دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات گزینش اولین استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند ۹۵: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ ۱۱/۱۲/۹۵ لغایت ۱۴/۱۲/۹۵ از ساعت ۹ الی ۳۰/۱۰ صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره ۵) –ورودی۷ – طبقه دوم با شماره تلفن ۸۸۱۱۴۰۲۰ – ۸۸۱۱۴۰۲۵ مراجعه کنند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
۲- اصل وتصویر کارت ملی
۳- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
۴- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا ۵ در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
۶- عکس ۴*۳ (۴قطعه) پشت نویسی شده (۶ فقره)
۷- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر۲: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر۳: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت ۳۰/۱۰ الی ۳۰/۱۱ روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر۴: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند ۹۵: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید ۲۰ بهمن ۹۵: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۷/۸، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۴ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ ۹۵/۸/۳۰ در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ ۲۵/۷/۱۳۹۵ در صفحه شخصی در سامانه http://dastyar.karmandiran.ir قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت ۰۸:۰۰ در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۲ – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر ۸ شهریور ۹۵: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۶/۲۹، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۲ لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ شهریور ۹۵: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور (منبع: sanjesh.org)

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ ۹۴/۱۲/۲۱، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه ۹۵/۷/۵ در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر ۱۸ مرداد ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده مي‌باشد.

۱- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
۲- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره ۱۹۸ مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
۳- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر ۱۷ مرداد ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد (منبع: sanjesh.org)

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

پیرواطلاعیه مورخ ۹۵/۰۳/۱۷ این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ ۹۵/۰۳/۱۸ لغايت ۹۵/۰۳/۲۰)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ ۹۵/۰۴/۰۱ الي ۹۵/۰۴/۰۸ با مراجعه به سايت اين سازمان به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب ۲ هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (۴ اسفند ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (۱۷ خرداد ۹۵)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (۲۳ اسفند ۹۴ )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (۱۹ اسفند ۹۴ )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۸ اسفند ۹۴ )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (۱۷ اسفند ۹۴ )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( ۱۶ اسفند ۹۴ )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۷ بهمن ۹۴ )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (۱۵ بهمن ۹۴ )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۴ بهمن ۹۴ )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۳ بهمن ۹۴ )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۲ بهمن ۹۴)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (۱۱ بهمن ۹۴ )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۱ بهمن ۹۴)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۰ بهمن ۹۴ )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۷ بهمن ۹۴)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ دی ۹۴ : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند ۹۴

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ۹۴) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۶

  کد دیدگاه : 1427913

  سلام
  دوستان با ما هم تماس گرفتند و. فردا اولین روز کاریمون هست و میرم که ابلاغو دریافت کنیم
  سازمان ملی استاندارد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۷

  کد دیدگاه : 1425698

  از وزارت نیرو چه خبر امروز ترکمان جواب نداد اصلی ها کار گزینششون شروع شد یا منتظر نظر معاون وزیر هستن؟
  کار بچه های آب چرا انجام نمیشه؟شروع شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۲۱

   کد دیدگاه : 1426003

   گزینش هنوز شروع نشده.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۱

  کد دیدگاه : 1425320

  از استانداری کسی شروع به کار نکرده؟
  میشه بگید تو چه مرحله ای هستید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۵

   کد دیدگاه : 1425869

   خیر هنوز کسی شروع به کار نکرده. گفتن بزودی نامه معرفی پست به استانداریها ابلاغ میشه. برخی گزینش شدن و برخی نه. بعد از نامه معرفی شغل، اونایی که گزینش شدن ظاهرا میرن به مرحله ثبت در سایت کارمندایران و صدور کد استخدامی. بقیه هم که باید برن گزینش

   پاسخ دهید
   • نویسنده : و

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۳:۴۰

    کد دیدگاه : 1426437

    ای بابا هنوزم باید رفت تو این سایت کارمندایران؟؟؟
    لابد اونجا هم‌ کلی طول میکشه تا کد مستخدمی بیاد😣 (:dash2:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امور صنايع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۰

  کد دیدگاه : 1424458

  حكم وزارت صنعت دو وصد يعني دريافتي بالاي سه و هفتصد ميشه، چون من حكمم يك و هفتصده تو سازمانمون و الان سه ميگيرم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امور صنايع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۲۰

   کد دیدگاه : 1424462

   حدود يك ميليون و سيصد و پنجاه رفاهي(0.65حكم)، حداقل اضافه كاري حدود چهارصد تومن، هزينه غذا صدو و بيست تومن، جمع حقوق با دو ميليون و صد حكم ميشه تقريبا چهار ميليون كه سيصد تومن كسورات ازش كم ميشه و دريافتيشون حدود سه ميليون و هفتصده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امور صنايع

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۳۱

    کد دیدگاه : 1424477

    تازه همه سازمانها حدود دويست و پنجاه هزينه اياب و ذهاب هم ميدن كه شركت ما بهمون نميده چون سرويس داريم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : امور صنايع

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۴۰

    کد دیدگاه : 1424487

    البته حقيقتش بايد بگم منم انتظار حكم دو وصد رو از وزارت صنعت نداشتم (:sorry:) ، چون الان رييس اداره خودم تو برق داره حكم سه و ششصد ميگيره و دريافتيش شش و دويسته (:wacko:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۰:۱۲

     کد دیدگاه : 1424617

     درسته
     حکم و دریافتی فرق داره

     پاسخ دهید
    • نویسنده : مسعود

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۲:۳۰

     کد دیدگاه : 1425049

     رییستون حکمش 3.600 هس و دریافتی ش 3.200
     بعد چطور شما تو همون اداره حکمتون 1.700 هس و دریافتی 3؟!!!!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۴:۲۱

      کد دیدگاه : 1425321

      دقیق تر بخونید 6200 نه 3200

      پاسخ دهید
     • نویسنده : امور صنايع

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۴:۳۹

      کد دیدگاه : 1425360

      دريافتي شش و دويسته معمولا دريافتي 1.7 برابر حكمه

      پاسخ دهید
      • نویسنده : مسعود

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۰۹:۰۴

       کد دیدگاه : 1426763

       درسته
       ببخشین من اشتباه خوندم

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۲۰

   کد دیدگاه : 1424526

   ب نظر من که انقدر نمیشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۹:۲۸

    کد دیدگاه : 1424531

    برای متاهل و دکتری ها حالا شاید به چهار برسه.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : *****

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۳۴

  کد دیدگاه : 1424072

  سلام دوستان
  از بچه های نهاد کسی اینجا هست؟
  لطفأ بگید در چه مرحله ای هستید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دستیاری نهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۰۳

   کد دیدگاه : 1426759

   سلام
   من نهاد هستم.
   آخرین اتفاقی که افتاده این بوده که حدود دوماه پیش حراست بهم زنگ زد رفتم یه سری فرم پر کردم. حدود یک ماه پیش هم از امور اداری زنگ زدند یه سری مدارک خواستند که بردم. همین. نه گزینشی نه هیچ چیز دیگه.
   شما چطور؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۴۵

  کد دیدگاه : 1424010

  از وزارت بهداشت کسی اطلاع نداره؟
  از آخرین مصاحبه ای که در مرداد ماه در وزارتخونه انجام شد دیگه هیچ خبری نشده😔

  پاسخ دهید
  • نویسنده : PhD

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۲۶

   کد دیدگاه : 1424858

   فعلا هیچی.
   من مرداد مصاحبه نرفتم!
   چه مصاحبه ای بود؟ نکنه همونیه که ارریبهشت یا خرداد رفتیم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۱۱

    کد دیدگاه : 1424984

    شاید همون بوده یک عده اردیبهشت و خرداد رفتن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۸

  کد دیدگاه : 1423722

  حکم وزارت دادگستری هد چند خورد خبری ازشون نیست فک نمی کنم اونها حکموشون اینقدر کم بوده احتمالا سازمان ها دارن سلیقه ای عمل می کنن به نظرموزارت صنعتی ها حکم رو ببرن سازمان استخدامی نشدن بدن شاید اشتباه صادر شده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۶

   کد دیدگاه : 1423980

   اون دوستی ک وزارت دادگستری بودن گفتن که شخصی از اول شهریور ماه مشغول شده و حقوقش سه و. نیم بوده!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۲۲

    کد دیدگاه : 1424464

    از طرف دیگران خبر کذب ندید آقااااااااا
    ای بابا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۱۸

   کد دیدگاه : 1424461

   مهم اینه که فیش حقوقی چقدره.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۲۰

   کد دیدگاه : 1424463

   سلیقه ای نیست. اصول حاکم بر پرداختی سازمانها و البته بودجه هاشون متفاوته
   مثلا وزارت نفت قطعا با استانداریها خیلی فرق داره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۸

  کد دیدگاه : 1423354

  یه دوستی حدودا ۸ روز پیش گفتن من چهارشنبه میام در مورد وزارت کشوری ها یه خبری میدم
  پس چی شد؟؟؟
  مگر نگفتید یکی دو هفته ای بهشون ابلاغ میشه؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۰۸

   کد دیدگاه : 1423756

   دوست عزیز براساس پیگیری ها انجام شده کار بعضی از استانداری ها انجام شده ولی وزارت و مابقی استانداری ها قرار هفته پیش رو انجام بشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : صنعت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۸

  کد دیدگاه : 1422071

  حکم بچه های وزارت صنعت زده شد
  متاسفاه دو ملیون و صد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هلیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۵۹

   کد دیدگاه : 1422143

   وای خدای من این وحشتناکه
   چقد کم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هلیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۰۴

   کد دیدگاه : 1422150

   شما استخدام پیمانی شدید؟
   عنوان پستتون همون دستیاریه؟
   حکمتون معادل حکم یه رییس اداره تو وزارت صنعته؟
   منظورم اینه که همترازی رو براتون اعمال کردن؟
   الان بالاخره رییس اداره هستید یا کارشناس؟
   ممنون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۱۷

   کد دیدگاه : 1422258

   باورم نمیشه. دو سال انتظار و دوندگی برای دو و صد؟؟؟ پس این همه سر و صدا برای جذب دستیاران جوان چی بود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۹

   کد دیدگاه : 1422364

   یعنی پونصدهزار تومان تفاوت داره با حکم کارشناس!
   حکم کارشناسان مطابق قانون خدمان کشور حدود یک و ششصد هست!
   البته به این رقم مزایا اضافه میشه تقریبا یک میلیون تومان هست
   یعنی دریافتی حدود سه میلیون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۰۰

   کد دیدگاه : 1422392

   ی سوال از حکم دو. میلیون و صد چون بالای دومیلیون تومانه ده درصد مالیات کسر میشه؟؟؟
   یعنی چی اضافه کردن پس😡

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۲۸

   کد دیدگاه : 1422620

   همه تو شوک هستند یا فقط من اینجوری شدم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۵۱

    کد دیدگاه : 1422759

    همه!
    من انتظار حداقل سه و نیم دریافتی داشتم!
    یعنی حداقل دو نیم تا دو و هفتصد حکم باشه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۱۰

   کد دیدگاه : 1424040

   محل کارتون خود وزارتخانه تهران هست یا شهرستان؟2100 آخرشه یا مزایایی اضافه میشه! ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۲۹

  کد دیدگاه : 1416811

  شماره پیامک شبکه خبر: 1000601
  شماره پیامک مجله خبری شبکه یک سیما 10001915
  شماره پیامک باشگاه خبرنگاران شبکه جوان شبکه خبر سیما 30002394

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۸

   کد دیدگاه : 1419513

   دوستان همه زودتر به این شماره ها پیامک بدیم شاید خبرش پخش بشه و زودتر رسیدگی بشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۱

  کد دیدگاه : 1416067

  سلام دوستان
  من در مرحله انتظار برای صدور کد مستخدمی از طرف تهران هستم که البته 2 ماه به درازا کشید!
  جدیدا استاندار شهرمون عوض شدن، بنظر شما این موضوع چقدر می تونه نگران کننده و یا نویدبخش باشه؟!
  سپاس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ساحل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۱۵

   کد دیدگاه : 1420224

   به نظر من اگر خودتون مراجعه حضوری داشته باشید به سازمان اداری استخدامی چندساعته کارتون حل میشه. فکر نمیکنم تغییر استاندار تاثیری توی روند این استخدامی داشته باشه مشکلی نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۶

  کد دیدگاه : 1415159

  به جای این حرفا و ناله و درد دل بهتره اعتراض کنیم! بریم سازمان مدیریت
  واقعا کلافه شدیم
  من پیشنهاد کار دارم و بلاتکلیفم! میتونم تا عید یک قرارداد داشته باشم! و همه در یک وضعیت بلاتکلیفی به سر میبریم!
  افسرده شدم
  دکتر دانشگاه سراسری تهران لنگ یک میلیون مونده!
  خب یک کاری کنیم
  از ادمین خواهش میکنم اجازه بده یه روز و. ساعت ست کنیم
  سپاس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۲۳

   کد دیدگاه : 1415660

   هر از چند وقتی میایم‌ اینجا میگیم‌ اعتراض و باز یه مدت دیگه هیجانش میخوابه
   دوست عزیز کسی حال نداره کاری کنه یا حرکتی بزنه
   دیگه امان از وقتی که یکی بیاد بگه من شنیدم‌ قراره کارا تا یکی دو هفته دیگه درست بشه ، دیگه جماعت بیحال حتی نمیاد اینجا یه پیامم‌ بذاره ، خیالش میشه تخخخت که به زودی میره سر کار
   دوباره میبینیم خبری نشد
   میایم‌مینویسیم بچه ها بیاید اعتراض کنیم‌ و قولتون میدیم این سیکل باطل تا سالها ادامه خواهد داشت !!!!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۱:۲۵

    کد دیدگاه : 1416181

    مشکل اینه نمیشه قرار تنظیم کرد!
    شماره تلفن همو نداریم
    پست هایی ک ب روز خاصی اشاره دارن. تایید نمیشن
    این استخدامی خارج از تصور طولانی شده
    واقعا حداقل به من بیست میلیون خسارت وارد. شده به خاطر قراردادهایی که نبستم!
    و متاسفانه نه آقازاده ایم و نه با آقایان حشر و نشر داریم
    حتی نمیدونم مشکل دقیقا کجاست! کی راست میگه کی دروغ
    یک سری از سازمانها ادعا میکنن مشکل بودجه دارن و یک سری ضعف سیستم سازمان مدیریت مطرح میکنند!
    که به نظر یا از سر. باز کردن مراجعین مباد یا کوته فکری و بی کفایتی مسیولین که تمهیدات لازم ندیدن پیش از برگزاری آزمون که هنوز هم بعد از گذشت زمان از یک تدبیر درست درمانده اند
    چه تعبیری جز کوته فکری و کم کاری مسیولین میشه داشت؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۶:۲۷

     کد دیدگاه : 1416801

     ادمین عزیز لطفا شما بفرمایید ما چطور اعتراضمونو به گوش مسیولان برسانیم؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : admin

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۷:۳۱

      کد دیدگاه : 1416982

      راه برای این مورد زیاد هسست دوست عزیز.
      ولی خب طبق تجربه ما اکثر افراد در استخدامی ها سعی بر تهییج دیگران به قادامی دارند که خودشان قصد شرکت درش رو ندارند.
      این باعث عدم جوابدهی میشه.

      پاسخ دهید
  • نویسنده : امور صنايع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۷:۵۷

   کد دیدگاه : 1415885

   من كاملا موافقم و بنظرم بايد دسته جمعي اقدام كرد تا به خودشون بيان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۹:۴۷

    کد دیدگاه : 1416020

    دوستان برنامه حالا خورشید هم پیگیر از این دست مسایل هست
    لطفا از اون طریق هم اقدام کنید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مستر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۵

  کد دیدگاه : 1414317

  سلام دوستان از وزارت کشور خبری نیس؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۳

  کد دیدگاه : 1412947

  استانداری ما میگه در صددیم ‌که یه سری پست جابه جا کنیم که بشه شما رو بگیریم !

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ندا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۵

   کد دیدگاه : 1413229

   خسته نباشند. خوب این کار و اول باید میکردند. اولین نامه ای که به ادارت زندند همین بوده که پشت خالی معرفی کنند. الان این کار باید انجام شده باشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۴۱

    کد دیدگاه : 1414521

    ببخشید شما هم استاندای هستید؟ تو چه وضعیتی هستید؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۴۲

   کد دیدگاه : 1414157

   بعید میدونم حرفشون واقعیت داشته باشه
   چون اعلام شد که سازمانها از قبل پست ها رو اعلام کردند و بر اساس اون ها پذیرش انجام شده.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۴۲

    کد دیدگاه : 1414522

    شما تو استانداریتون شروع به کار‌کردید؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۱۷

   کد دیدگاه : 1414252

   لابد اینم بهانه ای شده برای ارتقاء خودشون

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...