کاربر گرامی، نمایش سایت در مرورگر مورد استفاده شما بهینه شده نمی باشد. گروه فنی سایت در حال رفع مشکلات احتمالی برای نمایش بهترین حالت سایت می باشند. لطفا شکیبا باشید.
امروز شنبه ۹۳/۰۹/۰۱

صفحه اصلیاستخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام های سازمان های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامیاستخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

نویسنده : ۱,۲۳۵ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۷/۲۲

اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال ۹۳)


 

خبر ۱۹ آبان ۹۳:

طبق درخواست شما کاربران گرامی، تماسی از سمت ایران استخدام با واحد استخدام و گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان گرفته شد، که بر طبق اطلاعات حاصله از مسئول مربوطه:

زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.

احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.

نحوه ی اعلام نتایج: از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.


جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی در حال بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون استخدامی در بخش نظرات این پست می باشند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل به پایین همین صفحه مراجعه کرده و به جمع آنها بپیوندید

نتایج استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳ به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد..

شما میتوانید به صورت روزانه پیگیر آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی مذکور در همین صفحه باشید..


خبر ۲۹ شهریور ۹۳:

با سلام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. همراهان گرامی‌ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم که شما میتوانید در همین صفحه   با ارسال نظرات خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک با ما همراه شوید. تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهند شد.

موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۲۸ شهریور ۹۳: 

آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از نحوه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضور ۱۶هزار و ۳۱۲ داوطلب برگزار می‌شود که بعداز طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد. تویسرکانی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:

تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

داشتن تابعیت ایران .

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).

عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.

داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:  

-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.

تبصره :

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند. د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تذکر مهم:

۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.

۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :

– مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید. عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ) عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

تذکرات:

۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.

۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.

توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند. ۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.

توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند. ۴- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل ۶ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.

توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.

توجه ۲: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند. ۵-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. ۶- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. ۷-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد. ۸-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد. ۹-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. ۱۰-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد. ۱۱-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد. ۱۲-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

جهت دانلود فایل «ﻣﻮاد آزﻣﻮنﻋﻤﻮﻣﻲ وﺗﺨﺼﺼﻲآزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲﺳﺎزﻣﺎنﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد واﻣﻼک ﻛﺸﻮر»

اینجا کلیک کنید

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.  جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.  شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

مجله ایران استخدامدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۱,۲۳۵ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : Morteza ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : Morteza

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۴

  کد دیدگاه : 194184

  پاسخ

  سلام مدیریت محترم سایت.
  اگه زنگ هم میزنید ج نمیدن اینجا بنویسید اونم لاقل یه خبره جدیده.به عدد بالا۱۹حساسیت پیدا کردم.

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : من ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : من

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۰

  کد دیدگاه : 194116

  پاسخ

  سلام به همه دست اندرکاران کشور و داوطلبین عزیز ی که در آزمون های استخدامی ثبت نام میکنن من کارشناسی هستم با معدل ۱۷ با امید فوق العاده بالا و ۴ آزمون استخدامی در دو ماه (بانک سپه-شرکت نفت بندرعباس-تأمین اجتماعی-ثبت اسناد و املاک) دادم که مطمئن بودم ۱۰۰% که بانک سپه و ثبت اسناد قبول میشم ولی نتیجه بانک سپه منفی شد اگه این یکی قبول نشم دیگه ۱۰۰% نگرانی هایم بر بیکاریم دوچندان خواهد شد ولی خدا کنم کسی مثل مکن نباشه ایقد آزمون با این معدل با اطمینان خاطر بالا و خواندن برای استخدامی نتیجش منفی بشه واقعا بچه ها دیگه روانی شدم چند روز پیش هم به یکی از تیمارستانا خودم سر زدم و گفتن که باید بستری بشی و جالب اینجاست که وای شغل که گیرم نیومد روانی هم شدم دعا کنید و بیخیال بشید مکن اصلا نمیتونم بیخیال بشم کلی دارو برام روانپزشک هم برام نوشته که حتما دو هفته دگه باید بیای مراجعه کنی دوستان همه دعام کنید ممنونم خدا شما را هم کمک کند

  ۸+ پاسخ
  • نقل قول : علیدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۱:۰۸:۴۵ پاسخ

   سلام دوست گرامی خودتون را ناراحات نکنید خداوند حتما شما را می آزماید

  • نقل قول : زهرادر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۱:۰۹:۳۰ پاسخ

   وای جدی میگی اینجوری شدی دست خودت نیست؟

  • نقل قول : میترادر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۱:۱۱:۰۱ پاسخ

   منم مثل شما ولی یک آزمون بیشتر ندادم خوب ۴ تا رو دادی پس معلومه واقعا خوندی که هر ۴ تا رو آزمون دادی ولی شانسی که نمیدادی

 • کاربری : SAJAD ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : SAJAD

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۰

  کد دیدگاه : 194098

  پاسخ

  سلام admin جان
  جان هرکی دوست داری کار مارو پیگیری کن ببین کی جوابو اعلام میکنن؟
  خدا خیرت بده.

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۰:۲۷:۵۶ پاسخ

   سلام
   حتماً

 • کاربری : سعید ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : سعید

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۱۰:۱۰

  کد دیدگاه : 194086

  پاسخ

  مدیریت محترم سایت… خبر جدیدی ندارین؟ زدن زیر خبر۱۹ آبان که بالا نوشتین …. حداقل تاخیر رو اعلام هم نکردن… اگه می شه یه پیگیری دیگه بکنین… شما که تا حالا غر و لند های مارو تحمل کردین… انشالاه که خدا به آرزوتون برسونتتون

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۰:۲۶:۴۵ پاسخ

   سعید گرامی نیازی به درخواست نیست. همیشه در همه استخدامی ها از سمت ما پیگیری بوده از این به بعد هم خواهد بود.

 • کاربری : یکی مث همه ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : یکی مث همه

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۵

  کد دیدگاه : 194001

  پاسخ

  اونا که مث جوونای بیکار این جامعه پر از عدالت درد نکشیدن!هیچ به خودشون زحمت نمیدن که حتی بگن آقا ردی سرکار دیگه نباش برو پی دردات بسوز و بساز!

  ۱۲+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس 3 ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : ناشناس 3

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۰۸:۴۴

  کد دیدگاه : 193989

  پاسخ

  مدیرجان یه پیگیری کنید ببینید کی جواب میاد این خبر ۱۹ آبان دیگه بی اعتباره شده
  “خبر ۱۹ آبان: :o زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.
  احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.”

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : مینا ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : مینا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۰۷:۵۹

  کد دیدگاه : 193980

  پاسخ

  سلام
  بچه ها شما الان که اینقدر پیگیر نتیجه هستین واقعا ۶۰% عمومی رو مطمئنید که زدین؟ یا همه مثه من ۶۰ رو نزدین? :(

  ۱۱+ پاسخ
  • نقل قول : زهرهدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۰۹:۵۰:۴۵ پاسخ

   والا من حسابداری شرکت کردم احتمالا ۹۰ زدم درس تخصصیمو ولی عمومی چه عرض کنم :D

  • نقل قول : مندر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۰۹:۵۸:۲۲ پاسخ

   سلام مطمئنا هیچ کسی نزده که الان درگیرن

  • نقل قول : تنهادر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۱۱:۰۰:۰۴ پاسخ

   به احتمال قوی ۵۰% زدم.نمی دونم هر چی خدا بخاد
   البته خیلی دست پایین حساب کردم

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۰۱

  ساعت ارسال : ۰۷:۲۸

  کد دیدگاه : 193965

  پاسخ

  نمیدونم آخه چرا هر نظری میزارم تایید نمیکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون از نتایج بانک سپه حرف میزنم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۰۹:۱۷:۰۵ پاسخ

   برای نظراتتون اسم و ایمیل مشخص وارد کنید.
   نظرات در حال تأیید هستند

 • کاربری : یاثارالله ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  کاربری : یاثارالله

  ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۵:۱۱

  کد دیدگاه : 193222

  پاسخ

  ولی به نظر من توی این همه تاخیر یه حکمت خیلی خوب هست اونم اینه که با توجه به مصوبه ی اخیر دولت ، درصد قبولی ها و استخدامی ها را افزایش دادند و و احتمال داره توی نتایج اعلامی دارند یک تجدیدنظری انجام میدند و انشاالله تعداد نفرات قبولی را بیشتر از اون چیزی که در نظر داشتند اعلام خواهند کرد . با خوش بینی و دید گاه خوب صبور باشید تا انرژی های مثبت به سمتتون بیاند .

  ۱۰+ پاسخ
  • نقل قول : پشیماندر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۱۵:۴۱:۴۵ پاسخ

   ان شاء الله

  • نقل قول : استاردر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۱۷:۰۴:۲۹ پاسخ

   انشا ا… اونجوری باشه که میگی
   ولی داداش من با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۲۰:۰۹:۴۹ پاسخ

   ایشالا ولی فک کنم نظر شما بیشتر شبیه نظر تفنگ بادیه ;)

  • نقل قول : hamedدر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۲۱:۱۷:۰۳ پاسخ

   اگه بخوان افزایش بدن و تعداد برسه ۳۵۰۰ تا ۱۵۰۰ تا بیشتر پذیرش میکنن و این یعنی ۲ماه دیگه انتظار
   من فک کنم تا فروردین ۹۴ همینجوری باید منتظر باشیم. بعد ایشالله ۹۵ قبولی برن سرکار.

  • نقل قول : ازادهدر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۲۲:۱۸:۳۲ پاسخ

   دل شما خوشه ها :D
   صبر ادمیزاد هم حدی داره :x

 • کاربری : فرشاد ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  کاربری : فرشاد

  ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۱:۱۷

  کد دیدگاه : 192987

  پاسخ

  شاید ابن جمعه نباشد جمعه دیگر در راه است

  ۱۱+ پاسخ
 • کاربری : امین ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  کاربری : امین

  ارسال : ۹۳/۰۸/۳۰

  ساعت ارسال : ۰۹:۳۰

  کد دیدگاه : 192907

  پاسخ

  از همون اول که برا ازمون ما رو فرستادن یه استان دیگه معلوم بود بی برنامه هستن .اخر هم این خبر نگار مرکزی اقای حسینی بای اگه اشتباه نکنم && باید بیاد تکلیف ما رو روشن کنه ههههههههه

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : معترض... ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  کاربری : معترض...

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۲۳:۱۵

  کد دیدگاه : 192705

  پاسخ

  متأسفم…برای اینکه برای خودشون ارزش قائل نیستند… همیشه تأخیر…همیشه خلف وعده…به کجا می رویم؟!!!

  ۴۲+ پاسخ
  • نقل قول : سعیددر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۱۰:۰۰:۴۸ پاسخ

   ناکجا آباد!

   • نقل قول : مریمدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۱:۴۸ پاسخ

    میخوام برم کوه کدوم کوه؟ همون کوهی که آهو ناز داره های بله :mrgreen:

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۳

  کد دیدگاه : 192474

  پاسخ

  بچه ها بی خودی حرص نخورین مگه برای شما ارزش قایل شدن مگه اصلا استرس شما برای کسی مهمه واقعا جای بسی تاسفه :?

  ۲۰۲+ پاسخ
 • کاربری : مجتبی ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  کاربری : مجتبی

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۹

  کد دیدگاه : 192362

  پاسخ

  سلام
  کسی نموده جواب ازمون سازمان ثبت کی میاد؟تامین اجتمایی که قبول نشدیم
  لطفا اطلاع رسانی کنید؟

  ۵+ پاسخ
 • کاربری : نازنین ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  کاربری : نازنین

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۳:۴۴

  کد دیدگاه : 192185

  پاسخ

  چرا پس نمیاد؟؟؟؟ :(
  کسی خبر جدیدی ند اره؟؟؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۲۹ ۱۴:۲۳:۰۰ پاسخ

   دوست عزیز خبر جدیدو که کلاغا نمیارن اگه بزن تو سایته که همه مون میفهمیم ۸)

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۸/۳۰ ۱۴:۲۵:۱۹ پاسخ

   خوشم اومد

  • نقل قول : hassan davoudiدر : ۹۳/۰۹/۰۱ ۰۹:۵۱:۴۶ پاسخ

   سلام دوستان بنده الان با واحد نیروی انسانی تماس گرفتم گفتن دو سه هفته دیگه اعلام میشه باور نمی کنید تماس بگیرید اینم شمارش ۰۲۱۶۶۷۰۳۳۱۴

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۸/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۲:۱۵

  کد دیدگاه : 192103

  پاسخ

  یه زمانی خداتحویل می گفت بندهاش رو اما این دوره زمونه خداهم بنده هاش روتنها میگذاره ماعادت کردیم به تنبهه خدا

  ۷+ پاسخ
  • نقل قول : عاشق خدادر : ۹۳/۰۸/۲۹ ۱۲:۵۶:۴۹ پاسخ

   شاید تو هم خدا رو فراموش کردی؟هیچوقت از رحمتش ناامید نشو ;)

1 19 20 21

پاسخ دیدگاه من و سایر دیدگاه ها را به من اطلاع بده

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لظفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.