استخدام شرکت راه آهن (خبر جدید)

اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران


دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود
جهت دانلود فایل رشته های مورد نیاز به تفکیک نواحی اینجا کلیک نمایید


آزمون-استخدامی-شرکت-راه-آهنجهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی شرکت راه آهن در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


مباحث مرتبط:
دعوت به همکاری در پروژه قابلیت سازی راه آهن

استخدام مشاغل عملیات ریلی 
استخدام شرکت حمل و نقل ریلی رجاء
استخدام مترو


خبر ۲۷ اسفند ۹۵: زمان و مدارک لازم جهت تشکیل پرونده پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابلیت سازی ۳ اعلام شد

داوطلباني كه اسامي آنها در جداول ذيل به عنوان “پذيرفته شده نهايي” اعلام شده و تا كنون جهت ارائه مدارك مراجعه ننموده اند، با در دست داشتن مدارك زير، در روزشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۲۸ در بازه زماني ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر به آدرس: “ميدان راه آهن– ساختمان شهيد نوري- اداره كل منابع انساني و تشكيلات– گروه جذب و برنامه ريزي نيروي انساني” جهت انجام ساير امور مراجعه نمايند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ اسفند ۹۵: فهرست پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابليت سازي ۳ اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام خدمت شما کارجویان گرامی، به اطلاع می رسانیم؛ فهرست پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابليت سازي ۳ واحد هاي ستادي مستقر در تهران و اداره كل راه آهن تهران اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ اسفند ۹۵: زمان تحویل مدارک پذيرفته شدگان نهايي آزمون پروژه قابليت سازي ۳ اعلام شد.

داوطلبان گرامي با در دست داشتن مدارك ذيل در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۲۵ در بازه زماني ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر  به آدرس : ” ميدان راه آهن – ساختمان شهيد نوري – اداره كل منابع انساني و تشكيلات – گروه جذب و استخدام ” جهت انجام ساير امور مراجعه نمايند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ اسفند ۹۵: فهرست پذيرفته شدگان نهايي آزمون پروژه قابليت سازي ۳ واحد هاي ستادي مستقر در تهران و اداره كل راه آهن تهران منتشر شد.

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست پذيرفته شدگان نهايي آزمون پروژه قابليت سازي ۳ واحد هاي ستادي مستقر در تهران و اداره كل راه آهن تهران منتشر شد.

جهت مشاهده اطلاعیه، به همراه لیست اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ اسفند ۹۵: نتايج نهايي آزمون پروژه قابليت سازي ۳ حداكثر تا تاريخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ اطلاع رساني خواهد شد.

قابل توجه داوطلبان پروژه قابليت سازي ۳

نتايج نهايي آزمون، حداكثر تا تاريخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ از طريق سايت www.railjob.ir اطلاع رساني خواهد شد

به غیر از داوطلبان راه آهنی، مصاحبه تمامی پذیرفته شدگان آزمون مرحله سوم به اتمام رسیده است

مصاحبه داوطلبان راه آهنی در فرودین ماه ۱۳۹۶ برنامه ریزی، اطلاع رسانی و انجام خواهد شد

لطفا از هرگونه مراجعه حضوري و يا تماس تلفني با بخش هاي مختلف سازمان خودداري فرماييد


خبر ۱۷ اسفند ۹۵: قابل توجه داوطلبان پروژه قابليت سازي۳

نتايج نهايي آزمون، حداكثر تا تاريخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ از طريق همين سايت اطلاع رساني خواهد شد

لطفا از هرگونه تماس حضوري يا تلفني با بخشهاي مختلف سازمان خود داري فرماييد


خبر ۱۷ بهمن ۹۵:

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله سوم قابلیت سازی ۳ می رساند ، مصاحبه داوطلبینی که ادارات کل مناطق راه آهن را به عنوان محل اشتغال خود انتخاب کرده اند ، از روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه به شرح ذیل آغاز خواهد شد .

جهت مشاهده اطلاعیه، به همراه لیست اسامی اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب شرکت مترو منطقه اصفهان – ۱۵ اسفند ۹۵

شرکت مترو منطقه اصفهان به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی خود در رشته های مندرج در جدول زیر با شرایط عمومی و اختصاصی،‌از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام می‌نماید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۵: اعلام زمان و مکان مصاحبه داوطلبین پروژه قابلیت سازی ۳ راه آهن (منبع: railjob.ir)

به اطلاع داوطلبين گرامي مي رساند ليست اول زمان بندي مصاحبه در سامانه درج گرديده است.
مكان تمامي مصاحبه ها طبقه ۱۶ غربي سازمان مركزي راه آهن مي باشد
لازم به ذكر مي باشد زمان بندي مصاحبه ساير داوطلبان نيز متعاقبا در سايت درج خواهد شد.

