• ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام مجتمع جهان فولااد سیرجان (شهر بردسیر) - 1 خرداد 1400

آگهی 1 خرداد 1400: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (در شهر بردسیر)
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود و پیمانکاران از بین داوطلبان مرد استان کرمان در شهر بردسیر به صورت قراردادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نمايد.
افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1400/03/01 تا تاریخ 1400/03/07 به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط عمومی
1-1 -تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2-1-تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
4-1-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذیصلاح)
5-1- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن
6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی با تأیید واحد طب کار شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
7-1- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و روان گردان و ... (با تایید مراجع ذی صلاح)
8-1- متقاضیان بایستی بر اساس ستون وضعیت بومی جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف) بومی شهرستان بردسیر با استان کرمان باشند.
شرایط معدل
3-1- داشتن حداقل معدل 13 برای رشته های مقطع فوق دیپلم و لیسانس الزامی است.
شرایط مدرک تحصیلی
1-4- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج/داخل از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می باشد) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
4-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
4-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
4-5- آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مدرک تحصیلی مورد نیاز هستند در زمان ثبت نام الزاما میبایست با مدرک تحصیلی اعلام شده مطابق جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف) ثبت نام نمایند و حداقل شرط معدل مورد نیاز در مقطع اعلام شده طبق جدول فوق را داشته باشند و در صورت قبولی و استخدام، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی مطابق مقطع تحصیلی اعلام شده (جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف)) را دریافت خواهند نمود و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها ندارد.
اولویت ها
1-5- اختصاص %10 کل پذیرفته شدگان (در صورت نیاز به جذب) به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای %25 مشروط بر این که حداقل 60٪ میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
2-5- بومی شهرستان بردسیر و استان کرمان به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف: بومی هستم.
در صورتی که شهرستان محل تولد با شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان
باشد.
ب : فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعيت ولی محل تولد با صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان است.
در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج : غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان بردسیر با یکی از شهرهای استان کرمان می باشم.
در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش بردسیر یا استان کرمان ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم.
در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان ساکن شده اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام.
در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان بردسیر یا یکی از شهرهای استان کرمان ساکن شده اید، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمائید.
متقاضیان می بایست هر یک از مدارک مربوط به بومی بودن را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.
5-3- در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی و دارای سابقه کار بالاتر می باشد.
5-4- زمان جذب نفرات قبول شده با توجه به راه اندازی خطوط و براساس پروسه یک ساله و تدریجی خواهد بود.
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1400/03/07 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)
1-6 - مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
2-6-داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از ۵۰ کیلوبایت و فایل فشرده حاوی بقیه موارد اسکن شده، نباید بیشتر از ۲ مگابایت باشد)
1) عکس داوطلب4×3
2) مدارک تحصیلی
3) کارت ملی
4) صفحه اول و دوم شناسنامه
5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
6) مدارک ایثارگری موضوع بند 2-4
7) مدارک بومی بودن موضوع بند 2-5
8) مدارک سابقه بیمه
9) گواهی دوره های آموزشی
هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت منابع انسانی بارگزاری نمایند، حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از ۲ مگابایت باشد.
3-6 - ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت منابع انسانی به طور صحیح و دقيق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
4-6-داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده (موضوع بند ۲-۲ فراخوان) و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1-7 - آزمون به صورت چهار گزینه ای/ کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2-7-منابع آزمون متعاقبا از طریق سایت به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت منابع انسانی اعلام خواهد شد.
3-7- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل %60 میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
توضیحات مهم
1-8-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2-8- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3-8- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
4-8- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.
8-5- چنانچه هریک از داوطلبان در یکی از شرکتهای همکار و همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با شرکت فولاد ایرانیان شاغل باشند، باید قبل از ثبت نام استعفا داده و مدارک استعفا را در زمان ثبت نام پیوست مدارک نمایند، در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام نمیباشند.
8-5-1- شرکت های همکار شرکت هایی هستند که به صورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با شرکت فولاد ایرانیان قرارداد دارند.
8-5-2- شرکت های هم گروه شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یا شرکت فولاد ایرانیان است.
دریافت کارت آزمون
1-9- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان پذیر است.
برگزاری آزمون
زمان و نحوه برگزاری آزمون متعاقبا از طریق سایت (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) اعلام خواهد شد.
اعلام نتایج آزمون
1-11 - نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه فقط از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) اعلام خواهد شد.
2-11- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت 15 تا 17 با شماره تلفن 09301720922 تماس حاصل نمایند.

