امروز سه شنبه ۹۴/۰۴/۱۶
صفحه اصلیشرایط استخدامشرایط استخدام در سپاه

شرایط استخدام در سپاه

نویسنده : ۷۰۵ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۴/۱۶

شرایط استخدام در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران

خبر ۱۵ تیر ۹۳ (مجلس قانون مقررات استخدامی سپاه را اصلاح کرد):

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس طرق الحاق یک تبصره به ماده ۱۹۰ قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای جلب نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به موجب این اصلاحیه مقرر شد آیین نامه اجرایی ماده واحده این طرح توسط وزارت دفاع با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ظرف سه ماه از تاریخ تصویب این قانون تهیه شود و به تصویب هیات وزیران برسد.
این اصلاح با ۱۵۹ رای موافق، ۶ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر به تصویب مجلس رسید تا ایرادی که پیش از این موجب اعاده این طرح از شورای نگهبان شده بود، رفع شود.


 توجه: کارجوی گرامی این یک آگهی استخدامی نیست!

این شرایط از آخرین آگهی استخدام مربوطه اخذ شده است و تبعاً در طی زمان و باتوجه به شرایط و نیازهای اعلام شده در آگهی بعدی قابل تغییر می‌باشد.

شرایط عمومی استخدام:

‌ماده ۱۶ – شرایط عمومی استخدام کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر می‌باشد:
‌الف – اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
ب – اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
ج – التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
‌د – عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
ه – نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
‌و – عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
‌ز – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
ح – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
ط – داشتن حداقل ۱۶ سال سن تمام و حداکثر ۴۰ سال سن.
ی – داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.
‌تبصره ۱ – استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
‌تبصره ۲ – پرسنل پیمانی و بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن و محصلین از حداقل سن تعیین شده مستثنی می‌باشند.
‌تبصره ۳ – برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی استخدام، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
‌تبصره ۴ – استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.
‌ماده ۱۷ – هیأت مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه،‌مسؤول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیأت و وزیر یا جانشین وی تشکیل می‌گردد و در چارچوب مفاد‌این قانون، وظیفه تعیین سیاستهای گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعملهای مورد نیاز و نظارت بر کار هسته‌های گزینش در سپاه را به عهده دارد.
‌تبصره – هسته‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.
‌ماده ۱۸ – استخدام پرسنل نظامی برای خدمت در کادر ثابت بر اساس یکی از مقاطع تحصیلی پایان دوره‌های راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم،‌لیسانس، فوق لیسانس ، و دکترا و بالاتر انجام می‌گیرد.
‌ماده ۱۹ – کارمندان به دو صورت زیر استخدام می‌شوند:
‌الف – بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر
ب – بر اساس تخصص و مهارت عملی با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان.
‌ماده ۲۰ – سپاه برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌خدمتی همسران آنان باشد.
‌ماده ۲۱ – سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می‌باشند با اخذ تعهد ۵‌سال خدمت نظامی و یا ۶ سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نمی‌باشد.
‌تبصره ۱ – خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
‌تبصره ۲ – سپاه می‌تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی استخدام نماید.
‌ماده ۲۲ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط لازم را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
‌ماده ۲۳ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل ۱۸ سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر ۱۰ سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
‌تبصره ۱ – سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
‌تبصره ۲ – این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌استخدام و تحصیل و نظیر آن بر برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
‌تبصره ۳ – کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
‌تبصره ۴ – حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
‌تبصره ۵ – آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
‌ماده ۲۴ – خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده ۳۷ قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۵ – استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
‌تبصره – استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده ۳۸ قانون ارتش خواهد‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۶ – استخدام افراد در سپاه ، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ممنوع است.
‌بخش سوم – سازمان و طبقه بندی مشاغل
‌ماده ۲۷ – تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه‌های آنان بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول‌سازمان و تجهیزات مصوب و به نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص می‌گردد.
‌تبصره ۱ – جداول سازمان نیروی انسانی سپاه و ستاد کل شامل محلهای سازمانی و ضرورت نظامی یا کارمندی یا مشترک بودن شغل و درجات و‌رتبه‌های متناسب برای هر محل سازمانی حسب مورد توسط ستاد کل سپاه و ستاد کل تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌تبصره ۲ – به منظور جلوگیری از تورم پرسنل کادر ثابت در سپاه و سازمانهای وابسته در جداول سازمانی مشاغل باید به نحوی پیش‌بینی گردد که‌حتی‌الامکان از پرسنل وظیفه پیمانی و بسیجی استفاده شود.
‌ماده ۲۸ – رسته عبارت است از مجموعه رشته‌های شغلی که از نظر تخصص یا نوع آموزش وابستگی و ارتباط نزدیک داشته باشند.
‌ماده ۲۹ – مشاغل سپاه به تناسب احتیاج نیروها و سازمانها از رسته‌های مختلف تشکیل می‌شود. انواع رسته و علائم رسته‌ای و همچنین علائم‌درجات و شکل لباس پرسنل نظامی به موجب دستورالعملهایی خواهد بود که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌ماده ۳۰ – بکارگیری پرسنل در مشاغل غیر مرتبط با رسته آنان ممنوع بوده و سپاه موظف است به منظور ایجاد انعطاف در اجرای مأموریتهای محوله‌به غیر از رسته اصلی ، رسته رزمی یا پشتیبانی رزمی دیگری برای کلیه پرسنل پیش بینی نماید.
‌تبصره – تغییر رسته پرسنل ممنوع می‌باشد و در موارد لزوم برابر دستورالعملی است که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل‌خواهد رسید.
‌ماده ۳۱ – ستاد کل سپاه موظف است حداکثر ظرف مدت یک سال در چارچوب این قانون کلیه مشاغل سپاه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار‌داده و شرح وظایف و شرایط احراز هر شغل را تعیین و پس از تأیید فرماندهی کل سپاه در انتصابات و ترفیعات ملاک عمل قرار دهد.
‌ماده ۳۲ – ستاد کل سپاه موظف است مشاغل مختص کارمندان موضوع بند(ب) ماده ۱۹ این قانون را از نظر پیچیدگی و تخصص به سه گروه (۱) ،(۲)، و (۳) و میزان مهارت در انجام مشاغل هر یک از سه گروه را به سه رده (۱) و (۲) و (۳) طبقه بندی نماید. کمیسیون ارزیابی مهارت در بدو‌استخدام تخصص و مهارت این قبیل کارمندان را مورد ارزیابی قرار داده و گروه و رده آنان را تعیین می‌نماید.
‌ماده ۳۳ – ستاد کل سپاه می‌تواند بنا به دستور فرماندهی کل سپاه برای انجام وظایف پیش‌بینی نشده پستهای موقت را ایجاد نموده و حداکثر ظرف‌مدت یک سال تکلیف آنان را از لحاظ حذف شغل و یا درج آن در جداول سازمان معین نماید.

*توجه: کارجوی گرامی، شرایط استخدام بانکها و نهاد‌های مختلف برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در یک بانک و یا یک نهاد مشخص هستند گردآوری و ارسال میگردند. بنابراین ارسال این شرایط به منزله ی اعلام آگهی استخدامی‌توسط نهاد یا بانک ذکر شده نمیباشد و مسلماً در صورت اعلام جذب نیرو توسط بانک و یا نهاد فوق الذکر از طریق سایت ایران استخدام طی یک آگهی اقدام به اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۷۰۵ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : وحید ارسال : ۹۴/۰۴/۱۴

  کاربری : وحید

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۴

  ساعت ارسال : ۰۱:۱۰

  کد دیدگاه : 391629

  پاسخ

  سلام.من۲۴سالمه بامدرک تحصیلی دیپلم گرافیک میتونم استخدام سپاه بشم؟لطفا اگه اطلاع داریدراهنمایی کنیدممنون

  ۶+ پاسخ
 • کاربری : محمدرضا ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : محمدرضا

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۴۵

  کد دیدگاه : 390687

  پاسخ

  سلام امروز بدجور حالم گرفته شده…شنیدم سپاه دیپلم فنی استخدام نمیکنه…این حرف حقیقت داره… من دیپلم فنی دارم…

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : م ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  کاربری : م

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۱۴

  کد دیدگاه : 390541

  پاسخ

  با سلام و با آرزوی قبولی طاعات بنده دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته مهندسی معماری گرایش مهندسی معماری می باشم همچنین عضو بسیج مهندسبن و عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز می باشم و علاقه مند به کار و خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستم .

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : حبیب ارسال : ۹۴/۰۴/۱۰

  کاربری : حبیب

  ارسال : ۹۴/۰۴/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۰

  کد دیدگاه : 386516

  پاسخ

  سلام چرا مدرک دانشگاه علمی کاربردی مورد تایید نیست؟؟؟؟؟

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ایلام صدادر : ۹۴/۰۴/۱۱ ۲۰:۴۶:۴۸ پاسخ

   کی گفته دوست عزیز ؟

 • کاربری : رضا ق ب ارسال : ۹۴/۰۴/۰۷

  کاربری : رضا ق ب

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۹

  کد دیدگاه : 382007

  پاسخ

  با سلام بنده مدرک کارشناسی رشته تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه ازاد واحد تبریز با معدل کل ۱۳ و ۲۴ سالمه دارای ۵ سال سابقه فعال بسیج (بصورت مستمر) و دارای کارت سبز دوره بسیج در سال ۸۸ پدرم هم کارت ایثارگری ارتش رو داره (بخاظر حضور در جبهه)میخواستم بدونم چطوری میتونم تو سپاه استخدام بشم؟ اصلا امیدی هست یا نه؟
  با تشکر لطفا جواب بدید ممنون میشم

  ۲۲+ پاسخ
 • کاربری : ابوالفضل مشهد ع ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  کاربری : ابوالفضل مشهد ع

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۴۳

  کد دیدگاه : 381538

  پاسخ

  دوست دارم توی سپاه استخدام بشم خواهشا کمک کنی

  ۱۲+ پاسخ
 • کاربری : سعید ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  کاربری : سعید

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۷

  کد دیدگاه : 380934

  پاسخ

  با سلام استخدام سپاه ا.غ شروع شده .

  ۶+ پاسخ
 • کاربری : مهدی جدی ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  کاربری : مهدی جدی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۶

  ساعت ارسال : ۰۲:۳۳

  کد دیدگاه : 379475

  پاسخ

  سلام. بنده متولد ۶۳/۳/۲۷ هستم و دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی از دانشگاه آزاد واحد کرج هستم، خواستم ببینم می تونم در سپاه استخدام بشوم؟
  به کجا باید مراجعه کنم و چه وقت باید مراجعه کنم.
  با تشکر از شما عزیزان.

  ۱۱+ پاسخ
 • کاربری : جلال خزاعل ارسال : ۹۴/۰۴/۰۴

  کاربری : جلال خزاعل

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۴

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۶

  کد دیدگاه : 378286

  پاسخ

  خیلی دوست دارم توسپاه ثبت نام کنم توحوزه درس میخونم پایه ٢هستم پدرم هم جانبازخیلی اسرارداره برم توسپاه خواهشاکمک کنیدتاواردسپاه بشم

  ۶+ پاسخ
 • کاربری : جلال خزاعل ارسال : ۹۴/۰۴/۰۴

  کاربری : جلال خزاعل

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۴

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۵

  کد دیدگاه : 378282

  پاسخ

  خیلی دوست دارم توسپاه ثبت نام کنم توحوزه درس میخونم پایه ٢هستم

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : محمد جواد ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  کاربری : محمد جواد

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۹

  کد دیدگاه : 376665

  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت پارسی زبانان عزیز . من فرزند جانباز هستم و امسال میرم سوم دبیرستان و در حال حاضر رشته معماری هستم … ایا میتونم عضو سپاه بشم ؟؟ شدیدا پیگیر این قضیه هستم لطفا راهنماییم کنید . ممنون از سایت خوبتون

  ۱۷+ پاسخ
  • نقل قول : ایلام صدادر : ۹۴/۰۴/۱۱ ۲۰:۴۷:۴۲ پاسخ

   به محض گرفتن دیپلم چرا که نه …

 • کاربری : علی ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  کاربری : علی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۶

  کد دیدگاه : 376180

  پاسخ

  باسلام من فوق دیپلم برق صنعتی دارم میتونم استخدام شم؟

  ۱۷+ پاسخ
 • کاربری : علی ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  کاربری : علی

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۳

  کد دیدگاه : 376175

  پاسخ

  با سلام من فوق دیپلم برق صنعتی دارم می تونم استخدام شم ممنون میشم کمک کنید

  ۸+ پاسخ
 • کاربری : صادق ارسال : ۹۴/۰۴/۰۱

  کاربری : صادق

  ارسال : ۹۴/۰۴/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۳

  کد دیدگاه : 373462

  پاسخ

  سلام خسته نباشیدمن با لیسانس دبیری الهیات میتونم ثبت نام کنم

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۲۸

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۸

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۱

  کد دیدگاه : 370128

  پاسخ

  آیا معلولین هم استخدام میشن

  ۹+ پاسخ
  • نقل قول : مهديدر : ۹۴/۰۴/۰۱ ۱۳:۳۴:۱۰ پاسخ

   سلام.من فوق دیپلم رشته مکانیک دارم .به نظرتون میطونم تو سپاه ثبت نام کنم

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۰۱ ۱۳:۳۵:۰۷ پاسخ

   شرایط و زمان ثبت نام چه طوری یه

 • کاربری : فردین اوسطی ارسال : ۹۴/۰۳/۲۸

  کاربری : فردین اوسطی

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۸

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۶

  کد دیدگاه : 369322

  پاسخ

  دورود بر ایران

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : آرش ارسال : ۹۴/۰۳/۲۷

  کاربری : آرش

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۷

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۹

  کد دیدگاه : 368545

  پاسخ

  با عرض سلام وخسته نباشید میشه لطف کنید بگید استخدام سپاه چه مدت دیگه اغاز میشه اصلا استخدام میکنن یانه ؟
  من شدید دنبال استخدام سپاه هستم کمکم کنید لطفا مرسی

  ۱۳+ پاسخ
 • کاربری : اکبر سیفی ارسال : ۹۴/۰۳/۲۶

  کاربری : اکبر سیفی

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۶

  ساعت ارسال : ۱۶:۲۶

  کد دیدگاه : 367448

  پاسخ

  س چطور میتونم استخدام سپاه شوم,,,,,

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : بهنامدر : ۹۴/۰۴/۰۱ ۰۰:۴۱:۰۰ پاسخ

   به نظر من باید بیشتر تو بسیج گردان مشغول باشی و کادر داشته باشی آلان من رفتم بسیج خدایی رفتن به سپاه برام راحت تر شده

 • کاربری : رضا ارسال : ۹۴/۰۳/۲۶

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۶

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۴

  کد دیدگاه : 367263

  پاسخ

  سلام من لیسانس مدیریتم چطور میشه استخدام سپاه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی میدونه راهنمایی کند ممنون

  ۱۴+ پاسخ
 • کاربری : رضا ارسال : ۹۴/۰۳/۲۱

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۴/۰۳/۲۱

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۸

  کد دیدگاه : 361984

  پاسخ

  سلام
  من دارای دیپلم حسابداری هستم چطور میشه استخدام سپاه شم

  ۲۳+ پاسخ
  • نقل قول : mohsen asgariدر : ۹۴/۰۳/۲۵ ۱۷:۵۰:۲۲ پاسخ

   سلام من لیسانس کامپیوترم۲۴ ساله چطوری میتونم استخدام سپاه بشم

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۴/۰۹ ۱۰:۳۳:۱۹ پاسخ

    هر کی مدرک حسابداری داره باید قاب بگیره بزنه به دیوار نگاش کنه

1 17 18 19

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
آگهی استخدام آموزش و پرورش