امروز سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵
همکاری در فروش فایل

استخدام شهرداری های استان خراسان شمالی (اعلام نتایج)

اخبار استخدامی‌ شهرداری های استان خراسان شمالی
نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام  برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری ها به صفحه زیر مراجعه نمایید:
جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ شهریور ۹۵ : نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان خراسان شمالی اعلام شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اسفند ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های خراسان شمالی اعلام شد:

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


سوالات متداول درباره آزمون استخدامی شهرداری خراسان شمالی(منبع :khs.iran-azmoon.ir )

۱-در این آزمون فقط افراد بومی شهرستان های ذکر شده حق ثبت نام دارند یا سایر افراد بومی استان هم از این حق برخوردار می باشند؟
سایر افراد همان استان بدون در نظر گرفتن امتیاز بومی می توانند شرکت کنند، اما بومی محسوب نمی شوند
۲ – در حین عملیات پرداخت الکترونیک (هزینه ثبت نام) هزینه از حساب کسر گردید اما پرداختی صورت نگرفت کد رهگیری هم دریافت نشده است، تکلیف چیست
در صورتی که پاسخی مبنی بر کسر وجه از حساب شما از طرف بانک به سایت ثبت نام رسیده باشد کد رهگیری صادر شده است . مجددا با کد ملی و شماره شناسنامه در قسمت ثبت نام وارد شوید در صفحه پیش نمایش یا صفحه آخر کد رهگیری نمایش داده می شود و در صورتی که پاسخ به سایت نرسیده باشد وجه پرداختی بصورت اتوماتیک توسط بانک برگشت داده خواهد شد
۳ – بنده اشتباها دوبار پول واریز کردم.برای دریافت وجه چکار کنم؟
شما باید تا پایان روز ثبت نام منتظر باشید،پس از پایان ثبت نام بررسی خواهد شد.
۴ – لطفا منابع منابع سوالات آزمون را مشخص نمایید؟
طبق آگهی استخدامی، آزمون صرفا آزمون تخصصی خواهد بود به تعداد ۹۰ سوال براساس رشته شغلی و ۳۰ سوال هوش عمومی و استعداد تحصیلی طراحی خواهد شد. ضمنا در آزمونهای استخدامی منابع ذکر نمی شود.


خبر ۲ دی ۹۴ : مهلت ثبت نام استخدام پیمانی درشهرداری‌های خراسان شمالی تمدید شد(منبع : خبرگزاری مهر)

 مدیرکل دفتر امور شهری استانداری خراسان شمالی گفت: استخدام پیمانی درشهرداری های این استان به مدت سه روز دیگر تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، علی اصغر شاکری مطلق با اعلام این خبر اظهار داشت: تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در محل های مورد نیازاستخدام  می شوند.
وی اظهار کرد: آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداری‌های استان به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸/۰۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزارمی شود.
شاکری ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزییات استخدام تا پایان وقت اداری پنج دیماه ۹۴ به آدرس اینترنتی http://khs.iran-azmoon.ir/Conditions.aspx و برای ثبت نام و اصلاح اطلاعات به آدرس: http://khs.iran-azmoon.ir/Register.aspx  مراجعه نمایند.
پیش از این مهلت ثبت نام متقاضیان استخدام پایان امروز دوم دیماه اعلام شده بود.


استخدام پیمانی در شهرداری های استان خراسان شمالی– آذر ۹۴

استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و براساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۸۸۰۲ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ردیف عنوان رشته شغلی محل جغرافیائی خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
زن مرد
۱ کارشناس امور اداری جاجرم ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) به جز گرایش مدیریت ورزش 
-مهندسی صنایع(کلیه گرایش ها)-اقتصاد(کلیه گرایش ها)
۲ حسابدار پیش قلعه ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری(کلیه گرایش ها)
جاجرم ۱ * *
۳ مسئول خدمات مالی اسفراین ۱ * دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
جاجرم ۱ *
صفی آباد ۱ *
گرمه ۱ *
۴ کارشناس حقوقی جاجرم ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق
(گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۵ مهندسی راه وساختمان اسفراین ۲ * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران)-مدیریت پروژه و ساخت
– طراحی محیط
جاجرم ۱ *
گرمه ۱ *
۶ کارشناس شهرسازی اسفراین ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری- مهندسی شهرسازی- جغرافیا و برنامه ریزی شهری
جاجرم ۱ * *
گرمه ۱ * *
۷ کارشناس محیط زیست اسفراین ۱ * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست(گرایش برنامه ریزی)- برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منایع طبیعی (گرایش محیط زیست)
صفی آباد ۱ *
۸ کارشناس امور حمل و نقل اسفراین ۱ * دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران( گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل)- مهندسی ترافیک – مهندسی حمل و نقل- مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
شیروان ۱ *

الف- شرایط عمومی 
۱. داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام. (متولدین ۱۳۵۹/۰۹/۲۵ به بعد)
۲. داشتن تابعیت ایران.
۳. دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
۵. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
۶. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
۷. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی مقطع ذکر شده در شرایط احراز در اولین روز ثبت نام. ( ۱۳۵۹/۰۹/۲۵)
۹. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۱۰. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
ب- شرایط اختصاصی
۱. داوطلبان نمی¬توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۲. پذیرفته¬شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری¬ها و سازمان¬¬های وابسته و نیز دستگاه¬های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
۳. موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ تا تاریخ ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‏های ضد انقلاب درآمده‏اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی‏باشد. به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری اشتغال داشته‏اند.
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
۴. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
– شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
– داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
– همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
– داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز 
۱. داوطلبین می‏توانند تنها در یک عنوان رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می‏نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به آدرس www.news.nkhorasan.ir و به صورت اینترنتی ثبت‏نام کنند.
۲. شروع ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ لغایت ساعت ۲۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۰۲ به مدت ۸ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می‏بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند و اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت‏های مربوطه درج و فرم درخواست شغل را تکمیل نمایند.
۴. پرداخت وجه به مبلغ چهارصد هزار (۴۰۰.۰۰۰) ریال به شماره حساب به نام سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان شمالی به صورت اینترنتی از طریق کارت بانکهای عضو شتاب یا فیش واریزی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می‏باشند) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir به داوطلبان ارائه می شود.
۶. زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۸ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۷. پذیرفته شدگان آزمون کتبی می بایست مدارک مورد نیاز را به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امورشهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی ارسال و ارائه نمایند(زمان ارسال مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد):
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات) 
– تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت)
– تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت برای آقایان
– مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه شاغلین در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
– مستندات استفاده از سهمیه معلولین
د- مواد آزمون تخصصی 
آزمون تخصصی در هر عنوان رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی می‏گردد (سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ه – اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
و– تذکرات
۱. پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( ۵% ) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی (کتبی) و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
۲. معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره نهائی از ۳% سهمیه قانونی مربوط از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳. داوطلبان شاغل در شهرداری‌ها مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در ‌شهرداری تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
۴. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
۵. نمره نهائی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با ” ضریب ۲ ” و امتیاز مصاحبه با ” ضریب ۱ ” محاسبه می‏شود.
۶. در صورت مساوی بودن نمره نهائی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می‌باشد.
۷. داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۸. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
۹. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‏تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
۱۱.امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه به صورت امریه در شهرداری گذرانده‌اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری ‌تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲.۵ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در یکی از شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‌ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می‌باشد.
۱۲.امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱.۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱.۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۳.امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
۱۴.امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام، شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد .
۱۵.امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱.۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
۱۶.درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در بندهای این بخش آگهی شوند، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون استخدام شهرداری های خراسان شمالی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت استانداری خراسان شمالی اینجا کلیک کنید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲۶ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : کارمند یک (نکونام) ارسال : 94/12/20

  کاربری : کارمند یک (نکونام)

  ارسال : 94/12/20

  ساعت ارسال : 10:52

  کد دیدگاه : 713148

  پاسخ

  توجه :
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی شهرداری های کشور به صفحه زیر مراجعه نمایید:
  جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

