اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی استانداری خراسان شمالی
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری خراسان شمالی در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱ تیر ۹۶: ۲۲۲ نفر سهم استان خراسان شمالی در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز (منبع: روزنامه خراسان شمالی)

اکرم اسعدی- جزئیات سهمیه خراسان شمالی در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز کشور اعلام شد و ۲۲۲ نفر سهم استان از این دوره استخدامی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: اشتغالزایی ۴۱ درصدی در بخش کشاورزی خراسان شمالی (منبع:خبرگزاری مهر)

بجنورد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: ۴۱ درصد از اشتغال استان در بخش کشاورزی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ فروردین ۹۶: استخدام بیش از هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع:خبرگزاری شبستان)

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ شهریور ۹۵ : نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان خراسان شمالی اعلام شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ : اعلام نتيجه نهایی (نخستين) آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای (خرداد ماه) سال ۱۳۹۴ (نتایج دستگاه های باقی مانده اضافه شد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج نهایی اولین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای (اردیبهشت ۹۴) اعلام شد.

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ تیر ۹۵ : برای ارتقاء اشتغال آمار صوری ارائه ندهیم (منبع :خبرگزاری شبستان)

 استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه باید اشتغال ایجاد کرد، افزود: نباید برای ارتقای آمار اشتغال، به دنبال ارایه آمارهای صوری باشیم.
به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمدرضا صالحی، استاندار خراسان شمالی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از تشکلات کارگری و کارفرمایی و تعاونگران، اظهار داشت:با تقویت بخش کارآفرینی می توانیم شاهد افزایش اشتغال و تقویت بخش تولید باشیم.
وی هرم جمعیتی کشور را شامل متخصصان، کارگران ساده و کارگران ماهر عنوان کرد و ادامه داد: در این هرم حجم بیشتر جمعیت را کارگران ماهر تشکیل می دهند که تنها با وجود آموزش های فنی و حرفه ای می توانیم چنین کارگرهای ماهری را در جامعه داشته باشیم.
صالحی همچنین معضل اساسی در کشور را عدم همخوانی رشته های تحصیلی با نیاز جامعه عنوان کرد و گفت:باید نیازهای جامعه و هر منطقه ای به درستی احصاء شود و پس از تصمیم سازی بر مبنای این نیازهای واقعی هدف گذاری صورت گیرد.
وی با تاکید بر اینکه باید اشتغال ایجاد کرد، افزود:نباید برای ارتقای آمار اشتغال، به دنبال ارایه آمارهای صوری باشیم.
صالحی خاطرنشان کرد: مهم ترین مسائل حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر روی موضوعاتی همچون امنیت شغلی کارگران،تعریف کارفرما، کارگر، بیمه بیکاری، رابطه بین کارگر و کارفرما متمرکز شده است.
وی تاکید کرد: باید واقعیت های موجود جامعه را در نظر گرفت و با فرض واقعیت موجود، ایده آل را به تصویر بکشیم و این مهم باید در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی محقق شود.
استاندار خراسان شمالی تصریح کرد:باید در مسیر امکانات موجود حرکت کرد و تکیه بر اعتبارات دولتی در هر بخشی نهایتا با حفظ وضع موجود پیش می رود و رشدی نخواهیم داشت پس باید مسیر فعالیت ها و نگاه خود را تغییر داد.
حسن نوری، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی،ضمن تبریک انتصاب استاندار محترم و ارائه گزارش در خصوص فعالیت شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت در استان گفت با عنایت به ادغام سه وزارت خانه تعاون،کار و امور اجتماعی و رفاه در سال ۹۰وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شکل گرفت که در حدود ۷۰ درصد جامعه جزو مخاطبین و جامعه هدف این وزارتخانه می باشند و بسیاری از دغدغه های این دولت از جمله مقوله سلامت،حمایت از اقشار آسیب پذیر،آموزش مهارت،ایجاد اشتغال و کارآفرینی جزو وظایف این وزارت خانه می باشد.
ایشان همچنین از تشکلات کارگری و کارفرمایی،اتاق تعاون،خانه کارگر و دیگر سازمانهای مردم نهاد استان به عنوان بازوی کمکی همگام و همسو با دولت یاد نمود.
نوری همچنین با اشاره به نرخ بیکاری و ضرورت ایجاد اشتغال گفت:تمام تلاشمان این است که با ایجاد یک گفتمان کارآفرینی در استان و ایجاد انگیزش و نیز آموزش های مستمر در این راستا گام برداریم و در این زمینه نیز فعالیت های خوبی صورت گرفته است و برنامه جامع کارآفرینی استان در طول برنامه ششم توسعه نیز با مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی، سمن‌ها و بخش خصوصی تدوین گردیده و پس از اخذ مصوبه کارگروه اشتغال استان در شورای برنامه ریزی استان مطرح خواهد شد. همچنین استان خراسان شمالی با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های منطقه‌ای،اقلیم و استعداد مناسب در حوزه گیاهان دارویی از طرف کانون کار آفرینان کشور به عنوان پایلوت گیاهان دارویی انتخاب شده است و در این حوزه نیز کار عملیاتی شده است.


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۶ دی ۹۴ : کمبود ۳ هزار پست دولتی در خراسان شمالی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی این استان درزمینه ایجاد پست از استان‌های هم‌تراز عقب هستند به‌طوری‌که هنوز حدود سه هزار پست در دستگاه‌های اجرایی استان ایجاد نشده است.
ولی گریوانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: درخواست تعریف و ایجاد پست‌های ایجاد نشده، به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داده‌شده اما این سازمان این عقب‌ماندگی را قبول نداشته و معتقد است سایر استان‌ها، پست اضافه‌دارند.
گریوانی افزود: بر اساس رویکرد سازمان مدیریت، برخی از پست‌ها در برخی از دستگاه‌های اجرایی، اضافه‌اند و باید تعدیل شوند.
وی گفت: البته ما پیگیر هستیم تا در شهرستان‌های تازه تأسیس استان، پست‌های جدید برای دستگاه‌های اجرایی تعریف کنیم و در این زمینه مدیران کل باید پیشنهادهای خود را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کنند تا پست جدید ایجاد شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به خالی بودن ۳۸ درصد از پست‌های دستگاه‌های اجرایی استان گفت: این کمبودها با به‌کارگیری نیروهای قراردادی مرتفع شده است.
وی بابیان اینکه استخدام نیرو در دستگاه‌های اجرایی جز از طریق شرکت در آزمون میسر نیست گفت: بر اساس مقررات، سالی دومرتبه آزمون استخدامی برگزار می‌شود که مرحله نخست امسال در اردیبهشت با شرکت ۲۷ هزار نفر برگزار شد و نتایج آن با تأخیر در آذرماه امسال اعلام شد.
گریوانی اظهار داشت: مرحله دوم آزمون استخدامی نیز قرار بود اوایل دی‌ماه اعلام شود اما هنوز چیزی در این زمینه اعلام‌نشده است.


نتایج نهایی اعلام شد:
اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در خصوص نتایج نخستین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور
با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸ در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه  تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های خراسان شمالی اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : مسعود شیروانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

  کد دیدگاه : 598727

  سازمان سنجش اصلی ذخیره نزده فقط نوشته نفر اول قبول نفرات بعدی مردود این اصلا سابقه نداشته

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود شیروانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۵

  کد دیدگاه : 563434

  ادمین جان مصاحبه اداره کار وتعاون خراسان شمالی چهارشنبه 27 انجام شد لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۵۷

   کد دیدگاه : 563517

   مسعود گرامی این اطلاعیه در کدام سایت درج شده؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مسعود شیروانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۰۹

   کد دیدگاه : 577206

   به ما قبول شده ها زنگ زدن و رفتیم مصاحبه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مصطفی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۸:۴۸

    کد دیدگاه : 579770

    سه نفر که رفتیم مصاحبه به کسی زنگ نزدن که قبول شده یا نه ؟؟؟ چون من زنگ زدم گفتن سازمان سنجش نتایج نهایی رو میگه ما خودمون هم نمیدونیم ؟ اون دو نفر دیگه که با من اومدن مصاحبه خخخخخ 🙂 🙂

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۷

  کد دیدگاه : 466750

  استخدامی پژوهش خراسان شمالی چه رشته هایی میخواد ؟
  باید قبلا تو استخدامی اموزش پرورش شرکت میکردیم؟
  رشته مارونمیخواست (نرم افزار) منم ثبت نام نکردم:(

