امروز پنجشنبه ۹۴/۰۱/۰۶
صفحه اصلیآگهی استخدام اصفهان آگهی های استخدام امروز استخدام شهرداری هااستخدام شهرداری های استان اصفهان سال ۹۳

استخدام شهرداری های استان اصفهان سال ۹۳

نویسنده : ۲۶ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۰/۱۵

اخبار استخدامی شهرداری های استان اصفهان 

نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی 


خبر ۱۵ دی ۹۳: استخدام شهرداری وزوان

شهرداری شهر وَزوان در استان اصفهان به منظور تکمیل نیروی کاری در حوزه  فعالیت شرکت خدماتی پسماند و بازیافت و فضای سبزاز آقایان با شرایط ذیل استخدام می نماید


خبر ۲۲ شهریور ۹۳:

آزمون استخدامی شهرداری های جدید‌التاسیس در تاریخ ۲۱ شهریور ماه ۹۳ در استانهای اعلام شده برگزار گردید. ضمن آرزوی موفقیت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس زیر از آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها در سال ۹۳ مطلع گردید:

جهت ورود به صفحه ی اعلام نتایج استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

با آرزوی موفقیت، ایران استخدام


آزمون استخدام نیرو در شهرداری اصفهان سال ۹۳:

سایت ایران استخدام به اطلاع میرساند: استانـداری اصفهـان برای تامین نیروی انسـانی مورد نیـاز شهرداری‌های جدیدالتاسیس استـان(زیـار، بـاغشاد، اصغـرآباد، لای‌بید، کامو و چوگان، طرقرود، سین و زازران) از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۸۸۱۴ / ۹۲ / ۲۲۰ مورخ ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در راستای نامه شماره ۱۰۶۰۵ مورخ ۲۱ / ۳ / ۱۳۹۳ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در نظر دارد تعداد ۴۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه تخصصی به صورت پیمانی به شرح جدول ذیل استخدام نماید.

جهت مشاهده جدول عناوی شغلی اینجا کلیک نمایید

الف – شرایط عمومی
۱ . داشتن حداقل سن بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲. داشتن تابعیت ایران
۳ . دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای مردان در زمان ثبت نام
۴ . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵ . نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷ . داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸ . دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته‌های شغلی
۹. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب – شرایط اختصاصی
۱ . حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان «۲۵» سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) «۳۰» سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲ . داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳ . داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین، مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی‌باشند.
۴ . داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان(برای تصدی پست آتش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵ . داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۶. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته و نیزدستگاه‌های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند.
۷. رعایت قوانین مربوط به گزینش به قوت خود باقی است.
۸ . موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
الف – داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل(از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ لغایت ۲۹ مرداد ۱۳۶۷)، به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل .
ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .
پ– داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
ج – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها ، شرکت‌های بیمه دولتی ، شهرداری‌ها ، موسسات و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‏کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‏های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
۹. حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی‌شهرداری‌ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش و جوانان میرسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان(راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی‌ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص می‌دهد.
۱۰. امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری‌ها یا شهرداری‌های شهرستان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری‌ها یا شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۵درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌ها ویا سازمانهای وابسته و یا دهیاریها تا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد .
۱۱. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان تازه تاسیس در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۲. امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۴ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۳. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر‌های آن استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ۵ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۴. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۱۵. درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد ۹و۱۰و۱۱و۱۲و۱۳ این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .
۱۶. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵ %) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
۱۷. معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از۳ % سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.
۱۸ . انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت درکلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .
۱۹ . نمرات نهائی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب ۲» و امتیاز مصاحبه با «ضریب۱» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می‏شوند .
۲۰ . نمرات نهائی داوطلبان رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان(راننده)‌ بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب ۱» و امتیاز آزمون عملی با «ضریب۲» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می‏شوند.
۲۱. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می‌شود که دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشد:
– محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی شهر خدمت شغل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) را در محل شهر مورد تقاضای استخدام گذرانده باشد.
– فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل جغرافیایی ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) با شهر مورد تقاضای استخدام یکسان باشد.

ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱ . داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف(حداکثر تا ۳ انتخاب) به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می‌نمایند، از طریق سایت اعلامی از سوی استانداری اصفهان(www.esfazmoon.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲ .شروع ثبت نام ازساعت ۱۴ روز پنج‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ به مدت ۷ روز(پایان روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۳) می‏باشد.
۳. داوطلبان می‌بایست ابتدا از لینک مربوط به خریداری کارت ثبت‌نام در صفحه اول سایت، اقدام به خرید کارت ثبت‌نام به مبلغ سیصد و هشتاد و پنج هزار ریال (۳۸۵،۰۰۰ ریال) به صورت اینترنتی و به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام نموده و پس از دریافت کد مخصوص، اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدیهی است مسئولیت نگهداری از کد ثبت‌نام به عهده داوطلب می‌باشد.
۴ . داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی خود را با پسوند JPG و اندازه حداقل ۲۰۰ پیکسل عرض و ۳۰۰ پیکسل ارتفاع اسکن نموده و بعد از حذف کردن حاشیه‌های اضافی تصویر آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۵. داوطلبان می‌بایست نسبت به تهیه اسکن مدارک زیر اقدام و آنها در هنگام ثبت‌نام در جای مخصوص خود بارگذاری نمایند :
– صفحه اول شناسنامه
– صفحه توضیحات شناسنامه(در صورت نیاز)
– روی کارت ملی
– پشت کارت ملی
– کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت(برای آقایان)
– گواهینامه پایه بک رانندگی(برای متقاضیان رشته شغلی راننده آتش‌نشان)
– مدارک تایید کننده شرایط خاص(مانند ایثارگری، سابقه خدمت و …)
۶ . داوطلبان سپس می‌بایست نسبت به تکمیل فرم مشخصات فردی و درخواست شغل و سایر فرمهای مورد نیاز در سامانه اقدام و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۷ . داوطلبان می‏بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت‏های مربوطه درج نموده و متعهد گردد در صورتی که در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده وی می‌باشد.
۸ .کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۳ از طریق همین سامانه به داوطلبان ارائه می‏شود.
۹. زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰ امتیاز می باشد.

ه‍ – اعلام نتایج
۱. اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی یا مصاحبه از طریق سایت استانداری اصفهان اعلام خواهد شد.

و –تذکرات
۱. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر ا ز مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
۲. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می پذیرد.
۳. داوطلبان می‌توانند حداکثر ظرف مهلت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری برای بررسی و اعلام نظر ارایه نمایند. پس از سپری شدن مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخوتهد شد.
۴. در صورتی که داوطلب در طول فرآیند استخدام انصراف داده یا به هر دلیل قانونی از ادامه فرآیند باز ماند،دفتر نفرات بعدی را بر اساس بالاترین امتیاز نهایی کسب شده برای طی مراحل بعدی معرفی خواهد نمود.


آرشیو اخبار استخدامی شهرداری‌ های استان اصفهان:

جهت مشاهده متن کامل خبر روی عنوان کلیک کنید

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری اصفهان

استخدام ۸۰۰۰ آتش نشان در اصفهان

استخدام سازمان فاوا اصفهان(وابسته به شهرداری)

استخدام سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان|شهریور۹۲

اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری اصفهان/سال ۹۲

اطلاعیه جدید دریافت کارت آزمون استخدامی شهرداری اصفهان سال ۹۲

مهلت ثبت نام آزمون شهرداری اصفهان سال ۹۲

استخدام آتش‌نشانی شهرداری اصفهان ۹۲

رشته شغلی مورد نیاز در آزمون استخدامی شهرداری اصفهان سال ۹۲

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی شهرداریی اصفهان سال ۹۲

استخدام سازمان آتش نشانی استان اصفهان

اطلاعیه استخدام ۳۸۰ نفر در شهرداری استان اصفهان | سال ۹۲


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با شهرداری‌ های استان اصفهان در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در شهرداری‌ها (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام شهرداری‌ های استان اصفهان در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.

+جهت مشاهده سایت رسمی‌ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اینجا کلیک نمایید

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل نرم افزار دریافت اخبار استخدامی آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲۶ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : شراره ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  کاربری : شراره

  ارسال : ۹۳/۰۷/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۴

  کد دیدگاه : 156277

  پاسخ

  سلام هر ۳ نفر (۳ برابر ظرفیت) دعوت به مصاحبه میشن یا فقط نفر اول؟
  خواهشا جواب بدین

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : رحیمی ارسال : ۹۳/۰۶/۱۶

  کاربری : رحیمی

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۶

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۸

  کد دیدگاه : 139371

  پاسخ

  منم دکترای تخصصی جغرافیا دارم ولی بیکارم جز استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان بودم دردناک تر از این نمیشه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فاطیما ارسال : ۹۳/۰۶/۱۳

  کاربری : فاطیما

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۹

  کد دیدگاه : 137519

  پاسخ

  سلام-خسته نباشید
  در متن آگهی زده تا مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه
  اما وقتی واسه ثبت نام وارد می شیم زده تا پایان روز شنبه
  میشه پیگیری کنید ؟ثبت نام کنم یا مهلتش تموم شده ؟پول پرداخت کنم؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۱۳ ۱۲:۰۰:۲۲ پاسخ

   دوست عزیز موردی که در سایت ثبت نام زده شده است رو ملاک قرار دهید.

 • کاربری : غزل ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  کاربری : غزل

  ارسال : ۹۳/۰۶/۱۱

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۰

  کد دیدگاه : 136555

  پاسخ

  من فوق لیسانس رشته جغرافیای طبیعی دارم آیا برای این رشته استخدامی هست؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۶/۰۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۳

  کد دیدگاه : 135517

  پاسخ

  سلام ببخشید یه اگهی استخدامی مگه چقدرهزینه داره ک تحصیل کرده های بیکار باید سی و هشت هزاروپونصد ب حساب شهرداری بریزن ایا این انصافه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : civi ارسال : ۹۳/۰۶/۰۹

  کاربری : civi

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۲

  کد دیدگاه : 135274

  پاسخ

  سلام، خسته نباشید
  من لیسانس عمران خاک دارم ولی تقریبا در ۴ واحد اختیاری با گرایش سازه متفاوت بودم. امکان ثبت نام من برای آیتم ۵ جدول عناوین شغلی وجود داره؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : A ارسال : ۹۳/۰۶/۰۸

  کاربری : A

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۸

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۳

  کد دیدگاه : 135032

  پاسخ

  با سلام
  من رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم ،میتونم تو آزمون شهرداری ثبت نام کنم؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : elham ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  کاربری : elham

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۹

  کد دیدگاه : 133057

  پاسخ

  با سلام
  ۳ تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
  اینطور که من فهمیدم این آزمون بیشتر برای استخدام کسانیه که الان دارن قراردادی یا با هر شرایط دیگه ای برای شهرداری کار میکنن نه؟
  از کجا میشه فهمید مواد آزمون تخصصی چیه؟تو آگهی فقط نوشته ۱۲۰ تا سوال داره نگفته چه درسایی؟
  من جایی ندیدم شرط معدل داشته باشه درسته؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۰۵ ۱۹:۲۲:۵۳ پاسخ

   سوال یک: بیشتر اینطور به نظر میرسه هرچند که مطمئناً جذب از افراد دیگر هم خواهد بود. اینکه سیاست خود شهرداری ها چی هست رو نمیشه گفت.
   سوال دو: منابعی اعلام نشده ولی میتونید از سوالات اختصاصی سالهای قبل چیزهایی دستگیرتون بشه.
   سوال سه: شرط معدلی تا جایی که من هم قبلاً بررسی کردم نبوده.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۷

  کد دیدگاه : 133054

  پاسخ

  استخدامی دیگری خبر نیست؟؟؟
  مثلا بانکی یا استانداری یا هر ارگان دیگه؟؟؟؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۶/۰۵ ۱۷:۵۰:۲۳ پاسخ

   سلام متاسفانه چند روز پیش مهلت ثبت نام ازمون استخدامی دو سازمان مهم به پایان رسیده!
   در حال حاضر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جذب نیرو دارد، جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی در این رابطه اینجا کلیک نمایید

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۶/۰۵ ۲۱:۳۹:۱۶ پاسخ

    سلام آقای امیری
    کدوم سازمان ها؟؟؟
    تامین اجتماعی و املاک منظورتون؟؟

    • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۶/۰۵ ۲۲:۵۲:۲۲ پاسخ

     بله احتمالاً همین دو منظور ایشون بوده

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۴

  کد دیدگاه : 133048

  پاسخ

  سلام
  چه فایده
  خود استان که استخدامی نداره

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : وحید ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  کاربری : وحید

  ارسال : ۹۳/۰۶/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۴۷

  کد دیدگاه : 132836

  پاسخ

  سلام مهندسی نقشه برداری هم میگیرید ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۶/۰۵ ۱۴:۵۳:۰۳ پاسخ

   با سلام شرایط آزمون + عناوین شغلی در داخل متن موجود است، مطالعه فرمایید
   موفق باشید

 • کاربری : سمانه ارسال : ۹۳/۰۴/۱۱

  کاربری : سمانه

  ارسال : ۹۳/۰۴/۱۱

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۲

  کد دیدگاه : 98167

  پاسخ

  لیسانس علوم تربیتی دارم ۲۷ساله بیکارهستم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : صدف ارسال : ۹۳/۰۳/۲۰

  کاربری : صدف

  ارسال : ۹۳/۰۳/۲۰

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۰

  کد دیدگاه : 87549

  پاسخ

  سلام، استخدام شهرداری که پارسال امتحان دادیم ، قبول شدیم و مدارک رو تحویل دادیم به کجا رسید؟
  لطفا جواب بدید… اگه ممکنه به ایمیلم جواب بدین
  متشکرم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۳/۲۰ ۰۹:۲۱:۱۴ پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز ما در این رابطه اطلاعی نداریم، با گزینش تماس حاصل کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۲/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۲/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۷:۰۳

  کد دیدگاه : 77153

  پاسخ

  سلام یوسفی هستم و ۳ سال سابقه کار دارم جویای کار در شهرداری

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : زینب ارسال : ۹۳/۰۲/۲۳

  کاربری : زینب

  ارسال : ۹۳/۰۲/۲۳

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۴

  کد دیدگاه : 74849

  پاسخ

  سلام
  منم کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دارم و بیکارم.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : نسیم ارسال : ۹۳/۰۲/۲۲

  کاربری : نسیم

  ارسال : ۹۳/۰۲/۲۲

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۵

  کد دیدگاه : 74527

  پاسخ

  سلام.لیسانس معماری هستم با۱سال سابقه کار.تمایل به استخدام در شهرداری

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فاطمه ارسال : ۹۳/۰۲/۰۶

  کاربری : فاطمه

  ارسال : ۹۳/۰۲/۰۶

  ساعت ارسال : ۰۱:۳۱

  کد دیدگاه : 65866

  پاسخ

  سلام منم بیکارم فوق لیسانس مددکاریم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فائزه تسلیمی ارسال : ۹۳/۰۱/۳۱

  کاربری : فائزه تسلیمی

  ارسال : ۹۳/۰۱/۳۱

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۹

  کد دیدگاه : 63367

  پاسخ

  من لیسانس مددکاری اجتماعی هستم.دو سال سابقه در بهزیستی دارم.فعلا بیکار هستم..

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : اعظم سادات کاظمی ارسال : ۹۳/۰۱/۲۶

  کاربری : اعظم سادات کاظمی

  ارسال : ۹۳/۰۱/۲۶

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۹

  کد دیدگاه : 61868

  پاسخ

  به نام خدا
  من لیسانس حقوق دارم ودارم برای ارشد وکالت وحقوق خصوصی اماده میشم و۴سال هم سابقه کار در زمینه تبلیغات دارم

  ۰+ پاسخ

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.