استخدام شهرداری های استان گیلان

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی شهرداری های استان گیلان
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما
جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام  برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری ها به صفحه زیر مراجعه نمایید:
جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مهر ۹۵: استخدام ۸۰ نفر نیرو در سازمان آتش‌نشانی رشت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از استخدام ۸۰ نفر نیرو در سازمان آتش‌نشانی رشت از طریق آزمون استخدامی استانداری در سال آینده خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ مرداد ۹۵ : لیست قبول شدگان نهایی آزمون استخدامی شهرداری های گیلان اعلام شد (منبع :gilan.ir)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۳ مرداد ۹۵ : اعلام زمان مصاحبه تخصصی آزمون شهرداری‌های گیلان (منبع : gilan.ir)

پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی مأمور حراست ، مسئول خدمات مالی، کارشناس امور اداری ، حسابدار ،کارشناس امور حقوقی ، کارشناس روابط عمومی ، متصدی امور دفتری از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان  مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت ۸ صبح در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد.

((پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی کارشناس باغبانی ،کارشناس شهرسازی ، مهندس راه و ساختمان ، کارشناس محیط زیست ، کارشناس امور حمل و نقل و آرشتیکت از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌ها‌ی استان مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت۱۴ در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد. ))


خبر ۱۳ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های گیلان سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های گیلان اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۷ آذر ۹۴: آگهی استخدام پیمانی استانداری گیلان

استانداری گیلان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای (رشت، بندرانزلی ،آستارا ، تالش ، آستانه اشرفیه ، کیاشهر، لوشان، فومن ، رودبار ، ماسوله ،واجارگاه ، دیلمان ، سیاهکل ، احمد سرگوراب ، رضوانشهر ، خشکبیجار ، چابکسر ، جیرنده ،کوچصفهان ، ماسال ، رودسر) از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تعداد ۶۱ نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی بشرح زیر استخدام می نماید.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

photo_2015-12-22_19-00-54

 

photo_2015-12-22_19-00-59

photo_2015-12-22_19-01-05

الف – شرایط عمومی
۱- داشتن حداکثرسی و پنج سال سن تمام در اولین روز ثبت نام
۲- داشتن تابعیت ایران ۳- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی ۵- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده درجدول شرایط احراز رشته های شغلی
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره -شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارابودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ب – شرایط اختصاصی
۱- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲- داوطلبان میبایست دراولین روز ثبت نام دارای مدارک تحصیلی مندرج در اگهی استخدام ، پایان خدمت یا معافیت قانونی و شرایط سنی مندرج در اگهی استخدام باشند.
۳- پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای ۷ سال مبنی بر عدم هرگونه جابجایی محل خدمت و تغییر رشته شغلی ، انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیزدستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۴- موارد زیر بشرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف – داوطلبانی که در جبهه های نبردحق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۰۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۰۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور درجبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب دراثرمجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها ، جانبازان ( همسر، فرزندان ، پدر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج– داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمدهاند به میزان مدت اسارت و حضوردر جبهه.
د – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات وشرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ،شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراددر شرکت های طرف قرارداد شهرداریها مشمول این بند نمیباشند، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداریها که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته اند .
تبصره : طول خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
۵- داوطلبان بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی ، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان ، شهرستان و شهر برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- درصورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد ، داوطلب بترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
ج – ثبت نام و مدارک مورد نیاز
۱- داوطلبان می توانند تنها در یک عنوان شغلی و در شهرهای مختلف یک استان بترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام مینمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری گیلان (www.gilan.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲- شروع ثبت نام از ساعت ۸صبح روز یکشنبه مورخ۱۳۹۴/۰۹/۲۲تا ساعت ۲۴ دوشنبه مورخ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ میباشد.
۳- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۳ * ۴ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع۲۰۰ پیکسل وبا فرمتjpgو حداکثر۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴- واریز وجه به مبلغ چهارصد و پنجاه هزار ریال (۴۵۰/۰۰۰ ریال) به نام سازمان همیاری شهرداری های استان گیلان به صورت اینترنتی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران ازپرداخت۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) پرداخت و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵- کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز یکشنبه مورخ۱۳۹۴/۱۰/۰۶از طریق وب سایت استانداری گیلان به داوطلبان ارائه میشود.
۶- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ۱۳۹۴/۱۰/۱۱می باشد ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷- داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را درسایت و قسمت های مربوطه درج نموده و قبل از اعلام نتایج ، مدارک لازم بشرح ذیل را جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارسال نمایند. (زمان ارسال متعاقبا اعلام میگردد)
تکمیل فرم درخواست شغل
تصویر آخرین مدرک تحصیلی *تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)
تصویر کارت ملی(پشت و روی کارت )
تصویرکارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت
مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاریها.
مستندات استفاده از سهمیه معلولین
د – مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینهای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی می گردد.(سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود.)

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

هـ اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در سایت استانداری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
۱) امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را بصورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت ) و منع انضباطی به صورت امریه در شهرداری گذرانده اندبه ازاء هر سال سابقه خدمت ۳% تا سقف ۲۵% و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازاء هر سال سابقه خدمت ۲/۵ درصد تا سقف ۲۰% و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در یکی از شهرداریهای استان همان شهر به ازاء هر سال سابقه خدمت ۲% تا سقف ۱۸% ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می باشد.
۲)امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱/۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهرمتقاضی استخدام در ۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۳)امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۴)امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۵- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱/۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۶- درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد ۱و۲و۳و۴و۵ این آگهی شوند ، صرفا بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت ۷- نمره نهایی هر داوطلب براساس امتیاز آزمون تخصصی با((ضریب ۲)) و امتیاز مصاحبه با ((ضریب ۱)) محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی ودر سقف تعداد مجوز در هر عنوان شغلی و هر شهرداری برای طی گزینش معرفی می شوند.
۸- درصورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش بترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهر ، شهرستان و استان می باشد.
۹- داوطلبان میتوانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰- درصورتیکه داوطلب درطول فرآیند استخدام انصراف داده یا به هر دلیل قانونی از ادامه فرآیند بازماند ، استانداری نفرات بعدی را براساس بالاترین نمره نهایی کسب شده (درصورت دارابودن حد نصاب) در همان شغل و شهر مورد تقاضا برای طی مراحل بعدی (حداکثر تا یکسال از زمان برگزاری آزمون) معرفی خواهد نمود.
و– تذکرات
۱- پنج(۵%) درصد سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، ازادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵ %) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حدنصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوطه را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد. ۲- معلولین عادی بشرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارابودن شرایط مندرج در اگهی بترتیب نمره نهایی از ۳درصد سهمیه قانونی مربوطه از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳- داوطلبان شاغل در شهرداریها مشروط به دارابودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴- دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شدو مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن اگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۶- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر ا ز مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل درمقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۷- اختصاص افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی به پست های سازمانی در هر شهرداری بعهده شورای اداری و استخدامی شهرداریهای استان می باشد.
۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت . صدور حکم استخدامی برای پذیرفته شدگان نهایی منوط به اخذ شماره مستخدم از سامانه سینا می باشد و تا قبل از صدور حکم استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت استانداری گیلان اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • در سیستم جدید ایران استخدام شما از طریق استفاده از #هشتگ ها (با استفاده از علامت #) در دیدگاه خود میتوانید به نوشته های دیگران حول یک مبحث مشخص متصل شوید. مثال: استفاده از هشتگ #تهران برای اتصال به مبحث تهران.
 • نویسنده : میم

  تاریخ ارسال : سه شنبه 03 فروردین 95

  ساعت ارسال : 02:42

  کد دیدگاه : 722059

  آقا چی میگین شما؟ درصد چیه؟ کارنامه کدومه؟
  کلا یک نتیجه اعلام شده ااونم اینه که جزو سه برابر ظرفیت هستیم یا نه. چجوری درصدهاتون رو فهمیدید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اسفند

