دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند 95: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ 11/12/95 لغایت 14/12/95 از ساعت 9 الی 30/10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره 5) –ورودی7 – طبقه دوم با شماره تلفن 88114020 – 88114025 مراجعه کنند.

1- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
2- اصل وتصویر کارت ملی
3- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
4- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
5- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا 5 در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
6- عکس 4*3 (4قطعه) پشت نویسی شده (6 فقره)
7- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر2: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر3: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت 30/10 الی 30/11 روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر4: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند 95: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید 20 بهمن 95: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ 95/8/30 در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ 25/7/1395 در صفحه شخصی در سامانه قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت 08:00 در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر 8 شهریور 95: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ 1395/7/12 لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1395/7/17 به آدرس و نشانی اینترنتی مذکور ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 95: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر 18 مرداد 95: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان قابل مشاهده مي‌باشد.

1- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
2- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ 1395/06/01 لغایت چهارشنبه مورخ 1395/06/03 از ساعت 9:00 الی 15:00 به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره 198 مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
3- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ 1395/06/08 در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر 17 مرداد 95: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394)

پیرواطلاعیه مورخ 95/03/17 این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال 1394و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ 95/03/18 لغايت 95/03/20)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ 95/04/01 الي 95/04/08 با مراجعه به سايت اين سازمان نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب 2 هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (4 اسفند 95)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (17 خرداد 95)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (23 اسفند 94 )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (19 اسفند 94 )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (18 اسفند 94 )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (17 اسفند 94 )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( 16 اسفند 94 )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (17 بهمن 94 )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (15 بهمن 94 )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (14 بهمن 94 )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (13 بهمن 94 )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (12 بهمن 94)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (11 بهمن 94 )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (11 بهمن 94)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (10 بهمن 94 )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (7 بهمن 94)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال 1394

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر 22 دی 94 : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند 94

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:19

  کد دیدگاه : 1606892

  سلام دوستان نظرتون راجع به مراجعه حضوری به سازمان برنامه و بودجه چیه؟آخه همش میگن مشکلمون اینه که اعتبار نداریم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:29

   کد دیدگاه : 1607315

   باید یه کاری بکنیم. اینجوری نمیشه .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:47

   کد دیدگاه : 1611771

   نظر همه مثبته(البته براي حضوره بقيه) (:music:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 1606855

  سلام دوستان وزارت بهداشت نظرتون راجع به مراجعه حضوری و دسته جمعی شنبه 4 اسفند ساعت 8 و نیم یا نه چیه چون معمولا اول هفته کارمندهای دولتی و اول ساع کاری بهتر کار میکنند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:47

   کد دیدگاه : 1608033

   من نظرم مثبته. خیلی خوب میشه. فقط ساعتش اگه هشت باشه خیلی خوب میشه جوری باشه ک بتونم بکارمم برسم. اول صبح هم سرشون کاملا خلوته. و اینکه شنبه 5 اسفند میشه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:19

    کد دیدگاه : 1608753

    بله اول صبح بهتره ولی زودتر از 8 و نیم نگهبانی اجازه ورود به وزارت خونه رو نمیده و رئیس ها معمولا 9 میان شاید 8 و نیم بهتر باشه میتونیم هم بریم پیش رئیس منابع انسانی و هم وقت ملاقات با وزیر بگیریم نظرتون؟فقط باز هم هماهنگ بشیم که بتونیم دسته جمعی بریم که فایده داشته باشه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:21

    کد دیدگاه : 1608811

    هشت هنوز نیامدن. من چند بار که رفتم تا یک ربع به نه معطل شدم تا امدن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:12

   کد دیدگاه : 1608190

   سلام.به نظرم بهتره دیگه به دفتر خود وزیر بهداشت مراجعه کرد تا سال آینده کارمون درست بشه.منابع انسانی که تا حالا کاری نکردن.همش بهانه میارن بودجه نیست!!برای ما بیست نفر بودجه ندارن ولی برای چندهزار نفر آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی بودجه دارن که تازه برگزار کردن!!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:22

    کد دیدگاه : 1608757

    بله عالیه ولی فکر کنم بدون هماهنگی قبلی اجازه ندن و خیلی هم راحت نباشه میتونیم بریم پیش رئیس منابع انسانی و یه وقت ملاقات با وزیر هم بگیریم نظرتون؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:19

    کد دیدگاه : 1608809

    سلام
    الان مدیر منابع انسانی اقای دکتر ابرازه هستن من پیگیری کردم گفتن به ایشون مراجعه کنید اگر قطعی است اعلام کنید تا من هم بیام

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:57

     کد دیدگاه : 1608877

     قطعیه اگه خودمون دلمون برای خودمون نسوزه و کاری نکنیم کسی برامون کاری نمیکنه و حقمون رو میخورن و کاری هم نمیتونیم بکنیم من موافقم لطفا دوستان هم هاهنگ کنید با هم بریم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:13

      کد دیدگاه : 1613682

      سلام

      پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 1604460

  سلام خدمت دوستان دستیار بلاتکلیف به خصوص تعدادی از بلاتکلیف های وزارت نیرو.
  دوستان وزارت نیرو یه طرحی ایده ای بدین چیکار کنیم ستاد بودجه نداره دفتر برق و انرژی هم جایی دیگه کسی رو معرفی نمیکنه میگه بیشتر نمیخوان پاس میده به پشتیبانی.اداری استخدامی هم میگه صبر کنید.باید فکری کنیم به غیر از پیگری چون شورش در اومده از بس زنگ زدیم.یعنی جای تو وزارت نیرو نیست بودجه داشته باشه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:42

   کد دیدگاه : 1604684

   به جمالی نامه بدیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:47

    کد دیدگاه : 1604783

    نامه دادم میگن پیگیری می کنیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:49

  کد دیدگاه : 1604380

  دوستان چندتا از وزارتخونه ها یا سازمانها شروع بکار کردند؟؟ اسامی خبر دارید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:25

   کد دیدگاه : 1604572

   اینها موندن: بهداشت. اتمی. نیرو. ارتباطات. اقتصاد. ورزش. برنامه بودجه
   بقیه شروع بکار کردند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:23

    کد دیدگاه : 1606542

    امیدی هست به این هایی ک شروع بکار نکردند؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:15

     کد دیدگاه : 1606589

     اون سازمانهایی که با قطعیت گفتند سال اینده شروع کاره بله ولی اونهایی که مثل ما میگن تا زمان نامشخص باید منتظر باشید خیر

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:09

   کد دیدگاه : 1604634

   وزارت صنعت
   وزارت دادگستری
   سازمان استاندارد
   وزارت کشور
   میراث فرهنگی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:04

  کد دیدگاه : 1603556

  اونایی که کارشون درست نشده دیگه ناامید شدند. وزارت خونه های مخالف و سازمان استخدامی دیگه خیالشون راحت شده کاری از دست ما برنمیاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:59

   کد دیدگاه : 1603903

   از جمله وزارت اقتصاد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:05

   کد دیدگاه : 1603912

   نتیجه شکایت به دیوان عدالت اداری چی شد؟
   سال گذشته شکایت کرده بودیم تا الان نتیجه گرفته بودیم حالا مثبت یا منفی!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:57

    کد دیدگاه : 1604153

    شکایت در مورد بخشنامه بود. در مورد عدم جذب سازمانهای باقی مونده کاری انجام نشده. شاید بتونیم از طریق اقای جمالی پیگیری بکنیم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:53

   کد دیدگاه : 1604149

   دیگه جواب تلفن رو هم نمیدن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 1589693

  گل بود به سبزه نیز آراسته شد! وزارت نیرو کم مسئله داشت خرج یه ساختمون جدید هم افتاد روی دوشش

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهداشت و درمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 1589630

  سلام، دوستان وزارت بهداشت لطفا زمان بدهید، باهم یه روز مراجعه کنیم حداقل برا سال اینده کاری کنند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:51

   کد دیدگاه : 1591370

   هفته اول اسفند من میرم وزارتخونه با مدیرکل منابع انسانی صحبت کنم.
   دقیقا یکسال از اعلام نتایج گذشته و خبری نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهداشت و درمان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:51

    کد دیدگاه : 1592350

    چند شنبه تشریف میبرید و چه ساعتی؟ تا اگه بشه چند نفر حداقل حضور داشته باشیم که برامون جلسه ای تشکیل بدهند

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:01

     کد دیدگاه : 1606768

     با سلام
     من یکشنبه ۶ اسفند اول وقت ساعت هشت و نیم میرم وزارتخونه

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:48

  کد دیدگاه : 1582848

  سلام. دوستان وزارت نیرو، خبر جدیدی نشد؟ اینا من رو سردرگم کردند.معلوم نیست کی به کیه!یکی میگه شما جایابی شدی. یکی میگه ما شمارونمی خواستیم. بودجه نداریم. و…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:11

   کد دیدگاه : 1582993

   23 مهر بین توانیرو و حرارتی و ساتبا ۲۸نفر تقسیم میشن.معاونت پشتیبانی نامه میزنه بودجه نیست کم کنید ۱۰ آبان دوباره تقسیم میکنن ۱۲ نفر کم میکنن ۱۶ نفر دوباره تقسیم میکنن از اون ۱۶ نفر ۴ نفر ستاد بودن که اون ها رو هم دوباره معاونت پشتیبانی قبول نمیکنه میشه 16 نفر بلاتکلیف .الانم صحبت ازسال آینده و…. است.
   اونی که میگه نمیخواییم امور اداری هست.
   اونی که میگه جایابی شدی از دفتر برق و انرژی هست.
   بهترین کار پیگیری از سازمان اداری استخدامی است که فشار بیارن چون من از اداری استخدامی می پرسم میگن وزرات نیرو میگه داریم انجام میدیم.
   همه ادارجات و سازمان ها چندنفر جذب گردند که بگن داریم انجام میدیم.
   این ور سال فکر نکنم خبری بشه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:39

    کد دیدگاه : 1585062

    از پیگیریتون تشکر می نکم آقای بابک. منم جزء اون 4 نفرم. البته الان جزء16 نفر. استخدامی رو من صحبت کردم. میگه از نظر ما کار شما تموم شده. با خانم ترکمان هم صحبت کردم، از نظر اوناهم کارما تموم شده. اتفاقا مشکل همین دفتربرق و انرژی هست که پیگیر نیست، باید از طریق همین دفتر پیگیر باشیم. چطوری:؟ نمی دونم!…

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:45

     کد دیدگاه : 1585218

     (:sorry:) (:sorry:) تشکر می کنم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:37

      کد دیدگاه : 1586843

      از امور اداری هم حتما پیگیری کنید
      81606116
      81606118

      پاسخ دهید
 • نویسنده : بهداشت و درمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:32

  کد دیدگاه : 1575502

  سلام. دوستان وزارت بهداشت لطفا یه خبری بدهند. چند نفر مشغول بکار شدند؟
  عنوان پستشون چیه؟
  حقوق گرفتند؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:18

   کد دیدگاه : 1576829

   منم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم چند نفر تو واحد بین الملل بقیه اش رو نمیدونم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:48

    کد دیدگاه : 1577229

    گویا دونفر قرار بود واحد بین الملل ورداره. 5 نفر برا مصاحبه صدا زده بودن که 2 نفر انتخاب شدند اما دیگه نمیدونم الان مشغول شدند یا نه. کاش خودشون یه خبری میدادند

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:19

   کد دیدگاه : 1576830

   شما چه رشته ای هستید؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:09

   کد دیدگاه : 1576866

   در وزارت بهداشت مگر کسی مشغول به کار شده؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهداشت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:31

   کد دیدگاه : 1576973

   سلام
   من مشغول نشدم و اصلا خبری نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:27

    کد دیدگاه : 1580449

    شما رشته تون چیه؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:02

   کد دیدگاه : 1578415

   بله انگار مشغول به کار شدن. اون طوری که من از صحبت خانووم کشکلانی فهمیدم اعتبار برای رشته های علوم پایه تامین نشده و فعلا پزشک ها جذب میشن و علوم پایه ها رو هوان خدا میدونه چی بشه.اما متاسفانه کسی صادق نیست من نمیدونم چند تا علوم پایه هستش که تهرانی باشه من فقط دو تا رو میشناسم اگه همه موافق باشن یه قراره دست جمعی پیش رییس منابع انسانی بریم اخه این طوری که نمیشه هر بار به ما میگن نامین اعتبار نشدید منتظر باشید میتزسم بگذره و اخر هم مثل همه جاهای دیگه فقط پزشکها رو بگیرن و در نهایت یه متاسفم نصیب ما بشه ولی اونی که تو کاره از ادم که در ارزوی موقعیت بهتره چه خبری داره که ما همه امید بستیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:46

    کد دیدگاه : 1579787

    خانم کشکلانی جواب سربالا میده.میگه لازم نیست مراجعه کنید خودمون تماس میگیریم!بودجه نداریم ولی چندنفر رو ظاهرا دارن جذب میکنند!! حاضر نیستن کار شهرستانیا رو حتی تو شهر خودشون درست کنند فقط کار تهرانیا رو درست میکنند!!

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:08

     کد دیدگاه : 1580399

     والااا منم که تهران هستم کاری برام انجام نشده😕

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 08:12

      کد دیدگاه : 1582831

      منم همین طور تهرانم ولی کاری برام نشده

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:27

     کد دیدگاه : 1580447

     دقیقا. میگن خودمون تماس میگیریم. معلوم نیست اون ور سال مشکل حل میشه یا نه.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:54

  کد دیدگاه : 1573500

  با سلام خدمت دوستان وزارت ارتباطات.
  سوال فنی داشتم.
  سازمان برنامه و بودجه برای سال آینده بودجه برای شما در نظر گرفته یا بالاخره چیکار کردین ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:49

   کد دیدگاه : 1578171

   قرار شد سال دیگه (:dash:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:56

    کد دیدگاه : 1578505

    برای سال بعد بودجه تامین شده یا سال بعد برای تامین بودجه میخوان اقدام کنند؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ....

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:43

  کد دیدگاه : 1567334

  سلام
  از تیر یا مرداد دیگه سری ب این سایت نزدم
  جز قبولی هایی بودم ک حکمم رو اول مهر زدن و دوستان الان ۴ ماهه حقوق هم گرفتن و بنده ب دلیل مسایل شخصی ۱مهر انصراف دادم صرفا بخاطر عدم سکونت در تهران
  الان ی استخدامی قبول شدم شهر خودم در مرحله صدور کد و حکم هستیم ..داشتم صفحاتو میگشتم یهو گفتم ی سر بزنم ببین دستیارا ب کجا رسیدن
  ما ک از دست دادیم چی شد
  کامنت ها رو خوندم
  مثل اینکه اعتراص صورت گرفته و میخوان دستیاری رو تبدیل ب کارشناس میکنن
  من چند بار اومدم گفتم انقدر منم منم نکنید انقدر هی نگین باید با ما فلان کنن بهمان کنن بذارید جدب بشیم بعد
  گفتین اره تو قبول نشدی زورت اورده فک میکنی ما مثل تواییم اگه راست میگی اسمتو بگو تو لیست ببینیم و فلان و بهمان
  خداروشکر همه دارن جدب میشن
  ولی خوب بودن ب گفتن نیست هر موقع جانعه به ماها جایگاه نخبگی داد دیگه نیازی نیست بوق بگیریم دستمون بگیم
  وقتی جامعه هم پدیرای ما نباشه یا حداقلش اینکه ما رو نمیبرن تو پر قو بدارن چون اسممون مثلا نخبه است (با فرص ک واقعا شرایط استخدامی معیارهای دقیق نخبگی بوده) پس نخبه نیستیم
  من ک روش زندگیم رو دارم تغیر میدم
  دکترا هم قبول شدم دارم میخونم دلی دیگه کتاب نوشت و مقاله نوشتن و توهمات نخبگی و علمی بودنمو گداشتم کنار
  اگه تونستم با دانشی ک تاحالا ب دست اوردم خوب پول دربیارم نخبه ام و واقعا چیزی یاد گرفتم
  وگرنه هیچ
  موفق و موید باشید
  انشالا ک پست دستیاری تعیری نکنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:53

   کد دیدگاه : 1567875

   دوست محترم فکر نمی کنید اینکه شما دلتون از اول با دستیاری نبوده ، دلیل این نوع نگرشه

   هر چیز که در جستن آنی، آنی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:32

   کد دیدگاه : 1568271

   دوست محترم
   شما که اینقدر مصر هستید روی حرفتان، بهترین و ساده ترین راه این هست که خودتان را معرفی کنید. چه بسا دیگران هم متنبه و هم دیدگاه شما شوند. شما که اینقدر خیرخواهانه در راستای آگاهی دوستان می کوشید و هر از چند گاهی هم سراغشان را می گیرید و جویای احوال می شوید، لطف کنید منت را تمام کنید.
   با سپاس

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:41

   کد دیدگاه : 1571645

   سلام دوست عزیز
   این جمله چی میگه؟ (امیدوارم منظورت اونی نباشه که من فهمیدم!) —–> مثل اینکه اعتراص صورت گرفته و میخوان دستیاری رو تبدیل ب کارشناس میکنن

   قویا حس میکنم که از اساس داری اشتبا میزنی داداش و در جریان امور نیستی.
   بهرحال شما الان دیگه خرجت سوا شده از دستیاران. برات آرزوی موفقیت داریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امور ارتباطات

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:43

  کد دیدگاه : 1563754

  دوستان وزارت نیرو سلام.
  یک سوال داشتم در مورد اینکه آیا وزارت نیرو افرادی رو که برای شرکت های زیر مجموعه (نه سازمانها) جذب کرده، عنوان دستیار هم توشون هست یا همه با عنوان کارشناس جذب شدن. شنیدم برای شرکتها پست دستیار ستادی تعریف نشد!؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:55

   کد دیدگاه : 1564504

   سایت اداری استخدامی نگاه کنید طبقه بندی مشاغل تو بخش شورای عالی اداری هست سمتی به عنوان دستیار ستادی تعریف نشده.
   قرار تعریف بشه
   کی؟معلوم نیست.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:46

  کد دیدگاه : 1563208

  سلام به همگی
  از ورارت بهداشت خبری نشده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهداشت و درمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:55

   کد دیدگاه : 1564271

   سلام. من که بلاتکلیفم. بقیه دوستان خبری دارند؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:18

   کد دیدگاه : 1564553

   متاسفانه خبری نیست.به نظرم از این به بعد بجای مراجعه به خانم کشکلانی مستقیم سراغ مدیر منابع انسانی باید بریم…حداقل برا سال آینده کارمون درست بشه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:49

    کد دیدگاه : 1566047

    شما میدونید چند نفر تو وزارت بهداشت جذب شدن؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:05

     کد دیدگاه : 1566294

     تو لیستی که بهمن پارسال تو سایت سنجش منتشر شده بود حدود 18 نفر بودیم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:20

      کد دیدگاه : 1567705

      نه منظورم اینه که شزوع به کار کردن چند نفر؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:03

       کد دیدگاه : 1568129

       مگرکسی شروع بکار کرده؟کی و کجا؟

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 08:20

       کد دیدگاه : 1573422

       بله فکر کنم یه چند نفری شروع به کار کردن شما چی تا حالا بهتون زنگ زدن؟

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 21:31

       کد دیدگاه : 1574626

       اگر بودجه ندارن پس چطور چندنفر شروع بکار کردن؟! پس بودجه بهانشون هست.هرطور دلشون بخواد عمل میکنند.

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:35

  کد دیدگاه : 1560443

  سلام. دوستان وزارت نیرو گروه آب: آیا کسی برای گزینش دعوت شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:19

   کد دیدگاه : 1561557

   خیر. قرار هم نیست دعوت بشن. فقط راهش اینه که آب رو هم بین شرکت ها تقسیم کنند که هنوز اقدامی نکردند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:20

    کد دیدگاه : 1561835

    چه غم انگیز ……

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:39

     کد دیدگاه : 1562038

     باز باید پیگیر باشیم شاید راضی به تقسیم بشن

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:44

  کد دیدگاه : 1560183

  سلام دوستان وزارت اقتصاد کسی خبری نداره جدیداً؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:23

  کد دیدگاه : 1560129

  دیوان خبری نشد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:27

   کد دیدگاه : 1573403

   نه فعلا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 1553286

  عزیزان وزارت نیرو که طبق اطلاعات حاصله حداقل 15 یا 16 نفر هستن که اتفاقی براشون نیفتاده منتظر چی هستن من نمیدونم.
  میخواهید که بشینید تا چی بشه یه پیگیری ،زنگی، حرکتی فقط با دو سه نفر که اتفاقی نمیفته .
  من کتبی نامه زدم گفتم بزنید اداری استخدامی پول نداریم این آقا رو جذب کنیم نشد گفتم بدید برق آذربایجان نشد دلیلش اینه که به آدم آخرش میگن زیاد بالا پایین می پری چرا بقیه پیگیر نیستن .
  یه دکتر بیکار2 بود که اونم حل شد خدارو شکر رفت توانیر و یه خانمیم از آبی ها است بقیه انگار دست به دعا هستند!
  منتظر باشید تا ……………

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:39

   کد دیدگاه : 1554393

   یاشاسین تراختور.
   بابک جان، ما هم پیگیر هستیم. با رفتی رو فاز 16 نفر! عزیزم از اون 16 نفر 10 نفرشون الان تو مرحله گزینشن. تغییرات داره تو وزارت صورت می گیره.معاون برق وزارت تراختوری شده. اگه استیبل بشه ظاهرا کارراه اندازه. ماهم کنارتیم. ولی من بشخصه مخالف نامه هستم.بنظرم پیگیری از دفتر معاونت برق از هفته بعد موثرتره.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:54

    کد دیدگاه : 1554528

    کلا 12 نفر جایابی شدن آمار دقیقه.بقیه خبری نیست.مالی میگه پول نیست برنامه و بودجه میگه چی میگی دفتر ارجمندی هم میگه محکم پیگیریم انشالا سال بعد.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دوست

