• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۲۸
  • 14k نظر «نمایش»

استخدام شهرداری های کشور

استخدام شهرداری های کشور

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۳,۹۸۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری ها


خبر 10 خرداد 1401: تمهیدات لازم برای بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان در شهردای ها و دهیاری ها

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور اعلام کرد: تمهیدات لازم برای بررسی مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتردر شهرداری های کشور، موضوع تکلیف بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، از سازمان اداری و استخدامی در حال پیگیری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور،  عباس کرکه ابادی ضمن بیان مطلب فوق  خطاب به کلیه معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در شهرداری های کشور گفت: تمهیدات لازم جهت بررسی مدارک و مستندات معرفی شدگان در پرتال آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی از سازمان اداری و استخدامی کشور در حال پیگیری می باشد،
وی اضافه کرد:  لذا به محض امکان دسترسی کاربران استانداری های سراسر کشور به سامانه مذکور، مکان و زمان مراجعه جهت تحویل پرونده معرفی شدگان، مجدداً اطلاع رسانی خواهد شد.


خبر 30 دی 1400: تا سال 1410 استخدام شهرداری‌ها 3 برابر می‌شود

 مدیرکل دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور گفت: در ۱۴۱۰ شهرداری کشور سه برابر ظرفیت نیروی کار استخدام شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمدرضا صمیمی امروز در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه اظهار داشت: در 1410 شهرداری کشور سه برابر نیرو استخدام شده اما باز هم نیروی متخصص نیاز داریم داریم.
وی افزود: در بحث مدیریت بحران شهرداری باید کار شود و بحث حاشیه‌نشینی و پسماند باید به عنوان مهمترین فعالیت‌ها مد نظر قرار گیرد.
مدیرکل دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستای وزارت کشور عنوان کرد: در بحث درآمدی نیز شهرداری می‌تواند اثرگذار باشد که لازم است اقدامات مهمی در این راستا صورت گیرد.


آزمون داخلی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری کرج - 9 دی 1400

این آزمون مختص نیروهای شرکتی شهرداری کرج و جهت تبدیل وضعیت این کارکنان می‌باشد. داوطلبان می‌بایست ابتدا شرایط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت‌نام اقدام نمایند.

> مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز سه شنبه ٧ دیماه سال ١٤٠٠ شروع و تا پایان روز جمعه ١٠ دیماه سال ١٤٠٠ ادامه خواهد داشت.

الف) مطالعه شرایط آزمون
شرایط تبدیل وضعیت نیروهای شركتی شهرداری كرج به قرارداد انجام كار معین در صفحه اول سامانه مركز آزمون جهاد دانشگاهی جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اكیداً توصیه میشود داوطلبان محترم، قبل از هرگونه اقدام، شرایط را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ب) پرداخت وجه:
متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط، باید با مراجعه به صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «ثبت نام كارگروه اول» كلیك كرده و از بخش مربوط به «پرداخت هزینه» مبلغ ١٩٠٠٠٠٠ (یك میلیون و نهصد هزار) ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ٠٠٠, ٥ ریال خدمات پیامكی از طریق درگاه الكترونیك، پرداخت نمایند. جهت این امر، كارت بانكی به همراه رمز اینترنتی، تاریخ انقضا و كد CVV2 مورد نیاز میباشد.
تبصره ١ : در صورتی كه داوطلبی بخواهد به غیر از كارگروه انتخابی اول خود، در كارگروه دیگری نیز ثبت نام نماید، باید از طریق گزینه «ثبت نام كارگروه دوم»، اقدام به پرداخت مبلغ ١١٠٠٠٠٠ (یك میلیون و یكصد هزار) ریال نموده و مانند سری اول ثبت نام خود را تكمیل نماید.
تبصره ٢ : تنها افرادی مجاز به ثبت نام در «كارگروه اول» هستند كه مشخصات آنها از طریق شهرداری كرج به مركز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام شده باشد. همچنین فقط افرادی مجاز به ثبت نام جهت «كارگروه دوم» هستند كه ثبت نام خود در «كارگروه اول» را نهایی كرده باشند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 1400: مجوز بکارگیری 650 نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری ها

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز بکارگیری 450 نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری مشهد مقدس صادر شد.
به گزارش ایسنا، مهدی جمالی نژاد با اعلام این خبر افزود: همچنین مجوز بکارگیری 200 نیروی قرارداد کار معین دیگر نیز برای برخی شهرداری های استان های تهران، فارس و خراسان رضوی نیز صادر شد.
وی ادامه داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطاء شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی یادآور شد: با همکاری سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها و تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز، شاهد تسریع در روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در تمامی شهرداری‌های کشور خواهیم بود.


خبر 10 تیر 1400: صدور مجوز بکارگیری 537 نیروی قرارداد کارمعین در شهرداری‌های شیراز، کرمانشاه و شهرکرد (منبع: سایت وزارت کشور)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز بکارگیری۵۳۷ نیروی قرارداد کارمعین برای سه شهرداري شيراز، كرمانشاه و شهركرد صادر شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی شهرداری‌ ها اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اردیبهشت 1400: صدور مجوز استخدام 2100 نفر در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رییس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده شروع فرایند جذب ۲۱۰۰ نفر در شهرداری تهران خرداد ماه آغاز خواهد شد تا پیش از پایان دوره پنجم، تکلیف این نفرات تعیین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 اسفند 99: مجوز استخدام و تبدیل وضعیت 12 هزار و 600 نیرو در شهرداری ها اخذ شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون امور شهرداری های سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مجوز استخدام و تبدیل وضعیت ۱۲ هزار و ۶۰۰ نفر نیرو برای همه شهرداری های سراسر کشور اخذ شده و آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی آن در دست تهیه و تدوین است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 بهمن 99: صدور دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در دهیاری‌های کشور (منبع: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در دهیاری‌های کشور به استانداران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 بهمن 99: مجوز استخدام شهرداری های سراسر کشور صادر شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر نیروی قرارداد کار معین در شهرداریهای سراسر کشور توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شد. به گزارش ایسنا، مهدی جمالی نژاد با بیان خبر فوق افزود: این اقدام از برنامه های وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به منظور پاسخگوئی به نیازهای نیروی انسانی قراردادی در شهرداریها صورت پذیرفته است.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی شهرداری‌ ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 بهمن 99: بکارگیری دستیاران در معاونت خدمات شهری شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در جلسه معارفه و آغاز به کار دستیاران مدیران شهری گفت: روال استخدام و بکارگیری دستیار مدیران از طریق برگزاری آزمون، ارزیابی صلاحیت سنجی و نیز مصاحبه‌های تخصصی صورت گرفته است که در نتیجه آن، از بین جوانان توانمند و تحصیل کرده که اشتیاق فراوانی جهت همکاری با مجموعه شهرداری دارند، در نهایت تعدادی از آنها برای همکاری در معاونت خدمات شهری انتخاب شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 دی 99: اعلام جزئیات استخدام در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران (منبع: سایت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران)

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران درباره آخرین اقدامات برای جذب راننده در اتوبوسرانی توضیحاتی داد. ترفع ادامه داد: سالانه حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نیروی شرکت واحد اتوبوسرانی بازنشسته می‌شوند، به همین دلیل با کمبود نیرو مواجه شده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 آذر 99: نهایی شدن لایحه استخدامی دهیاری‌ها تا پایان آذرماه (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، از ابلاغ لایحه استخدامی دهیاری‌ها طی آذرماه خبر داد و گفت: استان‌ها در نخستین مرحله باید نیازهای نیروی انسانی خود در دهیاری‌های سطح هر استان را به وزارت کشور اعلام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آبان 99: خبر استخدام رسمی فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر استخدام رسمی می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 آبان 99: لزوم اخذ سهمیه 10 هزار نفری جذب نیرو برای شهرداری‌های کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به کمبود ۲۰ درصدی کارشناس در شهرداری‌های استان، گفت: یک هزار و ۵۰۰ پست سازمانی در شهرداری‌های استان خالی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 آبان 99: مواجه شهرداری‌های استان سمنان با کمبود 20 درصدی نیروی انسانی (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان گفت: شهرداری‌های استان سمنان با کمبود ۲۰ درصدی نیروی انسانی مواجه هستند. وی افزود: با توجه به بازنشستگی و قطع ارتباط کاری تقریبی ۵۰۰ نفر در طول دوره دولت یازدهم و همچنین افزایش وظایف و مسؤولیت‌های شهرداری‌ها و طولانی شدن فرآیند جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی، شهرداری‌های استان سمنان را غالباً با کمبود ۲۰ درصدی نیروی انسانی مواجه کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 آبان 99: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌های کشور (منبع: خبرگزاری تسنیم)

گروه استان‌ها-مدیرکل امور شوراها و شهرداری‌های وزارت کشور گفت: تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌ها را با اقتدار از رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور پیگیری کرده تا این مشکل مرتفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 99: اعلام نتایج آزمون استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نتایج آزمون کتبی استخدام دستیار مدیران شهرداری تهران ۲۳ مهر ماه اعلام شد. در مرحله بعدی آزمون، صلاحیت های فردی پذیرفته شدگان آزمون علمی از طریق کانون های ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 22 شهریور 99: خبر استخدام دستیار در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

شهردار تهران از آغاز اجرای طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران خبر داد. به گزارش روز شنبه مرکز ارتباطات شهرداری تهران؛ «پیروز حناچی» درباره جزئیات آزمون دستیاری در شهرداری تهران اظهار داشت: برخورداری کارکنان و مدیران شهرداری از بالندگی فکری، توانایی فیزیکی و نیروی جوانی لازم برای پیش بردن ماموریت‌های سازمانی ضروری به نظر می‌رسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 شهریور 99: تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری های کشور (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

