• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۶/۲۹
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام جمعیت هلال احمر

استخدام جمعیت هلال احمر (خبر جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۹۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدام هلال احمر


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

استخدام هلال احمر خراسان رضوی

آگهی 29 شهریور 1401: جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از فارغ التحصیلان توانبخشی در رشته های زیر جهت همکاری بصورت قرارداد مشارکت دعوت به عمل می آورد. مهلت ثبت نام تا 31 شهریور 1401 می باشد.

رشته های مورد نیاز
- ارتز و پروتز
- کار درمانی
- گفتار درمانی
مدارک مورد نیاز
1- دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مربوطه
2- دارا بودن 2 سال کار مفید در زمینه تخصصی
3- کسب امتیاز لازم در مصاحبه حضوری 
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است

خبر ساماندهی و استخدام امدادگران

خبر 5 شهریور 1401: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛  رییس جمعیت هلال احمر کشور در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ظفرقندِ اردستان گفت: بیمه و حداقل حقوق کارِ ۲۲ هزار امدادگر جمعیت هلال احمر در شهریور ماه پرداخت می‌شود و استخدام این امدادگران نیز در دستور کار است. پیرحسین کولیوند در ادامه به آمادگی هلال احمر برای برگزاری مراسم اربعین حسینی اشاره و پیش بینی کرد: بیش از ۴ هزار نیروی متخصص هلال احمر در عراق مستقر خواهند شد. وی گفت: هلال احمر در تمام مرز‌های ایران تا نجف پایگاه امداد و نجات و درمانی برپا خواهد کرد و بین نجف تا کربلا هم هر ۱۰۰ ستون یک ایستگاه پزشکی و بیمارستان سیار پیش بینی شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه به افزایش تجهیزات این نهاد اشاره کرد و گفت: تا پایان امسال ۹۰۰ دستگاه خودروی نجات و آمبولانس به همراه تجهیزات زیستی، فیزیکی و حفاظت فردی به هلال احمر کشور اضافه خواهد شد. به گفته کولیوند تعداد داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور بیش از دو میلیون نفر است که باید به ۱۰ میلیون نفر و تعداد پایگاه‌های ثابت جمعیت هلال احمر ۶۰۰ پایگاه است که باید به ۳ هزار پایگاه برسد. وی با اشاره به موفقیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کسب عالی‌ترین نشان صلیب سرخ جهانی افزود: این نشان هر دو سال به کشور‌های موفق در زمینه امداد و نجات اعطا می‌شود. رییس جمعیت هلال احمر کشور در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ظفرقند با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای احداث ساختمان جدید هلال احمر اردستان پیش بینی و شعبه جمعیت هلال احمر زواره نیز راه اندازی خواهد شد، گفت: رفع کمبود نیروی انسانی شعبه اردستان نیز در دستور کار قرار دارد.

نهایی شدن آیین نامه استخدام هلال احمر تا شهریور

خبر 1 تیر 1401: معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه مهمترین رکن آموزش همگانی آماده کردن جامعه برای مواجه با بحران‌ها است، گفت: محور تمام فعالیت های این سازمان تربیت نیروی انسانی ماهر است و در این راستا آیین نامه استخدام در این نهاد تا شهریور نهایی می شود. ادامه خبر...

ساماندهی وضعیت استخدام داوطلبان هلال احمر سال 1401

خبر 29 فروردین 1401: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برنامه این جمعیت برای ساماندهی وضعیت استخدامی داوطلبان این جمعیت در سال جاری خبر داد. ادامه خیر...

