جزئیات بیشتر در مورد خبر

آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال ۹۶

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
اخبار خرید خدمت سربازی جزئیات میزان حقوق سربازان جزئیات خرید حق بیمه سربازی
قانون استخدام سرباز وظیفه استخدام سرباز امریه استخدام سرباز معلم
استخدام نیروی انتظامی استخدام دانشگاه های افسری استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران
استخدام نیروی هوایی ارتش استخدام نیروی دریایی ارتش  استخدام نیروی زمینی ارتش

خبر ۱۹ آذر ۹۶: قیمت خرید سربازی در سال ۹۷ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بر اساس برنامه بودجه سال ۹۷ کشور، سربازان غایبی که بیش از ۸ سال غیبت دارند در سال آینده نیز به ازای پرداخت جریمه نقدی، معاف می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ آذر ۹۶: جزئیات طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین آمار ثبت‌نام فرزندان آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران اظهار داشت: تا این لحظه بیش از ۱۰۰ هزار نفر در دفاتر پلیس + ۱۰ ثبت نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ آذر ۹۶: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزده آذر (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)
سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذرماه سال ۹۶ دریافت کرده اند، را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ آذر ۹۶: برگزاری دوره‌ های کوتاه مدت پودمانی برای سربازان در دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دوره‌های کوتاه مدتی تحت عنوان پودمانی برای سربازان وظیفه در نظر گرفته شده که حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ ساعت است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ آذر ۹۶: اعلام شرایط معافیت مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

در جریان بررسی تبصره‌های لایحه بودجه سال آینده، قرار بر این شده تا کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند،با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی تا پایان سال ۱۳۹۷ معاف شوند.
طبق آنچه که در قانون بودجه سال جاری وجود دارد بر اساس بند(ب) تبصره ۱۳۹۶ که برای سال بعد نیز تکرار شده است، دولت می‌تواند کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت‌ سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به‌صورت نقد و اقساطی که تا پایان سال اجرای قانون بودجه تسویه می‌شود، معاف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ آذر ۹۶: شرایط بهره مندی از معافیت‌ و کسر خدمت‌ مربوط به ایثارگری (منبع: خبرگزاری ایسنا)
سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اجرای قانون معافیت و کسر خدمت‌های مربوط به رزمندگی و ایثارگری اظهار کرد: براساس بند “د” ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه موضوع کسر خدمت و معافیت‌های مربوط به فرزندان ایثارگران مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن و با موافقت ستادکل نیروهای مسلح به ازای هر یک ماه سابقه حضور در جبهه یک ماه کسر خدمت به فرزندان رزمندگان اعطا خواهد شد. همچنین به ازای هر یک درصد جانبازی و هر یک ماه اسارت نیز یک ماه کسر خدمت به فرزندان جانبازان و آزادگان داده می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ آذر ۹۶: اعلام شرایط جدید کسر خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار عبداللهی گفت: در جهان امروز با پیشرفت تکنولوژی نیاز به مهارت وجود دارد و نیروهای مسلح با توجه به فرمان آقا احساس وظیفه کرد تا کاری انجام بدهد. از توان دستگاه‌های اجرای استفاده شد و توافقات خوبی را در این زمینه صورت گرفته است. امیدواریم در چند ماه آینده این‌کار را به صورت جدی شروع کنیم.
وی ادامه داد: در ستاد کل بنا بر این شد تا به سربازانی که در مجموعه ستاد خدمت می‌کنند با آموختن یک مهارت، گواهینامه آن مهارت از طرف سازمان فنی و حرفه ای هم اعطا شود و همچنین یک مدرک تایید اخلاقی به این سربازان داده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ آذر ۹۶: آغاز ثبت‌ نام اولیه معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران از ۱۱ آذر (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در خصوص ثبت‌نام اولیه معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران گفت: ثبت‌نام اولیه از شنبه آینده ۱۱ آذر در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ آبان ۹۶: آخرین جزئیات طرح معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام این مطلب که ثبت‌نام اولیه طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در ۱۰ روز اول آذر انجام می‌شود از اعلام قطعی نتایج در دی ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ آبان ۹۶: شرایط اعزام مشمولین شهرستان‌ های زلزله‌ زده به خدمت سربازی (منبع: خبرآنلاین)
براساس مصوبات سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله‌زده، به سربازانی که به منزل یا خانواده‌های آنان بیش از ۴۰ درصد صدمه خورده است، به مدت ۳ ماه مرخصی اضطراری داده می‌شود و این مدت جزو خدمت دوره ضرورت محسوب می‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ آبان ۹۶: پیگیری اجرای قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با آخرین وضعیت قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگران، گفت: بر اساس آخرین پیگیری های مجلس به ویژه فراکسیون ایثارگران و با توجه به جلسه دکتر لاریجانی با هیات رییسه این فراکسیون و همچنین با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد سالانه حداکثر ۲۰ هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ آبان ۹۶: اعزام مشمولان سربازی استان همدان در سطوح زیر دیپلم، دیپلم و بالاتر از دیپلم (منبع: خبرگزاری فارس)
سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در حاشیه مراسم اعزام مشمولان استان همدان به خدمت سربازی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: امروز قریب به ۶۰۰ نفر از مشمولان خدمت سربازی از آحاد شهرها و روستاهای استان را پذیرش کردیم و اعزام به ۱۴ نقطه مراکز آموزشی در کشور انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ آبان ۹۶: رایزنی برای کسر از خدمت کارآفرینان مشمول سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)
معاونت ساماندهی امور جوانان با اشاره به طرح‌« سرباز ـ مهارت» و برگزاری جلسه مشترک با ستاد کل نیروهای مسلح در این زمینه گفت: در این طرح نزدیک به ۲۱ نهاد درگیر هستند که امیدواریم در صورت انعقاد تفاهم نامه بتوانیم برای سمن‌های فعال در حوزه اشتغال و کارآفرینی امتیازاتی مانند کسر از خدمت و سربازی امریه را اجرا کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آبان ۹۶: تمدید تاریخ اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار کریمی جانشین این سازمان اظهار داشت: ضمن عرض تسلیت به مردم صبور استان های کرمانشاه و ایلام و ابراز همدردی با خانواده های آسیب دیده مناطق زلزله زده، تاریخ اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه در استان های یادشده ، حداکثر به مدت ۳ ماه تمدید میگردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آبان ۹۶: محرومیت‌ های قانونی سربازان غایب و فراری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: ما توقع داریم این قانون که پس از یک سال مقاومت و با اصرار و فشار نمایندگان به اجرا درمی‌آید به‌درستی انجام شود و چراکه در غیراین‌صورت مجلس به موضوع ورود خواهد کرد و به‌سمت لغو قانون قبلی می‌رویم که بر اساس آن نیروی انتظامی موظف به دستگیری سربازان غایب شده است.
به‌گفته وی در حال حاضر محرومیت‌های قانونی برای سربازان غایب و فراری از جمله ممنوعیت انجام معاملات و عدم توانایی در اخذ گذرنامه و ممنوعیت‌هایی از این دست، وجود دارد و این قانون برای حل مشکل اخذ گواهینامه برای کسانی که مشکل خدمت سربازی داشته‌اند به تصویب رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آبان ۹۶: زمینه سازی اشتغال سربازان با آموزش مهارت فنی (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی رئیس داره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگویی اعلام کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده درخصوص رویکرد جدید خدمت سربازی، در نظر است کارکنان وظیفه در طول خدمت با گذراندن آموزش مهارت آموزی حداقل یک مهارت فنی را فراگرفته تا زمینه اشتغال آنها پس از پایان خدمت هموارتر شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ آبان ۹۶: تسهیل شناسایی مشمولان غایب با اجرای ماده ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اجرای این قانون راه دریافت گواهینامه را تسهیل می کند و مشمولان غایب نیز می توانند جهت دریافت گواهینامه اقدام کنند.
بدین ترتیب مانعی بر سر راه دریافت گواهینامه رانندگی وجود نخواهد داشت و افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در امتحان مربوطه، گواهینامه خود را دریافت کنند.
اما در این میان شرایط برای مشمولان غایب آنقدرها هم آسان نشده است، چراکه در صورت مراجعه برای دریافت گواهینامه، اطلاعات آن‌ها به عنوان مشمول غایب در سامانه ثبت می‌شود و نیروی انتظامی به راحتی می‌تواند محل زندگی این افراد را شناسایی کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ آبان ۹۶: تشریح جزئیات طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قاسم اسدی ضمن تسلیت اربعین سرور وسالار شهیدان در مورد آخرین تغییرات طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی گفت: امسال آخرین سال طرح جریمه غیبت سربازی است و سال دیگر بحث پرداخت جریمه وجود نخواهد داشت؛ کسانی که تا سال ۹۶ هشت سال یا بیشتر غیبت دارند می توانند برای اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و برای خرید خدمت سربازی اقدام کنند.
معاون وظیفه عمومی استان کرمان اعلام کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون هفت هزار و هشت نفر برای خرید خدمت سربازی خود مراجعه و به درخواست شش هزار و ۲۸۵ نفر از آنان که واجدالشرایط طرح مذکور بوده اند رسیدگی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ آبان ۹۶: اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش میزان، ماده‌ی ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث تصریح دارد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلف است ظرف مدت سه‌ماه از تاریخ لازم‌الاجراء شدن این قانون ترتیبی اتخاذ کند که امکان دسترسی به بانکهای اطلاعاتی آن نیرو در ارتباط با موضوعات مورد نیاز از قبیل مشخصات وسایل نقلیه و دارندگان آنها و گواهینامه‌های صادرشده و همچنین سوابق تخلفات و تصادفات رانندگان، از طریق سامانه‌های الکترونیکی به‌صورت برخط برای مراجع قضائی، صندوق و بیمه مرکزی فراهم شود. اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ آبان ۹۶: آغاز ثبت نام متقاضیان کسرخدمت ایثارگری تا پایان آبان ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم‌)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح روند ثبت نام، انتخاب مشمولان، اولویت‌ها و جزئیات جدیدی از قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران، از آغاز ثبت نام متقاضیان این قانون تا پایان آبان ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ آبان ۹۶: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده خدمت به تاریخ ۱۹ آبان (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم متولد ۱۳۵۵ تا پایان آبان ۱۳۷۸ که برگ آماده خدمت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ دریافت کرده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ آبان ۹۶: جذب ۳۰۰ سرباز امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهند گذراند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ آبان ۹۶: ابلاغ مقررات اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای مقررات اجرایی قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ آبان ۹۶: شرایط ارائه گواهینامه بدون پایان خدمت اعلام شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)
شرایط ارائه گواهینامه بدون پایان خدمت اعلام شد تا سردر گمی مشمولان در این زمینه برطرف شود.
دریافت گواهینامه در صورت داشتن گواهی تحصیلی بلامانع است اما در صورتی که متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی در حال تحصیل نباشد باید برای اخذ گواهینامه وضعیت خدمتش مشخص شده باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ آبان ۹۶: اجرایی شدن کسر خدمت فرزندان ایثارگر بعد از اربعین (منبع: خبرگزاری فارس)
احمد امیرابادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به دنبال پیگیری‌های انجام شده و توافقات صورت گرفته با ستاد کل نیروهای مسلح، این ستاد قول داده است تا بعد از اربعین کسر خدمت فرزندان ایثارگران اجرایی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ آبان ۹۶: زمان اعزام به خدمت مشمولان وظیفه عمومی به ۲۳ آبان تغییر کرد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران ادامه داد: با هماهنگی به عمل آمده با نیرو‌های مسلح مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم اعزامی آبان ماه امسال در تاریخ ۲۳ آبان ماه پذیرش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ آبان ۹۶: برگزاری دوره های مهارت آموزی برای دیپلمه های شاخه نظری مشمول خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان پسری که از شاخه نظری فارغ‌التحصیل می‌شوند می‌توانند ضمن گذراندن خدمت سربازی، یک مهارت را آموزش ببینند تا بتوانند پس از پایان خدمت وارد بازار کار شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ آبان ۹۶: ۲۰ هزار نفر مشمول قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ هزار فرزند ایثارگر تا پایان سال از قانون مربوط به کسر خدمت بهره‌مند می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ آبان ۹۶: ۲۰ سالگی، آخرین مهلت دانش آموزان جهت معافیت از سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

نجف حمیدزاده افزود: طبق تبصره یک ماده ۳۳ قانون خدمت وظیفه عمومی حداکثر معافیت تحصیلی برای دانش آموزان تا سن ۲۰ سالگی تمام است و مهلت معرفی آنان برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ مهر ۹۶: زمان اجرای مصوبه دریافت گواهینامه توسط مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در مورد آخرین وضعیت معافیت و کسر خدمت ایثارگران و دریافت گواهینامه توسط مشمولان غایب توضیحاتی داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ مهر ۹۶: خبرهای خوش برای فرزندان مشمول خدمت سربازی ایثارگران و جانبازان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلسه مشترک رییس مجلس و رییس ستاد کل نیروهای مسلح از دستیابی به راه‌حل میانه‌ای برای اجرایی شدن قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران، جانباران و … خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ مهر ۹۶: اعمال تغییرات در خصوص معافیت و کسر خدمت ایثارگران و فرزندان آنها (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)

اخیرا در قوانین مختلفی، تغییراتی درباره معافیت و کسر خدمت مربوط به ایثارگران و فرزندان ذکور آنها به وجود آمده. نکته اینجاست برخی از این تغییرات، هنوز ابلاغ نشده و فرزندان ایثارگران باید دقت کنند غیبت نخورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مهر ۹۶: تأیید قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأیید قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در جلسه مشترک رییس مجلس با رییس ستاد مسترک نیروی های مسلح،گفت: کسر خدمت فرزندان ایثارگر موضوع بند د ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، در این بند تاکید شده فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هرماه حضور یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مهر ۹۶: حذف شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت جهت اخذ گواهینامه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای اخذ گواهینامه رانندگی با موافقت ستادکل نیروهای مسلح حذف شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مهر ۹۶: سربازان در حال خدمت در اولویت بهره‌ مندی از تسهیلات (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جلسه دیروز سرلشگر باقری و علی لاریجانی زمان اجرای توافقات این جلسه برای سربازان و اولویت‌های بهره‌مندی از تسهیلات مورد توافق در این جلسه را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ مهر ۹۶: توافقات مهم مجلس و نیروهای مسلح در خصوص سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)
در نشست لاریجانی با سردار باقری مقرر شد: ۳ توافق مهم مجلس با ستاد کل نیروهای مسلح درباره سربازان
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳ توافق مهم در مورد خدمت سربازی فرزندان ایثارگران، بیمه شخص ثالث و فروش سربازی کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ مهر ۹۶: فرزندان ایثارگران در انتظار تصویب قانون معافیت سربازی (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)
امروز، روز سرنوشت سازی برای فرزندان ایثارگر، آزاده و جانبازی است که نزدیک به یک سال و نیم مشمول خدمت سربازی شده‌اند و در انتظار تصویب و اجرای قانونی هستند که آنان را از خدمت سربازی معاف کند. امروز قرار است علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این باره جلسه‌ای برگزار کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ مهر ۹۶: بهره گیری از سربازان مشمول مقاطع فوق لیسانس و دکترا در طرح آمایش کشور (منبع: خبرگزاری ‌ایسنا)

در طرح مشترک با ستاد کل نیروهای مسلح، قصد داریم از سربازان برای آمایش کشور استفاده کنیم. سربازان مشمول در مقاطع فوق لیسانس و دکترا از روستاها در این طرح به کار گرفته خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ مهر ۹۶: تدوین نامه حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس فراکسیون ایثارگران از تدوین نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب برای حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ مهر ۹۶: ضوابط و مقررات صدور معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه (منبع: پایگاه خبری پلیس)
گروه ناجا-معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا،ضوابط و مقررات صدور معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده دردانشگاه های داخل کشور را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ مهر ۹۶: تشکیل کمیته‌ پیگیری اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران کمیته‌ای از اعضای ستاد کل نیروهای مسلح و دو نفر از نمایندگان نیز در حال پیگیری هستند که جلساتی را نیز برگزار کرده‌اند، گفت: در خصوص موسسات مالی نیز این موضوع به قوه قضائیه ارجاع داده شده است و طبق ماده ۲۳۶ آیین‌نامه داخلی، قوه قضائیه باید نتیجه را زودتر اعلام کند ولی متأسفانه در این مواقع مشاهده کرده‌ایم که این ارسال‌های ماده ۲۳۶ با تأخیر در قوه قضائیه رسیدگی شده است که اگر به نتیجه نرسد ما باید راه دیگری را برای رسیدگی به مشکلات موسسات مالی انتخاب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ شهریور ۹۶: آگهی جذب نيروی امريه در موسسه آب دانشگاه تهران

از فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی؛ موسسه آب دانشگاه تهران امریه سربازی جذب می‌کند

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ شهریور ۹۶: افراد غایب و غیر غایب متولد قبل از سال ۷۲ مشمول کسرخدمت ایثارگری (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد ۷۲ به قبل می توانند از کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ شهریور ۹۶: غیبت مانع بهره‌ مندی از کسر خدمت بسیج (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان وظیفه عمومی در خصوص آخرین تغییرات مربوط به کسر خدمت ایثارگری والدین و عضویت در بسیج سخن گفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ شهریور ۹۶: پیگیری حل مشکل اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه­ ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اقدامات فراکسیون برای اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: نمایندگان مجلس در روزهای آتی نامه‌ای به رهبری برای حل موضوع ارائه خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ شهریور ۹۶: تشریح شرایط اخذ گواهینامه توسط مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری تسنیم)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا راهکار در نظر گرفته شده برای اخذ گواهینامه توسط مشمولان غایب را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ شهریور ۹۶: موافقت نمایندگان با خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر که بیش از شش ماه از تصویب آن می‌گذرد همچنان به دلیل مخالفت‌های مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح اجرا نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ شهریور ۹۶: برگزاری جلسه کیفی سازی و افزایش ‏مهارت‌ های فردی سربازان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت: ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، این وزارتخانه آمادگی کامل برای همکاری در جهت مهارت آموزی سربازان ‏وظیفه در امور فنی ورزش، نظیر مربیگری و داوری را دارد‎

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ شهریور ۹۶: ارائه تسهیلات ویژه به مشمولان برای شرکت در راهپیمایی اربعین (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه تسهیلات ویژه به مشمولانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین را دارند، خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ شهریور ۹۶: معافیت سربازی ۸۰ مددجوی شادگانی بدون سرپرست خانوار (منبع: خبرگزاری مهر)

شادگان – مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان گفت: ۸۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در سال گذشته از خدمت سربازی معاف شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ شهریور ۹۶: ضروررت اعلام نحوه اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت در خصوص تعیین تکلیف قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: ستاد کل نیروهای مسلح باید به شکل رسمی و مشخص نحوه اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر را بعه مجلس اعلام کند، در حقیقت موضع ستاد کل باید اعلام گردد تا تکلیف فرزندان ایثارگر روشن شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ شهریور ۹۶: تاکید به اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران با تاکید بر اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: آسیب‌های ناشی از تصادفات رانندگی با عدم ارایه گواهینامه به مشمولان سربازی افزایش می یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ شهریور ۹۶: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ شهریور (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم شهریور ماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۶: ضرورت اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با انتقاد از مخالفت ستاد کل با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: این قانون به شکل مصوب باید اجرا شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۶: خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر از مطالبات جامعه ایثارگران (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به مخالفت ستاد کل با اجرای قانون خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: موضوع خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر از مطالبات جدی جامعه ایثارگران است، به همین دلیل در جریان بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۶ تلاش شد تا حق ایثارگران ادا شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۶: تشریح نتیجه جلسه حل مشکل کسری خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس کمیته ویژه بررسی کسر خدمت فرزندان ایثارگران نتایج جلسه این کمیته با فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۶: زمینه سازی افزایش بهره وری دوران خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح از برنامه های مختلف این ستاد در جهت ارتقاء مهارت آموزی در دوران خدمت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۶: برگزاری جلسه رسیدگی به عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران بعد از تعطیلات (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بنا به گفته وی قرار بود جلسه فراکسیون ایثارگران با نمایندگان ستاد مشترک نیرو‌های مسلح جهت بررسی عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران جلسه صبح روز یکشنبه (۱۲ شهریور ماه) برگزار شود ولی به دلیل تعطیلات تابستانی مجلس این جلسه برگزار نشد و به بعد از تعطیلات موکول شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۶: اعلام نتیجه نهایی کاهش ۳ ماهه مدت سربازی طی این هفته (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: وضعیت دقیق کاهش ۳ ماهه مدت سربازی هنرجویانی که در دوره های مهارت آموزی شرکت داشته اند، این هفته مشخص خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۶: امضای تفاهم نامه‌ مهارت افزایی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح (منبع: خبرگزاری ایسنا)
تفاهم نامه‌ «مهارت افزایی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح» توسط رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۶: رفع بیکاری سربازان با ارتقای مهارت آنان (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، گفت: با ٥ نهاد تفاهم نامه امضا کرده و یا در حال امضا هستیم تا سربازان با مهارت خود به رفع بیکاری در جامعه کمک کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۶: ستاد کل معتقد به حذف خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری فارس)

وی ادامه داد: مسئولان ستاد همچنین با قانون خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر مخالفت کرده و تاکید کردند که این قانون را قبول ندارند لذا نسبت به اجرای آن اقدامی نخواهند کرد. بنابر این مخالفت‌ها به نظر می رسد ستاد اهتمامی جهت اجرای قوانین مذکور ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ شهریور ۹۶: تاثیر داشتن مهارت در کاهش زمان خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری پانا)

مدیر کل دفتر فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: جلساتی با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح داشتیم و صحبتهایی مبنی بر تاثیر داشتن مهارت در کاهش زمان خدمت سربازی شده و این هفته این مباحث نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ شهریور ۹۶: ابلاغ اصلاحیه قانون خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزارت کشور و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح «قانون اصلاح ماده (۳۵) قانون خدمت وظیفه عمومی» را جهت اجرا ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ شهریور ۹۶: تشریح وضعیت اجرایی شدن مصوبه معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران اظهار کرد: در مصوبه مجلس اجرایی شدن آن به بررسی های ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نیازمندی نیروهای مسلح کشور منوط شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ شهریور ۹۶: آخرین اقدامات جهت اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)
عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس از برگزاری جلسه کارشناسی برای پیگیری قانون اخذ گواهینامه مشمولان غایب و کسر خدمت فرزندان ایثارگر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ شهریور ۹۶: نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح پیگیر حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد: روز یکشنبه هفته آینده برای حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران جلسه‌ای با حضور نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح در محل هیأت رئیسه برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ شهریور ۹۶: پیگیری عدم اجرای قانون کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: دگتر لاریجانی رئیس مجلس پیگیر اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ شهریور ۹۶: رسیدگی به اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر توسط وزیر دفاع (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس از پیگیری فراکسیون ایثارگران درباره موضوع قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگرخبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ شهریور ۹۶: زمینه سازی برای مهارت‌ آموزی ۵۰۰ هزار سرباز (منبع: خبرگزاری مهر)
اردبیل – معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نظر داریم زمینه مهارت‌آموزی برای ۵۰۰ هزار سرباز وظیفه را در کشور فراهم کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ شهریور  ۹۶: بخشش اضافه خدمت مشمولان با ۳ و ۶ ماه غیبت (منبع: خبرگزاری مهر)

سردار اشتری در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت مشمولان غایب اظهار کرد: افرادی که مرتکب ۳ و ۶ ماه غیبت شدند بنابر تدبیر مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا و همچنین ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح اگر تا ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ به مراکز وظیفه عمومی ناجا مراجعه کنند و آماده خدمت شوند ، این غیبت حذف خواهد شد و اضافه خدمت شامل این گروه نمی شود که فرصت خوبی برای این افراد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ شهریور ۹۶: تشکیل کمیته پیگیری کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری مهر)
نائب رئیس مجلس از تشکیل کمیته ای برای پیگیری اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ شهریور ۹۶: پیگیری ابلاغ قانون اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران و جانبازان (منبع: خبرگزاری برنا)

عضو هیات رییسه فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد از عدم ابلاغ قانون اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران وجانبازان، گفت: نمی توان با این توجیه که اجرای قانون نیاز به کار کارشناسی دارد این قانون را مسکوت گذاشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ شهریور ۹۶: آخرین اقدامات در رابطه با اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به پیگیری اجرای قانون کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: نحوه اجرای قانون بستگی به دایره شمول این افراد بعد از بررسی های کارشناسی دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ شهریور ۹۶: تشریح شرایط اخذ گواهینامه رانندگی مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری مهر)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه واجدین شرایط قانون جریمه مشمولان غایب همچنان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند، ضوابط مربوط به نحوه اخذ گواهینامه مشمولان را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ مرداد ۹۶: اهمیت خرید خدمت ایثارگران و کسر خدمت فرزندان آنها (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به کسر خدمت فرزندان ایثارگر توجه جدی کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ مرداد ۹۶: آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی پیمانی و طرح سربازی از شنبه (منبع: خبرگزاری ایسنا)
هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی – پیمانی و طرح سربازی – دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از چهارم شهریورماه آغاز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ مرداد ۹۶: فراخوان فارغ التحصیلان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱ شهریور (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجا،کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریورماه ۱۳۹۶هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ مرداد ۹۶: اقدامات لازم جهت معافیت از سربازی اعضای خانواده های دارای معلول (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – مدیرکل توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و قانون اصلاح موادی از خدمت نظام وظیفه عمومی، مشمول دارای فرد معلول در خانواده با شرایط و ضوابطی می تواند از معافیت خدمت نظام وظیفه عمومی برخوردار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ مرداد ۹۶: تشریح روند دریافت کارت نظام وظیفه (منبع: خبرگزاری فارس)

در این اطلاعیه در خصوص روند صدور کارت‌های مذکور آمده است: اطلاعات کارکنان وظیفه منقضی خدمت توسط یگان خدمتی، در سامانه مشترک نیروهای مسلح ثبت شده و سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی اطلاعات و تایید آن، کارت هوشمند پایان خدمت را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ مرداد ۹۶: بخشودگی اضافه خدمت مشمولان غایب سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی خراسان‌ شمالی گفت: مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری درخواست اعزام به سربازی را ثبت کنند، از بخشودگی اضافه خدمت برخوردار خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ مرداد ۹۶: راه اندازی سامانه اینترنتی اعزام به خدمت (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی سامانه اینترنتی اعزام به خدمت مشمولان در آینده نزدیک خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ مرداد ۹۶: اجرایی شدن قانون دریافت گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استفساریه برای اجرای این قانون نیاز نیست به همین جهت با رایزنی های صورت گرفته قانون مصوب مجلس اجرایی خواهد شد زیرا در ادامه پیگیری ها پیش بینی می شود ستاد کل نظر موافق با اجرای قانون داشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ مرداد ۹۶: لزوم تعیین وضعیت مشمولان دیپلمه جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره مصوبه اخیر مجلس درخصوص ممنوعیت ادامه تحصیل مشمولان سربازی دارای مدرک دیپلم در دانشگاه‌های خارج از کشور ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ مرداد ۹۶: غربالگری روانی قبل از اعزام به سربازی ضروری است (منبع: خبرگزاری ایسنا)

زمان اعزام به سربازی اگر فردی ادعا کند که بیماری روانی دارد، او را تحت یک سری معاینات قرار ‌می‌دهند اما اگر چنین ادعایی نداشته باشد به هیچ عنوان سلامت روان وی پایش نمی‌شود!

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ مرداد ۹۶: فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مرداد ۹۶ (منبع: سایت سازمان نظام وظیفه ناجا)

به گزارش معاونت اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم متولد ۱۳۵۵ تا پایان مرداد ماه ۱۳۷۸ که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۶/۵/۱۹ دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ مرداد ۹۶: قول اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر درآینده ای نزدیک (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون ایثارگران درمجلس با اشاره به اینکه درآینده ای نزدیک قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگران اجرا می شود، گفت: مصوبات مجلس را نمی توان با هیچ بهانه و دلیلی اجرا نکرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ مرداد ۹۶: شرایط بهره‌مندی مشمولان غایب، از معافیت و کسر خدمت‌های سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره معافیت‌ها و کسر خدمت‌های افراد غایب سربازی ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مرداد ۹۶: آگهی جذب نيروی امريه در اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام

به اطلاع متقاضیان امریه سربازی میرساند که اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام در راستای تکمیل سهیمه نیروی امریه خود نیاز به یک نفر سرباز امریه در رشته مکانیک گرایش سیالات دارد لذا آندسته از متقاضیان که تمایل دارند بعنوان امریه در این اداره کل خدمت مقدس سربازی نمایند حداکثر تا مورخ ۱۸/۵/۹۶ و با ارائه مدارک مشروحه ذیل به امور اداری مراجعه نمایند

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مرداد ۹۶: اجرای طرح سرباز پژوهش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان بسیج علمی کشور گفت: طرح «سرباز پژوهش» برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این سازمان اجرا می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مرداد ۹۶: اقدام سریع مشمولین طرح معافیت بخشودگی سنی سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا: افراد مشمول برای معافیت بخشودگی سنی سربازی سریعتر اقدام کنند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ مرداد ۹۶: اعلام زمان و مکان آموزش نظامی اعضای هیات علمی طرح سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

زمان و مکان آموزش نظامی اعضای هیات علمی طرح سربازی اعلام شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ مرداد ۹۶: فراخوان مشمولان هیئت علمی دانشگاه ها برای اعزام به سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ پانزدهم مرداد ماه ۱۳۹۶ دریافت کرده اند، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ مرداد ۹۶: شرایط بخشودگی سنی برای اعزام به سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار ابراهیم کریمی اظهارکرد: یکی از قوانین و مقررات خدمت سربازی، معافیت بخشودگی سنی برای متولدین سال های ۵۴ به ما قبل است، واجدین شرایط که تاکنون موفق به بهره مندی از این نوع معافیت نشده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ مرداد ۹۶: تعیین وضعیت خدمتی واجدین شرایط معافیت بخشودگی سنی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

جانشین سازمان وظیفه اعلام کرد: واجدین شرایط معافیت بخشودگی سنی به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کنند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶: قانون کسر خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگران اجرا شد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص تعلل ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: در جریان بررسی و تصویب قانون برنامه ششم توسعه مقرر شد تا به ازای هر یک ماه حضور در جبهه پدر، یک ماه از خدمت سربازی فرزند کاسته شود اما تمام موارد مرتبط با نیروهای مسلحی که در مجلس به تصویب می‌رسد نیازمند اذن فرمانده کل قواست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۶: اعلام زمان اتمام ثبت‌ نام مرحله دوم جریمه‌ ریالی سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی سال۹۶ تا پایان شهریور ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ تیر ۹۶: طرح جدید دولت برای کاهش حقوق سربازان (منبع: روزنامه خراسان)
بر اساس طرح یک عضو مهم کابینه که هم اکنون در حال بررسی توسط کارشناسان دولتی است، با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۰ حق بازنشستگی و حقوق اولین ماه خدمت، از حقوق ماهانه کارکنان وظیفه کسر نمی شود .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ تیر ۹۶: آگهی جذب نيروی امريه در سازمان انرژی اتمی ایران

سازمان انرژی اتمی ایران در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود، به تعداد محدود از بین فارغ التحصیلان رشته های ذیل در مقاطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد که مایل به گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه در سازمان می باشند به صورت امریه جذب نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۲۷ تیر ۹۶: دریافت کارت های الکترونیکی سربازی اجباری شد؟ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که طرح تعویض کارت‌های کاغذی معافیت و پایان خدمت همچنان ادامه دارد و کارت‌های قدیمی فاقد اعتبارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۲۵ تیر ۹۶: معافیت ۹ هزار نفر از خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری جوان)

انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در خانواده دارای یک نفر معلول، یکی از فرزندان از خدمت سربازی معاف می شود، افزود: در حال حاضر ۹ هزار نفر با تأییدیه از سوی سازمان بهزیستی کشور از خدمت سربازی معاف شده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ تیر ۹۶: عدم ارائه گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت سربازی (منبع : خبرگزاری همشهری)

ناجا هنوز راضی به ارائه گواهینامه بدون همراه داشتن کارت پایان خدمت نشده و اجرای این اقدام را منوط به ابلاغ این قانون از سوی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ تیر ۹۶: برای دریافت گواهینامه نیازی به ارایه کارت پایان خدمت نیست (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به اظهارات فرمانده ناجا مبنی بر عدم صدور گواهینامه برای مشمولان غایب و فراری، گفت: عدم صدور گواهینامه برای مشمولان غایب و فراری خلاف قانون است زیرا بر اساس قانون اخیر التصویب برای دریافت گواهینامه نیازی به ارایه کارت پایان خدمت نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ تیر ۹۶: تعلل در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد از تعلل ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: این قانون به خدمت رهبری جهت تایید هنوز ارسال نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ تیر ۹۶: فراخوانی مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درتیر ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای تمام مشمولان کاردانی،دیپلم و زیر دیپلم غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان تیرماه ۱۳۷۸ که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیر ماه ۱۳۹۶ هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۱۷ تیر ۹۶: بخشش اضافه خدمت انضباطی و سنواتی (منبع: خبرگزاری جوان)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از بخشش اضافه خدمت سنواتی و انضباطی مشمولان سربازی خبر داد.
طرح جریمه سربازی تمدید نمی‌شودبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در برنامه زنده تلویزیونی، اظهار کرد: اضافه خدمت سنواتی مشمولان غایبی که تا ۲۲ بهمن ماه سال ۹۶، خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کنند، بخشیده می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۶: لزوم تعیین وضعیت غایبان و فراریان سربازی جهت دریافت گواهینامه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که به افراد متخلف نباید گواهینامه داد، گفت: تعارضی در کار نیست؛ غایبان و فراریان خدمت باید تعیین تکلیف کرده و سپس گواهینامه دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ تیر ۹۶: اضافه خدمت سربازان و مشمولان غایب بخشیده شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره، گفت: با پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر بخشش اضافه خدمت‌های سنواتی مشمولان غایب سربازی و همچنین اضافه خدمت‌های انضباطی سربازان، مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا با این پیشنهاد به مناسبت عید فطر موافقت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ تیر ۹۶: آمار پرداخت جریمه غیبت سربازی و معافیت سربازی در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری میزان)

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: ۱۷ هزار نفر برای پرداخت جریمه غیبت سربازی و معافیت در سال جدید ثبت نام کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ تیر ۹۶: ارائه کسر خدمت ایثارگری برای مشمولان فاقد غیبت سربازی (منبع: خبرگزاری آنا)

به گفته سخنگوی ناجا مشمولان متولد سال ۱۳۷۲ به بعد که فاقد غیبت سربازی هستند می‌توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین خود استفاده کنند. صرفا این تسهیلات برای کسانی است که بیش از ۶ ماه در جبهه حضور داشته‌اند یا درصد جانبازی آنها کمتر از ۵ درصد نباشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ تیر ۹۶: تمدید مهلت ثبت‌ نام مشمولان غائب برای خرید سربازی (منبع: خبرگزاری آنا)

سخنگوی ناجا با بیان اینکه مشمولینی که ۸ سال از غیبت سربازی‌شان می‌گذرد تا پایان شهریور ماه فرصت ثبت‌نام دارند، گفت:‌از ابتدای سال ۹۶ تاکنون حدود ۱۷ هزار نفر در این باره ثبت‌نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ تیر ۹۶: آخرین وضعیت طرح اخذ گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزاش خبرنگار مهر سردار تقی مهری گفت: افرادی که بخواهند اقدام به دریافت گواهینامه رانندگی کنند در صورتی که در حال تحصیل در هر رده تحصیلی باشند، می‌توانند بدون مشکل اقدام کرده و گواهی نامه خود را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ تیر۹۶: در ازای طرح‌ های تحقیقاتی به مشمولان کسر خدمت سربازی اعطاء می‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به پشتیبانی پلیس از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های دانشجویی گفت: در ازای طرح‌های تحقیقاتی به مشمولان کسر خدمت سربازی اعطاء می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ تیر ۹۶: وضعیت مبهم طرح خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگران و معافیت نوادگان شاهد (منبع: خبرگزاری خبر آنلاین)

علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس هم در گفت و گو با خبرانلاین اعلام کرد: ستاد کل نیروهای مسلح زیر نظر مقام معظم رهبری هستند ،بنابراین در صورت کسب اذن رهبری موضوع برای اجرایی شدن به سازمان نظام وظیفه اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ تیر ۹۶: تمدید تاریخ اعزام مشمولان استان زنجان، سهمیه ۱۹ تیرماه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برابر تدابیر و هماهنگی های انجام شده به منظور مساعدت به مشمولان دیپلم ، پیش دانشگاهی و کاردانی که در سهمیه اعزامی نوزدهم تیرماه سال ۹۶ قرارگرفته اند ودرکنکور ثبت نام نموده اند این دسته از افراد می توانند تاریخ اعزام خود را تمدید کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ تیر ۹۶: لزوم اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون دریافت کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لازم‌الجرا بودن قانون صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: ممانعت ناجا تنها سبب افزایش تخلفات رانندگی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ تیر ۹۶: تسهیلات نظام وظیفه برای افراد فعال در شرکت های دانش‌ بنیان (منبع: باشگاه خبرنگاران پویا)

معاونت علمی ریاست جمهوری شرایطی را فراهم کرده تا افراد کلیدی فعال در شرکتهای همکار دفاعی (عضو مرکز سمتا) بتوانند روی پروژه مرتبط در شرکت خود فعالیت و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ تیر ۹۶: صدور مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول جهت سفر به عتبات (منبع: خبرگزاری ایرنا)

در تفاهمنامه با نظام وظیفه؛دانشجویان مشمول برای سفر به عتبات مشکل خروج از کشور ندارند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ تیر ۹۶: قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر اجرایی شود (منبع:  خبرگزاری خانه‌ملت)
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به بهانه انجام کار کارشناسی، ابهام در قانون یا مسائل درون سازمانی نباید از اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر خودداری کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ خرداد ۹۶: تمدید تاریخ مشمولان اعزامی تیرماه ۹۶  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از امکان تمدید تاریخ مشمولان اعزامی تیرماه ۹۶ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ خرداد ۹۶: میزان حقوق سربازان امریه در سال ۹۶ چقدر است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بخشنامه جدید تعیین حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی (امریه سربازی) ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ خرداد ۹۶: میزان دستمزد سرباز معلمان آموزش و پرورش در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری ایلنا)

جزئیات حقوق و مزایای کارکنان وظیفه مأمور به آموزش و پرورش اعلام شد

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ خرداد ۹۶: مشکلی در استخدام افراد دارای معافیت پزشکی نیست (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود کسانی که معافیت پزشکی دارند برای استخدام شدن در ادارات دولتی و خصوصی دچار مشکل می‌شوند گفت: استفاده از کسانی که دارای معافیت پزشکی هستند و این معافیت مانع انجام وظیفه شغل تخصصی آن‌ها نمی‌شود در دستگاه دولتی منع قانونی ندارد و ما در اعلامیه‌های استخدامی خود یکی از شروط متولدین مرد متقاضی را داشتن کارت پایان خدمت، معافیت پزشکی و یا کفالت اعلام می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ خرداد ۹۶: ارائه قانون حمایت از معلولین با معافیت همسران به مجلس (خبرگزاری مهر)

قرچک- عضو اصلی هیات مدیره سازمان جهانی معلولین از ارائه طرح معافیت همسران معلولین از خدمت سربازی به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ خرداد ۹۶: معافیت فرزندان ذکور شهدا و مفقودین از خدمت سربازی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار کمالی ادامه داد:فرزند ذکور شهید ، آزاده با حداقل ۲۴ ماه سابقه اسارت، جانباز با حداقل ۲۵ درصد جانبازی و جاوید الاثر(مفقود) از خدمت دوره سربازی معاف می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ خرداد ۹۶: پیگیری عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان‌ ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از ارائه نامه جمعی از نمایندگان به هیأت رئیسه مجلس درباره عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان‌ ایثارگر از سوی دولت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ خرداد ۹۶: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان مشمول معافیت سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از پرداخت سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مشمولان معافیت سربازی در این استان خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ خرداد ۹۶: محرومیت مشمولان غایب و فراری از دریافت خدمات اجتماعی
جانشین انتظامی استان ایلام دوران سربازی را از دوره‌های تاثیرگذار در زندگی فردی و اجتماعی نام برد و گفت: مشمولان غایب و فراری از دریافت خدمات اجتماعی محروم می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ خرداد ۹۶: اجرایی شدن قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اجرای قانون صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: مجلس از بُعد نظارتی ناجا را مجاب به اجرای این قانون خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ خرداد ۹۶: قانون خرید سربازی فرزندان ایثارگر با ۵ میلیون تومان منتفی است (منبع: خبرگزاری برنا)

رییس فراکسیون ایثارگران در مجلس گفت: قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگر در حال پیگیری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ خرداد ۹۶: نحوه محاسبه دوره سربازی مشمولان بعنوان سابقه کار 
مدیر کل امور فنی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی گفت: با پرداخت دو سال حق بیمه دوره سربازی مشمولین به‌عنوان سابقه کار برای افراد محسوب می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ خرداد ۹۶: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ خرداد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم غایب و غیر غایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان خردادماه ۱۳۷۸ که دارای برگ آماده به خدمت ۱۹ خردادماه هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ خرداد ۹۶: اعلام زمان ثبت نام مجدد طرح جریمه مشمولان غایب  (منبع: خبرگزاری ایلنا)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا: طرح جریمه مشمولان غایب تا اوایل شهریور ۹۶ تمدید شد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ خرداد ۹۶: تاثیرات مثبت انجام خدمت سربازی در محل سکونت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است: خدمت سربازی در محل سکونت سرباز در افزایش علاقمندی مشمولان برای طی دوران سربازی و کاهش آسیب‌هایی ناشی از دوری از خانواده تاثیر بسیار خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ خرداد ۹۶: وضعیت نامشخص قانون دریافت گواهینامه مشمولان سربازی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – دفتر سخنگوی نیروی انتظامی با بیان اینکه قانون دریافت گواهینامه برای مشمولان، بلاتکلیف است، گفت: پلیس منتظر است تا مجلس به عنوان قانونگذار کشور با مصوبه جدید، مرز میان مواد قانونی مذکور را مشخص کرده تا پلیس به وظایف ذاتی خود که همان اجرای قانون است، عمل کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ خرداد ۹۶: تمدید مهلت ثبت‌ نام طرح غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد (منبع: خبرگزاری ایلنا)

