اطلاعات بیشتر

استخدام پلیس افتخاری
چگونه پلیس افتخاری شویم ؟ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ آذر ۹۵: ارائه ساختار پلیس افتخاری تهران تا ۲ ماه آینده

با تصویب شورای شهر تهران به نیروی انتظامی فرصتی دوماهه داده شد تا طرح ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری برای حضور در محلات را به شورای شهر ارائه کند.
عبدالمقیم ناصحی رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح “تشکیل کمیته ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی شهر تهران” اظهار داشت: این طرح با هدف ایجاد تعامل بین نیروی انتظامی، شورای شهر تهران و شهرداری ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵: پلیس‌های افتخاری صاحب کارت و لباس متحدالشکل می‌شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل پلیس افتخاری کشور از بکارگیری و فعالیت۳۱ هزار پلیس افتخاری در تامین نظم و امنیت خبر داد و گفت: کشف ۳۰ تن مواد مخدر با همت این نیروها از جمله نتایج اجرای این طرح بوده است.

به گزارش ایسنا،سرهنگ “محمدرضا اکرمی” مدیرکل پلیس افتخاری کشور در جمع پلیس‌های افتخاری شهرستان های‌دامغان ، میامی و شاهرود و خانواده شهدا، ایثارگران و بازنشستگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، گفت: پلیس های افتخاری خیرین امنیت آفرین هستند و این عزیزان که با مشاغل و رتبه های علمی ،دینی و اخلاقی عالی به صورت افتخاری در تأمین نظم و امنیت مشارکت دارند تاکنون توانسته اند گام‌های بلند و موثری در راستای اهداف ناجا بردارند.

وی کشف ۳۰ تن موادمخدر با همکاری پلیس های افتخاری از زمان بکارگیری این نیروها تاکنون را از جمله نتایج همراهی موثر این افراد با ناجا عنوان کرد و گفت: پلیس افتخاری به دنبال افزایش مشارکت عمومی در جامعه است.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا ،تشکیل پلیس افتخاری را منبعث از قانون استخدامی ناجا و آئین نامه ستاد کل نیروهای مسلح دانست و افزود: طی جلسات مکرر و طرح‌های ارائه شده به زودی یک لباس متحدالشکل تهیه و همچنین کارت شناسایی واحد برای پلیس‌های افتخاری صادر خواهد شد.

سرهنگ اکرمی از حضور ۳۱ هزار پلیس افتخاری در سطح ناجا خبر داد و گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی هدیه ای نقدی به این افراد اهدا می شود.

این مسئول انتظامی با اعلام این خبر که پلیس های افتخاری نیز همانند کارکنان ناجا می توانند در دانشگاه های علمی کاربردی پلیس ادامه تحصیل دهند گفت: با برنامه ریزی های انجام شده جهت ارتقای سطح علمی پلیس های افتخاری، این عزیزان همانند پرسنل کادر می توانند در دانشگاه­های علمی کاربردی ناجا ثبت نام و از همه خدمات و تخفیف ویژه کارکنان استفاده کنند.


خبر ۲ اسفند ۹۴ :جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در همدان  (منبع : خبرگزاری فارس)

فرمانده انتظامی استان همدان از جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب بعد از ظهر امروز در جمع اعضای پلیس افتخاری، با بیان اینکه امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت مردم به دست می‎آید، اظهار کرد: امنیت زمینه توسعه و پیشرفت جامعه در تمام ابعاد آن را مهیا می‎کند.
وی با اشاره به جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان، گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه ۵۶ درصد این افراد دارای مدرک دیپلم بوده و بقیه نیز دارای تحصیلات دانشگاهی هستند، اضافه کرد: به طور حتم این افراد پلیس را در انجام بهتر و مأموریت‎ها کمک خواهند کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش از آمادگی کامل مجموعه انتظامی استان همدان در تأمین امنیت انتخابات مجلس و خبرگان رهبری سخن راند و اظهار کرد: تعداد ۹ هزار و ۳۰۰ نفر از اعضای سپاه، بسیج و مجموعه نیروی انتظامی و پلیس افتخاری در تامین امنیت و نظم شعب اخذ رأی فعال خواهند بود.
سردار مهدیان‎نسب با بیان اینکه تاکنون مورد خاصی در حوزه‎های انتخاباتی استان گزارش نشده است، گفت: این امر نشان از توجه به قانونمداری در این استان دارد.
وی در پایان سخنانش اظهار کرد: جلسات توجیهی با حضور مسئولان قضایی، سپاه، اداره اطلاعات و دیگر مسئولان ذیربط برگزار شده و شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در همدان مهیاست.


خبر ۲ اسفند ۹۴ : آماده به کار ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا از آماده به کاری ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  سرهنگ اکرمی در جمع اعضای پلیس افتخاری استان همدان گفت : اعضای پلیس افتخاری در دوسطح شکل گرفته که سطح یک آن افرادی هستند که پس از احراز صلاحیت آموزش های عمومی و تخصصی را فرا گرفته و حضور فیزیکی دارند.
این افراد علاوه بر پاداش معنوی با انگیزه شرعی و ملی بر اساس عملکردشان پاداش دریافت می کنند و دارای بیمه شناور هم هستند.
وی با بیان اینکه سطح دو پلیس افتخاری هیچ گونه محدودیتی ندارد و همه آحاد جامعه می توانند با هر سن و طبقه اجتماعی شرکت کنند افزود: این افراد کار فرهنگی انجام می دهند و حتی در محل کار و زندگی خود می توانند با پلیس ارتباط داشته باشند و اخبار و اطلاعات را اعلام کنند.
مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا گفت: اساس شکل گیری پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدام ناجا و بر پایه آیین نامه های ستاد کل نیروهای مسلح تدوین و به استان ها ارسال شده است.
وی افزود: تا کنون بیش از ۲۷ هزار نفر از افرادی که مراحل را گذرانده اند در معاونت نیروی انسانی استان ها آماده به کارگیری هستند.


خبر ۲۷ بهمن ۹۴ : مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است (منبع : خبرگزاری فارس)

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجوز ایجاد ستاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز فرماندهی پلیس می‌توانیم با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی ظرفیت امنیتی محلات را افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس: مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است/ اختصاص ۳ میلیارد تومان برای اجرای طرح
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مرتضی طلایی در دویست و سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره اجرای طرح پلیس افتخاری در پایتخت اظهار داشت: موفق شدیم با هماهنگی‌های لازم با پلیس مجوز ستاد پلیس افتخاری را بگیریم.
وی ادامه داد: شهرداری ۳ میلیارد تومان نیز بودجه برای اجرای پلیس افتخاری در تهران اختصاص داده است که با همکاری‌های لازم با پلیس می‌توانیم این طرح را اجرایی کنیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی در قالب پلیس افتخاری و همینطور هماهنگی‌هایی که با مرکز فرماندهی پلیس صورت گرفته است می‌توانیم امنیت محلات را افزایش دهیم


خبر ۲۴ بهمن ۹۴ :‌صدور احکام عضویت ۲۷ هزار پلیس افتخاری در کشور (منبع :‌خبرگزاری نسیم آنلاین)

 مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با اشاره به جذب بیش از ۵۰ هزار پلیس افتخاری و صدور احکام عضویت برای ۲۷ هزار نفر از آن‌ها، گفت: اربعین، ظرفیت مناسبی برای به‌کارگیری پلیس‌های افتخاری در استان ایلام است.
به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ محمد رضا اکرمی در نشست استانی پلیس های افتخاری در ایلام اظهار داشت: پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدامی نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفته و یک پلیس مردمی است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به استناد قانون استخدامی ناجا از بین آحاد مردم برای ارتقای احساس امنیت، استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، اقدام به جذب و آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی در قالب پلیس افتخاری کرده است.
مدیر کل پلیس افتخاری ناجا گفت: پلیس افتخاری شامل افرادی می‌شود که داوطلبانه حاضر به همکاری با نیروی انتظامی شده‌اند و ناجا این افراد را سازماندهی و به آنان آموزش می‌دهد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ هزار نفر به عنوان پلیس افتخاری جذب شده اند، اظهارداشت: تاکنون اسامی ۲۷ هزار پلیس افتخاری پس از طی مراحل گزینش و فراگیری آموزش های لازم در سامانه اطلاعاتی ناجا ثبت و احکام عضویت آن ها صادر شده است.
سرهنگ اکرمی با بیان این که در ابتدا، پلیس های افتخاری احراز صلاحیت می شوند، گفت: پلیس های افتخاری از میان افراد مورد اعتماد جامعه جذب می شوند که پس از آموزش تخصصی و عمومی در ماموریت های اجتماعی به کارگیری می شوند.
رئیس پلیس افتخاری ناجا با اشاره به اینکه پلیس افتخاری نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌تواند، ایفا کند گفت: استان ایلام از ظرفیت های مناسبی برای به کارگیری پلیس های افتخاری برخوردار است که نمونه بارز آن، اربعین حسینی است.
پلیس افتخاری ، ظرفیت جامعه محور پلیس است
سردار “علی دولتی” فرمانده انتظامی استان ایلام در این همایش گفت: پلیس افتخاری، ظرفیتی اجتماعی است که ادامه دهنده رویکرد جامعه محوری پلیس را نشان می دهد.
وی استفاده از ظرفیت های اجتماعی در سطح جامعه را هدف اصلی اجرایی شدن طرح پلیس افتخاری عنوان و تاکید کرد: رویکرد اصلی این پلیس، فرهنگی و اجتماعی است و می توان با برنامه ریزی و استفاده مناسب از این پلیس در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، بهره گرفت.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با آموزش های مناسب می توان از این ظرفیت عظیم در بخش های مختلف ناجا استفاده کرد.
سردار دولتی با تاکید بر این که آموزش در پرونده کاری کارکنان پلیس افتخاری ثبت و ضبط می شود، گفت: استان ایلام ظرفیت های خوبی برای استفاده و جذب پلیس های افتخاری دارد.


خبر ۲۳ دی ۹۴ : به كارگيري ۲ هزار پليس افتخاري در انتظامي گلستان (منبع : پایگاه خبری پلیس)

فرمانده انتظامي استان از جذب ۲ هزار پليس افتخاري در انتظامي گلستان خبر داد و گفت: با همكاري اين مجموعه آمار سرقت و تصادف كاهش يافته است.
سردار “سيدمحمود ميرفيضي” در گفت ‌و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر اظهار داشت: رويكرد ناجا جامعه محوري است و ضرورت دارد براي افزايش اعتماد به پليس و ارتقاء امنيت در جامعه تلاش كنيم؛ كه اين كار جز با همكاري و مشاركت مردم ميسر نخواهد شد.
وي گفت: هم اكنون دو هزار پليس افتخاري جذب نيروي انتظامي گلستان شده اند كه از اين تعداد يك هزار و ۳۸۰ نفر، شامل ۹۱۲ مرد و ۴۶۸ زن آموزش هاي لازم را پشت سر گذاشته اند.
ميرفيضي تصريح كرد: بيشتر داوطلبان پليس افتخاري در استان در اموري مانند پليس آگاهي، امنيت عمومي، مبارزه با موادمخدر و معاونت اجتماعي به كار گرفته شده اند.
رئيس پليس گلستان با بيان اينكه افراد آموزش ديده به طور رسمي به عنوان پليس افتخاري جذب ناجا مي‌شوند، افزود:‌ البته اين جذب به معناي استخدام افراد در نيروي انتظامي نيست و به آنها جز تشويقي هيچ دستمزدي تعلق نمي گيرد؛ اما در زمان استخدام و جذب نيرو در ناجا، با توجه به تجربه اي كه كسب كرده‌اند در اولويت قرار مي گيرند.
وي ادامه داد: استفاده از پليس هاي افتخاري سبب كاهش برخي آمارها در بخش هاي مختلف انتظامي استان شده است؛ به طور مثال اضافه شدن پليس هاي داوطلب اعم از زن و مرد به مراكز مشاوره ناجا، سبب شده است كه بيش از ۷۰ درصد پرونده هاي ارجاعي به اين مركز به صلح و سازش ختم شود.
ميرفيضي افزود:‌ همچنين حضور پليس هاي داوطلب در كنار ماموران ناجا، آمار سرقت و تصادف در استان را به طور چشمگيري كاهش داده است.
فرمانده انتظامي استان با اشاره به اين كه مسئوليت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي تنها مختص نيروهاي پليس نيست و نيازمند مشاركت همگاني مردم و داوطلبان است، گفت: دستگاه‌هاي انتظامي نمي توانند بدون مشاركت مردم در برخورد با آسيب‌هاي اجتماعي از جمله اعتياد و موادمخدر موفق عمل كنند.
وي گفت: ‌در واقع مخاطب اصلي برنامه هاي پيشگيري از جرم، مردم هستند و به همين دليل طراحي و تدوين برنامه هاي پيشگيرانه بدون مشاركت آن‌ها امكان پذير نيست.
سردار ميرفيضي ،پليس جامعه‌محور را لازمه حفظ تحكيم روابط پليس با مردم عنوان كرد و افزود:‌ حمايت از طرح پليس داوطلب، در مواردي خاص چون مهاجرپذيري و حاشيه نشيني در استان بسيار ضروري به نظر مي رسد و بايد با جلب اعتماد مردم براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي اقدام كرد.
فرمانده انتظامي استان گلستان در پايان با اشاره به نزديك شدن به ايام انتخابات بر نقش پليس افتخاري در روزهاي انتخابات تاكيد كرد و گفت: با نزديك شدن به روزهاي تبليغات نامزدها، وجود پليس داوطلب و يا افتخاري در كنار كاركنان نيروي انتظامي براي برقراري نظم و امنيت بسيار ضروري است.


خبر ۹ دی ۹۴ : جذب ۵۰ هزار پلیس افتخاری (منبع : خبرگزاری مهر)

سخنگوی نیروی انتظامی کشور گفت: در بررسی‌های صورت گرفته، سالانه در کشور هر معتاد به‌طور میانگین ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید منتظر المهدی پیش از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در زنجان با اشاره به آسیب‌شناسی اجتماعی انجام شده توسط ناجا، اظهار کرد: بر اساس آمار، «خشونت» اولین آسیب در بخش آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور گزارش شده است و اعتیاد و طلاق هم مورد آسیب‌شناسی قرار گرفته و در اولویت‌های بعدی قرار دارند.
وی اظهار کرد: هرچند در جامعه فعلی، آسیب‌های اجتماعی بسیار متنوع بوده و همانند گذشته تک‌بعدی نیست ولی در این راستا، پیشگیری و جلوگیری از وقوع جرم در همه ابعاد آن باید مورد توجه قرار گیرد.
۷۰ درصد پرونده‌های مراکز مشاوره ناجا منجر به سازش می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به فعالیت مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های سراسر کشور گفت: ۷۰ درصد پرونده‌های ارجاع شده به این مراکز، منجر به سازش می‌شود.
منتظر المهدی ضمن بیان اینکه پدیده‌ها و آسیب‌ها در جامعه تک‌بعدی و مثل گذشته نیست و عوامل بسیاری در بروز آن دخیل هستند، تصریح کرد: در این راستا باید برای حل این مشکلات موجود، همه افراد و دستگاه‌ها پای‌کار بیایند.
وی بر لزوم توجه به آموزه‌های قرآنی در جامعه تأکید کرد و افزود: روح معنوی و قرآنی اگر در جامعه حاکم شود بزه‌ها کاهش و در این میان آموزش در دوران ابتدایی بسیار اثرگذار است.
حضور پررنگ جوانان در فضای مجازی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی همچنین به حضور جوانان در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این امر یک آسیب است و راه‌های مقابله با آن به علت حجم بالای این شبکه‌ها باید مدیریت و رصد شود و به‌هرحال فضا ایده آل و حقیقی نیست و باید مواظبت کنیم.
منتظر المهدی با بیان اینکه بیشترین جرائم صورت گرفته در فضای مجازی، کلاهبرداری مالی است، افزود: مردم باید آگاهی خود را تقویت کنند تا در دام شیادان قرار نگیرند.
وی با اشاره به اینکه، اعتیاد دغدغه همه مسئولان است، تصریح کرد: در گذشته مواد مخدر مرهمی برای التیام دردها بود ولی امروز مرهمی برای رفع خلأ عاطفی به شمار می‌رود که البته به‌هیچ‌وجه این نگاه مورد تائید نیست.
هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، ۲۰۰ میلیون نفر در دنیا در حدود ۱۵ سال سن، معتاد هستند و مواد مصرف می‌کنند درحالی‌که این تعداد در ایران دو میلیون نفر است.
منتظر المهدی تصریح کرد: هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود که درمجموع ۷۵ میلیون بزه توسط معتادان انجام می‌شود.
وی افزود: ۵۰ درصد سرقت‌ها در کشور توسط معتادان انجام می‌شود و سالیانه یک‌میلیون سلول مغزی معتادان که می‌توانند در عرصه علم مؤثر باشند از بین می‌رود.
تقدیم ۴۰۰۰ شهید توسط نیروی انتظامی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی یادآور شد: جمع‌آوری معتادان نیاز به مراکز خاص دارد که در این خصوص، پلیس ایستگاه آخر است و خانواده به‌عنوان مؤلفه مهم در پیشگیری نقش بسیار اساسی دارد و بعد از خانواده نیز مدارس و مراکز آموزشی می‌تواند در امر پیشگیری از اعتیاد مؤثر واقع شوند.
منتظر المهدی افزود: پلیس در بحث مقابله با ورود مواد مخدر به کشور، چهار هزار شهید و ۱۲ هزار مجروح را به‌نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
وی با بیان اینکه در دنیا کشوری نتوانسته ورود مواد مخدر به کشور و اعتیاد را به صفر برساند، افزود: خوشبختانه پلیس ایران در بحث پیشگیری، اقدامات خوبی را انجام داده است.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی در خاتمه به جذب پلیس افتخاری در کشور هم اشاره داشت و افزود: این طرح یک سرمایه اجتماعی است که تاکنون ۵۰ هزار نفر جذب شدند و ۳۰۰ هزار نفر هم جذب خواهند شد که در این میان استقبال بانوان خوب بوده است.


خبر ۱ آذر ۹۴: نیروی انتظامی هرمزگان پلیس افتخاری جذب می کند (منبع: خبرگزاری ایرنا)
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: این نیرو با هدف مشارکت دادن قشرهای مختلف مردم در تامین امنیت و حفظ و گسترش آن در جامعه ، اقدام به جذب پلیس افتخاری در استان می کند.
به گزارش شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ’علی دستور’ افزود: افراد برای جذب در این طرح باید تابع جمهوری اسلامی و اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه داشته باشند و از سلامت و توانایی جسمی و روانی نیز برخوردار باشند.
وی بیان داشت: اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشتن سوء پیشینه کیفری ، مدرک تحصیلی سوم راهنمایی برای جذب عمومی و دیپلم برای سطح یک ، عضو نبودن در حزب ها و طرفداری نکردن از گروه ها و جریان های سیاسی ، داشتن سن ۱۵ سال به بالا و پایبندی به قانون و نظام از دیگر شرایط جذب افراد در این طرح است.
وی بیان داشت: بسیجیان ، بازنشستگان نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح ، ایثارگران و فرزندان آنان ، فرزندان کارکنان و بازنشستگان ناجا و سایر نیروهای مسلح ، اعضای پیشکسوتان جهاد و شهادت سازمان بسیج ، شاغلان دستگاه های لشکری و کشوری در اولویت جذب این طرح هستند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان ادامه داد: پلیس افتخاری می تواند در اداره پلیس آگاهی ، پلیس راهور ، پیشگیری ، اطلاعات و امنیت عمومی ، مبارزه با مواد مخدر ، فتا ، یگان ویژه ، فرماندهی مرزبانی و معاونت اجتماعی مشغول به خدمت باشد.
وی گفت: دادن پاداش نقدی و غیرنقدی ، برخورداری از اولویت استخدام در ناجا (سطح ۱) ، شرکت در برنامه ها و اردوهای فرهنگی ورزشی و زیارتی (سطح ۱)، به کارگیری کارکنان وظیفه دارای حداقل یکسال سابقه پلیس افتخاری در محل سکونت ، اهدای لوح تقدیر به اعضای پلیس افتخاری کارآمد در مناسبت های مختلف، تقدیر از فرزندان ممتاز اعضاء پلیس افتخاری(سطح ۱) ، استفاده از امکانات دارالقرآن برای اعضای خانواده آنها، و صدور گواهی همکاری پلیس افتخاری برای استخدام توسط یگان از امتیازی های پلس افتخاری است است.
این مسئول ابرازداشت:: پلیس افتخاری شامل تمامی شهروندانی می شود که به صورت داوطلبانه و در مقطع زمانی خاص ، مطابق موازین و شیوه نامه های مصوب با ناجا همکاری می نمایند.
وی ادامه داد: امنیت یک تولید اجتماعی است که میزان بلوغ و احساس مسئولیت و مشارکت جامعه و همچنین بهره گیری از توان مردم و استفاده از ظرفیت های آنان در توسعه امنیت داخلی همواره مورد تاکید است.


خبر ۲۰ مرداد ۹۴: جذب ۳۰۰ هزار نفر پليس افتخاري تاپایان سال (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان: معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی کشور از جذب ۳۰۰ هزار نفر پليس افتخاري تاپایان سال خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری میزان، سردار محمد تقی عصار با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای برنامه پیوستن پلیس افتخاری به ناجا، صلاحیت ۲۵ هزار نفر تایید شده است، افزود: نیروی انتظامی در نظر دارد تا پایان امسال ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری جذب کند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به وضعیت امنیتی برخی از کشورهای همسایه برای ارتقا امنیت و کنترل بیشتر مرزها توسط نیروی انتظامی از تکنیک ها و تاکتیک های نظامی نوین به کار گرفته شده است.

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان های پلیس جهانی، نظم و امنیت در ایران در ردیف بهترین هاست، افزود: این امر ، حاصل تلاش پلیس و همکاری موثر مردم با پلیس است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۷

  کد دیدگاه : 1263799

  سلام مسعول محترم پلیس افتخاری چرا در سال اشتغال که شعار میدن برای این بچه های پلیس افتخاری کاری انجام نمیدین واقعان تأسف داره چرا کار یکسره نمیکنید کلان ای نیرو را جم کنید حداقل کسی که سه سال داره 24ساعته مثل کادر کار میکنه تکلیف خودشو بدونه بیشتر این بچه ها زن و بچه دار هستند مسعول محترم که حقوق میگیری به فکر این بچه ها نیستی حتا به بچه هایی که دارن کار میکنیم از بوجه کلانتری هم چیزی نمیدن تا حداقل پول رفت و آمد خودرا از جیب ندن تأسف داره واقعا مسعول اگر نمی توانید لطف کنید این نیرو را منحل کنید تا همه بچه‌ها از این بیشتر علاف این کار نش مسعول

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۶

  کد دیدگاه : 1255179

  سلام من میخوام عضو پلیس افتخاری بشم باید چیکار کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی محمودی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۹

  کد دیدگاه : 1252762

  سلام برادران تبعه افغانی هم میتونن اشتراک کنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۷

   کد دیدگاه : 1253299

   یعنی چه؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۴۳

  کد دیدگاه : 1252539

  دل را ز شرار عشق سوزاند علی(ع)، یک عمر غریب شهر خود ماند علی(ع)
  وقتی که شکافت فرق او در محراب، گفتند مگر نماز می خواند علی(ع)
  ⚫شهادت مولای متقیان علی (ع) تسلیت باد⚫

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۲۶

  کد دیدگاه : 1252417

  برادری که نوشتی مطالعه کن 2سال برای سن استخدامی گذاشتن اینو میدونم کمه بسیجی فعال هم باشی همین مزیت راداری دوبرابر باید حساب کنن چون آگهی که تو سه استان زدند اکثرا مشکل بچه ها سنیه به جمع ودیگررفقا هم فکر کن شدایطش جوری زده که باید به موازات مدرکت جذب بشی هرکسی پس از فار غ اتحصیای دنبال جاهای دیگری فوری که نمیاد تونظام مطمنا سنش با رمان فارغ اتحصیلیش نمیخوره .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۸:۳۹

   کد دیدگاه : 1252611

   سلام دنبال پول وشغل در پلیس افتخاری نباشید چون پول استخدام وحقوق نداره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۴۷

    کد دیدگاه : 1254164

    خیلی جالبه .میشه تو.ضیح بدید این طرح با چه زیر ساخی تشکیل شده که هیچ مزایایی نداره حتی یک کارت شناسایی.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۹:۵۸

     کد دیدگاه : 1256015

     واقعا که.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۱

  کد دیدگاه : 1251648

  حقوق به برادران نمی دهند لباس وکارت شناسایی هم نداریم .طلبکار هم هستند .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۳

  کد دیدگاه : 1246889

  سلام به مسعول محترم یک فکری برای ما پلیس افتخاری بکنید یا کار ما رو مشخص کنید یا اینکه پلیس افتخاری را منحل کنید بعد از سه سال مسخره شده این کار بچه ها رو سر کار گذاشتن گذاشتین مسعول محترم فکری بکن ده بار عکس دادیم برای کارت شناسایی اونم نزدیک عید بود اونم سر کاری بود راستی یک فکری برای خرید خدمت در نیروی انتظامی بکن این همه خرج بعد از.نوه ماه میگین باطل شده بخاطر بوجه تأسف داره واقعا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : صرفا جهت اطلاع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۱۱

   کد دیدگاه : 1250718

   واقعا تا سف داره.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۵۴

  کد دیدگاه : 1244483

  با سلام خدمت شما.اینجانب پلیس افتخاری. توی ماموریت مریض شدم و دفترچه خدمات درمانی هم ندارم.و هیچ مسول یا فرماندهی هم زیر بار نمیره بعد خدا خوشش میاد من برم آزاد خودمو درمان کنم با این که تو ماموریت مریض شدم؟ بخدا یه فکری برای پلیسهای افتخاری کنید.افتخاری کار میکنیم و هیچ (مزایایی) نداریم باید به پلیس افتخاری بیشتر رسیدگی کنند.حالا این رو باید نگم ولی چون فکرش کردم خیلی ناراحت شدم نه برای خودم برای همه دوستان عزیز پلیس افتخاری.تو کلانتری برای همه پرسنل(سبد کالا)دادن بجز پلیسهای افتخاری که دارن افتخاری برای ناجا زحمت می‌کشن.پلیسهای افتخاری خیلیاش متاهل هستن و… یکی به گوش مسول تشکیل این طرح برسونه که به داد این قشر برسید به پلیس افتخاری رسیدگی نمیشه (مشکلات پلیس افتخاری عبارت است)(۱_ فاقد بیمه درمانی(۲_ فاقد پاداش/حقوق/(۳_بومی تقسیم کردن پلیسهای افتخاری در کلانتری محل ممکنه مشکل برای شخص مربوطه به وجود بیاره!(۴_ فاقد کارت شناسایی برای شناسایی فرد مربوطه در ماموریتها(۵_ فاقد لباس فرم برای شناسایی پلیس بودن فرد. و در آخر(۶_ تکلیف پلیس افتخاریهایی که سنشون بالاتر از سن شرایط استخدام است معلوم کنید.چون خیلیا که میان در پلیس افتخاری جذب میشن به امید استخدام در ناجا است .به امید حل شدن تمام مشکلات پلیس افتخاری.با تشکر (نویسنده پلیس افتخاری)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیدرازانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۸:۴۵

  کد دیدگاه : 1241719

  سلام من لیسانس حقوق دارم آیا میتونم عضو بشم حمیدرازانی لرستان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۵

  کد دیدگاه : 1240660

  سلام به برادران پلیس افتخاری برای سه استان فارس.مرکزی وایلام سهمیه استخدامی اومده وقتی مراجعه می کنی براشون تازه بسیجی فعال با اهمیت تراست تا پلیس افتخاری که برای خودشون وتو ساز مان خودشون کارکردن تازه نکردن افتخاریها راکه چهارسال براشون تقریبا داره کارمیکنه دو برابر کارکردشون ببرن رو سنشون خوب کسی که افتخاری حتما لسیجی فعال بوده که تونسته افتخاری بشه همان مرتیا را اونجام داشته دیگه چه منتیه پلیس افتخاری باید دوبرابر کارکردیش به سنش اضافه واز هر چیز دست وپا گیر معاف باشه چون مجانی کار کرده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۰:۵۴

   کد دیدگاه : 1240914

   سلام دوست مطالعه کنید الان هم پلیس افتخاری که باشی برای استخدام ۲ سال به سن داوطلب اضافه میشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : افتخاری پلیس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۴

  کد دیدگاه : 1239364

  بچه‌ها ی تهران پلیس افتخاری کار میکنند یا نه؟ دیگه کسی نمیره یا کار میکنند خبر جدید کسی داره بچه ما شهرستانها اطلاع بده ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد امیری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۲۸

  کد دیدگاه : 1238349

  استخدام نیروی انتظامی در استان های فارس – مرکزی – ایلام شروع شد

  ✳️ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان متعهد استخدام می کند.

  -توجه: هرچند که تلاش ما در مجموعه ایران استخدام بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدام نیروی انتظامی در استان ها است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه پیگیر باشید.

  جهت مشاهده شرایط استخدام هر استان اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۷

  کد دیدگاه : 1237456

  ما همه ده تا بودیم از دوستانمون تمامش رفتن بیرون من تنها مندم منم میخوام بیام بیرون بدرد نمی‌خوره بریم سره بدبختیمون که اینجا هیچ کاری برامون نمیکنن تو سر خورم شدیم مسخرمونم میکنن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۴

  کد دیدگاه : 1237149

  تو این سال که سال اشتغاله اگه فکری به حال ما نشه دیگه ارزشی نداره مثل بسیج میمونه فقط تو موارد خواص ما بکار گیری میکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۹

  کد دیدگاه : 1236943

  من که دیگه قید پلیس افتخاری را زدم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۰

  کد دیدگاه : 1235869

  برادراگه کسی حقوق بگیره وبیمه داشته باشه حق استخدامی براش ایجادمیشه حتی این سنوات کارکرد بعدا باید از سن استخدامیش کم بشه اینام خلاف این راعمل میکنن چون اصلن دنبال استخدامی نیستند ما کنار خودمون ادم داریم 55سالشه این راچه جوری میخان استخدام کنن اگه کسی میدونه بگه ماهم بفهمیم دوستان عزیز.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۷

  کد دیدگاه : 1235590

  درخصوص استخدام پلیس افتخاری یه فکری هم به حال دهه شصتیا بکنن شرایط سنی گذاشتن که به درد فارغ التحصیلان جدید میخوره مگه ما چه گناهی داریم واقعا نیازمند کار هستیم تو روخدا به گوش مسوولین برسونید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۲۹

  کد دیدگاه : 1229255

  همکاران گرامی پلیس های افتخاری اگر کسی میدونه سه شنبه نهم درمورد طرح پلیس افتخاری که امید داده وگفته درست میشه الکی نیست اطلاع رسانی یاخود کسی نوشته خودش بهتر معرفی کنه.طاعات وعبادات مورد قبول درگاه حق.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۱۹

   کد دیدگاه : 1231104

   آقا این یک طرح مردمی مثل بسیجی فعال که هیچ حق وحق قی نداره درکنارش پاسداراجداگانه استخدام میشن وتکلیفشون مشخص واون بسیجیهاهم کارت دارن وبرای افتخاریها هم دارن کارت میزنن وهرروز هم به قدیما اضافه وقدیمیا میرن دیگه دنبال چیش میگردین خود مسولای طرح هم که اولش گفتند استخدامی نداره اگه کسی این قصد داره نیروی انتظامی جداگزینش داره.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پلیس افتخاری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۲:۵۵

    کد دیدگاه : 1232251

    سلام دوست عزیز.چرا سطح یک و سطح دو جدا گانه است؟ و چرا استخدامش همیشه نیست؟ و چرا فرمانده کل پلیس افتخاری ناجا ،تشکیل پلیس افتخاری را منبعث از قانون استخدامی ناجا و آئین نامه ستاد کل نیروهای مسلح دانست و فرمودنداگر این افراد توانایی و استعداد خوبی از خود نشان دهند امکان جذب آنها در نیروی انتظامی وجود دارد.و باید به این نتیجه رسید که مسولان عزیز این طرح منتظرن ببینم پلیس افتخاری چه جوابی میده.و جوابش این است که امروزه تو این زندگی سخت و بیکاری هیچ که بدون حقوق کار نمی‌کنه و نخواهد کرد.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : لیس افتخاری

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۲:۴۲

     کد دیدگاه : 1234148

     برادرعزیزمون واقعیت راگفتن متاسفانه حداقل حقوق هم به بچه ها نمیدن

     پاسخ دهید
  • نویسنده : م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۸:۴۷

   کد دیدگاه : 1239071

   سلام با شرایط حاکم در ایران وترور بعداز سی و چند سال درایران اینده نگر باشید. بخدا روزی میاد که باید ازهمین پلیس های افتخاری کمک بخواهیم تا دیر نشده ساماندهی کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۲

  کد دیدگاه : 1226714

  سلام دوستان و بزرگواران صبر کنید ان‌شاءالله به قوه‌ی الهی همه چیز درست میشه مسولان این طرح شما رو الکی جذب نکردن.این طرح سخت در حال اجراست و درست میشه دوستان صبر پیشه کنید و امیدتون به خدا باشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۳۰

   کد دیدگاه : 1226911

   سلام دوست عزیز اگه خبری دارید لطفا به ماهم بگو باتشکر فراوان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۳۳

    کد دیدگاه : 1228172

    برادر سه سال فعال کار می کنیم نمی دانی این هم سر کاری است.

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...