استخدام داروخانه هلال احمر خراسان شمالی سال 1400

آگهی 25 دی 1400: بدینوسیله به اطلاع می رساند جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز داروخانه جمعیت هلال احمر بجنورد، از بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی، عملی و انجام مصاحبه با در نظر گرفتن اولویتهای مربوطه و تایید صلاحیت عمومی توسط هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر بصورت قرارداد موقت قانون کار بدون تعهد استخدامی جهت تکنسین امور دارویی دعوت به همکاری می نماید. مهلت ارسال مدارک تا 5 بهمن 1400 می باشد.
لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و مستندات مورد نیاز نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
لازم به ذکر است ساعت کاری داروخانه هلال احمر بجنورد همه روزه در 3 شیفت کاری می باشد.

ردیف عنوان شغل تعداد مورد نیاز حوزه جغرافیایی / شهرستان
1 تکنسین امور دارویی 1 نفر بجنورد

متقاضیان شرکت در آزمون جهت دریافت شرایط ثبت نام و نحوه تکمیل و تحویل فرم ثبت نام و ارائه مدرک لازم به سایت جمعیت هلال احمر استان مراجعه نمایند. 

شرایط عمومی
1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران 
2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- انجام خدمت دوره ضرورت سربازی یا معافیت قانونی دائم بجز معافیت پزشکی) تاریخ پایان خدمت دوره ضرورت حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام فراخوان ( 
5- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
6- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
7- متقاضیان نباید مستخدم رسمی، پیمانی و قراردادی سایر دستگاههای دولتی، نهادهای عمومی
 غیر دولتی  و یا بازخرید خدمت باشند.
8- داشتن سلامت کامل جسمانی و روانی وتوانایی تصدی شغل مورد درخواست
9- تسلط بر مهارت های هفت گانه ICDL
شرایط اختصاصی
1- داشتن حداقل مدرک  تحصیلی کاردانی
تبصره1 : رشته های تحصیلی: 1- کامپیوتر 2- حسابداری 3- امداد و سوانح 4- رشته های پیراپزشکی به ترتیب در اولویت می باشند. 
2  - داشتن سابقه کار در داروخانه بعنوان تکنسین دارویی حداقل به مدت 2 سال با ارائه گواهی معتبراز سازمانهای بیمه گر یاداشتن گواهینامه دوره تکنسین دارویی، دارویاری و نسخه خوانی از مراکز معتبر دانشگاهی، فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی
3-داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 35 سال تمام برای کلیه مقاطع تحصیلی مندرج در فراخوان تا پایان تاریخ ثبت نام 
تبصره 1: سوابق اعضاء فعال داوطلب جمعیت و افرادی که سابقه کار در داروخانه ( با ارائه سوابق بیمه)دارند، به سقف سنی تا حداکثر 5 سال دیگراضافه می شود. 
2-  تذکر مهم:  فقط افراد ساکن در استان خراسان شمالی ( بومی ) با استناد به بخشنامه شماره 369488 مورخه 27/07/99 سازمان اداری و استخدامی کشور با ارائه مدارک لازم، مجاز به شرکت دراین فراخوان می باشند.
الف ) مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام : 
1- 2 قطعه عکس 4*3
2- تکمیل فرم درخواست شغل به صورت خوانا وبا دقت
3- تصویر تمام صفحات شناسنامه       
4- تصویر کارت ملی بصورت پشت و رو فرد متقاضی 
5- تصویر آخرین مدرک تحصیلی 
6- تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( غیر از پزشکی )
7- تصویر مدرک و سوابق نجاتگری ، امدادگری و عضو فعال جوانان 
8- تصویر حکم کارگزینی برای فرزندان شاغلین و تصویر حکم بازنشستگی برای فرزندان بازنشسته جمعیت هلال احمر 
9- تصویر مدرک ایثارگری
10- تصویر گواهی تکنسین دارویی یا دارویاری یا نسخه پیچی از مراکز معتبر قید شده بالا
11- تصویر سوابق کاری مرتبط با شغل مورد درخواست با ذکر دقیق واحد محل خدمت و مدّت زمان خدمت (باقید تاریخ شروع و خاتمه)
نحوه ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط مدارک مندرج در بند ( الف ) را در پاکتA4 قرار داده وحداکثر تا پایان وقت اداری روز 3 شنبه 1400/11/05 از طریق پست سفارشی به نشانی بجنورد- نبش میدان خرمشهر جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی- طبقه سوم- دبیرخانه به کد پستی 77435-94136 ارسال نمایند .
