خرید vpn برای موبایل آیفون vpn خرید آنلاین فیلتر شکن vpn خرید vpn برای آیفون 5
 استخدام شهرداری های استان اصفهان سال 93 | ایران استخدام
قوانین سایت
 • 26 دیدگاه

آزمون استخدامی‌شهرداری‌های استان اصفهان در سال 93

نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 

اصفهان استخدام شهرداری های استان اصفهان سال 93

خبر 22 شهریور ماه 93: 

آزمون استخدامی‌شهرداری‌های جدید‌التاسیس در تاریخ 21 شهریور ماه 93 در استانهای اعلام شده برگزار گردید. ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس زیر از آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی‌شهرداری‌ها در سال 93 مطلع گردید:

جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج استخدامی‌شهرداری‌ها اینجا کلیک نمایید

با آرزوی موفقیت، ایران استخدام


 

اطلاعیه مهم : زمان ثبت‌نام تا پایان روز شنبه 15 شهریور 1393 تمدید گردید

سایت ایران استخدام به اطلاع میرسانداستانـداری اصفهـان برای تامین نیروی انسـانی مورد نیـاز شهرداری‌های جدیدالتاسیس استـان(زیـار، بـاغشاد، اصغـرآباد، لای‌بید، کامو و چوگان، طرقرود، سین و زازران) از محل سهمیه استخدامی شماره 18814 / 92 / 220 مورخ 14 / 11 / 1392 معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در راستای نامه شماره 10605 مورخ 21 / 3 / 1393 سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در نظر دارد تعداد 48 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه تخصصی به صورت پیمانی به شرح جدول ذیل استخدام نماید.

جهت مشاهده جدول عناوی شغلی اینجا کلیک نمایید

الف – شرایط عمومی
1 . داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
2. داشتن تابعیت ایران
3 . دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در زمان ثبت نام
4 . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
5 . نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
6. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
7 . داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود
8 . دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته‌های شغلی
9. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران
10. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران

ب – شرایط اختصاصی
1 . حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان «25» سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) «30» سال در زمان ثبت نام می‌باشد.
2 . داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
3 . داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می‌باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی‌باشند.
4 . داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان(برای تصدی پست آتش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می‌بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
5 . داوطلبان نمی‌توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
6. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری پس از اعلام رسمی‌دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری 7 ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و نیزدستگاه‌های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند.
7. رعایت قوانین مربوط به گزینش به قوت خود باقی است.
8 . موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
الف – داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل(از تاریخ 31 شهریور 1359 لغایت 29 مرداد 1367)، به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل .
ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال .
پ– داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
ج – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی‌و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها ، شرکت‌های بیمه دولتی ، شهرداری‌ها ، موسسات و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‏کنند، نهادهای انقلاب اسلامی‌و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ 22 بهمن 1357 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی‌آنها.
9. حداکثر ده درصد (10%) نیازهای استخدامی‌شهرداری‌ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش و جوانان میرسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان(راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی‌ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص می‌دهد.
10. امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا سقف 20 درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری‌ها یا شهرداری‌های شهرستان همان شهر به ازای هر سال خدمت 5/2 درصد تا سقف 18 درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری‌ها یا شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال خدمت 2 درصد تا سقف 15درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد .اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌ها ویا سازمانهای وابسته و یا دهیاریها تا پایان سال 1392 می‌باشد .
11. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی‌شهر تازه تاسیس در 1.15 و داوطلبان بومی‌شهرستان تازه تاسیس در 1.1 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد .
12. امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط 4 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد .
13. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر‌های آن استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری 5 درصد تا سقف 25 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد .
14. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی‌گیرد .
15. درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد 9و10و11و12و13 این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .
16. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (5 %) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
17. معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از3 % سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.
18 . انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت درکلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .
19 . نمرات نهائی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب 2» و امتیاز مصاحبه با «ضریب1» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می‏شوند .
20 . نمرات نهائی داوطلبان رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان(راننده)‌ بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب 1» و امتیاز آزمون عملی با «ضریب2» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می‏شوند.
21. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می‌شود که دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشد:
- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی شهر خدمت شغل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
- حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) را در محل شهر مورد تقاضای استخدام گذرانده باشد.
- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل جغرافیایی 3 سال از سنوات تحصیلی آنها (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) با شهر مورد تقاضای استخدام یکسان باشد.

ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
1 . داوطلبین می‌توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف(حداکثر تا 3 انتخاب) به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می‌نمایند، از طریق سایت اعلامی‌از سوی استانداری اصفهان(www.esfazmoon.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
2 .شروع ثبت نام ازساعت 14 روز پنج‌شنبه 6 شهریور 1393 به مدت 7 روز(پایان روز چهارشنبه 13 شهریورماه 1393) می‏باشد.
3. داوطلبان می‌بایست ابتدا از لینک مربوط به خریداری کارت ثبت‌نام در صفحه اول سایت، اقدام به خرید کارت ثبت‌نام به مبلغ سیصد و هشتاد و پنج هزار ریال (385،000 ریال) به صورت اینترنتی و به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی‌داوطلبان استخدام نموده و پس از دریافت کد مخصوص، اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدیهی است مسئولیت نگهداری از کد ثبت‌نام به عهده داوطلب می‌باشد.
4 . داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی خود را با پسوند JPG و اندازه حداقل 200 پیکسل عرض و 300 پیکسل ارتفاع اسکن نموده و بعد از حذف کردن حاشیه‌های اضافی تصویر آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
5. داوطلبان می‌بایست نسبت به تهیه اسکن مدارک زیر اقدام و آنها در هنگام ثبت‌نام در جای مخصوص خود بارگذاری نمایند :
- صفحه اول شناسنامه
- صفحه توضیحات شناسنامه(در صورت نیاز)
- روی کارت ملی
- پشت کارت ملی
- کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت(برای آقایان)
- گواهینامه پایه بک رانندگی(برای متقاضیان رشته شغلی راننده آتش‌نشان)
- مدارک تایید کننده شرایط خاص(مانند ایثارگری، سابقه خدمت و …)
6 . داوطلبان سپس می‌بایست نسبت به تکمیل فرم مشخصات فردی و درخواست شغل و سایر فرمهای مورد نیاز در سامانه اقدام و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
7 . داوطلبان می‏بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت‏های مربوطه درج نموده و متعهد گردد در صورتی که در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده وی می‌باشد.
8 .کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 18 شهریور ماه 1393 از طریق همین سامانه به داوطلبان ارائه می‏شود.
9. زمان برگزاری آزمون روز جمعه 21 شهریور 1393 ساعت 9 صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد 120 سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف 100 امتیاز می‌باشد.

ه‍ – اعلام نتایج
1. اسامی‌داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه از طریق سایت استانداری اصفهان اعلام خواهد شد.

و –تذکرات
1. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر ا ز مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی‌دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبین می‌بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
2. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می‌پذیرد.
3. داوطلبان می‌توانند حداکثر ظرف مهلت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری برای بررسی و اعلام نظر ارایه نمایند. پس از سپری شدن مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخوتهد شد.
4. در صورتی که داوطلب در طول فرآیند استخدام انصراف داده یا به هر دلیل قانونی از ادامه فرآیند باز ماند،دفتر نفرات بعدی را بر اساس بالاترین امتیاز نهایی کسب شده برای طی مراحل بعدی معرفی خواهد نمود.

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی‌شهرداری‌های اصفهان اینجا کلیک نمایید


آرشیو اخبار استخدامی شهرداری‌‌های استان اصفهان:

جهت مشاهده متن کامل خبر روی عنوان کلیک کنید

اعلام اسامی‌پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌شهرداری اصفهان

استخدام 8000 آتش نشان در اصفهان

استخدام سازمان فاوا اصفهان(وابسته به شهرداری)

استخدام سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان|شهریور92

اعلام نتایج آزمون استخدامی‌شهرداری اصفهان/سال 92

اطلاعیه جدید دریافت کارت آزمون استخدامی‌شهرداری اصفهان سال 92

مهلت ثبت نام آزمون شهرداری اصفهان سال 92

استخدام آتش‌نشانی شهرداری اصفهان 92

رشته شغلی مورد نیاز در آزمون استخدامی‌شهرداری اصفهان سال 92

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی‌شهرداریی اصفهان سال 92

استخدام سازمان آتش نشانی استان اصفهان

اطلاعیه استخدام ۳۸۰ نفر در شهرداری استان اصفهان | سال 92

 


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با شهرداری‌‌های استان اصفهان در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در شهرداری‌ها (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام شهرداری‌‌های استان اصفهان در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

+جهت مشاهده سایت رسمی‌ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام26 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. شراره میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 156277     زمان ارسال دیدگاه : 7:54 .ب.ظ

  سلام هر 3 نفر (3 برابر ظرفیت) دعوت به مصاحبه میشن یا فقط نفر اول؟
  خواهشا جواب بدین

  [پاسخ]

 2. رحیمی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 139371     زمان ارسال دیدگاه : 9:58 .ب.ظ

  منم دکترای تخصصی جغرافیا دارم ولی بیکارم جز استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان بودم دردناک تر از این نمیشه

  [پاسخ]

 3. فاطیما میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 137519     زمان ارسال دیدگاه : 11:39 .ق.ظ

  سلام-خسته نباشید
  در متن آگهی زده تا مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه
  اما وقتی واسه ثبت نام وارد می شیم زده تا پایان روز شنبه
  میشه پیگیری کنید ؟ثبت نام کنم یا مهلتش تموم شده ؟پول پرداخت کنم؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 13ام, 1393 12:00 .ب.ظ:

  دوست عزیز موردی که در سایت ثبت نام زده شده است رو ملاک قرار دهید.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 4. غزل میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136555     زمان ارسال دیدگاه : 1:40 .ب.ظ

  من فوق لیسانس رشته جغرافیای طبیعی دارم آیا برای این رشته استخدامی هست؟

  [پاسخ]

 5. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135517     زمان ارسال دیدگاه : 3:43 .ب.ظ

  سلام ببخشید یه اگهی استخدامی مگه چقدرهزینه داره ک تحصیل کرده های بیکار باید سی و هشت هزاروپونصد ب حساب شهرداری بریزن ایا این انصافه

  [پاسخ]

 6. civi میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135274     زمان ارسال دیدگاه : 10:02 .ق.ظ

  سلام، خسته نباشید
  من لیسانس عمران خاک دارم ولی تقریبا در 4 واحد اختیاری با گرایش سازه متفاوت بودم. امکان ثبت نام من برای آیتم 5 جدول عناوین شغلی وجود داره؟

  [پاسخ]

 7. A میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135032     زمان ارسال دیدگاه : 7:53 .ب.ظ

  با سلام
  من رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم ،میتونم تو آزمون شهرداری ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 8. elham میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133057     زمان ارسال دیدگاه : 5:39 .ب.ظ

  با سلام
  3 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
  اینطور که من فهمیدم این آزمون بیشتر برای استخدام کسانیه که الان دارن قراردادی یا با هر شرایط دیگه ای برای شهرداری کار میکنن نه؟
  از کجا میشه فهمید مواد آزمون تخصصی چیه؟تو آگهی فقط نوشته 120 تا سوال داره نگفته چه درسایی؟
  من جایی ندیدم شرط معدل داشته باشه درسته؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 7:22 .ب.ظ:

  سوال یک: بیشتر اینطور به نظر میرسه هرچند که مطمئناً جذب از افراد دیگر هم خواهد بود. اینکه سیاست خود شهرداری ها چی هست رو نمیشه گفت.
  سوال دو: منابعی اعلام نشده ولی میتونید از سوالات اختصاصی سالهای قبل چیزهایی دستگیرتون بشه.
  سوال سه: شرط معدلی تا جایی که من هم قبلاً بررسی کردم نبوده.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 9. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133054     زمان ارسال دیدگاه : 5:37 .ب.ظ

  استخدامی دیگری خبر نیست؟؟؟
  مثلا بانکی یا استانداری یا هر ارگان دیگه؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 5:50 .ب.ظ:

  سلام متاسفانه چند روز پیش مهلت ثبت نام ازمون استخدامی دو سازمان مهم به پایان رسیده!
  در حال حاضر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جذب نیرو دارد، جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی در این رابطه اینجا کلیک نمایید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 9:39 .ب.ظ:

  سلام آقای امیری
  کدوم سازمان ها؟؟؟
  تامین اجتماعی و املاک منظورتون؟؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 10:52 .ب.ظ:

  بله احتمالاً همین دو منظور ایشون بوده

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

 10. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133048     زمان ارسال دیدگاه : 5:34 .ب.ظ

  سلام
  چه فایده
  خود استان که استخدامی نداره

  [پاسخ]

 11. وحید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132836     زمان ارسال دیدگاه : 2:47 .ب.ظ

  سلام مهندسی نقشه برداری هم میگیرید ؟

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 2:53 .ب.ظ:

  با سلام شرایط آزمون + عناوین شغلی در داخل متن موجود است، مطالعه فرمایید
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 12. سمانه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 98167     زمان ارسال دیدگاه : 1:12 .ب.ظ

  لیسانس علوم تربیتی دارم 27ساله بیکارهستم

  [پاسخ]

 13. صدف میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 87549     زمان ارسال دیدگاه : 9:20 .ق.ظ

  سلام، استخدام شهرداري كه پارسال امتحان داديم ، قبول شديم و مدارك رو تحويل داديم به كجا رسيد؟
  لطفا جواب بديد... اگه ممكنه به ايميلم جواب بدين
  متشكرم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ خرداد 20ام, 1393 9:21 .ق.ظ:

  با سلام
  دوست عزیز ما در این رابطه اطلاعی نداریم، با گزینش تماس حاصل کنید.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 14. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 77153     زمان ارسال دیدگاه : 5:03 .ب.ظ

  سلام یوسفی هستم و 3 سال سابقه کار دارم جویای کار در شهرداری

  [پاسخ]

 15. زینب میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 74849     زمان ارسال دیدگاه : 5:44 .ب.ظ

  سلام
  منم کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دارم و بیکارم.

  [پاسخ]

 16. نسیم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 74527     زمان ارسال دیدگاه : 10:05 .ب.ظ

  سلام.لیسانس معماری هستم با1سال سابقه کار.تمایل به استخدام در شهرداری

  [پاسخ]

 17. فاطمه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 65866     زمان ارسال دیدگاه : 1:31 .ق.ظ

  سلام منم بیکارم فوق لیسانس مددکاریم

  [پاسخ]

 18. فائزه تسلیمی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 63367     زمان ارسال دیدگاه : 7:19 .ب.ظ

  من لیسانس مددکاری اجتماعی هستم.دو سال سابقه در بهزیستی دارم.فعلا بیکار هستم..

  [پاسخ]

 19. اعظم سادات کاظمی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 61868     زمان ارسال دیدگاه : 10:59 .ب.ظ

  به نام خدا
  من لیسانس حقوق دارم ودارم برای ارشد وکالت وحقوق خصوصی اماده میشم و4سال هم سابقه کار در زمینه تبلیغات دارم

  [پاسخ]


سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
آفر ویژه سامانه پیام کوتاه ریلکس