی پذیرفته شدگان آزمون علمی از طریق کانون های ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.
براساس این گزارش، شرکت کنندگان در آزمون می توانند برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود، به این لینک در سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، ثبت نام برای این آزمون از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ شهریور به مدت یک هفته انجام شد. علاوه بر آن ۲ روز مهلت ثبت نام تا ۳۰ شهریور تمدید شد.
اطلاع رسانی عمومی و درج سه نوبت آگهی در صفحه اول روزنامه همشهری صورت گرفت و در نهایت ۲ هزار و ۶۰۳ نفر در این فراخوان ثبت نام کردند.
از این تعداد یک هزار و ۳۰۸ نفر زن و یک هزار و ۲۹۵ نفر مرد، ۲ هزار و ۴۱۸ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و ۱۸۵ نفر دارای مدرک دکترا در این آزمون شرکت کردند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


 

خبر 30 شهریور 99: تمدید مهلت ثبت نام در طرح دستیار مدیران شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

ثبت نام در طرح جذب دستیار مدیران شهرداری تهران تا فردا شب تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به استقبال متقاضیان، شرکت در طرح به کارگیری دستیار مدیران شهرداری تهران تا پایان روز ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.
داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور ماه مهلت دارند برای ثبت نام در این طرح به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. فارغ التحصیلان ارجمند در رشته های موردنظر و همکاران گرامی شهرداری تهران برای مطالعه شرایط و ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.


 

خبر 22 شهریور 99: خبر استخدام دستیار در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

شهردار تهران از آغاز اجرای طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران خبر داد. شهردار تهران با اشاره به اینکه اهتمام نسبت به چابک‌سازی و کاهش نیروی انسانی، مورد توجه است، گفت: هم زمان نیز بر اساس برنامه سوم ابلاغی شهرداری می‌تواند ۵۰ درصد از تعداد خروجی خود را از نیروهای جوان، تحصیل کرده و پرانرژی و خلاق بکار گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 8 اردیبهشت 99: تصویب و ابلاغ ساختار جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به تصویب ساختار جدید این سازمان گفت: با تصویب این ساختار پست‌های امانتی حذف می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 7 اردیبهشت 99: منعی برای تمدید قرارداد کارمندان جانباز شهرداری تهران وجود ندارد (منبع: خبرگزاری مهر)

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با دو جانباز ۷۰ درصدی به بهانه منبع به کارگیری بازنشستگان تمدید قرار داد نشده است که طبق قانون منعی برای این افراد وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 1 اردیبهشت 99: دورکاری کارکنان شهرداری تهران پس از کرونا نیز ادامه می یابد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: دورکاری به عنوان یکی از شیوه‌های جدی کار منحصر به شرایط کنونی نیست و بناداریم در شهرداری مشاغل مناسب دورکاری را تعریف و در شرایط پساکرونا نیز آن را اجرایی کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 26 فروردین 99: کاهش حقوق کارکنان شهرداری تهران در فروردین ماه (منبع: خبرگزاری همشهری)

به گزارش همشهری آنلاین، متن پیام حامد مظاهریان معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران به این شرح است: لذا صراحتاً باید بگویم که با شیوع اپیدمی، بخش مهمی از درآمدهای شهرداری کاهش چشمگیری داشته و در نتیجه شرایط ناپایدار مالی ایجاد شده است. برای مقابله با این وضعیت، تخصیص اعتبار بسیاری از پروژه‌ها کاهش خواهد یافت تا شهرداری برای تامین اولویت‌های مالی خود و همچنین مبارزه با شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه نشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 فروردین 99: لزوم تایید ساختار کلی شهرداری توسط سازمان اداری و استخدامی (منبع: خبرگزاری مهر)

سید حسن رسولی گفت: باید ساختار کلی شهرداری به تأیید سازمان اداری و استخدامی برسد در غیر این صورت ساختار قابلیت اجرایی بر اساس قانون را ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 5 تیر 98: استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی در شهرداری استانها

به استناد سهميه استخدامی شماره 711304 مورخ 1397/12/19 سازمان اداری و استخدامی كشور و مجوز شماره 2257 مورخ 98/1/25 سازمان شهرداريها و دهياريهای كشور، به منظور تامين نيروی انسانی مورد نياز مشاغل آتشنشانی شهرداری های سراسر كشور، آزمون استخدامی كتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرايط بر اساس مندرجات اين دفترچه راهنما برگزار ميگردد.

 جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 22 خرداد 98: اطلاعیه در خصوص آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)
به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند با توجه به لزوم تجمیع آمار شغل محل‌های استان‌های مختلف جهت ثبت‌نام متمرکز از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، پس از تجمیع شغل محل‌ها و با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، دفترچه راهنمای آزمون مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 16 خرداد 98: تکذیب خبر جذب 700 نفر در شهرداری تهران طی 21 ماه گذشته (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

براساس اعلام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در مدت ۲۱ ماه گذشته تنها ۲۰۰ نفر جذب شهرداری تهران شده اند. در این اطلاعیه آمده است: در پی درج اخبار و آماری در برخی رسانه‌های فضای مجازی مبنی بر به استخدام درآمدن ۷۰۰ نفر در دوره جدید مدیریت شهری بر اساس سامانه شفافیت شهرداری تهران، به اطلاع می‌رساند تاریخ موجود در سامانه شفافیت برابر با تاریخِ‌های انعقاد قرارداد با کارکنان است و این تاریخ، لزوما تاریخِ استخدام افراد نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

سوالات متدوال

برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام شهردای های استان تهران، از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

جذب در شهرداری های استان تهران از طریق برگزاری آزمون استخدامی و یا آگهی دعوت به همکاری انجام می گیرد. کاربران گرامی سایت ایران استخدام میتوانند از طریق این صفحه پیگیر تمامی اخبار مربوطه باشند

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
    راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی    کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام 
     درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی  دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی 
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
    جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
دستورالعمل اجرایی کار از راه دور کارکنان شهرداری تهران

30 درصد از کارکنان شهرداری تهران دورکار شدند جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید خبر 10 اسفند 98: دستورالعمل اجرایی کار از راه دور کارکنان شهرداری تهران دستورالعمل اجرایی کار از راه دور کارکنان شهرداری تهران از سوی معاونت منابع انسانی شهرداری تهران ابلاغ شد که بر اساس آن حداکثر ۳۰ درصد از نیروهای شاغل این نهاد، دورکار شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، شهرداری تهران اعلام کرد: دستورالعمل دورکاری از سوی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در...

مشاهده بیشتر
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
کاهش ساعات کاری و امکان دورکاری کارکنان شهرداری تهران

برخورداری کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری از امکان دورکاری جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید خبر 12 اسفند 98: کاهش ساعات کاری و امکان دورکاری کارکنان شهرداری تهران  معاون شهردار تهران گفت: تمام نیروهای شهرداری تهران از جمله پرسنل خدماتی و کارگری علاوه بر کاهش ساعت کاری مطابق ضوابط می‌توانند از امکان دورکاری استفاده کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، حامد مظاهریان با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغ شده و با توجه به ضرورت...

مشاهده بیشتر
۱۲ اسفند ۱۳۹۸
کارمندان قراردادی شهرداری در اولویت پروسه جذب و استخدام

کمک به بازنشستگی انگیزشی کارکنان شهرداری جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید خبر 11 اسفند 98: کارمندان قراردادی شهرداری در اولویت پروسه جذب و استخدام  اعضای شورای شهر تهران در بررسی تبصره ۲۱ بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران به پیشنهادی در خصوص در اولویت جذب قرار گرفتن نیروهای شاغل در شهرداری رأی مثبت ندادند و تاکید داشتند که پروسه جذب باید براساس قوانین بالادستی و آزمون سراسری صورت گیرد. به گزارش ایسنا، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز در جلسه...

مشاهده بیشتر
۰۲ مرداد ۱۳۹۷
ضرورت ساماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شاغل در شهرداری تهران

آیا شهرداری تهران توانایی جذب 120 هزار نفر را دارد؟ جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید خبر 1 مرداد 97: ضرورت ساماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شاغل در شهرداری تهران عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شهرداری در ایجاد یک برنامه مشخص تشکیلاتی از نظر مشاوران و کارشناسان استفاده کند. عبدالرضا هاشم‌زایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیگیری اصلاح ساختاری و ساماندهی نیروی انسانی در برنامه سوم شهرداری تهران، گفت: شاید شهردا...

مشاهده بیشتر
۲۱ آبان ۱۳۹۶
ممنوعیت استخدام نیرو در شرکت‌ ها و مجموعه‌ های تابع شهرداری تهران

 هرگونه استخدام در شهرداری تهران ممنوع است جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک نمایید خبر 21 آبان 96: ممنوعیت استخدام نیرو در شرکت‌ ها و مجموعه‌ های تابع شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری فارس) به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، حسن رسولی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهر تهران، ری و تجریش عنوان کرد: امروز نمی‌توانیم صورت دقیقی را از وصعیت بدهی‌ها و تعهدات شهرداری تهران ارائه بده...

مشاهده بیشتر
۲۴ مهر ۱۳۹۶
استخدام سه برابری نیروی مستقیم در ساختار شهرداری تهران

استخدام ۳ برابری برای ۱۸ هزار پست سازمانی در شهرداری تهران جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های استان تهران اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک نمایید خبر 22 مهر 96: استخدام سه برابری نیروی مستقیم در ساختار شهرداری تهران عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا اعلام کرد: استخدام ۳ برابری برای ۱۸ هزار پست سازمانی در شهرداری تهران عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در خصوص وضعیت نیروی کار در شهرداری تهران گفت: در حال حاضر شهر...

مشاهده بیشتر
۱۴ فروردین ۱۳۹۶
پیگیری روند تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران

روند اصلاح ساختار استخدامی شهرداری ادامه دارد جهت ورود به صفحه اخبار استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک کنید جهت ورود به صفحه اخبار استخدام شهرداری های تهران اینجا کلیک کنید خبر 14 فروردین 96: پیگیری روند تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران (منبع: گروه اقتصاد شهری)  معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اقدامات باقیمانده در مسیر اجرای 3 سیاست شهردار تهران درخصوص کارکنان ( امنیت شغلی ، مسکن و درمان ) با جدیت در سال 96 انجام می شود، گفت: با اعلام نتایج دومین مرحله...

مشاهده بیشتر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نحوه اطلاع رسانی استخدام دولتی در تهران

نحوه اطلاع رسانی استخدام نیرو در دستگاه‌های تهران اعلام شد به گزارش ایران استخدام، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران ناصر آذریفر با اشاره به طرح مهرآفرین و لغو سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه، گفت: هرگونه استخدام در دستگاه‌های اجرایی  به تعیین تکلیف سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه موکول می‌شود. وی افزود:‌ براساس ضوابط مورد عمل پس از تخصیص سهمیه و انجام تمهیدات لازم،کم و کیف برگزاری آزمون‌های استخدامی از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت دستگاه اجرایی برگزار کننده به...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی