دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی‌ استانداری سیستان و بلوچستان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام استانداری سیستان و بلوچستان در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید


خبر ۲۷ فروردین ۹۶: کشاورزی جز مشاغل پر رونق سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سهم عمده‌ای از اشتغال سیستان و بلوچستان وابسته به کشاورزی است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ اسفند ۹۵: تعیین تکلیف استخدام غیرقانونی استانداری سیستان و بلوچستان (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

استاندار سیستان و بلوچستان: وضعیت لیست ۴۷ نفره استخدامی ابتدای سال آینده مشخص می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ شهریور ۹۵ : اختصاص ۳۰۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سه هزار میلیارد ریال از محل صندوق کارآفرینی کشور برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان اختصاص می یابد تا با تلاش ها و برنامه ریزی های لازم نرخ بیکاری در این استان تا ۲ سال آینده کاهش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ شهریور ۹۵ : صید وصیادی درسیستان وبلوچستان زمینه اشتغال ۲۵ هزار نفر را فراهم کرده است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت های صید و صیادی زمینه بکارگیری ۲ هزار و ۴۰۰ شناور صیادی اعم از لنج و قایق و اشتغالزایی ۲۵ هزار نفر را به صورت مستقیم در شهرستان های کنارک و چابهار فراهم کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲ شهریور ۹۵ : ۱۰۰۰ نفر در پروژه گاز رسانی به سیستان و بلوچستان استخدام می شوند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هزار نفر در قالب آموزش حرفه های گازرسانی و ۱۵ نفر به عنوان مربی در این کار به زودی استخدام می شوند که حداقل تا ۱۵ سال برای آنان فرصت شغلی ایجاد می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ مرداد ۹۵ : ایجاد اشتغال برای ۲۳۳۷ نفر در زاهدان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: هم اکنون ۶۱۸ واحد صنعتی، تولیدی و صنفی در این شهرک مستقرند که این تعداد واحد با سرمایه‌گذاری ۹۳۵ میلیارد ریال توانسته‌اند برای ۲۳۳۷ نفر اشتغال ایجاد کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ مرداد ۹۵ :اشتغال‌زایی ۳۰۰هزار نفری شیلات سیستان بلوچستان (منبع : خبرگزاری اوشیدا)

مدیرکل شیلات سیستان وبلوچستان گفت: یک میلیون تن صید(ماهی، میگو و دیگر ذخایر دریایی) و ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در برنامه ششم توسعه و سند توسعه سواحل مکران پیش بینی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ تیر ۹۵ : ایجاد منطقه آزاد سیستان عاملی برای رونق اشتغال درسیستان و بلوچستان است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد منطقه آزاد در سیستان عاملی بسیار مهم برای حیات، پویایی و توسعه سیستان و بلوچستان است و به رونق اشتغال و تولید در منطقه کمک می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ خرداد ۹۵ :هیچ استخدام غیرقانونی نباید در سیستان و بلوچستان انجام شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر موضوع استخدامهای غیرقانونی در استان سیستان و بلوچستان حل شود به مردم عدالت موجود در استان نشان داده می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ آذر ۹۴: تخصیص ۵۰۰ ردیف استخدامی ویژه برای استان سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از تصویب تخصیص ۵۰۰ ردیف استخدامی ویژه برای استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری ایسنا، محمد دیمه ور در نشستی خبری‌ با اصحاب رسانه ضمن اعلام این خبر گفت: این سهمیه جدای از سهمیه‌های عادی و روال معمول جذب نیروی انسانی در سطح کشور است. این مجوز را به منظور رفع کمبود نیروی انسانی دریافت کرده‌ایم.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در ادامه از تصویب اساسنامه مدارس عشایری و ابلاغ آن از سوی رئیس جمهور خبر داد و گفت: این اقدام برگ زرینی در مجموعه خدمات آموزش و پرورش در دولت یازدهم است. زیرا مدارس عشایری از ابتدای تاسیس دارای هیچ گونه ضابطه و قانونی نبودند.

