جزئیات بیشتر در مورد خبر

آخرین مهلت ثبت ‌نام آزمون آتش نشانی تا چهارشنبه 19 تیرماه

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی بوشهر اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 16 تیر 98: آخرین جزئیات استخدام 65 نفر در آتش‌ نشانی بوشهر

رییس جهاد دانشگاهی بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی توسط این نهاد علمی و انقلابی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی احمدی زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی از روز ۱۰ تیر ماه اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در استان در حال برگزاری است و آخرین مهلت ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه 19 تیرماه می‌باشد.

رییس جهاد دانشگاهی بوشهر تاکید کرد: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با همکاری معاونت عمرانی استانداری‌ بوشهر و مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان بوشهر، آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی را در دو رشته شغلی آتش نشان و راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین برای استخدام ۶۵ نفر برگزار می‌کند.
وی با توضیح نحوه ثبت‌نام در این آزمون استخدامی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند تا ۱۸ تیرماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و شرایط و ضوابط مندرج در آن، نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.
احمدی زاده ادامه داد: آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در شهرستان های بوشهر، تنگستان، جم، دشتستان، دشتی، دیر، عسلویه، کنگان و گناوه مطابق با جدول مندرج در دفترچه راهنما پذیرش خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: مواد آزمون علمی شامل دو بخش عمومی و تخصصی است که مفاد این دو آزمون نیز در دفترچه راهنما آمده است.
رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در خصوص حد نصاب قبولی در آزمون علمی اضافه کرد: بر اساس شغل محل‌ها این نصاب تعیین می‌شود و پذیرفته‌ شدگان چند برابر ظرفیت در این مرحله به آزمون عملی راه خواهند یافت.
علی احمدی زاده با اشاره به نحوه انتخاب نهایی داوطلبان تصریح کرد: بر اساس نتایج آزمون عملی و کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز از مجموع ۹۰۰ امتیاز آزمون همراه با در نظر گرفتن سهمیه امتیازات قانونی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) به گزینش معرفی خواهند شد که اسامی افراد مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام می‌شود.
وی دارا بودن حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۳۰ سال برای مدارک تحصیلی دیپلم و فوق‌دیپلم و حداقل ۱۸ و حداکثر ۳۵ سال سن برای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر را شرط اولیه برای شرکت در آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اعلام کرد.
رییس جهاد دانشگاهی بوشهر گفت: این آزمون به شکل متمرکز در ۱۸ مرداد، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...