دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی آبادان

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه بهمن ۹۵: زمانبندی انجام مصاحبه ی تخصصی و تست آمادگی جسمانی علوم پزشکی اهواز، آبادان و بهبهان اعلام شد. (منبع: jazb.ajums.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله ی اول رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی و کارشناس ارتباطات و عملیات (پرستار و پزشک) آزمون استخدامی ۹۵/۸/۲۱ سازمان سنجش آموزش کشور متقاضی استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دانشکده های علوم پزشکی آبادان و بهبهان اعلام شد.

جهت دریافت متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


برنامه زمانبندی تحویل مدارک داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی متمرکز ۹۵/۸/۲۱  (خبر اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی آبادان)

برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان

مکان تحویل مدارک: آبادان ـ ابتدای کوی ذوالفقاری ـ ستاد دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان ـ طبقه دوم ـ اداره منابع انسانی

ردیف
رشته شغلی
تاریخ مراجعه
روز
ساعت حضور
۱
پرستار ـ ماما ـ کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی ـ کارشناس ارتباطات و عملیات
۵/۱۰/۹۵ لغایت ۸/۱۰/۹۵
یکشنبه لغایت چهارشنبه
۸ صبح الی ۱۶
۲
۳

مدارک مورد نیاز: تصویر مدارک در برگ A4 تهیه گردد

 ـ پوشه سفید رنگ

ـ چهار قطعه عکس ۴*۳ (جدید) زمینه سفید

ـ تصویر فرم ثبت نام

 ـ تصویر کارنامه قبولی

ـ اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
ـ اصل و تصویر کارت ملی
ـ اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه (برادران)
ـ مدارک دال بر ایثارگری ( ویژه داوطلبان ایثارگر)
ـ مدارک دال بر معلولیت عادی
ـ مدارک دال بر بومی بودن ( براساس صفحه ۹ و ۱۰ دفترچه آزمون)
ـ ارائه تصویر آخرین قرارداد  ویژه شاغلین قراردادی
ـ ارائه گواهی پایان طرح و یا معافیت برای مشمولین لایحه رشته های اجباری
ـ گواهی اشتغال به طرح برای مشمولین لایحه که طرح خود را تمدید نموده اندـ گواهی مبنی بر موافقت با انصراف از طرح در رشته های اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت متبوع می گذارند.
جهت مشاهده این خبر در سایت علوم پزشکی آبادان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان – ۱ دی ۹۵

دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی آبادان جهت تامین نیروی انسانی بهورز براساس تبصره ۶ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیات علمی، برگزار می کند

دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني آبادان جهت تأمين نيروي انساني بهورز براساس تبصره ۶ ماده ۳۴ آيين نامه اداري و استخدامي كارمندان غیر هیات علمي و مجوز شماره ۷۳۵۹ /۲۰۹/د مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ معاونت محترم توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی (از محل مجوز های شماره ۳۸۶۷۰  مورخ ۱۸/۳/۱۳۹۴ سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور ) و قوانين و مقررات جاري ، ، تعداد سـه نفر از افراد واجد شرايط (تكميل ظرفيت آزمون ۱۷/۰۲/۹۵ ) را از طريق برگزاري امتحان عمومي ، اختصاصي و انجام مصاحبه از پذيرفتگان مرحله اول و با احراز صلاحیت های عمومی و بر اساس قانون تسری گزینش معلمان و كارمندان آموزش و پرورش به كارمندان ساير وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شركت های دولتي مصوب ۹/۲/۱۳۷۵ مجلس شوراي اسلامی به صورت پیمانی صرفا جهت خدمت خانه بهداشت های مندرج در صفحه ۸ آگهي به شرح زير جذب مي نمايد :

داوطلبان گرامي : با عنایت به اینكه كلیه مراحل ثبت نام و دریافت كارت صرفاً از طریق سامانه الكترونیكي صورت مي گیرد و پس از ثبت نام هیچگونه تغییری امكان پذیر نمي باشد. لذا توصیه مي شود قبل از هر گونه اقدام،ضوابط و مقررات آگهي به دقت مطالعه گردد.

