اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی‌ شهرداری های استان اردبیل
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شهرداری اردبیل در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۱۹ دی ۹۴ : یک نفر هم استخدام غیر قانونی در شهرداری اردبیل صورت نگرفته است (منبع : خبرگزاری خبرآنلاین)

شهردار سابق اردبیل در پاسخ به اظهارات برخی از مسئولان گفت: در چهار سال مسئولیت شهرداری اردبیل به رغم افزایش یک منطقه شهرداری، یک نفر هم به نیروی انسانی ما اضافه نشده است، بلکه از نیروهای انسانی قراردادی و رسمی ما ۲۹۴ نفر هم کم شده است.
صدبف بدری در نشست مطبوعاتی بعد از ظهر امروز اظهار کرد: بنده نیز به نوبه خود شهادت مظلومانه عالم برجسته اسلام شیخ نمر را تسلیت گفته و عمل ننگین سران وهابی آل سعود را در به شهادت رساندن این شخصیت وارسته عالم تشیع تسلیت می‌گویم.
وی به در پیش بودن انتخابات سرنوشت‌ساز هفتم اسفندماه اشاره کرد و گفت: هر کس که در انتخابات پیش رو ثبت‌نام کرده و با حمایت طرفدارانشان و با احساس مسئولیت در صحنه حاضر شدند، قطعاً به برگزاری پرشور و سالم انتخابات با احساس مسئولیت خطیر کمک می‌کنند و در این شرایط حساس همه باید تلاش کنند تا صحنه رقابت‌های انتخاباتی یک صحنه حمایتی از نظام اسلامی باشد.
شهردار سابق اردبیل شرایط داخلی و جهانی را با توجه به توطئه‌های مختلف دشمنان و کشتار علیه مسلمانان و شیعیان را یادآور شد و افزود: بنده معتقدم حتی عملیاتی شدن برجام نیز در سایه حضور مردم در انتخابات و پشتوانه آرای آنها میسر است.
بدری حضور مردم را در صحنه‌های مختلف انقلاب یک حضور سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار توصیف کرد و ادامه داد: همان طور که ملت پیشتر از این نیز ثابت کردند، در هفتم اسفندماه امسال بار دیگر نقطه وحدت، همدلی و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی نشان می‌دهند.
وی با بیان اینکه خبرنگاران با مسئولیت خطیر خود می‌توانند در صحنه انتخابات و حضور گرم مردم نقش‌آفرینی کنند، تصریح کرد: بنده تلاش خبرنگاران را تحسین می‌کنم و بر آن واقف هستم که در چهار سال مدیریت شهرداریم بهترین همراهان و مددکاران من اصحاب رسانه بودند که با انعکاس واقعیت‌ها سعی می‌کردیم تا ضعف‌هایمان را اصلاح کرده و نقاط قوتمان را تقویت کنیم.
تعامل را بر تخاصم ترجیح می‌دهم
شهردار سابق اردبیل با یادآوری اینکه خبررسانی و اطلاع‌رسانی درست و شفاف به همراه انعکاس مطالبات مردم به مسئولان و رصد درست مسائل و موضوعات از وظایف خطیر و رسالت سنگین اصحاب رسانه است، بیان کرد: در عین حال که کار خبرنگاری کار بسیار شیرین و پرجنب و جوش است اما کار علمی، فنی و حساسی است که در حقیقت خبرنگاران چشم و گوش بینای جامعه هستند که می‌توانند خطاها، کاستی‌ها و قصور و کوتاهی‌ها را به خوبی نشان دهند.
بدری اضافه کرد: ‌امروز در عرصه تحولات جهانی حرف اول و تعیین‌کننده را رسانه‌های تأثیرگذاری می‌زنند که در بین مردم از نفوذ خوبی برخوردار هستند که از همین رو باید همواره تعاملمان را با اصحاب رسانه نگه داریم و بتوانیم از ظرفیت رسانه‌ها در مسیر پیشبرد اهداف نظام اسلامی استفاده کنیم.
وی گفت: ‌بنده خودم همواره از این ارتباط و تعامل نفع برده‌ام و بر این باورم تعامل سازنده را باید بر تخاصم ترجیح داد.
هرگز به دنبال تخریب نبوده و نیستم
بدری با بیان اینکه در انتخابات پیش رو باید اطلاع‌رسانی‌ها صحیح، درست و دقیق همراه با تبیین واقعیت‌ها همراه باشد، افزود: اگر فضای انتخابات درست هدایت شود و رقابت سالمی شکل بگیرد قطعاً همه از خروجی و نتایج آن بهره می‌برند و گر نه با ایجاد فضای تخریب، دودستگی و ناسالم انتخابات هیچ کس نمی‌تواند در مسیر حرکتی خود استفاده‌ای بکند.
وی با بیان اینکه با پرهیز از تخریب می‌توان به سوی دوستی‌ها و فضای سالم انتخابات حرکت کرده و دل چرکینی‌ها را به حداقل رساند، تصریح کرد: در چنین فضایی باید همه داوطلبان با احساس مسئولیت و توانمندی خاص وارد رقابت شوند اخلاقاً، شرعاً و منطقاً درست نیست، بخواهیم فضای تخریبی به وجود آوریم.
بدری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بنده مایل نیستم پشت سر دیگر کاندیداها که دو تن از شوراها هم در آن حضو ردارند، حرف بزنم و یا بخواهم تخریبی را علیه آنها درست کنم.
