۶ سال پیش

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
No Image

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

اطلاعات تماس


مشاهده اطلاعات تماس
اطلاعات بیشتر

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش یافت

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مربوط به اخبار حقوق بازنشستگان اینجا کلیک کنید


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام کرد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال شده و کارکنان دولت نیز از اول فروردین ۹۵ شاهد افزایش حقوق خود خواهند بود.
برخی از کاربران سرویس مشکلات مردم درباره عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سوال پرسیده بودند. سخنگوی دولت در پاسخ به خبرنگار ما توضیح داد افزایش حقوق ها در همه سطوح انجام شده است.
نوبخت در خصوص عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: مبانی محاسباتی برای کسانی که تحت پوشش صندوقهای لشکری و کشوری هستند، با مبانی تامین اجتماعی متفاوت است. الان ما ۱۲ درصد به حقوق کارکنان دولت اضافه کردیم ولی آنها ۱۴ درصد اضافه کردند. فوق العاده های شاغلان دولت با فوق العاده های کسانی که از صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی حقوق می گیرند متفاوت است.
او در ادامه گفت: همه اینها در حال افزایش نسبت به سال گذشته است. اینطور نیست که دولت نخواهد در مسایل مالی تامین اجتماعی وارد شود ولی هر کدام از بازنشستگان لشکری و کشوری و بازنشستگان تامین اجتماعی از مبانی قانونی متفاوتی برای افزایش حقوق خود بردارند که این افزایش نیز در تامین اجتماعی اعمال می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت با مصوبه هیات وزیران است. لذا به تعویق افتادن افزایش حقوقها تا خردادماه، صحت ندارد. هر چند ما منتظر قانون بودجه هستیم ولی هر زمان این قانون تصویب شود، ما افزایش حقوق را از اول فروردین ۹۵ اعمال می کنیم. این دغدغه برای کارمندان ایجاد نشود که از نیمه خرداد حقوقها افزایش می یابد.
چرا مطالبات فرهنگیان پرداخت نشد؟
نوبخت در پاسخ به سئوالی دیگر در خصوص عدم پرداخت مطالبات پاداش فرهنگیان گفت: ۴۵۰۰ میلیارد تومان در بودجه ۹۵ به همین منظور دیده شده ولی در سال گذشته نیز ۹۰۰ میلیارد تومان از پاداش فرهنگیان پرداخت شده است. این وزارت خانه با همه محدودیتهای خود این اقدام را انجام داد.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی