امروز جمعه ۹۳/۱۱/۱۰
صفحه اصلیاستخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام های سازمان های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامی مجله ایران استخداماستخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (اعلام نتایج)

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (اعلام نتایج)

نویسنده : ۵,۱۳۷ دیدگاه انتشار : ۹۳/۱۱/۰۹

اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال ۹۳)
جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ)

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

جهت مشاهده تاریخچه و آشنایی با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک کنید


اخبار و گزارشات لحظه به لحظه را در رابطه با این استخدامی در زیر دنبال کنید:

خبر ۷ بهمن ۹۳: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
ضمن آروزی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در روز ۷ بهمن ۹۳ اعلام شد
* توجه: لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

داوطلبین گرامی جهت مشاهده نتیجه آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید

متن اطلاعیه منتشر شده در سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:
بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.
پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مطابق با محل قبولی به آدرسهای ذیل مراجعه نمایند:
۱ -پذیرفته شدگان استانهای تهران – البرز – مرکزی – قم – سمنان -زنجان و قزوین از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان تهران به آدرس : تهران – میدان هفت تیر- خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیده به چهار راه شهید بهشتی ، کوچه شهید میرزا حسنی
۲ -پذیرفته شدگان استانهای اصفهان ، چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد و یزد از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان اصفهان به آدرس : اصفهان- بلوار دانشگاه ، خیابان توحید میانی ، جنب آزمایشگاه دی
۳ -پذیرفته شدگان استانهای مازندران، گلستان و گیلان از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان مازندران به آدرس : ساری- میدان امام خمینی ( ره )– ابتدای بلوار آزادی
۴-پذیرفته شدگان استانهای آذربایجان شرقی ، اردبیل و آذربایجان غربی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی به آدرس : تبریز – میدان ساعت – کوچه حاج هاشم
۵- پذیرفته شدگان استانهای کرمانشاه -کردستان ـ همدان ـ لرستان و ایلام از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان کرمانشاه به آدرس : کرمانشاه – چهار راه گلستان – خیابان گلسرخ – کوی فریبرز کرمی
۶- پذیرفته شدگان استانهای خراسان رضوی – خراسان شمالی – خراسان جنوبی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان خراسان رضوی به آدرس : مشهد – بلوار خیام – تقاطع ارشاد
۷-پذیرفته شدگان استانهای خوزستان و بوشهر از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۷/۱۲ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان خوزستان به آدرس : اهواز – امانیه ، خیابان مدرس
۸- پذیرفته شدگان استانهای کرمان – هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و فارس از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان کرمان به آدرس : کرمان – ضلع شمالی پارک نشاط ، ابتدای بلوار فردوسی
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه ، به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.
اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
کارت ملی با ۲ نسخه کپی
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
مدارک مبنی بر بومی بودن در مناطق محروم و ۲ نسخه کپی
اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
۴ قطعه عکس ۴*۳
مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران


خبر ۶ بهمن ۹۳:
تویسرکانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف چند روز آینده اعلام می‌شود

“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهارداشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف چند روز آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان در خواهند آمد.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی از سایت‌ها بیان شده که مراحل گزینش و مصاحبه از پذیرفته‌شدگان این آزمون در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تا اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام نشود انجام چنین امری ممکن نیست و هنوز اسامی از طریق سایت سازمان ثبت اعلام نشده است.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است؛ از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


خبر ۲۷ دی ۹۳:
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد ثبت‌نام ۱۶ هزار نفر در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
به گزارش ایرنا، معاون دادستان کل کشور در حاشیه این همایش در سخنانی کوتاه به خبرنگاران گفت: افرادی که در تشکیلات اداری کار می کنند باید از بهترین نیروها و افراد جامعه باشند تا بتوانند خدمات خوب و صادقانه به مردم ارائه کنند.
حجت الاسلام ‘سید احمد مرتضوی مقدم’ با بیان اینکه انتخاب نیروی اصلح با گزینش است، افزود: گزینشگران افراد شایسته را برای سیستم های اداری و سازمان ثبت و اسناد انتخاب می کنند.

وی اظهار کرد: سازمان ثبت و اسناد هیات مرکزی گزینش دارد و همایش آموزشی و توجیهی که اکنون در حال برگزاری است، به منظور ارتقای کیفیت و مصاحبه اعضای گزینش می باشد.
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز هدف از برپایی این همایش آموزشی را ارتقای سطح اطلاعات رابطان نمایندگان گزینش در استان های کشور پیرامون فراگیری نکات کاربردی، قوانین و مقررات جاری عنوان کرد.
ناصر سلطانی افزود: سازمان ثبت و اسناد کشور از سال ۱۳۹۰ تاکنون جذب نیرو نداشته و در سال جاری مجوز ورود یکهزار و ۱۵۰ نیروی انسانی به این سازمان داده شده است.
وی با اشاره به برگزاری آزمون سازمان ثبت و اسناد کشور با حضور ۱۶ هزار شرکت کننده در شهریور ماه امسال،گفت: ۳۵۰ نفر از نیروهای در حال جذب، مربوط به فرزندان شهدا هستند.
وی اظهار کرد: هم اکنون مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش داوطلبان فرزندان شهدا و شرکت کنندگانی که نمره آزمون کتبی را کسب کرده اند، در حال انجام است.
سلطانی خاطر نشان کرد: تلاش می شود اصول گزینش برای جذب نیرو بر اساس قوانین و مقررات و بدون افراط و تفریط انجام شود.
همایش گزینشگران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ۲۷ و ۲۸ دی ماه امسال به میزبانی سازمان ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود.
این همایش دو روزه با حضور رابطان گزینش سازمان ثبت و اسناد کشور، اعضای هیات مرکزی و اعضای هسته گزینش سازمان ثبت و اسناد کشور برگزار می شود.


خبر ۱۳ دی ۹۳:
“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.
منبع: باشگاه خبر نگاران جوان
کد خبر: ۵۰۸۹۳۷۵


خبر  پیگیری ایران استخدام:
طبق درخواست شما کاربران گرامی و تماس کارشناس سایت ایران استخدام با مسئولی پاسخگو، توضیحی به شرح زیر توسط مسئول مربوطه به ما جهت اطلاع رسانی خدمت شما همراهان گرامی داده شد:
به نقل از مسئول مربوطه:
۱- در حال حاضر نتایج ارسال شده از سمت سازمان سنجش جهت تأیید در معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور به سر میبرد.
۲- جای هیچ نگرانی موجود نیست، و هیچ گونه مشکل و مانعی در روند برگزاری این آزمون استخدامی نبوده و در این مرحله از روند منتظر تأیید نتایج هستیم.
با آرزوی موفقیت برای کارجویان گرامی و تشکر از پاسخ همراه با حوصله مسئول مربوطه – سایت ایران استخدام


خبر  ۶ دی ۹۳:
 سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور (مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳)، بانک سپه (مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۳)، دانشگاه صنعتی کرمانشاه (مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه (مورخ ۲۸/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان تأمین اجتماعی (مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۳)، شرکت کار و تأمین (مورخ ۱۶/۰۸/۱۳۹۳) ، دانشگاه فرهنگیان(مورخ ۲۲/۰۸/۱۳۹۳) وقوه قضائیه (مورخ ۲۳/۰۸/۹۳) می رساند با توجه به اینکه همکاری سازمان سنجش آموزش کشور با دستگاه های ذیربط فقط در مرحله برگزاری آزمون و استخراج نتایج اولیه بوده و پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه آزمون (نتیجه آزمون تستی) کلیه داوطلبان بمنظور انجام فرآیندهای لازم در خصوص اعلام اسامی  قبول شدگان، به دستگاه ها ی ذیربط اعلام شده است، لذا داوطلبان ذینفع می بایست در خصوص نتیجه آزمون خود و هرگونه سؤال، موضوع را از طریق دستگاه ذیربط پیگیری نمایند.


خبر ۱۵ آذر ۹۳:
طبق تماس سایت ایران استخدام به تاریخ ۱۵ آذرماه ۹۳ و به نقل از مسئول مربوطه  نتایج جهت تأیید نهایی به معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور تحویل داده شده است و در حال حاضر سازمان منتظر تأیید اسامی پذیرفته شدگان است. مسئول محترم در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج اظهار بی اطلاعی کردند.
با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


 خبر ۱۹ آبان ۹۳:
طبق درخواست شما کاربران گرامی، تماسی از سمت ایران استخدام با واحد استخدام و گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان گرفته شد، که بر طبق اطلاعات حاصله از مسئول مربوطه:
زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.
احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.
نحوه ی اعلام نتایج: از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.


جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی در حال بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون استخدامی در بخش نظرات این پست می باشند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل به پایین همین صفحه مراجعه کرده و به جمع آنها بپیوندید
نتایج استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳ به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد..
شما میتوانید به صورت روزانه پیگیر آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی مذکور در همین صفحه باشید..


خبر ۲۹ شهریور ۹۳:
با سلام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. همراهان گرامی‌ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم که شما میتوانید در همین صفحه   با ارسال نظرات خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک با ما همراه شوید. تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهند شد.
موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۲۸ شهریور ۹۳:
آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از نحوه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضور ۱۶هزار و ۳۱۲ داوطلب برگزار می‌شود که بعداز طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد. تویسرکانی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF
 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:
تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
داشتن تابعیت ایران .
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).
عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.
داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

شرایط اختصاصی استخدام:
-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.
تبصره :
موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند. د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

تذکر مهم:
۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :
- مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید. عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ) عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

تذکرات:
۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.
۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.
توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.
توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند. ۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.
توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند. ۴- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل ۶ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.
توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.
توجه ۲: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند. ۵-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. ۶- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. ۷-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد. ۸-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد. ۹-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. ۱۰-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد. ۱۱-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد. ۱۲-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

جهت دانلود فایل «ﻣﻮاد آزﻣﻮنﻋﻤﻮﻣﻲ وﺗﺨﺼﺼﻲآزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲﺳﺎزﻣﺎنﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد واﻣﻼک ﻛﺸﻮر» اینجا کلیک کنید
دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF
 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.  جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.  شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


برچسب ها:  استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک ۹۳,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳,  استخدام سازمان های دولتی در اسل ۹۳,  استخدامی های سال ۹۳, استخدامی های مهر,  اطلاعیه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۲,  اگهی استخدام,  ایران استخدام,  جدیدترین استخدامی های سال ۹۳

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل   آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۵,۱۳۷ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : عبد ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : عبد

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۸:۵۲

  کد دیدگاه : 253120

  پاسخ

  سلام بچه ها لطفا کسایی که موفق شدن با سازمان ثبت اسناد و املاک تماس بگیرن اطلاع بدین به ما که نتایج چند برابر ظرفیت هست؟؟؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : صالح ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : صالح

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۸:۳۳

  کد دیدگاه : 253113

  پاسخ

  سلام پس نتایج ثبت اختراع کی اعلام میشه؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : عباس کارمندیران ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : عباس کارمندیران

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۴۳

  کد دیدگاه : 253009

  پاسخ

  دوست عزیز جناب دل شکسته
  اقا یه زحمتی بکش از این دوستت یکم اطلاعات راجع به کارشناس ثبت اسناد و املاک بگیر
  مثلا کارشون تو ادارست یا خارج از اداره یا مثلا حقوق و مزایا
  کارشناسای ثبت اسناد و املاک حق کارشناسی میگیرند یا نه
  من شنیدم ساعت کاری کارشناسا هم تا ۱۴ هست اینم بی زحمت بپرس
  ممنون

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۸

  کد دیدگاه : 253005

  پاسخ

  سلام اقای ادمین
  یک مطلبی برای من پیش اومد
  من ساعت ۳:۳۰ صفحه شما رو باز کردم کاربری با کد .. یک عکسی گذاشته بودند عکس واضح نبود من گزینه save picture را زدم عکس خانم نیمه برهنه ای بود خیلی تعجب کردم دوباره صفحه را ریفرش کردم عکس وجود نداشت
  من به دنبال نتایج کارشناس ثبت اختراع هستم و قصد سرکارگذاشتن ندارم ولی فکر کنم سایتتان برای یک لحظه قاطی کرد. چون بعید می دانم کاربری عکسی بگذارد بعد لحظه دیگر بردارد
  در نهایت از سایت شما سپاسگزارم
  به امید موفقیت

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۵:۵۰:۱۶ پاسخ

   سلام
   تشکر از اطلاع شما بررسی میشه

   • نقل قول : محمددر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۵:۵۶:۱۸ پاسخ

    سلام.اقای ناشناس.اقا می دونید چند نفر تو تهرانبرا کارشناسی ثبت اختراع شرکتکرده بودند.من فیزیک هستم.لطفا اگه امار دقیقی دارین بگین.ممنون

