• بروزرسانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  • 0k نظر «نمایش»

رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی

جهت ورود به صفحه جامع استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید


رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

داوطلب متقاضي استخدام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی بايد در زمان ثبت نام، شرايط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه را داشته باشد.
افراد با مدارک تحصیلی ذیل مجاز به شركت در اين آزمون استخدامی نيستند
-دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
-دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
نکات مهم
- داوطلبان صرفاً در صورتی ميتوانند در امتحانات موسسات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ثبت نام نمايند كه مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرايش تحصيلی) آنان مطابق با عناوين مدرك تحصيلي (مقطع، رشته و گرايش تحصيلی) مندرج در شرايط احراز مشاغل قيد شده در آگهي استخدامی يكسان بوده و همچنين عنوان مدرک تحصيلي ثبت نامي (مقطع، رشته و گرايش تحصيلی) داوطلب، در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه وي درج گرديده باشد.
- در صورتي كه براي برخي از رشته هاي تحصيلي در آگهي استخدامي منتشره، گرايش خاصی ذكر شده باشد، صرفاً فارغ التحصيلان همان رشته و گرايش تحصيلي مي توانند در آزمون ثبت نام نمايند. اما در صورتي كه هر يك از رشته هاي تحصيلي بدون ذكر گرايش در آگهي درج شده باشد، فارغ التحصيلان كليه گرايش هاي آن رشته تحصيلی در مقطع مورد نظر، مي توانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمايند.
- ارائه هرگونه گواهي از مراجع مختلف مبني بر تطابق رشته ها و يا گرايشهای تحصيلی با رشته يا گرايش هاي تحصيلي عنوان شده در آگهی استخدامی جهت ادامه فرايند استخدام موضوعيت نداشته و صرفاً عين عنوان رشته ها و يا گرايش های تحصيلي مندرج در آگهي استخدامی ملاک عمل مي باشد. از اين رو داوطلباني كه در مرحله بررسي مدارک، از لحاظ شرايط احراز اعلام شده در آگهي استخدامی منتشره، غير واجد شرايط تشخيص داده شوند از ادامه فرايند استخدام حذف و معرفي آنان در اين مرحله، كان لم يكن تلقي گرديده و هيچگونه حق و امتيازي براي داوطلب ايجاد نكرده و متقاضي حق هيچگونه اعتراضی ندارد.
* به دلیل تعداد زیاد عناوین شغلی و رشته های تحصیلی مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت، امکان ذکر تمام رشته ها در این صفحه مقدور نمی باشد و به همین دلیل می توانید جهت مشاهده رشته ها شغلی و رشته های تحصیلی فایل PDF زیر را دانلود نمایید.

جهت دانلود جدول رشته های تحصیلی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی