آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۱۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

 اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آذر 1400: اطلاعیه بررسی مدارک تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران

در اجرای نامه شماره ۶۲۹۷/۲۰۹/د مورخ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با یاد آوری این موضوع که تحویل مدارک از داوطلبین به منزله قبولی تلقی نگردیده و اسامی پذیرفته شدگان متعاقبا اعلام خواهد شد از اسامی اعلام شده در لیست پیوست، دعوت بعمل می آید:
در صورت تمایل شخصاً و مطابق با زمان تعیین شده (با داشتن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی) در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ از ساعت ۸ لغایت ۱۵ به آدرس: تهران، بزرگراه همت، بین بزرگراه شیخ فضل اله و چمران، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران، سالن همایش های رازی مراجعه نمایند.
ضمنا لازم است داوطلبینی که در زمان ثبت نام خود را مشمول امتیاز کرونا دانسته اند، موارد ذکر شده در آگهی شماره ۲۹ را به دقت مطالعه و فرم تکمیل شده را از واحد محل خدمت دریافت و در زمان مقرر، آن را به همراه سایر مدارک زیر ارایه نمایند.
موکدا اعلام می دارد : عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.
به داوطلبین توصیه می شود مطالب این اطلاعیه )به ویژه مدارک مورد نیاز (را با دقت مطالعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:
۱.اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
۲. اصل و تصویر کارت ملی دوطرف (در مواردی که کارت ملی جدید تحویل نگردیده، ارائه برگه رسید کارت ملی الزامی است)
۳. ۲ قطعه عکس ۴*۳ ( پشت نویسی شده مشخصات سجلی)
۴. اصل و تصویرکارت پایان خدمت و یا معافیت دائم به صورت پشت و رو (ویژه آقایان)
۵. اصل و تصویرگواهی پایان یا معافیت از قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان ویژه رشته های طرح اجباری
۶. گواهی اشتغال به قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (صرفا ویژه مشمولین تداوم طرح)
۷. گواهی موافقت یا انصراف از طرح اختیاری(ویژه مشمولین طرح اختیاری شاغل در سایر دانشگاه ها یا سازمان های تابعه وزارت)
۸. اصل و تصویر مدرک تحصیلی مورد نیاز مندرج در آگهی و یا گواهی فراغت از تحصیل و یا گواهینامه موقت تحصیلی

تذکر۱ : برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد، در صورت وجود قید مرتبط بودن مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی، ارائه گواهینامه مقطع تحصیلی قبلی نیز الزامی است.
تذکر۲ :داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی بالاتر اعم از رشته تحصیلی مرتبط یا غیر مرتبط با شرایط احراز مشاغل مورد عمل دانشگاه می باشند، ارائه گواهینامه یا مدرک تحصیلی بالاتر نیز الزامی است.

۹. اصل و تصویرکارت و همچنین گواهی ایثارگری(خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان(معتبر از مراجع ذیصلاح با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی و جهت استفاده از سهمیه ایثارگری رزمنده یا فرزند رزمنده با قید حضور حداقل ۶ ماه خدمت داوطلبانه در جبهه.))
تذکر۱ : تصویر تمام صفحات شناسنامه پدر ، مادر یا همسر در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران(ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان)
تذکر ۲ : کارت های ایثارگری قدیم ملاک عمل بررسی مدارک نمی باشد و لازم است گواهی های ایثارگری ویژه رزمندگان دارای حداقل شش ماه حضور داوطلبانه، بروز و از طریق مراجع ذی صلاح اخذ شود.
تذکر ۳ : کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران مرجع تایید برای گواهی ایثارگری نمی باشد.

۱۰. گواهی معتبر از سازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده از سهمیه معلولین عادی با قید عبارت:
۱- استفاده از سهمیه ۳ %استخدامی ۲ -تایید اینکه معلولیت آنها مانع انجام فعالیت در رشته شغلی مورد نظر نباشد.
۱۱. مدارک مورد نیاز جهت افزایش سنی داوطلبانی که سن آنها بالاتر از حداکثر سن مندرج در آگهی می باشد (مدارک مورد نیاز با توجه به مفاد دفترچه راهنما)
۱۲. مدارک مورد نیاز جهت تایید امتیاز بومی شهرستان (صرفا ویژه داوطلبانی که در فرم خود اظهاری خود را مشمول این امتیاز دانسته اند)
الف- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
ب- سکونت داوطلب به مدت حداقل ده سال با ارائه استشهاد محلی(براساس فرم پیوست مندرج در صفحه ۴۹۶ ) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) احراز گردد.
پ- داشتن سابقه تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن ملاک عمل قرارگیرد.
۱۳. ارائه اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت و بر اساس اظهارات متقاضی

ضمنا افرادی که قبلا تشکیل پرونده داده اند و در زمان ثبت نام آزمون در فرم خود اظهاری، خود را مشمول دریافت امتیاز کرونا و امتیاز بومی دانسته اند فقط تا تاریخ فوق جهت تحویل فرمهای تکمیل شده مراجعه نمایند.
بدیهی است به موارد ارسالی بعد از تاریخ فوق به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 20 آبان 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت بکارگیری ۱ نفر متصدی امور دفتری در کلینیک چاقی با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 18 آبان 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت بکارگیری ۱ نفر کارشناس سلامت روان در معاونت دانشجویی و فرهنگی با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 آبان 1400: اعلام نتابج مصاحبه فراخوان مجتمع حضرت رسول اکرم (ص) (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

به پیوست اسامی پذیرفته شدگان در فراخوان بکارگیری متصدی امور دفتری توسط شرکت شفاگسترآرشیدا در مجتمع حضرت رسول اکرم(ص) اعلام می گردد.
از پذیرفته شدگان دعوت بعمل می آید در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ جهت تشکیل پرونده با در دست داشتن مدارک ذیل به ستاد مرکزی دانشگاه - میز خدمت - باجه ۷ - سرکار خانم زارع مراجعه نمایند.
مدارک: اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی - ۴ قطعه عکس - نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 آبان 1400: اطلاعیه زمان مصاحبه ثبت نام کنندگان مجتمع حضرت رسول اکرم (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله به اطلاع متقاضیانی که در فراخوان بکارگیری نیروی متصدی امور دفتری توسط شرکت شفاگسترآرشیدا، جهت اشتغال در مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) شرکت نموده اند و نسبت به تحویل مدارک خود اقدام کرده اند، دعوت بعمل می آید طبق جدول زمانبندی ذیل در مکان مصاحبه حضور یابند.
زمان مصاحبه: تاریخ های ۱۴۰۰/۰۸/۰۸و ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ عصر
مکان مصاحبه: تهران - خیابان ستارخان - خیابان نیایش - مجتمع درمانی حضرت رسو اکرم(ع) - سالن اجتماعات حضرت ابوالفضل (ع)

جهت مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 26 مهر 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در نظر دارد جهت تامین نیروی مورد نیاز از پرسنل شاغل در واحدهای تابعه دانشگاه در تهران تحت عنوان های شغلی کارشناس فناوری اطلاعات، متصدی امور دفتری(پذیرش) و متصدی امور دفتری (کلینیک)  که مایل به همکاری در مرکز مذکور می باشند دعوت به همکاری نماید. لذا در صورت تمایل به همکاری، فرم پیوست را تکمیل نمایید. 
لازم به ذکر است اخذ موافقت بالاترین مقام مسئول واحد محل اشتغال فرد متقاضی، الزامی است.
توجه: این ثبت نام فقط مختص کارکنان رسمی ، پیمانی  شاغل در واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینحا کلیک نمایید


خبر 22 مهر 1400: اطلاعیه تمدید مهلت تحویل مدارک ثبت نام کنندگان استخدام شرکت شفاگسترآرشیدا (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله به اطلاع ثبت نام کنندگان در فراخوان بکارگیری نیروی متصدی امور دفتری توسط شرکت شفاگسترآرشیدا، جهت اشتغال در مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) می رساند، با عنایت به درخواست تعداد کثیری از متقاضیان که قادر به ارائه مدرک در روز تعیین شده نبودند، منابع انسانی مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) در جهت همکاری با متقاضیان آمادگی دارد تا در روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ و حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۲ نسبت به دریافت مدارک اقدام نماید.
مکان: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) - اداره کارگزینی
مدارک مورد نیاز:اصل و کپی شناسنامه تمام صفحات، کپی پشت و رو کارت ملی، اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام، اصل و کپی مدارک تحصیلی، گواهی سوابق خدمتی مربوط به تجربه مورد نظر، گواهی طی دوره ICDL
نکته ۱ :در صورت دارا بودن هر گونه سهمیه ایثارگری اراِئه اصل مکاتبه از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران الزامی می باشد.
نکته ۲: به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نشده و مهلت تحویل مدارک تمدید نخواهد شد.


