امروز سه شنبه ۹۴/۰۹/۱۰
صفحه اصلیشرایط استخدامشرایط استخدام در سپاه

شرایط استخدام در سپاه

نویسنده : ۹۱۳ دیدگاه (مشاهده) بروزرسانی : ۹۳/۰۴/۱۶

شرایط استخدام در سپاه پاسداران
جهت مشاهده اخبار استخدامی سپاه پاسداران اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آدرس مراکز گزینش سپاه پاسداران اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ تیر ۹۳ (مجلس قانون مقررات استخدامی سپاه را اصلاح کرد):

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس طرق الحاق یک تبصره به ماده ۱۹۰ قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای جلب نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به موجب این اصلاحیه مقرر شد آیین نامه اجرایی ماده واحده این طرح توسط وزارت دفاع با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ظرف سه ماه از تاریخ تصویب این قانون تهیه شود و به تصویب هیات وزیران برسد.
این اصلاح با ۱۵۹ رای موافق، ۶ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر به تصویب مجلس رسید تا ایرادی که پیش از این موجب اعاده این طرح از شورای نگهبان شده بود، رفع شود.


 توجه: کارجوی گرامی این یک آگهی استخدامی نیست!

این شرایط از آخرین آگهی استخدام مربوطه اخذ شده است و تبعاً در طی زمان و باتوجه به شرایط و نیازهای اعلام شده در آگهی بعدی قابل تغییر می‌باشد.

شرایط عمومی استخدام:

‌ماده ۱۶ – شرایط عمومی استخدام کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر می‌باشد:
‌الف – اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
ب – اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
ج – التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
‌د – عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
ه – نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
‌و – عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
‌ز – داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
ح – داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
ط – داشتن حداقل ۱۶ سال سن تمام و حداکثر ۴۰ سال سن.
ی – داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.
‌تبصره ۱ – استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
‌تبصره ۲ – پرسنل پیمانی و بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن و محصلین از حداقل سن تعیین شده مستثنی می‌باشند.
‌تبصره ۳ – برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی استخدام، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
‌تبصره ۴ – استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.
‌ماده ۱۷ – هیأت مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه،‌مسؤول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیأت و وزیر یا جانشین وی تشکیل می‌گردد و در چارچوب مفاد‌این قانون، وظیفه تعیین سیاستهای گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعملهای مورد نیاز و نظارت بر کار هسته‌های گزینش در سپاه را به عهده دارد.
‌تبصره – هسته‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.
‌ماده ۱۸ – استخدام پرسنل نظامی برای خدمت در کادر ثابت بر اساس یکی از مقاطع تحصیلی پایان دوره‌های راهنمایی، دبیرستان، فوق دیپلم،‌لیسانس، فوق لیسانس ، و دکترا و بالاتر انجام می‌گیرد.
‌ماده ۱۹ – کارمندان به دو صورت زیر استخدام می‌شوند:
‌الف – بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر
ب – بر اساس تخصص و مهارت عملی با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان.
‌ماده ۲۰ – سپاه برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌خدمتی همسران آنان باشد.
‌ماده ۲۱ – سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی می‌باشند با اخذ تعهد ۵‌سال خدمت نظامی و یا ۶ سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نمی‌باشد.
‌تبصره ۱ – خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
‌تبصره ۲ – سپاه می‌تواند پرسنلی را که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی استخدام نماید.
‌ماده ۲۲ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط لازم را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
‌ماده ۲۳ – سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل ۱۸ سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر ۱۰ سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
‌تبصره ۱ – سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
‌تبصره ۲ – این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌استخدام و تحصیل و نظیر آن بر برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
‌تبصره ۳ – کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
‌تبصره ۴ – حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
‌تبصره ۵ – آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
‌ماده ۲۴ – خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده ۳۷ قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۵ – استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
‌تبصره – استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده ۳۸ قانون ارتش خواهد‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
‌ماده ۲۶ – استخدام افراد در سپاه ، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ممنوع است.
‌بخش سوم – سازمان و طبقه بندی مشاغل
‌ماده ۲۷ – تعداد و ترکیب نیروی انسانی سپاه و همچنین نسبت درجات و رتبه‌های آنان بر مبنای خط مشی، استراتژی و تهدیدات، برابر جداول‌سازمان و تجهیزات مصوب و به نسبتی که به وسیله ستاد کل سپاه تعیین و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید مشخص می‌گردد.
‌تبصره ۱ – جداول سازمان نیروی انسانی سپاه و ستاد کل شامل محلهای سازمانی و ضرورت نظامی یا کارمندی یا مشترک بودن شغل و درجات و‌رتبه‌های متناسب برای هر محل سازمانی حسب مورد توسط ستاد کل سپاه و ستاد کل تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌تبصره ۲ – به منظور جلوگیری از تورم پرسنل کادر ثابت در سپاه و سازمانهای وابسته در جداول سازمانی مشاغل باید به نحوی پیش‌بینی گردد که‌حتی‌الامکان از پرسنل وظیفه پیمانی و بسیجی استفاده شود.
‌ماده ۲۸ – رسته عبارت است از مجموعه رشته‌های شغلی که از نظر تخصص یا نوع آموزش وابستگی و ارتباط نزدیک داشته باشند.
‌ماده ۲۹ – مشاغل سپاه به تناسب احتیاج نیروها و سازمانها از رسته‌های مختلف تشکیل می‌شود. انواع رسته و علائم رسته‌ای و همچنین علائم‌درجات و شکل لباس پرسنل نظامی به موجب دستورالعملهایی خواهد بود که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل خواهد رسید.
‌ماده ۳۰ – بکارگیری پرسنل در مشاغل غیر مرتبط با رسته آنان ممنوع بوده و سپاه موظف است به منظور ایجاد انعطاف در اجرای مأموریتهای محوله‌به غیر از رسته اصلی ، رسته رزمی یا پشتیبانی رزمی دیگری برای کلیه پرسنل پیش بینی نماید.
‌تبصره – تغییر رسته پرسنل ممنوع می‌باشد و در موارد لزوم برابر دستورالعملی است که توسط ستاد کل سپاه تهیه و به تصویب فرماندهی کل‌خواهد رسید.
‌ماده ۳۱ – ستاد کل سپاه موظف است حداکثر ظرف مدت یک سال در چارچوب این قانون کلیه مشاغل سپاه را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار‌داده و شرح وظایف و شرایط احراز هر شغل را تعیین و پس از تأیید فرماندهی کل سپاه در انتصابات و ترفیعات ملاک عمل قرار دهد.
‌ماده ۳۲ – ستاد کل سپاه موظف است مشاغل مختص کارمندان موضوع بند(ب) ماده ۱۹ این قانون را از نظر پیچیدگی و تخصص به سه گروه (۱) ،(۲)، و (۳) و میزان مهارت در انجام مشاغل هر یک از سه گروه را به سه رده (۱) و (۲) و (۳) طبقه بندی نماید. کمیسیون ارزیابی مهارت در بدو‌استخدام تخصص و مهارت این قبیل کارمندان را مورد ارزیابی قرار داده و گروه و رده آنان را تعیین می‌نماید.
‌ماده ۳۳ – ستاد کل سپاه می‌تواند بنا به دستور فرماندهی کل سپاه برای انجام وظایف پیش‌بینی نشده پستهای موقت را ایجاد نموده و حداکثر ظرف‌مدت یک سال تکلیف آنان را از لحاظ حذف شغل و یا درج آن در جداول سازمان معین نماید.

*توجه: کارجوی گرامی، شرایط استخدام بانکها و نهاد‌های مختلف برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در یک بانک و یا یک نهاد مشخص هستند گردآوری و ارسال میگردند. بنابراین ارسال این شرایط به منزله ی اعلام آگهی استخدامی‌توسط نهاد یا بانک ذکر شده نمیباشد و مسلماً در صورت اعلام جذب نیرو توسط بانک و یا نهاد فوق الذکر از طریق سایت ایران استخدام طی یک آگهی اقدام به اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید – سایت ایران استخدام


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل سیستم دورکاری ایران استخدام

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۹۱۳ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : فاروق ارسال : ۹۴/۰۹/۱۰

  کاربری : فاروق

  ارسال : ۹۴/۰۹/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۵

  کد دیدگاه : 571683

  پاسخ

  لطفا جواب بدید ۱۷ سالمه رشته انسانی معدل ۱۹/۱۵و۳سال سابقه بسیج :(

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : فاروق ارسال : ۹۴/۰۹/۱۰

  کاربری : فاروق

  ارسال : ۹۴/۰۹/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۹:۳۹

  کد دیدگاه : 571675

  پاسخ

  سلام من میخواستم برم سپاه ولی نمیدونم باید چیکار کنم ۳ سال سابقه بسیج دارم الانم ۱۷ سالمه اهل مهاباد آذربایجان غربی رشته م علوم و ادبیات انسانی لطفا راهنمایی کنید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : amir ارسال : ۹۴/۰۹/۰۹

  کاربری : amir

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۹

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۴

  کد دیدگاه : 570367

  پاسخ

  سلام من دانشجوی رشته برق صنعتی هستم و دی ماه فارالتحصیل میشم اما معدلم زیر۱۴.خیلی دوس دارم برم سپاه.امکانش هس؟؟ :(

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : پوریا ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  کاربری : پوریا

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۰

  کد دیدگاه : 568635

  پاسخ

  من ۱۹سال دارم دیپلم تجربی دارم ولی دانشجو رشته برق هستم ترمه ۳کاردانی گواهی نامه هم دارم آیا میتونم وارد سپاه پاسداران بشم

  ۳+ پاسخ
 • کاربری : پوریا ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  کاربری : پوریا

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۸

  کد دیدگاه : 568634

  پاسخ

  من ۱۹سال دارم دیپلم تجربی دارم ولی دانشجو رشته برق هستم ترمه ۳کاردانی گواهی نامه هم دارم

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : Pouya ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  کاربری : Pouya

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۱:۵۲

  کد دیدگاه : 568387

  پاسخ

  سلام من ۱۷ سالمه رشته ریاصی فیزیکم سوم دبیرستانم دی تموم میشه کارت بسیجم ندارم می خوام ببینم می خوام ببینم میتونم بببنم میتونم برم تو سپاه معدل کل ۱۴/۵ و معدل کل ۱۰ بعد سپاه کی اگهی میده

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : نوید دایی چی ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  کاربری : نوید دایی چی

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۳

  کد دیدگاه : 568343

  پاسخ

  سلام من خدمت رفتم .تو سپاه ناحیه بودم ۲۰ سالمه دیپلم دارم استخدام میشم

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ali kh ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  کاربری : ali kh

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۴:۵۵

  کد دیدگاه : 568039

  پاسخ

  سلام خسته نباشید,من ۲۰سال سن دارم و مدرک تحصیلیم دیپلم و پیش دانشگاهی هستش,من مشمول هستم و دفترچه خدمت وظیفه را هم ارسال کرده ام,پدرم هم در جنگ ۸ سال دفاع مقدس شرکت داشت و هم جانباز هستش,خودم هم سه سال بسیج فعالی دارم,میخواستم بدونم که میتوانم با این شرایط در سپاه استخدام بشم ,اگه راهی هست لطفا نشان دهید ممنون

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : احمد باغبانی ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  کاربری : احمد باغبانی

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۳

  کد دیدگاه : 567876

  پاسخ

  سلام چرا سپاه با مدرک دانشگاه پیام نور استخدام نمی کنه، ولی مدرک آزاد و ملی میخوان تبعیض قائل میشن حالا تکلیف اونا که مدرک پیام نور دارن میخوان استخدام سپاه بشن چیه؟ لطفا اگه کسی می ودنه راهنمای کنه

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : سهیل رحیم پور ارسال : ۹۴/۰۹/۰۵

  کاربری : سهیل رحیم پور

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۳

  کد دیدگاه : 567292

  پاسخ

  سلام من دیپلم فنی رشته برق دارم الان هم دانشجویه فوق دیپلم برق هستم ایا منو قبول میکنن ?
  ممنون میشم پاسخ بدید

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۹/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۴:۱۹

  کد دیدگاه : 565606

  پاسخ

  سلام من حامد خانجانی هستم لیسانس حقوق دارای سابقه زیاد دربسیج انواع احکام قهرمانی ورزشی وقرانی.علاقه زیاد به خدمت درنظام دارم.به خصوص سباه اکه استخدام بشم به آرزوم میرسم

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : امیر ارسال : ۹۴/۰۹/۰۲

  کاربری : امیر

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۴

  کد دیدگاه : 564935

  پاسخ

  من متولد ۷۹ هستم و میخواهم انتخاب رشته کنم میخواستم بدونم چه رشته هایی رو قبول میکنید و در بسیج هم پرونده دارم و عاشقه رهبر هستم و حاظرم جونم رو هم فدای انقلاب اسلامی کنم و عاشق عملیات هستم لطفا پاسخ بدید

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : صابر انوری نیادر : ۹۴/۰۹/۰۳ ۱۴:۰۸:۵۵ پاسخ

   سلام من دیپلم حسابداری دارم و متولد۱۳۷۷ می باشم ایا شرایط ورود به سپاه را دارم(بقیه شرایط نامبرده را دارم ازجمله پدرم ایثار گر می باشد)ممنون می شوم پاسخ دهید.————

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۹/۰۳ ۱۴:۰۹:۳۵ پاسخ

   باید بری رشته ریاضی

 • کاربری : حامد ارسال : ۹۴/۰۹/۰۱

  کاربری : حامد

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۲:۱۲

  کد دیدگاه : 564114

  پاسخ

  سلام من متولد ۶۹ ,لیسانس مدیریت بازرگانی دارم.۵,سال سابقه فعال بسیجی دارم.ایا منو در سپاه استخدام میکنن

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۹/۰۲ ۱۶:۰۳:۴۳ پاسخ

   خیر

 • کاربری : حمیدرضا ارسال : ۹۴/۰۹/۰۱

  کاربری : حمیدرضا

  ارسال : ۹۴/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۰۲:۲۶

  کد دیدگاه : 563372

  پاسخ

  باسلام من متولد۶۴ودیپلم دارم بدنم کاملاورزیده رزمی کارم چندمرتبه قهرمان کشوری کسب کردم کاملاوطن پرست وعاشق رهبرونظامم هستم سابقه بسیج ندارم وخیلی مشتاقم وارداینجورارگانهایانهادهابشم لطفاراهنماییم کنیدتشکر

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : حسین ارسال : ۹۴/۰۸/۳۰

  کاربری : حسین

  ارسال : ۹۴/۰۸/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۷:۰۵

  کد دیدگاه : 562888

  پاسخ

  سلام من ۲۲سالمه لیسانس مخابرات دارم،وهیچ سابقه ی بسیجی هم ندارم،امکان گزینش در سپاهو دارم. ممنون میشم پاسخ بدین

  ۱۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۸/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۲۲

  کد دیدگاه : 561912

  پاسخ

  سلام من دیپلم نقشه کشی معماری دارم
  ۱۸سال هم دارم
  ایا در سپاه استخدامم میکنن

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۸/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۰:۰۲

  کد دیدگاه : 561747

  پاسخ

  دیپلم قبول میکنین

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : naser ارسال : ۹۴/۰۸/۲۸

  کاربری : naser

  ارسال : ۹۴/۰۸/۲۸

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۴

  کد دیدگاه : 561075

  پاسخ

  سلام من ۲۱ سالمه دیپلم دارم رشته کامپیوتر ودرحال حاضر دانشجو ازسال ۸۴ توبسیجم و۵سال فعالیت دارم میتوانم بری پاسداری ثبت کنم ممنون میشم جواب بدین

  ۸+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۹/۰۶ ۱۲:۴۹:۱۳ پاسخ

   سلام علیکم . من ۲۲سالمه حدود ۷سال بسیج فعال هستم فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه بودم ۲سال سرپرست نیروی انسانی بسیج محلات و همینطور دانش آموزی بودم وسرگروه نمونه طرح صالحین بودم . معدلم ۱۵.۱۱ بوده فوق دیبلم رشته تاسیسات الکتریکی .متاهل هستم الانم در نیروی انتظامی خدمت سربازی را ادامه میدم آیا میتوانم وارد سپاه بشم ؟

1 28 29 30

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.