سردار ابراهیم کریمی، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در این‌باره گفت: این طرح در مرحله اول تا ۱۵ خرداد ادامه دارد و افراد واجد شرایط می‌تواند ثبت‌نام خود را انجام دهند و اگر در سال گذشته فردی ثبت‌نام خود را انجام داده است و مبالغ ریالی خودش را پرداخت نکرده است، باید برای ثبت‌نام مجددا مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ خرداد ۹۶: وزارت علوم امریه سربازی پذیرش می کند (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه ایلام، وزارت علوم برنامه دارد تعداد ۱۰ نفر دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری تخصصی را به عنوان امریه سربازی جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ خرداد ۹۶: استقبال ۱۰ هزارنفر برای بهره‌مندی از جریمه‌ریالی سربازی در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار نفر برای بهره‌مندی از جریمه ریالی سربازی در سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ خرداد ۹۶: تفاوت طرح جریمه غیبت سربازی سال ۹۶ با سال ۹۵ (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درخصوص آخرین اخبار طرح جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ و تفاوت آن با سال ۹۵ سخن گفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ خرداد ۹۶: افزایش ۱۰ درصدی جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درخصوص آخرین اخبار طرح جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ و تفاوت آن با سال ۹۵ سخن گفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ خرداد ۹۶: ۱۰۰ هزار سرباز آموزش فنی‌و حرفه‌ای می‌بینند (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به بیش از ۱۰۰ هزاز سرباز جوان به منظور آماده‌سازی سربازان برای ورود به بازار کار و اشتغال‌زایی و تولید خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ خرداد ۹۶: استفاده مددجویان کمیته امداد تهران از تسهیلات کاهش تعرفه نظام وظفیه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گفت:۱۸۴ نفر از مددجویان تحت حمایت از تسهیلات نظام وظیفه عمومی کاهش تعرفه‌های مربوط به صدور کارت معافیت بهره مند شدند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ خرداد ۹۶: اجرای قانون محاسبه کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس یادآور شد: مجلس پیگیر اذن رهبری برای اجرای قانون محاسبه کسر خدمت سربازی فرزندان رزمندگان، آزادگان و جانبازان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ خرداد ۹۶: راهکارهایی برای کنترل و کاهش فرار از خدمت (منبع: خبرگزاری میزان)

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر در بررسی وضعیت آمار فرار از خدمت در استان گفت: در سال گذشته، با کاهش شش‌درصدی این جرم مواجه بوده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ خرداد ۹۶: ابهامات قانونی دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری فارس)

سرهنگ محمد ترحمی رئیس اداره حقوقی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص تعارض قوانین در موضوع گرفتن گواهینامه بدون سربازی، اظهار داشت: در ماده ۵۴ قانون بیمه آمده است که برای گرفتن گواهینامه نیازی به داشتن کارت پایان خدمت نیست و افراد می‌توانند بدون داشتن این کارت برای دریافت گواهینامه مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۶: آیا همزمان با سربازی، می‌توان به دانشگاه رفت؟ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

هفته گذشته بود که رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از امکان تحصیل حین خدمت مشمولان سربازی در این دانشگاه خبر داده و گفته بود که مذاکراتی با مسئولان ذیربط برای تحصیل حین خدمت سربازان در دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام شده است. موضوعی که پیگیری‌های ایسنا حاکی از عدم امکان اجرایی شدن آن است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ اردیبهشت ۹۶: طرح مهارت آموزی سربازان برای ورود به بازار کار (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس، از تدوین طرح حرفه_سرباز در فراکسیون متبوعش خبر داد و گفت: فرصت خدمت سربازی بهترین زمان برای آموزش تخصص های پایه به صورت کارورزی برای آماده ساختن نسل جوان به بازار کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۶: احتمال تحصیل سربازان حین خدمت در دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مذاکراتی با مسئولان ذیربط برای تحصیل حین خدمت سربازان در دانشگاه علمی کاربردی انجام شده و در دست پیگیری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۶: دانشگاه علم و صنعت امریه سربازی پذیرش می کند (منبع: خبرگزاری مهر)

دانشگاه علم و صنعت از میان فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری امریه سربازی پذیرش می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: جزئیات اجرای طرح گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی ( منبع: خبرگزاری ایسنا )

«دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی» مصوبه مجلس شورای اسلامی در اواخر سال ۹۴ است، اما تا کنون در کش‌وقوس‌های میان مجلس و نیروهای مسلح اجرایی نشده است، موضوعی که ایسنا سرانجامش را از رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح پیگیری کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: نام نویسی معافیت جریمه مشمولین غائب و فراری خدمت سربازی (منبع: باشگاه خبرنگاران)

معاون وظیفه عمومی فارس گفت: ثبت نام معافیت جریمه مشمولین غائب و فراری بیش از ۸ سال از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: اعلام شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در آموزش و پرورش  ( منبع: خبرگزاری تسنیم )

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۶، ۹۷ را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: ثبت نام جذب سرباز معلم در آموش و پرورش آذربایجان شرقی از فردا (منبع:سایت اطلاع رسانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی)

در راستای اعلام اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه ثبت نام می نماید .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: اتمام مهلت ثبت نام پرداخت جریمه غیبت سربازی تا ۱۵ خرداد (منبع:خبرگزاری مهر)

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، گفت: اولین مرحله از نام نویسی طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ از امروز آغاز و تا ۱۵ خرداد ۹۶ ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: شروع ثبت نام پذیرش دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در راستای سند راهبردی کشور در امور نخبگان، فراخوان پذیرش دستیار پژوهش در رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی عمومی را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: فراخوان سربازی مشمولان کاردانی تا زیر دیپلم در اردیبهشت ماه ۹۶ (منبع:خبرگزاری ایسنا)

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان کاردانی،دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹اردیبهشت ماه ۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: تسهیلات نظام وظیفه برای فعالان شرکتهای دانش‌بنیان (منبع:خبرگزاری تسنیم)

دست‌اندرکاران حوزه علم‌وفناوری علاوه بر تمامی تسهیلات معافیتهای مالیاتی و گمرکی، استقرار در پارکهای علم‌وفناوری و مشوقهای دیگری نیز برای نیروهای دانشی از جمله تسهیلات نظام وظیفه در نظر گرفته است؛ اما چند درصد نخبگان از خدمت وظیفه معاف هستند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: اعلام جزئیات نحوه محاسبه خرید جریمه غیبت سربازی (منبع:خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان- جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: جریمه غیبت سربازان براساس مدرک تحصیلی محاسبه و به ازای هر یک سال تأخیر، ۱۰ درصد به مبلغ جریمه اضافه خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: اتمام مهلت پرداخت جرائم طرح جریمه غیبت سربازی سال ۹۵ (منبع:خبرگزاری ایسکانیوز)

