استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی

دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


تجربیات نقل شده توسط کاربران سایت ایران استخدام از روند استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۹۴ (حاوی تمامی مراحل):

جهت مشاهده تجربیات کاربران اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند ۹۵: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ ۱۱/۱۲/۹۵ لغایت ۱۴/۱۲/۹۵ از ساعت ۹ الی ۳۰/۱۰ صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره ۵) –ورودی۷ – طبقه دوم با شماره تلفن ۸۸۱۱۴۰۲۰ – ۸۸۱۱۴۰۲۵ مراجعه کنند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
۲- اصل وتصویر کارت ملی
۳- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
۴- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا ۵ در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
۶- عکس ۴*۳ (۴قطعه) پشت نویسی شده (۶ فقره)
۷- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر۲: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر۳: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت ۳۰/۱۰ الی ۳۰/۱۱ روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر۴: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند ۹۵: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید ۲۰ بهمن ۹۵: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۷/۸، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۴ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید • به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ ۹۵/۸/۳۰ در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ ۲۵/۷/۱۳۹۵ در صفحه شخصی در سامانه http://dastyar.karmandiran.ir قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت ۰۸:۰۰ در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۲ – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر ۸ شهریور ۹۵: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۶/۲۹، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۲ لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ شهریور ۹۵: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ ۹۴/۱۲/۲۱، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه ۹۵/۷/۵ در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.

منبع: www.sanjesh.org


خبر ۱۸ مرداد ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده مي‌باشد.

۱- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
۲- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره ۱۹۸ مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
۳- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر ۱۷ مرداد ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد (منبع: sanjesh.org)

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

پیرواطلاعیه مورخ ۹۵/۰۳/۱۷ این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ ۹۵/۰۳/۱۸ لغايت ۹۵/۰۳/۲۰)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ ۹۵/۰۴/۰۱ الي ۹۵/۰۴/۰۸ با مراجعه به سايت اين سازمان به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب ۲ هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (۴ اسفند ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (۱۷ خرداد ۹۵)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (۲۳ اسفند ۹۴ )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (۱۹ اسفند ۹۴ )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۸ اسفند ۹۴ )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (۱۷ اسفند ۹۴ )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( ۱۶ اسفند ۹۴ )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۷ بهمن ۹۴ )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (۱۵ بهمن ۹۴ )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۴ بهمن ۹۴ )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۳ بهمن ۹۴ )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۲ بهمن ۹۴)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (۱۱ بهمن ۹۴ )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۱ بهمن ۹۴)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۰ بهمن ۹۴ )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۷ بهمن ۹۴)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ دی ۹۴ : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند ۹۴

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ۹۴) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۱۴

  کد دیدگاه : 1149813

  با توجه به اینکه هدف از این استخدامی بکارگیری نخبگان بوده و رهبری هم دهر ساله جلسه با نخبگان دارند و تاکید روی لکارگیری درست نخبگان،در صورتی که بتونید با دفتر رهبری ارتباط برقرار کنید و دفتر ایشون نامه برنند کار مطمءنا سریعتر پیش میره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دستیار*

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۱ فروردین ۹۶

   ساعت ارسال : ۱۲:۱۴

   کد دیدگاه : 1150115

   سلام دوست عزیز من تماس گرفتم حدود 10 روز پیش ، گفتند ما دستوری نمی تونیم بدیم فقط می تونیم در حد یه نامه براشون ارسال کنیم ولی در روال تصمیم گیریشون ما نمی تونیم وارد بشیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرابختیاری

   تاریخ ارسال : امروز

   ساعت ارسال : ۱۹:۵۲

   کد دیدگاه : 1150932

   برادر جان اون جلسه ای که شما میگین رو رهبری با ماها ندارن که با اعضای سازمان ملی نخبگان دارن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : امروز

    ساعت ارسال : ۲۱:۰۵

    کد دیدگاه : 1150956

    منظور توجهشون به نخبگان هست.خوب مشخصه که جلسه با ما ندارند خواهرجان

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۲۳

  کد دیدگاه : 1149529

  جناب غریبی هفته دوم عید هستند؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۰

  کد دیدگاه : 1149524

  اوه … ببخشید یادم رفت. سال نو پیشاپیش مبارک .. ایشالله سال دیگه برید سر کار اونوقت قدر بیکاریو 13 روز تعطیلیه عیدو میدونید.

  (این کامنتو سایت ایراد میگیره میگه خیلی تنده! 🙂 )

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۸

  کد دیدگاه : 1149521

  بیایید بهار را شعر زندگی کنیم
  بیایید در کوچه های خیس بی کسی عشق را ترانه کنیم و ترانه را
  در گوش جوانه ها زمزمه کنیم
  بیایید جوانی را با سبزه های عاشقی گره زنیم
  صمیمیت را آب دهیم
  با آب از خاک گذر کنیم و پای درددل ریشه سپیدارها بنشینیم
  بیایید باران را بهانه کنیم
  چترها را ببندیم
  بگذریم از ابر
  با خورشید پیمان بندیم و با هر صبح طلوع کنیم و امید را
  در رشته های سبز آزادگی فریاد کنیم
  بیایید از شکوفه های ارغوان سراغ امید را بگیریم
  از پرچین شب بگذریم و آنسوی راز و نیاز طلوع کنیم
  آنسوی خیال
  سوار بر نسیم بهار
  دانه های آزادی را در دشت سوخته بپاشیم
  که بهاران فصل سرود باران است

  این شعر خودمه ها 🙂 تعریف کنید ازش… ضمنن سفارشات هم پذیرفته میشود (تبریک سالگرد ازدواج، تولد، ولنتاین حتی) چیکار کنیم دیگه! خبری که نشد از این نیرو!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : من

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۱ فروردین ۹۶

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۲

   کد دیدگاه : 1150223

   به به
   سلام بر امیر جان. مرسی از شعرت
   سال جدید مبارک بر همه دوستان
   الهی که سال 96 همگی مون مث خروس صبح خیز باشیم و البته بریم سرکار
   (:yes:) (:bravo:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۳

  کد دیدگاه : 1149272

  از وزارت كار خبر جديدي نشده؟ تحويل مدرك يا تاريخي تعيين شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مرضیه

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۱

   کد دیدگاه : 1149323

   نه هنوز خبری نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محسن

    تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۶:۳۷

    کد دیدگاه : 1149438

    چيكار بايد بكنيم!؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مرضیه

     تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

     ساعت ارسال : ۱۷:۰۵

     کد دیدگاه : 1149452

     من چند دفعه تماس گرفتم گزبنش وزارت خانه گفتن خودمون مکاتبه میکنیم یا تماس میگیریم
     با اقای غریبی صحبت کردم گفتند نگران نباشید اصلا من پیکر کارها هستم
     کارها داره روال اداری خودشو طی میکنه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محسن

      تاریخ ارسال : دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵

      ساعت ارسال : ۰۰:۰۸

      کد دیدگاه : 1149624

      ممنون از شما

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۳:۰۳

   کد دیدگاه : 1149674

   توی لیست وزارت کار محسن نداریم. کدوم خوشه هستین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محسن

    تاریخ ارسال : دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۰۹:۴۹

    کد دیدگاه : 1149722

    بيشتر دقت كن داريم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۱ فروردین ۹۶

     ساعت ارسال : ۱۶:۴۹

     کد دیدگاه : 1150202

     فکر کنم یه آزمون دیگه شرکت کردید جناب محسن اشتباهی این صفحه رو داری چک میکنی. اسامی مشخصه شما بیشتر دقت کن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مرضیه

      تاریخ ارسال : دیروز

      ساعت ارسال : ۱۰:۱۹

      کد دیدگاه : 1150383

      چرا دقت کنید یه دونه محسن هست تو خوشه کارافرینی
      چرا اینقدر شک دارید به بنده خدا

      پاسخ دهید
     • نویسنده : بابک

      تاریخ ارسال : دیروز

      ساعت ارسال : ۱۲:۵۲

      کد دیدگاه : 1150440

      قوامي پور محسن 10295 – وزارت تعاون كارورفاه اجتماعي

      هست آقا هست.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال : جمعه ۰۴ فروردین ۹۶

       ساعت ارسال : ۰۰:۵۷

       کد دیدگاه : 1151035

       اهان درسته معذرت فکر کردم خوشه امور اشتماعی رو میگید (:boast:)

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۴

  کد دیدگاه : 1149236

  با سلام
  رابطه سازمان مدیریت با دستگاههای دولتی چه نوع رابطه ای هست؟الان وقتی سازمان مدیریت میگه این تعداد افراد را بگیرید آیا مثلا انرژی اتمی یا وزارت خارجه یا وزارت نیرو میتونه بگه من نیرو نمیخوام یا این تعداد نمیخوام؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۰

   کد دیدگاه : 1149307

   دوست عزیز ماده 2 دستیاران تامین بودجه را گذاشته به عهده سازمان ها و وزارتخونه ها واسه این قبول نمیکنن.
   ماده ۲ برای آن دسته از وزارتخانه ها و سازمان های مستقل تحت نظر رئيس جمهور و مؤسسات دولتی و استانداری هایی که متقاضی استفاده از این مصوبه می باشند ٬ متناسب با تعداد پست های سازمانی معاونت وزیر ٬ ادارات کل و دفاتر ستادی تخصصی و عناوین همسطح ٬ در چارچوب شرایط تخصصی احراز مشاغل و معيارهای پيش بينی شده در این مصوبه ٬ نسبت به تأمين نيروی انسانی متخصص اقدام می گردد .
   تبصره دستگاه های متقاضی نسبت به تأمين اعتبار و پست سازمانی برای اجرای این مصوبه از محل صرفه جویی و سایر منابع در اختيار برای مشمولين اقدام نمایند .

   یعنی اگه سازمان برنامه و بودجه ردیف بودجه تامین باز نکنه احتمالا بقیه رو هم همون کارشناس بگیرن امیدوارم همه دوستان پیگیر باشن به خصوص از آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور که متولی این کار هستن.من خودم تو سامد پیام گذاشتم فعلا خبری نیست
   http://www.isna.ir/news/94031106927/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D8%A7%D9%86%D8%AD%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%AD%D9%85%D9%84-%D9%88-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۸:۴۴

    کد دیدگاه : 1149489

    خوب سازمان مدیریت و جناب جهانگیری و بقیه که این همه تاکید دارند روی آین آزمون، نمیتونند بودجه 300 نفر را مستقیما تامین کنند که این همه تاخیر و دست انداز توی مراحل استخدام نباشه؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : کارشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۷

  کد دیدگاه : 1148851

  دوستان دوتا سوال دارم.
  با رشته برق در اعلام اسامی سنجش جز قبول نشده ها بودم.
  هرچه منتظر اطلاعیه 4 اسفند ماندم نیامد.
  حال دو سوال
  اول اینکه افزایش ظرفیت آمده؟ و چرا اطلاع رسانی به من نشده؟
  دوم هم آیا کسانی که قبول شدن جایی رفتن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۱:۰۸

   کد دیدگاه : 1149088

   افزایش ظرفیتی در کار نیست جوسازی قبول نشدگانه فقط

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۲۳:۵۸

    کد دیدگاه : 1149178

    دوست علاقمند هنوزم چک میکنه اینجارو.
    فقط وزارت نیرو اسامی فرستاده شده رو مازاد اعلام کرده و منتظر جواب سازمان اداری استخدامی هستش.احتمالا شاید وزارت نیرو قبول نکنه اما میراث فرهنگی و ارتباطات تشکیل پرونده شدن و دارن بقیه مراحل طی میکنن.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۱۰

  کد دیدگاه : 1147819

  با سلام
  دوستان وزارت اقتصاد شما صرفا مدارک را تحویل دادید یا برای گزینش هم فرم تکمیل کردید؟ اصلا از گزینش خبری شده است؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : س

   تاریخ ارسال : جمعه ۲۷ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۹

   کد دیدگاه : 1147933

   سلام بله علاوه بر تحویل مدارک فرم گزینش که شامل معرفی دوستان و محل تحصیل و. ….. بود پر کردم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : جمعه ۲۷ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۰۵:۲۹

    کد دیدگاه : 1148026

    با سلام و سپاس
    ببخشد در زمان تحویل مدارک، فرم گزینش را تکمیل کردید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : س

     تاریخ ارسال : جمعه ۲۷ اسفند ۹۵

     ساعت ارسال : ۱۵:۳۷

     کد دیدگاه : 1148311

     بله مدارک را طبقه همکف تحویل دادم و بعدش رفتم (طبقه پنح اگه اشتباه نکنم) فرمهای کزینش رو پر کردم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : nashenas1

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۴

  کد دیدگاه : 1147728

  جناب دکتر بیکار 2
  قبلا نوشته بودید “نامه زمان بندی هم نشون داد که طبق اون تا خرداد باید همه کارها تموم شده باشه.”
  دقیقا چه زمان بندی بود؟یعنی تا خرداد باید حکم افراد بخوره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : س

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۶

  کد دیدگاه : 1147413

  سلام دوستان.خسته نباشید.از بچه های امور شهری روستایی خبری نیست؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۰:۲۴

   کد دیدگاه : 1149190

   با سلام. تا جایی که من میدونم برای استانداریها به تفکیک خوشه اعلام نکردند. اگر در استانداری قبول شده اید، شما را هم با بقیه قبول شدگان استانداری مربوطه یک جا برای انجام امور بدو استخدام خبر خواهند کرد انشاله

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...