امروز دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴
همکاری در فروش فایل

جذب پلیس افتخاری در سال ۹۵

استخدام پلیس افتخاری در سال ۹۴
چگونه پلیس افتخاری شویم ؟ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ آذر ۹۵: ارائه ساختار پلیس افتخاری تهران تا ۲ ماه آینده

با تصویب شورای شهر تهران به نیروی انتظامی فرصتی دوماهه داده شد تا طرح ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری برای حضور در محلات را به شورای شهر ارائه کند.
عبدالمقیم ناصحی رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح “تشکیل کمیته ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی شهر تهران” اظهار داشت: این طرح با هدف ایجاد تعامل بین نیروی انتظامی، شورای شهر تهران و شهرداری ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مهر ۹۵: پلیس‌های افتخاری صاحب کارت و لباس متحدالشکل می‌شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل پلیس افتخاری کشور از بکارگیری و فعالیت۳۱ هزار پلیس افتخاری در تامین نظم و امنیت خبر داد و گفت: کشف ۳۰ تن مواد مخدر با همت این نیروها از جمله نتایج اجرای این طرح بوده است.

به گزارش ایسنا،سرهنگ “محمدرضا اکرمی” مدیرکل پلیس افتخاری کشور در جمع پلیس‌های افتخاری شهرستان های‌دامغان ، میامی و شاهرود و خانواده شهدا، ایثارگران و بازنشستگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، گفت: پلیس های افتخاری خیرین امنیت آفرین هستند و این عزیزان که با مشاغل و رتبه های علمی ،دینی و اخلاقی عالی به صورت افتخاری در تأمین نظم و امنیت مشارکت دارند تاکنون توانسته اند گام‌های بلند و موثری در راستای اهداف ناجا بردارند.

وی کشف ۳۰ تن موادمخدر با همکاری پلیس های افتخاری از زمان بکارگیری این نیروها تاکنون را از جمله نتایج همراهی موثر این افراد با ناجا عنوان کرد و گفت: پلیس افتخاری به دنبال افزایش مشارکت عمومی در جامعه است.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا ،تشکیل پلیس افتخاری را منبعث از قانون استخدامی ناجا و آئین نامه ستاد کل نیروهای مسلح دانست و افزود: طی جلسات مکرر و طرح‌های ارائه شده به زودی یک لباس متحدالشکل تهیه و همچنین کارت شناسایی واحد برای پلیس‌های افتخاری صادر خواهد شد.

سرهنگ اکرمی از حضور ۳۱ هزار پلیس افتخاری در سطح ناجا خبر داد و گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی هدیه ای نقدی به این افراد اهدا می شود.

این مسئول انتظامی با اعلام این خبر که پلیس های افتخاری نیز همانند کارکنان ناجا می توانند در دانشگاه های علمی کاربردی پلیس ادامه تحصیل دهند گفت: با برنامه ریزی های انجام شده جهت ارتقای سطح علمی پلیس های افتخاری، این عزیزان همانند پرسنل کادر می توانند در دانشگاه­های علمی کاربردی ناجا ثبت نام و از همه خدمات و تخفیف ویژه کارکنان استفاده کنند.


خبر ۲ اسفند ۹۴ :جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در همدان  (منبع : خبرگزاری فارس)