وی اضافه کرد:‌ همه از کارنامه بنده در مسئولیت‌های مختلف به ویژه شهرداری اردبیل مطلع هستند و نیازی نیست آنها را به شیوه‌های مختلف به اطلاع مردم برسانیم .
بدری پیگیری احداث راه آهن اردبیل، توسعه اتوبان‌ها و مسیرهای مواصلاتی، تعیین تکلیف پتروشیمی و… را از جمله اولویت‌ها اعلام کرد و ادامه داد:‌ با توجه به تصویب نشدن منطقه آزاد در مجلس تلاشمان در مجلس آینده بر این است تا از راهکارها و روش‌های مختلف استفاده کنیم تا منطقه آزاد به تصویب برسد.
بدری ظرفیت گردشگری استان اردبیل را یک ظرفیت بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: ما از این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها جز با ساخت و سازهای بی‌رویه در سرعین و استفاده سنتی از برخی امکانات بهره‌ای نگرفتیم در حالی که بهتر از این می‌توانیم در قالب طرح جامع گردشگری در شورابیل و سایر مناطق از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.
وی نبود صنایع مادر، صنایع تبدیلی و تکمیلی، رکود واحدهای تولیدی موجود در شهرک‌های صنعتی و نگاه متفاوت مسئولان به این حوزه را به جای یک نگرش تخصصی یادآور شد و تصریح کرد: نمایندگان به جای معرفی مدیران بهتر است شاخصه‌های یک مدیریت توانمند را اعلام کنند تا براساس این شاخصه‌ها مدیران شایسته انتخاب شوند.
بدری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما در حوزه کشاورزی برای اصلاح بذر، توسعه آبیاری مکانیزه و کاهش بهره بانکی فعالان این حوزه به همراه کاهش برخی از قوانین دست و پا گیر در این زمینه برنامه‌ریزی مدونی را انجام دادیم و سعی و تلاشمان بر این است تا صنعت، تولید و کشاورزی را از این شرایط خارج کنیم.
در مقابل ۴۵ میلیارد بدهی شهرداری، ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه برای شهرداری به جا گذاشتم
بدری در ادامه سخنان خود اظهار کرد: سیستم شهرداری، سیستم پیش‌بینی درآمد، کسب درآمد و هزینه‌کرد است که قطعاً تحقق آن با برخی نوساناتی روبه‌روست.
شهردارنمونه سال ۹۲ کشور گفت: ما با کاهش هزینه‌های جاری به کمتر از ۳۰ درصد و افزایش هزینه‌های عمرانی سعی کردیم تا خدمت بیشتر را به مردم در اولویت قرار دهیم به طوریکه در چهار سال سمت شهرداری خود هیچ وقت حتی به شورای شهر از بدهی‌ها سخن نگفتم و آنها نیز حتی یک بار از رقم بدهی شهرداری از من سئوال نکردند.
وی افزود: در حالی که شهرداری ۲۸ میلیارد تومان بدهی داشت من این مجموعه را تحویل گرفتم و در حالی که ۴۵ میلیارد تومان بدهی با انجام پروژه‌های مختلف عمرانی داشتیم، شهرداری را تحویل دادم و در نقطه مقابل ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه اعم از زمین، مغازه و پروژه‌های مشارکتی باقی گذاشتیم.
بدری برخی اظهار نظرهای اشتباه در این زمینه را یا از روی قصد و غرض و یا ناآگاهی اعلام کرد و ادامه داد: بدهی روال معمول شهرداری است و هیچ کس نمی‌تواند در این زمینه ایرادی بگیرد چرا که اساس کار شهرداری بر کار عمرانی و آبادانی بیشتر است و این هم می‌طلبد که شهرداری گاهی بدهکار باشد.
وی به انجام پروژه‌های متعدد عمرانی در دوران مدیریت چهار ساله شهرداری اشاره کرد و گفت: هر چقدر زیاد کار کنیم قطعاً به همان نسبت نیز بودجه نیاز است به طوریکه با آسفالت ده‌ها خیابان و معبر، جدول‌گذاری چندین صد کیلومتری، احداث و تعریض پل‌های مختلف، احداث بوستان‌ها و پارک‌های جدید و… همگی نشان‌گر یک فعالیت گسترده در شهرداری است.
بدری با بیان اینکه در چهار سال مسئولیت شهرداری اردبیل به رغم افزایش یک منطقه شهرداری، یک نفر هم به نیروی انسانی ما اضافه نشده است، بیان کرد: بلکه از نیروهای انسانی قراردادی و رسمی ما ۲۹۴ نفر کم شده و تنها با مجوز استخدام رسمی آن هم با آزمون ۱۸۰ نفر نیرو قانونی جذب شده است.
وی تعداد نیروهای فصلی را ۲۹۰ نفر اعلام کرد و افزود: این نیروها نیز متناسب با فصل کاری جذب و یا تعدیل می‌شوند به طوریکه بنده در چهار سال مدیریتم حتی یک نفر را به صورت رسمی و یا قراردادی استخدام نکردم.
شهردار برتر سال ۹۲ کشور اضافه کرد: اصحاب رسانه به یاد داشته باشند که قطار در حال حرکت همواره مورد سنگ‌اندازی و دست‌اندازی قرار می‌گیرد اما این قطار تا زمانی که ایستاده کسی جرأت سنگ‌انداختن به آن را ندارد.


خبر ۱۰ تیر ۹۴: حتی یک نفر را خارج از ضوابط استخدام نکرده‌ایم / کاهش پرسنل شهرداری در چهار سال اخیر (منبع: خبرگزاری فارس)
شهردار سابق اردبیل گفت: حتی یک نفر را خارج از آزمون و ضوابط قانونی در چهار سال گذشته استخدام نکرده‌ایم ، یعنی بنایمان بر افزایش نیرو در شهرداری نبوده است.
خبرگزاری فارس: حتی یک نفر را خارج از ضوابط استخدام نکرده‌ایم / کاهش پرسنل شهرداری در چهار سال اخیر

صدیف بدری در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: زمانی که در سال ۹۰ مسئولیت شهرداری اردبیل را عهده‌دار شدم، یک هزار و ۵۶۳ نفر نیرو در شهرداری بود که حدود ۶۰۰ نفر نیروی فصلی است که به صورت مقطعی و شرکتی در فضای سبز و عمران همه ساله در فصل کاری فعالیت می‌کنند.
وی افزود: به رغم آنکه در این چهار سال درجه شهرداری اردبیل از ۱۰ به ۱۱ افزایش یافت که افزایش مناطق را از سه منطقه به چهار منطقه شاهد بودیم که به ظاهر این افزایش‌ها به جذب نیرو و ارتقای پرسنل نیاز داشت، اما در این چهار سال حتی اجازه ندادیم حتی یک نفر خارج از ضوابط به استخدام شهرداری درآید.

شهردار سابق اردبیل در پاسخ به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه شهردار اردبیل نیروهای مختلفی را در این چهار سال جذب کرده است، یادآور شد: زمانی که در اردیبهشت ماه امسال مسئولیت را تحویل دادم، تعداد نیروی چهار سال قبل که یک هزار و ۵۶۳ نفر بود به تعداد یک هزار و ۲۹۴ نفر به صورت رسمی، ‌قراردادی و انتقالی‌های قانونی تحویل دادم که یک کسری قابل توجهی را نشان می‌دهد.

بدری از تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت ۴۱۸ نفر از شرکتی به قراردادی و همچنین جذب ۱۸۰ نفر پرسنل متخصص را در قالب آزمون استخدامی برگزار شده در سال ۹۲ خبر داد و بیان کرد: به رغم همه این تحولات زمانی که شهرداری اردبیل را تحویل دادم، ۲۶۹ نفر کاهش نیرو را در شهرداری اردبیل شاهد بودیم.

وی تمام انتقالی‌های شهرداری اردبیل را از سایر شهرداری‌های قانونی و بر اساس مصوبه شورای اداری شهرداری‌های استان اعلام کرد و گفت: این انتقالی‌ها با موافقت مبدأ و مقصد انجام شده و هیچ روش غیرقانونی محسوب نمی‌شود.

شهردار سابق اردبیل با بیان اینکه نیروی انسانی حاضر در شهرداری در حال حاضر اغلب نیروهای کیفی، ‌تخصصی و کارآمد هستند، افزود: حتی اجازه ندادم یک نفر بدون ضوابط و مقررات قانونی جذب شود، اما در جذب نیروهای فصلی نیز مطابق روال ۱۰ سال اخیر به صورت فصلی و چند ماهه اقدام کردیم.

بدری افزود: با استفاده از تجربه افراد و سابقه فعالیت آنها و نیاز مناطق و سازمان‌ها به دلیل گستردگی کارهای عمرانی و فضای سبز در انجام این امور اقدام شده ‌است.

وی در پایان سخنان خود با رد برخی از ادعاها بر افزایش پرسنل شهرداری در چهار سال گذشته و جذب‌های غیرقانونی گفت: چنین موضوعاتی صحت ندارد و اتهامی بیش نیست.


خبر ۶ خرداد ۹۴: آزمون استخدام شهرداری های استان اردبیل جمعه آینده برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایرنا)

اردبیل – ایرنا – دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل اعلام کرد: آزمون استخدام پیمانی شهرداری های استان برای مشاغل آتش نشانی جمعه هشتم خرداد برگزار می شود.
آزمون استخدام شهرداری های استان اردبیل جمعه آینده برگزار می شود
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری اردبیل ، در این اطلاعیه آمده است: این آزمون در دانشگاه پیام نور واقع در خیابان دانشگاه ، جنب مجتمع شورابیل اردبیل برگزار می شود.

این دفتر از داوطلبان خواسته است برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تا هفتم خرداد به پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل به نشانی www.ostan-ar.ir مراجعه کنند.


خبر ۲ اردیبهشت ۹۴: شروع ثبت نام آزمون استخدام سازمان آتش نشانی اردبیل

استانداری اردبیل / شهرداری : برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از محل مجوزاستخدامی شماره ۲۹۲۲۸/۴/۱۷مورخ ۹۳/۶/۱۶ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تعداد ۶۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می نماید.

جهت مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی کلیک نمایید


آزمون استخدامی شهرداری های جدید‌التاسیس در تاریخ ۲۱ شهریور ماه ۹۳ در استانهای اعلام شده برگزار گردید. ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس زیر از آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها در سال ۹۳ مطلع گردید:

جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری شهرداری‌ها


آزمون استخدام نیرو در شهرداری اردبیل سال ۹۳:

سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: استانداري اردبیل برای تأمين نيروي انساني شهرداريهاي ا سلام آباد ، قصابه ، مرادلو استان اردبیل از محل سهميه استخدامی شماره ۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴ مورخ ۹۲/۱۱/۱۴ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و مصوبه شماره ۳۵۰۳۰ مورخ ۹۲/۱۲/۱۷ شورای توسعه مديريت وسرمايه انسانی شهرداريها ودهياريهای کشور,در نظر دارد افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندی های تخصصي,علمی , مصاحبه و گزينش به صورت پيماني برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذيل استخدام ‌نمايد.

جهت دانلود نمونه سوالات شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری ها بر حسب رشته شغلی خود اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جدول عناوی شغلی اینجا کلیک نمایید

الف – شرایط عمومي
۱- داشتن حداقل سن بيست سال تمام و حداكثر سي و پنج سال تمام
۲- داشتن تابعيت ايران
۳- دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت قانوني براي مردان
۴- عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني
۵- نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
۶- نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي به موجب آراء مراجع قانوني
۷- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه در آن شغل استخدام مي شود.
۸- دارا بودن حداقل مدرك تحصيلي پايان دوره متوسطه
۹- اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساي جمهوري اسلامي ايران
۱۰- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

جهت دانلود نمونه سوالات شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری ها بر حسب رشته شغلی خود اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها اینجا کلیک نمایید

ب – شرایط اختصاصي
۱- حداكثر سن داوطلبان در رشته شغلي آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلي آتش نشان راننده ۳۰ سال در زمان ثبت نام مي باشد.
۲- داوطلبان رشته شغلي آتش نشان (راننده) مي بايست داراي گواهينامه رانندگي پايه يك در زمان ثبت نام باشند.
۳- داوطلباني كه داراي كارت معافيت پزشكي مي باشند و همچنين معلولين مجاز به شركت در رشته شغلي آتش نشان و راننده وسائط نقليه سنگين (براي تصدي پست آتش نشان راننده ) نمي باشد .
۴- داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان (براي تصدي پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقليه سنگين (براي تصدي پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقيت در آزمون تخصصي مي بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند.
۵- داوطلبان نمي توانند از مستخدمين رسمي ؛ثابت و پيماني ساير دستگاه هاي اجرايي و بازنشسته يا باز خريد خدمت باشند .
۶- پذيرفته شدگان نهايي موظفند حداكثر ظرف مدت ۱۰ روزكاري پس از اعلام رسمي دفتر نسبت به ارائه مدارك لازم و تكميل پرونده و ارائه تعهد محضري ۷ ساله براي عدم هرگونه انتقال و ماموريت به ساير شهر داري ها و سازمان هاي وابسته و نيز دستگاه هاي اجرايي ديگر و همچنين عدم تغيير رسته شغلي در شهرداري تازه تاسيس اقدام نمايند .
۷- موارد زير به شرط ارائه اييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف –داوطلباني ك در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ ۱۳۵۹/۶/۳۱لغايت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ؛به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبر حق عليه باطل
ب- اعضاي خانواده شهدا؛آزادگان ؛مفقود الاثرها ؛جانبازان (همسر –فرزند-پدر-مادر-خواهر و برادر ) تا ميزان ۵ سال .
ج- داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب در آمده اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلباني كه بصورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه ؛موسسات و شركت هاي دولتي ؛ بانك ها و شركت هاي تحت پوشش آنها ؛شركت هاي بيمه دولتي ؛شهرداريها ؛موسسات و شركت هاي تابعه و وابسته به موسسات و شركت هاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنين موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند ؛ نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند ؛نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آنها از تاريخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ؛ به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.