  تاریخ ارسال : شنبه 22 اسفند 94

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 715406

  سلام
  دوستان مصاحبه شهرداری گیلان چه تاریخی هست؟ کسی اطلاعی در این مورد داره لطفا اطلاع رسانی کنید لطفا.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند یک (نکونام)

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 20 اسفند 94

  ساعت ارسال : 11:04

  کد دیدگاه : 713172

  توجه :
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری های کشور به صفحه زیر مراجعه نمایید:
  جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رزا

  تاریخ ارسال : دوشنبه 17 اسفند 94

  ساعت ارسال : 21:55

  کد دیدگاه : 709658

  کسی برا اعتراض نتیجه استانداری نرفته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ش.الف

  تاریخ ارسال : دوشنبه 17 اسفند 94

  ساعت ارسال : 09:59

  کد دیدگاه : 708627

  کلید آزمون کووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال : شنبه 15 اسفند 94

  ساعت ارسال : 12:04

  کد دیدگاه : 705553

  سلام- به همه دوستانی که بازحمات شبانه روزی شون قبول شدن تبریک میگم انشااله دعابکنن سایردوستانی که نتوانستندموفق بشن جاهای دیگه مشغول خدمت بشن-برای همه عزیزان به خصوص رودباریهای عزیزآرزوی توفیق دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رزا

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

  ساعت ارسال : 22:41

  کد دیدگاه : 704146

  سلام کسی کارشناس باغبانی گیلان قبول شده
  با چه درصدی؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شرکت کننده

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

  ساعت ارسال : 17:32

  کد دیدگاه : 703802

  با سلام و عرض تبریک خدمت کلیه پذیرفته شدگان
  من با نمره ۵۷.۵ از ۱۰۰ در رشته معماری گیلان قبول نشدم لطفا نفرات اول درصد قبولی رو بگن تا اختلاف سطح رو بدونیم
  این کارنامه خیلی مبهمه ،ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

   ساعت ارسال : 21:37

   کد دیدگاه : 704081

   اره مبهمه 😡 کارنامه با واقعیت جور در نمیاد 😐 😮

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متین

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 06 مرداد 95

   ساعت ارسال : 18:18

   کد دیدگاه : 876623

   من از گیلانم چه جوری درصدو کارنامتون رو دیدین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 703299

  واقعا که ….
  اصلا نتایج واقعی نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شرکت کننده

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

  ساعت ارسال : 10:28

  کد دیدگاه : 703218

  واقعا متاسفم، اصلا نتایج واقعی نیست، واسه من که کارنامه ام با واقعیت جور درنمیاد. تعداد درست هام کمتر از واقعیته

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 13 اسفند 94

   ساعت ارسال : 21:36

   کد دیدگاه : 704078

   اوهوم اصلا واقعی نیست زده ۴۱ نزده من ۴۱ نزدم؟ من فقط ۱۰ تا نزدم!! بعد زده ۵۹ تا درست زده ۲۰ تا غلط!!
   نمره آزمون مکتسبه :۶۸.۶۶ بعدشم زده
   نتیجه:
   داوطلب گرامی شما جزو پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون کتبی نمی باشید . امید است که در مراحل بعدی زندگی موفق و پیروز باشید.
   😮

   پاسخ دهید
 • نویسنده : یسرا

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 12 اسفند 94

  ساعت ارسال : 23:52

  کد دیدگاه : 702868

  دوستان لطفا بگید چطور میتونم که نام کاربری رو پیداکنم واقعا موندم چیکار کنملطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 12 اسفند 94

   ساعت ارسال : 23:53

   کد دیدگاه : 702870

   نتایج هنوز اعلام نشده دوست عزیز. پیگیر اخبار از منابع موثق باشید. نام کاربری مربوط به شما نیست و مربوط به مدیریت سایت مذکور است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : یسرا

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 12 اسفند 94

  ساعت ارسال : 23:50

  کد دیدگاه : 702864

  دوستان منظوراز نام کاربری چیه لطفا راهنمایی کنین من همچین چیزی ندارم برای اینکه نتیجه رو ببینم لطفا خواهسا راهنمایی کنین

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...