فرمانده انتظامی استان همدان از جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب بعد از ظهر امروز در جمع اعضای پلیس افتخاری، با بیان اینکه امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت مردم به دست می‎آید، اظهار کرد: امنیت زمینه توسعه و پیشرفت جامعه در تمام ابعاد آن را مهیا می‎کند.
وی با اشاره به جذب یک‎هزار و ۴۵۰ پلیس افتخاری در سطح استان، گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است.
فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه ۵۶ درصد این افراد دارای مدرک دیپلم بوده و بقیه نیز دارای تحصیلات دانشگاهی هستند، اضافه کرد: به طور حتم این افراد پلیس را در انجام بهتر و مأموریت‎ها کمک خواهند کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش از آمادگی کامل مجموعه انتظامی استان همدان در تأمین امنیت انتخابات مجلس و خبرگان رهبری سخن راند و اظهار کرد: تعداد ۹ هزار و ۳۰۰ نفر از اعضای سپاه، بسیج و مجموعه نیروی انتظامی و پلیس افتخاری در تامین امنیت و نظم شعب اخذ رأی فعال خواهند بود.
سردار مهدیان‎نسب با بیان اینکه تاکنون مورد خاصی در حوزه‎های انتخاباتی استان گزارش نشده است، گفت: این امر نشان از توجه به قانونمداری در این استان دارد.
وی در پایان سخنانش اظهار کرد: جلسات توجیهی با حضور مسئولان قضایی، سپاه، اداره اطلاعات و دیگر مسئولان ذیربط برگزار شده و شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در همدان مهیاست.


خبر ۲ اسفند ۹۴ : آماده به کار ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا از آماده به کاری ۲۷ هزار پلیس افتخاری در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  سرهنگ اکرمی در جمع اعضای پلیس افتخاری استان همدان گفت : اعضای پلیس افتخاری در دوسطح شکل گرفته که سطح یک آن افرادی هستند که پس از احراز صلاحیت آموزش های عمومی و تخصصی را فرا گرفته و حضور فیزیکی دارند.
این افراد علاوه بر پاداش معنوی با انگیزه شرعی و ملی بر اساس عملکردشان پاداش دریافت می کنند و دارای بیمه شناور هم هستند.
وی با بیان اینکه سطح دو پلیس افتخاری هیچ گونه محدودیتی ندارد و همه آحاد جامعه می توانند با هر سن و طبقه اجتماعی شرکت کنند افزود: این افراد کار فرهنگی انجام می دهند و حتی در محل کار و زندگی خود می توانند با پلیس ارتباط داشته باشند و اخبار و اطلاعات را اعلام کنند.
مدیر کل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی ناجا گفت: اساس شکل گیری پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدام ناجا و بر پایه آیین نامه های ستاد کل نیروهای مسلح تدوین و به استان ها ارسال شده است.
وی افزود: تا کنون بیش از ۲۷ هزار نفر از افرادی که مراحل را گذرانده اند در معاونت نیروی انسانی استان ها آماده به کارگیری هستند.


خبر ۲۷ بهمن ۹۴ : مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است (منبع : خبرگزاری فارس)

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجوز ایجاد ستاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز فرماندهی پلیس می‌توانیم با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی ظرفیت امنیتی محلات را افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس: مجوز ایجاد پلیس افتخاری در تهران گرفته شده است/ اختصاص ۳ میلیارد تومان برای اجرای طرح
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مرتضی طلایی در دویست و سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره اجرای طرح پلیس افتخاری در پایتخت اظهار داشت: موفق شدیم با هماهنگی‌های لازم با پلیس مجوز ستاد پلیس افتخاری را بگیریم.
وی ادامه داد: شهرداری ۳ میلیارد تومان نیز بودجه برای اجرای پلیس افتخاری در تهران اختصاص داده است که با همکاری‌های لازم با پلیس می‌توانیم این طرح را اجرایی کنیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی در قالب پلیس افتخاری و همینطور هماهنگی‌هایی که با مرکز فرماندهی پلیس صورت گرفته است می‌توانیم امنیت محلات را افزایش دهیم


خبر ۲۴ بهمن ۹۴ :‌صدور احکام عضویت ۲۷ هزار پلیس افتخاری در کشور (منبع :‌خبرگزاری نسیم آنلاین)

 مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با اشاره به جذب بیش از ۵۰ هزار پلیس افتخاری و صدور احکام عضویت برای ۲۷ هزار نفر از آن‌ها، گفت: اربعین، ظرفیت مناسبی برای به‌کارگیری پلیس‌های افتخاری در استان ایلام است.
به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ محمد رضا اکرمی در نشست استانی پلیس های افتخاری در ایلام اظهار داشت: پلیس افتخاری بر اساس قانون استخدامی نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفته و یک پلیس مردمی است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به استناد قانون استخدامی ناجا از بین آحاد مردم برای ارتقای احساس امنیت، استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، اقدام به جذب و آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی در قالب پلیس افتخاری کرده است.
مدیر کل پلیس افتخاری ناجا گفت: پلیس افتخاری شامل افرادی می‌شود که داوطلبانه حاضر به همکاری با نیروی انتظامی شده‌اند و ناجا این افراد را سازماندهی و به آنان آموزش می‌دهد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ هزار نفر به عنوان پلیس افتخاری جذب شده اند، اظهارداشت: تاکنون اسامی ۲۷ هزار پلیس افتخاری پس از طی مراحل گزینش و فراگیری آموزش های لازم در سامانه اطلاعاتی ناجا ثبت و احکام عضویت آن ها صادر شده است.
سرهنگ اکرمی با بیان این که در ابتدا، پلیس های افتخاری احراز صلاحیت می شوند، گفت: پلیس های افتخاری از میان افراد مورد اعتماد جامعه جذب می شوند که پس از آموزش تخصصی و عمومی در ماموریت های اجتماعی به کارگیری می شوند.
رئیس پلیس افتخاری ناجا با اشاره به اینکه پلیس افتخاری نقش مهمی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌تواند، ایفا کند گفت: استان ایلام از ظرفیت های مناسبی برای به کارگیری پلیس های افتخاری برخوردار است که نمونه بارز آن، اربعین حسینی است.
پلیس افتخاری ، ظرفیت جامعه محور پلیس است
سردار “علی دولتی” فرمانده انتظامی استان ایلام در این همایش گفت: پلیس افتخاری، ظرفیتی اجتماعی است که ادامه دهنده رویکرد جامعه محوری پلیس را نشان می دهد.
وی استفاده از ظرفیت های اجتماعی در سطح جامعه را هدف اصلی اجرایی شدن طرح پلیس افتخاری عنوان و تاکید کرد: رویکرد اصلی این پلیس، فرهنگی و اجتماعی است و می توان با برنامه ریزی و استفاده مناسب از این پلیس در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، بهره گرفت.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با آموزش های مناسب می توان از این ظرفیت عظیم در بخش های مختلف ناجا استفاده کرد.
سردار دولتی با تاکید بر این که آموزش در پرونده کاری کارکنان پلیس افتخاری ثبت و ضبط می شود، گفت: استان ایلام ظرفیت های خوبی برای استفاده و جذب پلیس های افتخاری دارد.


خبر ۲۳ دی ۹۴ : به کارگیری ۲ هزار پلیس افتخاری در انتظامی گلستان (منبع : پایگاه خبری پلیس)

فرمانده انتظامی استان از جذب ۲ هزار پلیس افتخاری در انتظامی گلستان خبر داد و گفت: با همکاری این مجموعه آمار سرقت و تصادف کاهش یافته است.
سردار “سیدمحمود میرفیضی” در گفت ‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر اظهار داشت: رویکرد ناجا جامعه محوری است و ضرورت دارد برای افزایش اعتماد به پلیس و ارتقاء امنیت در جامعه تلاش کنیم؛ که این کار جز با همکاری و مشارکت مردم میسر نخواهد شد.
وی گفت: هم اکنون دو هزار پلیس افتخاری جذب نیروی انتظامی گلستان شده اند که از این تعداد یک هزار و ۳۸۰ نفر، شامل ۹۱۲ مرد و ۴۶۸ زن آموزش های لازم را پشت سر گذاشته اند.
میرفیضی تصریح کرد: بیشتر داوطلبان پلیس افتخاری در استان در اموری مانند پلیس آگاهی، امنیت عمومی، مبارزه با موادمخدر و معاونت اجتماعی به کار گرفته شده اند.
رئیس پلیس گلستان با بیان اینکه افراد آموزش دیده به طور رسمی به عنوان پلیس افتخاری جذب ناجا می‌شوند، افزود:‌ البته این جذب به معنای استخدام افراد در نیروی انتظامی نیست و به آنها جز تشویقی هیچ دستمزدی تعلق نمی گیرد؛ اما در زمان استخدام و جذب نیرو در ناجا، با توجه به تجربه ای که کسب کرده‌اند در اولویت قرار می گیرند.
وی ادامه داد: استفاده از پلیس های افتخاری سبب کاهش برخی آمارها در بخش های مختلف انتظامی استان شده است؛ به طور مثال اضافه شدن پلیس های داوطلب اعم از زن و مرد به مراکز مشاوره ناجا، سبب شده است که بیش از ۷۰ درصد پرونده های ارجاعی به این مرکز به صلح و سازش ختم شود.
میرفیضی افزود:‌ همچنین حضور پلیس های داوطلب در کنار ماموران ناجا، آمار سرقت و تصادف در استان را به طور چشمگیری کاهش داده است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که مسئولیت پیشگیری از آسیب های اجتماعی تنها مختص نیروهای پلیس نیست و نیازمند مشارکت همگانی مردم و داوطلبان است، گفت: دستگاه‌های انتظامی نمی توانند بدون مشارکت مردم در برخورد با آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و موادمخدر موفق عمل کنند.
وی گفت: ‌در واقع مخاطب اصلی برنامه های پیشگیری از جرم، مردم هستند و به همین دلیل طراحی و تدوین برنامه های پیشگیرانه بدون مشارکت آن‌ها امکان پذیر نیست.
سردار میرفیضی ،پلیس جامعه‌محور را لازمه حفظ تحکیم روابط پلیس با مردم عنوان کرد و افزود:‌ حمایت از طرح پلیس داوطلب، در مواردی خاص چون مهاجرپذیری و حاشیه نشینی در استان بسیار ضروری به نظر می رسد و باید با جلب اعتماد مردم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدام کرد.
فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات بر نقش پلیس افتخاری در روزهای انتخابات تاکید کرد و گفت: با نزدیک شدن به روزهای تبلیغات نامزدها، وجود پلیس داوطلب و یا افتخاری در کنار کارکنان نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت بسیار ضروری است.


خبر ۹ دی ۹۴ : جذب ۵۰ هزار پلیس افتخاری (منبع : خبرگزاری مهر)

