اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی‌ شهرداری های استان خراسان شمالی
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام  برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری ها به صفحه زیر مراجعه نمایید:
جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ فروردین ۹۶: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری های خراسان شمالی (منبع: خبرگزاری مهر)

بجنورد- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی از تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌های استان از طریق برگزاری آزمون خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ شهریور ۹۵ : نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان خراسان شمالی اعلام شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


سوالات متداول درباره آزمون استخدامی شهرداری خراسان شمالی (منبع :khs.iran-azmoon.ir )

۱-در اين آزمون فقط افراد بومي شهرستان هاي ذکر شده حق ثبت نام دارند يا ساير افراد بومي استان هم از اين حق برخوردار مي باشند؟
ساير افراد همان استان بدون در نظر گرفتن امتیاز بومی مي توانند شرکت کنند، اما بومي محسوب نمي شوند
۲ – در حين عمليات پرداخت الکترونيک (هزينه ثبت نام) هزينه از حساب کسر گرديد اما پرداختي صورت نگرفت کد رهگيري هم دريافت نشده است، تکليف چيست
در صورتی که پاسخی مبنی بر کسر وجه از حساب شما از طرف بانک به سایت ثبت نام رسیده باشد کد رهگیری صادر شده است . مجددا با کد ملی و شماره شناسنامه در قسمت ثبت نام وارد شوید در صفحه پیش نمایش یا صفحه آخر کد رهگیری نمایش داده می شود و در صورتی که پاسخ به سایت نرسیده باشد وجه پرداختی بصورت اتوماتیک توسط بانک برگشت داده خواهد شد
۳ – بنده اشتباها دوبار پول واريز کردم.براي دريافت وجه چکار کنم؟
شما بايد تا پايان روز ثبت نام منتظر باشيد،پس از پايان ثبت نام بررسي خواهد شد.
۴ – لطفا منابع منابع سوالات آزمون را مشخص نماييد؟
طبق آگهي استخدامي، آزمون صرفا آزمون تخصصي خواهد بود به تعداد ۹۰ سوال براساس رشته شغلي و ۳۰ سوال هوش عمومی و استعداد تحصیلی طراحي خواهد شد. ضمنا در آزمونهاي استخدامي منابع ذکر نمي شود.


خبر ۲ دی ۹۴ : مهلت ثبت نام استخدام پیمانی درشهرداری‌های خراسان شمالی تمدید شد (منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل دفتر امور شهری استانداری خراسان شمالی گفت: استخدام پیمانی درشهرداری های این استان به مدت سه روز دیگر تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، علی اصغر شاکری مطلق با اعلام این خبر اظهار داشت: تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در محل های مورد نیازاستخدام  می شوند.
وی اظهار کرد: آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداری‌های استان به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸/۰۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزارمی شود.
شاکری ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزییات استخدام تا پایان وقت اداری پنج دیماه ۹۴ به آدرس اینترنتی http://khs.iran-azmoon.ir/Conditions.aspx و برای ثبت نام و اصلاح اطلاعات به آدرس: http://khs.iran-azmoon.ir/Register.aspx  مراجعه نمایند.
پیش از این مهلت ثبت نام متقاضیان استخدام پایان امروز دوم دیماه اعلام شده بود.


استخدام پیمانی در شهرداری های استان خراسان شمالی– آذر ۹۴

استانداری خراسان شمالی براي تامين نيروي انساني مورد نياز شهرداريهاي شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه از محل مجوز استخدامي شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و براساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۸۸۰۲ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندي هاي تخصصي، مصاحبه و گزينش به صورت پيماني به شرح زير استخدام می نمايد.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ردیف عنوان رشته شغلی محل جغرافیائی خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
زن مرد
۱ کارشناس امور اداری جاجرم ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) به جز گرایش مدیریت ورزش 
-مهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)-اقتصاد(کلیه گرایش ها)
۲ حسابدار پیش قلعه ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش ها)
جاجرم ۱ * *
۳ مسئول خدمات مالی اسفراین ۱ * دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
جاجرم ۱ *
صفی آباد ۱ *
گرمه ۱ *
۴ کارشناس حقوقی جاجرم ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق
(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۵ مهندسی راه وساختمان اسفراین ۲ * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)-مدیریت پروژه و ساخت
– طراحی محیط
جاجرم ۱ *
گرمه ۱ *
۶ کارشناس شهرسازی اسفراین ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری- مهندسی شهرسازی- جغرافیا و برنامه ریزی شهری
جاجرم ۱ * *
گرمه ۱ * *
۷ کارشناس محیط زیست اسفراین ۱ * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست(گرایش برنامه ریزی)- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منایع طبیعی (گرایش محیط زیست)
صفی آباد ۱ *
۸ کارشناس امور حمل و نقل اسفراین ۱ * دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران( گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل)- مهندسی ترافیک – مهندسی حمل و نقل- مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
شیروان ۱ *

الف- شرايط عمومي 
۱. داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام. (متولدین ۱۳۵۹/۰۹/۲۵ به بعد)
۲. داشتن تابعيت ايران.
۳. دارا بودن كارت پايان خدمت يا کارت معافيت قانوني براي مردان در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۴. عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني.
۵. نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر.
۶. نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي به موجب آراء مراجع قانوني.
۷. داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه در آن شغل استخدام مي شود.
۸. دارا بودن حداقل مدرك تحصيلي مقطع ذکر شده در شرایط احراز در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۹. اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
۱۰. التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
تبصره- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
ب- شرايط اختصاصي
۱. داوطلبان نمي¬توانند از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاه هاي اجرايي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
۲. پذيرفته¬شدگان نهايي موظفند حداكثر ظرف مدت ۱۰ روز كاري پس از اعلام رسمي استانداری نسبت به ارائه مدارك لازم و تكميل پرونده و ارائه تعهد محضري برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموريت به ساير شهرداري¬ها و سازمان¬¬هاي وابسته و نيز دستگاه¬هاي اجرايي ديگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۳. موارد زير به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلباني كه در جبهه های نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ تا تاريخ ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
ب- اعضاي خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان ۵ سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‏های ضد انقلاب درآمده‏اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د- داوطلباني كه به صورت غيررسمي و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شركت هاي دولتي، بانك ها و شركت هاي تحت پوشش آنها، شركت هاي بيمه دولتي ، شهرداري ها ، موسسات و شركت هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شركت هاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنين موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آنها از تاريخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی‏باشد. به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته‏اند.
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
۴. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
– شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
– داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ج- ثبت نام و مدارك مورد نياز 
۱. داوطلبين مي‏توانند تنها در يك عنوان رشته شغلي و در شهرهاي مختلف يك استان به ترتيب اولويتي كه در هنگام ثبت نام اعلام مي‏نمايند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طريق پایگاه اطلاع رسانی استانداري خراسان شمالی به آدرس www.news.nkhorasan.ir و به صورت اینترنتی ثبت‏نام كنند.
۲. شروع ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ لغایت ساعت ۲۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۰۲ به مدت ۸ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام مي‏بايست عكس پرسنلي ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پيكسل و با فرمت jpg و حداكثر ۲۰۰ كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند و اطلاعات مورد نياز را در سايت و در قسمت‏هاي مربوطه درج و فرم درخواست شغل را تکمیل نمایند.
۴. پرداخت وجه به مبلغ چهارصد هزار (۴۰۰.۰۰۰) ريال به شماره حساب به نام سازمان همياري شهرداري هاي استان خراسان شمالی به صورت اینترنتی از طریق کارت بانکهای عضو شتاب یا فیش واریزی به عنوان حق شركت در آزمون استخدامي داوطلبان استخدام (ايثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از واريز وجه مذكور معاف مي‏باشند) و نهايتا پس از بررسي مجدد صحت اطلاعات درج شده و تاييد مراتب توسط سايت، شماره رهگيري خود را برای پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت ورود به جلسه اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند.
۵. كارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ از طريق پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir به داوطلبان ارائه مي شود.
۶. زمان برگزاري آزمون روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۸ صبح است و محل برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷. پذیرفته شدگان آزمون کتبی می بایست مدارك مورد نیاز را به شرح زير جهت تطبيق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امورشهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی ارسال و ارائه نمایند(زمان ارسال مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد):
– تصوير آخرين مدرك تحصيلي
– تصوير صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات كليه صفحات) 
– تصوير كارت ملي (پشت و روی کارت)
– تصوير كارت پايان خدمت وظيفه عمومي یا کارت معافیت برای آقایان
– مستندات ايثارگري و سوابق پرداخت بيمه شاغلین در شهرداري ها ، سازمان هاي وابسته و دهياري ها
– مستندات استفاده از سهمیه معلولین
د- مواد آزمون تخصصي 
آزمون تخصصی در هر عنوان رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی می‏گردد (سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ه – اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
و– تذکرات
۱. پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( ۵% ) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی (کتبی) و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲. معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره نهائی از ۳% سهمیه قانونی مربوط از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳. داوطلبان شاغل در شهرداری‌ها مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در ‌شهرداری تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵. نمره نهائی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با ” ضریب ۲ ” و امتیاز مصاحبه با ” ضریب ۱ ” محاسبه می‏شود.
۶. در صورت مساوی بودن نمره نهائی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می‌باشد.
۷. داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۹. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‏تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
۱۱.امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه به صورت امریه در شهرداری گذرانده‌اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری ‌تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲.۵ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در یکی از شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می‌باشد.
۱۲.امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۳.امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۴.امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام، شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۵.امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۱۶.درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در بندهای این بخش آگهی شوند، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت استانداری خراسان شمالی اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : کارمند یک (نکونام)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۰:۵۲

  کد دیدگاه : 713148

  توجه :
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری های کشور به صفحه زیر مراجعه نمایید:
  جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Mostafa

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۳۰

  کد دیدگاه : 710002

  سلام من تو ازمون قبول شدم … حالا مدارکمو کجاببرم ؟؟؟ و کی ببرم ؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهروز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۵

  کد دیدگاه : 705316

  سلام پس کی اعلام میشه نتایج ، همه استانا اعلام کردن ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : elahe

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۰۳

   کد دیدگاه : 705648

   نهایتا تا یکی دو هفته دیگه اعلام خواهد شد.
   همچنان باید صبور باشیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۱

  کد دیدگاه : 699101

  سلام بزرگواران نتایج استخدامی شهرداری خراسان شمالی اعلام شده؟ اگه شده چطور میشه مشاهده کرد/ باتشکر از دوستان محترم رهنمایی نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۱۴

   کد دیدگاه : 701176

   سلام دوست عزیز
   نتایج اعلام نشده است.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند یک (نکونام)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۳

  کد دیدگاه : 647522

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی مذکور به صفحه زیر مراجعه نمایید:
  جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : روح الله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۵۶

  کد دیدگاه : 611907

  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه با ازمون لطفا اعلام کنید،?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۶

  کد دیدگاه : 600635

  سلام
  من لیسانس حسابداری ام
  اما نوشته فوق دیپلم حسابداری من می تونم شرکت کنم یا نه
  یه عنوان دیگه شغلی ام هست که لیسانس حسابداری می خواد اما یه نفر
  می خوام اگه بشه تو فوق دیپلم شرکت کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۳۴

  کد دیدگاه : 592534

  لطفا منابع رو بگید از کجا گیر بیاریم این چه مسخره بازی شهرداری مارو پاس میده استانداری استانداری هم میگه سوالات تهران طرح میکنه ما بی اطلاعیم از منابع

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بجنورد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۸

  کد دیدگاه : 590194

  سلام.لظفا اگه کسی از منابع آزمون شهرداری عمومی و تخصصی اطلاع دارد
  راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۹

  کد دیدگاه : 584680

  سلام دوستان به این چیزا امید نداشته باشید من خودم آزمون استانداری رشته شغلی که شرکت کرده بودم نفر اول شدم وزارت نیرو هم قبول شدم سه هفته پیش رفتم مصاحبه هفته بعدش بهم زنگ زدن شما مصاحبه رد شدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید شرافتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۲۹

  کد دیدگاه : 543047

  با عرض سلام
  خواهشمندم در صورت امکان در یکی از قسمت های شهرداری با شما همکاری نماییم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد قاسمی پور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۵

  کد دیدگاه : 133281

  چراشرایط سنی متقاضیان کاردانی رو نزدید من ۲۹سالمه میتونم شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مبینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۶:۰۰

  کد دیدگاه : 131721

  سلام چرا مشخص نشده ازمون هر رشته از چه درس هایی میاد خواهش میکنم راهنمایی

  کنید .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۲۸

   کد دیدگاه : 131763

   متأسفانه در این موارد اطلاعاتی داده نشد است. سعی کنید با خودشون تماس حاصل کنید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سونیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۹

  کد دیدگاه : 131290

  سلام ، من دانشجوی ارشد رشته جغرافیا وبرنامه ریزی شهری و از شیروان هستم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۱

   کد دیدگاه : 131299

   شرایط ثبت شده در متن آگهی را مطالعه بفرمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین-ق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۰۷

  کد دیدگاه : 130319

  بزک نمیر بهار میاد ،چمپوزه با خیار میاد -خدا خیرشون بده تا آشناها باشن آزمون کشکه بابا-بی خیال استخدامی -میدونی بعد از گرفتن مدرک لیسانس وشرکت چندین باره در آزمونهای استخدامی قصد دارم چی کار کنم؟آره میرم که بمیرم .چون نه پول دارم نه پارتی.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۱

   کد دیدگاه : 589006

   سلام دوست عزیز این حرفا نیست اشتباه نکن من خودم استخدامی بتروشیمی شرکت کردم خدارا شکرقبولم شدم با انکه غیر بومی هم بودم. نامید نشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهتاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۲

  کد دیدگاه : 117169

  با سلام
  خیلی جالبه کی گفته شهرداری استخدامی داره که الکی وعده تو خالی و آگهی الکی می زنین اگه منظورتون اینه که قراره یه روزی استخدامی برگزار کنه همه اداره ها روزی استخدامی دارند ممکن یک سال دیگه باشه یا در آینده خیلی دور، لطفا کاربران را بیخود سرکار نذارید و این کار باعث می شه دیگه کسی با سایتتون سر نزنه .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۳۰

   کد دیدگاه : 117359

   دوست گرامی این پیج ها سال به سال با تغییر عدد مربوط به سال جاری در عنوان آگهی در سایت وجود دارند. شما اگر قدری جهت مطالعه ی پست بالا وقت بگذارید در اولین سطر آگهی این متن رو خواهید دید:
   سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با شهرداری‌‌های استان خراسان شمالی در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۷

  کد دیدگاه : 82724

  با سلام میخواستم بدونم زمان آزمون استخدامی شهرداری خراسان شمالی چه موقع است ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هليا مرادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۳۹

   کد دیدگاه : 82728

   با سلام
   در صورت انتشار خبر جدید در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : safiye

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۴

  کد دیدگاه : 63225

  با سلام
  دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آلودگی دانشگاه گیلان هستم
  استخدام شهرداری خراسان شمالی شامل حالم میشه یا نه؟
  ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۶

   کد دیدگاه : 63227

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...