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان (شهر سیرجان) - 1 خرداد 1400

آگهی 1 خرداد 1400: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (در شهر سیرجان)
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود و پیمانکاران از بین داوطلبان مرد در استان کرمان به صورت قراردادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.
افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1400/03/01  تا تاریخ 1400/03/07 به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط عمومی
1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2-1-تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3-1-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
4-1-عدم اشتهار به فساد  اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تایید مصلاح)
5-1-عدم تعهد اشتغال در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها و کلیه نهاد ها و ارگان ها به هر شکل ممکن
6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی با تایید واحد طب کار شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
7-1- عدم اعتیاد به هرگونه مواد مخدر، روان گردان و ... (با تایید مراجع ذی صلاح)
8-1- متقاضیان بایستی بر اساس ستون وضعیت بومی جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف) بومی شهرستان سیرجان یا استان کرمان باشند.
شرایط معدل
3-1-داشتن حداقل معدل 13 برای رشته های مقطع فوق دیپلم و لیسانس الزامی است.
شرایط مدرک تحصیلی
1-4-مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج / داخل از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2-دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می باشد.) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.(گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود)
4-3-تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی از سوی دفتر امورفارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است
4-4-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
4-5-آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مدارک تحصیلی مورد نیاز هستند در زمان ثبت نام الزاما میبایست به مدرک تحصیلی اعلام شده مطابق جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف) ثبت نام نمایند.و حداقل شرط معدل مورد نیاز در مقطع اعلام شده طبق جدول فوق را داشته باشند و در صورت قبولی و استخدام، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی مطابق مقطع تحصیلی اعلام شده (جدول رشته های مورد تقاضا (جدول الف) را دریافت خواهند نمود و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها ندارد.
اولویت ها
1-5- اختصاص %10 کل پذیرفته شدگان (در صورت نیاز به جذب) به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای %25 مشروط بر این که حداقل %60 میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
2-5- بومی شهرستان سیرجان و استان کرمان به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف: بومی هستم.
در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان یا یکی از شهرهای استان کرمان باشد.
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان یا یکی از شهرهای استان کرمان است.
در صورتی که تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان یا یکی از شهر های استان کرمان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان یا یکی از شهرهای استان کرمان می باشم.
در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان یا یکی از شهرهای استان کرمان، باشید، باید مدرک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش سیرجان یا استان کرمان ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم.
در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان یا یکی از شهر های استان کرمان ساکن شده اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام.
در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان یا یکی از شهرهای استان کرمان ساکن شده اید، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمائید.
متقاضیان می بایست هر یک از مدارک مربوط به بومی بودن را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.
5-3- در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی و دارای سابقه کار بالاتر می باشد.
5-4- زمان جذب نفرات قبول شده با توجه به راه اندازی خطوط و بر اساس پروسه یک ساله و تدریجی خواهد بود.
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1400/03/07 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)
1-6 مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
2-6- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از 50 کیلوبایت و فایل فشرده حاوی بقیه موارد اسکن شده، نباید بیشتر از 2 مگابایت باشد)
1) عکس داوطلب 4×3
2) مدارک تحصیلی
3) کارت ملی
4) صفحه اول و دوم شناسنامه
5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
6) مدارک ایثارگری موضوع بند 2-4
7) مدارک بومی بودن موضوع بند 2-5
8) مدارک سابقه بیمه
9) گواهی دوره های آموزشی
هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل یا فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی بارگذاری نمایند. حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مکابایت باشد.
3-6- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
4-6-داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثر تا 72ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده (موضوع بند 2-6 فراخوان) و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1-7 – آزمون به صورت چهار گزینه ای/ کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2-7-منابع آزمون متعاقباً از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
3-7- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل60%میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
توضیحات مهم
1-8-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکار گیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2-8- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، و معاینات پزشکی و تأیید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3-8- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
4-8- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.
8- 5- چنانچه هر یک از داوطلبان در یکی از شرکتهای همکار و همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یا شرکت فولاد ایرانیان شاغل باشند، باید قبل از ثبت نام استعفا داده و مدارک استعفا را در زمان ثبت نام پیوست مدارک نمایند، در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام نمیباشند.
8-5-1- شرکت های همکار شرکت هایی هستند که به صورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یا شرکت فولاد ایرانیان قرارداد دارند.
8-5-2- شرکت های هم گروه شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر یا شرکت فولاد ایرانیان است.
دریافت کارت آزمون
1-9- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان پذیر است.
برگزاری آزمون
زمان و نحوه برگزاری آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
اعلام نتایج آزمون
1-11 - نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه فقط از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) اعلام خواهد شد.
2-11- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت 15تا 17با شماره تلفن 09301720992 تماس حاصل نمایند.

