اطلاعات بیشتر

استخدام پلیس افتخاری
چگونه پلیس افتخاری شویم ؟ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ آذر ۹۵: ارائه ساختار پلیس افتخاری تهران تا ۲ ماه آینده

با تصویب شورای شهر تهران به نیروی انتظامی فرصتی دوماهه داده شد تا طرح ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری برای حضور در محلات را به شورای شهر ارائه کند.
عبدالمقیم ناصحی رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح “تشکیل کمیته ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی شهر تهران” اظهار داشت: این طرح با هدف ایجاد تعامل بین نیروی انتظامی، شورای شهر تهران و شهرداری ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵: پلیس‌های افتخاری صاحب کارت و لباس متحدالشکل می‌شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل پلیس افتخاری کشور از بکارگیری و فعالیت۳۱ هزار پلیس افتخاری در تامین نظم و امنیت خبر داد و گفت: کشف ۳۰ تن مواد مخدر با همت این نیروها از جمله نتایج اجرای این طرح بوده است.

به گزارش ایسنا،سرهنگ “محمدرضا اکرمی” مدیرکل پلیس افتخاری کشور در جمع پلیس‌های افتخاری شهرستان های‌دامغان ، میامی و شاهرود و خانواده شهدا، ایثارگران و بازنشستگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، گفت: پلیس های افتخاری خیرین امنیت آفرین هستند و این عزیزان که با مشاغل و رتبه های علمی ،دینی و اخلاقی عالی به صورت افتخاری در تأمین نظم و امنیت مشارکت دارند تاکنون توانسته اند گام‌های بلند و موثری در راستای اهداف ناجا بردارند.

وی کشف ۳۰ تن موادمخدر با همکاری پلیس های افتخاری از زمان بکارگیری این نیروها تاکنون را از جمله نتایج همراهی موثر این افراد با ناجا عنوان کرد و گفت: پلیس افتخاری به دنبال افزایش مشارکت عمومی در جامعه است.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا ،تشکیل پلیس افتخاری را منبعث از قانون استخدامی ناجا و آئین نامه ستاد کل نیروهای مسلح دانست و افزود: طی جلسات مکرر و طرح‌های ارائه شده به زودی یک لباس متحدالشکل تهیه و همچنین کارت شناسایی واحد برای پلیس‌های افتخاری صادر خواهد شد.

سرهنگ اکرمی از حضور ۳۱ هزار پلیس افتخاری در سطح ناجا خبر داد و گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی هدیه ای نقدی به این افراد اهدا می شود.

این مسئول انتظامی با اعلام این خبر که پلیس های افتخاری نیز همانند کارکنان ناجا می توانند در دانشگاه های علمی کاربردی پلیس ادامه تحصیل دهند گفت: با برنامه ریزی های انجام شده جهت ارتقای سطح علمی پلیس های افتخاری، این عزیزان همانند پرسنل کادر می توانند در دانشگاه­های علمی کاربردی ناجا ثبت نام و از همه خدمات و تخفیف ویژه کارکنان استفاده کنند.


خبر ۲ اسفند ۹۴ :جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در همدان  (منبع : خبرگزاری فارس)

فرمانده انتظامی استان همدان از جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب بعد از ظهر امروز در جمع اعضای پلیس افتخاری، با بیان اینکه امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت مردم به دست می‎آید، اظهار کرد: امنیت زمینه توسعه و پیشرفت جامعه در تمام ابعاد آن را مهیا می‎کند.
وی با اشاره به جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان، گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه ۵۶ درصد این افراد دارای مدرک دیپلم بوده و بقیه نیز دارای تحصیلات دانشگاهی هستند، اضافه کرد: به طور حتم این افراد پلیس را در انجام بهتر و مأموریت‎ها کمک خواهند کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش از آمادگی کامل مجموعه انتظامی استان همدان در تأمین امنیت انتخابات مجلس و خبرگان رهبری سخن راند و اظهار کرد: تعداد ۹ هزار و ۳۰۰ نفر از اعضای سپاه، بسیج و مجموعه نیروی انتظامی و پلیس افتخاری در تامین امنیت و نظم شعب اخذ رأی فعال خواهند بود.
سردار مهدیان‎نسب با بیان اینکه تاکنون مورد خاصی در حوزه‎های انتخاباتی استان گزارش نشده است، گفت: این امر نشان از توجه به قانونمداری در این استان دارد.
وی در پایان سخنانش اظهار کرد: جلسات توجیهی با حضور مسئولان قضایی، سپاه، اداره اطلاعات و دیگر مسئولان ذیربط برگزار شده و شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در همدان مهیاست.


خبر ۲ اسفند ۹۴ : آماده به کار ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا از آماده به کاری ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  سرهنگ اکرمی در جمع اعضای پلیس افتخاری استان همدان گفت : اعضای پلیس افتخاری در دوسطح شکل گرفته که سطح یک آن افرادی هستند که پس از احراز صلاحیت آموزش های عمومی و تخصصی را فرا گرفته و حضور فیزیکی دارند.
این افراد علاوه بر پاداش معنوی با انگیزه شرعی و ملی بر اساس عملکردشان پاداش دریافت می کنند و دارای بیمه شناور هم هستند.
وی با بیان اینکه سطح دو پلیس افتخاری هیچ گونه محدودیتی ندارد و همه آحاد جامعه می توانند با هر سن و طبقه اجتماعی شرکت کنند افزود: این افراد کار فرهنگی انجام می دهند و حتی در محل کار و زندگی خود می توانند با پلیس ارتباط داشته باشند و اخبار و اطلاعات را اعلام کنند.
مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا گفت: اساس شکل گیری پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدام ناجا و بر پایه آیین نامه های ستاد کل نیروهای مسلح تدوین و به استان ها ارسال شده است.
وی افزود: تا کنون بیش از ۲۷ هزار نفر از افرادی که مراحل را گذرانده اند در معاونت نیروی انسانی استان ها آماده به کارگیری هستند.


خبر ۲۷ بهمن ۹۴ : مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است (منبع : خبرگزاری فارس)

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجوز ایجاد ستاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز فرماندهی پلیس می‌توانیم با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی ظرفیت امنیتی محلات را افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس: مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است/ اختصاص ۳ میلیارد تومان برای اجرای طرح
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مرتضی طلایی در دویست و سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره اجرای طرح پلیس افتخاری در پایتخت اظهار داشت: موفق شدیم با هماهنگی‌های لازم با پلیس مجوز ستاد پلیس افتخاری را بگیریم.
وی ادامه داد: شهرداری ۳ میلیارد تومان نیز بودجه برای اجرای پلیس افتخاری در تهران اختصاص داده است که با همکاری‌های لازم با پلیس می‌توانیم این طرح را اجرایی کنیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی در قالب پلیس افتخاری و همینطور هماهنگی‌هایی که با مرکز فرماندهی پلیس صورت گرفته است می‌توانیم امنیت محلات را افزایش دهیم


خبر ۲۴ بهمن ۹۴ :‌صدور احکام عضویت ۲۷ هزار پلیس افتخاری در کشور (منبع :‌خبرگزاری نسیم آنلاین)

 مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با اشاره به جذب بیش از ۵۰ هزار پلیس افتخاری و صدور احکام عضویت برای ۲۷ هزار نفر از آن‌ها، گفت: اربعین، ظرفیت مناسبی برای به‌کارگیری پلیس‌های افتخاری در استان ایلام است.
به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ محمد رضا اکرمی در نشست استانی پلیس های افتخاری در ایلام اظهار داشت: پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدامی نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفته و یک پلیس مردمی است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به استناد قانون استخدامی ناجا از بین آحاد مردم برای ارتقای احساس امنیت، استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، اقدام به جذب و آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی در قالب پلیس افتخاری کرده است.
مدیر کل پلیس افتخاری ناجا گفت: پلیس افتخاری شامل افرادی می‌شود که داوطلبانه حاضر به همکاری با نیروی انتظامی شده‌اند و ناجا این افراد را سازماندهی و به آنان آموزش می‌دهد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ هزار نفر به عنوان پلیس افتخاری جذب شده اند، اظهارداشت: تاکنون اسامی ۲۷ هزار پلیس افتخاری پس از طی مراحل گزینش و فراگیری آموزش های لازم در سامانه اطلاعاتی ناجا ثبت و احکام عضویت آن ها صادر شده است.
سرهنگ اکرمی با بیان این که در ابتدا، پلیس های افتخاری احراز صلاحیت می شوند، گفت: پلیس های افتخاری از میان افراد مورد اعتماد جامعه جذب می شوند که پس از آموزش تخصصی و عمومی در ماموریت های اجتماعی به کارگیری می شوند.
رئیس پلیس افتخاری ناجا با اشاره به اینکه پلیس افتخاری نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌تواند، ایفا کند گفت: استان ایلام از ظرفیت های مناسبی برای به کارگیری پلیس های افتخاری برخوردار است که نمونه بارز آن، اربعین حسینی است.
پلیس افتخاری ، ظرفیت جامعه محور پلیس است
سردار “علی دولتی” فرمانده انتظامی استان ایلام در این همایش گفت: پلیس افتخاری، ظرفیتی اجتماعی است که ادامه دهنده رویکرد جامعه محوری پلیس را نشان می دهد.
وی استفاده از ظرفیت های اجتماعی در سطح جامعه را هدف اصلی اجرایی شدن طرح پلیس افتخاری عنوان و تاکید کرد: رویکرد اصلی این پلیس، فرهنگی و اجتماعی است و می توان با برنامه ریزی و استفاده مناسب از این پلیس در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، بهره گرفت.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با آموزش های مناسب می توان از این ظرفیت عظیم در بخش های مختلف ناجا استفاده کرد.
سردار دولتی با تاکید بر این که آموزش در پرونده کاری کارکنان پلیس افتخاری ثبت و ضبط می شود، گفت: استان ایلام ظرفیت های خوبی برای استفاده و جذب پلیس های افتخاری دارد.


خبر ۲۳ دی ۹۴ : به كارگيري ۲ هزار پليس افتخاري در انتظامي گلستان (منبع : پایگاه خبری پلیس)

فرمانده انتظامي استان از جذب ۲ هزار پليس افتخاري در انتظامي گلستان خبر داد و گفت: با همكاري اين مجموعه آمار سرقت و تصادف كاهش يافته است.
سردار “سيدمحمود ميرفيضي” در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر اظهار داشت: رويكرد ناجا جامعه محوري است و ضرورت دارد براي افزايش اعتماد به پليس و ارتقاء امنيت در جامعه تلاش كنيم؛ كه اين كار جز با همكاري و مشاركت مردم ميسر نخواهد شد.
وي گفت: هم اكنون دو هزار پليس افتخاري جذب نيروي انتظامي گلستان شده اند كه از اين تعداد يك هزار و ۳۸۰ نفر، شامل ۹۱۲ مرد و ۴۶۸ زن آموزش هاي لازم را پشت سر گذاشته اند.
ميرفيضي تصريح كرد: بيشتر داوطلبان پليس افتخاري در استان در اموري مانند پليس آگاهي، امنيت عمومي، مبارزه با موادمخدر و معاونت اجتماعي به كار گرفته شده اند.
رئيس پليس گلستان با بيان اينكه افراد آموزش ديده به طور رسمي به عنوان پليس افتخاري جذب ناجا مي‌شوند، افزود:‌ البته اين جذب به معناي استخدام افراد در نيروي انتظامي نيست و به آنها جز تشويقي هيچ دستمزدي تعلق نمي گيرد؛ اما در زمان استخدام و جذب نيرو در ناجا، با توجه به تجربه اي كه كسب كرده‌اند در اولويت قرار مي گيرند.
وي ادامه داد: استفاده از پليس هاي افتخاري سبب كاهش برخي آمارها در بخش هاي مختلف انتظامي استان شده است؛ به طور مثال اضافه شدن پليس هاي داوطلب اعم از زن و مرد به مراكز مشاوره ناجا، سبب شده است كه بيش از ۷۰ درصد پرونده هاي ارجاعي به اين مركز به صلح و سازش ختم شود.
ميرفيضي افزود:‌ همچنين حضور پليس هاي داوطلب در كنار ماموران ناجا، آمار سرقت و تصادف در استان را به طور چشمگيري كاهش داده است.
فرمانده انتظامي استان با اشاره به اين كه مسئوليت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي تنها مختص نيروهاي پليس نيست و نيازمند مشاركت همگاني مردم و داوطلبان است، گفت: دستگاه‌هاي انتظامي نمي توانند بدون مشاركت مردم در برخورد با آسيب‌هاي اجتماعي از جمله اعتياد و موادمخدر موفق عمل كنند.
وي گفت: ‌در واقع مخاطب اصلي برنامه هاي پيشگيري از جرم، مردم هستند و به همين دليل طراحي و تدوين برنامه هاي پيشگيرانه بدون مشاركت آن‌ها امكان پذير نيست.
سردار ميرفيضي ،پليس جامعه‌محور را لازمه حفظ تحكيم روابط پليس با مردم عنوان كرد و افزود:‌ حمايت از طرح پليس داوطلب، در مواردي خاص چون مهاجرپذيري و حاشيه نشيني در استان بسيار ضروري به نظر مي رسد و بايد با جلب اعتماد مردم براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي اقدام كرد.
فرمانده انتظامي استان گلستان در پايان با اشاره به نزديك شدن به ايام انتخابات بر نقش پليس افتخاري در روزهاي انتخابات تاكيد كرد و گفت: با نزديك شدن به روزهاي تبليغات نامزدها، وجود پليس داوطلب و يا افتخاري در كنار كاركنان نيروي انتظامي براي برقراري نظم و امنيت بسيار ضروري است.


خبر ۹ دی ۹۴ : جذب ۵۰ هزار پلیس افتخاری (منبع : خبرگزاری مهر)

سخنگوی نیروی انتظامی کشور گفت: در بررسی‌های صورت گرفته، سالانه در کشور هر معتاد به‌طور میانگین ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید منتظر المهدی پیش از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در زنجان با اشاره به آسیب‌شناسی اجتماعی انجام شده توسط ناجا، اظهار کرد: بر اساس آمار، «خشونت» اولین آسیب در بخش آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور گزارش شده است و اعتیاد و طلاق هم مورد آسیب‌شناسی قرار گرفته و در اولویت‌های بعدی قرار دارند.
وی اظهار کرد: هرچند در جامعه فعلی، آسیب‌های اجتماعی بسیار متنوع بوده و همانند گذشته تک‌بعدی نیست ولی در این راستا، پیشگیری و جلوگیری از وقوع جرم در همه ابعاد آن باید مورد توجه قرار گیرد.
۷۰ درصد پرونده‌های مراکز مشاوره ناجا منجر به سازش می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به فعالیت مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های سراسر کشور گفت: ۷۰ درصد پرونده‌های ارجاع شده به این مراکز، منجر به سازش می‌شود.
منتظر المهدی ضمن بیان اینکه پدیده‌ها و آسیب‌ها در جامعه تک‌بعدی و مثل گذشته نیست و عوامل بسیاری در بروز آن دخیل هستند، تصریح کرد: در این راستا باید برای حل این مشکلات موجود، همه افراد و دستگاه‌ها پای‌کار بیایند.
وی بر لزوم توجه به آموزه‌های قرآنی در جامعه تأکید کرد و افزود: روح معنوی و قرآنی اگر در جامعه حاکم شود بزه‌ها کاهش و در این میان آموزش در دوران ابتدایی بسیار اثرگذار است.
حضور پررنگ جوانان در فضای مجازی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی همچنین به حضور جوانان در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این امر یک آسیب است و راه‌های مقابله با آن به علت حجم بالای این شبکه‌ها باید مدیریت و رصد شود و به‌هرحال فضا ایده آل و حقیقی نیست و باید مواظبت کنیم.
منتظر المهدی با بیان اینکه بیشترین جرائم صورت گرفته در فضای مجازی، کلاهبرداری مالی است، افزود: مردم باید آگاهی خود را تقویت کنند تا در دام شیادان قرار نگیرند.
وی با اشاره به اینکه، اعتیاد دغدغه همه مسئولان است، تصریح کرد: در گذشته مواد مخدر مرهمی برای التیام دردها بود ولی امروز مرهمی برای رفع خلأ عاطفی به شمار می‌رود که البته به‌هیچ‌وجه این نگاه مورد تائید نیست.
هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، ۲۰۰ میلیون نفر در دنیا در حدود ۱۵ سال سن، معتاد هستند و مواد مصرف می‌کنند درحالی‌که این تعداد در ایران دو میلیون نفر است.
منتظر المهدی تصریح کرد: هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود که درمجموع ۷۵ میلیون بزه توسط معتادان انجام می‌شود.
وی افزود: ۵۰ درصد سرقت‌ها در کشور توسط معتادان انجام می‌شود و سالیانه یک‌میلیون سلول مغزی معتادان که می‌توانند در عرصه علم مؤثر باشند از بین می‌رود.
تقدیم ۴۰۰۰ شهید توسط نیروی انتظامی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی یادآور شد: جمع‌آوری معتادان نیاز به مراکز خاص دارد که در این خصوص، پلیس ایستگاه آخر است و خانواده به‌عنوان مؤلفه مهم در پیشگیری نقش بسیار اساسی دارد و بعد از خانواده نیز مدارس و مراکز آموزشی می‌تواند در امر پیشگیری از اعتیاد مؤثر واقع شوند.
منتظر المهدی افزود: پلیس در بحث مقابله با ورود مواد مخدر به کشور، چهار هزار شهید و ۱۲ هزار مجروح را به‌نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
وی با بیان اینکه در دنیا کشوری نتوانسته ورود مواد مخدر به کشور و اعتیاد را به صفر برساند، افزود: خوشبختانه پلیس ایران در بحث پیشگیری، اقدامات خوبی را انجام داده است.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی در خاتمه به جذب پلیس افتخاری در کشور هم اشاره داشت و افزود: این طرح یک سرمایه اجتماعی است که تاکنون ۵۰ هزار نفر جذب شدند و ۳۰۰ هزار نفر هم جذب خواهند شد که در این میان استقبال بانوان خوب بوده است.


خبر ۱ آذر ۹۴: نیروی انتظامی هرمزگان پلیس افتخاری جذب می کند (منبع: خبرگزاری ایرنا)
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: این نیرو با هدف مشارکت دادن قشرهای مختلف مردم در تامین امنیت و حفظ و گسترش آن در جامعه ، اقدام به جذب پلیس افتخاری در استان می کند.
به گزارش شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ’علی دستور’ افزود: افراد برای جذب در این طرح باید تابع جمهوری اسلامی و اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه داشته باشند و از سلامت و توانایی جسمی و روانی نیز برخوردار باشند.
وی بیان داشت: اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشتن سوء پیشینه کیفری ، مدرک تحصیلی سوم راهنمایی برای جذب عمومی و دیپلم برای سطح یک ، عضو نبودن در حزب ها و طرفداری نکردن از گروه ها و جریان های سیاسی ، داشتن سن ۱۵ سال به بالا و پایبندی به قانون و نظام از دیگر شرایط جذب افراد در این طرح است.
وی بیان داشت: بسیجیان ، بازنشستگان نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح ، ایثارگران و فرزندان آنان ، فرزندان کارکنان و بازنشستگان ناجا و سایر نیروهای مسلح ، اعضای پیشکسوتان جهاد و شهادت سازمان بسیج ، شاغلان دستگاه های لشکری و کشوری در اولویت جذب این طرح هستند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان ادامه داد: پلیس افتخاری می تواند در اداره پلیس آگاهی ، پلیس راهور ، پیشگیری ، اطلاعات و امنیت عمومی ، مبارزه با مواد مخدر ، فتا ، یگان ویژه ، فرماندهی مرزبانی و معاونت اجتماعی مشغول به خدمت باشد.
وی گفت: دادن پاداش نقدی و غیرنقدی ، برخورداری از اولویت استخدام در ناجا (سطح ۱) ، شرکت در برنامه ها و اردوهای فرهنگی ورزشی و زیارتی (سطح ۱)، به کارگیری کارکنان وظیفه دارای حداقل یکسال سابقه پلیس افتخاری در محل سکونت ، اهدای لوح تقدیر به اعضای پلیس افتخاری کارآمد در مناسبت های مختلف، تقدیر از فرزندان ممتاز اعضاء پلیس افتخاری(سطح ۱) ، استفاده از امکانات دارالقرآن برای اعضای خانواده آنها، و صدور گواهی همکاری پلیس افتخاری برای استخدام توسط یگان از امتیازی های پلس افتخاری است است.
این مسئول ابرازداشت:: پلیس افتخاری شامل تمامی شهروندانی می شود که به صورت داوطلبانه و در مقطع زمانی خاص ، مطابق موازین و شیوه نامه های مصوب با ناجا همکاری می نمایند.
وی ادامه داد: امنیت یک تولید اجتماعی است که میزان بلوغ و احساس مسئولیت و مشارکت جامعه و همچنین بهره گیری از توان مردم و استفاده از ظرفیت های آنان در توسعه امنیت داخلی همواره مورد تاکید است.


خبر ۲۰ مرداد ۹۴: جذب ۳۰۰ هزار نفر پليس افتخاري تاپایان سال (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان: معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی کشور از جذب ۳۰۰ هزار نفر پليس افتخاري تاپایان سال خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری میزان، سردار محمد تقی عصار با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای برنامه پیوستن پلیس افتخاری به ناجا، صلاحیت ۲۵ هزار نفر تایید شده است، افزود: نیروی انتظامی در نظر دارد تا پایان امسال ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری جذب کند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به وضعیت امنیتی برخی از کشورهای همسایه برای ارتقا امنیت و کنترل بیشتر مرزها توسط نیروی انتظامی از تکنیک ها و تاکتیک های نظامی نوین به کار گرفته شده است.

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان های پلیس جهانی، نظم و امنیت در ایران در ردیف بهترین هاست، افزود: این امر ، حاصل تلاش پلیس و همکاری موثر مردم با پلیس است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۰

  کد دیدگاه : 1379175

  ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین را به تمام شیعیان ان حضرت تسلیت عرض می نمایم .با توجه به اینکه ایام محرم وهفته ناجا با هم است تدابیری بیندیشید که پلیس افتخاری با فرم لباس جدید ویک تیکه در کنار ماموران ناجا هم افزایی داشته باشند.بیشتر برادران از این کاوری که داده اند گلمندندوان را نمی پوشند وموضوع دیگر کارت شناسایی ومسایل دیگر که عالیجنابان بهتر از من می دانند.با تشکر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۲

  کد دیدگاه : 1377697

  برادرا بسیجی باشی خیلیی بهتر از پلیس افتخاری چون پلیس افتخاری هیچ پایه اساسی نداره مشغول درستی هم نداره تأسف داره خیلیی برای من که عمرم سه سال گذاشتم مجانی این سایت هیچ مشغولی نگاه نمیکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۳

  کد دیدگاه : 1367393

  چی شد پس.منحل شد سکوت علامت رضاست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۵۹

   کد دیدگاه : 1367482

   دوست عزیز واقعا شما در این طرح دنبال چی هستید؟ بخدا هیچی توش نیست، من که توضیح کامل دادم که دو سال تو کلانتری گشت زنی کردم آخرش هیچی به هیچی. یه طرحی بود که اومد از افراد داوطلب که عشق نظام دارن بطور مجانی کار بکشه. دوست داشتن بیان، نداشتنم نیان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۳۳

    کد دیدگاه : 1374205

    دوست عزیز شما به چه امیدی امدی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۲

  کد دیدگاه : 1363599

  مدیر کل پلیس افتخاری ناجا تشکیل پلیس افتخاری را منبعث از قانون استخدامی ناجا وایین نامه ستاد کل نیروهای مسلح دانست وافزود طی جلسات مکرر وطرح های اریه شده به زودی یک لباس متحد الشکل تهیه وهمچنین کارت شناسایی واحد برای پلیس های افتخاری صادر خواهد شد.ودر جای دیگر مسولین فرمودند بکارگیری پلیس های افتخاری به منزله استخدام در ناجا نبوده بلکه با توجه به نوع همکاری از تسهیلات وامتیازاتی برخوردار می گردند.ما بالاخره متوجه نشدیم که چی شد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۵۶

   کد دیدگاه : 1363913

   دوست عزیز
   من سه ساله عضو هستم
   از روز اول که ثبت نام کردم قرار بود همون وقت لباس و کارت به ما بدن ٬ ولی هیچی ندادن
   پلیس های افتخاری به اندازه یک درصد ٬ نسبت به سربازها ارزش و امتیاز دارن
   پلیس افتخاری فقط علافی هست چون سه ساله مسئولین فقط حرف میزنن و شعار میدن
   پلیس های افتخاری هیچ وقت نظامی نیستند و فقط در موارد نیاز ازشون استفاده میکنن ٬ البته بدون حقوق و مزایا و هیچ امکاناتی
   پلیس های افتخاری هیچ گونه رابطه استخدامی با ناجا ندارند
   پلیس افتخاری یک طرح توخالی و پوچ می باشد
   باتشکر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۳۸

    کد دیدگاه : 1365116

    دقیقا حرف شما رو تایید میکنم، واقعا طرح پوچ و تو خالی هست که هیچ ارزشی نداره. کوچکترین احترامی برات قایل نیستن. بعنوان نظامی نمیشناسنت، هیچ پشتیبانی نداری و در یک کلام بچه دو ساله آدم حسابت نمیکنه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۳

  کد دیدگاه : 1360045

  بنده حوالی دو سال در کلانتری بعنوان پلیس افتخاری کار کردم، همیشه هم با ماشین گشت بودم. بیشتر اوقات رانندگی میکردم، البته کادری های تقریبا خوبی داشتیم. منم بنا به خاطرات خدمت سربازی و امید به استخدام رفتم پلیس افتخاری شدم اما خب با اینکه دو سال شبا گشت زدم اینهمه سارق و معتاد و… گرفتم متاسفانه حتی یک ریال بهم ندادند. یه جلیقه مسخره دادند که انداختم کنار و خودم لباس پلنگی می پوشیدم وگرنه با اون لباس تو گشت بچه دو ساله هم ازت حساب نمیبرد چه برسه خلافکار و دزد و افراد جسور! در هر حال الان چند ماهی هست دیگه نمیرم چون هیچ مزایایی نداره، خدای نکرده کوچکترین آسیبی بهت وارد شه کسی جوابگو نیست. خلافکار تو دادگاه بگه این زد زیر گوشم دادگاه پشتت نیست و حتی برات حکم صادر میکنه! تقریبا تمام کادری های کلانتری های دیگه شما رو بعنوان همکار قبول ندارن. البته من اسپری و دستبند تحویل میگرفتم اما خب سلاح بطور رسمی تحویلم نمی شد. حداقل کاری که میتونستن کنن این بود که افراد حوالی 40 سال و جوان رو با مدرک دیپلم و بالاتر بطور قراردادی یا روزمزد مثل شرکت استخدام میکردن با لباس مشابه کادر و نصب علایم و درجه و کارت شناسایی تا هم بعنوان همکار تو ناجا بشناسنت و هم مردم ازت حساب ببرن هم تجهیزاتی مثل سلاح تحویلت باشه. حالا گروهبان تازه خدمت 1.500 میگیره به افتخاری ماهی 700 میدادن با کار سبکتر و مزایا و بیمه. هی… چی بگم که درد و دل طولانیه! اگه میخواستن به ما بها بدن پس کی بره فلان میلیارد پول بالا بکشه؟ این مملکت چقدر پول و سرمایه داره و کجاها مصرف و خورده میشه و جوونای بیچاره دست به دامن کارای بی نتیجه ای مثل پلیس افتخاری میشن که با جون و اعتبار و آبروشون بازی میکنن تا عده ای راحت دزدی و اختلاس کنن! در کل به افرادی که متقاضی هستن توصیه میکنم نرن چون باید بی احترامی سربازا، کادر، و الی الخصوص مردم رو تحمل کنن که ناگهان میگن شما؟ به شما چه؟ شما چکاره ای؟ پلیس افتخاری چیه؟ اگه ماموری پس کارت شناسایی و لباس و اسلحت کو و نداشتن حامی و پشتیبان و حقوق رو تحمل کنند. من آنچه شرط بلاغ است گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال. موفق باشید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۵۰

   کد دیدگاه : 1361565

   دقیقا وکاملا درسته ما همه مسخره شده ایم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۰

  کد دیدگاه : 1357661

  چند روز پیش از تلویزیون اخبار پخش شد که تمام فرماندهان ناجا جلسه گذاشتند ودر مورد ناجا همایش داشتند خدا کند در این همایش در مورد پلیس افتخاری نیز تصمیماتی اتخاذ شده باشد بعد از گذشت سه سال .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۲۷

   کد دیدگاه : 1360168

   دوستان عزیز
   بنده نیز سه سال است که عضو پلیس افتخاری هستم
   پلیس افتخاری هیچ وقت به عنوان یک نیروی نظامی محسوب نمیشود
   حتی در حکم عضویت اینطور نوشته شده است:
   ” پلیس های افتخاری هیچ گونه رابطه استخدامی با ناجا ندارند”
   فقط پلیس های افتخاری طبق یگان خدمتی٬ ازشون استفاده میشه
   دوستان بیخودی دلتون رو خوش نکنید تا آخر عمر هم این وضعیت باقی می ماند
   افسران کادری ناجا همون روز اول به من گفتن که این طرح آینده ای ندارد و بهتره دنبال یه شغل آزاد باشم
   امیدوارم مطالبم مفید باشند
   اگه سوالی بود در خدمتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مدافع حرم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۱:۴۸

  کد دیدگاه : 1355640

  با سلام خداوکیلی در ساختمان پلیس افتخاری چه میگذرد این همه جوان بلاتکلیفن هیچ کس جوابشونو نمیده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۲

  کد دیدگاه : 1351809

  (بسمه تعالی)

  با سلام و احترام خدمت شما عزیزان در عرصه نظم امنیت
  عرضم به حضور مسئول این نیروی با ارزش پلیس افتخاری که واقعا فی سبیل‌الله برای ناجا خدمت میکنند برسانم که بنده یک پلیس افتخاری تمام وقت هستم که در خدمت نیروی انتظامی میباشم و سطح تحصیلاتم فوق دیپلم.و دانشجوی کارشناسی می‌باشم و دو سال است سابقه خدمت در نیروی پلیس افتخاری (سطح یک) دارم. و به عشق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنم که قسمتم شده در این جایگاه مقدس خدمت خالصانه ی برای نظام اسلامی بکنم. با اجازه شما بنده یک نظر دارم برای این نیرو. از دوستانی که دسترسی دارند به مسئول عزیز پلیس افتخاری خواهش میکنم پیام منو حتماً به مسئول عزیز ابلاغ کنید.نظرم این است که (پلیس افتخاری)اگر تغییر وضعیت و (نام) میشد خیلی برای جوانان بیکار تحصیل کرده و علاقه‌مند ارزش داشت و اشتغال برای خیلی از جوانان ایجاد میشد با حقوق کم باشه ولی اشتغال ایجاد بشه همه دوستان راضی هستن.
  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند سال پیش (پاسدار افتخاری) داشت ولی الان تبدیلش کرده به (بسیجی ویژه) حقوق و مزایا برایشان در نظر گرفته شده و چندان که مزایاشون مثل نیروی رسمی نیست ولی اشتغال براشون ایجاد شده.از طرف همه دوستان پلیس افتخاری از شما مسئول عزیز پلیس افتخاری ناجا خواهشمندیم در این نیرو اشتغال برای ماها ایجاد کنید.ماها جوانان تحصیل کرده هستیم و به شوق خدمت صادقانه قدم در این نیروی با ارزش گذاشته ایم.با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۲۱

   کد دیدگاه : 1352217

   سلام برادر.پیشنهادتون خیلی عالیه.ایشاله مسولین محترم ناجا این متن روبخونندواین کاررو درهفته ناجااجرایی کنند.یاعلی.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری 10

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۴

  کد دیدگاه : 1349656

  این پلیس افتخاری حقا ونصافا یک طرح ضربتی ویژه بود.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابراهیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۰

  کد دیدگاه : 1345044

  با اهدا سلام
  جهت همکاری پاره وقت نیازمند جذب دو عزیز بازنشسته ناجا،با درجه سرهنگ به بالا فقط از تهران میباشم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۴

  کد دیدگاه : 1341503

  آیا با وجود خودرو سمند شخصی خود میتوانم در بخش گشت نامحسوس با پلیس راه استان خود همکاری نزدیک داشته باشم ، آیا این امکان وجود دارد ؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری 10

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۸

   کد دیدگاه : 1343096

   برادر بعد سه سال جواب سلام مارا هم نمی دهند .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۳۷

   کد دیدگاه : 1343809

   اره داداش چرا نمیتونی ولی ببریش قسمت آگهی یا کلانتری بهتر بیشتر ثواب داره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری 10

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۰:۴۳

   کد دیدگاه : 1345967

   وضعیت چه جوری همه مسخره شدیم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۴۶

  کد دیدگاه : 1341496

  خیلی دوست دارم در حفظ نظم و مقررات در بخش پلیس راه ناجا کمک کنم ، البته چند دفعه ب قرارگاه پلیس راه استان رجوع کردم حتی با وجود داشتن خودرو شخصی خودم برای کمک رسانی در گشت نامحسوس اقدام کردم اما متاسفانه قبول نکردن ؛

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۷

  کد دیدگاه : 1341490

  دوستان پلیس افتخاری تهران خبری از این طرح ندارن ما که واقعا خسته شدیم از بس صبر کردیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۳۷

  کد دیدگاه : 1340802

  سلام.خواهشا جواب بدین.
  میشه خودمون با هزینه خودمون لباس بخریم.چون واقعا کسی نمیدونه ما پلیس افتخاری هستیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری 10

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۰

  کد دیدگاه : 1339988

  مسولین محترم ناجا چرا در سال 1396دیگه از پلیس افتخاری خبری نیست.ضرب المثل جالبی است که می گه یا بکش یا دانه ده یا از قفس ازاد کن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۴۱

  کد دیدگاه : 1333708

  برای کشتی ای که عازم هیچ بندری نیست باد موافق معنا ندارد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۳:۲۱

   کد دیدگاه : 1339539

   بله دیگه بعد سه سال جوابمو گرفتم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری 10

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۳

  کد دیدگاه : 1328962

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت غیور مردان عرصه نظم وامنیت .سه سال ازوضعیت نابسامان پلیس های افتخاری می گذرد که همچنان بدون تکلیف مانده اند که حتی یک دست لباس فرم وکارت شناسایی هم ندارند.واقعا چرا ناجا طرحی را اجرا کرد که هیچ زیر ساختی ندارد.می گویند مثل بسیج در سپاه است برادران بسیجی هم لباس دارند هم کارت شناسایی دارند هم حقوق اما پلیس افتخاری هیچی .هرچه زودتر باید رسیدگی شود.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری 10

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۱:۲۰

   کد دیدگاه : 1332554

   برادر اگر می خواستند وضعیت را مشخص کنند تا حالا درست شده بود

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۵:۲۹

    کد دیدگاه : 1340859

    کجا بسیج حقوق داره

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پلیس افتخاری 10

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۰:۳۱

     کد دیدگاه : 1342609

     منظورم بسیجی ویژه است برادر

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۰۱:۳۲

     کد دیدگاه : 1348355

     پلیس افتخاری طرحی جالب بود ولی به خاطرها پیوست

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۴۳

   کد دیدگاه : 1347211

   لطفا از چیزی ک خبردارید اظهارنظر کنید،بسیج هیچ حقوقی نداره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۱:۳۸

    کد دیدگاه : 1359546

    چرا برادر داره،بسیجی ویژه حقوق داره

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ندا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۴۳

   کد دیدگاه : 1347212

   لطفا از چیزی ک خبردارید اظهارنظر کنید،بسیج هیچ حقوقی نداره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هستی کیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۱

  کد دیدگاه : 1326510

  ببخشید الانم نیرو جذب میکنن برای ثبت نام

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...