دیمه ور در ادامه به تشکیل شورایی در آموزش و پرورش تحت عنوان شورای هماهنگی ارتقاء و بهبود شاخص های آموزش و پرورش درمناطق کمتر توسعه یافته با حضور دستگاههای ذیربط اشاره کرد و گفت: به ترتیب سه استان سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و هرمزگان سه استان محرومی هستند که بناست توجه ویژه ای به آنها شده و اعتباراتی برای توسعه آموزش و سایر موارد تخصیص داده شود.

وی ادامه داد: به عنوان مثال با همکاری وزارت رفاه قرار است برای کلیه دانش آموزان مدارس شبانه روزی این سه استان کارت های ویژه ای صادر شود تا بسته های امنیت غذایی در اختیار آنها قرار بگیرد و مدارس بتوانند وضعیت تغذیه ای دانش آموزان را ارتقا دهند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش همچنین از تخصیص ردیف اعتباری ویژه توسعه عدالت آموزشی در بودجه سال آینده کشور خبر داد و گفت: قرار است سازمان نوسازی مدارس نیز مدارس تخریبی و فرسوده این سه استان را بازسازی و یا نوسازی کند.

دیمه ور درباره اقدامات انجام شده در حوزه توسعه پیش دبستانی نیز گفت: در جلسه اخیر شورای عالی رفاه مصوب شد تا هزینه ۴۰۰ میلیارد ریال به منظور آموزش کودکان دوزبانه در دوره یک ساله پیش دبستانی برای ۳۵۰ هزار کودک در سال تحصیلی آینده اختصاص یابد.

وی افزود: در تعهدات بین المللی موظف شدیم تا دوره آموزشی یکساله پیش دبستانی را به صورت رایگان برای همه کودکان ارائه کنیم که در برنامه ششم توسعه پیشنهاد شده است.

در ادامه این نشست خبری در پاسخ به پرسش ایسنا درباره آخرین وضعیت ساماندهی مراکز پیش دبستانی اظهار کرد: با مدیریت یکپارچه مراکز پیش دبستانی این مشکل برطرف شده است. متاسفانه موضوع اداره مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی ۳۰ سال است که موضوع اختلاف با بهزیستی بوده است اما با پیگیری های انجام شده در دو سال اخیر و با ورود مستقیم معاونت حقوقی ریاست جمهوری و همراهی وزارت رفاه و بهزیستی این مشکل حل شده است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: بر این اساس کلیه فعالیت‌های کودکان ۴ تا ۶ سال تمام بر عهده آموزش و پرورش است. چند ماه پیش قرار شد مراکزی که پیش دبستانی دارند از آموزش و پرورش با ثبت نام در سامانه ای که اعلام شد مجوز دریافت کنند. از ۱۲ هزار مرکزی که بهزیستی به ما در فهرستی اعلام کرده بود حدود ۵۰ درصد در سایت مشخص شده وارد شده و درخواست صدور مجوز کردند.

دیمه ور ادامه داد: مهلت تعیین شده تا پانزده آبان ماه بود و اکنون مشغول بررسی شرایط برای صدور مجوز هستیم.

وی با بیان اینکه از ۶۰۰۰ مرکزی که ثبت نام نکرده‌اند ۲۳۰۰ مورد روستا مهد هستند که ضوابط آن‌ها متفاوت است گفت: بنابراین ۳ هزار و ۷۰۰ مرکز داریم که فعالیت‌هایشان به علت عدم درخواست صدور مجوز غیرقانونی خواهد بود و اطلاعات آن‌ها به مراجع ذیصلاح داده شده تا با آن‌ها برخورد شود.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در مورد آمار کودکان بازمانده از تحصیل نیز گفت: در ۶ پایه مقطع ابتدایی در سال گذشته ۱۵۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل داشتیم که بیشترین مقدار هم مربوط به سه استان سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و هرمزگان است.

