• بروزرسانی ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور - سال ۹۴

استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور - سال ۹۴

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کلیک نمایید


خبر 27 مرداد 95 : اعلام زمان آغاز به کار قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی ۹۴ 

 زمان آغاز به کار قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی ۱۳۹۴ از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، براساس اقدامات معاونت اداری و مالی نهاد، پس از پایان اعلام اسامی قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی ۱۳۹۴ نهاد و انجام مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلامات مربوطه، اخذ تأییدیه تحصیلی  و… طبق ضوابط و مقررات مربوطه) آغاز به کار این گروه از همکاران جدید روز یکم شهریور سالجاری خواهد بود.
پیش از این اسامی ۳۴۷ نفر به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی مراحل گزینشی آزمون استخدامی ۹۴ نهاد، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شده است.
گفتنی است استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور در روز جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴صورت پذیرفت.


خبر 17 مرداد 95: اسامی آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد اعلام می‌شود 

اسامی سومین و آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد تا 48 ساعت آینده از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام می‌شود.

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از اعلام اسامی سومین و آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 1394 نهاد در 48 ساعت آینده خبر داد.

شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلامات مربوطه، اخذ تاییدیه تحصیلی، طی دوره کارآموزی و آموزش توجیهی بدو استخدام بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه) طی بخشنامه و مکاتبات مربوطه از سوی معاونت اداری و مالی ابلاغ خواهد شد.

گفتنی است پیش از این اسامی پذیرفته‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد در دو مرحله از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شده است.

لازم به یادآوریست نتایج آزمون استخدامی سال 1394 نهاد اواسط آبان‌ماه سال گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.


خبر 5 تیر95: اعلام اسامی 134 نفر دیگر از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه ها

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای اسامی 134 نفر از دیگر پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 1394 (سری دوم) این نهاد را اعلام و نکاتی را در این باره یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، این اطلاعیه ضمن اشاره به اعلام سری اول اسامی قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد در چهارم خردادماه گذشته، با انتشار اسامی جمعی دیگر از پذیرفته‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 1394، نکاتی را در خصوصِ شروع به کار و سایر مراحل پیش‌رو عنوان کرده است که به شرح زیر است:

1- از مجموع 542 نفر پذیرفته‌شدگان مرحله علمی، تعداد 109 نفر قبلاً مراحل گزینش خود را طی نموده و در حال حاضر پرونده‌های آنان جهت طی مراحل اداری در اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی در حال بررسی و اقدام می‌باشد.

2- رسیدگی به پرونده 134 نفر  (سری دوم) نیز توسط هسته گزینش پایان یافت و با اشتغال این افراد به صورت استخدام پیمانی موافقت به عمل آمد.

3-  فهرست پذیرفته‌شدگان اعلامی (134 نفر) از 22 استان (خوزستان، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمان، آذربایجان‌غربی، خراسان‌رضوی، قزوین، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، فارس، سیستان و بلوچستان، خراسان‌شمالی، سمنان، قم، زنجان، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کردستان، خراسان‌جنوبی، گیلان و مازندران) است.

4-  فهرست اعلام اسامی پذیرفته شدگان این استان‌ها به معنای اتمام اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان در آن استان‌ها نیست و بقیه افراد پذیرفته شده در این 22 استان و بقیه استان‌ها متعاقباً اعلام می‌شوند.

5- اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی به همراه دعوت‌نامه‌های مربوط به حضور در نهاد و انجام مراحل اداری استخدام از سوی معاونت اداری و مالی جهت ادارت کل استانی ارسال خواهد شد.

6- شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلامات مربوطه، اخذ تأییدیه تحصیلی، طی دوره کارآموزی و آموزش توجیهی بدو استخدام بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه) طی بخشنامه و مکاتبات مربوطه از سوی معاونت اداری و مالی ابلاغ خواهد شد.

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پایان همچنین ضمن تبریک، برای کلیه پذیرفته‌شدگان در پیمودن مسیر دشوار خدمت‌رسانی در کتابخانه‌های عمومی کشور آرزوی موفقیت می‌کند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر 4 خرداد 95: اعلام اسامی بخشی از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها (سال ۹۴)
روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از اتمام روند مراحل گزینشی بخشی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۳۹۴ این نهاد خبر داد و نکاتی را در این خصوص یادآور شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه + اسامی پذیرفته شدگات اینجا کلیک کنید


خبر 2 اسفند 94 :‌نتایج بررسی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه‌ای از اعلام نتایج مرحله بررسی و راستی‌آزمایی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی سال 94 نهاد خبر داد.

جهت مشاهده وضعیت خود اینجا کلیک کنید


خبر 5 بهمن 94 : وضعیت معیشتی کتابداران بهتر می شود (منبع : خبرگزاری ایرنا)

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از بهتر شدن وضعیت معیشتی کتابداران و کارکنان این نهاد در سال 95 خبر داد.
به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور طی یادداشتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد، به تشریح نکاتی در خصوص بودجه 1395 نهاد کتابخانه های عمومی کشور پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 آذر 94: نحوه ارائه مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال94 (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور در اطلاعیه ای نحوه تحویل مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال 94 این نهاد را تشریح کرد.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 آبان 94: نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد

با تشكر از صبر و تلاش همه شركت كنندگان در آزمون استخدامي سال 1394 نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، ذكر موارد ذيل را ضروري مي داند:

1- در هر شهرستان يك و نيم برابر ظرفيت پذيرش آن شهرستان براساس بالاترين نمرات در شهرستان و با لحاظ كردن موارد ذكر شده در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها، دعوت به گزينش شده اند.

2-براي آن دسته از داوطلبان متقاضي استفاده از امتيازات كتابداران انجمني، روستايي و كاركنان قراردادي نهاد كه حائز شرايط مندرج در بند 6 بخش شرايط اختصاصي استخدام در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها بوده اند و رابطه استخدامي آنها به تاييد معاونت اداري و مالي نهاد رسيده است، ضرايب مربوطه براساس بند مذكور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا براي خدمت مشخص شده است.

3-سهميه ايثارگران و رزمندگان براساس بندهاي يك و دو بخش امتيازات و سهميه هاي قانوني مندرج در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها و قوانين مربوطه اعمال شده است.

4-دعوت به گزينش به منزله قبولي در آزمون نبوده و نتيجه نهايي آزمون پس از طي مراحل گزينش مشخص مي شود.

5- زمان و مراحل گزينش از طريق پورتال نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور اعلام مي شود.

6- آن دسته از داوطلباني كه در رابطه با نمره هر درس و يا نمره كل آزمون خود سوالي دارند، مي توانند حداكثر تا 20 روز پس از اعلام نتايج آزمون، با مراجعه به سامانه رسيدگي به شكايات آزمون 94 (سامانه اينترنتي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور) تقاضاي خود را ثبت نمايد. لازم به ذكر است كه شكايات ارسالي پس از تاريخ مذكور به هيچ عنوان بررسي نمي شوند.

جهت مشاهده نتایج آزمون خود اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مهر 94: استخدام کتابدار از طریق آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون توسعه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: بخش تخصصی ویژه روشندلان، در کتابخانه‌های عمومی کشور راه‌اندازی می‌شود.
محمد الهیاری در حاشیه افتتاح بخش روشندلان کتابخانه شهید مصطفی خمینی اسلامشهر به عنوان نخستین کتابخانه ویژه روشندلان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: بخش‌های تخصصی ویژه روشندلان در کتابخانه‌های عمومی کشور ایجاد، تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 94: آغاز به کار پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 91 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

پذیرفته‌شدگان نهایی نتایج بررسی آزمون استخدامی 1391 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پس از اتمام مراحل گزینش و جذب، از ابتدای مهر کار خود را به صورت رسمی آغاز می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 مرداد 94: برگزاری آزمون استخدامی کتابخانه های عمومی استان اصفهان (منبع: باشگاه خبرنگاران)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، صادقی گفت: آزمون استخدامی جذب نیرو انسانی برای کتابخانه های عمومی استان اصفهان شهریورماه امسال انجام و پس از طی مراحل قانونی در کتابخانه های عمومی جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 تیر 94: اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون 91 کتابخانه‌های عمومی کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

علیرضا مختارپور با اشاره به به پایان مراحل گزینش داوطلبان آزمون 91 کتابخانه‌های عمومی کشور که شکایت آنان در کمیته بررسی آزمون سال 1391 وارد تشخیص داده شده، جزئیاتی از وضعیت نهایی این داوطلبان تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


آغاز ثبت نام آزمون اطلاعیه نهاد کتابخانه های عمومی کشور سال ۹۴

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور : دفترچه اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی ۹۴ نهاد منتشر شد معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای، از انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای ضمن اعلام زمان انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۱۳۹۴، از متقاضیان شرکت در این آزمون دعوت کرد تا برای دریافت و مطالعه این دفترچه راهنما، به پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مراجعه کنند.
این معاونت در ادامه اطلاعیه خود، خاطرنشان کرده است: با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات نهاد نیز سامانه ای برای پاسخ به پرسش‌های داوطلبان از تاریخ هجدهم خرداد ماه آماده پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در این آزمون خواهد بود.
معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پایان این اطلاعیه یادآور شده: ثبت نام داوطلبان حائز شرایط شرکت در آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ چهاردهم تیر ماه در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود.

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 94: استخدام كتابدار از طریق آزمون سازمان سنجش در نیمه دوم تیرماه (منبع: خبرگزاری مهر)

گلپایگان - مدیركل كتابخانه های عمومی اصفهان گفت: علاقه مندان به رشته كتابداری با شركت در آزمون استخدام نهاد كتابخانه ها از طریق سازمان سنجش كه نیمه دوم تیرماه برگزارخواهد شد، ثبت نام كنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 خرداد 94: بارگذاری منابع کمیاب آزمون استخدامی در پایگاه اطلاع رسانی نهادمعاونت برنامه‌ریزی (منبع: روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور)

بارگذاری منابع کمیاب آزمون استخدامی در پایگاه اطلاع رسانی نهادمعاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پی درخواست‌های متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور فایل 2 کتاب از منابع این آزمون را در پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قرار داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 خرداد 94: استخدام 54 نیروی جدید در اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: در آزمون جدید سال 94 از مجموع 325 نفر از پذیرفته‌شدگان 54 نیرو سهم استان خوزستان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 خرداد 94: دفترچه اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد منتشر شد

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای، از انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای ضمن اعلام زمان انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 1394، از متقاضیان شرکت در این آزمون دعوت کرد تا برای دریافت و مطالعه این دفترچه راهنما، به پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مراجعه کنند. (اینجـــا)

این معاونت در ادامه اطلاعیه خود، خاطرنشان کرده است: با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات نهاد نیز سامانه ای برای پاسخ به پرسش‌های داوطلبان از تاریخ هجدهم خرداد ماه آماده پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در این آزمون خواهد بود.

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پایان این اطلاعیه یادآور شده: ثبت نام داوطلبان حائز شرایط شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ چهاردهم تیر ماه در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.

گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود.

جهت مشاهده دفترچه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اینجا کلیک نمایید


شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی