دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات گزینش اولین استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند ۹۵: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ ۱۱/۱۲/۹۵ لغایت ۱۴/۱۲/۹۵ از ساعت ۹ الی ۳۰/۱۰ صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره ۵) –ورودی۷ – طبقه دوم با شماره تلفن ۸۸۱۱۴۰۲۰ – ۸۸۱۱۴۰۲۵ مراجعه کنند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
۲- اصل وتصویر کارت ملی
۳- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
۴- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا ۵ در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
۶- عکس ۴*۳ (۴قطعه) پشت نویسی شده (۶ فقره)
۷- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر۲: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر۳: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت ۳۰/۱۰ الی ۳۰/۱۱ روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر۴: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند ۹۵: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید ۲۰ بهمن ۹۵: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۷/۸، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۴ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ ۹۵/۸/۳۰ در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ ۲۵/۷/۱۳۹۵ در صفحه شخصی در سامانه http://dastyar.karmandiran.ir قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت ۰۸:۰۰ در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۲ – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر ۸ شهریور ۹۵: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ ۱۳۹۵/۶/۲۹، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۲ لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ شهریور ۹۵: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور (منبع: sanjesh.org)

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ ۹۴/۱۲/۲۱، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه ۹۵/۷/۵ در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر ۱۸ مرداد ۹۵: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده مي‌باشد.

۱- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
۲- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۵:۰۰ به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره ۱۹۸ مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
۳- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر ۱۷ مرداد ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد (منبع: sanjesh.org)

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۴ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

پیرواطلاعیه مورخ ۹۵/۰۳/۱۷ این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ ۹۵/۰۳/۱۸ لغايت ۹۵/۰۳/۲۰)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ ۹۵/۰۴/۰۱ الي ۹۵/۰۴/۰۸ با مراجعه به سايت اين سازمان به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب ۲ هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (۴ اسفند ۹۵)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (۱۷ خرداد ۹۵)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (۲۳ اسفند ۹۴ )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (۱۹ اسفند ۹۴ )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۸ اسفند ۹۴ )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (۱۷ اسفند ۹۴ )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( ۱۶ اسفند ۹۴ )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۷ بهمن ۹۴ )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (۱۵ بهمن ۹۴ )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۴ بهمن ۹۴ )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (۱۳ بهمن ۹۴ )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۲ بهمن ۹۴)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (۱۱ بهمن ۹۴ )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (۱۱ بهمن ۹۴)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۱۰ بهمن ۹۴ )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (۷ بهمن ۹۴)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال ۱۳۹۴

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۲ دی ۹۴ : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند ۹۴

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ۹۴) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۲

  کد دیدگاه : 1348799

  به خدا اگر‌‌یه بار دیگه یکی گفت صبور باشید و روالش همینه و طبیعیه و نمیدونم فلان استخدام از مال ما هم طولانی تر شده ، یا مثلا از اول مهر سر کاریم‌ یا از اول آبان سر کاریم و…یا مثلا ماهی به دمش رسیده کبوتر به بالش رسیده خرچنگ‌به کمرش رسیده یا اینکه یه منبع موثق بهم اِل گفته و بِل گفته یا این پست قطعیه و رَد خور نداره و اینکه نامه اش امضا شده و بودجه فلان شده و بیسار شده و……
  به جون خودم‌میرم جلو سازمان استخدامی خودمو با کِش دار میزنم ! والسلام !

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۳۰

   کد دیدگاه : 1349033

   یه کم بخودتون مسلط باشین، ماها هممون ناراحتیم ولی خب اینجوریم نمیشه که باید یه حرکت جمعی بکنیم، بریم اعتراض کنیم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۵۷

   کد دیدگاه : 1349054

   میخوای دیگه نیای اینجا رو بخونی؟ (:boast:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۵

  کد دیدگاه : 1348568

  اول شهریور شد
  دوستان خبر جدیدی ندارن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۳۲

   کد دیدگاه : 1348808

   سازمان ما که تمام کارها از جمله گزینش و سوپیشینه و طب کار و حتی معرفی اشخاص به واحدهای سازمانی انجام داده اول مرداد من پیگیری کردم گفتن حداقل دوماه دیگه شروع کارتون میشه و روال اداری ادامه داره!!!!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۷:۴۴