سخنگوی نیروی انتظامی کشور گفت: در بررسی‌های صورت گرفته، سالانه در کشور هر معتاد به‌طور میانگین ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید منتظر المهدی پیش از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در زنجان با اشاره به آسیب‌شناسی اجتماعی انجام شده توسط ناجا، اظهار کرد: بر اساس آمار، «خشونت» اولین آسیب در بخش آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور گزارش شده است و اعتیاد و طلاق هم مورد آسیب‌شناسی قرار گرفته و در اولویت‌های بعدی قرار دارند.
وی اظهار کرد: هرچند در جامعه فعلی، آسیب‌های اجتماعی بسیار متنوع بوده و همانند گذشته تک‌بعدی نیست ولی در این راستا، پیشگیری و جلوگیری از وقوع جرم در همه ابعاد آن باید مورد توجه قرار گیرد.
۷۰ درصد پرونده‌های مراکز مشاوره ناجا منجر به سازش می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به فعالیت مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های سراسر کشور گفت: ۷۰ درصد پرونده‌های ارجاع شده به این مراکز، منجر به سازش می‌شود.
منتظر المهدی ضمن بیان اینکه پدیده‌ها و آسیب‌ها در جامعه تک‌بعدی و مثل گذشته نیست و عوامل بسیاری در بروز آن دخیل هستند، تصریح کرد: در این راستا باید برای حل این مشکلات موجود، همه افراد و دستگاه‌ها پای‌کار بیایند.
وی بر لزوم توجه به آموزه‌های قرآنی در جامعه تأکید کرد و افزود: روح معنوی و قرآنی اگر در جامعه حاکم شود بزه‌ها کاهش و در این میان آموزش در دوران ابتدایی بسیار اثرگذار است.
حضور پررنگ جوانان در فضای مجازی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی همچنین به حضور جوانان در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی اشاره کرد و گفت: این امر یک آسیب است و راه‌های مقابله با آن به علت حجم بالای این شبکه‌ها باید مدیریت و رصد شود و به‌هرحال فضا ایده آل و حقیقی نیست و باید مواظبت کنیم.
منتظر المهدی با بیان اینکه بیشترین جرائم صورت گرفته در فضای مجازی، کلاهبرداری مالی است، افزود: مردم باید آگاهی خود را تقویت کنند تا در دام شیادان قرار نگیرند.
وی با اشاره به اینکه، اعتیاد دغدغه همه مسئولان است، تصریح کرد: در گذشته مواد مخدر مرهمی برای التیام دردها بود ولی امروز مرهمی برای رفع خلأ عاطفی به شمار می‌رود که البته به‌هیچ‌وجه این نگاه مورد تائید نیست.
هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، ۲۰۰ میلیون نفر در دنیا در حدود ۱۵ سال سن، معتاد هستند و مواد مصرف می‌کنند درحالی‌که این تعداد در ایران دو میلیون نفر است.
منتظر المهدی تصریح کرد: هر معتاد در کشور سالانه ۳۷۵ بزه مرتکب می‌شود که درمجموع ۷۵ میلیون بزه توسط معتادان انجام می‌شود.
وی افزود: ۵۰ درصد سرقت‌ها در کشور توسط معتادان انجام می‌شود و سالیانه یک‌میلیون سلول مغزی معتادان که می‌توانند در عرصه علم مؤثر باشند از بین می‌رود.
تقدیم ۴۰۰۰ شهید توسط نیروی انتظامی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی یادآور شد: جمع‌آوری معتادان نیاز به مراکز خاص دارد که در این خصوص، پلیس ایستگاه آخر است و خانواده به‌عنوان مؤلفه مهم در پیشگیری نقش بسیار اساسی دارد و بعد از خانواده نیز مدارس و مراکز آموزشی می‌تواند در امر پیشگیری از اعتیاد مؤثر واقع شوند.
منتظر المهدی افزود: پلیس در بحث مقابله با ورود مواد مخدر به کشور، چهار هزار شهید و ۱۲ هزار مجروح را به‌نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.
وی با بیان اینکه در دنیا کشوری نتوانسته ورود مواد مخدر به کشور و اعتیاد را به صفر برساند، افزود: خوشبختانه پلیس ایران در بحث پیشگیری، اقدامات خوبی را انجام داده است.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی در خاتمه به جذب پلیس افتخاری در کشور هم اشاره داشت و افزود: این طرح یک سرمایه اجتماعی است که تاکنون ۵۰ هزار نفر جذب شدند و ۳۰۰ هزار نفر هم جذب خواهند شد که در این میان استقبال بانوان خوب بوده است.


خبر ۱ آذر ۹۴: نیروی انتظامی هرمزگان پلیس افتخاری جذب می کند (منبع: خبرگزاری ایرنا)
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: این نیرو با هدف مشارکت دادن قشرهای مختلف مردم در تامین امنیت و حفظ و گسترش آن در جامعه ، اقدام به جذب پلیس افتخاری در استان می کند.
به گزارش شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ’علی دستور’ افزود: افراد برای جذب در این طرح باید تابع جمهوری اسلامی و اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه داشته باشند و از سلامت و توانایی جسمی و روانی نیز برخوردار باشند.
وی بیان داشت: اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشتن سوء پیشینه کیفری ، مدرک تحصیلی سوم راهنمایی برای جذب عمومی و دیپلم برای سطح یک ، عضو نبودن در حزب ها و طرفداری نکردن از گروه ها و جریان های سیاسی ، داشتن سن ۱۵ سال به بالا و پایبندی به قانون و نظام از دیگر شرایط جذب افراد در این طرح است.
وی بیان داشت: بسیجیان ، بازنشستگان نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح ، ایثارگران و فرزندان آنان ، فرزندان کارکنان و بازنشستگان ناجا و سایر نیروهای مسلح ، اعضای پیشکسوتان جهاد و شهادت سازمان بسیج ، شاغلان دستگاه های لشکری و کشوری در اولویت جذب این طرح هستند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان ادامه داد: پلیس افتخاری می تواند در اداره پلیس آگاهی ، پلیس راهور ، پیشگیری ، اطلاعات و امنیت عمومی ، مبارزه با مواد مخدر ، فتا ، یگان ویژه ، فرماندهی مرزبانی و معاونت اجتماعی مشغول به خدمت باشد.
وی گفت: دادن پاداش نقدی و غیرنقدی ، برخورداری از اولویت استخدام در ناجا (سطح ۱) ، شرکت در برنامه ها و اردوهای فرهنگی ورزشی و زیارتی (سطح ۱)، به کارگیری کارکنان وظیفه دارای حداقل یکسال سابقه پلیس افتخاری در محل سکونت ، اهدای لوح تقدیر به اعضای پلیس افتخاری کارآمد در مناسبت های مختلف، تقدیر از فرزندان ممتاز اعضاء پلیس افتخاری(سطح ۱) ، استفاده از امکانات دارالقرآن برای اعضای خانواده آنها، و صدور گواهی همکاری پلیس افتخاری برای استخدام توسط یگان از امتیازی های پلس افتخاری است است.
این مسئول ابرازداشت:: پلیس افتخاری شامل تمامی شهروندانی می شود که به صورت داوطلبانه و در مقطع زمانی خاص ، مطابق موازین و شیوه نامه های مصوب با ناجا همکاری می نمایند.
وی ادامه داد: امنیت یک تولید اجتماعی است که میزان بلوغ و احساس مسئولیت و مشارکت جامعه و همچنین بهره گیری از توان مردم و استفاده از ظرفیت های آنان در توسعه امنیت داخلی همواره مورد تاکید است.


خبر ۲۰ مرداد ۹۴: جذب ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری تاپایان سال (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان: معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی کشور از جذب ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری تاپایان سال خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری میزان، سردار محمد تقی عصار با بیان اینکه در مرحله نخست اجرای برنامه پیوستن پلیس افتخاری به ناجا، صلاحیت ۲۵ هزار نفر تایید شده است، افزود: نیروی انتظامی در نظر دارد تا پایان امسال ۳۰۰ هزار نفر پلیس افتخاری جذب کند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به وضعیت امنیتی برخی از کشورهای همسایه برای ارتقا امنیت و کنترل بیشتر مرزها توسط نیروی انتظامی از تکنیک ها و تاکتیک های نظامی نوین به کار گرفته شده است.

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان های پلیس جهانی، نظم و امنیت در ایران در ردیف بهترین هاست، افزود: این امر ، حاصل تلاش پلیس و همکاری موثر مردم با پلیس است.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲,۴۳۵ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/03

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/03

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 1079488

  پاسخ

  با سلام استخدام انتظامی اومده هر کی میخواد تاریخ نوزده همین ماه به دفاتر استخدام سر بزنه حالا هر کی میخواد بزه سر بزنه هیچ اولویتی هم با برادران و خواهران پلیس افتخاری نیست نگهبان های محله از ما اعتبارشون بیشتره چون اونا حداقل اسمشون مشخصه لباس مشخص دارند و حقوق خوب ما افتخاری ها هم هی مفت کاریم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/03

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/03

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 1078683

  پاسخ

  ۱۰روز دیگر تا ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری که شورای شهر فرصت داد ه وقت باقیست.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/02

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 13:00

  کد دیدگاه : 1077336

  پاسخ

  سر تعظیم بر استان کبریایی حضرت احدیت فرود می اوریم که توفیق خدمتگذاری به مردم مومن وخدا جوی را تحت زعامت ورهبری های داهیانه مقام معظم رهبری وفرماندهی کل قوا حضرت ایت الله العظمی خامنه ای مد ظلله العالی نصیبمان فرموده است.پلیس افتخاری فعال.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/02

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 12:49

  کد دیدگاه : 1077322

  پاسخ

  اگر میان پلیس افتخاری شور وامید وعلاقه به کار وشوق به مفید بودن ورضایتمندی وجود داشته باشد اثر این امر مستقیما بر ناجا منعکس می شود.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/02 13:10:57 پاسخ

   بله برادران با جان ودل کار می کنند ولی تکلیف مشخص شود.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/02

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 10:49

  کد دیدگاه : 1077094

  پاسخ

  پلیس افتخاری باید برای خود سازمان شود .بعضیها می گویند پلیس افتخاری مثل بسیج است .اگر مثل بسیج هم که باشد که زیر مجموعه سپاه است ولی برای خود سازمان مستقل دارد.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/02 10:56:53 پاسخ

   اکثر برادران بسیجی هستند ومی دانند در مراحل اوله ثبت نام بسیج لباس وکارت شناسایی معتبر به نیروهای بسیجی اریه می شود.وکارشان مشخص است اما پلیس افتخاری بعد از سه سال هنوز نه کارت شناسایی دارد ولباس ونه وضعیت مشخصی.

  • نقل قول : محسن خلیلی زادهدر : 95/11/02 21:41:26 پاسخ

   من می خوام استختام بشم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/02

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 10:45

  کد دیدگاه : 1077087

  پاسخ

  همه حرف ما وبرادران این است که از سرگردانی نجات پیدا کنیم.ما با حقوق کم راضی هستیم.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/02 13:09:06 پاسخ

   لااقل نصف حقوق قانون کار را پرداخت کنند که کرایه ایاب وذهاب شود.

 • کاربری : پلیس 9 ارسال : 95/11/02

  کاربری : پلیس 9

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 00:44

  کد دیدگاه : 1076807

  پاسخ

  سلام فقط برای استخدام آمده آیم و دیگر هیچ…………

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/02 10:22:55 پاسخ

   برای حقوق ومزایا امده ایم ودیگر هیچ.

 • کاربری : پلیس افتخاری(۱) ارسال : 95/11/02

  کاربری : پلیس افتخاری(۱)

  ارسال : 95/11/02

  ساعت ارسال : 00:40

  کد دیدگاه : 1076803

  پاسخ

  (( انا لله و انا الیه راجعون ))

  در اینجا لازم است از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت خانوادهای عزیز داغ دیده آتش نشان و دیگر بستگانشان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش را برای شهدای آتش نشان خواهانیم. صبر جزیل برای بستگانشان از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

  روحشان شاد و یادشان گرامی باد

  (از طرف پلیس های افتخاری)

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/11/01

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/11/01

  ساعت ارسال : 23:20

  کد دیدگاه : 1076700

  پاسخ

  برادران عزیز تا تشکیل ساختار پلیس افتخاری کشور تنها ۱۳ روز وقت باقیست.

  • نقل قول : پلیس 9در : 95/11/02 00:47:00 پاسخ

   دوستان فقط لطف خدا باید کمک کنه تا وضعیت این نیروهای خدوم وپاک روشن بشه………

 • کاربری : فرزین روشنگر ارسال : 95/11/01

  کاربری : فرزین روشنگر

  ارسال : 95/11/01

  ساعت ارسال : 14:28

  کد دیدگاه : 1076155

  پاسخ

  سلام خدا قوت من میخوام پلیس بشم هر زمینه از شعل پلیسی برای این کارساخته شدم ولی دیر اقدام کردم لطفا کمک کنید مچکرم

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/01 19:51:54 پاسخ

   برادر عزیز ما که سه سال کار کردیم هنوز هیچی به هیچی.یک دست لباس وکارت شناسایی هم نداریم

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/30

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/30

  ساعت ارسال : 18:09

  کد دیدگاه : 1075307

  پاسخ

  لباس پلیس افتخاری باید زیبا وشکیل باشدتا در خور شان این عزیزان زحمتکش باشد .باید در مورد پلیس افتخاری اقدامات شایسته صورت گیرد.

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/30 21:18:56 پاسخ

   اقدامات شایسته یعنی حقوق وپاداش.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/29

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 20:02

  کد دیدگاه : 1074046

  پاسخ

  پلیس افتخاری ول معطل مانده .

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/30 17:47:20 پاسخ

   نزدیک به سه سال ول معطل است.یک دست لباس فرم وکارت شناسایی هم ندارد.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/29

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 12:44

  کد دیدگاه : 1073393

  پاسخ

  سلام عزیزان اگه کارت شناسایی تحویل بگیریم شامل کد پرسنلی هم میشیم پس جزه خانواده پلیس میشیم پس اینا کارت شناسایی نمیدن تا همین جور ول معطل بمونیم وبی حقوق و پاداش کار کنیم حالا خودتون قضاوت کنین

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/30 17:41:31 پاسخ

   انچه عیان است .چه حاجت به بیان است.

 • کاربری : پلیس افتخاری(۱) ارسال : 95/10/29

  کاربری : پلیس افتخاری(۱)

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 1073332

  پاسخ

  با سلام خدمت همه شما پلیسهای افتخاری.این شماره مربوط میشه به (دفتر پلیس افتخاری تهران) هر کسی از شما سوالی دارد به شماره زیر تماس بگییرد و مشکل خود را بیان کند.(۰۲۱۸۱۸۲۱۳۳۶)

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/02 21:50:33 پاسخ

   من می خوام درپلیس افتخاری شرکت کنم

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/11/03 09:23:33 پاسخ

    برادر شما که پیگیری از وضعیت پلیس افتخاری .اطلاع رسانی کنید.

 • کاربری : صرفا جهت اطلاع ارسال : 95/10/29

  کاربری : صرفا جهت اطلاع

  ارسال : 95/10/29

  ساعت ارسال : 10:19

  کد دیدگاه : 1073167

  پاسخ

  مسولین عزیز وگرامی حدودا دوهفته دیگر تا ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری وقت مانده است.از وقتی که شورا داده است.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/28

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/28

  ساعت ارسال : 00:32

  کد دیدگاه : 1071295

  پاسخ

  سلام من از کوچکی تا به الان علاقه به نظام دارم دانشجو رشته شبکه کامپیو تر هستم میخواستم بدونم میتونم استخدام شوم؟

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/26

  ساعت ارسال : 21:34

  کد دیدگاه : 1069622

  پاسخ

  ۳سال هیچ وعده ای برای پلیس افتخاری اجرایی نشده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/28 09:42:56 پاسخ

   باسلام .متاسفانه ناجا باتبلیغ اعلام نیازوتشگیل پلیس افتخاری توی عملی قرارگرفته .که نمی داند چه کنه .باوجود تاسیس بیش ازدوسال این نیروهنوز توی صدورکارت شناسایی وارائه یک لباس درخوراین نیرو وچگونگی استفاده ازاین نیرو برنامه‌روشنی ندارد. ای کاش زمانیکه آقایانی که تصمیم به تشکیل این نیروی مردمی راداشتن می گرفتن .اول تمامی جوانب کاررادرنظرمی گرفتن .تااینگونه کسانی که علاقه بخدمت دراین کشورعزیزرادارنددچارسردرگمی نشوند

   • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/28 12:17:28 پاسخ

    حقیقت واضح وعالی بیان شد.

    • نقل قول : ناشناسدر : 95/10/28 18:05:50 پاسخ

     همه حرف ما همین است که برادرعزیز فرموده است.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/26

  ساعت ارسال : 21:33

  کد دیدگاه : 1069621

  پاسخ

  ما جوانان بیکار هستیم وبرای استخدام امدیم پلیس افتخاری شدیم.

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/10/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/10/26

  ساعت ارسال : 21:33

  کد دیدگاه : 1069619

  پاسخ

  معیشت پلیس افتخاری باید در راس امور پلیس افتخاری باشد.

1 67 68 69

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.