۱ـ شرايط عمومی استخدام بهورز:
۱/۱ـ اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۲/۱ـ تابعیت نظام جمهوری اسالمی ایران
۳/۱ـ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
-معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی موسسه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد
۴/۱ـ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر روانگردان
۵/۱ـ نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۶/۱ـ داشتن سالمت جسمانی ،روانی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری هـا
در روستاهای تحت پوشش (به تایید پزشک معتمد شهرستان یا حسب مورد، با تایید کمیسیون پزشکی موسسه)
۷/۱ـ نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۸/۱ـ داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی،ثابت،پیمانی و یا قراردادی ،بازنشسته و یا بازخرید خدمت سایر دستگاههای دولتی باشند.
۹/۱ـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
۱۰/۱ـ نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشکده

۲ ـ شرايط اختصاصی استخدام بهورز :
۱/۲ ـ حداقل سن برای دارندگان مدرک دیپلم ۱۶ و حداکثر ۲۶ و حداقل سن برای دارندگان مدرک فوق دیپلم ۱۸ و حداکثر ۲۸ سال تمام می باشد. تاریخ اولین روز شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.
تبصره ۱ : موارد ذيل به شرط ارائه تائيديه های معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد . در هر صورت سن داوطلب داراي مدرک تحصيلي دیپلم با در نظر گرفتن موارد زير نبايد از ۲۸ سال و سن داوطلب داراي مدرک فوق دیپلم نبايد از ۳۰ سال تجاوز نمايد:
الف) داوطلباني كه در جبهه های نبرد حق عليه باط ( از تاريخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغايت ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنین  مدت زمان بستري و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه های نبرد حق عليه باط .
ب) افراد خانواده مع شهداء ، آزادگان ، مفقود الاثر ها و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند شامل : همسر ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا ميزان پنج سال .
ج) آزادگان ، فرزندان شهدا ، فرزندان جانباز ۲۵ %و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل يک سال سابقه اسارت دارند از شرط حداكثر سن معاف مي باشند .
د) داوطلباني كه به صورت غیر رسمي و تمام وقت در وزارتخانه و موسسات و شركتهاي دولتي ، بانک ها و شركتهاي تحت پوشل آنها ، شركتهاي بيمه ، شهرداري ها و موسسات  و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است ، موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمک دولت استفاده می کنند نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهاي تحت پوشل آنها كه از تاريخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند حداكثر به ميزان پنج سال .
د) داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني را به استناد قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان انجام داده اند به ميزان خدمت مذكور
ه) مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت آقايان براساس كارت پايان خدمت
۲/۲- کلیه داوطلبان می باید بومی روستاهای محل مورد تقاضای استخدام باشند
– کپی و اصل دفترچه بیمه روستایی
– فرم تاییدیه شورای روستا و مرکز بهداشت
۳/۲ـ دانشجویان حائز شرایط در آزمون در صورت احراز قبولی مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافـت هر گونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد.

۳ ـ نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :
ثبت نام به صورت الكترونيكي از طريق وب سايت دانشكده به نشاني azmoon.abadanums.ac.ir از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۸/۰۹/۱۳۹۵
لغايت ساعت ۱۲ ظهر روز يكشنبه مورخ ۰۵/۱۰/۱۳۹۵ انجام مي گردد.
۱/۳ ـ مدارک مورد نیاز ثبت نام (الکترونیکی) :
داوطلبان قبول شده در مرحله اول موظف أستند مدارک ذیل را پس از اعلام نتايج كه از طريق سايت دانشكده به آدرس abadanums.ac.ir اعلام مي گردد ،
به همراه اصل مدارک به محل تعيين شده حضوراً ارائه و رسيد دريافت نمايند . دانشكده موظف است كليه مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمايد .
تبصره : نظر به اينكه مدارک داوطلبان پس از برگزاري امتحان عمومي و تخصصي بررسي مي گردد، صدوركارت و شركت در آزمون به منزله تاييد مدارک نبوده و پس از برگزاري آزمون در چارچوب ضوابط و مقررات و شرايط مندرج در آگهي منتشره ، مدارک داوطلبين مورد بررسي قرار خواهد گرفت .
۲/۳ـ مدارک ثبت نام مقدماتی:
الف) تكميل برگ ثبت نام درخواست شغل ( با دقت تكميل گردد) به همراه اسكن یک قطعه عکس ۴* ۳ متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشكده صورت مي پذيرد .
ب) پرينت فرم تاييديه شوراي روستا و مركز بهداشت كه پس از تاييديه در زمان ثبت نام با بقيه مدارک بايد اسكن شود
ج) رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ( ۱۶۰/۰۰۰ ریال)(معادل شانزده هزار تومان) به شماره حسداب ۲۱۷۸۳۷۲۳۸۷۰۰۷ بانک ملی مرکزی شهرستان آبادان به نام حساب درآمدهای غیرعملیاتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان بعنوان حق شركت در آزمون استخدامي
تبصره: ايثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شهدا از پرداخت مبلغ ياد شده معاف مي باشند.

داوطلبان قبول شده در مرحله اول آزمون موظف هستند مدارک ذيل را ظرف مدت پنج روز كاري پس از اعلام نتايج به همراه اصل مدارک حضورا به دانشكده تحويل نمايند:
-اصل به همراه تصوير آخرين مدرک تحصيلي
-ااصل به همراه تصوير كارت ملي( دو طرف كارت )
-اصل به همراه تصوير تمام صفحات شناسنامه
-اصل به همراه تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم (دو طرف كارت)
-فرم تاييديه شوراي روستا و مركز بهداشت
-اصل به همراهتصوير مدارک دال بر بومي بودن (براساس بند ۲/۲ و ۷/۸ مندرج در صفحه ۳ و ۷آگهي)
-اصل به همراه تصوير ساير مدارک طبق مفاد آگهي حسب ضرورت
-اصل فرم واريزي
تبصره :
متقاضيان واجد شرايط ملزم هستند تا تاريخ تعيين شده از سوي دانشكده نسبت به ثبت نام اينترنتي(الكترونيكي) به آدرس اينترنتي اعلام شده اقدام نمايند .
۳/۳ ـ به ثبت نام ناقص و ارسال مدارک ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هیچ وجه مسترد نمي گردد.

۴ ـ زمان و محل انجام مصاحبه :
پذیرفته شدگان مرحله اول جهت اطلاع از زمان و محل مصاحبه می بایست به سایت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان به نشانی الکترونیکی abadanums.ac.ir مراجعه نمایند .

۵ـ تذکرات :
۱/۵ ـ ايثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگاني كه حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحميلي دارند و نيز خانواده های معظم شهدا، مفقودين و جانبازان در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي ، با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني برخوردار خواهد بود .
۲/۵ـ از كل مجوز تخصيص يافته ، سي ( ۳۰ ) درصد آن برابر قوانين و مقررات براي اشتغال ايثارگران اختصاص مي يابد ، بيست و پنج( ۲۵ ) درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل  و فرزندان و همسر شهداء ، فرزندان و همسر جانبازان بيست و پنج ( ۲۵ % ) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای يک سال اسارت ، معرفي شده از سوي بنياد شهدا و امور ايثارگران استان اختصاص مي يابد .و پنج درصد(۵ %) سهميه اشتغالي باقيمانده را نيز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ مداه حضور داوطلبانه در جبهه های و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير بيست و پنج (۲۵ ) %و آزادگان زير يک (۱ ) سال و خواهران  و برادران شهداء اختصاص مي يابد . در مواردي كه نياز به تخصص دارد رعايت شرايط علمي(شدرايط احراز مندرج در آگهي) الزامي است .
۳/۵ـ انتخاب ايثارگران در حد سهميه ۵ درصد به ترتيب نمره فضلي از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .
۴/۵ ـ اشتغال مازاد بر ۳۰ %سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت .
۵/۵ ـ جانبازان و خانواده محترم شهداء در صورت داشتن كارت شناسايي از بنياد شهيد و امور ايثارگران با ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهی از بنياد مذكور ندارند.
۶/۵ ـ معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي از سه (۳ ) درصد قانوني مربوطه برخوردار خواهد بود .
۷/۵ ـ تمامي باقيمانده سهميه مذكور به داوطلبان بومي در صورت برخورداري از شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي اختصاص مي يابند .
بومي به افرادي اطلاق مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي های زير باشد :
الف ) محل تولد متقاضي با محل جغرافيایي مورد تقاضا براي اشتغال يكي باشد
ب) حداق دو مقطع تحصيلي متقاضي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي ، راهنمایی و يا متوسطه ) را در محل جغرافيايي محل تقاضا براي اشتغال طي كرده باشد.
ج) فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح كه محل ۳ سال از سنوات تحصيلي آنها در مقاطع ابتدائي ،راهنمائي ويا متوسطه با محل مورد تقاضاي اشتغال يكي باشد منوط به اينكه محل خدمت پدر در محل جغرافيائي تحصيل فرزند تعيين شده باشد.

تبصره ۲ :بومي استان به فردي اطلاق مي گردد كه واجد يكي از شرايط مندرج در ذيل باشد:
الف) محل تولد متقاضي در يكي از شهرستان های استان خوزستان باشد
ب) حداقل دو مقطع تحصيلي متقاضي از مقاطع تحصيلي( ابتدايي ، راهنمايي و يا متوسطه) را در يكي از شهرستان های استان خوزستان طي كرده باشد.
ج) فرزندان پرسن نيروهای مسلح كه محل ۳ سال از سنوات تحصيلي آنها در مقاطع ابتدائي ،راهنمائي و يا متوسطه در يكي از شهرستان های استان خوزستان باشد منوط به اينكه محل خدمت پدر در محل جغرافيائي تحصيل فرزند تعيين شده باشد.
۸/۵ ـ به مدارک ارسالي دارندگان مدارک تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز شغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد .
۹/۵ ـ مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خوهد بود . و در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، مصاحبه و جذب محرز شود.
داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است ، داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد . حتي در صورت صدور قرارداد از سوي شركت پيمانكاري ، قرارداد مذكور لغو و بالاثر مي گردد .
۱۰/۵ ـ اخذ تاييديه مدارک تحصيلي داوطلبان در صورت پذيرفته شدن در امتحان( حداكثر ۲ ماه پس از اعلام نتيجه) از سوي دانشكده الزامي است .
۱۱/۵ـ نتايج مصاحبه مذكور به تعداد ۵/۱ برابر ظرفيت مورد نياز در رشته شغلي اعلام شده متعاقباً از طريق سايت دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني آبادان به نشاني (الكترونيكي) abadanums.ac.ir به اطلاع عموم خواهد رسيد .
۱۲/۵ـ انتخاب نهايي پذيرفته شدگان پس از طي مراح گزينش صورت خواهد گرفت.
تبصره ـ داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامي مرحله اول پذيرفته شدگان طبق برنامه تنظيمي در مهلت مقرر به هسته گزينش مراجعه نمايند. در صورت عدم مراجعه در مهلت تعيين شده قبولي فرد كن لم يكن تلقي شده و از افراد ذخيره بجاي وي به گزينش معرفي خواهد شد.
۱۳/۵ـ پذيرفته شدگان موظفند حداكثر ظرف مدت يک هفته بعد از اعلام نتيجه نهايي پذيرش به دانشكده مراجعه نمايند درصورت عدم مراجعه ظرف مدت مقدر یا انصراف آنان دانشكده مي تواند نسبت به اشتغال ذخيره اقدام نمايند.
۱۴/۵ـ پذيرفته شدگان نهايي ،متعهد مي شوند در محل مورد تقاضا خدمت نمايند در غیر اينصورت قرارداد آنان لغو و از وجود افراد ذخيره بجايگزيني آنان وفق مقررات استفاده مي شود.
۱۵/۵ـ داوطلبان پس از قبولي در مصاحبه تخصصي و تاييد هسته گزينش توسط دانشكده جهت بكارگيري به شركت پيمانكاري مربوطه معرفي مي گردند
۱۶/۵ـ با توجه به اين كه مالک ثبت نام از متقاضيان اشتغال تكميل برگ درخواست شغل مي باشد لازم است در تكميل آن نهايت دقت را بعمل آورده و هیچگونه اصلاحاتي پس از ثبت نام قابل پذيرش نخواهد بود.
۱۷/۵ـ. داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب يک شغل و يک محل جغرافيايي خواهند بود.

جدول مشاغل مورد نیاز آزمون استخدام پیمانی بهورز
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان۱۳۹۵
(آذر ماه ۹۵)

ردیف عنوان پست سازمانی خانه بهداشت مرکز بهداشتی درمانی شهرستان جنسیت و تعداد شرایط رشته شغلی بهورز
بهورز مرد جبارعبدالامام مرکز بهداشتی درمانی روستایی مینوشهر (امام علی(ع) ) خرمشهر ۱ نفر مرد دارندگان  مدرک ديپلم کامل متوسطه

ـ بهورز زن : دارندگان مدرک فوق دیپلم در رشته های بهداشت عمومی (صرفا گرایش بهداشت خانواده)، مامایی ـ

بهورز مرد:

دارندگان مدرک فوق دیپلم در رشته های بهداشت عمومی (صرفا گرایش مبارزه با بیماریها)، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای

بهورز زن نهر رحمه مرکز بهداشتی درمانی روستایی آبشار شادگان ۱ نفر زن
بهورز زن قطرانی مرکز بهداشتی درمانی روستایی علوان ۱ نفر زن

جهت مشاهده آگهی در سایت دانشکده علوم پزشکی آبادان اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید


اطلاعیه: برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی اعلام شد.

اطلاعیه برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: برنامه زمانبندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۵ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان اعلام شد.

جهت دریافت فایل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ آذر ۹۵: نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی؛ به اطلاع میرسانیم: نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی توسط سازمان سنجش اعلام شد.

متن اطلاعیه سازمان سنجش:
بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار (کد۲۴۶۲)، ماما (کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی (کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد ۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد ۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱) دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده اند، می‌رساند، نتایج آزمون داوطلبان شرکت کننده در شغل های فوق الذکر به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

توجه: ضمناً به اطلاع داوطلبان سایر خوشه‌های شغلی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، نتایج آزمون آنان متعاقباً و حداکثر تا پایان آذر ماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه کامل سازمان سنجش اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۰

  کد دیدگاه : 374692

  سلام این چه رفتاریه که با روانسناسای عمومی شده مااینهمه امتحان دادیم مصاحبه کردیم باوجوداینکه امتیازانون اکثرابالینی ها بیشتره بازم گفتن فقط بالینی میگیرن درصورتی که امتیازات یکی باشه شماحق همجین کاری داری ویه بالینی روبگیرید اگهقراربود که ماچه قبول بشیم چه نشین بالینی انتخاب بشه پس ماعمومیاچرا شرکت دادید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۴۸

   کد دیدگاه : 376260

   سلام میخواستم بدونم نتایج مصاحبه تخصص اعلام شده؟!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد امیری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۲:۴۹

    کد دیدگاه : 376264

    دوست گرامی جهت اطلاع از نتایج دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۵

  کد دیدگاه : 372933

  سلام منم بانگارخانم موافقم واقعادرحق عمومیا بی انصافی شد همون روز ازمون که عمومی بالینی روجداکردن خودمون فهمیدیم که نبایدامیدی داشته باشیم حتی من دیگه نامه سابقه کارمم میخواستم ببرم.گفتن فایده نداره امتیازم بگیری بازم قبول نمیشی راستشفقط یه پولیازماگرفتن وگرنه ازهمون اولم قرارنبودماانتخاب بشیم واقعاواسه خودمون متاسفم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شقایق ثمن گویی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۰۹

  کد دیدگاه : 350153

  نتایج آزمون استخدامی دانشکده پزشکی آبادان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۰۵

   کد دیدگاه : 372886

   سلام راستش تواین ازمون درحق روانشناسی عمومی بی عدالتی شد من خودم عمومیم هم ازمون تخثصی هم مصاحبه امتیازم بالا بود ولی میگن چون عمومی بودم قبول نیست درصورتی که من بایه بالینی همطراز باشمالویت بابالینی نه اینکه من این همه زحمت کشیدم امتیازاوردم الان میگن عمومی قبول نیست
   منب باید به کی شکایت کنم لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ارزو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۱

  کد دیدگاه : 349724

  باسلام. استخدام نیروی انسانی بیمارستان اروند کنار به دانشکده ی علوم پزشکی ابادان واگذار شده؟ استخدام نیروی انسانی در زمینه ی اداری هم با این دانشکده است؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۴

   کد دیدگاه : 372896

   سلام این چه رفتاریه که با روانسناسای عمومی شده مااینهمه امتحان دادیم مصاحبه کردیم باوجوداینکه امتیازانون اکثرابالینی ها بیشتره بازم گفتن فقط بالینی میگیرن درصورتی که امتیازات یکی باشه شماحق همجین کاری داری ویه بالینی روبگیرید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شقایق ثمن گویی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۷

  کد دیدگاه : 348577

  در مورد نتایج آزمون استخدامی دانشکده پزشکی آبادان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : rania

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۸

  کد دیدگاه : 343289

  با سلام من قبلا عضو شده بودم که اگهی ها رو از طریق ایمیل برام بفرستید الان دیگه منصرف شدم چطور میشه لغو کنم؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۶

   کد دیدگاه : 343331

   با پشتیانی تماس بگیرید
   تلفن : 42277627-041

   پاسخ دهید
 • نویسنده : parmita

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۱

  کد دیدگاه : 340968

  پس جوابش کی میاد؟ ما آزمون دادیم ولی نتایج خبری نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : parmita

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۳۲

   کد دیدگاه : 341000

   الو چی شد پس؟ مدیریت چرا جواب نمیده
   خو یه تاریخ بدید که کی جواب ها میاد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۳۵

    کد دیدگاه : 341066

    دوست عزیز ما اطلاع رسانی اخبار رسمی منتشر شده هستیم. بنابراین جهت اعلام خبر نیاز هست که چنین خبری از منبع دریافت شود

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۲۳

   کد دیدگاه : 341207

   🙁

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زینب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۲۷

  کد دیدگاه : 339793

  سلام و خسته نباشی .ببخشید من متن اگهی استخدامی علوم پزشکی ابادان رو تازه دیدم خبر دار نشدم میخواستم ببینم هنوز وقت داره یا دیگه نمیشه من فوق دیپلم بهداشت خانواده دارم .ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۱۰

   کد دیدگاه : 339858

   همه موارد در متن بالا درج شده دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ابراهیم نادری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۳

  کد دیدگاه : 331684

  استخدام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سید محمد صباحی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۶

  کد دیدگاه : 320832

  استخدام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهداد بازوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۳

  کد دیدگاه : 319057

  با سلام: منابع مصابحه تخصصی روانشناسی که در مصابحه تخصصی قرار هست پرسیده شوند را لطفا معرفی کنید.
  تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۹

  کد دیدگاه : 314949

  سلام خسته نباشید هنوزم فرصت ثبت نام هست?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شیما بابادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۰۶

  کد دیدگاه : 310958

  سلام من لیسانس روانشناسی بالینی دارم امروز متوجه استخدامی تون شدم فرصت برا تحویل مدارک هست با تشکر لطفا جواب پباممو بدید چشم انتظارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۲۴

   کد دیدگاه : 311045

   سلام
   متقاضیان به منظور کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://hn-abn.ajums.ac.ir مراجعه کنند،

   پاسخ دهید
 • نویسنده : لاله افشارپور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۷

  کد دیدگاه : 307930

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید میخواستم تاریخ وساعت دقیق مصاحبه استخدامی پرستاری را جویا بشم به ما گفتن29/1/94روز مصاحبه است ولی ازطریق سایت تاریخ وساعت مصاحبه اعلام میشود ولی تا کنون چیزی دریافت نکردیم اگر ممکن است راهنمایی کنیدباتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهاره مرادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۷

  کد دیدگاه : 307229

  سلام
  چرا نمونه سوال واسه این آزمون توی سایت نیست؟:-(

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۳۵

   کد دیدگاه : 307246

   جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۲۴

  کد دیدگاه : 304789

  سلام.خسته نباشید.میخواستم بدونم مصاحبه تخصصی چه زمانیه?رشته روانشناسی مصاحبش چه زمانیه و.کجا?باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : قاسم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۸

  کد دیدگاه : 302042

  سلام مدیر رشته مهندسی صنایع غذایی میگیره چه مدارکی میخواد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ﻧﮕﺎﺭ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۷

  کد دیدگاه : 301469

  ﺳﻼﻡ, ﻣﺪﻳﺮ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﭼﻂﻮﺭﻱ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ اﻳﻦ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻢ???اﻳﻦ ﺁﺩﺭﺱ ﺗﻮﻣﺘﻦ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮﺑﻤﻦ ﻧﻤﻴﺪﻩ ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ ﺑﺎﺗﺸﻜﺮ

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۳۹

   کد دیدگاه : 301484

   سلام
   نگار خانم گرامی تمکامی اطلاعات در دست ما در سطح اطلاعیه موجود هست بهتر هست از طریق موارد ذکر شده در آگهی اقدام بفرمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۴

  کد دیدگاه : 297624

  خب چه مدارکی؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سامان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۵

  کد دیدگاه : 297553

  شرایط و مدارک چی میخواد؟ 😡

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...