آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام جمعیت هلال احمر (خبر استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۹۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام هلال احمر


خبر 23 شهریور 1400: خبر استخدام 200 نفر در سازمان جوانان هلال احمر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر افزود: اگر مشکلات اداری و قانونی استخدام هزار نفر رفع شود، براساس قول‌های داده شده برای استخدام ۲۰۰ نفر از اعضا پافشاری خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا از سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، نخستین نشست خبری رابطان خبری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور دکتر محمد گل فشان و اعضای داوطلب حوزه اطلاع رسانی سازمان در استان ها، امروز(دوشنبه) به صورت مجازی برگزار شد.
در این نشست رئیس سازمان جوانان هلال احمر ضمن قدردانی از فعالیت رابطان خبری استان ها در زمینه اطلاع رسانی شفاف سازمان، گفت: رابطان خبری سازمان در جذب و حفظ اعضای داوطلب نقش موثری دارند.
گل فشان در خصوص جذب و استخدام اعضای داوطلب سازمان جوانان هلال احمر گفت: قرار بوده که هزار نفر از امدادگران با درجه ایثار در هلال احمر جذب شوند و ۲۰ درصد آن متعلق به سازمان جوانان هلال احمر بوده که هنوز این امر تحقق پیدا نکرده است.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر افزود: اگر مشکلات اداری و قانونی استخدام هزار نفر رفع شود ما بر اساس قول های داده شده برای استخدام ۲۰۰ نفر از اعضا پافشاری خواهیم کرد.
وی گفت: می دانیم در بحث نگهداری اعضا یکی از مهمترین ابزارها تشویق است که در این زمینه برنامه ریزی هایی برای برگزاری اردوی مشهد انجام شد، که متاسفانه به خاطر شرایط کرونا منتفی شد. افزود: در صورت واکسیناسیون کامل کرونا امیدواریم پس از دهه فجر اردوها برگزار شود.
گل فشان گفت: یکی از فعالیت های خوب و چشمگیر اعضا مشارکت در امر واکسیناسیون سراسری کروناست و اکنون موضوع واکسینانسیون ۱۰ میلیون دانش آموز مطرح شده که در این زمینه راه اندازی کانون دانشگاه فرهنگیان در دست اقدام است.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر با تاکید به اینکه با وجود مشکلات مالی درصدد رفع مشکلات و دغدغه های اعضای داوطلب سازمان هستیم، گفت: برخی استان ها از در راستای نگهداری اعضا فعالیت های خوبی انجام داده اند.
وی به تکریم اعضای جوان سازمان در حفظ و نگهداشت آنها تاکید کرد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی جمعیت هلال احمر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 اردیبهشت 1400: استخدام نجاتگران دارای درجه ایثار در هلال احمر (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، نانکلی، سرپرست جمعیت هلال احمر تویسرکان گفت: هر نجاتگری که موفق به کسب درجه ایثار شود، استخدام جمعیت هلال احمر می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 99: صدور مجوز استخدام 1000 نفر در هلال احمر

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر گفت: در حال حاضر چارت هلال احمر 10 هزار پست دارد که 5000 پست آن خالی است و مجوز تبدیل وضعیت 700 نفر از امدادگران دارای وضعیت ایثار گرفته شد و همچنین مجوز استخدام 1000 نفر گرفته شده و مرحله اجرایی آن در اردیبهشت 1400 انجام می شود.

 

خبر 11 اسفند 99: خبر استخدام قراردادی 800 داوطلب هلال احمر (منبع: خبرگزاری میزان)

به گفته رییس جمعیت هلال احمر، ۸۰۰ داوطلب درجه ایثار جمعیت، تا پایان سال به صورت قراردادی اسخدام هلال احمر می‌شوند.
کریم همتی در گفت‌وگو با میزان گفت: در حال حاضر جمعیت هلال احمر، ۸۰۰ داوطلب زن و مرد با بالاترین درجه داوطلبی یعنی «ایثار» دارد که مقرر شده تمام این افراد به صورت قراردادی، به استخدام جمعیت هلال احمر در آیند.
وی افزود: در حال حاضر قرارداد بیشتر این افراد، منعقد شده و تا پایان سال نیز، این روند به پایان می‌رسد.
رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری آزمون درجه ایثار ادامه داد: آزمون درجه ایثار، طی دو سال اخیر برگزار نشده بود، اما در حال حاضر این آزمون در حال برگزاری است و تصور می‌کنیم تعداد ۳۰۰ نفر بر تعداد درجه داران ایثار افزوده می‌شود.
وی اظهار کرد: مقرر شده است این تعداد نیز در سال‌های بعدی نیز به صورت قراردادی، استخدام جمعیت شوند.
همتی در پاسخ به این سوال که چند داوطلب در هلال احمر مشغول فعالیت هستند، گفت: جمعیت هلال احمر، ۶۰ هزار نفر داوطلب دارد که از این تعداد، حدود ۱۰ هزار نفر فعال هستند.
وی افزود: از این ده هزار نفر، یعنی حدود ۱۰ درصد، امسال تقریبا هزار نفر تبدیل وضعیت می‌شوند.
رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: قطعا ما نیازمند نیرو‌های بیشتری هستیم که انشالله در سال‌های بعد، تامین خواهند شد.