در كميته راهبردي مقرر گرديد پس از مصاحبه تمامي داوطلبان پذيرفته شده غيرراه آهني در اين مرحله، مصاحبه همكاران پيمانكار و سپس راه آهني انجام پذيرد.

جهت مشاهده اطلاعیه، به همراه لیست اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۵: ابهام و بی‌عدالتی در آزمون استخدامی راه‌ آهن (منبع: خبرگزاری مهر)

اگرچه مسئولان راه آهن،خطای پرسنل راعلت اصلی حادثه برخورد دو قطار اعلام کردند اما درپاسخ به اعتراض برخی شرکت کنندگان آزمون استخدامی درباره نتایج پذیرش،منکرهرگونه خطا درسیستم راه آهن هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، پس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نامه اعتراضی تعدادی از شرکت کنندگان در این آزمون نسبت به نحوه پذیرش و بی عدالتی های رخ داده در آن، به این خبرگزاری ارسال شد. البته تعدادی از رسانه ها هم نسبت به انتشار جزییات اعتراضات اقدام کردند اما به نظر می رسد که شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نمی خواهد در جایگاه پاسخگو حاضر شود و به سوال ها و ابهامات این شرکت کنندگان پاسخ دهد.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ دی ۹۵: نتایج مرحله ۳ پروژه قابلیت سازی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله ۳ قابلیت سازی هم اکنون در سایت قابل مشاهده می باشد.
به اطلاع می رساند اطلاع دقیق زمان و مکان مصاحبه نیز متعاقبا در سایت درج خواهد شد (تاكيد مي گردد مصاحبه ها از بهمن ماه سال جاری آغاز و تماما در شهر تهران برگزار خواهد شد)

جهت مشاهده نتایج پروژه قابلیت سازی ۳ اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ آبان ۹۵: اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی راه آهن به بلاتکلیفی طولانی مدتشان (منبع: خبرگزاری تابناک)

مشخص نیست، طرف حساب نیروهای پذیرفته در آزمون استخدامی سال ۹۴ راه آهن که برای استخدام متحمل هزینه های سنگین شده اند، چه کسی و چه نهادی است؛ نیروهای جوانی که با هزار امید و آرزو در این آزمون استخدامی شرکت کردند و با وجود قبولی در همه دوره ها و تقبل هزینه ۴ میلیون تومانی هنوز شرمنده خود و خانواده هستند.

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵: اعلام  زمان آزمون مرحله سوم پروژه قابلیت سازی ۳ (منبع: www.railjob.ir)

 داوطلبین گرامی پروژه قابلیت سازی ۳ می توانند از طریق ورود به پروفایل کاربری خود زمان آزمون مرحله سوم مربوط به خود را مشاهده نمایند و برنامه کلی آبان ماه به شرح زیر می باشد :

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
۱ ۲

گروه ۱

۳

گروه ۱

۴ ۵ ۶ ۷
۸ ۹

گروه ۲

۱۰

گروه ۲

۱۱ ۱۲

گروه ۳

۱۳

گروه ۳

۱۴
۱۵ ۱۶

گروه ۴

۱۷

گروه ۴

۱۸ ۱۹

گروه ۵

۲۰

گروه ۵

۲۱
۲۲ ۲۳

گروه ۶

۲۴

گروه ۶

۲۵ ۲۶

گروه ۷

۲۷

گروه ۷

۲۸
۲۹ ۳۰

جهت  ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ شهریور ۹۵ : نتایج آزمون مرحله دوم پروژه قابلیت سازی ۳ اعلام شد

به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که نتایج آزمون مرحله دوم پروژه قابلیت سازی ۳  اعلام شده و در لینک “مشاهده نتایج مرحله دوم قابلیت سازی۳ ” قابل رویت می باشد

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


اطلاعیه

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در آزمون مرحله دوم قابلیت سازی ۳ می رساند سوالات انگلیسی که دارای اشتباه تایپی بودند از آزمون حذف شدند تا حقوق داوطلبین عزیز تضییع نگردد.