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۹:۲۳:۱۸ پاسخ

     سلام محمدجان
     متاسفانه نمی دانم
     از تمام شهرهای کشور میشد شرکت کرد
     فقط تهران نیست که
     امیدوارم هرچه زودتر جواب بیاد و از این حالت بیرون بیاییم.
     من خودم که زیاد نخونده بودم شما چطور؟

 • کاربری : عباس کارمندیران ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : عباس کارمندیران

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۵

  کد دیدگاه : 252997

  پاسخ

  خدا خیرت بده اقای دل شکسته
  ان شا الله بری سر کار با هم همکار بشیم دیگه هم تا اخر عمر هیچ وقت دلت نشکنه
  ان شا الله عروسی محمد معین جان جبران کنم
  اگه اینطوری باشه که عالیه
  سه تا صلوات محمدی مثل همیشه فراموش نشه

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : نازنین ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : نازنین

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۹

  کد دیدگاه : 252966

  پاسخ

  سلام خسته نباشید همگی…
  اگر کسی از خمین یا کلا استان مرکزی برای تحلیل گر سیستم هست به من اعلام کنه … خصوصا اگر قبول شدید … مرسی

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : پریناز ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : پریناز

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۵

  کد دیدگاه : 252964

  پاسخ

  سلام اقای مدیر، لطفا در قسمت آشنایی با مشاغل آشنایی با شغل کارشناس ثبت اسناد و املاک رو بزارین. از کجا میتونم درمورد این شغل اطلاعات کسب کنم. خیلی ممنون میشم. :)

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۴:۱۴:۱۸ پاسخ

   متأسفانه در رابطه با این عنوان شغلی موردی در آرشیو یافت نشد

 • کاربری : وحید ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : وحید

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۳

  کد دیدگاه : 252957

  پاسخ

  سلام
  من توی نتایج زده قبولی مرحله اول
  چجور بفهمم نفر اصلی هستم یا ذخیره؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : عباس کارمندیراندر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۴:۱۰:۳۷ پاسخ

   ظاهرا فقط نفرات اصلی هستند فعلا ذخیره نداریم

  • نقل قول : وحیددر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۷:۵۸:۵۹ پاسخ

   یعنی من اگه مصاحبم مشکلی نداشته باشه ۱۰۰٪قبولم ؟؟؟

 • کاربری : منتظر... ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : منتظر...

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۱:۳۴

  کد دیدگاه : 252839

  پاسخ

  عباس جان جنب مهدیار رو دیدی؟! عباس! زود، تند، سریع جواب بده؟!!!

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : عباس کارمندیراندر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۲:۳۷:۲۹ پاسخ

   بله چند تا مورد گفت
   ۱- مصاحبه ظاهرا فقط عقیدتیه و تخصصی احتمالا نداره ولی گفت بخونید اگه گرفتن اماده باشید
   ۲- نتایج ۱ برابر ظرفیت اعلام شده
   یه سری موارد هم گفت بخونید که نوشتم بعدا تایپ میکنم شما هم بخونید

 • کاربری : براتعلی مقیسه ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : براتعلی مقیسه

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۰

  کد دیدگاه : 252800

  پاسخ

  اینجانب براتعلی مقیسه تمایل به خاستار استخدام و اسم نویسی در اداره سازمان احوال و املاک میباشم
  دیپلم تراشکاری با معدل ۱۱.۰۲
  از برازجان
  با تشکر

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۱:۵۴:۴۳ پاسخ

   سر کاری دیگه؟؟؟
   برا شوخی نوشتی ….

  • نقل قول : عباس کارمندیراندر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۴:۱۲:۰۴ پاسخ

   اسم بابات چیه عمو جان ؟
   بگو من کامل داشته باشم بدم اقای تویسرکانی شاید فرجی شد
   حالا چی تراش میدی عمو جان ؟

 • کاربری : امید ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : امید

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۷

  کد دیدگاه : 252798

  پاسخ

  هیچ کس از همدان قبول نشده؟؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : عباس کارمندیران ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : عباس کارمندیران

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۲

  کد دیدگاه : 252795

  پاسخ

  زهرا برای چه رشته و شهری قبول شدی ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۷:۴۷ پاسخ

   سلام بر آقای خبرنگارِ خوش زبانِ کارمند. اگر منظورت از زهرا من هستم، من هنوز قبول نشدم دوست جان!!! :mrgreen:
   منم کارشناس ثبت اختراع هستم منتظر نتایج. ارشد مترجمی زبان انگلیسی

  • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۸:۵۶ پاسخ

   آها واسه شهر هم کارشناس ثبت اختراع فقط واسه تهران می خواستن. ولی خودم تهرانی نیستم

 • کاربری : پریناز ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : پریناز

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۲

  کد دیدگاه : 252787

  پاسخ

  سلام، لطفا بگید دقیقا چند برابر ظرفیته، و کسی از ساری کارشناس ثبت ۱ قبول شده؟ مرد یا زن. ممنون

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : م ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : م

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۰۲

  کد دیدگاه : 252782

  پاسخ

  سلام خدمت مدیریت سایت.
  ببخشید تو این تاریخ ها که اعلام شده فقط باید ببریم مدارکو بدیم؟مصاحبه یه روزای دیگست؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۳

  کد دیدگاه : 252765

  پاسخ

  ای آقاااااااااااا، ما یه زمانی هیچ فعالیتی از خودمون نشون نمی دیم، یه زمانی بیش فعال میشیم!! بابا تماس با خبرگزاری ها واسه چی آخه. اون موقع که تماس گرفتیم واسه مصاحبه مبهم یکی از مسئولین و تناقضی بود که توی گفته هاشون بوجود اومده بود. الان زنگ بزنیم چی بگیم؟!! وقتی نتایج کلی اعلام شده حتما نتایج این رشته شغلی هم اعلام خواهد شد. این رشته شغلی تمام نیروهاش رو برای تهران میخواد و همه رو هم ارشد و دکترا لازم داره، پس میشه حدس زد شاید شغل حساستری باشه و نیاز به بررسی بیشتر داشته باشه… کاری نکنیم که خبرگزاری ها هم مثل کارمندای سازمان ثبت دیگه جوابمون رو ندن …. میشه کمی صبور بود تا دست کم یک هفته ۱۰ روز از این تاریخ متعاقبی که گفتن بگذره، بعد اگر اعلام نشد اون موقع اعتراض کنیم

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۱:۱۵:۱۲ پاسخ

   خانم زهرا اگر قرار بود نتابج به این زودی اعلام بشود مطمتن باشید می گفتند نتایح به زودی اعلام می شود
   اگر تا پایان سال جواب درستی در این زمینه داده شود بسیار خوب می شود
   کار خبرگزاریها همین است به عنوان فردی که ۵ ماه است منتظرم این را ناحق نمی دانم اگر زمانی مثلا یک ماه اینده را برای این موضوع اعلام کنند

   • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۵:۲۰ پاسخ

    بله قطعا حق من و شما هست که بدونیم چرا نتایج دیرتر اعلام خواهد شد. ولی خب بهتره اندکی صبر داشته باشیم. خاطرم هست اولین مصاحبه ای که با مسئولین در رابطه با تاریخ اعلام نتایج انجام شد مسئول محترم فرموده بودند ما هنوز تا deadline دو ماهه ای که اعلام کردیم زمان داریم برای اعلام نتایج. خب اون موقع ما هیچ جوابی نداشتیم بدیم ولی بعدا که زمان ۲ ماهه گذشت ما راحت تونستیم اعتراض کنیم و پیگیر ماجرا باشیم. الان هم میگم بهتر هست دست کم چند روزی صبر کنیم چنانچه خبری از نتایج نشد و تاریخی هم اعلام نکردند بعد پیگیری کنیم. تازه اونم بهتره در درجه ی اول از خود سازمان جواب بخوایم، اگر جواب ندادن بریم دنبال خبرگزاری ها
    انشالا که هر چه زودتر نتایج اعلام میشه و نیازی به این کارها نخواهد بود
    پیروز باشید دوست خوبم

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۱:۵۶:۵۲ پاسخ

   زهرا خانم یه سوال جدی شما خودتون چه رشته ای شرکت کردید؟؟؟؟

   • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۵:۵۴ پاسخ

    سلام دوست من.
    من هم کارشناس ثبت اختراعات، رشته ی مترجمی زبان انگلیسی

  • نقل قول : ...در : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۳:۰۲:۵۵ پاسخ

   سلام زهرا خانم شما چه مقطع و چه رشته ای شرکت کردید؟

   • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۲۶:۳۵ پاسخ

    سلام دوست خوبم.
    من رشته ی مترجمی زبان انگلیسی (برای کارشناس ثبت اختراع) و مقطعم هم ارشد هست

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۹:۳۲:۲۲ پاسخ

     زهرا خانم منم دقیقا مثل شما هستم.اسمم زهراس :D

     • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۲۰:۰۶:۲۴ پاسخ

      انشالا بشه که با همدیگه همکار شیم. آروزی پیروزی دارم واستون

 • کاربری : کاداستر ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : کاداستر

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۰۸:۰۸

  کد دیدگاه : 252762

  پاسخ

  کی نقشه برداری درگز قبول شده؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : خوشحال ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  کاربری : خوشحال

  ارسال : ۹۳/۱۱/۱۰

  ساعت ارسال : ۰۴:۰۲

  کد دیدگاه : 252738

  پاسخ

  تورو خدا یکی مارو از بلاتکلیفی دربیاره. این تاریخی که اعلام کردن واسه تحویل مدارکه فقط؟ مصاحبه کیه؟ مصاحبه فقط عقیدتیه یا تخصصی هم هست؟

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : سراب آرزوهادر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۱:۴۳:۲۴ پاسخ

   دوستان من چندبارمصاحبه تخصصی رفتم برای قبولیهای ۳برابرظرفیت-همیشه اول تحویل مدارک هست مثل دانشنامه وپایان خدمت،بعدا زنگ میزنند برای گرفتن دعوت نامه مصاحبه تخصصی که دقیقا ساعت وروز مصاحبه مشخص میشود،پس از مصاحبه باتوجه به نمره مصاحبه تخصصی و نمره آزمون نفراصلی و ذخیره ازبین ۳نفر مشخص میشود.نفر اصلی درصورت نداشتن مشکل خاص مانند ردشدن درگزینش یاسوءسابقه یااعتیاد و… استخدام میشود وگرنه نفرذخیره جایگزین میشود و الی آخر.
   من خودم فکرمیکنم قبول شدگان ثبت اسناد اصلی هستند.انشالله

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۳۵:۲۸ پاسخ

   ممنون از راهنماییتون

  • نقل قول : خوشحالدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۸:۴۵:۰۸ پاسخ

   کسی نمونه سوالات مصاحبه اداره ثبت نداره بزاره سایت استفاده کنیم؟

 • کاربری : مهان ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : مهان

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۳:۳۵

  کد دیدگاه : 252679

  پاسخ

  سلام دوستان
  اینجا کسی از رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک برای کارشناس ثبت اختراعات شرکت کرده؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۹

  کد دیدگاه : 252669

  پاسخ

  ۰۲۱۲۲۰۱۲۶۳۷
  باشگاه خبرنگاران جوان info@yjc.ir

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : م.آدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۲:۵۱:۵۹ پاسخ

   ممنون دوست عزیز

 • کاربری : کارشناس اختراع ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : کارشناس اختراع

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۵

  کد دیدگاه : 252665

  پاسخ

  سلام دوستان
  برای پیگیری کارشناس ثبت اختراع به این شماره ها پیامک بزنید.
  باشگاه خبرنگاران ( مجله خبری ۱۹:۱۵) ۱۰۰۰۱۹۱۵
  اخبار بیست و سی ۳۰۰۰۲۰۳۰
  شبکه ی خبر ۱۰۰۰۶۰

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : م.آدر : ۹۳/۱۱/۱۰ ۱۲:۵۶:۰۳ پاسخ

   ممنون دوست عزیز

 • کاربری : عباس کارمندیران ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : عباس کارمندیران

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۴

  کد دیدگاه : 252634

  پاسخ

  جهت مطالعه مبحث آشنایی اجمالی با پست بانک و تاریخچه آن اینجا کلیک کنید (رایگان)
  مدیر جان پست بانک واسه چی؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۱۱/۰۹ ۲۲:۵۱:۲۸ پاسخ

   گویا دوستان به اشتباه این لینک رو قرار داده اند. تشکر از اطلاع تصحیح شد

 • کاربری : ... ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  کاربری : ...

  ارسال : ۹۳/۱۱/۰۹

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۸

  کد دیدگاه : 252629

  پاسخ

  ببخشید از دوستان اگه شماره باشگاه خبرنگاران رو داریدلطفا بگید تا زنگ بزنیم واسه تاریخ اعلام نتایج کارشناس ثبت اختراعات.

  ۰+ پاسخ
1 85 86 87

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.