قوانین سایت

7579 orig اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

خبر جدید (3 شهریور ماه 93):

دکتر لاریجانی رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور مصوبه استخدام 12 هزار نفر نیروی انسانی در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی‌امروز (دوشنبه 3 شهریور) طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.متن این نامه به شرح ذیل است:حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانیریاست محترم جمهوری اسلامی‌ایرانبازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره 175634/ت48521 هـ مـورخ 8/9/1391، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره 4 الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول 85 و 138 قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی‌ایران و اصلاحات بعدی» و ماده 10 آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند 3 متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام 12.000 نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»


خبر 29 تیرماه 93:

مجوز استخدامی‌پذیرفته شدگان آزمون امور “مالیاتی” صادر شد
مجوز استخدامی7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی‌سازمان امور مالیاتی در سال 91 توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور صادر شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، بعد از گذشت دوسال از برگزاری آزمون استخدامی‌سازمان امور مالیاتی در سال 91 سرانجام مجوز استخدامی7 هزار پذیرفته شده توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور صادر شد.
براساس گفته مسولان سازمان امور مالیاتی، امور استخدامی‌و دعوت به کار تمامی‌پذیرفته شدگان تا انتهای شهریور ماه به پایان می‌رسد.
این درحالیست که با وجود عنوان رسمی-آزمایشی در آزمون برگزار شده قرارداد برخی از پذیرفته شدگان با عنوان پیمانی-قراردادی صورت می‌گیرد که با پیگیری‌های خبرنگار ما مشخص شد تبدیل وضعیت پذیرفته شدگان در دعوت به کار جزو مفاد آزمون برگزار شده می‌باشد.
ضمن آنکه برخی از پذیرفته شدگان مذکور نیز بنا بر تشخیص گزینش تبدیل وضعیت می‌شوند.


خبر  (تیرم ماه 93):

با سلام

طبق صحبت‌های انجام گرفته سایت ایران استخدام با مسئول مربوطه در رابطه با استخدامی‌سازمان امور مالیاتی، کدهای پرسنلی عزیزان برای بخش مربوطه صادر و فکس شده است و نهایت پس از دو هفته کار اداری این کدها به هر یک از  استان‌ها ارسال خواهند شد.

با آرزوی موفقیت، ایران استخدام


ایران استخدام: هرآنچه که نوبخت در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت

________

گروهی از دوستان در بخشی از صفحات استخدامی‌سایت از ما خواستند تا با راه اندازی مبحث ختم قرآن گره گشای استخدامی‌عزیزان را در انجام این حرکت یاری رسانیم:

توجه: عزیزانی که مایل به شرکت در مبحث ختم قرآن گره گشای استخدامی‌(توسط پذیرفته شدگان امور مالیاتی، شرکت نفت و ایرنا) هستند اینجا را کلیک نمایند

________

خبر 14 اردیبهشت 1393:

عسگری آزاد خبر داد استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد:

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی‌حکم مشمولان صادر می‌شود.

________

خبر 9 دی 1392:

بر اساس خبر پخش شده از برنامه ی خبری 20:30 صدور کد.م انجام گرفته است و به گفته ی مسئول مصاحبه شونده انشالله دوستان از آخر سال 1392 شروع به کار خواهند کرد.

با آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای تک تک شما عزیزان

________

خبر 28 آذر 92:

پاسخ 20:30 در رابطه با پیگیری آزمون سازمان امور مالیاتی:

سلام
شما میتوانید پیگیری این موضوع را روز دوشنبه 9 دی ماه 92 در برنامه ذره بین 20:30(شبکه 2) سیما مشاهده کنید

1 150x87 اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی +جهت مشاهده اصل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر 20 شبکه خبر _ گرفتن کد پرسنلی مورد قبول دولت میباشد

________

خبر ۱۱ آبان ۹۲ : برگزاری جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی‌اداره کل

جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی‌اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی‌اداره کل این جلسه با حضور بیش از ۱۹۵ نفر از قبول شدگان آزمون کتبی اداره کل و هیات هسته گزینش سازمان امور مالیاتی کشور برگزار گردید.قبول شدگان این مصاحبه پس از گذراندن دوره‌های آموزشی در ادارات امور مالیاتی استان شروع بکار خواهند نمود.

________

خبر 21 مرداد ماه 92:

آیا استخدام سازمان امور مالیاتی جزء طرح مهر آفرین میباشد؟ جهت مشاهده ی متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

________

خبر 5 اسفند 1391 :

آزمون استخدامی‌سازمان امور مالیاتی سال ۹۱ صبح روز جمعه چهارم اسفندماه در ۳۱ شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

در این آزمون تعداد ۱۰۴ هزار و ۹۴۱ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۸ هزار و ۲۳۱ داوطلب زن و ۴۶ هزار و ۴۱۰ داوطلب را مردان تشکیل می‌دادند.

________

در مصاحبه استخدامی‌چه میپرسند؟ >> دانلود کنید19,724 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136075     زمان ارسال دیدگاه : 14:59

  مرسی ستاره خانم واقا امیر که به ما ذخیره های بد شانس امید واری می دید

  [پاسخ]

 2. ذخ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135940     زمان ارسال دیدگاه : 10:38

  سلام بر همه
  دوستان خیلی استرس دارم خواهشآ جواب بدبد. من قراره برم مصاحبه .اطلاعات سیاسیم ضعیفه میشه کمکم کنید و بگید بیشتر سوال سیاسی از چی میپرسن؟
  ممنون

  [پاسخ]

  علی پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 12:21:

  کتاب قانون اساسی رو بخون

  [پاسخ]

  ذ پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 13:27:

  سلام
  مرسی علی اقا

  [پاسخ]

 3. ستاره میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135915     زمان ارسال دیدگاه : 09:40

  همکارا اینا به نیرو بازهم نیازدارن نگران نباشین

  [پاسخ]

 4. sara میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135730     زمان ارسال دیدگاه : 20:41

  سلام کسی در مورد نامه لاریجانی به روحانی در مورد غیر قانونی بودن استخدام امور مالیاتی چیزی میدونه ؟ متنش این هست
  نظریه رییس مجلس شورای اسلامی
  روزنامه رسمی مورخ دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳
  مصوبه هیات وزیران با موضوع «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲.۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است

  نظریه‌‌ رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع صدر ماده واحده و تبصره (۴) الحاقی به « قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (۸۵) و یکصد و سی و هشتم (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران»

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیأت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیأت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره (۴) الحاقی به «قـانون نحوه اجراء اصـول هشـتاد و پنجم (۸۵) و یکصد و سی و هشتم (۱۳۸) قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده (۱۰) آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به این جانب ابلاغ می‌گردد. بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

  «نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند (۳) متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲.۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

  رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

  [پاسخ]

  سام پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 21:22:

  چیز خاصی نیست گفته رئیس سازمان امور مالیاتی مجاز نیست خودش برای استخدام اقدام کنه
  یه نامس بین خودشون مثلا گله کرده از رئیس جمهور

  [پاسخ]

 5. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135723     زمان ارسال دیدگاه : 20:28

  سلام بچه ها خوب هستین؟
  یه سوال. بچه های کارشناس نرم افزار مگه سوپروایزر هم حساب نمیشن؟
  سوپروایزر قبلی ما با این که رشتش اصلا کامپیوتر نیست هنوز میخواد سوپروایزری دست خودش باشه. قبلا همش مینالید و غر مبزد که به خاطر سوپروایزری چیزی به ما نمیدن اما حالا دسوپروایزری رو نمیده به من!!!

  [پاسخ]

 6. 35% میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135618     زمان ارسال دیدگاه : 17:52

  دوستان این 35 درصد شامل بچه های فناوری هم میشه یا مخصوص مالیاتی ها هستش؟

  [پاسخ]

 7. آرام باش! میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135494     زمان ارسال دیدگاه : 15:18

  سلام. من می دونم محیط کارم خوبه آدما هم خوبن.اما نمی دونم چرا اینقدر این اوایلش سخته. آدم بی خودی به بعضیا بد بینه به بعضیا خوش بینه. بعد ضربه می خوره. بعد نمی دونه معنی هر برخوردی چیه. بعد باید به تک تک حرفاش کلی فکر کنه بعد بگه. من خودم فک کنم خیلی هیجانی شروع کردم الان خسته ام خیلی خسته.تا حالا سه بار صدامو بلند کردم. فک کنم بین همکارا به بد اخلاق معروف بشم!اصلا فک نکنم بتونم یک سال هم تو اداره دووم بیارم.امروز یه تصمیم گرفتم دیگه زیاد تو اداره صحبت نکنم!

  [پاسخ]

  مالیاتی تبریز پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 23:34:

  منم همین تصمیم رو گرفتم بی حاشیه بی حاشیه باشم فقط همین.....

  [پاسخ]

 8. عرفان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135362     زمان ارسال دیدگاه : 11:59

  سلام بچه ها
  من۹ تیرماه شروع بکار کردم ولی هنوز واسم حکم نزدن
  میگم واسه تیر و مرداد ماه اضافه کاری و پاداش بهم تعلق میگیره؟
  هنوز جواب استعلام مدرکمم نیومده

  [پاسخ]

 9. sssss میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134851     زمان ارسال دیدگاه : 15:03

  دلم گرفت از آسمون هم از زمین هم از زمون تو زندگی چقدر غمه دلم گرفته از همه
  ای روزگار لعنتی تلخه بهت هر چی بگم من به زمین و آسمون دست رفاقت نمی دم

  یکی از استادامون بهمون گفت که همکار برا آدم دوست نمیشه واقعا که راست گفت بعضیا همین اول ماهیتشون رو معلوم میکنند واقعا متاسفم براشون.......

  [پاسخ]

  مالیاتی تبریز پاسخ در تاريخ شهریور 8م, 1393 21:29:

  منم دلم خیلی گرفته خداروشکر این دوره ها دارن تموم میشن خدا کنه یه جای خیلی خوب بیفتیم که رئیسمون هم خوب باشه به امید اون روز .....

  [پاسخ]

 10. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134630     زمان ارسال دیدگاه : 11:07

  کسی از وضعیت ذخیره های که در شهرشون انصرافی ندارن اطلا عی دارد

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 17:48:

  صحبتا این بود که هم ذخیره ها رو میگیرن. . چون نیرو کم دارن

  [پاسخ]

  به امیر پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 19:23:

  سلام اقا امیر شما از کدوم استان هستید مطمئنید همه ذخیره ها رو میگیرن؟

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 10:46:

  امسالم باز حتما ازمون دارن .. پس خیلی نیاز دارن .. از دو نفر شنیدم ذخیره های این ازمون رو میگیرن.. هرچی خیره توکل بخدا

 11. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134526     زمان ارسال دیدگاه : 08:36

  سلام . من ذخیره کارشناس مالیاتی گیلان هستم . تا حالا با من حتی تماس هم نگرفتن ، الان هم که همه نگران ادامه کارشون هستن .
  دیگه وضعیت استخدام و شروع به کار ما کلا فراموش میشه.
  اگه کسی خبری از ذخیره های کارشناس مالیاتی گیلان داره حتما خبرم کنه .
  خدایا…………………………………………….

  [پاسخ]

 12. رضا0411 میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134342     زمان ارسال دیدگاه : 19:13

  سلام دوستان عرض ادب منو پذیرا باشید

  [پاسخ]

  سمانه پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 21:34:

  سلام برادررضا خوبید؟ بازحمتهای ما؟

  [پاسخ]

  رضا0411 پاسخ در تاريخ شهریور 8م, 1393 22:59:

  سلام آبجی خوبین؟؟؟؟ دلم تنگ شده بود براتون چه زحمتی وظیفست

  [پاسخ]

  سمانه پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 13:36:

  شمالطف داریدبرادرعزیز

 13. سخت افزار رضوی به نوشین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134153     زمان ارسال دیدگاه : 13:12

  باید از سوپر وایزر استان خودتون بخواهید از دیتا بیس گزارش بگیره کابران چنین امکانی ندارند
  تو هر اداره کل یک نفر سوپروایزر هست

  [پاسخ]

  نوشین به سخت افزار رضوی پاسخ در تاريخ شهریور 8م, 1393 23:16:

  عذر میخام میشه بیشتر راهنماییم کنید؟؟ممنون میشم........

  [پاسخ]

 14. ماهان به احسان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134079     زمان ارسال دیدگاه : 12:08

  داش احسان تبریک میگم،خدا رو شکر از بلاتکلیفی در اومدی،به نظرم 4 مهر عروسی بگیر،روز خوبیه.انشالله دنیا به کامت باشه.
  این خبر جدید هم خیلی باحال بود،روحیه مون عوض شد.ما که حکم گرفتیم،بقیه بچه ها رو هم دارن واسه مصاحبه دعوت میکنن.پس دنیا امن و امان است.
  یا حق

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 18:32:

  ممنون ماهان جان، کم پیدایی نیستت انشاله حدود اسفند عروسیه بیا درخدمت باشیم
  اگه اومدی این طرفا یه سری به ما بزن خوشحال بشیم من الان افتادم مشاغل حوزه 214 شلوغترین حوزه شهر ماست

  [پاسخ]

  ماهان پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 20:38:

  بزرگواری احسان جان،به سلامتی و مبارکی،حوزه مشاغل هم جای خوبیه،همیشه جابجایی بین حوزه ها هست،همین که شروع به کار کردیم خدا رو شکر،سختی کار هم اولشه،کم کم واست عادی میشه.چاکر و کرتیم(به معنای ناشنوا بودن) برار

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 00:48:

  بزرگی برار من راضیم جام خوبه پیش یه آدم کار بلد افتادم خیلی مخلصیم داداش

 15. نوشین به روزبه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134030     زمان ارسال دیدگاه : 10:44

  سلام اقا روزبه. خوب هستین؟؟؟من خیلی وقت پیش در مورد اعتبار سنجی ازتون سوال کردم منو راهنمایی نکردین....حالا یه راهنمایی دیگه ازتون میخاستم ...میخاستم ببینم چه جوری میتونم لیست مودی هایی رو که از وضعیت 45 پایینتر هستن رو در بیارم ؟؟؟یه روش اینه که از توی پروندها شماره ملی تک تک مودی ها رو در بیارم که این خیلی کار سختیه .شما میدونید دیگه چه روشی وجود داره؟؟؟؟

  [پاسخ]

 16. خوزستان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133866     زمان ارسال دیدگاه : 00:08

  سلام بچه ها
  من تیرماه شروع بکار کردم و سخت افزارم
  این مدته هرروز فقط روزی 6 هزارتومن پول آژانس دادم بدون هزینه های دیگه آخه من توی شهرخودم نیستم و هزینه های خوردوخوراک هم دارم
  وچند روز قبل واسم 960 تومن ریختن
  واقعا حقوقمون اینجوریه؟؟؟؟!!!!!

  [پاسخ]

  کامپیوتر- پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 11:10:

  حقوق تیرماه رو باید به اندازه تعداد روزی که رفتی سر کار بهت بدن با اضافه حقوق مرداد ماه به اضافه رفاهی که 80 تومنه به اضافه 200 تومن هدیه هفته دولت به اضافه پاداش و اضافه کار مرداد که هنوز ندادن.

  [پاسخ]

  خوزستان پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 14:18:

  مرسی از جوابتون
  من هنوز جواب استعلام مدرکم نرسیده اهواز
  میگم در اینصورت بهم پاداش و چیزایی که گفتین تعلق میگیره؟
  ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 17. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133738     زمان ارسال دیدگاه : 19:27

  سلام دوستان یه سوال فنی وتخصصی داشتم اگه کمک کنید ممنون میشم

  من چارگون را نصب کردم و کامل کار می کنه بعد اون را تو favorite مرورگر IE اضافه کردم وبعد آیکنش را از Favorite ویندوز اوردم رو دسکتاپ حالا وقتی ایکن چارگون را باز میکنم چارگون را نمیاره وصفحه همین طور سفید باقی می نمونه ولی وقتی IE را باز می کنم راحت چارگون را میاره در حالی که روسیستم های دیگه که از این روش استفاده کردم هیچ مشکلی ندارن. چرا؟ وراه حلش چیه؟

  [پاسخ]

  روزبه پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 22:22:

  اگر سایت مالیات tax... رو باز نمیکنه برو قسمت connections
  تو سربرگ اینترنت اکسپلورر
  به علت مسائل امنیتی نمیتونم بیشتر توضیح بدم
  بعدش چارگونت باز میشه
  البته اگه منظورتو درست فهمیده باشم

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 10:12:

  نه سوالم اینه که چه کار کنم که با دابل کلیک روی خود آیکن چارگن که اوردم روی دسکتاپ وباز کردن اون چارگون باز بشه ونخواهیم IE را باز کنیم وآدرس چارگون را وارد کنم؟

  [پاسخ]

  نرم افزار-Sahel پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 20:20:

  سلام دوست عزیز.
  روی دسکتاپ راست کلیک کن. گزینه New و سپس creat shortcut رو انتخاب کن. بعدش دکمه Browse رو بزن و از لست برو این مسیر:
  c\program file\internet explorer\iexplorer.exe و بعدش Ok رو بزن و بعد از " یک فاصله بگذار و آدرس چارگون که قبلا توی IE باز کردی رو کامل اینجا کپی کن و ok کن. اینجوری یک میانبر از چارگون روی صفحه دسکتاپ ساخته میشه.

 18. روزبه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133573     زمان ارسال دیدگاه : 13:57

  دغدغه ای که تمام بچه های کامپیوتر در سراسر کشور دارند اینه که کارشون انچنان مشخص نیست شاید تو اداره از همه بیشتر کار می کنند ولی دیگران فکر می کنند بچه های کامپیوتر بیکارند
  لذا از تمام بچه های کامپیوتر چه سخت افزار چه نرم افزار میخوام کاری که انجام میدن را اینجا ذکر کنند
  اول خودم میگم
  وظایف خودم
  1-تعمیر سخت افزار(که در این زمینه افتضاحم)
  2-نصب نرم افزار
  3-خطایابی شبکه
  4-انجام کار حسابداری در صورت نبود مسئول مربوطه(پرداخت قبوض)
  5-انجام پیش ثبت نام
  6-انجام ثبت نام
  7-اصلاح موارد 5 و 6
  8- و موارد دیگر

  [پاسخ]

  نرم افزار پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 21:54:

  1-ثبت کمیسیون هیات حل اختلاف
  2-معاملات فصلی
  3-برنامه آمار برای وارد کردن آمار ماهانه
  4-کد اقتصادی شرکتها
  5-نصب برنامه ها و رفع مشکل آنها
  6-فرستادن نامه های رئیس به استان از طریق چارگون و یا به فرمانداری از طریق شبکه دولت
  7-ثبت توافق مشاغل و صدور مجوز برای اعتراض مشاغل
  و خیلی کارای دیگه که الان یادم نمیاد
  کلا حتی 5 دقیقه هم وقت آزاد ندارم فکر نمیکنم کسی مثل من باشه

  [پاسخ]

  کامپیوتر- پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 22:44:

  دوستان 14 مورد گفتن اینا هم بنده به ذهنم رسیده:

  15-چک کردن ورود و خروج کارکنان در برنامه کارتکس واصلاح آنها
  16-ثبت مرخصی و ماموریت ها
  17-پیگیری اعتبار سنجی اطلاعات مودیان
  18-پیگیری صد پرونده مهم
  19-ثبت رای و قرار و....
  20-انتقال پرونده حوزه ها
  21-ثبت نامه ها در برنامه دبیرخانه
  ----- و خیلی کارای دیگه که حوزه های مالیاتی وقتی نمینونن یا کارو خراب میکنن فناوری باید درستش کنه...

  هرکدوم از این کارا که ذکر شد خودش کلی وقت میگیرن ولی همکارا و حتی رئیس میگن که بچه های فناوری بیکارن بفرستیمشون ابلاغ.....!

  [پاسخ]

  نرم افزار-Sahel پاسخ در تاريخ شهریور 9م, 1393 20:10:

  سلام.
  منم توی روز حتی 1 دقیقه بیکاری ندارم. خیلی سرم شلوغه. حتی بعضی روزا بعدازظهرها هم وایمیستم تا کارم عقب نیفته.

 19. روزبه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133350     زمان ارسال دیدگاه : 06:22

  من نگفتم کلاسهای ناوری لغو شده ما خیلی وقت پیش کلاسهای فن اوری رو رفتیم که اصلا هیچ ربطی به سخت افزار نداشت
  کلاسهای بدو خدمتمون لغو شد البته چند روزی رفتیم ولی بعدش لغو کردن

  [پاسخ]

  به روزبه پاسخ در تاريخ شهریور 7م, 1393 13:17:

  روزبه جان من تو فناوری اداره کل هستم تو استان خراسان رضوی بچه های سخت افزار و نرم افزار هیچ دوره ای نرفتن شروع بکار من هم قبل شما بود پس معلوم میشه تو استان خراسان رضوی نیستی در هر صورت موفق باشی

  [پاسخ]

 20. سورنا به ستاره میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133276     زمان ارسال دیدگاه : 23:11

  سلام ستاره خانم کجاید پس تو آبن اوضاع که شما بآید خبر نمیدادی آصلا پیداتون نیست اینجوری ما بیشتر نگران میشیم لطفا جوابم بدید از اتفاقات. اخیر

  [پاسخ]

  ستاره پاسخ در تاريخ شهریور 10م, 1393 09:38:

  سلام ببخشید من ماموریتم
  نگران نباشین فعلا که اوضاع توستاد آرومه
  برگشتم پیگیرمیشم

  [پاسخ]

 21. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133200     زمان ارسال دیدگاه : 21:00

  اقا رامین کدوم استان دوره اموزشی لغو شده ؟ شفاف صحبت کنید

  [پاسخ]

  سام پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 08:43:

  یه چیزی گفته
  شما جدی نگیر ، میخاسته جو بده

  [پاسخ]

 22. سخت افزار رضوی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133191     زمان ارسال دیدگاه : 20:37

  دوستان خط 7 نامه رو بخونید نوشته ان بخشی از مصوبه که ایراد داره ملغی میشه نه همه ی مصوبه
  خط 11 هم نوشته فقط بند 3 مصوبه مبنی بر اختیار رییس سازمان ایراد داره
  اگر تمام مصوبه ایراد داشت به ریز نمی نوشت خیالتون راحت همه سرکار میرن اونهایی هم که رفتن بیکار نمیشن تو این یکسال از این نامه بدتر دیدیم اما ختم به خیر شده

  بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره 175634/ت48521 هـ مـورخ 8/9/1391، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره 4 الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول 85 و 138 قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده 10 آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

  بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

  «نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند 3 متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام 12.000 نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.

  [پاسخ]

 23. سخت افزار رضوی به روزبه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133172     زمان ارسال دیدگاه : 20:14

  ما اخر نفهمیدیم شما کجایی هستی شما می گفتی سخت افزار خراسان رضوی هستی اما الان داری میگی دوره اموزشی شما لغو شده در حالی که اصلا دوره بچه های فناوری خراسان رضوی شروع نشده که بخواد لغو بشه

  [پاسخ]

  روزبه پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 06:19:

  من کی همچین حرفی زدم؟

  [پاسخ]

 24. رضا از ایلام به همه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 133011     زمان ارسال دیدگاه : 16:51

  دوستان عزیز اصلا ناراحت نباشید درباره لغو ازمون
  امروز به همه ذخیره های استان ایلام زنگ زدن که یکشنبه برا مصاحبه تهران باشند.
  خودم از اونی که بهم زنگ زد پرسیدم گفت اگه ازمون و استخدام لغو شده بود که ما بهتون زنگ نمیزیدیم.
  موفق باشید.

  [پاسخ]

  سام پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:44:

  ممنون از اطلاع رسانیت آقا رضا

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 23:14:

  بآ تشکر مث یه نوری بود تو تاریکی حرفات

  [پاسخ]

 25. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132931     زمان ارسال دیدگاه : 15:42

  سلام خدمت ادمین محترم و بچه های مالیاتی،خواهشا هرکی لیست قبول شدگان 1/5 برابر رشته کارشناس مالیاتی خانم های استان ایلام رو داره لینکش بذاره،شدیدأ نیاز دارم ممنون میشم

  [پاسخ]

  مهناز پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:05:

  مدیرجان و همه دوستان خاهشا لینکشو بزارید منم شدیدا نیاز دارم

  [پاسخ]

 26. ....... میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132921     زمان ارسال دیدگاه : 15:34

  سلام دوستان من حکمم اومد تو حکمم نوشته بود 912 بدون کسورات خب حالا بگیم پاداش اینا کلا بشه 300 مبلغ دریافتیش 1200000 بیشتر نمیشه .کسی اطلاع بیشتری داره لطفا توضیح بده

  [پاسخ]

  114 پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 16:32:

  سلام دوست عزیز حکم شما کی اومد و چه تاریخی مشغول به کار شدید ؟من هم از ورودی های 92 شنیدم همون 1200 دریافتی داشتن،اگه ممکنه جواب بدین

  [پاسخ]

  علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 17:33:

  باپاداش واضافه کاری واینا 1700دستتومیگیره

  [پاسخ]

  114 پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:41:

  شما می دونید چقدر طول میکشه تا حکم بیاد ؟یک ماهه کار میکنیم خبری از حکم نیست

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:49:

  کارتون چیه؟

  علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 20:54:

  سر1ماه میاد
  خیلی طول بکشه 1 ماه ونیم.
  برج بعد از روزی که مشغول شدی واریز میشه

  [پاسخ]

  114 پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 22:42:

  ممنون از اینکه جواب دادین

  همکار پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:41:

  سلام
  من بهمن مشغول شدم
  900 حقوق که بیمه کم میشه 835 میشه
  130 رفاهی
  350 باداش
  200 اضافه کار
  و برداختی هایی که بابت مناسبت ها داده میشه
  من تو این 7 ماه 13میلیون و 400 کرفتم با اینکه دو ماه سال قبل حقوق 600 بود
  موفق باشی

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 20:33:

  سلام دوست عزیز ببخشید شما از کدام استانید

  [پاسخ]

 27. به مدیرسورنا میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132584     زمان ارسال دیدگاه : 10:55

  سلام آقآی مدیر لطف میکنید به نمایندگی از ما از یک مرجع رسمی این خبر پیگیری کنید ما به اداره استخدام زنگ زدیم میگه مشکلی نیست اما خواهش اگه منبع دیگری هست که بآید باهاش صحبت کنیم شمآرش بزارید تا پیگیری کنیم

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 15:46:

  سلام
  دوستان این نیاز به پیگیری جمعی داره.
  بهشون بفرمایید اگر مشکلی نیست چرا آموزش برخی از دوستا متوقف شده است؟!

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 18:54:

  میشه بفرمایید آموزش چه کسانی متوقف شده؟ آیا آموزش بچه های شهرتهران هم متوقف شده؟من فکر نکنم. بهترین مرجع پاسخگو از سازمان چه کسی میتپنه باشه؟؟

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 19:33:

  در همین بخش نظرات دوستان رو مطالعه بفرمایید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

 28. ذخ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132510     زمان ارسال دیدگاه : 07:28

  سلام.
  ببخشید از همکارهایی که رفتند مصاحبه میتونم بپرسم حدودا چندتا سوالا رو تو مصاحبه جواب ندادید؟
  اخه خیلی استرس دارم منتظر دعوت به مصاحبه هستم...
  اطلاعات سیاسیم خیلی پایین هست. میشه کمک کنید. یک دنیا تشکر از دوستانی که جواب بدن.
  خیلی استرس دارم

  [پاسخ]

 29. رامین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132253     زمان ارسال دیدگاه : 19:19

  سلام دوستان
  صبح که رفتیم اداره یکی از همکاراین خبر آورد همه بچه ها داغون و ناراحت شدن (کارد میزدی خونش در نمی امد) و همه استرس گرفته بودشون که این نامه چیه ،باید می دیدین که چه وضعی بود
  اینو نگفتم ما یک هفته هست که میریم کلاسهای بدو خدمت که ساعتهای 12 خبر امد که کلاسها تا اطلاع ثانویه لغو شده برای همین موضوع (نامه) ،این دستور از خود استانداری بود
  خدای خودت به دادمون برس ((دوستان همه دعا کنید این موضوع ختم بخیر بشه ))

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 23:14:

  شما از کدوم استانید غیرممکنه بعد از نظر و پاسخ به نامه نتیجه مشخص میشه نه قبلش فعلا که چیزی مشخص نیست لطفا آشوب نندازیدد

  [پاسخ]

  روزبه پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 23:24:

  ناقلا پس هم استانی ما هستی
  اخه کلاسهای ماهم لغو شد

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 00:44:

  به این زودی استانداری نامه زد .. یه حرفی بزن بگنجه

  [پاسخ]

  رامین پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 20:09:

  خوب سوال منم اینه که چرا بعداز یک هفته کلاس رفتن باید دیروز بگن از طرف استانداری لغو شده (دقیقا" هم این عنوان شد که بخاطر نداشتن مجوز)-در رابطه با حکم ها هم باید بگم من دو ماه پیش حکمم خورده و دریافتی هم داشتم اینکه دلیل نمیشه
  بعدشم من نمی خوام اشوب به پا کنم فقط میخوام بگم همه چیز امکان پذیره دوستان عزیز

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 11:01:

  به شما گفتن مجوز نداریم بگیریمتون کلاسا لغو ٬ بعد شما گفتید چشم خداحافظی کردین اومدین بیرون. . . . . . !!!!

  ....... پاسخ در تاريخ شهریور 5م, 1393 15:32:

  دوست عزیز جو رو به هم نریز تازه من امروز حکمم اومد اگه همچین چیزی بود حکم صادر نمیشد چهارم حکمم صادر شد

  [پاسخ]

 30. مصاحبه رفته میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 132248     زمان ارسال دیدگاه : 19:16

  من صبح امروززنگ زدم به آقای تهرانی ایشون فرمودند اصلاای نامه به استخدامی شماربط نداره و این نامه رییس مجلس به اختیارات رییس سازمان هست واستخدامی شماهیچ مشکلی نداره .مدیرسایت شماهم لطف کن با این خبرهای الکیت به بچه هااسترس نده

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ شهریور 4م, 1393 20:10:

  دوست عزیز شما به مسئله ی خودتون توجه کنید، ما کارمون رو در اعلام اخبار بلد هستیم.
  عنوان نامه زده شده «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»
  شما میفرمایید خیالتون راحت موضوع در مورد بدی آب و هواست !
  گاهاً خود را به خواب زدن و هوشیار نبودن خطرش بیشتر از هر چیزی هست.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 6م, 1393 14:58:

  دوباره میگم . بجا این حرفا بنظرتون چه مرجعی تو سازمان یا هرجای دولت درصدد پاسخ به این نامه درمدت یک هفته هست؟ که بریم ازونجا سوال کنیم

  [پاسخ]

1 298 299 300

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
استخدام شهرداری های کشور