کاربر گرامی، نمایش سایت در مرورگر مورد استفاده شما بهینه شده نمی باشد. گروه فنی سایت در حال رفع مشکلات احتمالی برای نمایش بهترین حالت سایت می باشند. لطفا شکیبا باشید.
امروز جمعه ۹۳/۰۹/۰۷

صفحه اصلیاستخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام های سازمان های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامیاستخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

نویسنده : ۱,۵۷۳ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۷/۲۲

اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال ۹۳)


 خبر ۱۹ آبان ۹۳:

طبق درخواست شما کاربران گرامی، تماسی از سمت ایران استخدام با واحد استخدام و گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان گرفته شد، که بر طبق اطلاعات حاصله از مسئول مربوطه:

زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.

احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.

نحوه ی اعلام نتایج: از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.


جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی در حال بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون استخدامی در بخش نظرات این پست می باشند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل به پایین همین صفحه مراجعه کرده و به جمع آنها بپیوندید

نتایج استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳ به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد..

شما میتوانید به صورت روزانه پیگیر آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی مذکور در همین صفحه باشید..


خبر ۲۹ شهریور ۹۳:

با سلام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. همراهان گرامی‌ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم که شما میتوانید در همین صفحه   با ارسال نظرات خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک با ما همراه شوید. تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهند شد.

موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۲۸ شهریور ۹۳: 

آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از نحوه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضور ۱۶هزار و ۳۱۲ داوطلب برگزار می‌شود که بعداز طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد. تویسرکانی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:

تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

داشتن تابعیت ایران .

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).

عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.

داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:  

-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.

تبصره :

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند. د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تذکر مهم:

۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.

۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :

– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید. عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ) عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

تذکرات:

۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.

۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.

توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند. ۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.

توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند. ۴- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل ۶ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.

توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.

توجه ۲: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند. ۵-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. ۶- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. ۷-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد. ۸-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد. ۹-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. ۱۰-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد. ۱۱-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد. ۱۲-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

جهت دانلود فایل «ﻣﻮاد آزﻣﻮنﻋﻤﻮﻣﻲ وﺗﺨﺼﺼﻲآزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲﺳﺎزﻣﺎنﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد واﻣﻼک ﻛﺸﻮر»

اینجا کلیک کنید

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.  جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.  شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

مجله ایران استخدامدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱,۵۷۳ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : علیرضا ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : علیرضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۵

  کد دیدگاه : 200436

  پاسخ

  سلام به همگی،از بچه های کرمانشاه رشته نقشه برداری اینجا هست ممنون میشم هرکس جواب داد بگه کدوم شهر رو زده ? باسپاس دوستان

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سجاد ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : سجاد

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۶

  کد دیدگاه : 200423

  پاسخ

  اینو بیخیال وکالتو چیکار کردین !!؟؟ :(

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : کارشناسی حقوق ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : کارشناسی حقوق

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۱

  کد دیدگاه : 200392

  پاسخ

  بچه ها این هفته هم دارد میاید بنظرتون نتایج اعلام میشه خدا بگم چکارشون نکنه که این همه آدم رو زجر کش میکنند :o

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : سراب آرزوها ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : سراب آرزوها

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۹

  کد دیدگاه : 200360

  پاسخ

  دوستان آیا احتمال دارد نتایج ثبت اسناد همان بار اول بصورت اصلی ذخیره اعلام شود و ۳برابر ظرفیت اعلام نشود؟ اکر نتایج ۳برابر اعلام شود حتما مصاحبه تخصصی خواهیم داشت واکر بصورت اصلی ذخیره اعلام شود فقگ کزینش عقیدتی خواهیم داشت واین خیلی خوب است

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : بهزاد ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : بهزاد

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۱۱:۰۲

  کد دیدگاه : 200344

  پاسخ

  سلام
  آقا فرشاد یه سوال داشتم شما و دوستانت از طریق بنیاد از گروه شغلیتون باخبر شدید یا اداره ثبت؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : HAMED ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  کاربری : HAMED

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۷

  ساعت ارسال : ۰۱:۵۳

  کد دیدگاه : 200246

  پاسخ

  سلام
  تحلیلگر از ارومیه بنیادی یا غیر بنیادی کسی هست؟
  ممنون میشم جواب بدین

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۵

  کد دیدگاه : 200183

  پاسخ

  جناب دل شکسته راست میگن تهران کل بچه های ثبت اسناد ۱ برای ۳ استان تهران البرز و قم ۲۵۹ نفر شرکت کردن /؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : دل شکستهدر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۱۰:۲۰:۱۴ پاسخ

   سلام برادر.نمیدونم شما از کی شنیدی ؟اگه اینجوری باشه که عالیه.شما هم برا تهرانید؟

  • نقل قول : رضادر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۱۱:۵۰:۲۶ پاسخ

   در برد دانشکده مدیریت زده بود ۲۵۹ نفر کارشناس ثبت ۱ و برای تحلیلگر سیستم زده بود ۶۶۰ نفر
   شما هم دانشکده مدیریت بودید دیگه ؟
   البته برای ۳ استان قم البرز و تهران بود که روی هم ۲۵۹ نفر یه تعداد غایب بودن که بازم از ۲۵۹ کسر میشه
   به جز دانشکده مدیریت در علم صتعت هم اقایان بودن که ظاهرا اونجا رشته های فنی برای ثبت اختراع بودند

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۱۲:۲۲:۵۰ پاسخ

   برای کارشناس ثبت اختراع چند نفر شرکت کردن؟

   • نقل قول : رضادر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۱۲:۵۹:۳۶ پاسخ

    نمیدونم چون ما دانشکده مدیریت بودیم بچه های ثبت اختراع اگه اشتباه نکنم علم و صنعت بودن

 • کاربری : م.آ ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  کاربری : م.آ

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۸:۲۷

  کد دیدگاه : 199955

  پاسخ

  خدایا خدایا خدایا/چنان کن سرانجام کار /که تو خشنود باشی و ما رستگار
  یاخدا ،دوستان بیاید واسه هم دعا کنیم قبول بشیم و به اهدافمون برسیم.به امید خدای بزرگ و متعال

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : علیرضا ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  کاربری : علیرضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۶

  ساعت ارسال : ۱۷:۴۱

  کد دیدگاه : 199928

  پاسخ

  سلام آقای امیری عزیز ببخشید من رشته ام نقشه برداری هست واسه مصاحبه علمی باید چی بخونم? ممنون

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : محمد امیریدر : ۹۳/۰۹/۰۶ ۱۷:۵۱:۵۷ پاسخ

   سلام علیرضا گرامی مطالعه اطلاعات سیاسی اجتماعی، مبانی حقوقی و اخبار روز به همراه احکام پیشنهاد میشه
   با آرزوی موفقیت

  • نقل قول : کدخدادر : ۹۳/۰۹/۰۶ ۲۲:۳۲:۳۴ پاسخ

   سلام دائی علیرضا منم رشته ام نقشه برداریه از کدوم شهر تو ازمون شرکت کردی؟

   • نقل قول : علیرضادر : ۹۳/۰۹/۰۶ ۲۲:۴۸:۰۹ پاسخ

    سلام داش کرمانشاه تو کدوم شهری?

  • نقل قول : آریندر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۰۱:۵۸:۰۸ پاسخ

   aghaye alireza kodom shahrestano zadin?man sahne zadam
   dar zemn mage khabare shode ke darin dar morede mosahebe harf mizanin

   • نقل قول : علیرضادر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۱۳:۰۲:۱۳ پاسخ

    سلام من گیلان والا نه خبری نشده

  • نقل قول : کدخدادر : ۹۳/۰۹/۰۷ ۰۹:۳۳:۰۲ پاسخ

   سلام دورود

1 23 24 25

پاسخ دیدگاه من و سایر دیدگاه ها را به من اطلاع بده

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لظفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.