    کد دیدگاه : 1348934

    سلام میشه بپرسم از کی پیگیری کردین؟ کدوم خوشه هستین؟ کی این خبر رو بهتون و چه کسی گفتن؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۵۵

  کد دیدگاه : 1348124

  سلام
  یه سوال:
  چند نفر از کسانی که تو این صفحه کامنت میذارن،
  گزینش (عقیدتی) و تحقیقات محلی و طب کار (پزشکی قانونی) و استعلام سو پیشینه رو انجام دادن؟
  اونایی که همه اینارو اوکی کردن، از سازماناشون پرسیدن که آیا مدارکشون برای سازمان امور استخدامی فرستاده شده یانه؟

  اگر همه اینا انجام شده، باید منتظر شروع به کار بود.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۲۶

   کد دیدگاه : 1348145

   سلام بله ما وزارت دادگستری همه انجام شده .فرستادن سازمان .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دستیار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۳۲

   کد دیدگاه : 1348565

   وزارت کار هم همینطور، نتیجه گزینش هم اومده منتظرن پستها از سازمان اعلام بشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۱۹

   کد دیدگاه : 1348720

   در وزارت کشور هم افراد جاگذاری شدن و پست ها مشخص شده ولی میگن منتظر صدور کدمستخدمی و حکم هستیم!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۵:۱۱

    کد دیدگاه : 1348786

    متاسفانه وزارت کشور به وضعیت دستیاران استانداریها توجهی نمیکنه. ما گزینش رو پشت سر نگذاشتیم و گزینش رو به طور من درآوردی منوط به نامه معرفی شغل کردن که اون نامه هم همچنان نیومده.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : آشنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۰۶

  کد دیدگاه : 1347942

  سلام دوستان کسی از دستیاران، تا حالا شروع به کار کرده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۲۲

   کد دیدگاه : 1348342

   فکر نکنم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۵

  کد دیدگاه : 1347918

  دوستان شهریور شد
  قابل توجه کسانی که میگفتند ماهی به دمش رسیده
  یا اوایل مراد مشغول به کار میشویم.اواسط مرداد حتما به کار گرفته می شویم.
  از منبع موثق شنیدم اواخر مرداد کد استخدامی مون میاد
  حالا کجایید دوستانی که از منابع موثق و آگاه خبر میدادید
  بحالا شهریور شد
  کار وعده دادنتونو شروع کنید
  بگید از اوایل شهریور حتما سر کار میرید
  اواسط شهریور گفتند
  اواخر شهریور ماه که دیگه امکان نداره نشه
  دیدید دوستان نخبه منم بلدم پیش بینی کنم
  خوب بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۱۹

   کد دیدگاه : 1347956

   حالا این حرفهارو باید به افرادی زد که مسئولیت این مورد رو بر عهده دارند. نه بنده خدایی که یکی هست مثل شما و پرس و جو کرده و بهش خبری رو اعلام کردند و اون هم اینجا اعلامش کرده.
   یقه هم رو نباید و نمیتونید بگیرید، طرف مقابل شما هم کسی هست یکی مثل شما و در آرزو و انتظار.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۶

   کد دیدگاه : 1347970

   زهرا خانم نخبه شما بیاید همین جا بشمارید ببینیم شمایی که از دیگران گله می کنید تا به حال چه اقدامی کردید و چه نتیجه مثبتی عاید جمع و خودتون شده از این اقدامات.
   یک سری دوستان هستند که انگار وظیفه شون انتقاد از بقیه و کوبوندن اونهاست. فقط نشستند یه گوشه یکی چیزی بگه و بعد هر چی خشم دارند سر اون بنده خدا خالی می کنند … چرا امید می دید؟ چرا خبرهایی که دارید رو به اشتراک می ذارید؟ چرا نشستید؟ چرا رفتید؟ چرا اومدید؟ چرا حرف می زنید؟ چرا هیچی نمی گید؟
   خدا رحم کنه به روزی که این افراد مدیر بشن …
   به نظرم این دوستان بهتره یه فکری برای ریشه یابی و شیوه ابراز خشم فروخورده شون بکنند و بقیه رو درگیر تخلیه خشم شون در جای نامناسب نکنند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۴:۳۳

    کد دیدگاه : 1348396

    من زهرا خانم نخبه نیستم ولی به شخصه هر کاری از دستم برمیومده کردم.شما تا حالا چه کار کردید؟یک سری هم اینجا هستن که بعد از دو سال میخوان نشون بدن همه چی آروم و طبیعیه و هیچ مشکلی وجود نداره!خود آقای غریبی داره اعتراف میکنه که سازمانها دارند بهانه تراشی میکنند انوقت بعضی ها شدن کاسه داغتر از آش و میگن چرا خوشحال نیستید چرا نمیخندید!خدا رحم کنه به روزی که امثال شماها مدیر بشید چون هیچ چیز غیرطبیعی ای براتون وجود نداره و اگر کسی هم جایی به روند نامناسب اعتراض کنه متخمش میکنید به خسمگین بودن و…

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

     کد دیدگاه : 1348593

     خب به نظر می رسه شما قبل از اینکه منتظر جواب من باشید حکم تون رو هم صادر کردید بنابراین نمی دونم اساسا جواب دادن بهتون منطقی هست یا نه. با این حال جواب می دم تا دوستان دیگه فکر نکنند این دوگانه خیالی آدم بی خیال/ آدم خشمگین که شما ترسیم می کنید از حقیقت نشات می گیره.

     اولا من هم هر کاری از دستم برمی اومده انجام دادم هرچند شما نگفتید این هر کار شامل چه چیزهایی میشه من ذکر می کنم این کارها رو. با هم خوشه ای هام صحبت کردم به سازمان مربوطه و همین طور سازمان استخدامی به دفعات مراجعه کردیم، از مسیرهای غیررسمی با افراد مربوطه تماس گرفتم، تو سایت های مرتبط و برای مسئولین مربوطه پیام گذاشتم، نامه هایی که توسط دوستانی خطاب به برخی مسئولان برای پیگیری نوشته شده رو امضا کردم و سعی کردم به گردش اطلاعات موثق بین بچه ها کمک کنم. با ریاست جمهوری و معاونت های مرتبط تماس گرفتم و به برنامه ای برای برداشتن گام های بعدی به شکل موثر مثل رسانه ای کردن داستان فکر کردم و با دوستان هم خوشه ایم در این رابطه رایزنی کردیم. بد نیست شما هم بیاید بگید هر کاری که از دست تون برمی اومده چه چیزی بیش از اینها بوده که بدون اینکه من رو بشناسید متهمم می کنید به دعوت به سکوت.
     دوما من کجای نوشته ام کسی رو دعوت به سکوت و خوشحال بودن کردم، نارضایتی یه چیزه خشم بی هدف داشتن یه چیز دیگه است. اینکه نارضایتی ما منجر بشه به توپ و تشر زدن به دیگران از نظر من روی دیگر همون سکوت و انفعالی اه که شما ظاهرا ازش نالانید.
     ضمنا من هیچ وقت حرفی از طبیعی بودن روند موجود نزدم پس بهتره به جای شمشیر کشیدن روی سایه خودتون و رجزخوانی انرژی تون رو صرف اقدام واقعی بکنید.
     یه اقدام واقعی می تونه هماهنگی برای تجمع مقابل سازمان استخدامی برای تعیین تکلیف و یا یه اقدام هماهنگ برای فرستادن متن اعتراض مورد توافق به سایت های خبری باشه نه اینجا کامنت خشمگین گذاشتن و انگشت اتهام رو به داخل جمع خودمون نشانه رفتن.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۳:۱۶

      کد دیدگاه : 1348661

      کاملا صحیح است.

      پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۶:۱۱

      کد دیدگاه : 1348838

      خب شما که از کانال غیر. رسمی اقدام کردید گفتند مشکل کجاست؟ چرا کدمستخدمی داده نمیشه! ما از اول تیر آمادگی شروع به کارو داریم ولی هنوز میگن صبر. کنید! من از سازمان خودم که پیگیری میکنم بهانه میارند و مشکلو از بالا میدونن و خودشونو راغب نشون میدن

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۲

   کد دیدگاه : 1347977

   جالب اینجا هست که هنوز تکلیف پذیرفته شدگان این آزمون مشخص نشده، چهارمین آزمون استخدامی متمرکز رو هم دارن برگزار میکنند!!!اگر بودجه ندارن این آزمونها رو برای چی برگزار میکنند؟!شایدم ما خیلی بدشانس هستیم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۰۰

   کد دیدگاه : 1348019

   خوب شما بگین چیکار کنیم؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۴

  کد دیدگاه : 1347336

  سلام
  بچه ها نیاز به راهنمایی دارم:
  به نظرتون کلاس های ترجمه و فن ترجمه خوبن؟ و می تونن تأثیری در افزایش کیفیت ترجمه دارند. من زبانم بد نیست می خواستم نظر شما رو هم بدونم که کلاس برم یا خودم بخونم بهتره؟
  تشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۰۹

   کد دیدگاه : 1347397

   نه. مگه میخواهند چه فنی یادبدهند مخصوصا اگر در حیطه تخصصی باشد که ارزشی ندارد خودتون بهتر میتوانید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۱:۵۹

    کد دیدگاه : 1347523

    (:ok:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۲۳

   کد دیدگاه : 1348344

   من ی ترم رفتم بد نبود ‌۳ ترم برو .دکتر آموخته ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۲۱

    کد دیدگاه : 1348423

    سلام با تشكر ،نه،تهران نيستم و دكتر آموخته نيست (:victory:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۶:۴۲

  کد دیدگاه : 1347306

  خداوندا
  مرداد هم تمام شد
  به ماه آخر تابستان رسیدیم!
  خودت می دانی و بعضی ها…
  (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۲

  کد دیدگاه : 1346210

  ادمین واقعا نمیدونم مشکلتون با پیامای من چیه که پابلیش نمیکنید؟ این بار سوم هست که دارم‌ پیام‌ میذارم
  جالبه اینو پابلیش میکنید اما پیام‌ اصلیمو که قبلا گذاشتم‌ نه…
  واقعا دیگه خسته ام‌…خسته…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۴۷

   کد دیدگاه : 1346231

   خب سوال نداره دوست عزیز. حتما دلیلی داره البته بنده پیام شما در خاطرم نیست منتها اگر یک محتوایی رو که شمخص هست چند بار ارسال میکنید و تایید نمیشه قطعا موردی داخل هست از نظر ما البته

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۰:۳۵

    کد دیدگاه : 1346381

    اتفاقا اصلا چیزی جدید و یا متفاوت با صحبت های غالب این صفحه نبوده ، محتواش این بود که نباید انفعال داشته باشیم نسبت به حقمون .
    ما که واقعا همگی انگار تو قفسیم و دستمون به هیچ جا بند نیست و صدامون به هیچ‌کس نمیرسه ، سانسور و فیلترینگ اینجا صفحه هم که دیگه نور علی نور …

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۸

  کد دیدگاه : 1345333

  کسی تونست با خانم ترکمان صحبت کنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۵۰

   کد دیدگاه : 1346530

   تشریف ببرید سازمان اداری
   با خود دکتر جمالی صحبت کنید.
   ترکمان و غریبی و غیره کاری نمیکنن.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۷

  کد دیدگاه : 1345317

  خیلی پشیمانم به امید این آزمون موندم اگر همان موقع کارامو انجام داده بودم سال پیش رفته بودم از ایران. با یه دفترچه استخدامی با کلی وعده و وعیده مشاوران وزیر و تربیت مدیران اینده فریب خوردیم و 2 سال عمرمون تلف شد. (:mda:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۰۲

   کد دیدگاه : 1345550

   خارج هم که برید تا جا بیافتید ۵ سال طول می کشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۳۷

  کد دیدگاه : 1345127

  واقعا متاسفم که جوانها کشور مون این طور اذیت می کنن .من خانمم گفته تا مهر تکلیفت روشن نشه ازت طلاق می گیرم .کلی تبعات منفی دارد این بی نظمی آقایان .واقعا گریه داره اوضاع مون .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۷:۴۲

   کد دیدگاه : 1346282

   انشاءالله که هرچه زوتر درس میشه نهایتا تا سه ماه دیگه حله توکل کنید به خدا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۰:۳۷

    کد دیدگاه : 1346383

    میگم شما واقعا باز نشستید به امید سه ماه دیگه یا داری شوخی میکنی الان؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : .

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۲:۱۹

     کد دیدگاه : 1347101

     من باکسی شوخی دارم مگه؟!کابینه عوض شده قطعا پیگیر کار هستند دوست محترم شماهم به همسرتون دلداری بدین انشاءالله که خدا هوای هممون رو داره

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۰۰

   کد دیدگاه : 1346598

   به خانمتون بگيد:شب ميشه اين صبح،باز ميشه اين در (:heart:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۰۳

   کد دیدگاه : 1346666

   ب خانمتون بگید
   اگر توی سختیا کنارم بودی هنره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۰

  کد دیدگاه : 1345107

  ادمین جان بیزحمت پیام ما رو هم پابلیش کن ! من فقط گفته بودم راه حل مراجعه حضوری و رسانه ای کردنه …!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خوشه امور صنايع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۱

  کد دیدگاه : 1344538

  سلام بچه ها من همين الان با آقاي غريبي تماس گرفتم، گفتن سازمان برنامه با تأمين اعتبار موافقت كرده و ازم خواستن به انرژي اتمي كه قبول شدم اين خبر رو بدم و ازشون بخوام كه پيگير رديف بودجه باشن از سازمان برنامه، منم زنگ زدم به خانم خادميان انرژي اتمي، لطفا بقيه هم پيگير سازمانهاتون باشين به خصوص بچه هاي انرژي اتمي

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۷

   کد دیدگاه : 1344808

   سازمان انرژی اتمی میگه سازمان مدیریت باید به ما نامه بزنه که بودجه تامین شده تا ادامه کار استخدام رو انجام بدیم.غریبی یک ماه پیشم گفته بود مشکل بودجه حل شده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۰:۳۴

    کد دیدگاه : 1344898

    سلام
    سوال: مگه قرار نیست بودجه رو از محل “صرفه جویی و سایر منابع در اختیار” تأمین کنند، پس تزریق و تأمین بودجه از سازمان برنامه چه جایگاهی داره؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۳:۰۴

     کد دیدگاه : 1345035

     متاسفانه بدبختی همین جاست!! شما می خواهید منتظر بنشینید تا سازمان صرفه جویی کند به شما بدهد؟؟!!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۲:۱۲

      کد دیدگاه : 1345419

      عزيزم،متن تصويب نامه شوراي عالي اداريه،
      از اين به بعد هم ايستاده منتظر ميمونم

      پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۲:۴۵

      کد دیدگاه : 1345454

      سلام
      صرفا جهت آگاهی بخشی ذکر می کنم که چیزی که من نوشتم عین مصوبه شورای عالی اداری بود.حالا اگه شما انتظار دارید فراتر از قانون اجرا بشه بحث دیگه ای هست. و البته به نظر اونها موظف به صرفه جویی و تامین بودجه و اجرای قانون هستند و قدرت انتخاب ندارند.
      دوست محترم خواهش می کنم، مخاطبتون را اشتباه نگیرید، قطعاً من کسی نیستم که باید مخاطب و هدف کلام نه چندان محترمانه شما قرار بگیره، فکر نمی کنید همین کلامهای نیمه پرخاشگرانه به همدیگر، عده ای رو رو هم که میخوان پیگیری کنن از ادامه همکاری گروهی منصرف کنه.
      درآخرادب مرد(زن) به ز دولت اوست
      شاد و بهروز باشید