اطلاعیه مهم در خصوص سؤالات قابلیت‌سازی ۳ راه آهن- آزمون اول

بنظر می‌رسد که به دلیل فرصت‌جویی‌، بحث‌هایی در خصوص فروش نمونه سؤالات آزمون قابلیت سازی ایجاد شده و به اشتباه برخی افراد ممکن است با خرید سوالات مشابه و آزمون‌های قبلی، قبولی خود را در این آزمون تضمین نمایند.

اگرچه بسیار مهم است که انسان دائماً خصوصیات خود را بهبود دهد، لیکن تفکر ایجاد شده ناشی از این فرصت‌جویی کاملاً اشتباه است. آزمون قابلیت‌سازی ۳ بر اساس ویژگی های متناسب با مشاغل مورد نیاز شرکت راه آهن  ج .ا.ا طراحی شده است و سوالات تخصصي و عمومي رايج در آزمونها  مد نظر نمی باشد. هر خبری که خلاف این تفکر را ایجاد کرده، به نفع داوطلبین نیست. آزمون قابلیت‌سازی ۳ دیدگاه شما را در زمینه‌های مختلف تست می‌کند. شما هیچ احتیاجی به آماده‌سازی برای این موضوع ندارید و نیازی نیست پاسخ‌های غیرواقعی بدهید و ویژگی‌هایی را نشان دهید که ممکن است با خود واقعی شما متفاوت باشد، و فکر کنید که چون پاسخ مطلوب است پس برای شما موفقیت در آزمون ایجاد می‌کند چرا که ویژگی های فردی شما و تناسب آن با مشاغل مورد نیاز در سازمان سنجیده می شود. آزمون‌ها شامل مراحل متعددی هستند که مهارتهای ادراکی،ارتباطی،سازماندهی وحل مسئله شما از طریق مجموعه ای از سوالات سنجیده شده و پاسخ مطلوب برای هر فرد دارای امتیاز مربوط به خود است. لذا مطلوبیت پاسخها در هر مجموعه از سوالات مربوط به مهارتها، متفاوت است. بنابراین شما تنها زمانی می‌توانید موفق باشید که شاخص‌های واقعی که برای اهداف خود دنبال کنید را ارائه نمایید.  در این آزمون تجربيات و منطق در کنار دانش قبلي مد نظر خواهد بود بدين جهت مطالعه کتب و يا مرجع خاصي مد نظر نمي باشد.

فقط انرژی‌تان را حفظ کنید، خود را سالم و سلامت نگه دارید، با نشاط و انرژی به سؤالات آزمون قابلیت سازی همانطور که در مورد شما واقعیت دارد پاسخ دهید. آماده‌سازی برای چنین تست‌هایی ممکن است برای شما نتیجه معکوس ایجاد کند. زمانی که پاسخ‌های شما در چنین آزمونی مبتنی بر خود واقعی شما نباشد، تضادهای ناشی از آن طی سؤالات و مراحل مختلف آزمون دیده می‌شود و این تضادها به ضرر شما خواهد بود.

برای شما آرزوی موفقیت داریم


خبر ۲۴ تیر ۹۵ :دریافت کارت آزمون مرحله دوم

به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که کارت ورود به جلسه مرحله دوم آزمون استخدام شرکت راه آهن از امروز ۲۴ تیر قابل دریافت است.

لازم به ذکر است آزمون مرحله دوم در تاریخ ۱ /۹۵/۵روز جمعه در تهران برگزار می گردد. مکان دقیق حوزه آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج بازبینی مدارک و دریافت کارت آزمون مرحله دوم کلیک کنید


خبر ۱ تیر ۹۵ : نتایج آزمون مرحله اول پروژه قابلیت سازی ۳ اعلام شد
به اطلاع متقاضیان گرامی سایت ایران استخدام میرسانیم که نتایج  نتایج آزمون مرحله اول پروژه قابلیت سازی ۳  اعلام شده و از طریق پیوند بالای صفحه با عنوان « ورود داوطلبین پروژه قابلیت سازی ۳ » قابل مشاهده می باشد .

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


تماس سایت ایران استخدام در جهت پیگیری اعلام نتایج استخدامی راه آهن ج.ا.ا (پروزه قابلیت سازی) 

✅ طبق اعلام مسئول مربوطه سامانه اعلام نتایج در حال آزمایش میباشد و در صورت عدم بروز مشکل خاص نتایج بعد از ظهر امروز طبق اطلاعیه قبلی منتشر خواهد شد.
✅ پس از اعلام نتایج کارجویان قبول شده در این مرحله باید مدارک اعلام شده را در سایت آپلود بفرمایند که فرصت این مورد تا تاریخ ۹۵/۰۴/۰۸ تعیین شده است. بنابراین عزیزانی که نیازبه تهیه مدارک مانند مدرک دانشگاهی، کارت پایان خدمت برای آقایان و.. دارند طبق این اعلام باید از قبل سریعاً اقدام نمایند.
✅ در این مرحله اسامی حدود ۱۹۰۰ نفز اعلام خواهد شد برای آزمون مرحله دوم که به صورت تستی و تشریحی برگزار خواهد شد و حدود ۵۰۰ نفر از بین شرکت کنندگان در آزمون بعدی (مرحله دوم) به آزمون مرحله سوم دعوت خواهند شد.


خبر ۲۹ اردیبهشت ۹۵: اعلام اسامی دعوت شدگان آزمون استخدام پروژه قابلیت سازی راه آهن ۳:

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند اسامی دعوت شدگان به آزمون مرحله اول مشخص گردید، لطفاً جهت آگاهی از وضعیت پذیرش خود به بخش بررسی وضعیت ثبت نام در منوی سامانه ثبت نام قابلیت سازی ۳ مراجعه نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه در خصوص سؤالات قابلیت‌سازی ۳ راه آهن- آزمون اول

بنظر می‌رسد که به دلیل فرصت‌جویی‌، بحث‌هایی در خصوص فروش نمونه سؤالات آزمون قابلیت سازی ایجاد شده و به اشتباه برخی افراد ممکن است فکر کنند سؤالات قابلیت‌سازی ۳ مشابه آزمون‌های قبلی است و بنابراین تمرین و آماده‌سازی یا تظاهر می‌تواند قبولی شما را در این آزمون تضمین نماید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


کاربران گرامی آخرین تماس ما با مسئول مربوطه در راه آهن به شرح زیر است:

آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام هست؟ متأسفانه به هیچ عنوان امکان تمدید نخواهد بود، این رو ما قبلا هم عرض کرده بودیم. تعداد ثبت نامی ها خیلی بیش از حد نیاز بوده.
چرا امکان بازیابی اطلاعات کاربری کار نمیکند؟ بعد از تست کردن و مشاهده مشکل اعلام کردند که بعه زودی رفع خواهیم کرد.
کارجویان چه زمانی باید مطلع شوند از اینکه آیا در لیست افرادی که باید در آزمون حضور پیدا کنند قرار گرفته اند و یا خیر؟ زمانبندی ما بر این است که احتمالاً از ۲۸ اردیبهشت کارت ورود به جلسه ارائه گردد.


تماس ایران استخدام در جهت پیگیری مشکلات ثبت نام کارجویان گرامی:

طی گزارشات مختلف کارجویان گرامی در خصوص وجود مشکلاتی در ثبت نام تماسی در این خصوص از سمت سایت ایران استخدام با مسئول آزمون پروژه قابلیت سازی در جهت پیگیری گرفته شد.

جهت مشاهده متن کامل پیگیری مشکلات اینجا کلیک کنید


دعوت به همکاری داوطلبین غیر راه آهنی در پروژه قابلیت سازی ۳- اردیبهشت ۹۵
شرکت راه آهن ج.ا.ا جهت انجام امور پروژه های مورد نظر خود در تهران وسایر شهرستان ها نیاز به همکاری تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد. علاقمندان می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۴ لغایت ۱۳۹۵/۲/۲۰ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


فراخوان ویژه راه آهنی ها و کارکنان پیمانکاری سري سوم پروژه قابليت سازي- اردیبهشت ۹۵

از آنجا که یکی از اقدامات موثر در زمینه برنامه ریزی نیروی انسانی، ارتقاء قابلیتهای راهبردی ، کیفیت و نوآوری در ارائه خدمات ،خدمت رسانی به مشتریان، بصورت مشارکتی و مدیریتی است. بدین منظور شرکت راه آهن ج.ا.ا. قصد دارد اقدامات فوق را در ادامه پروژه های قبلی و تحت عنوان پروژه قابلیت سازی ۳ به انجام رساند. کارکنان مشمول و متقاضی با انواع خدمت می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر، از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه۱۳۹۵ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سایت www.railjob.ir اقدام نمایند.
شایان ذکر است  که زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

Saveاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال : جمعه ۲۷ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۹

  کد دیدگاه : 1148150

  خبر 27 اسفند 95: زمان و مدارک لازم جهت تشکیل پرونده پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابلیت سازی 3 اعلام شد
  ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک کارجویان سایت ایران استخدام به اطلاع می رسانیم؛ زمان و مدارک لازم جهت تشکیل پرونده پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابلیت سازی 3 اعلام شد.
  جهت مشاهده متن کامل خبر بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۷

  کد دیدگاه : 1146717

  خبر 25 اسفند 95: فهرست پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابليت سازي 3 اعلام شد
  ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام خدمت شما کارجویان گرامی، به اطلاع می رسانیم؛ فهرست پذيرفته شدگان نهايي پروژه قابليت سازي 3 واحد هاي ستادي مستقر در تهران و اداره كل راه آهن تهران اعلام شد.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه ها اینجا کلیک کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کـارمنـد پنـج (شـریـف زاده)

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۵

  کد دیدگاه : 1145545

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم:
  خبر 24 اسفند 95: زمان تحویل مدارک پذيرفته شدگان نهايي آزمون پروژه قابليت سازي 3 اعلام شد.
  خبر 24 اسفند 95: فهرست پذيرفته شدگان نهايي آزمون پروژه قابليت سازي 3 واحد هاي ستادي مستقر در تهران و اداره كل راه آهن تهران منتشر شد.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه ها اینجا کلیک کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۱

  کد دیدگاه : 1143221

  باسلام.
  من 41 سالمه.بیش از16 سال در یکی از شرکتهای پیمانکار راهبری راه آهن کارکردم. آخرین سمت بنده دراون شرکت ،سرمهماندار قطار بود.
  الاان کاری متناسب با شغل قبلی ام پیدا نمیکنم. برای کارهای دیگه (حتی نگهبانی یا نظافتچی) هم میگن سنت بالاست. من باید چکار کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد غفاری

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۵

  کد دیدگاه : 1114943

  فوق دیپلم دار بیکار م دوست دارم استخدام شم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ملت وب

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۰

  کد دیدگاه : 1102081

  تشکر بابت اين کار زيبا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجتبی هندی

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۵ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۴۲

  کد دیدگاه : 1082978

  سلام خسته نباشین
  بنده لیسانس عمران و همه مدارکو دارم از عزیزان خواهش میکنم راهنمایی کنین تا منم در راهن مشغول کار بشم از بیکاری خسته شدم.
  ممنون از لطفتون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۵ دی ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۶

  کد دیدگاه : 1067614

  این ازمون استخدامی راه اهن که سال 94 برگزار کرده الان همه رو جذب کردن الان کسی باقی مونده که بلاتکلیف باشه؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد امیری

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۵ دی ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۷

  کد دیدگاه : 1067137

  خبر ۲۵ دی ۹۵: ابهام و بی‌عدالتی در آزمون استخدامی راه‌ آهن (منبع: خبرگزاری مهر)
  اگرچه مسئولان راه آهن،خطای پرسنل راعلت اصلی حادثه برخورد دو قطار اعلام کردند اما درپاسخ به اعتراض برخی شرکت کنندگان آزمون استخدامی درباره نتایج پذیرش،منکرهرگونه خطا درسیستم راه آهن هستند.
  به گزارش خبرگزاری مهر، پس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نامه اعتراضی تعدادی از شرکت کنندگان در این آزمون نسبت به نحوه پذیرش و بی عدالتی های رخ داده در آن، به این خبرگزاری ارسال شد. البته تعدادی از رسانه ها هم نسبت به انتشار جزییات اعتراضات اقدام کردند اما به نظر می رسد که شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، نمی خواهد در جایگاه پاسخگو حاضر شود و به سوال ها و ابهامات این شرکت کنندگان پاسخ دهد.
  جهت مشاهده ادامه خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضاپوربهرامی

  تاریخ ارسال : شنبه ۰۴ دی ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۶

  کد دیدگاه : 1027852

  سلام
  من23سالمه دانشجو رشته مهندسی راه آهنم گرایشمم خط وسازه های ریله زمان دقیق فراخوان استخدام راه آهن خواهش ذکر کنیدکه هرسال درچه برجی شروع به فراخوان میشه بدلیل مشکل مالی ازهمه جهت بم فشار میاد رشته من فقط وفقط تو راه اهنه نه جای دیگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۷ دی ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۳:۰۰