تبصره: به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از مهلت مقرر تحویل داده شود و یا از طریقی غیر از پست سفارشی ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نحوه برگزاری آزمون و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون
1- زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کتبی با ارائه اصل شناسنامه یا کارت ملی از طریق مرکز علمی و کاربردی جمعیت استان واقع در طبقه اول ساختمان صلح، بصورت تلفنی اطلاع داده خواهد شد.
2-محل و زمان برگزاری آزمون عمومی کتبی در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه آزمون اعلام خواهد شد .
3-آزمون کتبی شامل سئوالات مربوط به داروشناسی ، قوانین و مقررات کار در داروخانه ، آشنایی با فرآیندهای داروخانه ، نسخه خوانی و آشنایی با بیمه ها می باشد.
تبصره 1: کسب حد نصاب مذکور صرفاً به منزله تائید صلاحیت عمومی و کسب امکان ورود به مراحل آزمون عملی و مصاحبه می باشد و هیچگونه تعهد استخدامی جهت فرد متقاضی ایجاد نمی نماید و انتخاب نهایی پس از طی جمیع مراحل آزمون ، احتساب اولویت های قانونی وتائید هسته مرکزی گزینش صورت خواهد گرفت .
تبصره 2: از میان بالاترین نمرات قبول شدگان آزمون کتبی، سه برابر ظرفیت جذب نیرو جهت آزمون عملی و مصاحبه معرفی خواهند شد.
*در این مرحله می توان بعنوان مرجع از کتب معتبری که در دوره های آموزش دارویاری و نسخه پیچی که توسط مراکز آموزشی مجاز آموزش داده می شود استفاده نمود. بعنوان مثال کتاب درسنامه جامع داروخانه(دارویار) یا تکنسین داروخانه ( مقدماتی - پیشرفته ) چاپ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
* همراه داشتن کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد.
آزمون عملی
پس از راهیابی نفرات برتر آزمون کتبی( انتخاب 3 برابر ظرفیت ) به مرحله آزمون عملی , نفرات مورد نیاز می بایست مهارت هایی همچون : مهارت نرم افزاری (تسلط به نرم افزار آفیس، ثبت نسخه در نرم افزار مورد استفاده داروخانه , اخذ تائیدیه از بیمه های اصلی : تامین اجتماعی, بیمه سلامت و نیروهای مسلح) اطلاعات داروئی , نسخه خوانی, قوانین بیمه ها مهارت رفتاری , مهارت رفتار بین فردی, مهارت یادگیری , مهارت کار تیمی , مهارت جزئی نگری ( با حداکثر دقت و جزئی نگری )را دارا باشند.
امتیازات ویژه
امتیاز متقاضیان دارای سابقه همکاری داوطلبانه با جمعیت هلال احمر ( نجاتگران ، امدادگران و عضو جوانان) ، فرزندان شاغلین و بازنشستگان هلال احمر، خانواده ایثارگران و همچنین دارندگان مدارک تحصیلی قید شده در بالا در مرحله مصاحبه لحاظ خواهد گردید.

اطلاعات آزمون 

 

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 5 بهمن 1400

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی هلال احمر خراسان شمالی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام هلال احمر

منابع آزمون استخدام هلال احمر

سوالات متداول استخدام هلال احمر

برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام جمعیت هلال احمر از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که ممکن است شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته تحصیلی، شهرها و شغل محل ها و سایر شرایط مورد نیاز استخدام جمعیت هلال احمر باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی جمعیت هلال احمر (اینجا کلیک نمایید)

بطور معمول آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می باشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی جمعیت هلال احمر (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی (اینجا کلیک نمایید)

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=4116
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi