امروز دوشنبه ۹۳/۱۰/۰۱
استخدام در ترکیه استخدام رباتیک آراد
همکاری در فروش فایل
صفحه اصلیاستخدام سراسری-ویژه سال 93 استخدام های سازمان های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامیاستخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۳ (اعلام نتایج)

نویسنده : ۲,۵۰۰ دیدگاه انتشار : ۹۳/۰۷/۲۲

اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال ۹۳)

جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

آیا میدانید بخش روانشناسی مصاحبه استخدامی شما شامل چه سوالاتی است؟ جهت آگاهی اینجا کلیک کنید

 خبر جدید (۱۵ آذر):

طبق تماس سایت ایران استخدام به تاریخ ۱۵ آذرماه ۹۳ و به نقل از مسئول مربوطه  نتایج جهت تأیید نهایی به معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور تحویل داده شده است و در حال حاضر سازمان منتظر تأیید اسامی پذیرفته شدگان است. مسئول محترم در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج اظهار بی اطلاعی کردند.

با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


 خبر ۱۹ آبان ۹۳:

طبق درخواست شما کاربران گرامی، تماسی از سمت ایران استخدام با واحد استخدام و گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان گرفته شد، که بر طبق اطلاعات حاصله از مسئول مربوطه:

زمان اعلام نتایج: ما در زمان ثبت نام اولیه اعلام کرده بودیم که حداکثر پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام خواهد شد و بنابراین به صورت قانونی تا ۲۸ آبان ماه زمان برای اعلام نتایج باقی است.

احتمال به تأخیر افتادن نتایج: در صورت هرگونه تغییر و تأخیر در اعلام نتایج این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد اما فعلاً در مهلت قانونی اعلام شده قرار داریم.

نحوه ی اعلام نتایج: از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.


جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون استخدامی در حال بحث و تبادل نظر در رابطه با سوالات آزمون استخدامی در بخش نظرات این پست می باشند. شما نیز میتوانید در صورت تمایل به پایین همین صفحه مراجعه کرده و به جمع آنها بپیوندید

نتایج استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک در سال ۹۳ به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد..

شما میتوانید به صورت روزانه پیگیر آخرین اخبار مرتبط با اعلام نتایج آزمون استخدامی مذکور در همین صفحه باشید..


خبر ۲۹ شهریور ۹۳:

با سلام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. همراهان گرامی‌ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان، به اطلاع می‌رسانیم که شما میتوانید در همین صفحه   با ارسال نظرات خود تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک با ما همراه شوید. تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین صفحه اطلاع رسانی خواهند شد.

موفق باشید-ایران استخدام


خبر ۲۸ شهریور ۹۳: 

آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از نحوه برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضور ۱۶هزار و ۳۱۲ داوطلب برگزار می‌شود که بعداز طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد. تویسرکانی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


سایت ایران استخدام به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشوردر سال ۱۳۹۳ می‌رساند:  ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۲۲/۵/۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۲۸/۵/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، و با در نظر داشتن مواردی از قبیل عناوین شغلی، محل جغرافیایی خدمت، رشته‌ها و مدارک تحصیلی و جنس مورد پذیرش (مطابق جدول ذیل این اطلاعیه) و با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD

شرایط عمومی استخدام:

تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

داشتن تابعیت ایران .

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان).

عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر.

داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام:  

-داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۲ سال تمام (برای مقطع تحصیلی کارشناسی) و حداکثر ۳۵ سال تمام (برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر) و ملاک سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) می­باشد.

تبصره :

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه­های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده­اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یکسال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یکسال سابقه اسارت دارند و خود رزمنده ( با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می­باشند. د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه­های مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته­اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

تذکر مهم:

۱-داوطلبان متقاضی استخدام می بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.

۲-داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست تا آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۸/۵/۹۳) دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم باشند.

ج- مراحل ثبت نام :

- مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.org

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید. عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ) عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

تذکرات:

۱- در مناطق محروم (مناطق مندرج در تقسیمات کشوری) اولویت جذب و بکارگیری با افراد بومی می­باشد. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب لازم آزمون در اولویت جذب و انتخاب قرار دارند و در صورتی که برای رشته محل جغرافیایی، تعداد داوطلب حائز حد نصاب به میزان تعداد افراد مورد نیاز نرسد از سایر داوطلبان همان رشته محل جغرافیایی، به میزان تکمیل افراد مورد نیاز دعوت به مصاحبه می­شوند.

۲-داوطلب بومی شامل افرادی می­شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در محل جغرافیائی مورد تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که محل جغرافیائی مورد تقاضای آنها با محل تولد همسر یا پدر(شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضا یکی باشد و یا محل سکونت آنان(در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیائی مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات”کارگروه انتقال دولت از تهران” به محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

توضیح: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می­شوند.

توجه : ملاک مورد عمل آخرین تقسیمات جغرافیایی وزارت کشور می­باشد و داوطلبان بایستی مدارک مثبته فوق الذکر دال بر بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به محض درخواست سازمان مربوطه (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) به آنان ارائه کند. ۳-از کل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می­یابد.

توضیح: در صورت باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران)، خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند، می توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند. ۴- از کل مجوز استخدامی اخذ شده توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با حداقل ۶ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت تخصیص می یابد.

توجه ۱: مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده­اند انجام خواهد شد.

توجه ۲: از بین مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی، رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)درآگهی ثبت نام نموده ولیکن از شرط آزمون،جنسیت،معدل و سن معاف بوده و اولویت اول اختصاص این سهمیه می­باشند و سایر مشمولین سهمیه مذکور در اولویت دوم قرار دارند. ۵-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند می بایستی همانند سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. ۶- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم(۶۰درصد نمره عمومی) و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. ۷-انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون)  را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد. ۸-کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی­های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی­کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی، مصاحبه و با رعایت اولویت­های مقرر صورت می­پذیرد. ۹-به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. ۱۰-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی  دانشگاه  مذکور برسد. ۱۱-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و درهر مرحله از مراحل امتحان،مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد. ۱۲-اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به آدرس www.karmandiran.ir حداکثر ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون استخدامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. ۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش و اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور میسر می باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

جهت دانلود فایل «ﻣﻮاد آزﻣﻮنﻋﻤﻮﻣﻲ وﺗﺨﺼﺼﻲآزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲﺳﺎزﻣﺎنﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد واﻣﻼک ﻛﺸﻮر»

اینجا کلیک کنید

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت PDF

 دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز فرمت WORD


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.  جهت مشاهده شرایط استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

خبر‌های تکمیلی در رابطه با استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در همین صفحه به اطلاع شما می‌رسد.  شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخدام

  آزمون آنلاین استخدامی

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۲,۵۰۰ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : م.آ ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : م.آ

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۲۰:۰۶

  کد دیدگاه : 221321

  پاسخ

  سلام شب یلدا بر همه مبارکباد.همیشه شاد و خندان باشید همچون انار خوشرنگ و شکفته شب یلدا.انشاالله تو این شب برا همدیگه دعا کنیم نتایج ثبت اسناد هر چه زودتر اعلام شه و لبخند رو لبامون بشینه و ما هم گل از گل بشکفیم و شاد شیم.امین یا رب العالمین

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : حسن ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : حسن

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۹:۲۷

  کد دیدگاه : 221286

  پاسخ

  سلام اقای ادمین . من معافیت پزشکی دارم ایا مشکلی برام تو مصاحبه ایجاد میشه. …؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۲۰:۴۷:۱۱ پاسخ

   در زمان مصاحبه یادآوری کنید پرسش میشه ازشون. چون این موارد بیشتر بسته به قوانین و سیاست داخلی هز سازمان داره

 • کاربری : دل شکسته از... ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : دل شکسته از...

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۳

  کد دیدگاه : 221266

  پاسخ

  با سلام
  از همه دوستانی که واسه کامنت بنده امین یا انشالله گفتن صمیمانه تشکر مکنم. از اون دوستایی هم که تو قلبشون گفتن و حوصله کامنت گذاشتن نداشتن هم متشکرم و همچنین پیشاپیش از اونایی هم که در اینده خواهند گفت .پیروزوکامروا باشیم.۳ تا صلوات محمدی بفرستیم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : یک بیکار ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : یک بیکار

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۲

  کد دیدگاه : 221153

  پاسخ

  امروزم خبری نبود برم بگیرم بخوابم ببینم فردا چی میشه… اگه اعلام بشه و اسمم توی لیست باشه دیگه تا آخر عمرم نمیخوابم، قول میدم. دیگه کلا بیدار میمونم و تا آخر عمرم کار میکنم بدون وقفه… خدایا یعنی واقعا میشه که بشه قبول شم…. خدایا به بزرگی خودت الهی که بشه………………………… ;)

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : دل شکسته از...در : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۹:۰۰:۲۱ پاسخ

   امین یا رب العالمین. باهم انشالله

  • نقل قول : SAJADدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۲۳:۰۳:۴۹ پاسخ

   توکل بر خدا، راضی باشیم به هر چی که خدا برامون مقدر فرموده.
   الهی! رضاً برضاک.