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: مشمولان طرح غیبت سربازی که در سال ۹۵ اقدام به ثبت نام کردند، تا فردا- پنجشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه- فرصت دارند تا جرائم خود را پرداخت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: یک ماه معافیت از خدمت به ازای هرماه سابقه حضور در جبهه (منبع:خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان با بیان اینکه مشابه این قانون برای ایثارگران نیز در مجلس تصویب‌ شده است تصریح کرد: ایثارگرانی که بالای ۶ ماه سابقه حضور در جبهه دارند می‌توانند به ازای هرماه برای فرزندان خود یک ماه معافیت از خدمت بگیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: آغاز ثبت نام طرح پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی از ۱۶ اردیبهشت ۹۶ (منبع:خبرگزاری تسنیم)

جانشین سازمان وظیفه عمومی جزئیات پرداخت اقساطی جریمه غیبت سربازی سال ۹۶ را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶: بکارگیری مشمولان متاهل در مراکز آموزشی محل سکونت (منبع:خبرگزاری ایسنا)

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اختصاص داده نمی شوند و تنها در مراکز آموزشی بکارگیری می شوند که درشهرمحل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۶: اعزام مشمولان نظام وظیفه استان گیلان در ۱۹ اردیبهشت‌ (منبع: خبرگزاری فارس)

۱۹ اردیبهشت‌ماه جاری صورت می‌گیرد: اعزام مشمولان خدمت سربازی در گیلان
معاون وظیفه عمومی گیلان از اعزام مشمولان دیپلم، زیر دیپلم و فارغ‌التحصیلان کاردانی به خدمت سربازی در ۱۹ اردیبهشت‌ماه جاری در این استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۶: بهره‌ مندی فرزندان ایثارگران از امتیازات بخشودگی خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: فرزندان ایثارگران حتی به تناسب ماه و سنواتی که پدرشان در جبهه حضور داشتند، می‌توانند از امتیازهای بخشودگی خدمت سربازی استفاده کنند، عودت به کار جانبازان و رزمندگان در برنامه ششم توسعه نیز از مواردی است که در ساماندهی وضعیت جانبازان و رزمندگان معسر موثر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اردیبهشت ۹۶: آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی از ۱۵ اردیبهشت ۹۶ (منبع:خبرگزاری فارس)

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه ۱۵ اردیبهشت آغاز پیش ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی است، از پیش بینی تسهیلات جدید در قانون تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال ۹۶ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: تعیین تکلیف معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا ماه آینده (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو ناظر در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: طرح معافیت و کسر خدمت فرزندان جانبازان و ایثارگران تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: آغاز ثبت نام طرح خرید سربازی به زودی (منبع:خبرگزاری دفاع مقدس)

سردار «موسی کمالی» رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس، در خصوص مصوبه‌های جدید در رابطه با خدمت سربازی و معافیت، اظهار داشت: در برنامه پنجم و ششم توسعه مواردی وجود دارد که پس ابلاغ بررسی خواهد شد و پس از آن اجرا خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: اولین اعزام مشمولان به خدمت سربازی در سال ۹۶ (منبع:خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون وظيفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: اولين اعزام مشمولان به خدمت مقدس سربازی در سال ۹۶ با اعزام ۶۰۰ نفر انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: نحوه احتساب مدت دوران سربازی در سوابق بیمه‌ای (منبع:خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه در سوابق بیمه‌ای مشمولان قانون تامین اجتماعی با رعایت شرایط مقرر در قانون محاسبه می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ فروردین ۹۶: اعلام فراخوان خدمت سربازی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها (منبع:خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دوم اردیبهشت ماه ۹۶هستند، به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ فروردین ۹۶: آخرین مهلت متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب سال ۹۵ (منبع:خبرگزاری ایسنا)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب که درخواست خود را تا سال ۹۵ ثبت کرده و موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده‌اند تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا با پرداخت مبلغ تعیین شده، وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ فروردین ۹۶: عدم اجرای مصوبه دریافت کارت معافیت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع:خبرگزاری خبرآنلاین)

مصوبه پرداخت ۵ میلیون تومان برای دریافت کارت معافیت نظام وظیفه فرزندان ایثارگر ابهاماتی دارد و فعلا اجرا نمی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ فروردین ۹۶: شرایط گرفتن امریه سربازی (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان- می دانید که مشمولان وظیفه در نیروهای مسلح خدمت می کنند. یعنی: ارتش، سپاه و یا نیروی انتظامی. براساس قوانین و براساس ضوابط خاصی ادارات دولتی هم می توانند از نیروهای وظیفه استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ فروردین ۹۶: شرایط اخذ گواهینامه رانندگی مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حاجی‌دلیگانی در تذکری مطرح کرد راهنمایی‌ورانندگی قانون اخذ گواهینامه بدون داشتن کارت پایان خدمت را اجرایی کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ فروردین ۹۶: اعطای تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به دانش آموختگان برتر (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، معاونت آموزشی دانشگاه تهران از سوی بنیاد ملی نخبگان اسامی دانشجویان مشمول استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی این دانشگاه را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ فروردین ۹۶: فراخوان متولدین ۷۸ برای تعیین تکلیف خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجابا اعلام اینکه مشمولان متولد ۱۳۷۸امسال وارد سن مشمولیت می شوند، اعلام کرد: این مشمولان باید باتوجه به قانون خدمت وظیفه عمومی، درخصوص تعیین تکلیف وضعیت خدمت اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۰ فروردین ۹۶: اعزام ۱۳۰۰ نفر داوطلب خدمت سربازی در کرمان (منبع:خبرگزاری صدا و سیما)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت :سال جدید ۱۳۰۰ نفر برای اعزام به خدمت سربازی در کرمان داوطلب شده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۹ فروردین ۹۶: امتیازات جدید برای سربازان غایب و مشمولان (منبع:خبرگزاری نسیم آنلاین)

بنابر اطلاعیه سازمان نظام وظیفه، مشمولان مشغول خدمت و سرباز فراری‌ها می‌توانند از قانون جریمه مشمولان غایب استفاده کنند.
سربازان حین خدمت که قبل از اعزام به خدمت سربازی و تا تاریخ ۲۹ اسفند ۹۵ بیش از ۸ سال غیبت داشته باشند در شمول این مقررات قرار می گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ فروردین ۹۶:  فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در فروردین ماه سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم فروردین ماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۸ فروردین ۹۶: افزایش کیفیت خدمت سربازی از اقدامات مجلس در سال ۹۵ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)
عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با تاکید بر نگاه حرفه‌ای به خدمت نظام وظیفه، گفت: تمدید تعیین جریمه برای مشمولان غایب، معافیت فرزندان ایثارگر و بررسی جهت افزایش کیفیت خدمت سربازی از اقدامات مجلس در سال ۹۵ بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ فروردین ۹۶: آیا مدت سربازی جزء سوابق بیمه ای محسوب می شود (منبع: جام جم آنلاین)

دوران سربازی جزو سوابق پرداخت حق بیمه منظور می شود؟

احتساب دوران سربازی به عنوان سوابق پرداخت حق بیمه در شرایط خاصی لحاظ می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی:

جهت مشاهده آرشیو اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...