جهت دانلود نمونه سوالات شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری ها بر حسب رشته شغلی خود اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها اینجا کلیک نمایید

ج – ثبت نام و مدارك مورد نياز
۱. داوطلبان مي توانند تنها دريك رشته شغلي و در شهرهاي مختلف يك استان به ترتيبي اولويتي كه در هنگام ثبت نام اعلام مي نمايند از طريق سايت اينترنتي ثبت نام نمايند.
۲. شروع ثبت نام از ساعت ۸صبح روزچهار شنبه.مورخ ۹۳/۰۵/۲۹ به مدت ۷ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴. واریز وجه مبلغ۲۵۰.۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال به حساب ۲۲۰۶۱۱۳۰۸۵۶۱ بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه میدان بعثت بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغمذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاپس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه های ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ – ۲۰ از طریق وب سایت استانداری.به داوطلبان ارائه می شود
۶- زمان برگزاري آزمون روز جمعه .مورخ ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ ساعت ۹ صبح مي باشد و محل برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری ها بر حسب رشته شغلی خود اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها اینجا کلیک نمایید

د – مواد آزمون تخصصي
آزمون تخصصي در هر رشته شغلي به صورت چهار گزينه اي و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت كاربردي و تخصصي در حوزه رشته شغلي مربوط با احتساب نمره منفي با سقف ۱۰۰امتياز مي باشد.

ه –اعلام نتایج
اسامي داوطلبان پذيرفته شده براي شركت در آزمون عملي يا مصاحبه در سايت رسمي استانداري ذيربط بعد از يرگزاري آزمون اعلام خواهد شد .

و –تذكرات
• در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
• در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که دواطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
• به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط ومعادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها وموسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.داوطلبین میبایست درزمان ثبت نام درآزمونتخصصی دارای کلیه مدارک مورد نظر در آگهی استخدام باشند .
• انتخاب نهایی پذیرفته شدگانآزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یامصاحبه وگزینش صورت پذیرد.
• انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
• معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهندشد


دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری شهرداری‌ها

جهت دانلود نمونه سوالات شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری ها بر حسب رشته شغلی خود اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌استانداری‌ها اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۰

  کد دیدگاه : 579879

  سلام من چند وقت بود که داشتم می خوندم واسه استخدام شهر داری اما استان اردبیل استخدامی نداشت متاسفم برای همه جونای بیکار اردبیل.من که شدیدا به کار نیاز داشتم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۳

   کد دیدگاه : 583772

   😕 😕

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۹

  کد دیدگاه : 565940

  مهندسی صنایع شیمی استخدام هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۹

  کد دیدگاه : 240682

  من دانشجوي مهندسي پزشكي هستم.كار مناسب هست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

  کد دیدگاه : 129793

  مختص چه رشته هایی هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

  کد دیدگاه : 123796

  سلام من لیسانس محیط زیست در اردبیل هستم لطفا ی کار مناسب برایم پیدا کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۵۲

   کد دیدگاه : 245694

   شما

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۱۳

    کد دیدگاه : 315651

    وشما

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۱:۲۶

     کد دیدگاه : 589669

     چرا شما

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۲:۳۹

   کد دیدگاه : 638234

   اگه تلاش و پشتکار داشته باشین موفق میشین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۴۲

  کد دیدگاه : 109076

  من دیپلم هستم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سیما وجدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۷

  کد دیدگاه : 101575

  اگرکاربرایا محیا بشه خوبهن جوان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شهیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۱۹

  کد دیدگاه : 73944

  از لطف و زحماتتون ممنون

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...