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۱۶:۵۸

       کد دیدگاه : 1345766

       دوست محترم
       منظور این هست که هیچ عقل سلیمی (با در نظر گرفتن اینکه از دید تئوری نمایندگی، ذات انسان منفعت طلب و به دنبال تامین منافع خود هست) نمی پذیرد که از محل صرفه جویی آن ها به یک عده تازه از راه رسیده (از دید دیگران به خودتان نگاه کنید) جایگاه و پرداختی بیشتری صورت گیرد. متن مصوبه از ابتدا هم اشتباه بوده است!! چون هیچ کس زیر بار آن نرفته و نمی رود و نخواهد رفت. همچنان که شاهد هستید مساله عمده این استخدامی تامین اعتبار هست!!
       من از دید تخصصی عرض کردم که گنجاندن این بند اشتباه بوده است!! شما دید شخصی دارید، بحث دیگری است!! بهتر است دیدمان را کمی عمیق تر کنیم.
       خیلی از مصوبات خالی از ایراد نیستند و شاید به همین دلیل هم در عمل اجرا نمی شوند یا اگر اجرا می شوند به نتیجه مطلوب نمی انجامند!! مصوبه به شرکت ورشکسته اجازه می دهد که از طریق تجدید ارزیابی دارایی های ثابت اقدام به افزایش سرمایه از محل زیان انباشته کند!! جالب اینجاست که سرمایه گذاران بورس هم واکنش مثبت به اجرای این مصوبه نشان دادند!! اما منطقا یک اقدام صوری فاقد تاثیر بر ورود و خروج وجه نقد به شرکت، حلال مشکلات شرکت خواهد بود؟! خیر کما اینکه بعد از مدتی هم این مصوبه به نوعی لغو شد!! حالا چون مصوبه هست باید حتما راهگشا و صحیح می بوده است؟! در علم فایننس، اگر سرمایه گذاری به این مصوبه واکنش مثبت نشان بدهد، نویز تریدر تلقی می شود! اینکه در کشور ما، به تدوین کننده این مصوبه چه عنوانی اطلاق شود، قابل تامل هست!
       شما بهتر هست که محترمانه تر صحبت کنید به جای اینکه منتظر بایستید. مضمون حرف من این بود که منطقا شما انتظار دارید مدیر یا سازمانی حاضر شود از محل صرفه جویی سازمانی به شما پرداخت آن هم از نوع مازاد داشته باشد؟!
       اینکه شاید دوستان توانمندی ها داشته باشند که منجر به صرفه جویی سازمان شود، بحثی در خور توجه است. بله در اقتصاد بازار آزاد و اقتصاد غیرنفتی و سرمایه داری با شخص دارای تجربه کاری و توانایی صرفه جویی، قرارداد می بندند که اگر شما هر چقدر صرفه جویی یا درآمد ایجاد کردید، ایکس درصد سهم شما خواهد بود. آیا در ایران به این شکل قرارداد می بندند؟! شما حاضر هستید چنین قراردادی ببندید؟! ارزشیابی ها بر مبنای عملکرد و ارزش افزوده هست؟!

       با احترام

    • نویسنده : خوشه امور صنايع

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۰۸:۰۲

     کد دیدگاه : 1345230

     خب سازمانها قبول نكردند و سازمان استخدامي مجبور شده تامين اعتبار انجام بده، كلا روند به همين دليل طولاني شده

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۰۹:۳۹

      کد دیدگاه : 1345300

      (:curtsey:) (:curtsey:)

      پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۴

   کد دیدگاه : 1347507

   این خیلی مسخره است که به شما بگن به سازمان خبر بدین و ازشون بخواین پیگیر بشن. واقعا وضعیتمون تأسف باره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۱

  کد دیدگاه : 1344504

  من یه موقعیت شغلی قطعی که پایین تر از دستیار بود رو به امید دستیاری رد کردم. اگه دستیاری جور نشه واقعا کی حق و حقوق پامال شده ماها رو جبران میکنه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۵

  کد دیدگاه : 1344424

  تا وقتی این قضیه رسانه ای نشه کسی خبردار نمیشه که دوساله چه بازی مسخره ای رو برامون راه انداختن.
  حالا هی ما بشینیم کامنت بزنیم.
  ککشون هم نمیگزه…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دستیار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۱

  کد دیدگاه : 1344373

  کاش یه جوونمرد پیدا میشد
  که بیاد رک و صریح بگه مشکل اینه و اونه و اصلا استخدامی در کار نیست.
  نه اینکه هرروز وعده فردا و پس فردا که خودشونم میدونن دروغ محضه.
  خدا ازشون نگذره…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دستیار ستادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۹

  کد دیدگاه : 1344170

  حدود 10 روز پیش از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ما تماس گرفتن و گفتند که مدارک ببریم. بعد فرستادند برای تست عدم اعتیاد و سوء پیشینه که تا نتیجه بیاد دو سه هفته طول می کشه. من اونجا سوال کردم در مورد پست کاری گفتند طبق همون دستورالعمل شورای اداری به عنوان دستیار ستادی جذب شدید اما پست دقیقتون مشخص نشده و منتظر هستیم که معاونت ها جایابی رو انجام بدهند. یکی از مدیر کل های بخش صنایع دستی رو هم که از قبل می شناختم توی حیاطش دیدم و کاملا در جریان این استخدامی بود. توی بخش منابع انسانی برای زمان شروع به کار پرسیدم چون میخوام دانشگاه درس بگیرم خواستن برنامم رو بدونم گفتن برای ترم بعد فعلا برنامه ای توی ساعت اداری نگذارید چون احتمالا از اول پاییز کارتون شروع بشه. امیدوارم روند کار بقیه دوستان هم روی روال پیش بره و همه اینقدر مضطرب و بلاتکلیف نباشن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دستیار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۴۹

   کد دیدگاه : 1344342

   شش ماه پیش هم همینو گفتن!!!
   کی میتونه باور کنه اینحرفارو؟
   همش وعده پوچ بوده تاحالا.
   هروقت کسی مشغول به کار شد، حسابه.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۱۳

   کد دیدگاه : 1344378

   منم پيگيري كردم گفتن اوايل شهريور

   پاسخ دهید
 • نویسنده : دستیار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۸

  کد دیدگاه : 1344137

  به حرف غریبی و هم سازمانی هاش ذره ای نباید اعتنا کرد.
  اینجوری که من امروز فهمیدم، کاملا عمدی جلوی این فرایند گرفته شده.
  پس
  با هش تگ که هیچی
  با هشتصد تگ هم بجایی نمیرسیم.
  چون زور بعضیا به ما می چربه.
  هرکی شغل داره که بهش بچسبه. هرکی هم نداره که فعلا ول معطله.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۴۳

   کد دیدگاه : 1344239

   دقیقا همین طوره
   منم همین برداشتو کردم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۱۸

   کد دیدگاه : 1344385

   این یک آزمون استخدامی رسمی بود.مصاحبش در حدمصاحبه آزمون دکترا بود!!اونا موظف هستند سریعتر کار ما رو درست کنند.اگر تااخر شهریور تکلیفمون مشخص نشد همه حضوری تجمع کنیم.اگر بمونه برا سال بعد به بهانه های مختلف شاید افراد رو از گزینش رد کنند و پشت گوش بندازن و تعدادمون کاهش پیدا خواهدکرد..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : .

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۲۰

    کد دیدگاه : 1344486

    شما اگر تونستی فقط ده نفر رو جمع کنی برای تجمع
    اسکار بهترین مدیریت بحران بهتون تعلق میگیره….

    پاسخ دهید
 • نویسنده : yashar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۸

  کد دیدگاه : 1343861

  سطح حقوق ما هنوز مشخص نیس
  توی قسمت شرایط دستیار اومده که سازمانها هزینه رو از محل صرفه جویی پرداخت کنن … انرژی اتمی هم میگه من اصلا صرفه جویی نداشتم به این دلیل هیچ کاری برای قبول شدگان نمیکنه … مراکز و سازمان های دیگه تا گزینش پیش رفتن و حتی بعضی سوء پیشینه گرفتن و … من خودم انرژی اتمی هستم و واقعا میبینم که مدیران میانی اصلا راضی نیستن که ما با یه آزمون بریم بشینیم کنار معاون سازمان یا …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ......

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۶:۰۸

   کد دیدگاه : 1344613

   ما هم که جزئیات کارمون معلومه
   هنوز علاف حضراتیم.
   دلتونو الکی خوش نکنید.
   اگر میتونید، حتما برید یه جایی از دنیا که قدرتونو بدونن و بخوان از کارتون استفاده کنن و حرمتتون هم حفظ بشه.

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...