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان - 26 تیر 98

آگهی 26 تیر 98: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد به منظور شناسایی و بکارگیری نیروی قراردادی از افراد بومی سیرجان و بردسیر به تفکیک، از طریق شرکت های تامین نیرو در قسمت های آتش نشانی، اورژانس، ایمنی و بهداشت حرفه ای از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش جذب نیرو نماید. افرادي كه متقاضي شركت در آزمون مي باشند، می توانند برای ثبت نام از تاريخ 98/04/26 تا تاریخ 04 /98/05 به آدرس اينترنتي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف (سایت کاراسا) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز
متقاضی مدرک تحصیلی تعداد مورد نیاز شرایط مورد نیاز
سیرجان بردسیر
آتش نشان دیپلم 6 2 حداکثر سن قابل پذیرش 28 سال- قد حداقل 170 سانتی متر- bmi مناسب- انجام آزمون تئوری و تست بدنی-کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- دارا بودن گواهینامه پایه یک الزامی است- داشتن مدرک قهرمانی دریکی از رشته های رزمی ویا تعهد 6 ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون)الزامی می باشد.
تکنسین فوریت های پزشکی الویت اول: فوق دیپلم فوریت های پزشکی

الویت دوم: فوق دیپلم هوش بری

7 6                    حداکثر سن قابل پذیرش 28 سال- bmi مناسب- کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت غیر پزشکی- استعلام از مراکز اورژانس 115 به منظور عدم اشتغال در مکان دیگر- متقاضیان این دو گروه می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و ...) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.

 

کارشناس ایمنی کارشناس رشته های:

1- صنایع گرایش ایمنی صنعتی

2- مهندسی بهداشت حرفه ای

3- مهندسی ایمنی وحفاظت کار

4- کارشناس سلامت ایمنی و محیط زیست hse

5- مهندسی تکنولوژی ایمنی

6- مهندسی ایمنی گرایش حفاظت فنی

7- مهندسی ایمنی صنعتی و محیط کار

- 2 حداکثر سن قابل پذیرش 30 سال- حداقل 2 سال سابقه کار
کارشناس بهداشت حرفه ای مهندسی بهداشت حرفه ای 1 1 حداکثر سن قابل پذیرش 30 سال
شرایط عمومی

1-1- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
1-2- تديّن به دين مبين اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
1-3- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غیر پزشکی
1-4- عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقة محكوميت و سوء پيشينة كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد. (با تأييد مراجع ذي‌صلاح)
1-5- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن
1-6- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني به تأييد امور ايمني و بهداشت شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
1-7- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و روانگردان و ... (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

2-1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم و فوق ديپلم 28 سال (متولدین 70/05/04و بعد از آن) برای داوطلبان لیسانس 30 سال (متولدین 68/05/04 و بعد از آن) می­باشد.
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.( داوطلبینی که خدمت سربازی گذرانده اند، 2 سال به شرط سنی شان افزوده میگردد)
2-3- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پيمانكاري شرکت جهان فولاد سیرجان­ که به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشد، يک سال و حداكثر 5 سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
2-4- شرط حداكثر سن در خصوص ايثارگران با رعايت موارد ذيل افزايش مي يابد :
2-4-1- داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين در صورت مجروحيت مدت بستري شدن و يا استراحت پزشكي آنان به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-4-2- داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروههاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-4-3- افراد خانواده شهدا و جاويدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالاي 25 درصد و آزادگان به ميزان 5 سال به حداكثر سن اضافه مي‌شود.
2-5- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبان براي دارندگان مدرك تحصيلي دیپلم و فوق ديپلم از 30 سال و لیسانس از 32 سال نبايستي تجاوز نمايد.

شرایط بومی بودن

براي متقاضيان استخدام به افرادي بومي اطلاق مي‌گردد كه دارای یکی از شرایط زیر باشند:
1- محل سکونت حداقل 4 سال گذشته متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.( نامه به تایید شورای شهر الزامی است)
2- محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.
3- طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.
4- داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار ( 4 ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان های محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.

شرایط معدل
4-1- داشتن حداقل معدل کل 12 برای متقاضیان دیپلم و حداقل معدل کل 13 برای سایر مقاطع
شرایط مدرک تحصیلی

5-1- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراكز آموزش عالي موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
5-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
5-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
5-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظيفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ 98/05/04باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد. لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفأ با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند. و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.

اولویت های جذب

6-1- اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% می باشد مشروط بر این که حداقل 60% کل امتیاز نفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.
6-2- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز جمعه 98/05/04 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).
7-1- مطالعة دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن
7-2- واريز مبلغ 700،000 ريال (هفتصد هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.
*وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره 1 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.
7-3- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذيل را اسكن كرده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس 4×3 نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد)
عكس داوطلب 4×3
شناسنامه
كارت ملي
كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غیر پزشکی
مدرک فارغ التحصيلي
مدارک مربوط به سابقه کار به تایید سازمان تامین اجتماعی
مدرک بومی بودن
مدارك ايثارگري موضوع بند 2
مدرک دوره طرح گذرانده مرتبط به رشته های فوریت های پزشکی و هوش بری
گواهینامه پایه یک برای مشاغل آتشنشان
مدرک حداقل 2 سال سابقه کار جهت رشته های کارشناس ایمنی
7-4- ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت کاراسا به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد. (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)
7-5- داوطلبان بايد پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی(تایید شده) خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد.
7-6- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.
تبصره 2: لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند.

عنوان بخش

8-1- آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.
8-2- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوري اطلاعات) و سؤالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشتة دانشگاهي مورد نظر خواهد بود.
8-3- امتياز آخرين نفر پذيرفته شده نبايد از 60 درصد امتياز نفر اول كمتر باشد.
تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.
9- توضيحات مهم :
9-1- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
9-2- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
9-3- کلیه مشاغل عملیاتی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
9-4- محل شرکت جهان فولاد سیرجان واقع در کیلومتر۵۰ جاده شیراز - سیرجان و کارخانه نورد بردسیر واقع در ابتدای جاده بردسیر کرمان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند
9-5- چنانچه داوطلب در شركت معدني و صنعتي گل گهر ويا يكي از شركتهاي پيمانكار و همكار شركت معدني و صنعتي گل گهر ويا شركتهاي منطقه گل گهر و یا میدکو شاغل باشد، ضروري است قبل از ثبت نام از شركت قبلي استعفا داده باشد؛ در غير اينصورت قبولي وي در آزمون كان لم يكن تلقي مي گردد.
9-6- متقاضیان فوریت های پزشکی و هوش بری می بایست تعهدات قانونی (دوره طرح مربوط، سربازی و ...) را سپری کرده و مدارک مستند آن را ضمیمه نمایند.
9-7- متقاضیان آتشنشان بایستی دارای مدرک قهرمانی در یکی از رشته های رزمی ویا تعهد 6 ماهه برای دریافت آن(درصورت قبولی در آزمون) را داشته باشند.

دریافت کارت آزمون

10-1- دريافت كارت ورود به جلسه براي داوطلبان، از طريق سايت مذكور طبق كد رهگيري ارائه شده، در تاريخهاي تعيين شده امكان‌پذير است.
10-2- محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است.
11- اعلام نتايج آزمون :
11-1- نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت کاراسا اعلام خواهد شد.
11-2- داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 66560465 -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان - 22 مهر 97

آگهی 22 مهر 97: استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود در کارخانه ذوب و فولادسازی از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و روانشناختی نسبت به شناسایی و جذب نیروی ایمنی مطابق با شرایط زیر اقدام نماید.

مدرک تحصیلی رشته تعداد سابقه فعالیت
کارشناسی یا کارشناسی ارشد کلیه رشته های مرتبط با رشته ایمنی 7 5 سال سابقه فعالیت مرتبط با صنعت

ضمنا متقاضیان می توانند از تاریخ درج آگهی ظرف مدت یک هفته نسبت به ارسال مدارک به آدرس ایمیل info@sjsco.ir اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03442273801 دفتر کارگزینی تماس حاصل نمایند.

شرایط عمومی
تابعیت نظام جمهوری اسلامی
تدین به دین مبین اسلام
دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
عدم اشتهارد به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد . (با تایید مراجع ذیصلاح)
داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذیصلاح)
مدارک مورد نیاز
روگرفت صفحه اول و دوم شناسنامه
روگرفت مدارک تحصیلی
روگرفت کارت ملی
روگرفت کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
دو قطعه عکس 4*3
سوابق کار مرتبط با رشته های مورد نیاز حداکثر تا ده سال با ارائه مدارک مستند قابل پذیرش می باشد.

استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان - 2 بهمن 96

آگهی 2 بهمن 96: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد ۵ نفر نیروی مرد خود در بردسیر را ازطریق شرکت پیمانکار تامین نیرو در مقاطع تحصیلی ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و روانشناسی به صورت قرار دادی جذب نماید. متقاضیان می توانندجهت ثبت نام از تاریخ ۹۶/۱۰/۲۵ تا تاریخ ۹۶/۱۱/۰۷ به آدرس اینترنتی شرکت مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز
ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی توضیحات
1 لیسانس شیمی محض – شیمی کاربردی محل خدمت کارخانه نورد سایت بردسیر
2 فوق دیپلم متالوژی محل خدمت کارخانه نورد سایت بردسیر
3 فوق دیپلم شیمی محل خدمت کارخانه نورد سایت بردسیر

جذب نیروی انسانی لازم از بین داوطلبین بومی شهرستان بردسیر صورت میپذیرد.

متقاضیان در صورتی که در زمان ثبت نام گواهی معتبر پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی و گواهی اشتغال بکار در واحد های آزمایشگاه و کنترل کیفی کارخانه نورد شرکت های فولادی را با ذکر عنوان شغلی ضمیمه نمایند از اولویت در آزمون برخوردار خواهند شد.

شرایط عمومی
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– تدین به دین اسلام با یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
– عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)
– عدم تعهد اشتغال رد دستگاه ها، موسسات و شرکت ها و کلیه نهادها و ارگان ها به هر شکل ممکن
– داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت جهان فولاد سیرجان
– عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و … (با تایید مراجع ذیصلاح)
شرایط سنی
– حداکثر سن مجاز برای داوطلبان فوق دیپلم 35 سال (متولدین 1361/10/01 و بعداز آن) و داوطلبان لیسانس 37 سال (متولدین 1359/10/01 و بعداز آن) میباشد.
– مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
– به ازای هر سال  سابقه کار معتبر و مرتبط  در واحدهای پیمانکاری شرکت جهان فولاد سیرجان، بردسیر و شرکتهای فولادی مرتبط با رشته های مور نیاز که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر 5 سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
– شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موار ذیل افزایش می یابد:
– داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می شود.
– داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می شود.
– افراد خانواده شهدا و جاوید الاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد آزادگان به میزان 5 سال به حداکثر سن لضافه می شود.
– درهر حال وتحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان فوق دیپلم از 40 و لیسانس از 42 سال تمام نبایستی تجاوز نماید.
شرایط معدل
– داشتن حداقل معدل 13 برای کلیه داوطلبان
شرایط مدرک تحصیلی
– مدارک دانشگاهی کسانی  برای شرکت در آزمون قابل قبول است که ازطریق آزمونهای سراسری دانشگاهها  و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
– دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که  درآن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (درخصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل  می باشد) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
– تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور ازطرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
– مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان  مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 96/10/30 باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند.
نحوه برگزاری آزمون
– آزمون به صورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
– آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبانانگلیسی و ریاضی) و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواه بود.
تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و آمتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.
– امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده  نبایداز 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمترباشد.
دریافت کارت آزمون
– دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.
– آزمون در شهر بردسیر برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
اعلام نتایج آزمون
– نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه فقط از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.
– داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 03442235185 شرکت کاما تماس حاصل نمایند.

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان - 3 دی 96

آگهی 3 دی 96: استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد ۱۸۶ نفر نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود را از طریق شرکت پیمانکار تامین نیرو در مقاطع تحصیلی به شرح جدول ذیل از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی به صورت قراردادی جذب نماید.
متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 96/10/03 تا تاریخ 96/10/08 به سایت آزمون مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز
ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی سابقه کار به سال توضیحات
1 لیسانس مهندسی متالورژی 3 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
2 لیسانس مهندسی شیمی 2 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
3 لیسانس مهندسی برق قدرت 3 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
4 لیسانس مهندسی مواد گرایش سرامیک 2 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
5 لیسانس مهندسی مکانیک 2 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
6 لیسانس بهداشت حرفه ای/ صنایع گرایش ایمنی صنعتی 3 محل خدمت سایت سیرجان (دارای حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط در HSE شرکت های تولیدی)
7 لیسانس مهندس صنایع کلیه گرایش ها بجز ایمنی صنعتی - محل خدمت سایت سیرجان
8 لیسانس حسابدار 3 محل خدمت سایت سیرجان (حداقل سه سال سابقه کار مرتبط در حسابرسی شرکت های تولیدی)
9 لیسانس فنی 3 محل خدمت سایت سیرجان (دارای حداقل سه سال سابقه کار مرتبط در امور قراردادهای شرکت های تولیدی
10 فوق دیپلم برق قدرت/ الکترونیک - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
11 فوق دیپلم مکانیک - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
12 فوق دیپلم متالورژی - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
13 فوق دیپلم فوریت های پزشکی - محل خدمت سایت سیرجان (دارای گواهینامه ب 2)
14 فوق دیپلم مکانیک 2 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان، دارای گواهینامه جرثقیل سقفی و حداقل دو سال سابقه کار با جرثقیل سقفی
15 دیپلم کلیه رشته ها - محل خدمت آتش نشانی سایت سیرجان (دارای گواهینامه پایه یکم)
16 دیپلم برق/ ریاضی فیزیک - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
17 دیپلم مکانیک/ ریاضی فیزیک - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
18 دیپلم ریخته گری - محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان
19 دیپلم کلیه رشته های فنی 2 محل خدمت کارخانه ذوب سایت سیرجان، دارای گواهینامه جرثقیل سقفی و حداقل دو سال سابقه کار با جرثقیل سقفی

متقاضیان ردیف 15 جدول فوق باید حداقل دارای 175 سانتی متر قد و گواهینامه پایه یکم باشند.
تبصره: داوطلبین دارای عناوین قهرمانی یکی از رشته های ورزشی با ارئه مدرک معتبر با تایید اداره تربیت بدنی شهرستان سیرجان و همچنین متقاضیان دارای سابقه کار معتبر با گواهینامه پایه یکم در اولویت قرار دارند.
جذب نیروی انسانی لازم در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم از داوطلبین بومی شهرستان سیرجان و در مقطع لیسانس از بین داوطلبین در سطح استان کرمان صورت میپذیرد. (متقاضیان شهرستان سیرجان در اولویت قرار دارند)
متقاضیان لیسانس (بجز ردیف های 6 و 8) که با توجه به جدول رشته ها و گرایش ها به انتخاب رشته ای که نیاز به سابقه کار دارد مبادرت می ورزند در صورتیکه در زمان ثبت نام گواهی معتبر پرداخت حق بیمه (بر داشت ا یران ا ستخدام) به سازمان تامین اجتماعی و گواهی اشتغال بکار در واحدها یذوب و فولادسازی شرکت های فولادی و واحدهای اشاره شده را با ذکر عنوان شغلی ضمیمه نمایند از اولویت در آمون برخوردار خواهند شد.
متقاضیانی که دارای حداقل 5 سال سابقه کار معتبر (گواهی معتبر پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی و گواهی اشتغال به کار در واحدهای ذوب آهن و فولادسازی شرکت های فولادی با ذکر عنوان شغلی) در امور ذوب شرکت های فولادی مرتبط با رشته های تحصیلی مورد نیاز در جدول فوق باشند و مدارک معتبر را ضمیمه نمایند از آزمون کتبی معاف خواهند شد.

شرایط عمومی

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2-1- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
4-1- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذیصلاح)
5-1- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن
6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت جهان فولاد سیرجان
7-1- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و…(با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

1-2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم 33 سال (متولدین 1363/09/30 و بعد از آن)، داوطلبان فوق دیپلم 35 سال (متولدین 1361/09/30 و بعد از آن) و داوطلبان لیسانس 37 سال (متولدین 1359/09/30 و بعد از آن) می باشد.
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
3-2- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت جهان فولاد سیرجان و شرکت های فولادی مرتبط­ با رشته های مورد نیاز که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر 5 سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
4-2- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
2-4-1 داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-4-2 داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-4-3 افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان به میزان 5 سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-5- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان دیپلم از 37 سال، فوق دیپلم از 40 سال و لیسانس از 42 سال تمام نبایستی تجاوز نماید.

شرایط معدل
داشتن حداقل معدل کل 12 برای مقطع تحصیلی دیپلم و 13 برای سایر مقاطع تحصیلی
نحوه برگزاری آزمون

آزمون بصورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره فنی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و  ریاضی) و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.
تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلانیژژمی معافمی باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.
امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.

نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 96/10/08 فرصت خواهند داشت برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)
دریافت کارت آزمون

دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان‌ پذیر است.

آزمون در شهر سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

اعلام نتایج آزمون

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.

داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 42235185-034 تماس حاصل نمایند

دانلود متن کامل آگهی

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان - 1 آبان 96

آگهی 1 آبان 96: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۶ نفر از داوطلبین مرد بومی و ساکن شهرستان سیرجان با حداکثر سن ۳۵ سال (تا زمان درج آگهی فراخوان) و با مدرک تحصیلی مندرج در جدول ذیل با حداقل معدل ۱۳ از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی، و روانشناختی به صورت قراردادی جذب نماید.

