دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان آتش نشانی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی سازمان آتش نشانیخبر 1 خرداد 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام سازمان آتش‌ نشانی تهران (منبع: سایت آتش نشانی تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛نتایج نهایی آزمون استخدامی سازمان آتش‌ نشانی تهران اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید
.

 جزئیات استخدام 4 هزار آتش نشان در شهرداری ها در سال 98 – 28 اردیبهشت 98

استخدام آتش نشانان در سال ۹۸، طی نامه ای از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری های سراسر کشور کلید خورده است و آزمون استخدامی مربوط به صورت جداگانه از سوی هر استانداری برگزار خواهد شد. .

بر اساس موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز ایستگاه ها و سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرهای کشور، به استثناء شهرداری تهران ، چهار هزار نفر برای به کارگیری در مشاغل آتش نشانی به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

آنگونه که عباس کرکه آبادی مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری های کشور خبر داده است، سهمیه یادشده براساس نیاز شهرداری هابوده ونحوه فرآیند برگزاری آزمون استخدامی از سوی رئیس سازمان شهرداری هاودهیاریهای کشور به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شد.
در این گزارش با توجه به بخشنامه و ابلاغیه های سازمان اداری و استخدامی کشور و شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور به بررسی سهمیه استخدامی هر استان و شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان می پردازیم.

به استناد سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ 1392/12/19 سازمان اداری و استخدامی کشور و مصوبه شماره ۶۷۲۱۵ تاریخ 1397/12/27 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور سهمیه استخدامی هر استانداری برای مشاغل عملیاتی آتش نشانی به شرح جدول شماره یک است آنگونه که در این مصوبه ذکرشده است توزیع سهمیه استخدامی اعلام شده به شهرداری های استان می بایست براساس پست های سازمانی مندرج در تشکیلات تفصیلی شهرداری های متقاضی جذب نیرو در مشاغل عملیاتی آتش نشانی و با در نظر گرفتن نیازهای کاملا ضروری شهرداری های آن استان با اولویت شهرهای تازه تاسیس و مناطق کمتر توسعه یافته صورت پذیرد.
همچنین تعیین سهمیه استخدامی ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات مربوط با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد) است.

> شرایط احراز تحصیلی مشاغل

سازمان شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور در ابلاغیه خود بر رعایت شرایط احراز تحصیلی طبق مشاغل مندرج در نمونه آگهی تاکید نموده است.
بر این اساس شرایط احراز رشته شغلی کارشناس آتش نشان دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و یا دکترا در تمام گرایش های رشته های تحصیلی: ایمنی و آتش نشانی شهری، آتش نشانی، آتش نشانی محیط زیست، حفاظت و بهداشت کار، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امداد و سوانح، مدیریت امور امداد، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر (گرایش نرم افزار) است.
رشته شغلی کاردان آتش نشان نیز باید شرایط احرازی چون دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا دانشنامه لیسانس در تمام گرایش های رشته های تحصیلی: آتش نشانی، آتش نشانی محیط زیست، حفاظت و بهداشت کار، مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفای حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفهای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر(گرایش نرم افزاری داشته باشد.

همچنین در رشته شغلی آتش نشان شرایط احراز دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه ، دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم یا دانشنامه لیسانس در تمام گرایش های رشته های تحصیلی، آتش نشانی، آتش نشانی محیملریست و بهداشت کار، مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفای حریق ، اطفای حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر (گرایش نرم افزار) و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین داشتن شرایط احرازی چون دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه، دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم با دانشنامه لیسانس در تمام گرایش های تحصیلی: آتش نشانی، آتش نشانی محیط زیست، حفاظت و بهداشت کار، مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفای حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر گرایش نرم افزار مورد تاکید قرارگرفته است.

> زمان و نحوه برگزاری آزمون استخدامی

در مصوبه فوق تاکید شده است که در اجرای فرآیند برگزاری آزمون ترتیبی اتخاذ گردد تا تمامی مراحل اجرا حداکثر تا شهریورماه سال ۱۳۹۸ با مسئولیت آن معاونت و با هماهنگی و استفاده از امکانات و نیروی انسانی شهرداری مرکز استان صورت پذیرد. همچنین فرایند اجرای آزمون از جمله طرح سوال ، صدور کارت ورود به جلسه، تهیه و تصحیح پاسخنامه ها و اعلام نتایج به صورت متمرکز از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور و یا جهاد دانشگاهی انجام پذیرد.

برگزاری آزمون عملی حداکثر یک ماه پس از اعلام نتایج آزمون علمی براساس ضوابطی که متعاقبا اعلام می گردد، انجام خواهد شد و مسئولیت حسن اجرای فرایند آزمون برعهده معاونین عمرانی استانداری ها و نظارت بر حسن اجرای آن بر عهده سازمان است.

> شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان

شایان ذکر است که در نمونه آگهی ارسال شده به استانداری ها برای تامین نیروی انسانی موردنیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری ها در زمینه شرایط عمومی داوطلبان به داشتن تابعیت ایران؛ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی؛ دارا بودن مدرک تحصیلی طبق جدول شرایط احراز رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدامی ؛ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی ؛ نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛ نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی؛ داشتن سلامت جسمانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود. (طبق تایید مراجع پزشکی)؛ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده و مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اشاره شده است و به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت یا بازنشسته باشند.
در رابطه با شرایط اختصاصی داوطلبان نیز به دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین و دارا . بودن گواهینامه پایه دو یا پایه سه برای متقاضیان رشته شغلی آتش نشانی کاردان آتش نشان در زمان ثبت نام؛ دارا بودن حداکثر ۲۵ سال سن با مدرک تحصیلی دیپلم، حداکثر ۳۰ سال سن با مدرک تحصیلی فوق دیپلم وداشتن حداکثر ۳۵ سال سن با مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر تاکید شده است که مین جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا/ فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یکسال اسارت و بالاتراز شرط حداکثر سن معاف می باشند و سایر مشمولین سهمیه بیست و پنج درصد و پنج درصد در صورت ثبت نام در آزمون مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در این آگهید می باشند که در غیر این صورت از سایر فرآیند استخدام حذف خواهند شد.
همچنین در این بخش به مواردی که به حداکثر سن داوطلبان اضافه . و می شود نیز پرداخته شده است.

مواد آزمون علمی و تخصصی

در رابطه با آزمون علمی تاکید شده که مواد آزمون عمومی برای تمامی مشاغل عبارت اند از: فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)؛ ریاضی و آمار مقدماتی زبان و ادبیات فارسی؛ معارف اسلامی؛ زبان انگلیسی عمومی واطلاعات عمومی دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛ هوش و توانمندی های عمومی که اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس. مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
مواد آزمون تخصصی نیز برای هر یک از مشاغل متناسب با مشاغل مندرج در آگهی خواهد بود که کلبه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضربه ا می باشند. ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.
همچنین در پیوست این مصوبه به ضوابط انجام آزمون عملی نیز اشاره شده است.

> مراحل استخدام و اعلام نتیجه

کسب حدنصاب نمره علمی لازم در امتحان هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و معرفی افراد برای انجام آزمون عملی به ترتیب نمره فضلی آنان صرفا از میان کسانی که حدنصاب نمره لازم را کسب نموده اند صورت می پذیرد
کسب حدنصاب علمی معرفی داوطلبان جهت شرکت در آزمون عملی و | سایر مراحل استخدام، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده براساس ترتیب نمرات مکتسبه ، سهمیه های قانونی و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعدی که در ادامه ذکر می شود است.
پس از برگزاری امتحان نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حدنصاب امتحان، معادل پنجاه درصد (۵۰%) | بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ارزش وزنی چهل درصد (۴۰) نمره عمومی و شصت درصد (۶۰) نمره تخصصی در هرشغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
انتخاب و اعلام لیست سه یا پنج برابر ظرفیت جهت انجام آزمون عملی از بین دارندگان حدنصاب آزمون علمی انتخاب افراد سه یا پنج برابر ظرفیت در هرشغل محل (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط ) جهت انجام آزمون عملی صرفا از بین دارندگان حدنصاب مرحله قبل که مدارک آنان بررسی و مورد تایید قرارگرفته است، با در نظر گرفتن امتیازات سهمیه قانونی در هریک از آزمون های علمی عمومی و تخصصی به تعداد سه یا پنج برابر ظرفیت در هر شغل محل صورت میگیرد.
انتخاب نهایی داوطلبان براساس نتایج آزمون عملی و کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز از مجموع ۹۰۰ امتیاز آزمون عملی براساس نمرات فضلی آنان با در نظر گرفتن سهمیه امتیازات قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) به گزینش معرفی خواهد شد، که اسامی افراد مذکور در پایگاه اطلاع رسانی استانداری اعلام میگردد.
شایان ذکر است که انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون علمی، عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.

جدول شماره یک : توزیع سهمیه استخدامی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی به تفکیک استان

ردیف استان سهمیه
۱ اردبیل ۴۰
۲ اصفهان ۳۰۰
۳ البرز ۱۸۰
۴ ایلام ۲۰
۵ آذربایجان شرقی ۳۰۰
۶ آذربایجان غربی ۷۰
۷ بوشهر ۶۵
۸ تهران ۵۵۰
۹ چهار  محال و بختیاری ۳۰
۱۰ خراسان جنوبی ۳۵
۱۱ خراسان رضوی ۷۰۰
۱۲ خراسان شمالی ۵۵
۱۳ خوزستان ۱۵۰
۱۴ زنجان ۳۵
۱۵ سمنان ۳۵
۱۶ سیستان و بلوچستان ۷۰
۱۷ فارس ۲۵۰
۱۸ قزوین ۷۵
۱۹ قم ۶۰
۲۰ کرمانشاه ۲۲۰
۲۱ کردستان ۲۰
۲۲ کرمان ۳۰
۲۳ کهگیلویه و بویر احمد ۲۰
۲۴ گلستان ۵۰
۲۵ گیلان ۵۰
۲۶ لرستان ۴۰
۲۷ مازندران ۱۰۰
۲۸ مرکزی ۱۳۰
۲۹ هرمزگان ۹۰
۳۰ همدان ۴۰
۳۱ یزد ۱۲۰

جهت دانلود مجوز استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور و نمونه آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدام سازمان آتش نشانی را از این قسمت دنبال کنید:

ورزشکاران رزمی ‌کار در اولویت استخدام آتش‌نشانی اراک (22 اردیبهشت 98)
+ زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشان‌ها (خبر 21 اردیببهشت 98)
خبر استخدام 70 نفر در آتش نشانی شهرداری های آذربایجان غربی (17 اردیبهشت 98)
صدور مجوز استخدام 95 نیروی آتش نشان در اراک (14 اردیبهشت 98)
+ آیا استخدام نیروی جدید در آتش نشانی صحت دارد؟ (14 اردیبهشت 98)
+ استخدام پیمانی 4 هزار نفر در مشاغل آتش ‌نشانی (25 فروردین 98)
صدور مجوز استخدام 100 نیروی آتش نشان در اراک (22 فروردین 98)
آزمون های عملی استخدام سازمان آتش ‌نشانی تهران تا 28 بهمن ادامه دارد (17 بهمن 97)
جزئیاتی از برگزاری آزمون عملی استخدام سازمان آتش ‌نشانی تهران (3 بهمن 97)
جذب 180 نیروی جدید در آتش نشانی تهران (23 دی 97)
+ صدور مجوز استخدام چهار هزار آتش نشان (10 دی 97)
آزمون آتش نشانی صبح امروز 8 آذر ماه برگزار شد (8 آذر 97)
زمان آزمون استخدامی آتش نشانی (21 مهر 97)
+
 اعلام آمادگی تمامی مجموعه های شهرداری تهران جهت همکاری با سازمان آتش نشانی در جذب نیرو (15 مهر 97)
+
 صدور مجوز جذب 60 نیروی جدید در سازمان آتش نشانی اسلامشهر از سوی وزارت کشور (8 مهر 97)
+
 استخدام 73 نیروی جدید در سازمان آتش‌ نشانی استان قزوین (8 مهر 97)
+ لزوم جذب 400 نفر نیروی آتش نشان در شیراز (2 مهر 97)
+
 استخدام 40 نیروی جدید در سازمان آتش‌ نشانی استان گرگان (18 شهریور 97)
+
 خبر برگزاری آزمون سراسری استخدام سازمان آتش ‌نشانی در سال 97 (8 مرداد 97)
+
 دریافت مجوز استخدام 70 آتش نشان برای شهرداری قزوین (5 تیر 97)


.

جهت مشاهده اطلاعیه های استخدامی آتش نشانی های کشور بر روی عناوین مورد نظر کلیک نمایید
ردیف لینک سازمان آتش نشانی استان ها لینک مشاهده ردیف لینک سازمان آتش نشانی استان ها لینک مشاهده
1 استخدام سازمان آتش نشانی استان آذربایجان شرقی مشاهده 17 استخدام سازمان آتش نشانی استان آذربایجان غربی مشاهده
2 استخدام سازمان آتش نشانی استان اردبیل مشاهده 18 استخدام سازمان آتش نشانی استان البرز  مشاهده
3 استخدام سازمان آتش نشانی استان اصفهان مشاهده 19 استخدام سازمان آتش نشانی استان ایلام  مشاهده
4 استخدام سازمان آتش نشانی استان بوشهر مشاهده 20 استخدام سازمان آتش نشانی استان تهران  مشاهده
5 استخدام سازمان آتش نشانی استان سمنان  مشاهده 21 استخدام سازمان آتش نشانی استان سیستان و بلوچستان مشاهده
6 استخدام سازمان آتش نشانی استان چهار محال و بختیاری مشاهده 22 استخدام سازمان آتش نشانی استان خراسان جنوبی مشاهده
7 استخدام سازمان آتش نشانی استان خراسان رضوی مشاهده 23 استخدام سازمان آتش نشانی استان خراسان شمالی مشاهده
8 استخدام سازمان آتش نشانی استان خوزستان مشاهده 24 استخدام سازمان آتش نشانی استان زنجان مشاهده
9 استخدام سازمان آتش نشانی استان فارس مشاهده 25 استخدام سازمان آتش نشانی استان قزوین مشاهده
10 استخدام سازمان آتش نشانی استان قم مشاهده 26 استخدام سازمان آتش نشانی استان کردستان مشاهده
11 استخدام سازمان آتش نشانی استان کرمان مشاهده 27 استخدام سازمان آتش نشانی استان کرمانشاه مشاهده
12 استخدام سازمان آتش نشانی استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده 28 استخدام سازمان آتش نشانی استان گیلان مشاهده
13 استخدام سازمان آتش نشانی استان گلستان مشاهده 29 استخدام سازمان آتش نشانی استان لرستان مشاهده
14 استخدام سازمان آتش نشانی استان مازندران مشاهده 30 استخدام سازمان آتش نشانی استان مرکزی مشاهده
15 استخدام  سازمان آتش نشانی استان هرمزگان مشاهده 31 استخدام سازمان آتش نشانی استان همدان مشاهده
16 استخدام سازمان آتش نشانی استان یزد مشاهده 32 شرایط استخدام در سازمان آتش نشانی مشاهده

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:18

  کد دیدگاه : 2315940

  سلام اگر اتش نشانی شهرستان محل سکونت ما نیازی ب جذب نیرو نداشت باشه میتونیم برای جذب تواتش نشانی دیگر شهرهای استان تو ازمون شرکت کنیم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید حسین زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:44

  کد دیدگاه : 2315273

  بنده متولد ۶۷/۱۲/۲۰ هستم و ۱۶ ماه هم خدمت سربازی دارم و فوق دیپلم برق هستم آیا شرایط سنی من میخورد.آیا خدمت سربازی هم به شرایط سنی گفته شده اضافه میشود؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:34

   کد دیدگاه : 2316041

   متاسفانه نه ، از سنت گذشته تا ۲۷ سال میگیرن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارشناس تربیت ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:16

  کد دیدگاه : 2315221

  با سلام
  ادمین عزیز اگر استان من کارشناس اتش نشان نخاد میتونم استان دیگه شرکت کنم یا شرایط بومی گزینی هست..
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:22

   کد دیدگاه : 2315229

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : کارشناس تربیت ب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:24

    کد دیدگاه : 2315323

    تشکر

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیررضا ایزدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:15

  کد دیدگاه : 2314776

  با سلام یه سوال داشتم من ارشد تربیت بدنی دارم از کرمانشاه خاستم بدونم اگه به فرض استان کرمانشاه کارشناس آتش نشان نخاد مثلا کاردان یا آتش نشان بخاد من با مدرک فوق لیسانس میتونم شرکت کنم یا نه چون نوشته برا کاردان و آتش نشان مدرک فوق دیپلم و لیسانس در ضمن گواهینامه پایه یک ندارم پایه دو دارم بر به مشکل نمیخورم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:46

  کد دیدگاه : 2314755

  سلام این ثبتنام کی شروع میشه اخرش تا کی باید منتظر بمونیم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پوریا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:46

  کد دیدگاه : 2314650

  ادمین جان لطفا این مورد رو توضیح بده

  “” نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حدنصاب امتحان، معادل پنجاه درصد (۵۰%) | بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ارزش وزنی چهل درصد (۴۰) نمره عمومی و شصت درصد (۶۰) نمره تخصصی در هرشغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.””

  یعنی باید حداقل 60 درصد تخصصی و 40 درد عمومی پاسخ داد.
  با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا رحمانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:38

  کد دیدگاه : 2314643

  سلام.من رشته تحصیلیم کشاورزی هستش 3 سال هم سابقه کار دارم، میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:38

  کد دیدگاه : 2314143

  سلام من تازه لیسانس تربیت بدنی گرفتم خدمتم نرفتم میتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارنیاالکترونیک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:41

   کد دیدگاه : 2314819

   سلام، از شرایط استخدامی معمولا داشتن کارت پایان خدمته.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:34

  کد دیدگاه : 2313817

  سلام کی ثبت نام شروع میشه ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:45

   کد دیدگاه : 2313832

   با سلام
   کاربر گرامی، اطلاعیه ای در مورد شروع ثبت نام منتشر نشده است.
   پیگیر آخرین اخبار و اطلاعیه ها در همین صفحه باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ماهان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:17

    کد دیدگاه : 2314612

    نشده چطور شما زدید؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:28

  کد دیدگاه : 2313600

  سلام دوستان ثبت نام کی شروع میشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:37

   کد دیدگاه : 2313615

   با سلام
   کاربر گرامی، اطلاعیه ای در مورد شروع ثبت نام سازمان آتش نشانی منتشر نشده است
   شما می توانید در همین صفحه پیگیر آخرین اخبار و اطلاعیه ها باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:21

    کد دیدگاه : 2314044

    سلام.در صفحه اتش نشانی گزینه advance دیده نمیشه.میشه راهنمایی بیشتر کنید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : As

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:57

  کد دیدگاه : 2313525

  دفترچه کی میاد و تت‌ بت نام کیه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:07

  کد دیدگاه : 2313222

  سلام دوستان کسی اطلاعی از حقوق و مزایای آتشنشان داره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهروز نیکجو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:16

  کد دیدگاه : 2312178

  سلام. برق آیا شامل کلیه گرایشهاست. بعدش من چشمام ضعیف هستش به این گیر میدن؟ یا در صورت قبولی اجازه میدن لیزیک کنیم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اصقر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:30

   کد دیدگاه : 2313707

   نه داداش

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دانیال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:17

   کد دیدگاه : 2313962

   سلام،شرایط جسمانی رو کامل بخونین،
   شما در ازمون شرکت کن،چیزی از دست نمیدید(فوقش یه هزینه ثبت نام)

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...