اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

اطلاعات بیشتر

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵


ویژه>> دانلود اصل دفترچه سوالات  آزمونهای برگزار شده توسط سنجش به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی (جدید)


خبر ۱۸ آبان ۹۵: دریافت کارت آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه های علوم پزشکی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: کارت آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه های علوم پزشکی از امروز ۱۸ آبان ۹۵ قابل دریافت میباشد

جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

فراموشی: داوطلبانی که شماره پرونده – سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند می توانند با مراجعه به بخش سیستم پاسخ گویی نسبت به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری در زمان ثبت نام خود اقدام نمایند:
جهت ورود به قسمت پاسخگویی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آبان ۹۵:  آخرین مهلت دریافت کارت ۳ آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ امشب (منبع: خبرگزاری مهر)

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

وی افزود: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org کارت آزمون خود را دریافت کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ با توجه به خوشه های شغلی داوطلب و برحسب مورد، صبح و یا بعد ازظهر جمعه ۲۱ آبان ۹۵ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در مجموع ۴۵۲ هزار و ۶۴۸ داوطلب در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ شرکت کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: آزمون در صبح جمعه برای تعداد ۲۱۳ هزار و ۲۸۰ داوطلب که از این تعداد ۱۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸ هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند، برگزار می شود.

وی گفت: در بعد از ظهر جمعه آزمون برای تعداد ۲۳۹ هزار و ۳۶۸ داوطلب که از این تعداد ۱۵۷ هزار و ۵۲۷ نفر زن و ۸۱ هزار و ۸۴۱ نفر مرد هستند برگزار می شود.

توکلی افزود: آزمون نوبت صبح از ساعت ۸.۳۰ و نوبت عصر از ساعت ۱۴ روز جمعه آغاز می شود و درهای ورود به حوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح راس ساعت ۸ صبح و برای آزمون نوبت بعد ازظهر ۱۳.۳۰ بسته خواهد شد.

وی یادآور شد: تاکنون ۲۰۵ هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: به هر داوطلب دو بسته آزمونی شامل یک برگ پاسخنامه، یک دفترچه سئوالات عمومی و یک بسته آزمونی شامل یک دفترچه سئوالات تخصصی داده می شود. داوطلبان باید به ۱۰۰ سئوال عمومی در مدت ۱۱۰ دقیقه و به سئوالات تخصصی متناسب با خوشه شغلی در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.


خبر ۱۷ آبان ۹۵: توضیحاتی در خصوص آزمونهای استخدامی پیش رو (آزمونهای استخدامی مشترک دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و علوم پزشکی)

– تاریخ و زمان برگزاری:
* تاریخ برگزاری: روز جمعه ۲۱آبان ۹۵
* زمان برگزاری آزمون نوبت اول: آزمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ برگزار خواهد شد.
* زمان برگزاری آزمون نوبت دوم: آزمون نوبت عصر از ساعت ۱۴روز جمعه ۲۱ آبان ماه برگزار خواهد شد.

آمار:
* صبح جمعه ۲۱۳هزار و ۲۸۰ داوطلب در آزمون شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۱۲۴هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند.
* عصر روز جمعه آزمون استخدامی برگزار خواهد شد و در این زمان ۲۳۹هزار و ۳۶۸ داوطلب که ۱۵۷هزار و ۵۲۷از آنها را زنان و ۸۱هزار و ۸۴۱ نفر از آنها را مردان تشکیل می دهند برگزار می شود.

نکاتی مهم در خصوص آزمون:
* درهای آزمون نیم ساعت قبل از برگزاری جلسه بسته خواهد شد.
* درجلسه امتحان دو بسته در اختیار هر داوطلب قرار می گیرد که بسته اول حاوی پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (شماره یک ) و بسته دوم حاوی دفترچه آزمون تخصصی (شماره دو) است.
* دفترچه های هر یک از داوطلبان دارای تنوع خواهد بود.
* دفترچه شماره یک حاوی ۱۰۰سوال است.
* مدت زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک ۱۱۰ دقیقه است.
* مدت زمان پاسخگویی به دفترچه شماره دو ۸۰ دقیقه است.

جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نمایید


ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۵ ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۵/۸/۱۸ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۸ و ۱۹ (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه، نام دستگاه اشتغال، داوطلب بومی، حالت بومی،نوع بومی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۵/۸/۲۰ منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتیکه نسبت به بندهای ۳، ۸، ۹، ۱۶، ۱۷، ۲۰، و ۲۱ (جنس، معلولیت، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی، خوشه شغلی و اولویت های انتخابی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد، بدیهی است در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر ۱: داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران توجه داشته باشند که سهمیه مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون آنها بر اساس اطلاعات تکمیلی مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام (خوداظهاری) در نظر گرفته شده و در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، این سهمیه در مراحل بعدی برای آنان اعمال می‌گردد، در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.
تذکر ۲: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی سایت قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه ۹۵/۸/۱۹ و پنجشنبه ۹۵/۸/۲۰ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می گردند، آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد.

د‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) و نوبت عصر از ساعت‌ ۱۴:۰۰ (چهارده) روز جمعه ۹۵/۸/۲۱ آغاز می‌گردد.
۳- در ورودی ِحوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت) و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ ۱۳:۳۰ (سیزده و سی دقیقه‌) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

ه‍ – قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.
۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.
د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.
ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.
تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده ۸– ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.
ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.
ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.
تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۵/۸/۲۰ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی : www.sanjesh.org و یا شماره ‌تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

ویژه>> دانلود اصل دفترچه سوالات  آزمونهای برگزار شده توسط سنجش به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی (جدید)

دریافت فایل جداول مربوط به شهرستان‌ محل‌ برگزاری سومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش – سال‌ ۱۳۹۵ فرمت PDF

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 02 دی 95

  ساعت ارسال : 19:15

  کد دیدگاه : 1025679

  سلام ادمین لطفا جواب سوال منو حتما امشب بدین..چطور میتونم اطلاعاتمو که موقع ثبت نام زدم پیدا کنم….اخه یادمه کافی نتی که ثبتانمم کرد یه اشتباهی کرده بود بعد بهش گفتم اصلاح کنه نمیدونم اصلاح کرد یا نه
  لظفا بگین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 02 دی 95

   ساعت ارسال : 19:56

   کد دیدگاه : 1025736

   پاسخ پشتیبان سنجش:
   شما می توانستید برای اصلاح برخی از گزینه ها به قسمت ویرایش رفته و ویرایش نمایید و برای اصلاح برخی دیگر به باجه های رفع نقص مراجعه کنید. همچنین قابل ذکر است تغییرات شما در کارت ورود به جلسه اعمال نخواهد شد. اگر ویرایش انجام ندادید برای بررسی – درخواست خود را به شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱ با ذکر شماره پرونده و مشخصات و نام ازمون فکس نمایید همچنین اگر در زمان ویرایش کارت ویرایش انجام داده اید و یا فکس را ارسال کرده اید برای پیگیری اصلاحیات و درخواست خود اواخر هفته اینده با شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۱۶۰ تماس حاصل فرمایید
   با سپاس

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 01 دی 95

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 1023425

  سلام ادمین محترم
  دو تا سوال داشتم؟
  ۱. سهمیه ۵ دصدی چطور حساب میشه؟
  ینی مثلا ۵ درصد به درصدهات اضافه میشه؟
  ما که سهمیه داریم حتما نیاز هست به حد نصاب برسیم
  چون من عمومی همه رو بیشتر از ۴۰ زدم ولی تخصصی فقط دو تا درس ج دادم :(
  ۲.من اصلا یادم نیست بومی رو چی زدم ولی یادمه یه گزینه زدم که بود محل تولد دواطلب یا همسر شهرستان مورد نظر هست گزینه دو… چون خانواده خودم اونجا هستن و خودمون شیراز الان ینی اشتباه زدم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 01 دی 95

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 1023562

   ۵درصد یعنی اختصاص ۵ درصد از ظرفیت.
   قبلا عرض کردم که رقابتی بین افراد عادی و سهمیه دار نیست. سهمیه دارها در سهمیه خودشون و با افراد دیگری که اونها هم سهمیه دار هستند برای تصاحب ۵درصد از ظرفیت کل رقابت میکنند.
   در خصوص سوال بومیتون نمیتونم راهنماییتون کنم ماسفانه چون خودتون هم دچار ابهام هستید در انتخابهاتون. در این حالت راهنمایی بنده ممکن هست شمارو به اشتباه بیشتری بی اندازد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سید ارشیا

   تاریخ ارسال : جمعه 17 دی 95

   ساعت ارسال : 09:32

   کد دیدگاه : 1056023

   سید. شهرام کیایی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ترانه

  تاریخ ارسال : شنبه 20 آذر 95

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 1009661

  سلام،خبری نشد از اعلام نتایج آزمون؟شد یکماه
  خیلی آدمو الاف میکنند متاسفانه،در همه چیز از بقیه جوامع عقبن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال : یکشنبه 07 آذر 95

  ساعت ارسال : 20:54

  کد دیدگاه : 997905

  سلام،خسته نباشید دوستان،کسی هست که به سوالای اصول ریاضی جواب داده باشه،ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال : دوشنبه 01 آذر 95

  ساعت ارسال : 23:30

  کد دیدگاه : 992331

  اگه اطلاع دارین به ماهم بگین واسه زمان اعلام نتایج

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : سه شنبه 02 آذر 95

   ساعت ارسال : 00:01

   کد دیدگاه : 992357

   معمولا حداکثر تا ۴۰ روز کاری بعد از آزمون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال : دوشنبه 01 آذر 95

  ساعت ارسال : 23:29

  کد دیدگاه : 992329

  جواب کی میاد؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مصطفی

  تاریخ ارسال : دوشنبه 01 آذر 95

  ساعت ارسال : 13:17

  کد دیدگاه : 991670

  سلام
  نتیجه ازمون کی میاد
  ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدیار

  تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 آبان 95

  ساعت ارسال : 21:58

  کد دیدگاه : 988500

  سلام ادمین محترم
  سوالات عمومی آموزش پرورش رو از تلگرام فرستادم البته کیفیتش خوب نیست اگه میشه تایپ کنید باجواب توی سایت بزارین عالی میشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 آبان 95

   ساعت ارسال : 22:08

   کد دیدگاه : 988508

   مهدیار عزیز به پیج آموزش و پرورشمو رجوع کنید، سوالات رو خودمون با کیفیت بهتر قرار دادیم. برای پاسخنامه هم شنبه با سورپرایزی در سایت همراهتون خواهیم بود :
   اینجا کلیک کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدیار

    تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 آبان 95

    ساعت ارسال : 22:18

    کد دیدگاه : 988523

    منتظریم بی صبرانه
    تشکر

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 آبان 95

     ساعت ارسال : 22:29

     کد دیدگاه : 988536

     اخبار رو از پیج اصلی که لینکش داده شد پیگیر باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : چهارشنبه 26 آبان 95

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 986988

  ادمین محترم ی سوال،اگه کسی نوع بومی روی کارتش اشتباه خورده باشه اماخودش درثبت نام اولیه درست واردکرده باشه،ودر زمان رفع نقص برطرف نکرده باشه،آیا خودمسولین متوجه مشکل نمیشن؟واینکه دوستان کسی براش چنین مشکلی پیش اومده یانه؟من بومی استان روی کارتم زده بودن اما نوع بومیم ک شهرستان بود،همسرنیروهای…خورده.دوستان کسی چنین مشکلی داشت کارتش؟وچطورحل کردین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : چهارشنبه 26 آبان 95

   ساعت ارسال : 11:25

   کد دیدگاه : 987018

   بله برای خیلی از دوستان این مشکل بود. خیلی ها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه از قسمت ویرایش این ایراد رو رفع کردند.
   باید به قسمت ویرایش میرفتید و چک میکردید ببینید اونجا اوضاع از چه قرار هست. ممکن هست اونجا همه چیز درست بوده باشه که در این صورت مشکلی نیست.
   در هر صورت میتونید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش اقدام به پیگیری موضوع نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال : سه شنبه 25 آبان 95

  ساعت ارسال : 09:59

  کد دیدگاه : 985694

  با سلام ،امتحان واسه من خیلی سخت بود خیلی مخصوصا عمومی ها ،نامردا این چه سوالایی بود داده بودین
  کی نتیجه آزمون می اد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : دوشنبه 24 آبان 95

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 985358

  سلام.آدمین .میشه کسی حدنصاب رانیاره وتوآزمون آموزش وپرورش قبول بشه.یا اصلا راهی نداره؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال : دوشنبه 24 آبان 95

   ساعت ارسال : 22:59

   کد دیدگاه : 985400

   نه مگر اینک خیلی ها نتونسته باشند به حدنصاب برسند و ظرفیت ها خالی بمونه و جلسه بگذارند و تصمیم بگیرند حدنصاب رو پایین بیاورند و یا نیاورند. استخدامی سال قبل برای سیستان و بلوچستان این اتفاق افتاد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رها

   تاریخ ارسال : یکشنبه 07 آذر 95

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 997920

   سلام،خسته نباشید دوستان،کسی هست که به سوالای اصول ریاضی جواب داده باشه،ممنون, ببخشید حد نصاب همون ۴۰درصد برا عمومی و ۶۰درصد برای تخصصی؟؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...