وی ادامه داد:‌ اما بحث کودکان تارک تحصیل که مدرسه را به هر دلیلی رها کرده‌اند نیز مدنظر قرار دارد. در راستای بازگرداندن این کودکان به مدارس در سال گذشته ۳۵ هزار نفر جذب آموزش و پرورش شده‌اند و امسال نیز تا همین لحظه ۱۱ هزار نفر شناسایی شدند. با همکاری وزارت رفاه در ۵ استان طرح مشترکی برای جذب کودکان بازمانده از تحصیل را در دستور کار داریم. البته اخیرا سه تفاهم وزیر آموزش و پرورش و وزیر کشور، استانداران، مسئول پروژه انسداد مبادی بی سوادی شده اند و سازمان های مردم نهاد نیز به صورت جدی در این حوزه ورود پیدا کرده‌اند.

معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت مربیان پیش دبستانی که قرار بود براساس مصوبه مجلس به صورت حق التدریس در مدارس استخدام شوند گفت:‌در مصوبه مجلس تصریح شده بود که باید جذب حق التدریس بر حسب جنسیت و رشته مورد نیاز مناطق انجام شود.

وی ادامه داد: البته همان طور که باید به یک مربی پیش دبستانی که سالیان زیادی عمرش را صرف این کار کرده است باید به سرنوشت دانش آموزان خود حساسیت داشته باشیم. معلمی که فاقد صلاحیت‌های حرفه‌ای باشد آینده کودکان ما را نیز تحت الشعاع قرار می دهد و ممکن است استعدادهای آن‌ها ضایع شود به همین دلیل از مجلس و دولت درخواست می کنیم که اگر بناست جذب نیرویی انجام شود حتما در چارچوب کیفیت بخشی در نظام صلاحیت حرفه‌ای باشد.

دیمه ور ادامه داد: ما به عنوان مدافع حقوق کودکان با ورود هرگونه نیروی غیر مرتبط و غیر متخصص مخالفیم . در شهریور امسال به جز دو سه استان که خوب عمل نکردند اکثر استان‌های ما نیروهای مستعد را شناسایی کرده اند امیدواریم در اصلاحیه مجدد دولت مربیان پیش دبستانی این موضوع حتما مورد توجه قرار بگیرد.

وی همچنین درباره کوچ اجباری معلمان متوسطه به مقطع ابتدایی در استقرار ساختار جدید نظام آموزش و پرورش گفت: با این موضوع که معلمی به اجبار به مقطع ابتدایی بیاید مخالفیم زیرا کار با کودک عشق و علاقه مضاعفی طلب می کند در حال حاضر به علت توزیع نامتوازن نیروی انسانی با کمبود نیرو مواجه هستیم. البته از سال آینده ۱۲ هزار و ۵۰۰ معلم تازه نفس از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل می شوند و به مدارس خواهند آمد.

دیمه ور همچنین درباره ادامه تحصیل کودکان کار و خیابان گفت: در آموزش و پرورش شهر تهران کارگروهی با حضور نهادهای ذیربط و سازمان‌های مردم نهاد تشکیل شده است و چند مدرسه نیز در نوبت دوم فعال شده اند تا کودکان کار و خیابان بتوانند ادامه تحصیل دهند.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه از برگزاری همایش ملی آموزش ابتدایی برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: در این مراسم که پنجم و ششم دی ماه برگزار می شود از استاد شکوهی اولین وزیر آموزش و پرورش تقدیر خواهیم کرد و این همایش در زادگاه ایشان در بیرجند برگزار می شود.

وی ادامه داد:‌ بررسی جایگاه و نقش مقطع ابتدایی در ارتقای جایگاه تعلیم وتربیت در نظام جمهوری اسلامی، بررسی چالش‌ها ، آسیب‌ها، معضلات و مشکلات فراروی نظام تعلیم و تربیت، آینده نگری و آینده پژوهی برای بنیادنهادن یک آموزش و پرورش کارا و موثر که بتواند فرزندان را متناسب با زمانشان تربیت کند از جمله اهداف این همایش هستند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت توجه به جایگاه تعلیم و تربیت تاکید کرد و گفت: ۱۷۳۵ مقاله به این همایش رسیده است که در روز همایش ۱۰۰ مقاله از این تعداد ارائه خواهند شد.


 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه سوالات استخدامی‌استانداری (سال ۹۰) کلیک نمایید  اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۳۰

  کد دیدگاه : 1016634

  با سلام خدمت مسئولین(اشخاصی که در آن دنیا ازشون سوال میشود)محترم استان…
  یک ساله منتظر این استخدامیم در شهرداری علی اکبر هستم ولی ظاهرا نامه آخرم در قسمت حراست امضا نمیشه…اینجا تمامی طرح های فضاسبزی و پارک و طراحی و المان سازی رو انجام میدم ولی ظاهرا با توجه به قولهایی که بابت استخدامیم میدن عملی نشده و ی جورایی جواب رد دادن بهم…من در سال 91 در رشته طراحی فضای سبز مسابقات کشوری دیپلم افتخار کسب کردم و الانم تمامی درها برویم بسته هس و میگن اگه بند پ داشتم استخدام میشدم خب من اگه بند پ نداشته باشم چی میشه خب.من فقط خدارو دارم آیا این بس نیس…من میخام ازدواج کنم و به امضای این برگه استخدامیم در قسمت حراست نیاز دارم تا بقیه مراحل انجام بشه و من امیدوار به آینده سبز در کنار پدر و مادر پیر و مریضم باشم،این نوشته ها هم تیری در تاریکی و برسد دست مسئول دلسوز و با تقوا….مهدی گرامی نیا از شهر علی اکبر …

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدحسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۴

  کد دیدگاه : 849815

  باسلام وخسته نباشید الان حدود11سال است که کارمند قراردار کارمعین طرحهای عمرانی هستم بامدرک بالا ولی متاسفانه هیچ امیدی ندارم چراکه واقعا کسی به فکر کارکنان قراردادکارمعین نیست وهمه (نیروی رسمی وپیمانی ) فقطبه فکرخودشان هستندوهمه ساله دچاراین معظل هستیم آیاخداراخوش می آید!!مگرمازندگی نداریم!!مگرمازن وبچه نداریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۲

  کد دیدگاه : 703259

  سلام.فوق دیپلم کامپیوتردارم امیدوارباشم یانه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۴۸

   کد دیدگاه : 827827

   انقد لیسانس ریخته 🙂

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۹

  کد دیدگاه : 703253

  سلام.لطفاحرف ازپایان خدمت نزنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۰

  کد دیدگاه : 698033

  سلام…لیسانس معماری هستم آیا امیدی به استخدامی هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : zahra

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۲

  کد دیدگاه : 594534

  فوق دیپلم تربیت مربی پیش از دبستان و لیسانس اموزش ابتدایی دارم.پس کی مارو جذب میکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : najmeh.mir

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۴۳

  کد دیدگاه : 514569

  اگرهمه استخدامی هابروزباشه.ودرجریان همه استخدامی هاباشیم خوبه.ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۱۸

   کد دیدگاه : 514582

   سعی ما در همین هست . از بخش ها جهت مشاهده آخرین اخبار استفاده نمایید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۰

  کد دیدگاه : 344627

  سلام….خواهش میکنم این گزارش روزنامه شهروند رو توی سایت تون یا حداقل در صفحه استان منتشر کنید شاید توجه مسولان جلب بشه.. خواهش میکنم…
  http://mobile.shahrvand-newspaper.ir/News/Mobile/Main/32382/%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%AA%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%88%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۵

   کد دیدگاه : 345350

   سلام خبر مربوطه در همین صفحه درج شد
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...