• ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام جمعیت هلال احمر

استخدام جمعیت هلال احمر (منابع مطالعه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۲۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

مهلت ثبت نام: ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ الی ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

ارائه کارت آزمون: -

برگزاری آزمون: -

آخرین وضعیت: خبر جدید

آگهی استخدامی هلال احمر

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام هلال احمر استان یزد

آگهی 31 اردیبهشت 1403: استخدام تکنسین دارویی در هلال احمر استان یزد
جمعیت هلال احمر استان یزد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز داروخانه جمعیت هلال احمر استان، از بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی، عملی و انجام مصاحبه با در نظر گرفتن اولویت‌های مربوطه و تایید صلاحیت عمومی‌توسط هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر به صورت قرارداد موقت قانون کار بدون تعهد استخدامی دعوت به همکاری می‌کند.
متقاضیان تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ به وبگاه جمعیت هلال احمر استان یزد مراجعه نمایند و پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی آزمون نسبت به تکمیل نمودن فرم‌های شماره ۱ و ۲ اقدام نمایند و مدارک و مستندات مورد نیاز را به همراه فرم‌های تکمیل شده به نشانی یزد – بلوار فردوسی – جمعیت هلال احمر استان یزد – اداره منابع انسانی و تحول اداری – واحد دبیرخانه تحویل دهند.

دانلود دفترچه

دانلود فرم شماره (1) | دانلود فرم شماره (2)

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

اخبار استخدام جدید

خبر 23 بهمن 1402: خبر جذب 8 هزار امدادگر در جمعیت هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان: امسال 8 هزار امدادگر در جمعیت هلال احمر استخدام می شوند که سهم گیلان 200 نفر است؛ این امدادگران در پایگاه های امداد و نجات به ارائه خدمات عام المنفعه برای مردم می‌پردازند.

ادامه خبر


خبر 23 آذر 1402: خبر جذب 8 هزار نیروی امدادی در هلال احمر
سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی با بیان اقدامات این معاونت در دو سال اخیر گفت: انعقاد قرارداد خرید 300 دستگاه آمبولانس و 600 خودروی نجات با  هدف  تقویت  ناوگان  خودرویی  امداد و نجات، انعقاد قرارداد جذب  8000 نفر  نیروی امدادی، پشتیبانی از مراسم پیاده روی اربعین در دوسال  اخیر و ارسال محموله کمک‌های بشردوستانه ایران به غزه از جمله مهم ترین اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر بود. ادامه خبر ...


خبر 23 آذر 1402: خبر جذب 8 هزار نیروی امدادی در هلال احمر
سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی با بیان اقدامات این معاونت در دو سال اخیر گفت: انعقاد قرارداد خرید 300 دستگاه آمبولانس و 600 خودروی نجات با هدف تقویت ناوگان خودرویی امداد و نجات، انعقاد قرارداد جذب 8000 نفر نیروی امدادی، پشتیبانی از مراسم پیاده روی اربعین در دوسال اخیر و ارسال محموله کمک‌های بشردوستانه ایران به غزه از جمله مهم ترین اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر بود. ادامه خبر ...


خبر 21 دی 1401: صدور مجوز جذب 1900 امدادگر و راننده پایه یک در هلال احمر
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیرکل هماهنگی، مجامع و امور استان‌های جمعیت هلال‌احمر از صدور مجوز جذب 1900 امدادگر و راننده پایه یک در هلال‌احمر خبر داد. ادامه خبر ...


خبر 10 دی 1401: صدور مجوز استخدام 480 نیروی جدید در هلال احمر
رئیس جمعیت هلال احمر کشور: برای جذب 480 نیروی جدید مجوز اولیه از سازمان امور استخدامی دریافت شده و منتظر پاسخ از سازمان برنامه و بودجه هستیم. ادامه خبر ...


خبر 14 مهر 1401: خبر مجوز اولیه جذب 250 سرباز امریه در هلال احمر
دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درصدد جذب سرباز امریه هستیم، اعلام کرد: مجوز اولیه جذب 250 سرباز امریه در این نهاد اخذ شده است و کسر خدمت برای داوطلبان جمعیت هلال‌احمر نیز پیگیری می‌شود. ادامه خبر ...