خبر 20 مهر 1400: اطلاعیه تحویل مدارک شرکت کنندگان استخدام شرکت شفاگستر آرشیدا (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله به اطلاع ثبت نام کنندگان در فراخوان بکارگیری نیروی متصدی امور دفتری توسط شرکت شفاگسترآرشیدا، جهت اشتغال در مجتمع آموزشی درمانی حضرت رسول اکرم (ص) می رساند، طبق برنامه تعیین شده به شرح ذیل جهت تحویل مدارک اقدام نمایند.
زمان: سه شنبه تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ از ساعت ۹ الی ۱۶ عصر
مکان: بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) - سالن همراهان - مقابل ساختمان شماره ۲
مدارک مورد نیاز:اصل و کپی شناسنامه تمام صفحات، کپی پشت و رو کارت ملی، اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام، اصل و کپی مدارک تحصیلی، گواهی سوابق خدمتی مربوط به تجربه مورد نظر، گواهی طی دوره ICDL
نکته ۱ :در صورت دارا بودن هر گونه سهمیه ایثارگری اراِئه اصل مکاتبه از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران الزامی می باشد.
نکته ۲: به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نشده و مهلت تحویل مدارک تمدید نخواهد شد.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 20 مهر 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت بکارگیری ۱ نفر کارگزین در مرکز آموزشی درمانی شهید اکبر آبادی  با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینحا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 31 شهریور 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت جذب کارشناس امور اداری و ارزیابی عملکرد، کارشناس کنترل پروژه و کارشناس فناوری اطلاعات در  واحد پارک علم و فناوری سلامت ایران معاونت تحقیقات و فناوری  با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 24 شهریور 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت بکارگیری یک نفر کارشناس کاردرمانی خانم در مرکز فوق تخصصی  آموزشی و درمانی حضرت فاطمه (س) در تهران با مشخصات ذیل ،از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 18 شهریور 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت بکارگیری ۳ نفر متصدی امور دفتری (به صورت شیفت گردشی و ۲۴ ساعته) در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) رباط کریم با مشخصات ذیل ،از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 14 شهریور 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت جذب کارشناس روانشناسی بالینی در مرکز تحقیقات اعتیاد و رفتار پرخطر معاونت تحقیقات و فناوری در تهران، ۱ نفر نیرو با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 10 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

پیرو اعلام نتایج سازمان سنجش پزشکی در خصوص آزمون استخدام ایثارگران سال 1400، بدینوسیله از افراد لیست پیوست دعوت بعمل می آید حداکثر تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه مورخ 1400/06/15 جهت تشکیل پرونده با در دست داشتن مدارک ذیل به اداره استخدام دانشگاه به آدرس تهران، بزرگراه همت، بین بزرگراه شیخ فضل اله و چمران، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران، ساختمان ستاد، طبقه سوم مراجعه نمایند. عدم مراجعه در مهلت زمانی مقرر به منزله حذف و معرفی نفر جایگزین خواهد بود.
اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه (در صورت تاهل اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر و فرزندان)
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند)
اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح، معرفینامه تداوم طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )
اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی ( ایثارگری، معلولیت، بومی (بر اساس صفحه 7 دفترچه آزمون استخدامی) و ...)
دو قطعه عکس پشت نویسی شده
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
اصل نامه تاییدیه ایثارگری از مراجع ذی صلاح خطاب به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502
اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
سایر مدارک مورد نیاز طبق مفاد دفترچه
گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیرا پزشکان برای رشته های اختیاری
بدیهی است به مواردی که پس از تاریخ فوق الذکر مراجعه نمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده جدول اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 2 شهریور 1400: اعلام نتایج آزمون بکارگیری نیرو مجموعه مدد ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون بدنویسیله به اطلاع می رساند در خصوص زمان مراجعه و تشکیل پرونده با شما تماس حاصل خواهد شد. پذیرفته شدگان نهایی آزمون به مرور زمان و طی مراحل مختلف شروع به خدمت خواهند نمود و همچنین نوع خدمت، محل خدمت و نحوه شیفت کاری (شیفت صبح یا شیفت عصر وشب) آنها بنا به صلاحدید و با نظر مستقیم مدیر مجموعه مدد ایران تعیین خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 18 مرداد 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت بکارگیری یک نفر کارشناس آزمایشگاه ژنتیک-نیروی فنی بخش سیتوژنیک(کاریوتایپ خون و کاریوتیپ مایع آمنیون) در مرکز آموزشی درمانی شهید اکبرآبادی با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 1400: اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران میرسانیم، جهت تشکیل پرونده به صورت حضوری، طبق حروف الفبا و زمانبندی مشخص شده، با در دست داشتن مدارک اعلام شده، به نشانی تقاطع اتوبان شهید همت و شهید چمران، دانشگاه علوم پزشکی ایران، طبقه همکف دانشکده پزشکی از ساعت 8:00 صبح لغایت 15:00مراجعه فرمائید.
مدارک مورد نیاز؛
تصویر کارت ملی (پشت و رو) یا تصویر رسید آن
تصویر تمام صفحات شناسنامه
تصویر کارت پایان خدمت (پشت و رو) - آقایان
تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
کارنامه آزمون
تصویر مدرک پایان طرح
تصویر مدارک ایثارگری پدر (در صورت وجود)

جهت مشاهده اسامی و زمان مراجعه اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (مجموعه مدد) - 27 تیر 1400

با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب برای متقاضیان همکاری با مجموعه مدد ایران در تهران (داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، این مجموعه در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود تعداد 34 نفر ( آقا و خانم) از افراد واجد شرایط از طریق فضای رقابتی و پس از طی مراحل گزینش برای رشته شغلی مندرج در جدول شماره 1 دعوت به همکاری نماید. مهلت ثبت­ نام تا روز چهارشنبه 30 تیر 1400 روز سه شنبه 5 مرداد 1400 می باشد.

 

> شرایط عمومی

1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2- داشتن تابعیت ایران
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت برای مردان
5- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
6- عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی انجام کار مورد نظر (به تشخیص شورای طب کار یا کمسیون پزشکی موسسه)
8- عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضائی و ذی صلاح
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1- مستخدمین رسمی و پیمانی و افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4- افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی دارند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 22 تیر 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت بکارگیری یک نفر کارشناس در واحد نگهداری حیوانات دانشکده داروسازی در تهران با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط ذکر شده دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 20 تیر 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدینوسیله به استحضار می رساند اطلاع رسانی جهت تکمیل فرایند استخدامی ( معاینات بدو استخدام، عدم اعتیاد و ...) متعاقباً از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جداً خودداری نمایید.
جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به نزدیکترین مراکز خدماتی پلیس+۱۰ و یا دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی مراجعه نمائید و بعد از دریافت،به میزخدمت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس :بلوارکشاورز، نبش خ قدس(روبروی پارک لاله)، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طبقه همکف،میزخدمت تحویل نمائید

جهت اطلاع از مراجعه به هسته گزینش دانشگاه اینجا کلیک نمایید


خبر 19 تیر 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتايج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 19 تیر 1400: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت (منبع: سایت سازمان سنجش)

کارنامه نهایی آزمون استخدامی متمرکز ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور متقاضیان در مرحله اول اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور از بعداز ظهر روز شنبه مورخ 1400/04/19 قرار می گیرد. لازم به ذكر است كه براي تمام متقاضیانی که کارنامه قبولی صادر شده است، می بایست ازطریق مراجعه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها/ دانشکده ها و سازمان مربوطه، اطلاعات مربوط به ادامه روند استخدامی را کسب نمایند. 

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 10 تیر 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در تهران در نظر دارد جهت جذب نیرو های متخصص IT در مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با مشخصات ذیل، از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان ذخیره آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

پیرو اعلام نتایج مجدد سازمان سنجش پزشکی، بدینوسیله از افراد لیست پیوست دعوت بعمل می آید حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ جهت تشکیل پرونده با در دست داشتن مدارک ذیل به ادهره استخدام دانشگاه به آدرس تهران، بزرگراه همت، بین بزرگراه شیخ فضل اله و چمران، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران، ساختمان ستاد، طبقه سوم مراجعه نمایید. عدم مراجعه در مهلت زمانی مقرر به منزله حذف و معرفی نفر جایگزین خواهد بود.
 
1- اصل و تصویر  تمامی صفحات  شناسنامه (در صورت تاهل اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر و فرزندان)
2- اصل و تصویر  کارت ملی
3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی                                                                                                                          نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند)     
4- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح، معرفینامه تداوم طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )
5- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی ( ایثارگری، معلولیت، بومی (بر اساس صفحه ۷ دفترچه آزمون استخدامی) و ... )
6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده
7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
9- اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
10- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲
11- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
12- سایر مدارک مورد نیاز طبق مفاد دفترچه
13- گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیرا پزشکان برای رشته های اختیاری
14- تکمیل شده امتیاز کرونا

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 1400: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته آزمون استخدام شرکت شفا گستر آرشیدا (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول فراخوان جذب نیروی متصدی امور دفتری توسط شرکت شفاگسترآرشیدا جهت اشتغال در مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی (مطابق لیست پیوست) می رساند، با رزومه کاری خود در حوزه شغل مورد درخواست (با ذکر محل خدمت) جهت انجام مصاحبه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ از ساعت ۹ صبح  به آدرس ستارخان - خ نیایش - خ شهید مازیار منصوری - بالاتر از دانشکده علوم رفتاری - مرکز تحقیقات کم تهاجمی سرکار خانم باقریان مراجعه نمایند.ضمنا افرادیکه سابقه کار مرتبط در حوزه سلامت را دارا باشند، در اولویت هستند.

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 18 خرداد 1400: اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

با عنایت به اینکه در نظر است مصاحبه از افراد واجد شرایط مرحله مصاحبه تخصصی رشته شغلی " کارشناس شبکه و تحلیل گر سیستم" (به میزان ۳ برابر ظرفیت) در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار گردد، خواهشمند است داوطلبین محترم نکات زیر را رعایت نمایند:
۱- داشتن کارت شناسایی معتبر (شناسنامه/کارت ملی) و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی می باشد.
۲- بدیهی است افرادی که پس از ساعت ۱۵: ۸ وارد محل مصاحبه شوند، به هیچ وجه امکان شرکت در مصاحبه را نخواهند شد و از ورود آنها به محل قرنطینه جلوگیری خواهد شد.
تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه : روز چهارشنبه مورخ ۱۹ /۰۳/ ۱۴۰۰ (راس ساعت ۸ صبح)
مکان مصاحبه : بزرگراه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران
از آنجا که ممکن است مصاحبه برخی از داوطلبان بعلت سه برابر بودن ظرفیت زمان بر باشد، توصیه می شود وعده غذایی مناسب به همراه داشته باشید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 13 خرداد 1400

شرکت شفاگسترآرشیدا در نظر دارد جهت تأمین یک نفر نیروی متصدی امور دفتری به منظور اشتغال در مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی در تهران با شرایط ذیل دعوت به همکاری نماید:
حداقل مدرک کارشناسی
سابقه کار مرتبط
حداقل سن ۲۵ و حداکثر ۳۵ سال سن

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان رشته شغلی مددکار بهداشتی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

جهت شرکت در مصاحبه، در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ راس ساعت ۰۸:۳۰ صبح به آدرس: بزرگراه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، سالن همایش های رازی مراجعه نمایید.
بدیهی است از افرادی که بعد از مهلت مقرر مراجعه نمایند آزمون یاد شده بعمل نخواهد آمد و زمان اعلام شده قابل تمدید نمی باشد.
*همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی الزامی می باشد*
ضمنا لازم است در هنگام مراجعه جهت مصاحبه کلیه مستندات مربوط به سوابق گذراندن دوره های آموزشی، مشارکت در پژوهش، تألیف و یا ترجمه کتاب نظیر ارائه گواهی دوره های آموزشی مرتبط در حیطه مددکاری اجتماعی، پرینت صفحه اول مقالات چاپ شده در مجلات و کنفرانس های ملی و بین الملی، پرینت شناسنامه طرح های پژوهشی، پرینت جلد و شناسنامه کتاب چاپ شده را به همراه داشته باشید.


خبر 3 خرداد 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان رشته شغلی فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

داوطلب محترم رشته شغلی فوریت های پزشکی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ جهت شرکت در آزمون آمادگی جسمانی، در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ راس ساعت ۰۸:۳۰ صبح به آدرس: بزرگراه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونت دانشجویی و فرهنگی، سالن تربیت بدنی مراجعه نمایید.
بدیهی است از افرادی که بعد از مهلت مقرر مراجعه ننمایند آزمون یاد شده بعمل نخواهد آمد و زمان اعلام شده قابل تمدید نمی باشد.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 29 اردیبهشت 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران در نظر دارد نسبت به بکارگیری یک نفر نیروی تاسیسات  با شرایط ذیل ، پس از شرکت در جلسه مصاحبه حضوری و کسب موفقیت در مصاحبه اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط که دارای رابطه استخدامی با دانشگاه می باشند دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند. بدیهی است اخذ رضایت مدیر واحد مربوطه الزامی می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 اردیبهشت 1400: اعلام نتایج استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

به پیوست اسامی پذیرفته شدگان فراخوان تکمیل کادر اداری بیمارستان سردار سلیمانی شهر قدس اعلام می گردد.
از پذیرفته شدگان دعوت بعمل می آید در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ جهت تشکیل پرونده با در دست داشتن مدارک ذیل به ستاد مرکزی دانشگاه - مدیریت منابع انسانی مراجعه نمایند.
مدارک: اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی - ۴ قطعه عکس - نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای مشمولین سهمیه ایثارگری)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 15 اردیبهشت 1400

مرکز بهداشت غرب تهران در نظر دارد نسبت به بکارگیری یک نفر نیروی انسانی در پست سازمانی رئیس امور اداری  با شرایط ذیل ، پس از شرکت در جلسه مصاحبه حضوری و کسب موفقیت در مصاحبه اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط که دارای رابطه استخدامی با دانشگاه می باشند دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند. بدیهی است اخذ رضایت مدیر واحد مربوطه الزامی می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 7 اردیبهشت 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری بیمارستان شهید سردار سلیمانی در تهران، 4 نفر نیرو با مشخصات ذیل ،از طریق فراخوان و پس از کسب موفقیت در مصاحبه حضوری اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 22 فروردین 1400

بدینوسیله به اطلاع می رساند معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران در نظر دارد نسبت به بکارگیری دو نفر نیروی انسانی مورد نیاز به صورت شرکتی در حوزه مدیریت آموزش، پس از شرکت در جلسه مصاحبه حضوری و کسب موفقیت در مصاحبه اقدام نماید، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 15 فروردین 1400: اطلاعیه امتیاز فعالیت مقابله با کرونا پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله به اطلاع می رساند، در حال حاضر "فرم تایید سوابق خدمتی مشمولین امتیاز ویژه فعالیت در زمینه مفابله با کرونا" جهت تحویل مدارک الزامی نمی باشد.
مراتب متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.


 

خبر 11 فروردین 1400: اطلاعیه نحوه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

 پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است پذیرفته شدگان اولیه طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به ساختمان مرکزی دانشگاه به نشانی : تهران، بزرگراه همت، جنب برج میلاد، ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه و جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 اسفند 99: اطلاعیه ارسال مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم (یک برابر ظرفیت رشته های بدون مصاحبه و سه برابر ظرفیت رشته های با مصاحبه) آزمون استخدامی بهمن ماه ۱۳۹۹ و با عنایت به اطلاعات خود اظهاری ثبت شده شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع می رساند مهلت ارسال مدارک به صورت الکترونیکی از تاریخ ۹۹/۱۲/۲۵ لغایت ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ می باشد.
تذکر۱: فرصت بارگذاری مدارک برای عناوین شغلی تحلیلگر سیستم و کارشناس شبکه، فوریت پزشکی و مددکار (دارای مصاحبه) از تاریخ ۹۹/۱۲/۲۵ لغایت ۱۴۰۰/۱/۱۵ می باشد. بدیهی است به مدارکی که بعد از تاریخ ذکر شده ارائه نمایند ترتیب اثر داده نشده و امتیاز کرونا حذف خواهد شد.

جهت مشاهده مدارک مورد نیاز اینجا را کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تعهدنامه آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تایید سوابق خدمتی مقابله باکرونا اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود راهنمای شیوه نامه اعمال امتیاز کرونا اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده راهنمای سامانه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به سامانه بارگذاری مدارک اینجا کلیک نمایید

نکته: مسئولیت مدارک بارگذاری شده به عهده پذیرفته شده می باشد و چنانچه مغایرتی در ارسال مدارک مشاهده گردد متقاضی از سایر مراحل استخدام حذف خواهد شد. مهلت بارگذاری مدارک به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد


 

خبر 24 اسفند 99: اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدام قراردادی سال ۱۳۹۹، پیرو کارنامه نهایی صادر شده از سوی سازمان سنجش پزشکی در خصوص آزمون فوق الذکر، بدینوسیله به اطلاع می رساند، کلیه پذیرفته شدگان طبق فایل پیوست در روزهای سه شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۲۶ و چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۲۷ جهت تکمیل پرونده استخدامی به آدرس بزرگراه شهید همت غرب - بین تقاطع شیخ فضل ا... نوری و شهید چمران - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران - ساختمان ستاد مرکزی طبقه دوم مراجعه نمایید.
پذیرفته شدگان محترم، جهت سیر مراحل گزینش، فرم اطلاعات فردی را از تارنمای هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت و با توجه به راهنمایی صورت پذیرفته، نسبت به تکمیل فرم مذکور اقدام و به پست الکترونیکی s.iranbehdasht.gov.ir ارسال نمایید.
در زمان مراجعه حضوری که متعاقبا اعلام می گردد، مدارک درخواستی ذیل به هسته گزینش ارائه گردد.
۳ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده - الزامی
تصویر تمام صفحات شناسنامه (بانضمام اصل شناسنامه) - الزامی
تصویر کارت ملی (رو و پشت بانضمام اصل آن) - الزامی
تصویر کارت پایان خدمت (رو و پشت بانضمام اصل آن) - الزامی
تصویر مدارک تحصیلی و یا گواهی فارغ التحصیلی با ذکر معدل - الزامی
گواهی نامه مهارتهای هفتگانه رایانه ICDLاز مراکز معتبر و یا ارائه گواهی هر کدام از مهارت ها بطور جداگانه
گواهی ایثارگری (فرزند شهید – خواهر یا برادر شهید – آزاده – رزمنده – جانباز)
گواهی فعالیت در بسیج با ذکر تاریخ و نوع عضویت (عادی یا فعال)
ارائه مقالات چاپ شده مرتبط با رشته شغلی در مجلات معتبر (دارای رتبه علمی پژوهشی) و یا گواهی پذیرش مقاله ارائه کتب تألیفی و یا ترجمه شده مرتبط با رشته شغلی
گواهی احراز رتبه علمی، فرهنگی، مذهبی و ... در سطح بین المللی، کشوری، استانی و یا شهرستان
گواهی سابقه کار مرتبط با رشته شغلی (با ذکر تاریخ اشتغال و عنوان شغل)
ارائه طرحهای پژوهشی مرتبط با رشته شغلی وگواهی تایید آن
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ۸۶۷۰۲۸۰۳ و ۸۶۷۰۲۸۰۸ تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده جدول پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 23 اسفند 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی وزارت بهداشت مورخ 99/11/24 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایح آزمون اینجا کلیک نمایید


 

خبر 19 اسفند 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی دانشگاه‌های علوم پزشکی (منبع: سایت سنجش پزشکی)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون استخدام قراردادي متمركز دانشگاهها و دانشكدههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور در تاريخ 24/ 7/ 99 شركت نموده و جهت بررسي مدارك و انجام مصاحبه به دانشگاههاي ذيربط مراجعه نموده اند ميرساند كه كارنامه نهايي داوطلبان در سايت مركز سنجش آموزش پزشكي قرار گرفته است.

جهت مشاهده نتایح نهایی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 18 اسفند 99: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

بدینوسیله از ثبت نام کنندگان در فراخوان مورخ ۹۹/۱۲/۰۵ موضوع بکارگیری نیروی حسابدار در بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس دعوت بعمل می آید در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۹ راس ساعت ۹ صبح به آدرس بزرگراه شهید همت غرب-بین تقاطع شیخ فضل ا... نوری و شهید چمران-جنب برج میلاد- دانشگاه علوم پزشکی ایران- سالن الکترونیک دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
آزمون راس ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۹ در سالن الکترونیک دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می گردد.
۱- شرکت کنندگان می بایست یک ساعت قبل از آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند. بدیهی است یک ربع قبل از ساعت ۹ درب سالن بسته خواهد شد و هیچگونه عذری پذیرفته نیست.
۲- همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار الزامی می باشد.
نکته: در صورت همراه داشتن کیف، تلفن همراه و ... می بایست نسبت به تحویل آن در محل درب ورودی دانشگاه اقدام نمایند.
حد نصاب قبولی در آزمون، کسب ۵۰ درصد نمره بالاترین فرد پذیرفته شده است.
بدیهی است چنانچه در هر مرحله از آزمون محرز گردد که مدرک تحصیلی متقاضی غیر مرتبط بوده، موضوع بکارگیری وی منتفی اعلام می گردد و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

جهت مشاهده اسامی حائز شرایط شرکت در آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 3 اسفند 99

بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه شرکت شفاگستر آرشیدا در نظر دارد نسبت به جذب یک نفر کارشناس شنوایی شناسی در دانشکده علوم توانبخشی در تهران اقدام نماید، از متقاضیان اشتغال در مرکز یاد شده که دارای شرایط ذیل هستند، دعوت می شود در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 27 بهمن 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون بکارگیری نیروی حسابدار و مسئول خدمات مالی در بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس دعوت بعمل می آید در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۷ راس ساعت ۹ صبح به آدرس بزرگراه شهید همت غرب-بین تقاطع شیخ فضل ا... نوری و شهید چمران-جنب برج میلاد- دانشگاه علوم پزشکی ایران-ساختمان ستاد مرکزی-طبقه سوم- سالن شماره ۳۴۰ جهت انجام مصاحبه مراجعه نمایند.

ضمنا همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار الزامی می باشد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 21 بهمن 99

بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات درنظر دارد نسبت به بکارگیری یک نفر کارشناس ارزیابی عملکرد اقدام نماید، از پرسنل شاغل در دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران که متقاضی اشتغال در مرکز یاد شده می باشند و دارای شرایط ذیل هستند، دعوت می شود در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

***شرایط ***
مقطع تحصیلی رشته تحصیلی سنوات خدمت سابقه کار اداری و اجرایی جنسیت
دکتری پزشک عمومی یا داروساز زیر 20 سال حداقل 5 سال زن/ مرد

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 19 بهمن 99

بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه دانشکده پرستاری و مامایی درنظر دارد نسبت به بکارگیری دو نفر کارشناس پژوهشی در معاونت پژوهشی دانشکده و یک نفر کارشناس خدمات آموزشی در اداره آموزش اقدام نماید، از پرسنل شاغل در دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران که متقاضی اشتغال در مرکز یاد شده می باشند و دارای شرایط ذیل هستند، دعوت می شود در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 6 بهمن 99

بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه در نظر است به منظور تامین نیروی انسانی بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس نسبت به جذب نیروی متصدی امور دفتری، کارشناس فناوری اطلاعات سلامت و کاردان فناوری اطلاعات سلامت اقدام گردد، از متقاضیان اشتغال در مرکز یاد شده که دارای شرایط ذیل هستند، دعوت می شود در صورت تمایل فرم پیوست را تکمیل نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی - 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 - مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 - کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 16 دی 99

بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به اینکه بیمارستان اکبرآبادی در نظر دارد نسبت به جذب یک نفر کارشناس رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی اقدام نماید، از متقاضیان اشتغال در مرکز یاد شده که دارای شرایط ذیل هستند، دعوت می شود در صورت تمایل، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

> شرایط

- مدرک تحصیلی: کارشناسی رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
- جنسیت: ترجیحا خانم
- دارای حداقل ۲ سال سابقه کار در بیمارستان
- حداکثر ۳۰ سال سن
- قبولی در مصاحبه


 

خبر 9 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان ۱/۵ برابر ظرفیت آزمون قراردادی سال ۹۹ به شرح ذیل اعلام می گردد. خواهشمند است در روز و ساعت مقرر با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس بزرگراه همت - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران - ساختمان ستاد - طبقه سوم - اتاق ۳۰۳ مراجعه فرمایید.
بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد و افراد ذخیره معرفی می گردند.
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر آخرین مدرک تصویری
اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )
اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و ... )
دو قطعه عکس پشت نویسی شده
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
اصل و تصویر گواهینامه ب( )۲یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲
اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
یک عدد پوشه

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 2 دی 99: اطلاعیه زمان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

آزمون در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ راس ساعت ۹:۳۰ در آموزشگاه بهورزی واقع در شهریار خیابان شریعتی آهنگران سابق برگزار می گردد.
جهت دریافت کارت شرکت درجلسه نیم ساعت قبل از آزمون در آموزشگاه حضور بهم رسانید.جهت شرکت در آزمون کارت ملی، مداد مشکی نرم و پاک کن به همراه داشته باشید و از آوردن هرگونه وسایل اضافه در زمان آزمون خودداری فرمایید.

 استخدام علوم پزشکی ایران - 19 آبان 99

با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب برای متقاضیان همکاری با مجموعه مدد ایران (داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران)، این مجموعه در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود تعداد 25 نفر (آقا و خانم) در تهران از افراد واجد شرایط از طریق فضای رقابتی و پس از طی مراحل گزینش برای رشته شغلی مندرج در جدول شماره 1 دعوت به همکاری می نماید. مهلت ثبت­ نام از روز یکشنبه مورخ 99/08/18 لغایت ساعت 24:00 روز پنجشنبه مورخ 99/08/22 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران - 15 مهر 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی (شهرستانهای شمالغرب، ملارد، شهریار) به استناد تبصره 1ماده 1 دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز از محل مصوبات دویست و نود و دومین جلسه هیئت رئیسه محترم دانشگاه مورخ 1399/04/09 درنظر دارد تعداد 7 نفر را بصورت استخدام قراردادی از افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه) و برای شغل بهورزی به شرح جدول ذیل بکارگیری نماید. مهلت ثبت نام تا 27 مهر 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان یافته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 15 مهر 99: اطلاعیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)

با توجه به بخشنامه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد ۵۵ نفر از افراد دارای حد نصاب آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۸/۰۸/۳۰ به ترتب نمرات فضلی در رشته شغل های(پرستار- اتاق عمل- هوشبری- پزشک عمومی - مددکار –کاردان و کارشناس فوریتها - ماما - بهداشت خانواده - بهداشت حرفه ای - کارشناس امور اجرایی سلامت) به عنوان پذیرفته شده اعلام گردیده اند.

***توجه***
کلیه پذیرفته شدگان جهت تشکیل پرونده همراه با مدارک اعلام شده در ذیل به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند:

اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
اصل و تصویر گواهی وضعیت خدمت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان
اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و ... )
دو قطعه عکس پشت نویسی شده
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور - 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 27 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

استخدام علوم پزشکی ایران - 19 تیر 99

شرکت شفا گستر آرشیدا در نظر دارد جهت تامین نیروی مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران در رشته شغلی نگهبان، تعداد 50 نفر از افراد واجد شرایط را به صورت شرکتی جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا 21 تیر 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

سوالات متدوال

شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

استخدام در دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق برگزاری آزمون سراسری وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی انجام میگیرد. همچنین ممکن است سالانه چندین فراخوان استخدام از طریق دانشگاه علوم پزشکی ایران و یا شرکت های طرف قرارداد آن اطلاع رسانی شود.

مقطع تحصیلی لازم در آخرین آگهی دانشگاه علوم پزشکی ایران لیسانس، فوق لیسانس، دکتری، دکتری تخصصی می باشد.

شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته و مشاغل مورد نیاز، دانشگاه های علوم پزشکی ایران می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی (اینجا کلیک نمایید)


صفحه های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید

 

آرشیو آگهی های استخدام دانشکده علوم پزشکی ایران

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدام دانشکده علوم پزشکی ایران اینجا کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد