امروز یکشنبه ۹۴/۰۳/۰۳
صفحه اصلیآگهی های استخدام سال 94 استخدام های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامیاستخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (زمان و مکان مصاحبه)

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (زمان و مکان مصاحبه)

نویسنده : ۹,۲۱۰ دیدگاه انتشار : ۹۴/۰۲/۲۳

اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال ۹۳)
جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ)

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بودخبر ۱۹ اردیبهشت ۹۴: پاسخ احمد تویسرکانی در مورد بی توجهی سازمان ثبت به ابلاغیه معاونت ریاست جمهوری به خبرنگار فارس: (منیع: فارس)
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس احمد تویسرکانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا علیرغم ابلاغیه معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری سازمان ثبت از مصاحبه استخدامی تعدادی از قبول شدگان در آزمون امتناع کرده گفت: سازمان ثبت مطابق قانون وظیفه دارد نسبت به گزینش افراد اقدام کند.
وی افزود: ما در سال ۹۳، مجوز ۱۲۰۰ نفر نیروی انسانی را گرفتیم که مطابق قانون ۲۵ درصد این نیروها باید از ایثارگران و خانواده شهد باشند که بنیاد شهید لیست آنها را اعلام می‌کند.
تویسرکانی تصریح کرد: در واقع آزمون برای ۸۰۰ نفر بود، ضوابط و شرایط را قانون مشخص کرده و ممکن است برخی از افراد در مسیر بررسی مدارک تحصیلی و شرایط عمومی رد صلاحیت شده بودند.
معاون رئیس قوه قضائیه با تاکید براینکه همه افرادی که در آزمون شرکت کردند مطمئن باشند همه گزینش‌ها مطابق قانون صورت می‌گیرد، گفت:‌قرار نیست از کسی مصاحبه نشود و نباید به این شایعات توجه کرد، از مجموع افرادی که شرکت کردند از ۸۰۰ نفر که نمره عملی بالاتری گرفته بودند مصاحبه صورت گرفت، ضمن اینکه ما از تمامی گرایش‌ها مصاحبه می‌کنیم.
تویسرکانی با تأکید بر اینکه این ادعاهای شفاهی قابل رسیدگی و بررسی است گفت: ما گرایش‌هایی که خواسته بودیم آگهی شد ضمن اینکه تمام تصمیمات در خصوص تعداد یا گرایش افراد با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام شد بنابر این اگر کسی اعتراض دارد می‌تواند مراجعه کند تا ما به اعتراضشان رسیدگی کنیم.


 خبر ۱۹ اردیبهشت سال ۹۴: تویسرکانی، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست خبری اعلام کرد
وی در پاسخ به سوالی درباره اعتراض برخی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان ثبت به خاطر دعوت نشدن به مصاحبه، گفت: سازمان ثبت وظیفه دارد مطابق قانون نسبت به گزینش افراد اقدام کند. ما برای جذب ۱۲۰۰ نفر طبق قانون مجوز داشتیم که ۲۵ درصد از این تعداد، طبق قانون از خانواده شهدا و ایثارگران هستند و در حقیقت آزمون برای جذب ۸۰۰ نفر غیر از این افراد بود که آنها نیز باید شرایط را داشته باشند.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ممکن است در مدارک تحصیلی یا گزینش برخی از افراد اشکالاتی وجود داشته باشد، اما همه افراد مطمئن باشند که گزینش‌ها دقیقا طبق قانون انجام می‌شود و اینکه از کسی مصاحبه گرفته نشده شایعه است.


تجربیات نقل شده از کاربران از روند استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳:

نقل قول : زهرادر : ۹۴/۰۱/۳۱ ۱۴:۵۰:۲۶
سلام دوست خوب. و سلام به سایر دوستان.
من دیروز رفتم مصاحبه. والا یکم شرایط مصاحبه با اون چیزی که دوستان قبل از عید تعریف کرده بودن فرق داشت. منفی بافی نمی کنم ولی خب خیلی متفاوت بود. همه چیز رو در حد کلی سوال کردن. مثلا word بلدی؟ آره بلدم. مقالاتت رو خودت تایپ می کنی؟ آره خودم تایپ می کنم! عقیدتی سیاسی فقط همین چند تا سوال بود: چقدر احکام می دونی؟ نماز می خونی؟ روزه میگیری؟ تسبیحات اربعه رو بگو. چقدر مسائل روز رو دنبال می کنی؟ خصوصیات یه کارمند خوب از دید شما؟ و مهمترین خصوصیت خودت.
تنها چیزی رو که خیلی روش تاکید داشتن این بود که چقدر از مالکیت صنعتی و مالکیت معنوی می دونی؟ با اصطلاحاتش آشنا هستی؟ راحت می تونی ترجمه کنی؟ اگر کسی از خارج تماس بگیره می تونی باهاش صحبت کنی؟ توی سایتای خارجی می تونی سرچ کنی و کاری انجام بدی یعنی درک مطلب انگلیسیت خوبه؟ چندین و چند بار هم سوال کردن که گرایش کارشناسیت هم همین مترجمی بوده یا نه. دانشگاه فارغ التحصیلی انگار واسشون مهم بود. هم اسم دانشگاه رو ثبت می کردن و هم معدل رو.

نقل قول : r_1در : ۹۴/۰۱/۲۲ ۱۶:۵۴:۰۷
سوالات عقیدتی سیاسی بود.از نماز روزه و احکام بیشتر میپرسیدن.مثلا نماز جمعع میری؟نماز میخونی؟نماز جماعت شرکت میکنی؟؟کدوم مسجد میری؟؟پیش نماز مسجدتون کی؟؟همیشه لباس ساده میپوشی؟تسبیحات اربعه رو بگو؟تشهد رو بگو؟نماز جمعه چطور میخونن؟روزه میگیری؟؟کفاره روزه چیه؟؟نماز ایات؟ نماز فطر؟اگه در رکعت دوم به نماز جماعت برسیم چکار میکنی؟؟غسل ها چطورن؟؟تیمم؟؟وضع ظاهرت؟؟و کلی سوالات دیگه.و سیاسی هم خبرگان با وظایفش رو بگو؟؟قوه مجریه با وظایف؟؟قضاییه با وظایف؟؟شورای نگهبان با وظایف؟؟۵+۱ کیا هستن؟؟نظرت در مورد مذاکرات چیه؟؟راهپیمایی میری؟؟اخرین راهپیمایی که رفتی کی بود؟؟مسیرش؟؟روز فدس چه روزی؟؟۹ دی چه روزی؟؟بنظرت انرزی هسته ای برامون مفید یا نه؟؟چه روزنامه ای میخونی؟؟و….کلی سوالات دیگه.اگه بازم سوالی داشتین در خدمتم دوستان

کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۱۲/۰۶ ساعت ارسال : ۱۴:۴۳ کد دیدگاه : ۲۷۳۶۵۲
امروز تهران مصاحبه داشتم سعی کنید به محشای قوانین ثبتی وآیین نامه ها وقانون های دفاتراسنادرسمی وسردفتران ودفتریاران مسلط باشید…..بچه های گرایش علوم اجتماعی روبه گرایشاشون خ گیر می دادن..فقط سعی کنید تومصاحبه هیچ استرسی نداشته باشید وقبل ازرفتن به مصاحبه فرم کروکی وآدرس وشماره آشنایان محلی ودوستان راباشماره پلاک وتلفن همراه خودتون داشته باشید برای مرحله تحقیقات محلی وادامه روند قبل ازمصاحبه به مشکلی نخورید….دوستان خ زیادی ازشهرستان های مختلف برای مصاحبه به تهران آمده بودند.
با امید روزهای خوب برای همگی

نقل قول : شاکر پروردگاردر : ۹۳/۱۲/۰۶ ۰۸:۳۷:۴۶
و من..
هنوز حسرت سوالاتی رو میخورم که ازم پرسیدن کاش من در اصفهان مصاحبه نمیشدم
اما جواب سوالات این دوستمون
روشن نشدن کامپیوتر فقط ب پاور بستگی نداره خیلی موقع ها مادربورد خرابه یا ممکنه کلید پاور تو کیس قطع باشه البته فرض میکنیم که سیستم روشن نمیشه نه اینکه روشن میشه و تصویرش نمیاد چون در اینصورت مشکا از سایر قطعات هست.
ویندوز xp بخاطر ماهیت ۳۲ بیتی ان عملا نمیتونه از ادرس دهی بالا استفاده کنه اما با ارائه نسخه x64 این ویندوز میتوان از ۸gig رم استفاده بهینه کرد
dns , dhcp رو توی پاسخ به سوالات دوست عزیزمون آقای سجاد نوشتم .
subnetmask:برای مشخص کردن هاست ها از زیر شبکه ها.مثلا وقتی تو کلاس C سابنت میزنه /۲۴ یا همون ۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵.۰ منظورش اینه که کلا ۲۵۴ هاست میتونیم داشته باشیم.
نحوه نصب ویندوز سرور هم عین ۷ هست راحته.access list تو روترها برای دسترسی به کلاینت هایی است که بدون پسورد به انها خدمات داد که بیشتر تو hotspot و wifi مطرحه
روتر و سوئچ تفات اصلشون تو مسیریابی هست و از انجایی که سوئیچ ها در لایه ۲ کار میکنن و روترها در لایه ۳ بنابراین سوئیچ های شرکت سیسکو که در لایه ۳ کار میکنن بسیار هوشمند هستند اما بازهم مسیریابی نمیکنن و قابلیت هایی نظیر vlan دارند
سرویس های سرور فک کنم منظورش ویندوز سروره که شامل snmp ,vpn , routing,.. است .
هر کی سوال داره بگید تا جوابشو بدم هدفم خیره
موفق باشید همگی