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۹

  کد دیدگاه : 431116

  سلام
  من تو آزمون فراگیر ک بعد عید بود نمره آوردم. ولی تو سایته سنجش ذکر شده بود که این قبولی ملاک نیستو چن مرحله دیگه لازمه تا نهایتا نتیجه اعلام شه. میخواستم بدونم کسی میدونه نتیجه ها کی اعلام میشه. یا مصاحبش کیه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شکوفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۹

  کد دیدگاه : 337513

  به استاندار بگین اگه میشه تو استخدامی هاش شهرساز هم بزاره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ااا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۹

  کد دیدگاه : 315048

  سلام ،ایا استخدام مخصوص افراد بومی خراسان شمالیه؟یا خراسان جنوبی هم میتونن شرکت کنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید حاجی زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۱

  کد دیدگاه : 296745

  مگه رشته کشاورزی گرایش علم دامی رشته نیس انصافا کجاست این خدا کجاست دلمون داره می ترکه بخدا به کی بگم بخدا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۵۳

   کد دیدگاه : 300659

   با عرض سلام خدمت دوستان
   بنده این سوال را در مورد استخدام ادارات خراسان شمالی در خرداد سال 94 را داشتم که آیا این آزمون و استخدام فقط مختص افراد ساکن و بومی استان خراسان شمالی است یا افراد غیر بومی و ساکن در سایر استانها هم میتوانند در این آزمون شرکت نوده و قبول شوند. با تشکر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ...........

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۹

  کد دیدگاه : 295578

  باسلام ،هنگام ثبت نام باید مدرک تحصیلی اسکن بشه ،یا بعد از قبولی باید تحویل داده بشه ؟لطفأ زودتر جواب منو بدین چون از دانشگاه نگرفتم !

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم بذرگر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۳۴

  کد دیدگاه : 295533

  عالی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۲:۳۵

   کد دیدگاه : 295534

   مهندسی معماری

   پاسخ دهید
 • نویسنده : .............

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۲

  کد دیدگاه : 294361

  سلام وخسته نباشید ، من رشتم علوم کامپیوتره میتونم شرکت کنم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۴

   کد دیدگاه : 294363

   فهرست شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان خراسان شمالی را دانلود و مطالعه بفرمایید
   از اینجا دانلود کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : mhr

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۸

  کد دیدگاه : 294126

  سلام دوستان
  این استخدامی واقعا مسخرست معلومه که سازمان سنجش برای شغل ها رشته ها رو الکی انتخاب کرده مثلا من مهندسی تکنولوژی نرم افزارم ولی اصلا این رشته رو انتخاب نکرده اخه چه فرقی رشته من با مهندسی نرم افزار داره اگه شما هم وضعیتتون مثل منه از طریق سیستم الکترونیکی شنجش اعتراض کنید نزارید حقتون خورده بشه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۳۶

   کد دیدگاه : 314977

   مهندسی تکنولوژی نرم افزار همون مهندسی نرم افزار هستش عزیزم ولی هنوز خیلی جاها اپدیت نشدن به تکنولوژی نرم افزار 😀

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۵

  کد دیدگاه : 287583

  با سلام و خسته نباشید
  برای ثبت نام در استانداری کجا باید بریم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یزدانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۵

  کد دیدگاه : 224945

  سلام…
  من آزمون استخدامی شهر داری قبول شدم میشه لطفا تاریخ مصاحبه اش را اعلام نمایید….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : mahnaz

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۰

  کد دیدگاه : 60732

  سلام .من رشتم مهندسی مدیریت اجرایی بایدکجا برم واسه استخدامی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۸

   کد دیدگاه : 60737

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۱

  کد دیدگاه : 53544

  سلام میشه درمورد استخدامی استان بیشتر اطلاع رسانی بشه من مدرک مهندسی کامپیورتردارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۱

  کد دیدگاه : 11553

  می خواهم درپیشرفت استان نقشی داشته باشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابوالفضل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۹

  کد دیدگاه : 11552

  استانداری رودوست دارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسين

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۳۰

   کد دیدگاه : 17962

   اي كاش ميشد ما هم كسي رو ميداشتيم تا ميرفتيم سر كار

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...