قوانین سایت
 • 380 دیدگاه

شرایط استخدام در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی‌ایران

خبر 15 تیر 93 (مجلس قانون مقررات استخدامی‌سپاه را اصلاح کرد):

نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس طرق الحاق یک تبصره به ماده ۱۹۰ قانون مقررات استخدامی‌سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌را برای جلب نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به موجب این اصلاحیه مقرر شد آیین نامه اجرایی ماده واحده این طرح توسط وزارت دفاع با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ظرف سه ماه از تاریخ تصویب این قانون تهیه شود و به تصویب هیات وزیران برسد.
این اصلاح با ۱۵۹ رای موافق، ۶ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر به تصویب مجلس رسید تا ایرادی که پیش از این موجب اعاده این طرح از شورای نگهبان شده بود، رفع شود.


 توجه: کارجوی گرامی‌این یک آگهی استخدامی‌نیست!

این شرایط از آخرین آگهی استخدام مربوطه اخذ شده است و تبعاً در طی زمان و باتوجه به شرایط و نیازهای اعلام شده در آگهی بعدی قابل تغییر می‌باشد.

شرایط عمومی استخدام:

‌ماده 16 – شرایط عمومی استخدام کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر می‌باشد:
‌الف – اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
ب – اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
ج – التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
‌د – عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
ه – نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
‌و – عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
‌ز – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
ح – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
ط – داشتن حداقل 16 سال سن تمام و حداکثر 40 سال سن.
ی – داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.
‌تبصره 1 – استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
‌تبصره 2 – پرسنل پیمانی و بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن و محصلین از حداقل سن تعیین شده مستثنی می‌باشند.
‌تبصره 3 – برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی استخدام، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
‌تبصره 4 – استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.
‌ماده 17 – هیأت مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه،‌مسؤول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیأت و وزیر یا جانشین وی تشکیل می‌گردد و در چارچوب مفاد‌این قانون، وظیفه تعیین سیاستهای گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعملهای مورد نیاز و نظارت بر کار هسته‌های گزینش در سپاه را به عهده دارد.
‌تبصره – هسته‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.
‌ماده 18 – استخدام پرسنل نظامی برای خدمت در کادر ثابت بر اساس یکی از مقاطع تحصیلی پایان دوره‌های راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم،‌لیسانس، فوق لیسانس ، و دکترا و بالاتر انجام می‌گیرد.
‌ماده 19 – کارمندان به دو صورت زیر استخدام می‌شوند:
‌الف – بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر
ب – بر اساس تخصص و مهارت عملی با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان.
‌ماده 20 – سپاه برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌خدمتی همسران آنان باشد.
‌ماده 21 – سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می‌باشند با اخذ تعهد 5‌سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نمی‌باشد.
‌تبصره 1 – خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
‌تبصره 2 – سپاه می‌تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی استخدام نماید.
‌ماده 22 – سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط لازم را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
‌ماده 23 – سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل 18 سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر 10 سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
‌تبصره 1 – سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
‌تبصره 2 – این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌استخدام و تحصیل و نظیر آن بر برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
‌تبصره 3 – کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
‌تبصره 4 – حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
‌تبصره 5 – آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
‌ماده 24 – خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده 37 قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده 25 – استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
‌تبصره – استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده 38 قانون ارتش خواهد‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده 26 – استخدام افراد در سپاه ، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ممنوع است.
‌بخش سوم – سازمان و طبقه بندی مشاغل
‌ماده 27 – تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه‌های آنان بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول‌سازمان و تجهیزات مصوب و به نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص می‌گردد.
‌تبصره 1 – جداول سازمان نیروی انسانی سپاه و ستاد کل شامل محلهای سازمانی و ضرورت نظامی یا کارمندی یا مشترک بودن شغل و درجات و‌رتبه‌های متناسب برای هر محل سازمانی حسب مورد توسط ستاد کل سپاه و ستاد کل تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌تبصره 2 – به منظور جلوگیری از تورم پرسنل کادر ثابت در سپاه و سازمانهای وابسته در جداول سازمانی مشاغل باید به نحوی پیش‌بینی گردد که‌حتی‌الامکان از پرسنل وظیفه پیمانی و بسیجی استفاده شود.
‌ماده 28 – رسته عبارت است از مجموعه رشته‌های شغلی که از نظر تخصص یا نوع آموزش وابستگی و ارتباط نزدیک داشته باشند.
‌ماده 29 – مشاغل سپاه به تناسب احتیاج نیروها و سازمانها از رسته‌های مختلف تشکیل می‌شود. انواع رسته و علائم رسته‌ای و همچنین علائم‌درجات و شکل لباس پرسنل نظامی به موجب دستورالعملهایی خواهد بود که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌ماده 30 – بکارگیری پرسنل در مشاغل غیر مرتبط با رسته آنان ممنوع بوده و سپاه موظف است به منظور ایجاد انعطاف در اجرای مأموریتهای محوله‌به غیر از رسته اصلی ، رسته رزمی یا پشتیبانی رزمی دیگری برای کلیه پرسنل پیش بینی نماید.
‌تبصره – تغییر رسته پرسنل ممنوع می‌باشد و در موارد لزوم برابر دستورالعملی است که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل‌خواهد رسید.
‌ماده 31 – ستاد کل سپاه موظف است حداکثر ظرف مدت یک سال در چارچوب این قانون کلیه مشاغل سپاه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار‌داده و شرح وظایف و شرایط احراز هر شغل را تعیین و پس از تأیید فرماندهی کل سپاه در انتصابات و ترفیعات ملاک عمل قرار دهد.
‌ماده 32 – ستاد کل سپاه موظف است مشاغل مختص کارمندان موضوع بند(ب) ماده 19 این قانون را از نظر پیچیدگی و تخصص به سه گروه (1) ،(2)، و (3) و میزان مهارت در انجام مشاغل هر یک از سه گروه را به سه رده (1) و (2) و (3) طبقه بندی نماید. کمیسیون ارزیابی مهارت در بدو‌استخدام تخصص و مهارت این قبیل کارمندان را مورد ارزیابی قرار داده و گروه و رده آنان را تعیین می‌نماید.
‌ماده 33 – ستاد کل سپاه می‌تواند بنا به دستور فرماندهی کل سپاه برای انجام وظایف پیش‌بینی نشده پستهای موقت را ایجاد نموده و حداکثر ظرف‌مدت یک سال تکلیف آنان را از لحاظ حذف شغل و یا درج آن در جداول سازمان معین نماید.

*توجه: کارجوی گرامی، شرایط استخدام بانکها و نهاد‌های مختلف برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در یک بانک و یا یک نهاد مشخص هستند گردآوری و ارسال میگردند. بنابراین ارسال این شرایط به منزله ی اعلام آگهی استخدامی‌توسط نهاد یا بانک ذکر شده نمیباشد و مسلماً در صورت اعلام جذب نیرو توسط بانک و یا نهاد فوق الذکر از طریق سایت ایران استخدام طی یک آگهی اقدام به اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید – سایت ایران استخدام380 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است . نفر بعدی شما باشید !

نام (لازم)
پست الکترونیک (لازم)

 1. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 148159     زمان ارسال دیدگاه : 10:13 .ق.ظ

  من دیپلم صفحات وب را دارم ایا می توانم به دانشگاه افسری سپاه برم؟

  [پاسخ]

 2. سعید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 147877     زمان ارسال دیدگاه : 10:04 .ب.ظ

  بسم اله الرحمن الرحیم

  با سلام به دوستان عزیز من رشتم گرافیک رایانه است ؛16 سالمه و دلم خیلی می خواد توسپاه خدمت کنم آیا میتونم؟بایدچه کار کنم؟

  [پاسخ]

 3. سمیه محمدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 147805     زمان ارسال دیدگاه : 8:01 .ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر. من لیسانس معماری دارم و پدرم 30سال در سپاه خدمت کرده و جانباز هم هستن و الان بازنشسته شده اند من خیلی دلم میخواد در سپاه خدمت کنم. آیا امکانش هست؟منتظر پاسخ شما هستم

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ شهریور 30ام, 1393 9:43 .ب.ظ:

  با سلام
  در حال حاضر زمان استخدام سپاه پاسداران در سال 93 مشخص نيست
  پيگير اخبار ايران استخدام باشيد به محض اعلام اگهي استخدام از سوي اين سازمان در همين صفحه خدمت شما اطلاع رساني خواهد شد
  موفق باشيد

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 4. میثم میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 146916     زمان ارسال دیدگاه : 1:21 .ب.ظ

  سلام
  من لیسانس برق ام؛24 سالمه؛مشمول هم هستم در حال حاضر؛رفتم حوزه برای استخدام پیمانی,میگن:فقط فارغ التحصیل های یه دانشگاه خاصو از شهر ما استخدام میکنن ؛درسته همچین موضوعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 5. mahmoud میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 146315     زمان ارسال دیدگاه : 3:55 .ق.ظ

  با سلام
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد عمران هستم ، میخواستم ببینم برای فارغ التحصیلان مشمول سربازی شرایط امریه یا تعهد خدمت وجود داره؟ چون من شنیدم جدیدا سپاه نیرو با تعهد 5 سال خدمت میگیره اما توی اینترنت درمورد استخدامی یا سربازی با تعهد خدمت چیزی نگفته اصلا!!
  لطفا راهنمایی کنین

  با تشکر

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 30ام, 1393 8:50 .ب.ظ:

  سلام با کارت سبز اشکال نداره

  [پاسخ]

 6. حامدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 145598     زمان ارسال دیدگاه : 10:03 .ب.ظ

  سلام من ی خانم24 با مدرک تحصیلیه دیپلم کامپیوتر هستم .خیلی دلم می خواد تو سپاه خدمت کنم.ولی نمیدونم چطور می شه اسخدام شد .یا اصلا ما خانمها به حساب می یاییم یا نه؟
  می شه یکی جواب سوالمو بده ؟
  می شه یکی راهنماییم کنه که چی کار کنم ؟کجا برم؟

  [پاسخ]

  عارف عرب پاسخ در تاريخ شهریور 27ام, 1393 9:37 .ب.ظ:

  سلام علیکم شما مطمئنا که میشه استخدام بشید شما به گزینش سپاه مراجعه نمائید یا به ناحیه مقاومت بسیج و اونجا راهنمایی لازم رو به شما میکنن در ضمن اگر سنتون بیست و پنج شد دیگه نمیتونید استخدام بشید پس لطفا سریعا به ناحیه مقاومت بسیج مراجعه فرمایید. و من الله التوفیق.خدانگهدار

  [پاسخ]

  امید پاسخ در تاريخ شهریور 29ام, 1393 2:11 .ق.ظ:

  باسلام کسی که دیپلم نداره می شه استخدام کادر شه

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 30ام, 1393 10:54 .ق.ظ:

  ص33

 7. ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 141973     زمان ارسال دیدگاه : 5:51 .ق.ظ

  سلام با نام ویاد خدا محمد عاصم آبادی هستم در رشته کامپیوتر با مدرک دیپلم وبسیج دو سال فعال وآموزش تکمیلی را گذرانده ام آیا سلاحیت گزینش را دارم
  باتشکر

  [پاسخ]

  سیدرضاعقیلی پاسخ در تاريخ شهریور 21ام, 1393 11:49 .ق.ظ:

  سلام من سال چهارم دبیرستانو در رشته علوم تجربی تموم کردم و فرزند جانباز 25درصد هستم.. میخواستم بدونم میتونم عضو سپاه بشم//؟شرایط من واسه استخدام توو این ارگان چطوریه؟ ممنون

  [پاسخ]

  mm پاسخ در تاريخ شهریور 27ام, 1393 2:11 .ب.ظ:

  سلام صلاحیت درسته

  [پاسخ]

 8. علی رستمی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 139555     زمان ارسال دیدگاه : 11:01 .ق.ظ

  سلام و خسته نباشید.من متولد 74هستم ودر حال حاضر دانشجوی کاردانی نقشه کشی صنعتی هستم.در بسیج هم فعالیت خوبی دارم و در حال گذراندن دوره های تکمیلی 45 روزه میباشم.آیا میتونم بعد از گرفتن مدرک کاردانی در سپاه استخدام بشم؟در ضمن اینکه متاهل هستم.ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر فراوان

  [پاسخ]

 9. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 139444     زمان ارسال دیدگاه : 1:38 .ق.ظ

  سلام خسته نباشیدمن محمد۱۷سالمه وپایه۴ حوزه علمیه هستم میخواستم بدونم چطوری میتونم واردسپاه بشم البته خارج ازحوزه و صورت آزادکمکم کنیدلطفا

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 20ام, 1393 10:35 .ب.ظ:

  دوست عزیز میتونی تو بسیج طلاب همکاری کنی به عنوان بسیجی کادر

  [پاسخ]

 10. reza میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 138934     زمان ارسال دیدگاه : 10:39 .ق.ظ

  سلام میشه شرایط استخدام در سپاه مقاومت رو بگید . من یه بسیجی با مدرک بسیجی عالی هستم میشه استخدام شم .اونای که علاقه دارن باید چیکار کنن

  [پاسخ]

 11. سميه میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 138346     زمان ارسال دیدگاه : 12:17 .ب.ظ

  سلام
  من 23 ساله هستم و مهندسي كشاوزري -آب خوندم .مسلط به زبان انگليسي و كامپيوتر هستم .خيلي دوست دارم با سپاه همكاري كنم ولي نميدونم بايد به كجا مراجعه كنم .لطفا از دوستان هر كه ميدونه راهنماييم كنه
  با تشكر.

  [پاسخ]

  میلاد پاسخ در تاريخ شهریور 20ام, 1393 10:33 .ب.ظ:

  سلام دوست عزیز میتون ی تو حوزه های محلات شورا باشی با سپاه همکاری کنی .

  [پاسخ]

 12. مهدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136651     زمان ارسال دیدگاه : 3:50 .ب.ظ

  سلام من خیلی دوست دارم در سپاه پاسداران استخدام شوم زمان پدیرش دقیقا کی هستش و از جه مدرک تحصیلی میپذیرد مدرک تحصیلی من دیپلم هستش ایا دیپلم استخدام میکند یا نه ممنون میشم اگر جواب بدید

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 11ام, 1393 8:03 .ب.ظ:

  اره

  [پاسخ]

 13. حامدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 136001     زمان ارسال دیدگاه : 12:23 .ب.ظ

  سلام من ی خانم24 با مدرک تحصیلیه دیپلم کامپیوتر هستم .خیلی دلم می خواد تو سپاه خدمت کنم.ولی نمیدونم چطور می شه اسخدام شد .یا اصلا ما خانمها به حساب می یاییم یا نه؟

  [پاسخ]

  امیر پاسخ در تاريخ شهریور 15ام, 1393 1:16 .ب.ظ:

  سلام اگه جوابو گرفتین به منم میل کنین

  [پاسخ]

 14. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 135797     زمان ارسال دیدگاه : 10:31 .ب.ظ

  میخواست بدونم اول دبیرستان را تموم کردم میتونم کادر بشم

  [پاسخ]

 15. سعید جوکارقیری میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 134047     زمان ارسال دیدگاه : 11:16 .ق.ظ

  باسلام چرا سپاه فقط ازدانشگاههای دولتی نیرو جذب میکند واز دانشگاه پیام نور و ازاد جذب نیرو ندارد؟(واقعا این تبعیض نیست) باتشکر

  [پاسخ]

 16. mohammad javaheri میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 131291     زمان ارسال دیدگاه : 3:12 .ب.ظ

  سلام باسپاس ودرودفراوان

  میخواستم بدونم سپاه پاسداران مدراک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی روهم میگیره؟؟؟

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 3ام, 1393 6:37 .ب.ظ:

  نه

  [پاسخ]

 17. امیرحسین میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 130904     زمان ارسال دیدگاه : 10:38 .ب.ظ

  سلام .میخواستم زمان استخدام دانشگاه افسری سپاه رو بدونم.

  [پاسخ]

 18. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129892     زمان ارسال دیدگاه : 12:39 .ب.ظ

  سلام میخواستم بدونم ایا درسپاه برای معلولین یا کم توانای جسمی هم شرایط استخدام داره یا نه؟اگه لطف کنید جوابمو در ادرس ایمیلم بدین ممنون میشم

  [پاسخ]

 19. محمد میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 129226     زمان ارسال دیدگاه : 7:24 .ب.ظ

  باسلام میشه بگیدزمان دقیق ثبت نام کی هستش؟مدارک موردنیازچیه؟متقاضیان به کجابایدمراجعه کنند؟لطفایکم اطلاعات کاملترببدید.

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 30ام, 1393 7:47 .ب.ظ:

  با سلام
  محمد گرامی زمان ثبت نام سپاه مشخص نیست
  پیگیر اخبار این صفحه باشید در صورت اعلام آگهی استخدام خدمت شما اطلاع رسانی خواهد شد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ شهریور 5ام, 1393 11:46 .ق.ظ:

  محمدجان استخدام درسباه یعنی فقط استرس چون خیلی استخدامیش طول میکشه.الان سه ماهه رفتم گزینش ولی هنوز بهم زنگ نزدن
  درضمن باید یه آشناه گردن کلفت هم داشته باشی

  [پاسخ]

 20. بهمن میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 127756     زمان ارسال دیدگاه : 12:23 .ب.ظ

  سلام خسته نباشید ایا برای استخدام سپاه تخصص لازمه ممنون

  [پاسخ]

  بهمن پاسخ در تاريخ مرداد 29ام, 1393 1:16 .ب.ظ:

  سلام خسته نباشید ایا برای استخدام سپاه تخصص لازمه ممنون

  [پاسخ]

 21. مهدی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 126979     زمان ارسال دیدگاه : 10:29 .ق.ظ

  سلام خسته نباشید میشه زمان استخدام سپاه پاسداران را بگید.من هر روز به سایت سر میزنم ولی خبری نیست

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 27ام, 1393 10:34 .ق.ظ:

  مهدی عزیز بهترین کار این هست که به خودشون مراجعه کرده و در رابطه با نحوه ی گزینش سوال بفرمایید. چون ممکن است اصلاً آگهی استخدامی به صورت اینترنتی منتشر نکنند.

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 22. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 126434     زمان ارسال دیدگاه : 12:53 .ب.ظ

  سلام:
  استخدام نیرو زمینی سپاه چ تاریخی میباشد؟

  [پاسخ]

 23. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 124384     زمان ارسال دیدگاه : 9:12 .ق.ظ

  سلام ایا امسال نیروهوایی سپاه استخدامی دارد(بوشهر)/ با چه شرایطی؟

  [پاسخ]

  محمد امیری پاسخ در تاريخ مرداد 23ام, 1393 9:28 .ق.ظ:

  با سلام
  در حال حاضر مشخص نیست، پیگیر اخبار ایران استخدام باشید
  در صورت اعلام اگهی استخدام از سوی این مرکز اطلاع رسانی خواهد شد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

 24. علی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:     کد دیدگاه : 123591     زمان ارسال دیدگاه : 10:24 .ب.ظ

  سلام
  چراسپاه دیگه استخدامی نداره؟
  ازکجابایدبفهمیم چه زمانی استخدام میکنه
  لطفاجواب بدید
  ممنون

  [پاسخ]

  admin پاسخ در تاريخ مرداد 21ام, 1393 11:51 .ب.ظ:

  با سلام
  پیگیر اخبار همین صفحه باشید، در صورت اعلام آگهی استخدام در همین صفحه خدمت دوستان اطلاع رسانی خواهد شد
  موفق باشید

  » گروه مدیریتی سایت ایران استخدام

  Ž

  [پاسخ]

1 7 8 9

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
آفر ویژه سامانه پیام کوتاه ریلکس