 • کاربری : vahid ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : vahid

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۴:۴۷

  کد دیدگاه : 221075

  پاسخ

  نقشه بردارای لرستانی سهمیه ای بین شما بود
  جواب بدین

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : aspmدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۲۰:۱۵:۴۱ پاسخ

   اقا تو چه گیری دادی به نقشه بردارای لرستانی.من دیدم از لرستان زیاد بودن دیگ هچی میخای.البته خودم کرمانشاهی هستم

 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۰

  کد دیدگاه : 221053

  پاسخ

  نقشه بردارای لرستانی کجایید
  اینترنت مگه تو استان نیست
  چرا یه سر به این سایت نمیزنید
  انگاری من پرچم دار لرام
  آقایون نقشه بردار سهمیه ای بود داخل بچه هایی که امتحان دادند؟

  ۱+ پاسخ
 • کاربری : زهرا ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : زهرا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۳:۱۸

  کد دیدگاه : 221008

  پاسخ

  واقعا کسی مترجمی شرکت نکرده دوستان؟؟؟؟؟؟ بیان اعلام حضور کنید ببینیم چند نفریم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : عبید ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : عبید

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۱:۴۸

  کد دیدگاه : 220878

  پاسخ

  نزدیکای محرم بود که زنگ زدم گفتن قبل محرم جوابا میاد. بعدش گفتن بخاطر تعطیلات محرم می افته هفته بعد… دیگه فکر کنم منظورشون محرم سال اینده بود. :o الان شده ۳ ماه ولی هنوز هیچ خبری نیست…

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۴:۳۹:۳۴ پاسخ

   قبل از محرم که به یک ماه هم نرسیده بود.

 • کاربری : دل شکسته از... ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : دل شکسته از...

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۵

  کد دیدگاه : 220800

  پاسخ

  سلام دوستان
  رحلت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ع) را به همه مردم شریف کشورم و به بخصوص دوستان اینجایی وادمین عزیز تسلیت میگم .بیاین برا هم دعا کنیم بخصوص برا بنده. انشالله هفته بعد این روزکه نتایج رو بزنن اسم همه دوستایی که اینجا هستن باشه از جمله خود بنده . امین یا رب العالمین ۳.تا صلوات جمیل بفرستین .

  ۶+ پاسخ
  • نقل قول : امین احمدزادهدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۰:۲۶:۲۰ پاسخ

   آمبن

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۲:۲۶:۲۷ پاسخ

   آمین

  • نقل قول : محسندر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۲:۲۷:۳۳ پاسخ

   آمین

  • نقل قول : محسندر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۲:۲۷:۳۳ پاسخ

   آمین

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۲:۳۵:۵۵ پاسخ

   انشالله

  • نقل قول : رضادر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۳:۰۲:۲۴ پاسخ

   آمین ان شا الله

  • نقل قول : سروشدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۳:۳۸:۵۷ پاسخ

   انشاءالله

 • کاربری : vahid ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : vahid

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۰۸:۲۴

  کد دیدگاه : 220717

  پاسخ

  نقشه بردار سهمیه ای از لرستان داریم
  چندتا نقشه بردار تو استان امتحان دادند که جز سهمیه های استخدامیه؟
  لرستلنیا جواب بدین منتظرم

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : کاداستر ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  کاربری : کاداستر

  ارسال : ۹۳/۰۹/۳۰

  ساعت ارسال : ۰۲:۴۲

  کد دیدگاه : 220697

  پاسخ

  دوستان یکم اوضاع رو به تقدیر بسپرید و در هرصورا هرچی خدا بخواد همون میشه فعلا از این ایام استفاده کنید مرسمای زیادی برقراره محیط خودتونو عوض کنید انشاله هفته دیگه همچی بروفق مرادتون باشه منم مشهدم برای همتون دعا میکنم

  ۱+ پاسخ
  • نقل قول : دل شکسته از...در : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۰:۰۸:۳۱ پاسخ

   سلام.امیدوارم زیارتت قبول باشه دوست عزیز.تورو خدا برا من دعاکن واز طرفم نایب الزیاره باش
   خیلی دلم میخواست الان مشهد بودم ولی تا حالا نتونستم ویا لیاقت حضور نداشتم.خیلی گرفتارم بخدا. برا این ازمون خیلی زحمت کشیدم وبه کرم خدا امیدوارم. با یه فرزند پسر و اجاره نشینی داماد سر خونه ام از این بابت شرمنده خانواده ام دیگه خیلی ناراحتت نمی کنم.امیدم اول اول خدا بعد دعای اشنایان و دوستانی مثل شماست.امیدوارم باهم قبول شیم. انشالله

  • نقل قول : SAJADدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۲:۰۱:۱۵ پاسخ

   نایب الزیاره باشید
   التماس دعا.

  • نقل قول : محمدِ منتظردر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۱۳:۳۷:۰۸ پاسخ

   السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

   آقا سلام ما رو از نزدیک به آقا برسون، برا منم دعا کن، زندگی ام رو برا درس گذروندم.

 • کاربری : سارا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : سارا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۳

  کد دیدگاه : 220145

  پاسخ

  خدایا خودت یک صبری به من بده نرم ثبت اسنادو آتیش بزنم :mrgreen: :mrgreen:

  ۱۰+ پاسخ
 • کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : ناشناس

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۵

  کد دیدگاه : 219990

  پاسخ

  چقدر خوبه تو بازی زندگی وقتی موقع یارکشی میکشه آدم بگه:
  من و خدا، شما همه!!!!!

  ۹+ پاسخ
 • کاربری : r_1 ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : r_1

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۵:۰۹

  کد دیدگاه : 219972

  پاسخ

  سلام به همه ی دوستان.من از سهمیه های بنیاد هستم حدود یک ماه پیش مدارکمو تحویل ثبت اسناد استان دادم.امروز زنگ زدم به قسمت کارگزینی ثبت استان که ببینم خبری شده یا نه؟؟بهم گفتن که پروندتون رو فرستادیم دفتر راهبردی منتظر تایید شدن پروندتون هستیم.هر وقت خبری شد اطلاع رسانی میکنیم.اینا رو گفتم که نگران نباشید و منتظر باشید و امیدتون به خدا باشه که همین روزها هرچه زودتر نتایج بیاد…

  ۰+ پاسخ
 • کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۴:۲۶

  کد دیدگاه : 219925

  پاسخ

  خدایی باید از ادمین این سایت تشکر کنم
  سایتهای مشابه هر پستی که یکم احساس کنند ممکنه برای سایتشون خطری ایجاد کنه حذف میکنند یا حتی لینک و شماره تلفن اجازه نمیدن بگذاریم تو سایت ولی ادمین این سایت اکثر پیغامهای بچه ها را تایید میکنه و همین امر باعث میشه ارتباط بچه ها با هم خیلی نزدیکتر و بهتر بشه
  ادمین جام ممنونم

  ۴+ پاسخ
  • نقل قول : SAJADدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۵:۲۷:۳۰ پاسخ

   آره والله
   خداییش خیلی وقت میزاره و زحمت میکشه.
   adminجان ممنونیم بابت تمام زحماتت.

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۰۰:۴۱:۱۸ پاسخ

   منم تشکر میکنم
   دل سوزانه زحمت میکشن
   خسته نباشی آقای امیری

   • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۳۰ ۰۰:۴۳:۵۷ پاسخ

    ممنون از لطف همه شما دوستان

 • کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۷

  کد دیدگاه : 219818

  پاسخ

  جناب دل شکسته در حوزه شما ثبت ۱ چقدر شرکت کننده داشت ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : دل شکسته از...در : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۴:۱۸:۰۶ پاسخ

   سلام رضا جان
   اطراف بنده همشون شهرستان بودن. دیگه بقیشو خدا میداند

 • کاربری : admin ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : admin

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۵

  کد دیدگاه : 219772

  پاسخ

  یک دوستی کم لطفی میکنند و مشترکاً هم در این تاپیک و هم در خبر مربوط به استخدامی وزارت نیرو به دروغ مواردی رو بیان میکنند جهت بالا بردن استرس دیگران. مثل اینکه نتایج آخر دی ماه اعلام خواهد شد و یا با من تماس گرفتند گفتند مدارک بیار و …
  دو مورد رو عرض میکنم خدمت این بزرگوار:
  ۱- فقط بعضی از موجودات خاص خداوند هستند که از آزار دیکران لذت میبرند. اگر انجام این کار به شما لذت میده حتماً به اوضاع شک کنید.
  ۲- درست هست که در دنیا مجازی شما در ظاهر مخفی هستید ولی درواقع چنین نیست و این یک تصور پوچ هست. انجام چنین کاری با توجه به مستنداتی که از آی پی و مشخصات شما در سیستم ما ثبت میشه در صورت پیگیری بیش از حد تصور میتونه براتون مشکل ساز باشه.
  موفق باشید

  ۱۷+ پاسخ
  • نقل قول : SAJADدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۳:۲۴:۱۴ پاسخ

   دمت گرم admin جان

  • نقل قول : علیرضادر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۳:۲۹:۲۷ پاسخ

   دمت گرم ادمین جان حتما با این گونه افراد برخورد کنید.

 • کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۰:۴۲

  کد دیدگاه : 219550

  پاسخ

  باید خبرگزاریها را از این عملکرد ضعیف کارگزینی و منابع انسانی سازمان ثبت اسناد مطلع کنیم تا به گوش مسئولین برسه تا به امید خدا کادر منابع انسانیشون را عوض کنند

  ۴+ پاسخ
 • کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : رضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۱۰:۲۹

  کد دیدگاه : 219529

  پاسخ

  دوستان شماره اقای بدری چنده ؟

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۰:۳۶:۰۰ پاسخ

   کلاً دیگه پاسخگو نیتسند!

 • کاربری : hamed ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : hamed

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۹:۵۸

  کد دیدگاه : 219495

  پاسخ

  سلام به عزیزان
  آقای ادمین محترم، به نظر بنده بهتر است کامنت عزیزانی که از زمان اعلام نتایج که منبع موثق ندارند. یا تایید نکنید یا خود شما زیر همان کامنت حتما اعلام کنید که منبع شما موثق نیست. اونوقت هر کامنتی تایید نمیشه. الان از یک ماه پیش هر کسی اومده زنگ زده ثبت ، سنجش، اونور، اینور.. مسئولان هم یه حرفی زدن(باد هوا) بچه ها هم اومدن همون حرف رو به سایرین منتقل کردن. و به نظر من و خیلی های دیگه کامنتهای بدون منبع موثق که الان هم مشاهده میشن رو لطفا تایید نکنید.
  از شما ممنونم

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۰:۳۱:۴۸ پاسخ

   حامد عزیز بر حسب تجربه گاهاً خیلی از اخبار از بین همین خبرهایی که نقل میشه بیرون میاد.
   حرف شما هم درست هست منتها بنده یک موردی رو خدمت دوستان عرض میکنم جا داره اینجا هم عرض کنم.
   ببینید قرار نیست وقتی خبری در اینجا منتشر میشه فوراً اون رو قبول کنیم و یا خیر فوراً با اون مقابله. قرار هست هر کدوم از دوستان هر خبری رو که دارند منتشر کنند و به همین واسطه همه پیگیر باشیم و از بین تمام اخبار و با جمع بندی گفته های جمع خبرهایی از روند دستمون بیاد.
   به عنوان مثال الان میدونیم که تا یک هفته پیش روند اعلام نتایج در مرحله تأیید معاونت توسعه رئیس جمهور بوده.

  • نقل قول : !!!در : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۴:۲۰:۳۸ پاسخ

   اینکه دوستان میان میگن زنگ زدیم و فلانی اینو گفت اشکال نداره اما اونی که میاد همینطوری رو هوا و به دروغ برا خودش خیالپردازی میکنه و تحویل ما میده اون مشکل داره
   ضمنا جناب کارمند ثبت میگفتند این هفته اعلام میشه پس چی شد؟؟
   من که کلا شک دارم ایشون کارمند ثبت باشند یه کارمند یا مسول دیگه ای هم اومده بود مثلا به ما امیدواری بده اونم حرفاش درست از اب درنیومد غیبش شد

 • کاربری : محمد ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : محمد

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۹:۰۳

  کد دیدگاه : 219449

  پاسخ

  سلام به همه ذوستان من گفتم همه دوستان منتظر نتایج در دهه اول دی ماه باشید اگه یادتان باشد رئیس سازمان در مصاحبه روز امتحان اعلام کرد نتایج در اواخر آذر ماه یا نیم اول دی ماه اعلام میشود موفق و سربلند باشید ضمنا من قبلا اشاره کرده بودم که نتایج در نیمه اول دی ماه اعلام میگرد آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم

  ۰+ پاسخ
  • نقل قول : ودر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۰:۴۳:۳۳ پاسخ

   سلام با شما مصاحبه شده؟جز بنیاد بودید؟اسامی که الان ماونت توسعه هست مصاحبه شده اند و الان برا تایید اونجاست؟؟؟

  • نقل قول : محمددر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۰:۵۸:۳۴ پاسخ

   سهمیه بنیاد به دو دسته تقسیم میشود
   ۱- دسته اصلی فرزندام شهدا و جانبازان ۷۰ درصد به بالا که مستقیما و بدون امتحان شروع به کار میکنند
   ۲- دسته فرعی که شامل جانبازان آزادگان و غیره میشود که فقط ۱۰ درصد نمره کل آزمون را تشکیل میدهد مثلا اگر کسی که عمومی را ۵۵ درصد بزند اصلا به مصاحبه دعوت نمیشود ۱۰ درصد بعد از نمره کل محاسبه میشود
   پس مطمین باشید حق کشی نخواهد شد و طبق قانون نمرات بالاتر اولویت و دو نمره بعدی رزرو خواهند بود

  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۱:۴۲:۰۳ پاسخ

   با سلام،اگه قرار بر این باشه که اونایی ک کمتر از ۶۰ درصد عمومی رو زدن رد کنن اکثرا رد میشن

 • کاربری : یاثارالله ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  کاربری : یاثارالله

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۹

  ساعت ارسال : ۰۰:۴۲

  کد دیدگاه : 219387

  پاسخ

  واقعا من از یه چیزی لذت می برم : ثبت اسناد هر چیزی نداشته باشه ولی استقامت خوبی داره . از ، رو ، نمیره . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D

  ۱۲+ پاسخ
 • کاربری : سعید ارسال : ۹۳/۰۹/۲۸

  کاربری : سعید

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۸

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۵

  کد دیدگاه : 219355

  پاسخ

  سلام
  میدونم همه ی بچه ها منتظر نتیجه آزمون هستن منم مثل همه
  راستش این ازمون از یه طرف ما رو دلگرم نگه داشته و از طرفی داره باعث از دست رفتن فرصت های شغلمون میشه
  من خودم چون دلم کمی به این آزمون خوشه برای نیروگاه اتمی ثبتنام نکردم و الان پشیمونم
  حالا دارم نام فکرم رو جمع میکنم شاید بتونم یه شغل آزاد راه بندازم ولی خوب سرمایه ای ندارم و مشکلات زیادی سد راهم هستن
  امیدوارم این صبرمون نتیجه ای داشته باشه
  با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

  ۳+ پاسخ
  • نقل قول : ناشناسدر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۰۹:۴۶:۴۱ پاسخ

   ببخشید شما بومی استان بوشهر هستید؟؟؟؟؟؟؟ آخه نیروگاه شرایطش بومی بودن استان بود

   • نقل قول : سعیددر : ۹۳/۰۹/۲۹ ۱۰:۱۳:۰۸ پاسخ

    سلام
    بله دوست عزیز من استان بوشهر هستم و متأسفانه این موقعیت رو از دست دادم.

 • کاربری : علیرضا ارسال : ۹۳/۰۹/۲۸

  کاربری : علیرضا

  ارسال : ۹۳/۰۹/۲۸

  ساعت ارسال : ۲۲:۵۰

  کد دیدگاه : 219318

  پاسخ

  ای بابا قراره فردا جوابای وزارت نیرو بیاد من نمیدونم ما بدبخت تا کی باید صبر کنیم!!!آقای امیری – ادمین جان تو رو خدا فردا واسه ماهم یه پیگیری بکنید بخدا کاسه صبرمون لبریز شد!

  ۲+ پاسخ
  • نقل قول : adminدر : ۹۳/۰۹/۲۸ ۲۲:۵۴:۵۰ پاسخ

   اگر تماس رو جواب بدند بین لیست تماس های فردا اولین گزینه همین هست

1 41 42 43

 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لظفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.
سوالات استخدامی پست بانک