ردیف مدرک رشته سابقه کار تعداد توضیحات
۱ کارشناسی صنایع،برق،مکانیک ۲ ۲ سابقه کار ارائه شده باید در امور قراردادهای شرکتهای تولیدی باشد.
۲ کارشناسی ایمنی،صنایع گرایش ­ایمنی صنعتی ۳ ۱ سابقه کار ارائه شده باید درامور HSEشرکتهای تولیدی باشد.
۳ کارشناسی رشته های مرتبط باکشاورزی ومحیط زیست ۲ ۱ سابقه کار ارائه شده باید در امورفضای سبز ومحیط زیست شرکتهای تولیدی باشد.
۴ کارشناسی حسابداری یا حسابرسی ۳ ۲ سابقه کار ارائه شده باید در امور حسابرسی شرکتهای تولیدی باشد.
شرایط عمومی
- تابیعت نظام جمهوری اسلامی ایران
- تدین به دین مبین اسلام
- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم
- عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تائید مراجع ذیصلاح)
- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
- عدم اعتیاد به مواد مخدر ( با تایید مراجع ذیصلاح)
مدارک مورد نیاز

- روگرفت صفحه اول و دوم شناسنامه
- روگرفت مدرک تحصیلی
- روگرفت کارت ملی
- روگرفت کارت پایان خدمت
- دو قطعه عکس ۴*۳
- سوابق کار مرتبط با رشته های مورد نیاز حداکثر تا ده سال با ارائه مدارک مستند قابل پذیرش می باشد.
توضیح: کلیه مدارک باید توسط دفتر اسناد رسمی برابر اصل شده باشند.

توضیحات
متقاضیان برای ثبت نام مدارک خود را با ذکر شماره تماس از طریق پست سفارشی و به آدرس صندوق پستی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (۵۴۴۵-۷۸۱۸) حداکثر تا تاریخ یک هفته بعد از انتشار اولین نوبت در روزنامه ارسال نمایند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت شرکت مراجعه و یا با شماره ۱۱-۴۲۲۸۰۵۱۰ تماس حاصل فرمایند.

استخدام مجتمع جهان فولاد سیرجان - 11 بهمن 95

آگهی 11 بهمن 95: استخدام شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان
شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد 108 نفر نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود را از طریق شرکت پیمانکار تامین نیرو در مقاطع تحصیلی ذیل و به شرح جدول آتی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی به صورت قراردادی از شهرستان بردسیر جذب نماید. افرادیکه متقاضی حضور در آزمون می باشند،می توانند برای ثبت نام از تاریخ 95/11/11 تا تاریخ 95/11/21 به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز
ردیف مدرک تحصیلی مقطع محل خدمت تعداد توضیحات
1 مکانیک/ ریاضی فیزیک و تجربی دیپلم بردسیر 20 خط تولید
2 کامپیوتر دیپلم بردسیر 8 اپراتور اتاق کنترل
3 فنی، ریاضی فیزیک و تجربی دیپلم بردسیر 20 کسانی که گواهینامه ویژه جرثقیل سقفی و لیفتراک دارند در اولویت هستند
4 برق صنعتی دیپلم بردسیر 4 برقکار صنعتی
5 مکانیک دیپلم بردسیر 19 تعمیرکار مکانیک
6 جوشکاری و لوله کشی صنعتی دیپلم بردسیر 4 جوشکار و لوله کش (دارای گواهینامه آموزشی)
7 تراشکاری دیپلم بردسیر 2 تراشکار (دارای گواهینامه آموزشی)
8 کلیه رشته ها *دیپلم بردسیر 9 نگهبان و مانیتورینگ
9 کلیه رشته ها دیپلم بردسیر 3 دارای گواهینامه رانندگی پایه دوم
10 کامپیوتر دیپلم بردسیر 6 باسکولدار
11 کامپیوتر دیپلم بردسیر 1 دارای 3 سال سابقه ارائه خدمات کامپیوتری
12 فنی،ریاضی فیزیک و تجربی *دیپلم بردسیر 9 امداد و نجات،آتش نشان و راننده آتش نشانی
13 ایمنی صنعتی لیسانس/

*فوق دیپلم

بردسیر 3 دارای 3 سال سابقه کار ایمنی صنعتی یا ایمنی فنی

*متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ایمنی صنعتی و رشته های مشابه بوده باید حداقل دارای 6 سال سابقه کار مرتبط با ایمنی صنعتی و یا ایمنی فنی باشند.
*متقاضیان امداد و نجات و... باید دارای عناوین قهرمانی یکی از رشته های ورزشی شهرستان با ارائه مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر و همچنین دارای گواهینامه معتبر برای رانندگی با خودروهای آتش نشانی باشند و ترجیحا" دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی باشند.
* متقاضیان ردیف نگهبانی باید حداقل دارای 170 سانتیمتر قد و دارای مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دال بر عضویت در یکی از تیمهای ورزشی شهرستان را داشته و ارائه نمایند.

شرایط عمومی

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
1-2- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
1-3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
1-4- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذیصلاح)
1-5- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن
1-6- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت جهان فولاد سیرجان
1-7- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر ، روان گردان و...(با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

2-1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان 26دیپلم سال(متولدین1369/11/11و بعد ازآن)،داوطلبان فوق دیپلم 28 سال(متولدین 1367/11/11 و بعد ازآن) و داوطلبان لیسانس 30سال(متولدین 1365/11/11و بعدازآن)می­باشد.
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
2-3- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پیمانکاری شرکت جهان فولاد سیرجان­ که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و حداکثر 5 سال  به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
2-4- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد :
2-4-1 داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-4-2 داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-4-3 افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان به میزان 5 سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.
2-5- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان دیپلم از 32 سال نبایستی تجاوز نماید.
2-6- حداکثر سن داوطلبان فوق دیپلم و لیسانس با رعایت مفاد فوق نبایستی به ترتیب از 34 و 35 سال تمام تجاوز نماید.

شرایط معدل
3-1- داشتن حداقل معدل کل 12 برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و 13 برای سایر مدارک تحصیلی
شرایط مدرک تحصیلی

4-1- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
4-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
4-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم­ غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ 95/11/21 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

اولویت های جذب

5-1- اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% می باشد مشروط بر این که حداقل 55% کل امتیازنفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.
5-2- متقاضیان شرکت در آزمون منحصرا" باید بومی بردسیر باشند. ( بومی به افرادی گفته می شود که محل تولد یا محل سکونت فعلی آنان براساس مدارک مستند حداقل طی 5 سال گذشته که به تایید شورای شهررسیده و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها بر اساس تایید آموزش و پرورش شهرستان شهر بردسیر باشد.)
5-3- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز پنجشنبه 95/11/21 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).
6-1- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
6-2- واریز مبلغ 400.000 ریال (چهارصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.
 *وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره 1: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
6-3-  داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از 40 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد)
عکس داوطلب 4×3
گواهی تحصیلی
کارت ملی
صفحه اول شناسنامه
کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم غیر پزشکی برای متقاضیان
مدارک ایثارگری موضوع بند 2-5
6-4- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجوددر سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.
6-5- داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
6-6- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.
تبصره 2 : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون

7-1- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
7-2- آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
7-3- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از 55 درصد امتیاز نفر اول کمتر باشد.

توضیحات مهم

8-1- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
8-2- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
8-3- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
8-4- محل شرکت کارخانه نورد بردسیر می باشد و نحوه اشتغال و محل جغرافیایی خدمت افراد را شرکت تعیین   می کند.
8-5- متقاضیان دیپلم بایستی ردیف مورد نظر برای حضور در آزمون را در زمان ثبت نام مشخص نمایند و هر داوطلب فقط حق انتخاب یک رشته را خواهد داشت.در صورت عدم انتخاب ردیف توسط متقاضی، حق حضور در جلسه آزمون از متقاضی گرفته خواهد شد.
8-6- متقاضیان ردیف نگهبانی باید حداقل دارای 170 سانتیمتر قد و دارای مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دال بر عضویت در یکی از تیمهای ورزشی شهرستان را داشته و ارائه نمایند.
8-7-متقاضیان امداد و نجات و... باید مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دارای عناوین قهرمانی یکی از رشته های ورزشی شهرستان بوده، دارای گواهینامه معتبر برای رانندگی با خودروهای آتش نشانی باشند و ترجیحا" دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی باشند.
8-8- متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ایمنی صنعتی و رشته های مشابه بوده و حداقل دارای 6 سال سابقه کار مرتبط با ایمنی صنعتی و یا ایمنی فنی باشند نیز می توانند برای ردیف 12 رشته های مورد نیاز ثبت نام نمایند.
8-9- پذیرفته شدگان نهایی با توجه به راه اندازی کارخانه نورد بردسیر و با توجه به نیاز شرکت به تدریج و طی یک دوره یکساله بکار فراخوانده خواهند شد.

دریافت کارت آزمون

9-1- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.

9-2- آزمون درشهر بردسیر برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

اعلام نتایج آزمون

10-1- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.

10-2- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  66560465  -66530043- 021 تماس حاصل نمایند.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=28546
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k