استخدام استانداری زنجان

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی استانداری زنجان
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری زنجان در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۳ شهریور ۹۵ : ایجاد ۱۷ هزار فرصت شغلی در استان زنجان (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیر عامل شرک شهرک‎های صنعتی استان زنجان گفت: با بهره‎برداری از واحدهای مختلف در شهرک‎های صنعتی استان زنجان ۱۷ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ مرداد ۹۵ : اسامي پذيرفته شدگان آزمون شهرداري های زنجان اعلام شد (منبع : ostandari-zn.ir)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی شهرداریهای تابعه استان زنجان (بهمن ۹۴)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ تیر ۹۵ :  استان زنجان با کمبود دامپزشک روبه‌رو است  (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 معاون دامپزشکی استان زنجان گفت: دامپزشکی زنجان در بحث مقابله با بیماری تب برفکی، لمپی‌اسکین، آبله، شاربن، طاعون نشخوارکنندگان کوچک، هاری و سایر کوتاهی نکرده است اما این استان با کمبود دامپزشک برای اعزام به مناطق مختلف روبه‌رو است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ تیر ۹۵ : اعلام نتایج آزمون آتش نشانی استان زنجان (منبع : ostandari-zn.ir)

نتایج آزمون آزمون آتش نشانی استان زنجان اعلام شد

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ خرداد ۹۵ : طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم زنجان اجرا می شود (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم خبر داد و گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی برای مناطق محروم استان زنجان در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ فروردین ۹۵ : نرخ تورم و نرخ بیکاری استان زنجان تک رقمی شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

استاندار زنجان با بیان اینکه در نرخ تورم و نرخ بیکاری تک رقمی شدیم، گفت: طبق برآوردی که انجام داده‌ایم کل بیکاران استان زنجان در پایان سال ۹۴، ۳۳ هزار و ۷۵۰ نفر است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری شامگاه شنبه در نخستین نشست خبری سال ۹۵ با  اشاره به شعار سال با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اظهار داشت: جهت‌گیری کلی با توجه به این شعار مشخص شده و این نام‌گذاری دو پیام مشخص دارد.
وی افزود: نخستین پیام این است که اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه کشور حل مسائل و مشکلات اقتصادی بوده و این قدم بزرگی است که ما فراتر از مناقشاتی که در کشور برای مشخص کنیم اینکه چه چیز مهم است، داریم در نقطه‌ای قرار گرفته‌ایم که سامان دادن به مسائل اقتصادی در اولویت اصلی کشور قرار دارد.
استاندار زنجان با بیان اینکه رسیدن به یک فهم مشترک درمورد مسائل و مشکلات فرصت تاریخی برای کشور است، گفت: نکته دوم است که نه تنها در مورد اصلی‌ترین مسئله به مفاهمه رسیدیم، بلکه جرئیات کار نیز مشخص شده است.
وی با اشاره به اعلام سیاستهای اقتصادی مقاومتی در بهمن ماه سال ۹۲ ابراز کرد: دولت در طول دو سال گذشته ضمن اینکه در بخشهایی از کار که کاملا شفاف بود، اقدامات اجرایی خود را انجام داد و به نتیجه خوبی نیز رسید، برای دیگر موارد نیز فرصت دو ساله برای برنامه‌ریزی و تعیین سیاستهای اجرایی داشت.
انصاری عنوان کرد: از همان زمان یعنی بهمن ماه سال ۹۲ یک ابلاغیه نیز در اسفند ماه از طرف اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به دستگاه‌ها ارسال و وظایف هر یک از آنها مشخص شد تا دستگاه‌ها  متناظر با آن بندها راهبردهای خود را به شورای اقتصاد ارائه دهند.
وی بیان کرد: شورای اقتصاد در تابستان سال ۹۳ راهبردهای پیشنهادی از سوی دستگاه‌های مختلف را به تصویب رسانده و به دستگاه‌ها ابلاغ کرد تا پروژه‌ها، طرحها و برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه دهند و این پروژه‌ها، طرحها و برنامه‌های عملیاتی تا تابستان سال ۹۴ نهایی و بر اساس جمع‌بندی که صورت گرفت، ۱۱ محور کلی برای این برنامه‌ها مشخص شده است.
استاندار زنجان با اشاره به ۱۱ محور کلی برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: ارتقای بهره‌وری، مردمی کردن اقتصاد، هدفمند‌سازی یارانه‌ها، توسعه ظرفیت تولید نفت و گاز و تکمیل زنجیره پایین دستی، شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد، گفتمان‌سازی و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی، توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، برقرار انضباط مالی در بخش عمومی، عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی، پیشیرد برون‌گرایی اقتصاد و ارتقای توان تولید ملی، محورهای کلی هستند.
وی تصریح کرد: هر یک از دستگاه‌ها اعم از جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، میراث فرهنگی، وزارت علوم برنامه‌های اختصاصی خود را مشخص کردند و ما نیز بر اساس این برنامه‌ها در دستگاه‌ها تهیه شده یک برش استانی آماده کردیم.
انصاری با تاکید بر اینکه برنامه‌های اقتصادی کشور همان اقتصاد مقاومتی است، گفت: هر آنچه که دراقتصاد کشور اتفاق می‌افتد بر اساس این برنامه‌ها است.
وی بیان کرد: همان‌ طوری که مقام معظم رهبری فرموده‌اند که اگر ما به اقتصاد  مقاومتی عمل کنیم در مقابله با بیکاری، کنترل تورم و رکود و ایجاد عدالت اجتماعی موثر است، امیدواریم با پیش‌بینی‌هایی که در این برنامه‌ها صورت گرفته شاهد بهبود شاخصهای اقتصادی کشور باشیم.
استاندار زنجان با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت راهبری اقتصاد مقاومتی در استانها با ریاست استانداران عنوان کرد: دبیرخانه این ستاد در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوده که هر دو هفته یک بار هم جزئیات پیشرفت برنامه‌ها و هم برنامه‌های ویژه‌ای که در سطح استان باید دنبال شود را رصد و اگر تصمیماتی برای اجرای بهتر لازم باشد را اتخاذ می‌کند.
وی ابراز کرد: برای کل برنامه اقتصاد مقاومتی سه زمان کوتاه مدت دو ساله، میان مدت تا پایان برنامه ششم توسعه و بلند مدت تا افق چشم‌انداز ۱۴۰۴ تعیین شده است.
انصاری تصریح کرد: ما باید ظرف دو سال آینده آثار اولیه عمل به اقتصاد مقاومتی را شاهد باشیم، ظرف پنج سال آینده یک مقاوم‌سازی نسبی در اقتصاد ملی ایجاد و در ۱۰ سال نیز جایگاه پیش‌بینی شده در هدف چشم‌انداز را در بخشهای مختلف داشته باشیم.
نرخ تورم زنجان تک رقمی شد
وی با اشاره به نرخ تورم کشور و استان زنجان گفت: آنچه که از طرف مرکز آمار ایران برای نرخ تورم کشور در سال ۹۴ اعلام شده، ۱۱.۳ درصد است که این نرخ در سال ۹۳، ۱۴.۸ و در سال ۹۲، ۳۲.۱ درصد بود.
استاندار زنجان نرخ تورم کشور در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳، ۳.۵ درصد کاهش یافته است، افزود: این بهبود در استان زنجان بیشتر بوده به طوری که از ۱۴.۹ درصد سال ۹۳ به ۸.۹ درصد رسیده است و نشان می‌دهد ما ۶ درصد کاهش نرخ تورم داریم که ۲.۵ درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
وی با بیان اینکه جزو استانهایی هستیم که نرخ تورم تک رقمی دارند، اظهار داشت: به لحاظ جایگاه استانی از بالاترین به پایین‌ترین نرخ در رتبه ۲۳ قرار داریم که در این رتبه‌بندی آذربایجان شرقی با ۱۷.۶ درصد بالاترین و خوزستان با ۶.۸ دصد پایین‌ترین نرخ تورم را دارا هستند.
انصاری تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم ضمن رونق اقتصادی، نرخ تورم استان را تک رقمی نگه داریم.
۳۳ هزار و ۷۵۰ نفر در استان زنجان بیکار هستند
وی با اشاره به گزارش نتایج طرح آمارگیری نیروی انسانی کشور گفت: بر اساس نتایجی که مرکز آمار ایران اعلام کرده نرخ بیکاری کشور از ۱۰.۶ درصد سال گذشته به ۱۱ درصد رسیده است.
استاندار زنجان با بیان اینکه افزایش نرخ بیکاری با افزایش نرخ مشارکت نیز همراه بوده است، ابراز کرد: نرخ مشارکت از ۳۷.۲ درصد به ۳۸.۲ درصد رسیده که این خود یکی از دلایل افزایش نرخ بیکاری است.
وی با اشاره به نرخ بیکاری استان  زنجان عنوان کرد: نرخ بیکاری استان از ۹.۸ درصد سال گذشته به ۹.۶ درصد رسیده است و جزو ۹ استانی هستیم که نرخ بیکاری یک رقمی را دارا هستند.
انصاری با بیان اینکه استان زنجان به لحاظ پایین بودن نرخ بیکاری جایگاه هشتم را دارا است، خاطرنشان کرد: پایین‌ترین نرخ بیکاری مربوط به آذربایجان شرقی با ۷.۳ درصد و بالاترین نیز مربوط به استانهای کهگیلویه و بویر احمد و کرمانشاه با ۱۷.۷ و ۱۷.۶ درصد است.
وی با اشاره به اینکه نرخ مشارکت استان زنجان از ۳۸.۱ به ۳۹.۹ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: نرخ مشارکت  در استان زنجان ۱.۷ درصد بیشتر از نرخ مشارکت کشور است.
استاندار زنجان سهم اشتغال استان در بخشهای کشاورزی، صنعت و خدمات را به ترتیب ۳۱.۸، ۳۱.۸ و ۳۶.۵ درصد عنوان کرد و افزود: میانگین کشوری بخش خدمات بیش از ۴۹ درصد است و ما نیز به دنبال ایجاد ظرفیت‌های شغلی در بخش خدمات هستیم.
وی با اشاره به نرخ بیکاری نسل جوان(۱۵ تا ۲۴ سال) خاطرنشان کرد: متوسط نرخ بیکاری نسل جوان در کشور ۲۶.۱ درصد بوده که این نرخ در استان زنجان ۱۹.۹ درصد است.
انصاری گفت: در بازار کار کشور در سال ۹۴ ورودی نیروی کار متقاضی جدید ۸۸۲ هزار نفر بود و آنچه دولت به عنوان فرصت‌های شغلی جدید ایجاد کرد ۶۶۸ هزار فرصت شغلی بود یعنی با این حساب ۲۱۴ هزار نفر به آمار بیکاران اضافه شده است.
وی نیروی کار جدیدی که وارد بازار کار استان زنجان شده است را ۱۷ هزار و ۴۱۲ نفر عنوان و بیان کرد: ما توانستیم برای ۱۶ هزار و سه نفر شغل ایجاد کنیم، برخلاف کشور که ۲۴ درصد به آمار بیکاران اضافه شد در استان زنجان این میزان ۶ درصد بود.
استاندار زنجان با اشاره به مهاجرپذیر بودن استان زنجان در بحث اشتغال گفت: استان زنجان ۱.۳۵ درصد جمعیت کشور را دارا است و بر اساس جمعیت باید ۱۱ هزار و ۸۰۰ نفر به جویندگان کار ما اضافه می‌شد که چیزی حدود ۵۶۰۰ نفر علاوه بر سهم ما به استان زنجان آمدند.
وی با بیان اینکه ما بیشتر از سهم خودمان در سال ۹۴ اشتغال ایجاد کرده‌ایم، ابراز کرد: این گونه نیست که استانهای دیگر فرصت‌های شغلی ما را تصاحب می‌کنند، بلکه مردم استان برخی از شغلها را در اختیار نمی‌گیرند.
انصاری بیان کرد: طبق برآوردی که انجام داده‌ایم کل بیکاران استان زنجان در پایان سال ۹۴،  ۳۳ هزار و ۷۵۰ نفر است.
نمی‌توانیم فرصت‌های شغلی باب سلیقه افراد ایجاد کنیم
وی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم فرصت‌های شغلی باب سلیقه افراد ایجاد کنیم، اظهار داشت: کسی که این را بخواهد بیکار می‌ماند.
استاندار زنجان با بیان اینکه ما در بخش کشاورزی و حتی اجرای پروژ‌ه‌های عمرانی فرصت‌های شغلی را به استانهای دیگر داده‌ایم، تاکید کرد: ما باید در بحث تغییر فرهنگ اشتغال در استان کار کینم.
وی با اشاره به ماده ۲۵ قانون بهبود فضای کسب و کار که در مجلس هشتم و در سال ۹۰ تصویب شد، اشاره و خاطرنشان کرد: ماده ۲۵ دولت را مکلف می‌کرد که اگر خدماتی که به واحدهای تولیدی ارائه می‌شود با اختلال مواجه شود، خسارت پرداخت کند.
انصاری با بیان اینکه آیین‌نامه اجرایی این قانون توسط دولت ابلاغ شده است، افزود: اگر دستگاهی به هر دلیلی غیر از دلایلی مانند سیل، زلزله، جنگ و غیره خدمات خود(آب، برق، گاز، تلفن و غیره) را قطع کند، ملزم به پرداخت خسارت خواهد بود.
وی با اشاره به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان زنجان اظهار داشت: این انتخابات در ۱۰ اردییبهشت ماه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه در مرحله اول انتخابات سالم و منضبط‌‌ داشتیم و تایید شورای نگهیان نیز موید این موضوع بود، امیدواریم مردم استان در این مرحله نیز حضور پرشوری داشته باشند.
استاندار زنجان تصریح کرد: امیدواریم آن شخصی که انتخاب می‌شود با رای بالاتری به مجلس برود تا مجلسی مقتدر که دولت را در برطرف کردن مشکلات یاری می‌کند، تشکیل شود.
وی در مورد پل سیدالشهداء نیز عنوان کرد: این پروژه قرار بود با ۲۴ میلیارد تومان احداث شود که در حال حاضر ۳۵ میلیارد هزینه شده و برای تکمیل نیازمند ۱۰ میلیارد تومان دیگر است.
انصاری با اشاره به اینکه تکمیل روگذر پل سیدالشهداء هیچ تاثیری در ترافیک ندارد، تصریح کرد: مالیات دهندگان باید در قبال مالیات پرداختی از مسئولان مطالبه کنند.
وی در مورد آینده برجام نیز با بیان اینکه بانکهای ما باید برخی از شرایط را در خود ایجاد کنند، گفت: هم ما و هم طرف مقابل منافعی در اثر برجام داریم که همه تلاش می‌کنند مشکلات اجرایی برطرف شود.
استاندار زنجان در مورد انتقال آب شرب از سد کینه‌ورس به شهرهای ابهر و خرمدره نیز بیان کرد: انتقال آب تصفیه شده در فاز اول جهت شرب امسال انجام می‌شود.


خبر ۹ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های زنجان سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های زنجان اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ آذر ۹۴: اطلاعیه استخدام استانداری زنجان برای تامین نیروی مورد نیازشهرداری های استان:

استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط (بومی استان زنجان) طبق جدول ذیل، از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی ، مصاحبه و گزینش   به صورت پیمانی در مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ به شرح زیر استخدام می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های زنجان اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 


خبر ۸ آذر ۹۴: نیمه دوم آذر ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های زنجان (منبع: خبرگزاری مهر)

زنجان-معاون مدير كل امور شهری و شوراهای اسلامی استان زنجان از ثبت نام متقاضيان آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان در نيمه دوم آذر سال جاری خبر داد.
نادر احمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر افزود: این آزمون همزمان با سراسر كشور نیمه نخست دی امسال برگزار می شود و طی آن حدود ۱۰۰ نفر در ۲۱ شهرداری تابعه استان استخدام می شوند

جهت مشاهده متن کامل خبر استانداری زنجان اینجا کلیک نمایید


خبر آذر ۹۴: ثبت نام آزمون استخدامی دهیاران استان زنجان سال ۹۴

جهت  کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : مرضیه احمدی

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۵ بهمن ۹۴

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۴

  کد دیدگاه : 664673

  جهت استخدام رشته حسابداری 😉

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضانصیری

   تاریخ ارسال : جمعه ۲۵ تیر ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۳:۵۵

   کد دیدگاه : 861024

   من تحت پوشش بهزیستی هستم دنبال
   کاردر اداره های دولتی هستم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : قبول شده راه وشهرسازی زنجان 92

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۲

  ساعت ارسال : ۰۱:۵۳

  کد دیدگاه : 50138

  من هم قبول شدم ولی کو دعوت به کار در مرحله گزینش متوقف شده ومشخص نیست کی دولت یادش بیفته آزمون دهندگانی آینده شون به این شغل بسته است

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگم بهتره

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۶ دی ۹۲

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۵

  کد دیدگاه : 38900

  من در این آزمون با بالاترین نمره قبول شدم .مرحله بعدی رفتیم واسه مصاحبه بازهم بالاترین نمره رو گرفتم حالا میخواهنددعوت کنن واسه گزینش .ولی تاکید می کنن معلوم نیست کی بیاید سرکار، دولت پول نداره وکد پرسنلی نمیده وازاین حرفا…
  از مرداد ماه که گفتن قبول شدی در انتظارم که برم سر کار شما نمی دونید کی قراره رسما شروع به کار کنیم واینکه واقعا دولت مشکل داره در دادن کد پرسنلی؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : دوشنبه ۳۰ تیر ۹۳

   ساعت ارسال : ۱۶:۳۹

   کد دیدگاه : 108399

   آره نگی بهتره فردا میگن فلانی این حرفا را تو فضای مجازی زده کلا ردش کنین خدا به همه رحم کنه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مريم

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۵ خرداد ۹۲

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۵

  کد دیدگاه : 5341

  سلام. به نظرتون منابع اختصاصي براي ازمون استانداري اعلام مي شه ؟ رشته تحصيلي من مديريت اجراييه نمي دونم بايد كدوم درساي تخصصي رو بخونم مي شه كمي راهنماييم كنيد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۹

  کد دیدگاه : 3737

  فایل آگهی استانداری زنجان دانلود نمیشه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...