دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات گزینش اولین استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند ۹۵: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ ۱۱/۱۲/۹۵ لغایت ۱۴/۱۲/۹۵ از ساعت ۹ الی ۳۰/۱۰ صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره ۵) –ورودی۷ – طبقه دوم با شماره تلفن ۸۸۱۱۴۰۲۰ – ۸۸۱۱۴۰۲۵ مراجعه کنند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
۲- اصل وتصویر کارت ملی
۳- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
۴- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا ۵ در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
۶- عکس ۴*۳ (۴قطعه) پشت نویسی شده (۶ فقره)
۷- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر۲: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر۳: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت ۳۰/۱۰ الی ۳۰/۱۱ روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر۴: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند ۹۵: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید ۲۰ بهمن ۹۵: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۷/۸، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۴ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ ۹۵/۸/۳۰ در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ ۲۵/۷/۱۳۹۵ در صفحه شخصی در سامانه http://dastyar.karmandiran.ir قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت ۰۸:۰۰ در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۲ – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر ۸ شهریور ۹۵: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۶/۲۹، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۲ لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ شهریور ۹۵: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور (منبع: sanjesh.org)

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ ۹۴/۱۲/۲۱، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه ۹۵/۷/۵ در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر ۱۸ مرداد ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده مي‌باشد.

۱- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
۲- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره ۱۹۸ مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
۳- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر ۱۷ مرداد ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد (منبع: sanjesh.org)

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

پیرواطلاعیه مورخ ۹۵/۰۳/۱۷ این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ ۹۵/۰۳/۱۸ لغايت ۹۵/۰۳/۲۰)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ ۹۵/۰۴/۰۱ الي ۹۵/۰۴/۰۸ با مراجعه به سايت اين سازمان به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب ۲ هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (۴ اسفند ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (۱۷ خرداد ۹۵)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (۲۳ اسفند ۹۴ )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (۱۹ اسفند ۹۴ )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۸ اسفند ۹۴ )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (۱۷ اسفند ۹۴ )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( ۱۶ اسفند ۹۴ )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۷ بهمن ۹۴ )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (۱۵ بهمن ۹۴ )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۴ بهمن ۹۴ )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۳ بهمن ۹۴ )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۲ بهمن ۹۴)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (۱۱ بهمن ۹۴ )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۱ بهمن ۹۴)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۰ بهمن ۹۴ )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۷ بهمن ۹۴)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ دی ۹۴ : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند ۹۴

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ۹۴) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۶

  کد دیدگاه : 1276974

  سلام دوستان
  کسانی که تجربه شغل دولتی دارن لطفا راهنمایی کنند که معلولیت جسمی چه تاثیری در اینده این شغل ممکنه داشته باشه؟من چشم چپم دیدش خیلی کمه یعنی یک دهم هست این ممکنه برای من مشکل ساز بشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد طه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۹

  کد دیدگاه : 1275869

  جالبه که این صفحه حتی از اون قسمت استخدام های در جریان غیرفعال سایتم خارج شده ! دیگه برای دسترسی بهش باید کلی راه بری !!! ادمین عزیز بابا این استخدامی فعاله! هنوز هیچ کدوم از بچه هاش سرکار نرفتن! هنوز هیچکی از این شغل هیچی نمیدونه!!! حالا حالاها بچه های این استخدامی سرکارنا!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۵۳

   کد دیدگاه : 1275912

   نباید خارج میشده، اشتباهی از سمت همکاران من رخ داده. اطلاع داده شد برای بازگشتش

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۳

  کد دیدگاه : 1274117

  قبول شده های سازمان انرژی اتمی لطفا هماهنگ بشیم یک حرکتی بکنیم چرا بجز یکی دو نفر کسی پیگیر کار نیست؟وزارت خارجه ای ها هم برای مصاحبه گزینش دعوت شدند ولی این سازمان هیچ حرکتی نکرده متاسفانه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۱۱

   کد دیدگاه : 1275799

   موافقم، اما چه حرکتی؟ من چندین بار با آقای غریبی صحبت کردم اما هر بار گفتن منتظر بمونید خبرتون می کنیم.
   الان پیشنهاد شما چیه؟ از کجا پیگیر باشیم؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۵۰

  کد دیدگاه : 1273121

  یعنی از 15 نفر قبول شده وزارت تعاون و رفاه احدی یک پیگیری در حد زنگ زدن هم نمی کند؟؟
  یا اطلاعاتی هست که نیازی به اشتراک دیده نمی شود. برای ما که علوم اجتماعی خوانده هستیم این روحیه بسیار بعید است.

  من انقد به گزینش زنگ زدم که دیگه از صدایم تشخیص می دهند. اگر خبری هست کمی عامل و مروج سرمایه اجتماعی باشیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : .

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۲

  کد دیدگاه : 1272503

  امیدوارم تو این یکی دو هفته نتیجه ها مشخص بشه من ازمون استخدامی جدید رو ثبت نام کردم ولی دیگه نه تحمل 2سال انتظارکشیدن رو دارم نه توان خوندن.فک کنم ما اخر فسیل بشیم سرمون تو کتاب و درس باشه ولی اخر این جوابا نیاد خسته شدیم بخدا…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۵

  کد دیدگاه : 1271178

  سلام دوستان محترم من پذیرفته آزمون سال 94 هستم در مصاحبه هم قبول شدم ، دوستان وزارت بهداشت کسی هست که گزینش شده باشه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهداشت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۱۰

   کد دیدگاه : 1275024

   سلام. نه متاسفانه وزارت بهداشت یا نامه میزند یا منتظر جواب نامه است. کل اقداماتی که از زمان اعلام نتایج صورت گرفته است همین بوده است.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهداشت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۵۵

   کد دیدگاه : 1275335

   تعدادی از قبول شده ها گزینش رفتند ولی هنوز نتیجه گزینش مشخص نشده.ظاهرا هنوز درحال نامه نگاری برای بودجه و …هستند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهداشت

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۲:۴۸

    کد دیدگاه : 1275767

    منظورتون مصاحبه عقیدتیه؟؟؟ پس چرا من نرفتم! حتی فرم گزینش هم پر نکردم!!!!!! (:mda:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : دستيار.بهداشت

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۶:۳۳

    کد دیدگاه : 1276771

    گزينش!!
    كي دعوت كردن براي گزينش؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۴

  کد دیدگاه : 1271007

  امروز اقای غریبی نامه نگاری(گزینش) وزارت کشور رو تایید کرد و گفت به محض ثبت کد استخدامی و …دعوت به کار میشین گفت یک هفته ای حله… ادامه کارش رو از وزارت کشور پیگیری کنید!!!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۳۹

   کد دیدگاه : 1271750

   نگفتن رد شده ی گزینشی داشتن یا نه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۴۳

    کد دیدگاه : 1272437

    نپرسیدم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سپيده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۰۲

  کد دیدگاه : 1270778

  انرژي اتمي هنوز داره ميگه اين آزمون تامين اعتبار نشده و ما كاري نميكنيم تا تكليف بودجه معلوم شه. تو رو خدا سازمان استخدامي يه فكري بكن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۵۰

   کد دیدگاه : 1272653

   4 ماهه میگن نامه زدیم برای بودجه!اگر قرار بر تامین بودجه بود که تا حالا نتیجه معلوم شده بود دیگه. اینها همش بهانه هست برای کش دادن موضوع و…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۳

  کد دیدگاه : 1269964

  دوستان من سازمان اداری استخدامی قبول شدم. واحدی رو که قراره توش مشغول بشم بهم معرفی کردن و با رئیسش و معاونی که قراره باهاش کار کنم، صحبت کردم. با رئیس سازمان هم یک ملاقات کوتاه داشتم. ولی هنوز برای معاینات پزشکی و سوء پیشینه نرفتم. گفتن بقیه کارها حدود یک ماه طول میکشه، خودت هم پیگیری کن. در مورد بقیه دوستان هم اونجا سوال کردم. گفتن به طور کلی دستگاه ها خیلی از این طرح استقبال نکردن. فکر میکنم دوستانی که کارشون به تاخیر افتاده نباید نا امید بشن و باید پیگیری کنن تا بالاخره دستگاه ها مجبور به استخدامشون بشن. موفق باشین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عاطفه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۱۶

   کد دیدگاه : 1270074

   فکر میکنم سازمان ما (سازمان ملی استاندارد) از همه جا جلوتر باشه
   من جواب آزمایش پزشمی و سوپیشینه امو تحویل دادم و گفتن منتظر ابلاغت باش!
   میخواستم بدونم در ارتباط با سمت و حقوق چیزی نگفتن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۱:۱۵

    کد دیدگاه : 1271154

    احکام شما صادر شده و اگر صادر شده با چه سمتی و چه حقوق و مزایایی ؟ ممنون

    پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۲۸

    کد دیدگاه : 1271376

    ما هم همه کارها انجام شده .فقط منتظر دستور بالا هستن!!

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۲۵

   کد دیدگاه : 1270187

   خوش به حال شما واقعا!کاش ما هم سازمانی بودیم که مدیران منطقی و فهمیده ای داشتند و در مقابل استخدام کارشکنی نمیکردند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۱۱

   کد دیدگاه : 1270260

   اینکه میگن داوطلب ها پیگیر باشن که استخدام بشن ابدا معنی نداره و منطقی نیست!!یعنی چی پیگیر باشم دوساله ما در فرایند این استخدامی هستیم ،ازمون کتبی،مصاحبه و گزینش و ….هر هفته یک نفر از دولت داره راجع به این استخدامی صحبت می کنه حالا مگه میشه دولت زورش به سازمان های خودش نرسه؟! و ما بریم خواهش کنیم که سازمان ها رضایت بدن! اگه از اول قرار بر نگرفتن می بود چرا برگزار شد و این همه تبلیغات؟ به نظر من بهتره اینقدر استرس به سایرین تزریق نکنیم و بزاریم این فرایند به پایان برسه.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : .

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۲۸

   کد دیدگاه : 1270399

   خوشبحال شما کاش یکی بود واحدی که ما میخواستیم مشغول بشیم رو معرفی میکرد .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۷

   کد دیدگاه : 1271161

   ببخشید شما قراره دقیقا با چه کسی توی سازمان اداری استخدامی کار کنید اگر ممکنه نام ایشون را ذکر کنید یا پست سازمانی (رییس سازمان- معاونین – رییس امور؟)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۲۱

    کد دیدگاه : 1274427

    با آقای قنبری که معاون آقای جمالی (رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی) هستن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بابک

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۰:۳۱

     کد دیدگاه : 1274763

     تبریک میگم موفق باشید رفتید سرکار از اونجا راجع به کارای بچه های گروهم پیگیر باشید اینجا خبر بدید ممنون میشیم ازتون چون ماها رفتیم تا ………………………….

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مریم

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۲:۳۸

      کد دیدگاه : 1274961

      ممنون. چشم، من تا جایی که بتونم در مورد بقیه دوستان هم پیگیری میکنم. انشاءالله کار همه دوستان هر چه سریعتر به سرانجام برسه.

      پاسخ دهید
 • نویسنده : .

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۱

  کد دیدگاه : 1268201

  سازمانی هست که گزینش رو انجام نداده باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۲۰

   کد دیدگاه : 1268988

   بله. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۴

   کد دیدگاه : 1269082

   بله هست. زیاد هم هست. چطور مگه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۷:۲۷

    کد دیدگاه : 1269654

    هسته ای که فعلا مصاحبه هم نگرفته …گزینش کیلو چند؟/؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سپيده

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۰۷:۵۹

     کد دیدگاه : 1270776

     مصاحبه كه همه رفتيم سازمانها فقط حق دارن گزينش بگيرن

     پاسخ دهید
   • نویسنده : .

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۰:۳۴

    کد دیدگاه : 1270407

    همینطوری

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۴۰

   کد دیدگاه : 1269772

   وزارتخونه داریم میگه چند نفر میگیرم بقیه رو نمی دونم.میگه از غریبی بپرس
   گزینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : .

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۰

  کد دیدگاه : 1268199

  سازمانی هیت که گزینش رو هنوز انجام نداده باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۲

  کد دیدگاه : 1266953

  کسانی که کارای گزنششون انجام شده و سازمانشون گفته منتظر نظر سازمان استخدامی هستن چرا از آقای غریبی پیگیری نمیکنن؟تا کی باید این آزمون کش پیدا کنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۱۸

   کد دیدگاه : 1267485

   اگر تونستید با آقای غریبی تماس بگیرید سلام منم بهش برسونید!!!!!!
   جواب نمیدن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۶

  کد دیدگاه : 1265642

  چرا ما (یا دست کم وزارت ارتباطاتی ها که با هم در ارتباط هستند) یک نامه این شکلی به رئیس جمهور ننویسیم؟

  http://www.khabaronline.ir/detail/679247/society/environment

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۷

  کد دیدگاه : 1264973

  این سازمانهایی که مراحل گزینششون تموم شده بهونشون چیه برای حکم نزدن و شروع کار؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ساحل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۲۲

   کد دیدگاه : 1265318

   استانداری ما میگه که پست های خالی رو فرستادن تهران تا عنوانش رو به دستیاری ستادی تغییر بدن و برگردونن و اونا هنوز اینکارو انجام ندادن و تا یه مدتی می گفتن سامانه داره به روز رسانی میشه
   واقعه نمی دونم قضیه از چه قراره !!!!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : دکتر بیکار 2

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۳:۵۳

    کد دیدگاه : 1265396

    خوشم میاد هرجا یه بهونه جدید میاره. یه چیزایی که اصلا آدم فکرشم نمیکنه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۵۶

   کد دیدگاه : 1265731

   وزارت کشور که میگه نتایج گزینش رو فرستادیم سازمان امور اداری استخدامی و منتظر اعلام اونها هستیم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۰۰

   کد دیدگاه : 1265976

   سازمان میراث فرهنگی هم میگه منتظریم سازمان امور اداری و استخدامی پست رو تعریف کنه..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۵۸

    کد دیدگاه : 1266238

    با این اوصاف میشه نتیجه گرفت که تصمیم نهایی در سازمان امور استخدامی باید گرفته بشه.و اونجا باید پیگیری کنیم ادامه روند رو

    پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۲۵

   کد دیدگاه : 1271370

   سلام وزارت دادگستری کار تمام شده اما اانگار مشکل همین سازمان استخدامی است برای تعیین گروه و امتیاز! !دیگر داریم پشیمان میشیم .یکی دوستان رفت وزارت خارجه .و این دستیار را منصرف شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۰

  کد دیدگاه : 1264400

  یعنی دیگه اینجا هم حوصلمو سر برده ، هر وقت میام فقط کامنتای این بچه های وزارت نیرو و داستان افزایش ظرفیت و ترکمان و امثالهمه… تو رو خدا یکی بیاد بگه از استانداری ها چه خبر؟ تو چه مرحله ای هستید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۷:۵۵

   کد دیدگاه : 1264741

   دوست محترم
   اول اینکه من وزارت نیرویی نیستم اما اینکه وزارت نیرویی ها اخبار و اطلاعات و نتیجه پیگیری هاشون رو می ذارن، به سایرین ارتباطی نداره. شما می تونید درخواست کنید که هم رشته ای ها یا هم سازمانی های خودتون لطف کنند (تاکید بر لطف) اطلاع رسانی کنند اما نمی تونید گلایه مند از اطلاع رسانی دیگران باشید.
   با احترام

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...