اطلاعات بیشتر

 استخدام شهرداری اصفهان
دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود


خبر ۳۱ مرداد ۹۵ : استخدام‌های بی‌رویه شهرداری اصفهان (منبع : خبرگزاری ایسنا)

یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: متاسفانه جریان افزایش نیروی انسانی همچنان در مجموعه شهرداری ادامه دارد و این مجموعه از انجام بخشنامه وزیر کشور خودداری می‌کند و هیئت رییسه شورای شهر اصفهان نیز در این خصوص اقدامی نکرده است.

به گزارش ایسنا، فتح الله معین در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در هر سازمانی برنامه ریزی و حرکت هوشمندانه و قانونمند ضامن موفقیت در دستیابی به اهداف سازمانی است. در مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری نیز چند ماهی است بیشتر وقت اعضا شورای اسلامی صرف بررسی بودجه پشنهادی شهرداری می‌شود.

هزینه‌هایی بدون مجوز شهرداری در شش ماه گذشته

وی ادامه داد: این لایحه در درجه اول به منظور ساماندهی درآمدها و پیش بینی آن‌ها جهت دستیابی و ایجاد و امکان نظارت بر درآمدها است. در بخش هزینه‌ها نیز به جهت رعایت حقوق شهروندان اصفهانی به عنوان صاحبان این مجموعه تعریف هزینه‌های خاص جهت رفع مشکلات زندگی در شهر اصفهان است.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: متاسفانه طی شش ماه گذشته شاهد انجام هزینه‌هایی بدون داشتن مجوز و ردیف قانونی، عدم اولویت بندی پرداخت‌ها، تجمیع بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران عمرانی و خدمات شهری و فضای سبز، هزینه و صرف وام‌های دریافتی از محل فروش اوراق مشارکت قطار شهری و عدم پرداخت از محل درآمدهای شهرداری به این پروژه و همچنین عدم دستیابی به درآمدهای مصوب بوده‌ایم.

گسترش بی رویه شهرداری بار مالی همیشگی بر دوش شهروندان

معین اضافه کرد: متاسفانه جریان افزایش نیروی انسانی همچنان در مجموعه شهرداری ادامه داشته و شهرداری اصفهان از انجام بخشنامه وزیر کشور در جهت ساماندهی سازمان‌های تابعه خودداری و هیئت رییسه شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این خصوص اقدامی به عمل نیاورده‌اند.

وی تصریح کرد: گسترش بی رویه سازمان‌ها بار مالی همیشگی است که بر دوش شهروندان اصفهانی برای همیشه سنگینی خواهد کرد.

موازی کاری سازمان‌ها بدون مجوز شهرداری

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: موازی کاری در سازمان‌ها و واحدهای که بدون رعایت تشریفات قانونی ایجاد شده در مجموعه شهرداری به وفور به چشم می‌خورد، مانند جلسه تجلیل تعدادی از معلمان که توسط مرکز فناوری‌های نوین شهرداری انجام گرفته است و یا حتی فراخوان و یا مناقصه در اموری که هیچ دردی را دوا نمی‌کند.

معین خاطرنشان کرد: مردم مجموعه شهر و منافع و مصالح آن را به ما سپرده‌اند تا مشکلات را حل کنیم و باید امانتداران صادق باشیم.


فراخوان استخدام محدود شهرداری – تیرماه ۱۳۹۵

شهرداری اصفهان به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی خود در رشته های مندرج در جدول پیوست با شرایط عمومی و اختصاصیی،‌از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام می نماید.

*تاریخ شروع ثبت نام از ۹۵/۴/۳ لغایت ۹۵/۴/۲۳ می باشد

جدول رشته های مورد نیاز 

EstekhdamForm1_img2_f1b3584f-57fe-4482-8eb0-8ca8f682d345jadvalll

الف- شرایط عمومی:
۱-داشتن حداقل۲۰سال و حداکثر سی و پنج سال تمام(متولدین ۶۰/۰۱/۰۱ به بعد)
۲-داشتن تابعیت ایران
۳-دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان
۴-عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸-اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۹-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب-شرایط اختصاصی:

۱-داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲-در صورت جذب پذیرفته شدگان نهایی موظفند پس از اعلام شهرداری و در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هر گونه انتقال و مأموریت به سایر شهرداری ها و سازمانهای وابسته و نیز دستگاههای اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و
ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد. ( ضمناً استعلام به منظور تأئید اصالت مدارک از ارگانهای ذیربط متعاقباً انجام خواهد شد.)
۳-موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل ب-اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان ( همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) حداکثر تا میزان ۵ سال طبق ضوابط مربوط
ج-داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
د-داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها ، مؤسسات و شرکتهای دولتی ، بانک ها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، مؤسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن مؤسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین مؤسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و مؤسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۵/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها، لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی باشد ، به استثناءکارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته اند.
تبصره –طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر دستور العمل اضافه نخواهد شد.
۴-بومی یا ساکن شهر اصفهان
-داوطلب بومی:به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد.
شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه )را به صورت متوالی یا متناوب در شهراصفهان طی کرده باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ، حداقل (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.پرداخت حق بیمه به مدت تعییین شده صرفا توسط یکی ازموارد مذکور قابل احتساب است .
در صورت عدم داشتن شرایط فوق می بایست در حال حاضر ساکن شهر اصفهان باشد .

ج-ثبت نام ومدارک مورد نیاز:

۱- -شروع ثبت نام ازتاریخ ۹۵/۰۴/۰۳ لغایت ۹۵/۰۴/۲۳ به مدت ۲۰ روز می باشد.
۳-داوطلبان واجد شرایط می بایست جهت ثبت نام به درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان به نشانی :www.ISfahan.ir قسمت خدمات الکترونیکی مراجعه و اقدام نمایند.
۳-مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح زیر می باشد :
• تکمیل فرم درخواست شغل
• تصویر آخرین مدرک تحصیلی
• تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
• تصویر کارت ملی(پشت و روی کارت)
• تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی
• مستندات ایثارگری وسوابق پرداخت بیمه در شهرداریها ، سازمان های وابسته ، ودهیاری ها.
• مستندات مربوط به نخبگی
• مستندات استفاده از سهمیه معلولین
• ۱ قطعه عکس ۴*۳

متقاضی گرامی مدارک زیر را در یک پوشه قرار داده و پس از فشرده سازی با پسوند .zip ارسال نمائید.حجم اطلاعات zip شده حداکثر ۱ مگابایت باشد.

د- تذکرات:
۱-پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲-داوطلبان شاغل در شهرداری ها، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری از اولویت برخوردارند.
۳-دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته، از اولویت استخدام برخوردارند.
۶-داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به شهرداری اصفهان برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷-چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۸-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۹-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه صورت خواهد گرفت و شرکت در آزمونهای مذکور هیچگونه حقی را برای افراد شرکت کننده ایجاد نخواهد کرد و پذیرش افراد پس از رتبه بندی منوط به مجوز و گزینش صلاحیتهای عمومی از طریق مبادی ذیربط خواهد بود.
۱۰-در صورت ازدیاد متقاضی در هر رشته شهرداری درخصوص اولویت بندی متقاضیان براساس جدول وزارت علوم موضوع رتبه بندی دانشگاه ها و معدل و رزومه و سوابق کار مختار خواهد بود و در صورتی که تعداد متقاضی محدود باشد نیز شهرداری جهت ثبت نام مراجعین بعد از مهلت اعلام شده مختار می باشد.
۱۱-داوطلبین محترم سایر مراحل فراخوان را از طریق همین سایت پیگیری نمایند

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۶

  کد دیدگاه : 995510

  استخدامی بدون ازمون – استخدامی با توجه به شرایط بد اقتصادی وجود ندارد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۳:۴۷

   کد دیدگاه : 1001675

   سلام
   بعد از چندین ماه، پس چی شد؟
   حتما توی این کار هم اختلاس شده؟
   والا بچه های مردم را چند ماهه سره کار گذاشتید؟
   خجالت بکشید
   به خودتون هم میگویید مسیول؟
   واقعا که براتون متاسفم…
   هرکی مثل من ناراحته باید بیاد اینجا بنوبسه. من که راضی نیستم از این کاره شون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرشته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۹

  کد دیدگاه : 926129

  واقعا که….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرشته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۹

  کد دیدگاه : 926128

  واقعا که مگه ما دخترای رشته حقوق چ گناهی کردیم که با لیسانس هیچ جا برامون کار نیس.شاید ما نخوایم صرفا وکالت بخونیم.وکالت خیلی سخته…..تو رو خدا فکر ماها هم باشین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۴

  کد دیدگاه : 900126

  سلام وقت بخیربراآتش نشانی کی فراخان میزنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۱

  کد دیدگاه : 898447

  تابستان تمام شد پس کیییییییی؟ مردیم از بس منتظر موندیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۶

  کد دیدگاه : 892138

  چرا زمان آزمون اش معلوم نميشه
  چرا مسیولین سایت ایران استخدام حداقل پاسخ یکی از ماها رو نمیده؟؟؟؟ ????

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۵۰

  کد دیدگاه : 887482

  مگه دخترایی که عمران خوندن چه گناهی کردن چرا فکر ما نیستین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۳

  کد دیدگاه : 882439

  سلام
  تاریخ ازمون چه روزی است.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۷

  کد دیدگاه : 879868

  سلام من ثبت نام کردم ولی کد رهگیری ندا جریان چیه اصلا آزمونی انگار در کار نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۱

  کد دیدگاه : 861714

  سلام خسته نباشید تاریخ آزمون ومنابعش کی اعلام میشه هرکی میدونه خبر بده تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۳

   کد دیدگاه : 872273

   منم نمی دونم تو رو خدا بگین کی اعلام میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۵۱

   کد دیدگاه : 887484

   مگه دخترایی که عمران خوندن گناه کردن چ را فکر ما نیستین

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...