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:32

   کد دیدگاه : 1555191

   بابا استرس ندید 38 نفر بودیم برق و انرژی که چرا میگید 16 یکی دیگه میگه 10 . وای

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:37

    کد دیدگاه : 1555454

    کلا ۲۸ نفر بود.
    ۱۲ نفر بین ساتبا و حرارتی و توانیر کارشناس و دستیار مختلط پخش شدن ۴ نفرم ستاد بود که قبول نشد .دیروز با خندان چک کردم درسته درسته.پشتیبانی خود ستاد کلا قبول نمیکنه.۱۵ یا ۱۶ نفر بلاتکلیفن.نحوه انتخاب اون ۱۲ نفرم میگه اسامی رو دادیم خودشون انتخاب کردن .
    شماره پیگیری
    یک.خندان ۰۲۱۸۱۶۰۶۸۲۰
    دو.ترکمان ۰۲۱۸۱۶۰۶۸۵۳
    سه.پشتیبانی.۰۲۱۸۱۶۰۶۱۱۶
    چهار .برنامه و بودجه.۰۲۱۸۱۶۰۰۰۰۰ میگیوصل کنن.
    پنج.غریبی اداری استخدامی.۰۲۱۸۵۳۵۲۳۴۵ میگی پیگیر بشه چیکار کردن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : دوست

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:08

     کد دیدگاه : 1555713

     ممنون یعنی الآن تماس بگیرم بهم میگن جزو 12 نفر اول هستم یا 16 نفر بلاتکلیف؟ یا بیشتر هم توضیح میدن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:07

      کد دیدگاه : 1555897

      شما اگر گزینش نشدین جزو 16 نفر هستید

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:36

       کد دیدگاه : 1578553

       روش تماس رو میفرمایید.

 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:18

  کد دیدگاه : 1549443

  دوستانی که مثل بنده در وزارت نیرو موندن رو هوا لطفا تک تک نه جمعی به شماره 02181606132 نامه ای تو مضمون زیر بزنن به دفتر وزیر نیرو.فقط تایپ می کنی از این فکس های اینترنتی میفرستی از پشت کامپیوترم نمیخواد پاشی یه امضا میندازی زیر نامه با عکس و….
  خدا وکیلی بزنید.من استادیومی هستم تراکتوری هم هستم هرکی شعار نده در طرفداری از تیمش البته میگن اومده سینما و بی غیرت و…. .
  دو ماه تا عید مونده یه زوری بزنیم بلکه انشالا تا عید خبری بشه.
  بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر اردکانیان
  وزیر محترم نیرو
  با سلام
  احتراما به استحضار می رساند در میان چندین سازمان و وزارتخانه زیر مجموعه نهاد ریاست جمهوری با وجود تاکید معاون اول رییس جمهور جناب آقای دکتر جهانگیری و ریاست سازمان اداری استخدامی جناب آقای دکتر انصاری مبنی بر جذب فارغ التحصیلان دانشگاه ها با شرایط سخت تحت عنوان دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی ،جهت کمک به دستگاه ها در چارچوب برنامه اصلاح نظام اداری، وزارت تحت فرمان جنابعالی با عنوان عدم تامین مالی استخدامی مذکور سیاست فرسایشی را در دستور کار قرار داده است. به دو صورت:
  1-اعلام نکردن عدم نیاز افراد مذکور به سازمان اداری استخدامی.
  2-عدم تامین مالی .
  فلذا استخدامی را در حال مسکوت قرار داده است .
  امید است جنابعالی که از دانشمندان حوزه انرژی می باشید و به استناد بیانات شخص جنابعالی و نحوه انتخاب مسئولان در وزارت نیرو نشان داده اید که به تخصص اهمیت والایی قائل هستید سردرگمی اینجانبان را جهت برداشت باری از مشکلات وزارت تخصصی نیرو به پایان برسانید.
  با تشکر

  عدم نیاز نمیزنن نگران نباشید اون من قبلا پرسیدم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:22

   کد دیدگاه : 1550094

   ممنون. میفرستیم. پشتیبانی حتی به خودش زحمت نداده که یک نامه به انسانی بزنه بگه بودجه تامین نشده.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:43

  کد دیدگاه : 1546660

  دو سال بیکاری دو سال رد نشدن بیمه دو سال حقوق نگرفتن. این خسارت ها رو کی قراره بده؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:31

   کد دیدگاه : 1546784

   دششششششمن!
   چون همه دارن میگن کی بود کی بود من نبودم

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...