خبر 5 شهریور 1401: استخدام و ساماندهی ۲۲ هزار امدادگر جمعیت هلال احمر در کشور
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رییس جمعیت هلال احمر کشور: حداقل حقوق کارِ 22 هزار امدادگر جمعیت هلال احمر در شهریور ماه پرداخت می‌شود و استخدام این امدادگران نیز در دستور کار است. ادامه خبر ...


خبر 1 تیر 1401: نهایی شدن آیین نامه استخدام هلال احمر تا شهریور
معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه مهمترین رکن آموزش همگانی آماده کردن جامعه برای مواجه با بحران‌ها است، گفت: محور تمام فعالیت های این سازمان تربیت نیروی انسانی ماهر است و در این راستا آیین نامه استخدام در این نهاد تا شهریور نهایی می شود. ادامه خبر...


خبر 29 فروردین 1401: ساماندهی وضعیت استخدام داوطلبان هلال احمر سال 1401
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برنامه این جمعیت برای ساماندهی وضعیت استخدامی داوطلبان این جمعیت در سال جاری خبر داد. ادامه خیر...

استخدام هلال احمر استان همدان

آگهی 29 آذر 1402: استخدام جمعیت هلال احمر استان همدان
جمعیت هلال احمر استان همدان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز داروخانه خود از بین افراد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی از طریق برگزاری آزمون (کتبی، عملی، مصاحبه و بررسی رزومه) طبق ضوابط قرارداد قانون کار و تامین اجتماعی بدون تعهد استخدامی جهت مشاغل زیر دعوت به همکاری می نماید.  داوطلبان واجد شراط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از روز سه شنبه مورخ 1402/9/28 به پایگاه اینترنتی جمعیت هلال احمر استان مراجعه نموده و تا روز پنجشنبه مورخ 1402/10/7 نسبت به مراجعه به جمعیت هلال احمر استان همدان جهت ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

عنوان شغل تعداد مورد نیاز مدرک تحصیلی حوزه جغرافیایی/شهرستان
تکنسین امور دارویی 2 نفر آقا حداقل دیپلم همدان

تبصره:1 شرکت در آزمون هیچ گونه حقی را برای داوطلبان ایجاد نمی نماید.

شرایط عمومی (مشاهده)
1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یامعافیت دائم غیر پزشکی (تاریخ پایان خدمت دوره ضرورت حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام فراخوان)
5. مدم اعتیاد به مواد مخدر به تائید مراجع ذی صلاح
6.نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
7. متقاضیان نباید مستخدم رسمی، پیمانی و قراردادی سایر دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی باشند.
8. داشتن سلامت کامل جسمانی، روانی وتوانایی تصدی شغل مورد درخواست
شرایط اختصاصی (مشاهده)
1. داشتن حداقل مدرک دیپلم
2. داشتن گواهی نامه دوره آموزش تکنسین دارویی (دارویاری، نسخه خوانی و....) از مراکز معتبر یا ارائه گواهی کار در داروخانه
3. داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 30 سال تمام برای کلیه مقاطع تحصیلی مندرج در فراخوان تا پایان تاریخ ثبت نام
تبصره 3: سوابق اعضاء فعال داوطلب جمعیت افرادی که سابقه کار (با ارائه سوابق معتبر بیمه) در داروخانه (تکنسین دارویی و مشاغل مورد نیاز) دارند به سقف سنی تا حداکثر 35 سال اضافه می شود.
تذکر: متقاضیانی مجاز به شرکت در آزمون می باشند که بومی شهرستان همدان باشند . (تایید بومی بودن شرکت کنندگان بر اساس احراز محل سکونت و گزینش محلی از سروی مراجع ذیربط جمعیت استان و نمایندگان اعزامی معاونت درمان انجام می پذیرد.)
دانلود نمونه سوالات استخدامی جمعیت هلال احمر
سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون
نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام (مشاهده)
متقاضیان واجد شراط مدارک مورد نیاز را در ساعات اداری از تاریخ 1402/9/28 لغایت پایان روز اداری مورخ 1402/10/7 به صورت حضوری به اداره منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال احمر استان همدان به نشانی همدان میدان جهاد، خیابان جهاد، جنب باشگاه تختی، جمعیت هلال احمر استان همدان با اخذ رسید تحویل نمایند.
تذکر: به ثبت نام با مدارک ناقص و یا ارسال پس از مهلت مقرر ترتیب اثر داد نخواهد شد و هیچگونه مسوولیتی متوجه مجری نخواهد بود.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 7 دی 1402


منابع مطالعه:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی جمعیت هلال احمر
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=4116
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k