   کد دیدگاه : 1037627

   سلام، معمولا اوایل سال فراخوان میدن.
   میتونید به سایت مراجعه کنید http://www.railjob.ir
   اسفند ماه هم یه سر بزنید.کلا پیگیر باشید دیگه
   انشاءالله موفق باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۲

  کد دیدگاه : 1019493

  دوستان چقدر سوتو کوره اینجا نتیجه چی شد؟ کسی خبری داره بگه لطفا. ممنون.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی سلیمی

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۱ آذر ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۹

  کد دیدگاه : 1001561

  سلام خسته نباشید توراقرآن من که بعلت مشکل مالی مالی نتوانستم درس وخدمت سربازی نرفتم نمیتوانم دررآهن کشورمشغول بکاربشم تااین مشکل سربازی وتحصیلم رادروست کنم ممنونم خداخیرتان بدهدمن ۲۹سالمه کمکم کنیدیاراهی جلوی پام بزاریدبازهم تشکرمیکنم خداقوتتان بدهد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد امیری

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۴

  کد دیدگاه : 987523

  خبر 26 آبان 95: اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی راه آهن به بلاتکلیفی طولانی مدتشان
  مشخص نیست، طرف حساب نیروهای پذیرفته در آزمون استخدامی سال 94 راه آهن که برای استخدام متحمل هزینه های سنگین شده اند، چه کسی و چه نهادی است؛ نیروهای جوانی که با هزار امید و آرزو در این آزمون استخدامی شرکت کردند و با وجود قبولی در همه دوره ها و تقبل هزینه 4 میلیون تومانی هنوز شرمنده خود و خانواده هستند.
  جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : saghar

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۰ آبان ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۸

  کد دیدگاه : 979752

  سلام دوستان من گروه چهار بودم
  چندتا نکته
  فقط کارت ملی لازمتون میشه
  اگه لپ تاپای خودتون رو ببرین خیلی بهتره و به نفعتونه
  فلش همراهتون باشه
  گوشی خوب جهت عکس برداری و… لازمه
  کفش و لباستون آراسته اما مناسب پیاده روی باشه
  در کل نگران نباشین. چیزی نیست که نتونین از پسش بر بیاین
  موفق باشید همگی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الکتریکال

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۱:۲۷

   کد دیدگاه : 986589

   سلام
   محبت میکنید راجع به فرآیند و کارهای این دو روزتون بیشتر صحبت کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شیما رحیمی

  تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۶:۵۹

  کد دیدگاه : 977618

  سلام دوستان عزیز.سوالی داشتم از کسانی که دوره رو گذروندن اینکه مدارک تحصیلی که گفتن باید همراه داشته باشیم یعنی آخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه و .. . ممنون میشم جواب بدید.و اینکه روز آخر تا کی طول میکشه چون برا برگشت می خواییم برنامه ریزی کنیم.
  ممنون میشم جواب بدید دوستان.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : morteza

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۸ آبان ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۸:۵۱

   کد دیدگاه : 978388

   منم بردم ، اما فقط کارت ملی لازم شد ، فرداش هم تقریبا تا همون ساعتی که اعلام کردند طول میکشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۹ آبان ۹۵

    ساعت ارسال : ۰۰:۰۶

    کد دیدگاه : 978718

    سلام آقا مرتضی میشه بگین سوالی پرسیده میشه؟ کلا در چه فازیه این دوره؟ممنون میشم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : م ح

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۶ آبان ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۰:۳۵

  کد دیدگاه : 976019

  انصافا نه به اون موقع که همه لح لح میزدن برا دیدن نتیجه نه به الان که همه طاقچه بالا گذاشتن و کسی حرف نمیزنه از دورش که جطور بوده. واقعا که حیف من خودم گروه آخرم حیف.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م ح

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۹

  کد دیدگاه : 974082

  سلام دوستان خواهشا از دوستانی که رفتن و دوره رو گذروندن بگن چطور بوده همین. هر گروه شامل یک الی دو رشتس و گروه های دیگه شامل اون رشته ها نمشین هر کسی با گروه خودش سنجش میشه پس دلیلی برا نگفتن نیست بابا بخدا نیست بقران نیست دیگه قسمم خوردم براتون.
  مرسی.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...