 • کاربری : Mostafa ارسال : 94/12/18

  کاربری : Mostafa

  ارسال : 94/12/18

  ساعت ارسال : 07:30

  کد دیدگاه : 710002

  پاسخ

  سلام من تو ازمون قبول شدم … حالا مدارکمو کجاببرم ؟؟؟ و کی ببرم ؟؟

 • کاربری : بهروز ارسال : 94/12/15

  کاربری : بهروز

  ارسال : 94/12/15

  ساعت ارسال : 08:45

  کد دیدگاه : 705316

  پاسخ

  سلام پس کی اعلام میشه نتایج ، همه استانا اعلام کردن ؟

  • نقل قول : elaheدر : 94/12/15 13:03:52 پاسخ

   نهایتا تا یکی دو هفته دیگه اعلام خواهد شد.
   همچنان باید صبور باشیم

 • کاربری : محسن ارسال : 94/12/10

  کاربری : محسن

  ارسال : 94/12/10

  ساعت ارسال : 09:21

  کد دیدگاه : 699101

  پاسخ

  سلام بزرگواران نتایج استخدامی شهرداری خراسان شمالی اعلام شده؟ اگه شده چطور میشه مشاهده کرد/ باتشکر از دوستان محترم رهنمایی نمایید

  • نقل قول : ادر : 94/12/11 19:14:20 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   نتایج اعلام نشده است.

 • کاربری : کارمند یک (نکونام) ارسال : 94/11/03

  کاربری : کارمند یک (نکونام)

  ارسال : 94/11/03

  ساعت ارسال : 15:03

  کد دیدگاه : 647522

  پاسخ

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای شما کارجویان گرامی، لطفاً جهت ارتباط با سایر دوستانتان و بحث و تبادل نطر در رابطه با آزمون استخدامی مذکور به صفحه زیر مراجعه نمایید:
  جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

 • کاربری : روح الله ارسال : 94/10/12

  کاربری : روح الله

  ارسال : 94/10/12

  ساعت ارسال : 19:56

  کد دیدگاه : 611907

  پاسخ

  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه با ازمون لطفا اعلام کنید،?

 • کاربری : رضا ارسال : 94/10/04

  کاربری : رضا

  ارسال : 94/10/04

  ساعت ارسال : 22:26

  کد دیدگاه : 600635

  پاسخ

  سلام
  من لیسانس حسابداری ام
  اما نوشته فوق دیپلم حسابداری من می تونم شرکت کنم یا نه
  یه عنوان دیگه شغلی ام هست که لیسانس حسابداری می خواد اما یه نفر
  می خوام اگه بشه تو فوق دیپلم شرکت کنم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 94/09/28

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 94/09/28

  ساعت ارسال : 19:34

  کد دیدگاه : 592534

  پاسخ

  لطفا منابع رو بگید از کجا گیر بیاریم این چه مسخره بازی شهرداری مارو پاس میده استانداری استانداری هم میگه سوالات تهران طرح میکنه ما بی اطلاعیم از منابع

 • کاربری : بجنورد ارسال : 94/09/26

  کاربری : بجنورد

  ارسال : 94/09/26

  ساعت ارسال : 20:08

  کد دیدگاه : 590194

  پاسخ

  سلام.لظفا اگه کسی از منابع آزمون شهرداری عمومی و تخصصی اطلاع دارد
  راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

 • کاربری : علی ارسال : 94/09/22

  کاربری : علی

  ارسال : 94/09/22

  ساعت ارسال : 21:29

  کد دیدگاه : 584680

  پاسخ

  سلام دوستان به این چیزا امید نداشته باشید من خودم آزمون استانداری رشته شغلی که شرکت کرده بودم نفر اول شدم وزارت نیرو هم قبول شدم سه هفته پیش رفتم مصاحبه هفته بعدش بهم زنگ زدن شما مصاحبه رد شدید

 • کاربری : مجید شرافتی ارسال : 94/08/16

  کاربری : مجید شرافتی

  ارسال : 94/08/16

  ساعت ارسال : 03:29

  کد دیدگاه : 543047

  پاسخ

  با عرض سلام
  خواهشمندم در صورت امکان در یکی از قسمت های شهرداری با شما همکاری نماییم

 • کاربری : محمد قاسمی پور ارسال : 93/06/05

  کاربری : محمد قاسمی پور

  ارسال : 93/06/05

  ساعت ارسال : 23:25

  کد دیدگاه : 133281

  پاسخ

  چراشرایط سنی متقاضیان کاردانی رو نزدید من ۲۹سالمه میتونم شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید

 • کاربری : مبینا ارسال : 93/06/04

  کاربری : مبینا

  ارسال : 93/06/04

  ساعت ارسال : 06:00

  کد دیدگاه : 131721

  پاسخ

  سلام چرا مشخص نشده ازمون هر رشته از چه درس هایی میاد خواهش میکنم راهنمایی

  کنید .

  • نقل قول : adminدر : 93/06/04 09:28:13 پاسخ

   متأسفانه در این موارد اطلاعاتی داده نشد است. سعی کنید با خودشون تماس حاصل کنید.

 • کاربری : سونیا ارسال : 93/06/03

  کاربری : سونیا

  ارسال : 93/06/03

  ساعت ارسال : 15:09

  کد دیدگاه : 131290

  پاسخ

  سلام ، من دانشجوی ارشد رشته جغرافیا وبرنامه ریزی شهری و از شیروان هستم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟

  • نقل قول : adminدر : 93/06/03 15:21:33 پاسخ

   شرایط ثبت شده در متن آگهی را مطالعه بفرمایید

 • کاربری : حسین-ق ارسال : 93/06/02

  کاربری : حسین-ق

  ارسال : 93/06/02

  ساعت ارسال : 02:07

  کد دیدگاه : 130319

  پاسخ

  بزک نمیر بهار میاد ،چمپوزه با خیار میاد -خدا خیرشون بده تا آشناها باشن آزمون کشکه بابا-بی خیال استخدامی -میدونی بعد از گرفتن مدرک لیسانس وشرکت چندین باره در آزمونهای استخدامی قصد دارم چی کار کنم؟آره میرم که بمیرم .چون نه پول دارم نه پارتی.

  • نقل قول : حسیندر : 94/09/25 20:01:42 پاسخ

   سلام دوست عزیز این حرفا نیست اشتباه نکن من خودم استخدامی بتروشیمی شرکت کردم خدارا شکرقبولم شدم با انکه غیر بومی هم بودم. نامید نشید

 • کاربری : مهتاب ارسال : 93/05/13

  کاربری : مهتاب

  ارسال : 93/05/13

  ساعت ارسال : 21:22

  کد دیدگاه : 117169

  پاسخ

  با سلام
  خیلی جالبه کی گفته شهرداری استخدامی داره که الکی وعده تو خالی و آگهی الکی می زنین اگه منظورتون اینه که قراره یه روزی استخدامی برگزار کنه همه اداره ها روزی استخدامی دارند ممکن یک سال دیگه باشه یا در آینده خیلی دور، لطفا کاربران را بیخود سرکار نذارید و این کار باعث می شه دیگه کسی با سایتتون سر نزنه .

  • نقل قول : adminدر : 93/05/14 09:30:43 پاسخ

   دوست گرامی این پیج ها سال به سال با تغییر عدد مربوط به سال جاری در عنوان آگهی در سایت وجود دارند. شما اگر قدری جهت مطالعه ی پست بالا وقت بگذارید در اولین سطر آگهی این متن رو خواهید دید:
   سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با شهرداری‌‌های استان خراسان شمالی در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

 • کاربری : مریم ارسال : 93/03/10

  کاربری : مریم

  ارسال : 93/03/10

  ساعت ارسال : 12:37

  کد دیدگاه : 82724

  پاسخ

  با سلام میخواستم بدونم زمان آزمون استخدامی شهرداری خراسان شمالی چه موقع است ؟

  • نقل قول : هليا مرادیدر : 93/03/10 12:39:54 پاسخ

   با سلام
   در صورت انتشار خبر جدید در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
   موفق باشید

 • کاربری : safiye ارسال : 93/01/31

  کاربری : safiye

  ارسال : 93/01/31

  ساعت ارسال : 11:54

  کد دیدگاه : 63225

  پاسخ

  با سلام
  دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آلودگی دانشگاه گیلان هستم
  استخدام شهرداری خراسان شمالی شامل حالم میشه یا نه؟
  ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید.

  • نقل قول : محمد امیریدر : 93/01/31 11:56:24 پاسخ

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر زمان و شرایطی طی یک آگهی رسمی اعلام نشده است.
   موفق باشید


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.