نقل قول : شاکر پروردگاردر : ۹۳/۱۲/۰۶ ۰۸:۲۰:۵۸
میدونی چیه دوست عزیز؟
من جواب همه سوالایی که ازت پرسیدن رو بلدم اما حیفم میاد سوالایی که از من پرسیدن بیشتر حالت سناریو داشت و خیلی سخت بودن
و اما جواب سوالای شما دوست عزیز برای اینکه سایر دوستان استفاده کند
.
فرق domain -workgroup:دامین یهنی مرکزیت از طریق اکتیو دایرکتوری که policy های دامین به خود ویندوز کلاینت اولویت داره و داین کلا مزایای زیادی نسبت به workgroup داره مثلا نصب راحت نرم افزار کنترل بهتر نظارت راحتتر و اعمال محدودیت ساده تر.
dhcp:dynamic host configuration protocol برای تخصیص ادرس بصورت اتوماتیک به کلاینت های شبکه.
dns:domain name service سرویس ترجمه اسم یا رشته یک ادرس به ip .مثلا تبدیل google.comبه ip
active directory:همون دامین هست که گفتم و برای نظارت بهتر و کاراتر
ping:یک دستور auto requset -auto reply هست یعنی برای هر درخواست یک پاسخ میدهد و اساسا کاربرد زیادی برای تست ارتباط بین دو nod در شبکه ازش استفاده میشه و حتی با تایم هایی که میدهد میشه کیفیت لینک رو معین کرد
switch :یکی از دستگاه های پر کاربرد active در شبکه محسوب میش ود که وظیفه برقرار کردن ارتباط بین کلاینت ها را داره و عملا همه پورت های ان به هم وصل هستن و صرفا یک packet رو از یک مبدا به مقصد موردنظر میفرسته اما router:اساسا برای مدیریت نطارت و کنترل در شبکه و برای اتصال یه زیر شبکه به یک زیرشبکه دیگر استفاده میشه و بین اینترفیس های ان هیچ ارتباط فیزیکی وجود نداره و باید برای ان تعریف کرد قابلیت های یک روتر dhcp ,dns ,firewall ,routing,snmp,و.. است
گر دو کامپیوتر را با هم شبکه کردیم و تمام تنظیمات مربوط به آن را انجام دادیم و شبکه کار نکرد مشکل از کجاست؟مثلا فایروال ویندوزیا انتی ویروس نمیزاره وصل بشن.ممکنه کابل خوب نباشه ممکنه اصلا کارت شبکه نصب نباشه ممکنه ip رنج ها متفاوت باشه و ..
DC چیست؟ آیا در شبکه دو تا DC داشت؟domain controller یک کنترل برای مدیریت دامین هست و میتونا در شبکه از چند dc استفاده کرد و تنظیمات مربوط به هرشبکه را برای dc برای هر زیرشبکه معین کرد.
اگر در یک کامپیوتر هارد و CPU قراردادیم ، کابل هایش را وصل کردیم و دکمه پاور را زدیم. آیا کامپیوتر بالا می آید؟خیر تا وقتی که رم نباشد بالا نمیاید
اگر پاور کامپیوتر روشن و بوق ممتد به صدا درآید مشکل از کجاست؟مشکل اصلی همون مشکل در رم سیستم هست اگه ۳ تا بوق ممتد زد از گرافیکه بقیشو تو نت نوشته.
دوستان عزیز مطالبی که گفته شد حاصل تجربه چند ساله بنده حقیر بود و خواستم شما هم استفاده کنید .بنده توانایی voip vmware , wireless linke ,linux,internet accountingzimbra mali server , nod 32 update server , mikrotik , ….
خیلی چیزای دیگه رو دارم اما انچه که از من پرسیده شد گنگ و در حیطه کاری من نبود اما چاره چیست؟خواست خدا بوده که سوالایی از من تو مصاحبه پرسیدن فقط بلد نباشم و گرنه اکثر سوالاتی که سایر دوستان ازشون پرسیدن رو بلدم. در یک کامنت همه سوالایی که از من پرسیده شد رو میگم بهتون.
امیدوارم مطالبم مفید باشه و دعا کنید که قبول بشم..آمین

کاربری : j.a ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۲۲:۲۸ کد دیدگاه : ۲۷۳۱۷۹
سلام.
من امروز رفتم مصاحبه.دقیقا سوالاتشون همونایی اند که دوستان لطف کردن و اطلاع رسانی کردن.سوالا در همین رنج بود و بعضا هم یه سوال از روی قانون میپرسید که اکثرا هم اشتباه میگفتن.مثلا یکی بود میپرسید ماده ۱۴۹ قانون ثبت چی میگه.من حقوق خوندم خداییش این نوع سوال کاملا بی انصافیه.در اصل هدفشون این بود که شما همه سوالارو جواب صحیح ندی.
ظرفیتم یک برابر بود.پس رقابتی هم وجود نداره.اصل مرحله گزینش مصاحبه نیست بلکه تحقیقات محلی و استعلامهای برخی ارگان ها مثل بسیج و اموزش پرورش و حراست دانشگاهه.باتشکر.

کاربری : SAJAD ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۲۰:۵۹ کد دیدگاه : ۲۷۳۰۷۰
سلام دوستان
من امروز بعدازظهر به عنوان کارشناس سخت افزار رفتم مصاحبه، هر چیزی رو که یادم میاد مینویسم
تخصصی شبکه:
فرق workgroup با domain چیه؟ DHCP؟ DNS؟ Active Directory؟ دستور ping چیکار میکنه؟ switch؟ router؟
اگر دو کامپیوتر را با هم شبکه کردیم و تمام تنظیمات مربوط به آن را انجام دادیم و شبکه کار نکرد مشکل از کجاست؟
DC چیست؟ آیا در شبکه دو تا DC داشت؟
تخصصی سخت افزار:
قطعات کامپیوتر رو میشناسی؟ می تونی اسمبل کنی؟ پارتیشن بندی؟ نصب ویندوز؟
اگر در یک کامپیوتر هارد و CPU قراردادیم ، کابل هایش را وصل کردیم و دکمه پاور را زدیم. آیا کامپیوتر بالا می آید؟
اگر پاور کامپیوتر روشن و بوق ممتد به صدا درآید مشکل از کجاست؟
وورد: کادر بزار ، جدول ۴در۴ بکش؟ارتفاع هر خانه جدول را ۰.۵ بگذار؟ یکی ازین خانه ها را به ۳ قسمت تبدیل کن؟
اکسل: ۲۰ داده را چطور میانگین بگیریم؟
پاور پوینت: سه تا اسلاید بساز و تم بگذار؟ فقط تم اولین اسلاید را تغییر بده و بقیه همان باشند؟
عقیدتی:
نماز میخونی؟ روزه میگیری؟ چقدر به انجام فرائض دینی پایبندی؟ وظیفه ولی فقیه چیست؟ ذکر قنوت؟ ذکر تشهد؟
ایشالله براتون مفید باشه.
به امید موفقیت همه
انشالله.

کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۱۷:۴۳ کد دیدگاه : ۲۷۲۸۸۷
سلام دوستان ومدیریت محترم سایت
مصاحبه من بسیارعالی بود.
سوالات
طریقه اجرای مهریه
فرق افراز و تفکیک
فرق موات و جنگل
فرق تزاحم و تداخل در سندمالکیت
تعریف سند ذمه
وظایف هیات نظارت و مرجع تجدیدنظرو…
شرایط انقضا عقدوکالت
انواع شرکت های سهامی و میزان سرمایه
طریقه فرمول نویسی در اکسل
طریقه فشرده سازی فایل ها در ویندوز
طریقه مخفی کردن فایل ها
طریقه ماکس گیری در اکسل
۵آذر
۲۷ آذر
۹دی
۳خرداد
۹اردیبهشت
مرداد ۶۷ ورود آزادگان به میهن
هفته وحدت
نجاسات
دعای غروب جمعه سمات
ذکرزیارت عاشورا

کاربری : یا فاطمه الزهرا ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۱۴:۰۰ کد دیدگاه : ۲۷۲۷۶۲
عرض احترام خدمت دوستان شفیق علی الخصوص دوستان اذربایجانشرقی
بنابه درخواست دوستان که درخواست قید سوالات طرح شده در جلسه را نموده بودن عارضم که سوالات مطروحه بشرح ذیل است:
فرق تفکیک و افراز
هیات نظارت را توضیح دهید
کاداستر
مجهول المالک ثبتی
فرق اسناد تجاری
تعریف سند رسمی و عادی

وظایف شورای نکهبان
مجمع تشخیص
هیات وزیران
انتخاب رءیس قوه قضاییه توسط بمدت
و مواردی از قانون اساسی

سجده سهو
ارکان نماز
و دعای رجبیه به درخواست خودم به حفظ قراءت شد
من حیث المجموع سوالات بسیار سطح پایین بود.

کاربری : M.R ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۱۴:۰۵ کد دیدگاه : ۲۷۲۷۶۵
سلام دوستان
من کارشناس سخت افزار شرکت کرده بودم سوالات بعد از ICDL مربوط به تخصصی بود که در ابتدا در مورد مشکلات سخت افزاری مانند روشن نشدن کامپیوتر در حالی که پاور سالم است پرسید در مورد نصب ویندوز Xp با ۸G Ram و سوالات شبکه مانند dns ؛ DHcp ؛ Subnetmask نحوه نصب ویندوز سرور , Access list در روتر ؛ فرق روتر و سوئیچ لایه سه ؛ سرویس های Serverو work station در ویندوز ؛سوالات مربوط به ping و تجهیزات شبکه پرسید در آخر یه توصیه دارم هر چیزی که بلدین و کار کردین بگین چون تخصصی نسبت به اونها می پرسه در مورد احکام و سیاسی هم دوستان توضیحات کامل دادن

کاربری : آقای منتظر… ارسال : ۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ارسال : ۱۲:۴۰ کد دیدگاه : ۲۷۲۷۰۵
سلام دوستان من همین الان از مصاحبه برگشتم و مطابق قولی که دادم…
ابتدا سوالات تخصصی بود که از من که حقوقی بودم یک نفر ثبت اسناد پرسید و یک نفر ثبت املاک…واسه ثبت اسناد باید قانون سردفتران رو خوب بخونید، من نخوندم ضعیف جواب دادم. مثلا این که سردفتران از نظر مالی به کجا وابسته اند…اگر کسی مریض باشه سردفتر میتونه بر منزل یا بیمارستان و دفتر رو با خودش ببره یا نه؟!!! و اینکه سردفتر باید جابجایی محل شغل باید اجازه بگیره یانه…
در مورد املاک از زمین های موات و بایر پرسید و فرق تفکیکی و افراز و سهم الارث زوجه و …در قالب مثال می پرسید..
احکام که تقریبن چیزی از من نپرسید چون پرسید اطلاعاتت چقدر گفتم من هفت سال قم درس خوندم و اطلاعاتم تقریبن کامله… و فقط گفت تسبیحات اربعه که گفتم . خنده ام هم گرفته بود.
و بعد کامپیوتر که ورد(جدول) و اکسل( فرمول نویسی) و پاور پوینت که خیلی سخت نبود…مبتدی بود البته برای اونایی که حقوقی بودن…رشته های کامپیوتر که تخصصی ازشون می پرسید. و نهایتن گفت برو….
و از هر کی پرسیدم در مورد نتایج چیزی نگفتن…نهایتن یه خانمه بهم گفت کسی نمی دونه چون پرونده ها باید بره گزینش و اونا جواب بدن ، ظاهرن بعد از تحقیقات محلی و استعلامات مربوطه…
برای بقیه دوستان مخصوصن عباس عزیز و دلشکسته گرامی (که امیدورم فردا دلشاد بشه) آرزوی موفقیت می کنم…

کاربری : sani ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۲۱:۱۹ کد دیدگاه : ۲۷۲۲۶۲
سلام دوستان
من دیروز رفتم مصاحبه
تحلیل گر سیستم
سوالایی که پرسیدن بیشتر تخصصی بود:
لایه های شبکه با کار هریک رو بخونید
Store procedureدر sqlبلد باشید
روش ذخیره دیتابیس های بزرگ
تریگر در sqlچیست
روش ارسال بسته تو شبکه حلقوی و دیگر شبکه ها
چند تا هم سوال احکام
امیدوارم موفق باشید
توکل بر خدا هرچی اون بخواد همون میشه

نقل قول : ستاره در : ۹۳/۱۲/۰۴ ۲۱:۰۹:۱۷
۱- سوالات تخصصی در مورد ثبت اسناد و املاک هست فرقی نمیکنه رشته تحصیلی چی باشه. همونطور که تو ازمون کتبی هم سوالات تخصصی از رشته حقوق بود ( از بچه های کامپیوتر، کامپیوتر رو هم به صورت تخصصی میپرسند)
۲- word: اول گفت یه جدول درست کن . بعد گفت یه متن تایپ کن در واقع میخواست ببینه نحوه گذاشتن انگشتها روی کیبورد و تایپ چه جوریه؟!(تایپ ۱۰ انگشتی) بعد گفت متنی رو که نوشتی فونت و رنگش رو تغییر بده.
exele: گفت چندتا عدد وارد کن بطوریکه در نهایت جمع این اعداد رو تو اکسل بهت بده.
power point: گفت اسلاید های رو صفحه رو پاک کن و اسلاید جدید بساز و براش افکت (effect ) بزار.
۳- نه تلاوت قران نداشتیم و لی تو نوبت صبح از بچه ها خواسته بودند که فرازی از دعای کمیل و توسل رو حفظی بخونند . پیشنهاد میکنم دعای جوشن کبیر رو هم بدونید.

کاربری : لاله ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۱۷:۵۲ کد دیدگاه : ۲۷۲۰۱۷
سلام. قابل توجه عزیزان که رفتن و برگشتن و چیزی برا دوستان ننوشتن.بنده فردا مصاحبه مه اما امروز صبح رفتم اداره کل تبریز که نوبت مصاحبه اردبیلیهای نازنین بود.دمشون گرم هرچی اون تو ازشون پرسیده بودن گفتن بهم.و منم به رسم رفاقت مینویسم همینجا ایشالله که مورد استفاده باشه.
ماده ۲۲و۲۵ قانون ثبت،فرق افراز و تفکیک،فرق ثبت اسناد با ثبت احوال،فرق مجهول المالک ثبتی با مدنی،تاریخ تصویب قانون ثبت، انواع شرکتها،سهام بانام و بی نام،شرکت خصوصی و دولتی،تعریف حق اتفاق و انتفاع.زبان از قبولین آزمون امسال نمیپرسن. کامپیوتر در حد تغییرنام پوشه،تغییر درجه نوشته در ورد،رنگی کردن نوشته در ورد،کپی پیست.احکام ابتدایی مثلا-نمازهای واجب، مبطلات روزه،ارکان نماز،اصول و فروع دین، وضو بصورت عملی،غسل های واجب،ذکر قنوت،تعداد و محل رکوعهای نماز جمعه.سیاسی و اجتماعی از قانون اساسی مثل اینا-وظایف و اعضای شورای نگهبان،مجلس خبرگان،رییس ثبت اسناد کشور و استان مربوطه، شهرداری زیر نظر کدوم ارگانه، رییس قوه قضاییه رو کی انتخاب میکنه و برا چند سال،عملیات آزادسازی خرمشهروتاریخ اون، هفته قوه قضائیه کی هستش،و…
در پایان بگم که پاتون رسید به اداره تمام استرس میپره و انگار که رفتید سر کلاس.جو جلسه آروم بوده و آقایان راهنمایی میکردن خودشون.امروز همه راضی بودن و احتمال قوی همون برابر ظرفیت اعلام شده.دعا یادتون نره.

کاربری : ستاره ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۱۷:۳۲ کد دیدگاه : ۲۷۲۰۰۳
امروز تهران کارشناس ثبت مصاحبه داشتم.نفرات دعوت شده به مصاحبه کمتر از ظرفیت مورد نیاز سازمان هستند.بنابراین جای نگرانی نیست.اول یک نکته برای اقای عباس بگم: امروز حتی افرادی بودند که گرایش اونها جر گرایشات اگهی اولیه نبود اما اونها رو رد نکردند گفتند باید با اقای دیوسالار صحبت کنیم که اجازه بدهند برای مصاحبه.پس شما نگران نباشید چون دعوت شده ها کمتر از ظرفیت هستند به احتمال خیلی زیاد مصاحبه خواهید شد.
بعد ار تکمیل دوتا فرم وارد اتاقی شدیم که مدارکمون رو بررسی میکنند.بعد به ترتیب زمان تحویل مدارک(نه به ترتیب نام خانوادگی) چند نفر رو صدا زدند و وارد اتاق مصاحبه شدیم. ۴ نفر اقا برای مصاحبه هستند. جو خیلی خوب و دوستانه بود. اول یک نفر از من سوالات احکام و سیاسی پرسید: ذکر تسبیحات اربعه و تشهد و سلام و قنوت .من اونقدر هل شدم که قنوت رو یادم رفت  ولی خود اون اقا بهم گفت  و رییس قوه قضاییه و مقننه چگونه انتخاب میشوند و برای چه مدت
دوم نفر سوالات حقوق ثبت اسناد پرسید. قانون سردفتران رو خوب بخونید
سوم نفر سوالات حقوق ثبت املاک و مدنی رو پرسید. انصافا سوالات سختی پرسید.من با اینکه کتاب اقای شهری و تفکریان رو خونده بودم بازم دوتا سوالش رو ج ندادم. اخه از قوانین خاص مثل شهرداری و قانون عملیات بانکی بدون ربا هم سوال پرسید . اون طور که من دیدم همه بچه ها تو این قسمت دچار مشکل بودند.بنابراین جای نگرانی نیست چون همه مثل هم بودیم.
چهارم نفر هم سوالات کامپیوتر پرسید.هم wordهم . exele هم. power point به صورت عملی با یک لپ تاپ
در مورد نتایج هم گفتند ممکنه ۲ تا ۶ ماه طول بکشه هم ازطریق اس ام اس و هم تماس تلفنی و هم سایت اطلاع داده می شود.
اگر سوالی هست در خدمتم

کاربری : مرتضی کرمان ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۱۱:۲۸ کد دیدگاه : ۲۷۱۶۶۷
الوعده وفا .صب داشتم از استرس میمردم ولی الان روبراهم.عشقمید بخدا.اقا خیلی سخت نگیرین بخدا.من بعد از اینکه مدارکم دادم تحویل اولین نفر من و برد تو یه اتاق کامپیوتر میپرسید.گفت بهم ادم خوش برخوردی بود که با نرم افزار حسابداری کار کردی گفتم بله تیز پرداز گفت عالیه سایت تیزپرداز برام باز کن.سه سوت تو گوگل براش باز کردم.گفت اکسل باز کن برام.هر چی گشتم اکسل تو دسکتاپش نبود رفتم سرچ زدم اکسل بازش کردم گفت فرمول بزن ستون آ و ب جمعش بشه تو ستون سوم.فرمول نویسی اکسل بود جوابش دادم گفت عالیه برو اتاق احکام.روخوانی قران.خوندم نصف صفحه گفت ایه غدیر براش گفتم گفت فرق فقیه و ولایت فقیه براش گفتم حزب سیاسی خوبه داشته باشیم یا نه؟گفتم نه همه در پشت پناه نظام باشیم بهتره.عضو شبکه اجتماعی هستی گفتم نه عضو واتساپ هستی گفتم بله.گفت توش چیکار میکنی گفتم گروه خانوادگی دوستانگی و همین چیزا.کلا عالی بود.بعد رفتم اتاق بعد تخصصی حسابداری. تنخواگردان.اصول حسابداری. بودجه.دارایی.ذیحساب بودجه دستگاههای دولتی و غیره.و تمام شد.بخدا سخت نگیرین.مدیریت دولتی کارشناس ثبتم تا دلتون بخواد بود.همه مدیریت دولتی بودن برا حقوقیا.عشقمید.ایشالا همه بریم سر کار.التماس دعا

کاربری : وحید ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۰۹:۱۵ کد دیدگاه : ۲۷۱۵۶۹
سلام من دیروز مصاحبه تحلیلگر سیستم توی اصفهان شرکت کردم
هشت نفر پشت یه میز نشسته بودن و هر کسی یه سوال میکرد واسه من سه نفرشون سوال میکردن مابقی کارشناسان حقوق بودن بچه های ثبت که رفته بودن همشون ازش سوال کرده بودن و ۲۰دقیقه طول کشیده بود ولی واسه من ۷-۸ دقیقه محیط بسیار دوستانه هست ولی من که بار اولم بود تو یه مصاحبه شرکت میکردم همه چی از ذهنم بیرون رفت
بیشتر درباره خانواده و شغل اعضای خانواده و… پرسیدن و سوابق اجتماعی مثل بسیج و گروه های فرهنگی و هلال احمر رو گفتن شرکت کردی یا نه و ارکان نماز و شورای نگهبان کارش چیه و چند نفرن و چجوری انتخاب میشن.
تخصصی ها هم اول پرسیدن کجاها کار کردی و یکسری سوال ها تو زمینه کاری که کرده بودم ازم پرسیدن واسه من تخصصی ها خیلی سخت بود و همه چیز از ذهنم خارج شده بود .
گفت مثلا اگه دو تا سازمان رو بخوایم با وایرلس و یا فیبر نوری شبکه کنیم با کدوم روش بهتره و محدودیت هاشون چیه
تریگر در اس کیو ال چیه
اگه بخوایم تو اس کیو ال لیست ردیف های تکراری نشون داده نشه چیکار کنیم دومین کنترلر چیه کلا بر اساس کاری که میگین کردین سوال کرد
گفتن درباره اداره ثبت چی میدونی ؟ میدونی همه چیزش الکترونیکیه ؟
اخردکار ازم پرسیدن بار اولیه که مصاحبه شرکت میکنین گفتم اره مثل اینکه فهمیده بودن قاط زدم
من فقط تخصصی هام رو با اینکه بلد بودم خیلی بد جواب دادم کلا از ذهنم پریده بود
خدا کنه ردم نکنن

کاربری : ثبت گلستان ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۲۱:۵۰ کد دیدگاه : ۲۷۱۲۹۵
پیرو درخواست دوستان
من امروز مصاحبه ثبت گلستان شرکت کردم
سوالات کامپیوتر بیشتراز بخش وورد بود از مراحل هفتگانه icdlهم هرکدوم یه سوال تقریبا راحت بود
بعد تخصصی مدنی اول پرسیدن که تعریف عقد وقف بود و هنچنین فرض بر ها در ارث و چند سوال از کتاب غلامرضا شهری و…
ومرحله بعد عقیدتی سیاسی
تو بخش ساسی باید قانون اساسی رو خونده باشید تا جواب بدید مثلا وظایف شورا نگهبان و مجمع تشخیص و مجلس و ارتباطاشون و ولایت فقیه و…
احکامم فروع دین و دعای جوشن کبیر و ارکان نماز وخوندن سلاک نماز و تفاوت اذان واقامه و چند سوال دیگه که یادم نمیاد و چون با گوشی هم اینجا اومدم اینترنتم یاری. نمیکنه به امید موفقیت همه دوستان

کاربری : ثبت گلستان – ادامه

ببخشید دوستان کلی براتوت مطلب نوشتم ولی چون اینترنت گوشیم مشکل داشت ارسال نشد
مصاحبه جدا جداست
کامپیوتر بیشتراز وورد پرسیدن
احکام
۱.دعا های متداولی که خونده میشه نام ببر و ویژگی شونو بگو از من جوشن کبیرو پرسید
۲.سلام نماز
۳.تفاوت اذان واقامه
۳,فروع دین
۴,ارکان نماز
بقیش یادم نیست
سیاسی۱سازمانهای زیرمجموعه قوه قضاییه رو نام ببرید و همچنین سوالاتی از قانون اساسی
جز سوالای تخصصی بقیه راحت
یه برابر ظرفیت
محیط دوستانه و اروم
به امید موفقیت همه ما

کاربری : پریناز ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۲۱:۴۹ کد دیدگاه : ۲۷۱۲۹۳
سلام دوستان، ببخشید که متن کامل نیومد ولی من کامل نوشتم نمیدونم چرا نصفه اومد. نگران نباشید الان همه چیزو میگم
سوالات: چرا این پست رو انتخاب کردی؟ وظایف کارشناس ثبت چیه؟ حق انتفاع چیه؟ وقف رو تعریف کنید؟ سند ذمی چیست؟چطوری مهریه رو اجرا میزارن؟ رییس وه قضاییه چطور اتنتخاب میشه؟ شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، کپی پیست، دسکتاچ چیه؟ فونت ورد چیست، ایمیل، پاور پوینت، شکیات چنتاست؟ مبطلات نماز، نماز ایات، استحاله چیست، چه سازمان هایی تحت نظر قوه قضاییه هستن، ۵ اذر، ۹ اردیبهشت،۳ خرداد چه روزی هستن، تقویم رو بدونین. اینارو ازم پرسیدن. چند نفر بودن. سوالات کامپیوتر رو یکی، تخصصی رو یکی دیگه، احکام و قانون اساسی هم یکی دیگه میپرسید. جوش اروم بود و خوب، با ارزوی موفقیت برا همه. استرس نداشته باشین.

کاربری : سعید ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۲۰:۵۶ کد دیدگاه : ۲۷۱۲۲۵
سلام دوستان. من امروز مصاحبه شدم. استان خراسان. یادتون باشه سه نسخه کپی از مدارک ببرین. ۴ تا سوال کلی از حقوق ثبت پرسیدن و اصلا نیاز به ایین نامه ها و بخشنامه های ثبتی ندارید. سپس سه تا سوال اداری پرسیدن مثل اینه اگه تخلفی مشاهده کردید باید به کجا اطلاع بدید یا اینکه کارمند باید امانت دار باشه یعنی چی؟ بعد از اون سوالات دینی و سیاسی پرسیدن حدود ۷ یا ۸ سوال بود که زیاد سخت نبود و اگر فایلی که در سایت قرار داده شده را بخوانید به راحتی می توانید به اکثر آنها پاسخ بدهید. در مرحله بعد پنج تا سوال کامپیوتر بود که هر بچه ای می تونست جواب بده مثل اینه برای کپی کردن چه کاری انجام میدهید یا اگه نیاز به عملیات محاسباتی داشتین از چه برنامه ای در آفیس استفاده می کنید؟
در ضمن طبق سوالی که کردم در خراسان رضوی اسم ۵۲ نفر اعلام شده که البته کلا خراسان رضوی طبق جدول ۵۲ نفر نیاز دارد. یعنی اسامی اعلام شده یک برابر ظرفیت است.
موفق باشید

نقل قول : سولدوزلودر : ۹۳/۱۲/۰۳ ۲۰:۴۵:۱۹
سلام من امروز مصاحبه دادم تعداد مصاحبه کننده ها ۵ نفر هست یکیشون خود مدیر کل هست و خیلیم آدم خوبیه نه اینکه بقیه بد بودند نه اصلا واقعا ادمای خوبی بودند نفر اول راجع به خود ثبت سوال میکنه نمونشاعضای هیات نظارت و وظیفه اش ,نفر دوم ازمن راجع به سهام با نام و بی نام و شرکتهای خصوصی و دولتی وفرقشون سوال کرد بعد نوبت به سوالات کامپیوتر رسید دو تا جون بامعرفت هستند که امتحان میگیرند مثل امتحان ای سی دی ال هست چند برگ سوال داره ازت میخواد یکی رو شانسی انتخاب کنی بعد سوالا رو که ۲۰ تا هستش باید ظرف ۱۵ دقیقه اجرا کنی ,بعد نوبت به خود مدیر کل میرسه راجع به مسائل سیاسی و اجتماعی میپرسه مثلا هفته قوه قضائیه کی هست ,اخر سر هم مسئول حراست که اتاقش جدا هست از مسائل شرعی و احکام میپرسه و تموم ,موفق باشین,فقط یادتون نره مدارک مبنی بر بومی بودنتونو حتما با خودتون ببرین نمونش مدرک دیپلمتون که نشون میده چند سال تو اون شهر بودین

کاربری : تحلیلگر خوزستان ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۱۳:۲۰ کد دیدگاه : ۲۷۰۸۰۷
سلام من صبح نه مصاحبه داشتم خوزستان ده نفر تحلیلگر میخواست ما هم فقط ده نفر بودیم سوالات پیش پا افتاده اکتیو دایرکتوری نصب وحذف نرم افزار دستورping خطایابی کارت شبکه مخفی سازی پوشه ها فولدر ابشن همین عمومی روخوانی قران دعا ها نماز ایات نماز جمعه انقلاب فرهنگی حماسه ۹ دی اولین نماز جمعه توسط چه کسی بعد از انقلاب البته من دوتاشون ناقص ح دادم اما تخصص کامل جواب دادم بهم گفت با عنوان هم کار به شما نگا میکنیم کفت خیلی امیدوار باش و گفت خیره خیره خیره این جوابش بود. التماس دعا صلوات

تحلیلگر خوزستان – ادامه

بجز من من کسی بعد از مصاحبه نیومد کامنت بزاره واقعا که.پنج نفرازم مصاحبه گرفتن خود رئیس سازمان ثبت اسناد خوزستان هم جزشون بود درمورد اشنایی با ثبت اسناد چیزی نپرسیدن. الغوث الغوث گفت از کدوم دعا هس من قاطی کردم گفتم کمیل در حالیکه جوشنکبیر بود دعا کنید استرس نداشته باشید سختیش رفتن تا محل مصاحبه ست بقیش اسونه خیالتون راحت صبح که از خونه رفتم هزارتا سوال تو ذهنم بود اما وقتی رسیدم اونجا با دوستت بچه ها حرف زدم و درمورد رشتشوم پرسیدم و جو خدومونی کردم و چندتا شوخی دیگه بعدش راحت شدم و بدون استرس د ضمن مصاحبه شفاهی بو د اگه پست قبلی منو نخوندید تو صفحه قبل یه سر بزنید اونجا سوالات رو نوشتم

تحلیلگر خوزستان – ادامه

بجز من من کسی بعد از مصاحبه نیومد کامنت بزاره واقعا که.پنج نفرازم مصاحبه گرفتن خود رئیس سازمان ثبت اسناد خوزستان هم جزشون بود درمورد اشنایی با ثبت اسناد چیزی نپرسیدن. الغوث الغوث گفت از کدوم دعا هس من قاطی کردم گفتم کمیل در حالیکه جوشنکبیر بود دعا کنید استرس نداشته باشید سختیش رفتن تا محل مصاحبه ست بقیش اسونه خیالتون راحت صبح که از خونه رفتم هزارتا سوال تو ذهنم بود اما وقتی رسیدم اونجا با دوستت بچه ها حرف زدم و درمورد رشتشوم پرسیدم و جو خدومونی کردم و چندتا شوخی دیگه بعدش راحت شدم و بدون استرس د ضمن مصاحبه شفاهی بو د اگه پست قبلی منو نخوندید تو صفحه قبل یه سر بزنید اونجا سوالات رو نوشتم

دقیقا سوالا اینا بودن
اکتیو دایرکتوری چیه تو ضیح بدید کلی؟
چطوری یه فایل رو مخفی نکنید؟
چطوری فایل های مخفی رو نمایش میدیم؟
از کدوم مسیر یک نرم افزار رو نصب میکنیم؟
سویچ چیه توضیح بده اکتیو هستا یا پسیو؟
از یکی دیگه پرسید فرق رم با هارد؟
دیگه پرسید چطوری خطا یابی میکنم کارت شبکه رو؟البته سوالش گنگ بود بعد که باهاش حرف زدم فهمیدم منظورش پینگ کردن ای پی محلی ۱۲۷.۰.۰.۱ هست درست جواب دادم دستور پینگ هم جز جوابش بود
دیگه گفت تویه یه سازمان هستید که کار اسکن زیاده حالا چه نو چاپگری انتخاب میکنید کتابی یا انتخابی منظور اون چاپگری که بصورت اتومات کاغذ میکشه داخل و اسکن میکنه؟ جوابش اون اوتومات بود چون حجم کاری زیاده. تمام همینا بودن مصاحبه ده مین طول کشید درمورد زمان نتیجه سوال کردم چیزی نگفت وعا کنید مارو


خبر جدید: اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما عزیزان به اطلاع می رسانیم که طبق اطلاعیه پرتال رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتیکه در شهریور ماه سال قبل برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان باید در تاریخ های ۹۴/۰۱/۳۰و ۹۴/۰۱/۳۱ برای انجام مصاحبه به آدرس ذیل مراجعه نمایند :
تهران- میدان امام خمینی (ره) – ضلع شمالی پارک شهر – ابتدای خیابان شهید فیاض بخش – ساختمان شماره ۳ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.
اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
اصل کارت ملی با ۲ نسخه کپی
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
۴ قطعه عکس ۴*۳
مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران

 جهت مشاهده نتیجه آزمون خود اینجا کلیک کنید 


اخبار و گزارشات لحظه به لحظه را در رابطه با این استخدامی در زیر دنبال کنید:

دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی مورخ ۲۸/۶/۹۳ (استانهای بوشهر و خوزستان)

مهم: اصلاحیه شماره ۱: پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی استان های خوزستان و بوشهر که می بایست در تارخ های ۴،۵و۶ اسفند ماه ۹۳ جهت مصاحبه به این ادراه کل مراجعه نمایند تاریخ مصاحبه آنان به شرح زیر تغییر نموده است:

مشاهده اطلاعیه


خبر ۲۳ بهمن ۹۳: اعلام برنامه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی ۹۳/۰۶/۲۸ (استانهای گلستان و گیلان و مازندران)

مشاهده اطلاعیه 


خبر ۲۱ بهمن ۹۳: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۸/۶/۱۳۹۳ (استانهای کرمان و فارس و هرمزگان و سیستان و بلوچستان)

 مشاهده اطلاعیه


خبر ۱۹ بهمن ۹۳: برنامه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (استانهای تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، مرکزی، زنجان)

مدارک مورد نیاز جهت حضور در مصاحبه آزمون استخدامی

اصل و ۲ نسخه کپی مدارک تحصیلی

اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات

کارت ملی به همراه ۲ نسخه کپی

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان) به همراه ۲ نسخه کپی

چهار قطعه عکس ۳*۴

مستند ایثارگری برای ایثارگران

 مشاهده اطلاعیه


خبر ۱۵ بهمن ۹۳: اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای اصفهان ،یزد، کهکیلویه و بویر احمد و چهار محال بختیاری

مشاهده اطلاعیه


خبر ۱۵ بهمن ۹۳: اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل

مشاهده اطلاعیه


خبر ۷ بهمن ۹۳: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
ضمن آروزی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در روز ۷ بهمن ۹۳ اعلام شد
* توجه: لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

داوطلبین گرامی جهت مشاهده نتیجه آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید

متن اطلاعیه منتشر شده در سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:
بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.
پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مطابق با محل قبولی به آدرسهای ذیل مراجعه نمایند:
۱ -پذیرفته شدگان استانهای تهران – البرز – مرکزی – قم – سمنان -زنجان و قزوین از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان تهران به آدرس : تهران – میدان هفت تیر- خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیده به چهار راه شهید بهشتی ، کوچه شهید میرزا حسنی
۲ -پذیرفته شدگان استانهای اصفهان ، چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد و یزد از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان اصفهان به آدرس : اصفهان- بلوار دانشگاه ، خیابان توحید میانی ، جنب آزمایشگاه دی
۳ -پذیرفته شدگان استانهای مازندران، گلستان و گیلان از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان مازندران به آدرس : ساری- میدان امام خمینی ( ره )– ابتدای بلوار آزادی
۴-پذیرفته شدگان استانهای آذربایجان شرقی ، اردبیل و آذربایجان غربی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی به آدرس : تبریز – میدان ساعت – کوچه حاج هاشم
۵- پذیرفته شدگان استانهای کرمانشاه -کردستان ـ همدان ـ لرستان و ایلام از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان کرمانشاه به آدرس : کرمانشاه – چهار راه گلستان – خیابان گلسرخ – کوی فریبرز کرمی
۶- پذیرفته شدگان استانهای خراسان رضوی – خراسان شمالی – خراسان جنوبی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان خراسان رضوی به آدرس : مشهد – بلوار خیام – تقاطع ارشاد
۷-پذیرفته شدگان استانهای خوزستان و بوشهر از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۷/۱۲ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان خوزستان به آدرس : اهواز – امانیه ، خیابان مدرس
۸- پذیرفته شدگان استانهای کرمان – هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و فارس از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به اداره کل ثبت استان کرمان به آدرس : کرمان – ضلع شمالی پارک نشاط ، ابتدای بلوار فردوسی
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه ، به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.
اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
کارت ملی با ۲ نسخه کپی
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
مدارک مبنی بر بومی بودن در مناطق محروم و ۲ نسخه کپی
اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
۴ قطعه عکس ۴*۳
مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران


خبر ۶ بهمن ۹۳:
تویسرکانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران: نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف چند روز آینده اعلام می‌شود

“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهارداشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف چند روز آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان در خواهند آمد.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی از سایت‌ها بیان شده که مراحل گزینش و مصاحبه از پذیرفته‌شدگان این آزمون در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تا اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام نشود انجام چنین امری ممکن نیست و هنوز اسامی از طریق سایت سازمان ثبت اعلام نشده است.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است؛ از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


خبر ۲۷ دی ۹۳:
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد ثبت‌نام ۱۶ هزار نفر در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
به گزارش ایرنا، معاون دادستان کل کشور در حاشیه این همایش در سخنانی کوتاه به خبرنگاران گفت: افرادی که در تشکیلات اداری کار می کنند باید از بهترین نیروها و افراد جامعه باشند تا بتوانند خدمات خوب و صادقانه به مردم ارائه کنند.
حجت الاسلام ‘سید احمد مرتضوی مقدم’ با بیان اینکه انتخاب نیروی اصلح با گزینش است، افزود: گزینشگران افراد شایسته را برای سیستم های اداری و سازمان ثبت و اسناد انتخاب می کنند.

وی اظهار کرد: سازمان ثبت و اسناد هیات مرکزی گزینش دارد و همایش آموزشی و توجیهی که اکنون در حال برگزاری است، به منظور ارتقای کیفیت و مصاحبه اعضای گزینش می باشد.
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز هدف از برپایی این همایش آموزشی را ارتقای سطح اطلاعات رابطان نمایندگان گزینش در استان های کشور پیرامون فراگیری نکات کاربردی، قوانین و مقررات جاری عنوان کرد.
ناصر سلطانی افزود: سازمان ثبت و اسناد کشور از سال ۱۳۹۰ تاکنون جذب نیرو نداشته و در سال جاری مجوز ورود یکهزار و ۱۵۰ نیروی انسانی به این سازمان داده شده است.
وی با اشاره به برگزاری آزمون سازمان ثبت و اسناد کشور با حضور ۱۶ هزار شرکت کننده در شهریور ماه امسال،گفت: ۳۵۰ نفر از نیروهای در حال جذب، مربوط به فرزندان شهدا هستند.
وی اظهار کرد: هم اکنون مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش داوطلبان فرزندان شهدا و شرکت کنندگانی که نمره آزمون کتبی را کسب کرده اند، در حال انجام است.
سلطانی خاطر نشان کرد: تلاش می شود اصول گزینش برای جذب نیرو بر اساس قوانین و مقررات و بدون افراط و تفریط انجام شود.
همایش گزینشگران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ۲۷ و ۲۸ دی ماه امسال به میزبانی سازمان ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود.
این همایش دو روزه با حضور رابطان گزینش سازمان ثبت و اسناد کشور، اعضای هیات مرکزی و اعضای هسته گزینش سازمان ثبت و اسناد کشور برگزار می شود.


خبر ۱۳ دی ۹۳:
“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.
منبع: باشگاه خبر نگاران جوان
کد خبر: ۵۰۸۹۳۷۵


خبر  پیگیری ایران استخدام:
طبق درخواست شما کاربران گرامی و تماس کارشناس سایت ایران استخدام با مسئولی پاسخگو، توضیحی به شرح زیر توسط مسئول مربوطه به ما جهت اطلاع رسانی خدمت شما همراهان گرامی داده شد:
به نقل از مسئول مربوطه:
۱- در حال حاضر نتایج ارسال شده از سمت سازمان سنجش جهت تأیید در معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور به سر میبرد.
۲- جای هیچ نگرانی موجود نیست، و هیچ گونه مشکل و مانعی در روند برگزاری این آزمون استخدامی نبوده و در این مرحله از روند منتظر تأیید نتایج هستیم.
با آرزوی موفقیت برای کارجویان گرامی و تشکر از پاسخ همراه با حوصله مسئول مربوطه – سایت ایران استخدام


خبر  ۶ دی ۹۳:
 سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور (مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳)، بانک سپه (مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۳)، دانشگاه صنعتی کرمانشاه (مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه (مورخ ۲۸/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان تأمین اجتماعی (مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۳)، شرکت کار و تأمین (مورخ ۱۶/۰۸/۱۳۹۳) ، دانشگاه فرهنگیان(مورخ ۲۲/۰۸/۱۳۹۳) وقوه قضائیه (مورخ ۲۳/۰۸/۹۳) می رساند با توجه به اینکه همکاری سازمان سنجش آموزش کشور با دستگاه های ذیربط فقط در مرحله برگزاری آزمون و استخراج نتایج اولیه بوده و پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه آزمون (نتیجه آزمون تستی) کلیه داوطلبان بمنظور انجام فرآیندهای لازم در خصوص اعلام اسامی  قبول شدگان، به دستگاه ها ی ذیربط اعلام شده است، لذا داوطلبان ذینفع می بایست در خصوص نتیجه آزمون خود و هرگونه سؤال، موضوع را از طریق دستگاه ذیربط پیگیری نمایند.


خبر ۱۵ آذر ۹۳:
طبق تماس سایت ایران استخدام به تاریخ ۱۵ آذرماه ۹۳ و به نقل از مسئول مربوطه  نتایج جهت تأیید نهایی به معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور تحویل داده شده است و در حال حاضر سازمان منتظر تأیید اسامی پذیرفته شدگان است. مسئول محترم در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج اظهار بی اطلاعی کردند.
با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


 خبر ۱۹ آبان ۹۳:
طبق درخواست شما کاربران گرامی، تماسی از سمت ایران استخدام با واحد استخدام و گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان گرفته شد، که بر طبق اطلاعات حاصله از مسئول مربوطه:
زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.
احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.
نحوه ی اعلام نتایج: از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.


جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی در حال بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون استخدامی در بخش نظرات این پست می باشند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل به پایین همین صفحه مراجعه کرده و به جمع آنها بپیوندید
نتایج استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳ به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد..
شما میتوانید به صورت روزانه پیگیر آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی مذکور در همین صفحه باشید..


خبر ۲۹ شهریور ۹۳:
با سلام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. همراهان گرامی‌ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم که شما میتوانید در همین صفحه   با ارسال نظرات خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک با ما همراه شوید. تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهند شد.
موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۲۸ شهریور ۹۳:
آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از نحوه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضور ۱۶هزار و ۳۱۲ داوطلب برگزار می‌شود که بعداز طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد. تویسرکانی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


جهت مشاهده آگهی و شرایط استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۹۳ اینجا کلیک نمایید


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.  جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.  شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام


برچسب ها:  استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک ۹۳,  استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳,  استخدام سازمان های دولتی در اسل ۹۳,  استخدامی های سال ۹۳, استخدامی های مهر,  اطلاعیه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۲,  اگهی استخدام,  ایران استخدام,  جدیدترین استخدامی های سال ۹۳


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل نرم افزار دریافت اخبار استخدامی آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۹,۲۱۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : عبد ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : عبد

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۹

  کد دیدگاه : 344770

  پاسخ

  دوستان از بچه های استان فارس برای کسی نیومدن تحقیقات؟
  حسابی نگران شدم برای من هنوز هیچ خبری نشده
  دوستان میشه لطف کنید شماره سازمان ثبت را بزارین؟

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۶:۵۷

  کد دیدگاه : 344709

  پاسخ

  خیلی جالبه من موندم چه کسانی دارن از ما تحقیقات میکنن ؟؟ مگه اینا نیروهای ثبت اسناد استان نیستند ؟ . پس چطوری خود اداره در جریان نیست/؟؟ مدیر محترم شما میدونید چه ارگانی در حال تحقیق از دوستان هست؟ گزینش قوه قضاییه یا گزینش ثبت اسناد؟؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۷:۲۴:۲۸ پاسخ

   مسلماً خود سازمان

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۵:۳۸

  کد دیدگاه : 344625

  پاسخ

  کــــــردســــتان کارشناس ثبت و تحلیلگر واسه کسی نیومدن تحقیق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خبری چیزی ندارین ، اداره کل که زنگ زدم گفت ما خبری نداریم ، اما یکی از رفیقامو که تهران هستش فرستادم بره سازمان ، بهش گفته بودن به زودی تحقیقاتشون شرو میشه
  شماها خبری ندارین؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : مهدی - کردستاندر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۶:۴۳:۰۰ پاسخ

   من تحلیل گرم ولی هنوز خبری از تحقیقات نیس…

 • کاربری : آ ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : آ

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۲

  کد دیدگاه : 344538

  پاسخ

  از اولم گفتم تحقیقات تا آخر خرداد تموم میشه ، بعدش شروع ماه رمضان و تعطیلی ادامه فرآیند استخدام ، از ماه مرداد گزینش شروع میکنه به تماس با افراد ، اگر گزینش بصورت متمرکز باشه که حدودا ۲ ماه طول میکشه ، اگرم نه استانی باشه حدود دو سه هفته طول میکشه ، بعد از اون میرسیم به مرحله استعلام از تهران که تو همه استخدامی ها هست و چیزی حدود یک ماه طول میکشه ، بعد از این از طرف کار گزینی با شما تماس میگیرن برای مراحل پزشکی، میتونید به سایر صفحات استخدامی بانک سپه تامین شهردا ی. و …. مراجعه کنید

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : سعید dddsaeid ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : سعید dddsaeid

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۶

  کد دیدگاه : 344497

  پاسخ

  ۸) من امروز زنگ زدم ثبت تهران خیلی چیزهای خوبی دستگیرم شد و یه سری مطالب خیلی خیلی مهم بهم گفتن و تونستم واسه چند ماهه دیگه برنامه ریزی کنم. اما نمیگم چی گفتن چون تا بخوام چیزی بگم چند نفری هستن که سریع میان میگن از کجا فهمیدی و زود باش ثابت کن، دروغگو، شایعه ساز و…..
  قبل از انتقاد و توهین به همدیگه یه لحظه به این قضیه فکرکنین اون نفر هم واسه اطلاع رسانی ما اومده این مطالب رو اینجا میزاره و تمام چیزهایی که بهش گفتن و یا برداشت کرده رو اینجا قرار میده حالا اگه کسی فکر میکنه اشتباهه یا دروغه نظر باور نکنه و نظر خودشو داشته باشه

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۰۷:۰۵ پاسخ

   بگو سعید جان ، بلا نسبت به شما و دوستان کسی مرض نداره اینجا با عصاب دیگران بازی کنه که ، پس با خیال راحت بگو چی دسگیرت شد .

  • نقل قول : تبریزدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۰۹:۰۵ پاسخ

   خوب بگو داداش
   بگو ببینیم اون چیزهای خیلی مهم چی ها هستن که بهتون گفتن؟؟

  • نقل قول : مهدی20در : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۱۰:۵۲ پاسخ

   سعید بگو منتظریم حرفاتم قبول داریم

  • نقل قول : سعید سادهدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۳۰:۳۶ پاسخ

   شما که نمی خوای بگی اصلا چرا همچین کامنتی گذاشتی؟؟؟ حالا گفتن یا نگفتنت زیاد فرقی نمی کنه چون راست و دروغش معلوم نیست. اصلا بهتر که نگفتی چون بقیه رو بیشتر توی تشویش و نگرانی قرار میدی.

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۱۴:۵۶ پاسخ

   سلام.
   بمنم امروز گفتن رو برج ۵ یا ۶ حساب کنید برای شروع بکار 😡

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۲۱:۱۳ پاسخ

    یعنی تا برج ۵ یا ۶ تحقیقات و مصاحبه همه استانها تموم میشه؟
    خدا کنه که اینجور باشه و زیاد طول نکشه.

  • نقل قول : علیدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۱۹:۱۶ پاسخ

   بگو برادر من باور میکنم بگو ممنون

  • نقل قول : حسیندر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۲۳:۴۲ پاسخ

   دمت گرم .
   واقعا حرف دل من رو زدی. منم صبح یه مطلب گذاشتم ، شروع کردن به مسخره کردن. انشالله کار هممون درست میشه

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۵۰:۵۸ پاسخ

    دمت گرم داداش ، به نظر منم کارمون ،۴ ماهی طول میکشه

  • نقل قول : acدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۵:۵۷:۴۷ پاسخ

   انشااله همه میریم سرکار ولی کسی که کارمند شد یکسری سختی ها تازه شروع میشه ممکنه حقه فرد به اون داده نشه یا هزار مسئله دیگه اما آدم باید بتونه حرفش رو بزنه و از حقش دفاع کنه شما که یه ارسال نظر رو نمی تونی انجام بدی بعدا در محیط کار مشکل پیدا می کنی. دوست عزیز این مزیت نیست این یک ضعفه( از ترس انتقاد دیگران آدم نظرش رو نگه) اگر دیگران می پرسند از کجا فهمیدی یا منبعت کجاست این توهین نیست طبیعیه که وقتی حرف اون فرد سندیت نداشته باشه، بهش میگن شایعه ساز
   ما اینجا دنبال تحلیل های شخصی افراد که از بین صحبت های کارمندان سازمان ثبت مطرح میشه نیستیم اگر توهینی به شخصی صورت بگیره اولین فردی که متوجه میشه مدیر سایت هست که اون نظر رو تایید نمیکنه

 • کاربری : جوان بی پول ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : جوان بی پول

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۷

  کد دیدگاه : 344457

  پاسخ

  سلام دوستان ، امروز برای بنده حقیر تحقیق اومده بودن و از سه نفر همسایه ها پرس و جو کردند ، همسایه ها ساعت۱۲به بنده اطلاع دادند. در ضمن خیلی خوشحالم و برای شما هم بهترین ها راخواستارم.

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : تبریزدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۳:۴۶:۳۴ پاسخ

   از کدوم شهری یا استانی

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۳:۵۱:۳۸ پاسخ

   کدوم استانی داداش؟

  • نقل قول : امیددر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۱۱:۴۴ پاسخ

   کاش شهر یا استانتم میگفتی داداش.
   از بس خوشحالی یادت رفته؟
   به امید روزی که همه دوستان با خوشحالی تو سازمان ثبت مشغول کار باشند.
   ان شاء ا…

  • نقل قول : استخدامیاندر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۲۷:۱۸ پاسخ

   کدوم شهری و چه رشته ای و کجا قبول شدی؟

  • نقل قول : دوستدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۳۱:۱۸ پاسخ

   کدوم شهر ساکنین کجا قبول شدین و چه رشته ای ممنون میشم بگی

  • نقل قول : مجتبیدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۶:۱۰:۴۴ پاسخ

   آقا رفت یکی اینو بگیره خوب تخلیه اطلاعاتی نشد

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۸:۴۱:۵۸ پاسخ

    دمت گرم، کلی خندیدم خدا خیرت بده :mrgreen:

 • کاربری : امید ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : امید

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۲:۵۵

  کد دیدگاه : 344420

  پاسخ

  سلام
  دوستانی که امروز یکشنبه برای مصاحبه دعوت شده اند لطفاً بیان از اوضاع و احوال اونجا برامون تعریف بکنن تا بلکه تسکین قلبی برای همه دوستان عزیز باشه .
  بسیار ممنونم ازتون.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : آدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۳:۵۵:۴۴ پاسخ

   بی خیال اون رفیقمون یه حرفی زد ، جدی نگیرید

  • نقل قول : سعید سادهدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۷:۰۰:۳۰ پاسخ

   پس اون دوستمون که امروز مصاحبه داشت کجاست. اگه نیاد معلومه راست نگفته.

 • کاربری : گیلان ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : گیلان

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۲

  کد دیدگاه : 344344

  پاسخ

  هنوز برای استان گیلان تحقیقات شروع نشده ، حالا مصاحبه عقیدتی پیشکش

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۷

  کد دیدگاه : 344338

  پاسخ

  به گفته مجید اصفهان امروز مصاحبه داره فقط خواستم بگم یادتون باشه

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۲:۰۱:۰۲ پاسخ

   منتظریم برگرده ببینیم چه خبر هایی داره .

 • کاربری : hh ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : hh

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۲

  کد دیدگاه : 344308

  پاسخ

  سلام.دوستان کسی از گرایش ای تی نیست؟تکلیفش چی شد؟؟من دارم وام سنگین میگیزم برا شروع کار.لطفا یکی جواب بده موثق البته

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۲:۰۱:۴۶ پاسخ

   من هستم

 • کاربری : ناشناس آشنا ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : ناشناس آشنا

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۱۰:۳۲

  کد دیدگاه : 344259

  پاسخ

  کسی می دونه از کجا میشه فهمید مرحله مصاحبه تخصصی را قبول شدیم وبه مرحله بعدی راه پیدا کردیم ؟ راه چیه؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : حسین ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : حسین

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۳۳

  کد دیدگاه : 344157

  پاسخ

  سلام دوستان . روزتون بخیر
  خوبید ایشالله ؟
  من امروز زنگ زدم گزینش سازمان ثبت ۶۶۷۰۲۰۵۷ یه خانومی گوشی رو برداشت . نزدیک یک ربع صحبت کردم باهاشون . میگه تا ۳ ماه دیگه هیچ خبری نیست . استعلام گرفتن ها و تحقیقات تا ۳ ماه دیگه زمان میبره . در ضمن هنوز پرونده های زیادی پیش اقای بدری مونده که هنوز تحویل گزینش نشده . یعد از ۳ ماه تازه مصاحبه عقیدتی شروع میشه . البته من خیلی گله کردم از روند استخدام . از این که داوطلبین همه در بی خبری به سر میبرن ، از این که چرا مسولین پاسخگو نیستن و ….
  ایشون در جواب گفتن همینی که هست !!!!!!!! کاش میشد ادب و احترام از مهم ترین ترین مسایل گزینش بود .

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : زهرادر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۹:۵۶:۰۶ پاسخ

   یک خانم بی اعصابی که جواب سوال رو با همینی که هست پاسخ داده، یک ربع پشت تلفن با یک داوطلب استخدامی صحبت کرده؟؟!! سابقه نداشته تا به حال دوستان بیش از رد و بدل شدن هفت هشت جمله تونسته باشن با مسئولین ثبت صحبت کرده باشن!

  • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۰:۰۵:۰۵ پاسخ

   شما شماره ای رو که باهاش تماس داشتید رو برای بنده ارسال کنید لطفاً

   • نقل قول : سعید سادهدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۴:۵۳:۵۴ پاسخ

    ادمین عزیز لطفا با اون شماره تماس بگیرید و پیگیری کنید چون پیگیری شما حالت رسمی تری نسبت به ما داره و مجبورن بهتر و موثق تر جواب بدن. ممنون

  • نقل قول : مهدیدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۰:۱۷:۰۰ پاسخ

   هر کدوم از دوستان میان و یه چیزی میگن، یکی میگه تا آخر خرداد به هممون زنگ میزنن بریم تهران، یکی میگه حداقل سه ماه باس تو آب نمک بخوابیم و …..
   چون فرآیند شفاف نیس و نامعلومه هر کسی میاد یه چیزی میگه و ممکن هر کدوممونم اون لحظه باور کنیم. یاد جمله ای از نمایشنامه ی “شیطان و خدا” ی ژان پل سارتر می افتم:
   از آنجایی که خدا ساکت است، می توان هر ادعایی را به وی نسبت داد.

  • نقل قول : حسیندر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۰:۴۷:۲۳ پاسخ

   ادمین عزیز من شماره رو گذاشتم تو پیامم . مگه نمیخونید ؟ چطوری پیام ها دوستان رو 😉 تایید میکنید ؟

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۱:۱۴:۱۱ پاسخ

   سلام.
   کاملا مشخصه که همچین جوابی میدن.
   اونا میخوان یه کاری کنن که بچه ها یه مدت پیگیر نباشن.
   دوستان بیاید یه کاری بکنیم.
   همینجوری نباید منتظر اینا بشینیم. به اینا باشه هر چقد بتونن لفتش میدن.

  • نقل قول : امیددر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۲:۴۸:۵۷ پاسخ

   این خانم از بس بهش زنگ زدن و کلافش کردن خواسته یه مدتی همه رو دک بکنه والا اینجوری نیست چون بعضی استانها مصاحبشون شروع شده و امروز روز مصاحبشونه ان شاء ا… که خبرهای خوبی برامون میارند.

 • کاربری : آ ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  کاربری : آ

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۳

  ساعت ارسال : ۰۸:۲۹

  کد دیدگاه : 344153

  پاسخ

  فقط. امیدوارم مصاحبه عقیدتی سیاسی رو خود استانها برگزار کنند ، اگه قرار باشه به صورت متمرکز تو تهران باشه ،با توجه به تجربه سازمانهایی که اینکار کردند، باید منتظر یک فرایند طولانی و کسل کننده چندین ماهه یاشیم

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : مهدی - کردستان ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : مهدی - کردستان

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۲۲:۳۹

  کد دیدگاه : 343943

  پاسخ

  دوستان دوباره سلام.
  یه سوال ؟ اگه قرار بود یه مصاحبه عقیدتی سیاسی هم تو تهران داشته باشیم، اصلا چه لزومی داشت که تحویل مدارک و مصاحبه ی ما تو اون هفت هشت تا مرکز استان باشه؟ خب می گفتن همتون بیاین تهران هم تحویل مدارک و هم همه نوع مصاحبه..

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : زهرادر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۳:۴۸:۱۵ پاسخ

   چه ربطی داره؟!!! اگر مصاحبه ی عقیدتی وجود داشته باشه، یک مرحله ی جدید هست که حتمای می بایست بعد از تحقیقات محلی و بررسی پرونده های مصاحبه تخصصی (و موارد دیگه) انجام بشه. بگن شما اول بیا گزینش بعد ما واست میریم تحقیقات؟!!! ضمن اینکه سپردن مصاحبه ی تخصصی به استان ها خب صرفه جویی توی زمان بوده، مصاحبه گرفتن درباره ی موارد مختلف تخصصی و غیرتخصصی همه به صورت متمرکز تو تهران می دونید چقدر زمان و نیروی انسانی لازم داره

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۱۵:۲۲ پاسخ

    ببینید اینکه مصاحبه دیگه بگیرن کاملا منطقی است چون سایر ازمونای استخدامی جز قضاوت مصاحبه علمی براشون مهم نیست اینو تجربه بقیه که قبول شدن وچند سالی هم هست مشغول کار هستند میگه وهمچنین سازمان ثبت هم در سال ۸۹ استخدامی ایی برگزار کرد که یکی از دوستانم قبول شده بود واز ایشون فقط مصاحبه عقیدتی انجام شده بود نه علمی بنابراین فقط مصاحبه عقیدتی مهم هست واگر دقت کرده باشید توی مصاحبه هایی که انجام دادیم بخش عقیدتیش زیاد پررنگ نبود حتی از بعضی ها فقط یه سوال پرسیده بودند ومحور همون سوالای علمی بود که جدیدا سازمان ثبت این قسمت وهم اضافه کرده بنابراین مصاحبه دیگه ایی هم عقلا درکار هست

    • نقل قول : زهرادر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۹:۵۸:۳۶ پاسخ

     بنده نظری درباره ی مصاحبه عقیدتی ندارم، نه قویا میگم داریم، و نه احتمال داشتنش رو رد می کنیم، جواب من به این دوست عزیز بود که میگن اگر مصاحبه عقیدتی هم قرار بدیم چرا همون موقع نگرفتن. میگم مصاحبه عقیدتی اگر قرار هست مفصل برگزار بشه حتما باید بعد از تحقیقات باشه، نمی شد که همون موقع با مصاحبه علمی برگزارش کنند

 • کاربری : امین ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : امین

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۷

  کد دیدگاه : 343911

  پاسخ

  سلام به همه عزیزان
  این خبر کاملا موثقه !!!
  یکی از دوستای قدیم داداشم کارمند ثبت اصفهانه و از قضا مسئول گزینش هم هست و تحقیقات محلی واسه من هم خودش انجام داده.
  داداشم باهاش تماس که گرفته گفته تا آخر خرداد باهاشون تماس میگیرن باید برن تهرون واسه مصاحبه عقیدتی سیاسی

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۲:۰۶:۵۳ پاسخ

   یعنی یک درصدم احتمال نمیدم تو ماه رمضان مارو بکشونند تهران

  • نقل قول : SAJADدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۲:۴۶:۴۲ پاسخ

   دوستانی که میگید مصاحبه عقیدتی نداریم از کجا میگید؟؟!!!!!
   این بنده خدا ،امین، که منبعش موثقه میگه مصاحبه دیگه ای هم داریم.
   پس بشینید بخونید دوستان تا ایشالله با هم همکار شیم.
   به امید موفقیت همه ی دوستان، انشالله.

   • نقل قول : مهدیدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۳:۳۷:۳۱ پاسخ

    شماهایی که ادعا می کنین مصاحبه ی دومی هست باید اثبات کنید بودنشو! نه؟

    • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۰۰:۵۷ پاسخ

     اثبات نمیخواد دوست عزیز معمولاً گزینش با مصاحبه عقیدتی و سیاسی همراه هست.

    • نقل قول : علیدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۱۴:۵۰ پاسخ

     داداش میخوای بخون میخوای نخون اثبات نمیخواد تصمیم با خودته 😉

    • نقل قول : SAJADدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۴۶:۳۵ پاسخ

     مهدی جان، اگه ۱ درصد هم احتمال داشته باشه که مصاحبه ی دیگه ای در کار هست پس بخون که بتونی جواب بدی.
     درواقع میخوام بگم که تو بخون، اگه مصاحبه دیگه ای بود که با آمادگی میری، اگه هم نبود که یه اطلاعاتی به اطلاعات قبلیت اضافه میشه. در هر صورت ضرر نمیکنی.

     • نقل قول : مهدی - کردستاندر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۱:۱۵:۵۱ پاسخ

      چشم حرفت منطقی… فقط من نمیدونم باید چی بخونیم؟

      • نقل قول : SAJADدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۱۱:۰۰:۰۰

       احکام نماز و روزه و …را در رساله آموزشی امام خمینی (ره) بخون و درمورد مسائل روز و مسائل مملکتی و وظایف قوای سه گانه و …. هم میتونی از اینترنت استفاده کنی.
       اگه تجربیات کسانی که در سایر ادارات استخدام شدن رو نگاه کنی میتونی بفهمی که چه سوالاتی میپرسن.

    • نقل قول : محمدحسن-دیلمدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۹:۳۷:۳۶ پاسخ

     داداش ببین خودش خود به خود اثبات میشه عزیز.کسی نمیخواد اثبات کنه.

 • کاربری : هادی از قم ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : هادی از قم

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۲۰:۱۹

  کد دیدگاه : 343829

  پاسخ

  سلام خدمت دوستان . من هادی هستم تازه با این سایت آشنا شدم.بنده تحلیلگر قبول شدم اما فناوری اطلاعاتی بودم که با خواهش و تمنا در اسفند ماه بالاخره مصاحبه دادم.اما تعهد گرفتن اگه رد شدم ادعایی نداشته باشم!سوال من از شما این است که مشکل گرایشیهای تحلیلکر داره.کسی هست رشتش فناوری اطلاعات و یا آی سی تی باشه و تحقیق اومده باشن براش؟
  در ضمن دوستان قمی مخصوصا تحلیلگر دوم اینجا نیست؟باتشکر فراوان از مدیر و دوستان

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۹:۰۳

  کد دیدگاه : 343757

  پاسخ

  یعنی چی اداره کل استانهای کشور میگن ما در جریان نیستیم . پس تحقیقات محلی رو چه کسی داره انجام میده نکنه از تهران قرار برای همه شهرهای ایران نیرو بفرستند تا تحقیق کنند. همش دارن جواب سربالا میدن.

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : acدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۰:۴۳:۴۱ پاسخ

   خیلی خیلی نامحسوسه تا جایی که خودشون هم نمی دونن

 • کاربری : مهدی - کردستان ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : مهدی - کردستان

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۷:۵۳

  کد دیدگاه : 343694

  پاسخ

  سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی…
  امیدوار باشیم تا شروع ماه رمضان حداقل تحقیقات محلی همه ی استان ها انجام بشه چون در غیر اینصورت تا اوائل مرداد عقب میفته…

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۹:۰۴:۵۳ پاسخ

   دقیقا من باهات موافقم کارمون قبل خرداد تموم شد که شد . وگرنه باید بمونیم تا مرداد ماه

  • نقل قول : سعید سادهدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۱۰:۱۵ پاسخ

   من تصور میکنم تا ماه رمضان حداقل تحقیقات محلی تموم میشه.

  • نقل قول : سعیددر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۰:۳۴:۱۳ پاسخ

   خدا کنه اینطوری باشه
   اصن خدا کنه حداقل تحقیقاتو بیان مصاحبه به کنار

 • کاربری : علی از تهران ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  کاربری : علی از تهران

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۲

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۰

  کد دیدگاه : 343521

  پاسخ

  زهرا خانم من فیلمو دیدم
  استاد جایی میگه من با این دستام خیلی ها رو از مرگ نجات دادم (و به نطرم) خیلی ها هم از دنیا رفتن، ولی هیچ وقت اونجا خدا رو ندیدم. کلا به روند ماورایی در جریان رخدادهای روزمره اعتقادی نداره. وقتی توی ماشینش بعد از طوفان، زیر شن ها محبوس میشه و هیچ امیدی به جای دیگه نداره و منتظر مرگه، دست پسرش همراه با ورود نور به ماشین وارد میشه، اینطور به ذهن تدایی میشه که این کمک خداست که به وسیله این دست به او رسیده. دست فرزند بیماری که از دیدگاه پدر، پسر همیشه محتاج پدر خواهد بود.
  در هر حال به نطر من نظر زهراخانم کاملا درسته.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : سعیددر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۵:۲۴:۱۵ پاسخ

   ای خدا بگم چیکارت نکنه ثبت اسناد :mrgreen:
   دوستان زدن تو کار نقد فیلم :mrgreen:

  • نقل قول : acدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۵:۳۵:۴۴ پاسخ

   این فیلما قدیمی شده
   باید بریم سراغ نقد فیلم های جدید
   بالاخره باید به نظرات یه تنوعی داد سازمان ثبت که کاری نمیکنه لااقل ما خودمون رو سرگرم کنیم

  • نقل قول : سعیددر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۶:۰۴:۵۲ پاسخ

   بعضیا فیلم نقد میکنن
   بعضیا میپرن بهم
   بعضیا دنبال در اومدن از تنهایی و ازدواج کردن و تور کردنن
   بعضیا شایعه میسازن
   خدایی نیرو های جدید سازمان ثبت خیلی باحال میشن :mrgreen:
   به امبد موفقیت همه دوستان

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۶:۰۸:۳۸ پاسخ

   به امید قهرمانی یوونتوس در لیگ قهرمانان و فتح سه گانه

   • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۶:۱۳:۰۵ پاسخ

    دوستان بحث ها دارند از چهارچوب استخدامی بیش از اندازه خارج میشوند و از این لحظه مجبور به فیلتر باقی موارد ارسال هستیم.

    • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۷:۵۹:۳۱ پاسخ

     ادمین جون من ازت معذرت میخام . قصدی نداشتم آخه روزی هزاربار این صفحه رو رفرش میکنم که اما دریغ از اتفاقی تازه

     • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۸:۰۶:۲۳ پاسخ

      بزرگوارید دوست عزیز. من منظورم یک پیام خاص نبود. مشکلی هم تا جایی که میشه نیست منتها از یک جابه بعد باید مراقب روال کلی هم بود.

  • نقل قول : علیدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۸:۰۴:۰۲ پاسخ

   سلام دوستان و علی آقا از تهران ، راستش من این موضوع رو مطرح کردم و هدفم نقد یا تفسیر فیلم نبود ، (جواب دکتر فقط چهار کلمه بود )، من فقط خواستم پاسخ یکی از دوستان رو که مطرح کرده بود شما خدا رو در معادله در نظر نمیگیرید بدم ، به یاد دیالوگ خیلی تاثیر گذاراین فیلم افتادم و اینو مطرح کردم که ظاهرا هیچ یک از دوستان اون دیالوگ رو نشنیده بودن و یا خاطرشون نبود و مطرح کردنش هم گویا فایده ای نداشت . با عذر خواهی و تشکر از مدیر سایت .

   • نقل قول : زهرادر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۰:۵۴:۲۳ پاسخ

    من متاسفانه فیلم رو ندیدم و فقط تفسیر خودم رو گفتم از ماجرا… و خدمات اون یکی علی آقا عرض کنم که: زندگی کردن با محوریت مطلق خود خیلی سخت هست، یعنی اگر کسی واقعا بخاد اینطور زندگی کنه به نظرم به تلاش و مبارزه زیاد احتیاج هست، هر جایی آدم یک نیروی ماورائی رو در زندگیش احساس می کنه: خدا، انرژی، قسمت، ….. هر چیزی که اسمش رو بزاریم. ولی هیچ کدوم اینها به معنی دست کشیدن از تلاش نیست.

  • نقل قول : رضتدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۹:۴۴:۳۷ پاسخ

   با درود
   ادمین عزیزصفحه ای برای نقد فیلمی باعنوان ثبت ومنتظران بی پول درکف بگزارید.نکنه هممون روفیلم کردن دارن میخندن بهمون خودشون.خداازشون نگذره اگه آزمون الکی باشه وبخوان چندسال الافمون کنن .چندجا آزمون دادم این بلا سرم اومده .خدابخیرکنه عاقبت همه جوانان وکهنسالان آینده رو.

 • کاربری : حسینی ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  کاربری : حسینی

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۳

  کد دیدگاه : 342873

  پاسخ

  کسی از قبولی های خراسان رضوی خبر نداره تحقیقات شروع شده یانه؟ از سبزوار کسی نیس مصاحبه شده

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : سعید سادهدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۰۰:۱۱:۴۲ پاسخ

   سلام. فعلا که خبری نیست.

  • نقل قول : مرادیدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۳:۲۵:۱۴ پاسخ

   سلام
   من امروز اداره کل استان بودم
   گفتن فعلا خبری ندادن از تهران و تحقیقاتم هنوز چیزی نگفتن
   مسئولش گفت تا جایی که ما میدونیم مشکل خاصی نیست و فقط مسئله زمان مطرح هست
   پرونده های استان رو هم دو هفته پیش سازمان ثبت بررسی کرده

 • کاربری : آ ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  کاربری : آ

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۳

  کد دیدگاه : 342854

  پاسخ

  دوستان بنیادی لطفا بگید ، شماها تو استان خودتون گزینش شدید یا همتون به هسته گزینش تهران مراجعه کردید؟

  ۲+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۸

  کد دیدگاه : 342822

  پاسخ

  آقا عباس امتحان مالیات امروز چطور دادی؟؟

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : عباس کارمندیراندر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۰۹:۳۶:۴۷ پاسخ

   خدا را شکر عمومی که همه میگن سخت بود خدایی از ثبت اسناد کذایی 😀 راحت تر بود تخصصی هم با اینکه کفه ترازو کلا به نفع حسابداریها بود اما در اقتصاد خرد و کلان و قوانین مالیاتی تلافی کردم :mrgreen:

 • کاربری : 56 ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  کاربری : 56

  ارسال : ۹۴/۰۳/۰۱

  ساعت ارسال : ۲۰:۴۶

  کد دیدگاه : 342754

  پاسخ

  سلام از بچه های که کارشناس ثبت تهران قبول شدن میشه بگه تهران چند برابر ظرفیت بوده.؟؟لطفا با اطلاع بگید ممنون میشم.

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : رضادر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۰۹:۴۱:۵۰ پاسخ

   باسلام
   تهران نزدیک ۲۴۰ نفربه مصاحبه دعوت شدن با احتساب سهمیه های با آزمون ویک برابرظرفیت بود که ۱۲۰ نفرازاین افراد درنهایت پذیرفته می شوند.

   • نقل قول : 56در : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۸:۳۷ پاسخ

    متوجه نشدم دوست عزیز واضح تر بگید لطفا.ممنونم

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۵:۱۷:۴۷ پاسخ

   خیر. سهمیه ای جدا از ظرفیت ذکر شده در اگهی، استخدام خواهند شد چرا که اگر مجموع ظرفیت های مطرح شده در اگهی محاسبه شود حدود ۸۰۰ نفر می شوند در حالیکه ۱۲۰۰ نفر استخدام خواهند شد و ۴۰۰ نفر بقیه از بین سهمیه ای خواهند بود. تعداد کارشناس های ثبت تهران حدود ۲۱۰ نفر بودند که نزدیک به ۲۳۰ نفر مصاحبه شدند. لطفا بدون اطلاع موجبات نگرانی دیگران در این شرایط نشوید.

  • نقل قول : 56در : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۶:۲۹ پاسخ

   ببخشید دوست عزیز یعنی برابر ظرفیت نبوده؟؟پس امکان داره کسی تو مصاحبه رد بشه یا حتی پارتی بازی صورت بگیره؟؟؟

  • نقل قول : حمیددر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۱۹:۳۸:۵۵ پاسخ

   باسلام
   یک برابرظرفیت بوده یعنی تقریبا نصف افرادمصاحبه شده درنهایت حذف خواهندشد.برابرظرفیت نبود.

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۱:۰۸:۴۴ پاسخ

    معنی یک برابر را هم فهمیدیم!!!

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۲:۱۱:۳۲ پاسخ

    اجازه هست ؟ من سرمو بکوبونم به دیوار ؟؟

   • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۱:۰۱:۳۸ پاسخ

    یک برابر ظرفیت یعنی دعوت در همان ظرفیتی که نیاز به استخدام هست دوست عزیز.
    در واقع هر عددی که اعلام میشه رو باید در ظرفیت واقعی مورد نیاز برای جذب ضرب کنید تا میزان دعوتی ها مشخص بشه.

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۱:۱۸:۴۷ پاسخ

    شما واقعا امتحان قبول شدی ؟ 😮 😮

    • نقل قول : adminدر : ۹۴/۰۳/۰۳ ۰۱:۲۵:۴۸ پاسخ

     دوستان بد متوجه شدن برای هر کسی میتونه در موضوعی پیش بیاد. گفتگو بهترین راه هست برای اینکه دانش افراد یک جامعه بالاتر بره

  • نقل قول : ناشناس آشنادر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۰:۳۹:۲۸ پاسخ

   ظرفیت جذب برای تهران طبق آگهی ۲۰۰ نفره که تازه ۲۱۳ طبق جدول زمانبندی دعوت به مصاحبه شدن تازه از این افراد برخی هم ۵ درصد سهمیه ایثار گری و ۳درصد معلولین دارند.من نمیدوم برخی بر چه اساسی نظر میدهند.

   • نقل قول : ناشناسدر : ۹۴/۰۳/۰۲ ۲۱:۲۱:۴۷ پاسخ

    بنابراین از ۲۱۳ نفر مصاحبه شده نهایتا ۳۰ نفر استخدام نخواهند شد نه ۱۰۰ نفر.

1 132 133 134

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
استخدام دیوان محاسبات کشور