کارکنان شرکتی شهرداری های کشور تبدیل وضعیت و ساماندهی می شوند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت : با تصویب آیین نامه استخدامی سازمان شهرداری ها در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ؛ ساماندهی این نیروها در شهرداری های کشور کلید خورده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 99: لغو اختیارات شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور (منبع: پایگاه خبری نسل تدبیر)

بر اساس اعلام دیوان محاسبات، مجوز تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی لغو شد. به گزارش نسل تدبیر، بر اساس بخشنامه‌ی سازمان شهرداری‌های کشور، مجوزهای صادر شده برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی فاقد استناد قانونی بوده و از اجرای آن جلوگیری می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 99: خبر جذب راننده در شهرداری کرج (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با توجه به خریداری 56 دستگاه اتوبوس پس از اقدامات قانونی و اخذ مجوزهای لازم راننده استخدام خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

استخدام كارشناسان برای دهياريهای تابعه استان زنجان - 20 مهر 98 (اتمام مهلت ثبت نام)

استانداري زنجان، با استناد به آیین نامه استخدامي دهياريها و مجوز شماره ٧٣٠٩ مورخ ١٨/ ۱۲/ ۹۸ معاونت امور دهياريهاي سازمان شهرداريها و دهياريهاي به منظو ر تامين نيروي انساني مورد نياز بخشي از دهياريهاي استان زنجان از بين افراد واجد شرايط به صورت قرارداد كار معين، از طريق برگزاري آزمون عمومي و تخصصي و مصاحبه ، پس از طي مراحل گزينش و حراست، نيرو مي پذيرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


ردیف لیست و آدرس صفحات شهرداری های کشور  لینک مشاهده ردیف لیست و آدرس صفحات شهرداری های کشور  لینک مشاهده
1 استخدام شهرداری های استان آذربایجان شرقی مشاهده 17 استخدام شهرداری های استان آذربایجان غربی مشاهده
2 استخدام شهرداری های استان اردبیل مشاهده 18 استخدام شهرداری های استان البرز مشاهده
3 استخدام شهرداری های استان اصفهان مشاهده 19 استخدام شهرداری های استان ایلام مشاهده
4 استخدام شهرداری های استان بوشهر مشاهده 20 استخدام شهرداری های استان تهران مشاهده
5 استخدام شهرداری های استان سمنان مشاهده 21 استخدام شهرداری های استان سیستان و بلوچستان مشاهده
6 شهرداری های استان چهار محال و بختیاری مشاهده 22 استخدام شهرداری های استان خراسان جنوبی مشاهده
7 شهرداری های استان خراسان رضوی مشاهده 23 استخدام شهرداری های استان خراسان شمالی مشاهده
8 استخدام شهرداری های استان خوزستان مشاهده 24 استخدام شهرداری های استان زنجان مشاهده
9 استخدام شهرداری های استان فارس مشاهده 25 استخدام شهرداری های استان قزوین مشاهده
10 استخدام شهرداری های استان قم مشاهده 26 استخدام شهرداری های استان کردستان مشاهده
11 استخدام شهرداری های استان کرمان مشاهده 27 استخدام شهرداری های استان کرمانشاه مشاهده
12 استخدام شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده 28 استخدام شهرداری های استان گیلان مشاهده
13 استخدام شهرداری های استان گلستان مشاهده 29 استخدام شهرداری های استان لرستان مشاهده
14 استخدام شهرداری های استان مازندران مشاهده 30 استخدام شهرداری های استان مرکزی مشاهده
15 استخدام شهرداری های استان هرمزگان مشاهده 31 استخدام شهرداری های استان همدان مشاهده
16 استخدام شهرداری های استان یزد مشاهده 32 جزئیات استخدام شهرداری های کشور مشاهده

سوالات متدوال

بطور معمول استخدام در شهرداری های کشور از طریق برگزاری آزمون انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام شهرداری از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

آخرین آگهی استخدام مربوط به مشاغل آتش نشانی شهرداری های سراسر كشور در مورخ 5 تیر 98 می باشد. که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد است. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شهرداری های کشور (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات استخدامی سالهای گذشته شهرداری ها (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شهرداری های کشور (اینجا کلیک نمایید)

لینک های مفید و مرتبط
لیست صفحات مفید
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی
نتایج آزمون استخدامی
   راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
    درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی         دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید           معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
لیست صفحات مرتبط
صفحه اخبار استخدام های دولتی صفحه اخبار استخدام استانداری ها
 صفحه اخبار استخدام سازمان آتش نشانی دانلود جزوه قوانین و مقررات شهرداری
دانلود فایل دستورالعمل استخدام پیمانی شهرداری ها  دانلود دستورالعمل استخدام پيمانی مشاغل عملياتی آتش نشانی در شهرداری ها 
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی شهرداری ها عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=14080
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi