• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۲۶
  • 4k نظر «نمایش»

جذب پلیس افتخاری

جذب پلیس افتخاری

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳,۲۸۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام پلیس افتخاری

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

جذب پلیس افتخاری در گیلان

آگهی 12 خرداد 1401: معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی گیلان از جذب پلیس افتخاری برای مشارکت مردم در توسعه انضباط اجتماعی خبر داد.
سرهنگ عبدالله شجاعی گفت: اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران - ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد 18 سال به بالا و گواهی اشتغال به تحصیل برای سنین بین 15 تا 18 سال هم مورد نیاز است.
وی با بیان اینکه حداقل سن 15 حداکثر سن 65 سال است افزود: تایید صلاحیت‌های مکتبی - امنیتی و سلامت جسمانی و حسن شهرت در محل سکونت هم ازدیگر شرایط جذب پلیس افتخاری است.
معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: اولویت جذب با دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان دستگاه‌های لشکری و کشوری، بسیجیان، بازنشستگان ناجا و سایر نیرو‌های مسلح و خانواده‌های آنان است.
سرهنگ عبدالله شجاعی افزود: داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام به فرماندهی انتظامی شهرستان‌های تابعه استان، معاونت نیروی انسانی و پلیس‌های تخصصی پلیس آگاهی- پلیس اطلاعات، پلیس مبارزه با مواد مخدر- پلیس راه- پلیس راهور- معاونت اجتماعی و یگان ویژه و مرزبانی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 21534-218 تماس بگیرند.
وی گفت: اعضای پلیس‌های افتخاری اولویت جذب در مقاطع درجه داری، افسری محصل، خرید خدمت و قراردادی را در بدنه سازمان را دارند.

جذب پلیس افتخاری در کرمانشاه

آگهی 9 خرداد 1401: کرمانشاه پلیس افتخاری جذب می‌کند فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از جذب پلیس افتخاری میان برادران و خواهران علاقه‌مند در استان خبر داد.
سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو در کرمانشاه، از جذب پلیس افتخاری میان برادران و خواهران علاقه‌مند در استان خبر داد.
وی ادامه داد: جذب پلیس افتخاری با هدف مشارکت اقشار مختلف جامعه در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی انجام می‌شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به ستادهای انتظامی شهرستان‌های خود و یا کلانتری محل سکونت مراجعه کنند.
تابعیت جمهوری اسلامی ایران،اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساسی؛ دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم؛ داوطلب همکاری با فراجا، دارا بودن سلامت و توانایی جسمی و روانی وعدم اعتیاد به مواد مخدر؛ عدم سابقه عضویت در احزاب و طرفداری از گروه‌ها و جریانات سیاسی معارض با کشور؛ عدم سوء‌پیشینه کیفری و اشتهار به حسن خلق و رعایت احکام شرعی از جمله شرایط عمومی عضویت در پلیس افتخاری است که جاویدان به آن اشاره کرد.

جذب پلیس افتخاری در راهنمایی و رانندگی کرمانشاه

آگهی 22 فروردین 1401: پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از بین برادران و خواهران داوطلب، پلیس افتخاری جذب می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از بین برادران و خواهران داوطلب، پلیس افتخاری جذب می‌کند.
این طرح با هدف کمک به پلیس راهور در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی و کنترل و هدایت وسایل نقلیه، نظام‌بخشی به عبور عابرین پیاده و... با رویکرد تامین نظم و امنیت اجتماعی در قالب پلیس افتخاری و جلب مشارکت مردمی در حوزه پلیس راهور اجرا می‌شود.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

لینک های مرتبط

آرشیو اخبار جذب پلیس افتخاری

۲۶ بهمن ۱۴۰۱
جذب پلیس افتخاری

استخدام پلیس افتخاری جذب پلیس افتخاری در گیلان آگهی 12 خرداد 1401: معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی گیلان از جذب پلیس افتخاری برای مشارکت مردم در توسعه انضباط اجتماعی خبر داد. سرهنگ عبدالله شجاعی گفت: اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران - ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد 18 سال به بالا و گواهی اشتغال به تحصیل برای سنین بین 15 تا 18 سال هم مورد نیاز است. وی با بیان اینکه حداقل سن 15 حداکثر سن 65 سال است افزود: تایید صلاحیت‌های مکتبی -...

مشاهده بیشتر
۱۸ تیر ۱۴۰۱
وجود بیش از 50 هزار پلیس افتخاری در نیروی انتظامی

خبر جذب پلیس افتخاری در بدنه فراجا به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، معاون نیروی انسانی فراجا گفت: با توجه به اینکه 50 نفر نیروی انسانی در بدنه فراجا مشغول به کار هستند، نیاز هست پلیس افتخاری با شرایط ویژه در این سازمان جذب نماییم. مشاهده صفحه جامع جذب پلیس افتخاری مشاهده صفحه جامع استخدام نیروی انتظامی به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردارمحمد زارعی در جمع خبرنگاران استان خراسان شمالی گفت: به شکر خدا، برابر تدابیر سلسله مراتب فرماندهی در سازمان نیرو‌های مسلح اقدامات...

مشاهده بیشتر
۲۲ فروردین ۱۴۰۱
اخبار جذب پلیس افتخاری - سال 1401

استخدام پلیس افتخاری جهت ورود به صفحه جامع استخدام پلیس افتخاری کلیک نمایید استخدام پلیس افتخاری راهنمایی و رانندگی در کرمانشاه - 22 فروردین 1401 پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از بین برادران و خواهران داوطلب، پلیس افتخاری جذب می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از بین برادران و خواهران داوطلب، پلیس افتخاری جذب می‌کند. این طرح با هدف کمک به پلیس راهور در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی و کنترل و هدایت وسایل نقلیه، نظام‌بخشی به عبور عابرین...

مشاهده بیشتر
۱۶ مهر ۱۳۹۷
همکاری بیش از ده میلیون همیار پلیس با نیروی انتظامی

این همیاران نمایندگان پلیس راهنمایی و رانندگی هستند جهت ورود به صفحه اصلی استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی جذب پلیس افتخاری اینجا کلیک نمایید خبر 16 مهر 97: همکاری بیش از ده میلیون همیار پلیس با نیروی انتظامی  به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در همایش «طلایه‌داران فرهنگ ترافیک و همیاران پلیس»، اظهار داشت: بیش از ده میلیون همیار پلیس داریم؛ این همیاران در تمام خانواده‌ها حضور دارند و نمایندگان پلیس...

مشاهده بیشتر
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
اخبار جذب پلیس افتخاری - سال 96

استخدام پلیس افتخاری جهت ورود به صفحه جامع استخدام پلیس افتخاری اینجا کلیک نمایید خبر ۲۸ دی ۹۶: جذب پلیس افتخاری در سطوح گسترده در دستور کار پلیس (منبع: خبرگزاری تسنیم) به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ نصرت‌الله امیری ظهر امروز در نشست تخصصی پلیس و مسئولان حوزه افتخاری استان‌های کشور به میزبانی سمنان اظهار داشت: سامان‌دهی فعالیت‌های پلیس افتخاری در سراسر کشور در دستور کار است. جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر 9 دی 96: یگان ویژه استان آذربایجان شرقی پلیس افتخاری جذب می کند ی...

مشاهده بیشتر
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
اخبار جذب پلیس افتخاری - سال 95

استخدام پلیس افتخاری جهت ورود به صفحه جامع استخدام پلیس افتخاری اینجا کلیک نمایید خبر 14 آذر 95: ارائه ساختار پلیس افتخاری تهران تا 2 ماه آینده با تصویب شورای شهر تهران به نیروی انتظامی فرصتی دوماهه داده شد تا طرح ساختار تشکیلاتی پلیس افتخاری برای حضور در محلات را به شورای شهر ارائه کند. جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید خبر 12 مهر 95: پلیس‌های افتخاری صاحب کارت و لباس متحدالشکل می‌شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا) مدیرکل پلیس افتخاری کشور از بکارگیری و فعالیت31 هزار پلیس افتخاری در تامین نظ...

مشاهده بیشتر
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
اخبار جذب پلیس افتخاری - سال 94

استخدام پلیس افتخاری جهت ورود به صفحه جامع استخدام پلیس افتخاری اینجا کلیک نمایید خبر 2 اسفند 94 :جذب یک‎هزار و 450 پلیس افتخاری در همدان (منبع : خبرگزاری فارس) فرمانده انتظامی استان همدان از جذب یک‎هزار و 450 پلیس افتخاری در سطح استان خبر داد و گفت: این اقدام در راستای افزایش سطح امنیت در جامعه محقق شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب بعد از ظهر امروز در جمع اعضای پلیس افتخاری، با بیان اینکه امنیت یک محصول اجتماعی است که با مشارکت مردم به دست می‎آید، اظهار کرد...

مشاهده بیشتر
۲۷ آذر ۱۳۹۳
استخدام پلیس افتخاری در اولویت است

پلیس افتخاری فرمانده انتظامی صومعه‌سرا: استخدام پلیس افتخاری در اولویت است فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: اگر بحث استخدام در نیروی انتظامی باشد پلیس افتخاری در اولویت هستند. به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه‌سرا، اردشیر آقاجانی بعد از ظهر امروز در کلاس‌ آموزشی پلیس افتخاری این شهرستان با تسلیت ایام شهادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام رضا (ع)، اظهار کرد: براساس دستورالعمل ناجا امسال تعدادی از افراد که شرایط لازم را داشتند به عنوان پلیس افتخاری در استان جذب شدند. وی با بیان اینک...

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=73507
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 4k