 

خبر 21 دی 99: خبر استخدام نجاتگران در جمعیت هلال‌ احمر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، کریم همتی ضمن تشکر از اداره کل روابط عمومی که اخبار مربوط به این جمعیت را به صورت مستمر منعکس کرده و نقاط ابهام را از بین می‌برد، گفت: چند سالی است که در جمعیت هلال احمر آزمون استخدامی نداشتیم ، بنابراین تلاش کردیم تا بخشی از ۱۰ هزار عضو هلال احمر را که به صورت فعال با جمعیت هلال احمر همکاری دارند، جذب کنیم تا با تبدیل وضعیت، معیشت آن ها را با افزایش مبلغ در احکامشان ارتقا دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 9 بهمن 99: خبر استخدام هزار امدادگر با درجه ملی ایثار (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان سمنان ، معاون آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر کشور در سفر به سمنان گفت : ۱۵ هزار امدادگر با درجه‌های مختلف امدادی در کشور فعالیت می کنند که ۸۰۰ نفر آنان دارای بالاترین درجه امدادی (ایثار) هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 26 آذر 99: هلال‌احمر نجاتگران ایثار را استخدام می کند (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مهدی ولی‌پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این خبر افزود: نجاتگران درجه ایثار در قالب قرارداد ساعتی طبق شرایط اعلام شده و پس از طی مراحل گزینش جذب جمعیت هلال‌احمر خواهند شد و تا پایان سال هم آزمون ارتقای درجه ایثار برای سایر نجاتگران برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 4 آذر 99: خبر برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، توضیحاتی را درباره جزئیات برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر ارائه داد. به گزارش خبرگزاری مهر، مهراب شریفی سده، درباره استخدام نیروهای مورد نیاز جمعیت، گفت: در حال اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری آزمون استخدامی از مراجع ذی‌صلاح هستیم و رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر پیگیر برگزاری این آزمون در اسرع وقت، هستند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 آبان 99: خبر جذب عضو داوطلب از بین سربازان در هلال احمر فارس (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس اعلام کرد که این استان به عنوان پایلوت می‌تواند سربازان وظیفه را به عنوان عضو داوطلب این جمعیت جذب کرده و تحت آموزش قرار دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 18 آبان 99: اخذ سهمیه استخدام 200 عضو جوان هلال احمر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد گلفشان در نشست صمیمی با اعضای مجامع کانون‌های جوانان و مسئولین امور جوانان استان لرستان اظهار داشت: اتفاقات خوبی قرار است در بدنه سازمان به وجود بیاید که منجر به تحولات بسیار مطلوبی در حوزه فعالیت‌های بشردوستانه خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 دعوت به همکاری جمعیت هلال احمر خراسان شمالی - 31 شهریور 99

جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در راستای اهداف چهار گانه خود در نظر دارد با همکاری پزشکان محترم متخصص و فوق تخصص در تمامی رشته ها مجددا نسبت به ارائه خدمات درمان تخصصی به شهروندان محترم در محل کلینیک تخصصی سابق جمعیت هلال احمر واقع در میدان خرمشهر اقدام نماید.

لذا از پزشکان متخصص و فوق تخصص دعوت بعمل می آید در صورت تمایل برای همکاری و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره ثابت 05832401173 و همراه 09151879644 تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است در حال حاضر آزمایشگاه پاتولوژی، داروخانه، درمانگاه عمومی و دندانپزشکی جمعیت هلال احمر در مکان فوق مشغول ارائه خدمات به شهروندان محترم می باشد.

 

خبر 23 شهریور 99: نیاز به 10 هزار امدادگر در پایگاه‌های هلال ‌احمر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

در نشست دبیر کل جمعیت هلال احمر با جمعی از امدادگران داوطلب این جمعیت بر کمبود ۱۰ هزار امدادگر در پایگاههای هلال احمر، لزوم رفع این کمبود و رفع مشکلات معیشتی نیروهای داوطلب تاکید شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 11 شهریور 99: خبر جذب 1000 نفر در هلال احمر از طریق آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون حقوقی و پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور گفت: در راستای تامین نیروهای مورد تخصصی، جذب یک‌هزار نفر از طریق آزمون استخدامی بین نجات‌گران و امدادگران جمعیت هلال احمر در اولویت قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همایون یوسفی ظهر امروز در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان بوشهربا تاکید برتوسعه زیرساخت‌های امدادی در استان بوشهر اظهار داشت:استان بوشهر در عرصه‌های اقتصادی، صنعتی، تولیدی و سرمایه‌گذاری جایگاه مهم و ممتازی در عرصه ملی و بین‌المللی دارد که پارس جنوبی از عظمت ایران اسلامی در استان بوشهر قرار دارد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

. - سوالات متداول

برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام جمعیت هلال احمر از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که ممکن است شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته تحصیلی، شهرها و شغل محل ها و سایر شرایط مورد نیاز استخدام جمعیت هلال احمر باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی جمعیت هلال احمر (اینجا کلیک نمایید)

بطور معمول آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می باشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی جمعیت هلال احمر (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد