دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام وزارت علوم در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر 27 مرداد 97: جذب 700 سرباز ماهر به وزارت علوم ( منبع: خبرگزاری ایرنا)

براساس تفاهمنامه منعقده وزارت علوم تحقیقات و فناوری با ستاد کل نیروهای مسلح در چارچوب آیین نامه اجرایی بهره مندی مشمولان از تسهیلات خدمتی سرباز ماهر، 700 مشمول جذب این وزارتخانه می شوند .
به گزارش خبرنگار دانشگاه ایرنا، مدیرکل دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه وزارت علوم، روز شنبه در نشست هم اندیشی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها افزود: امسال 300 نفر به صورت سرباز آزمایشگاه، 300 نفر به صورت سرباز محقق (دستیار پژوهشی) و یکصد نفر دیگر به صورت سرباز مربی جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 15 مرداد 97: آگهی جذب امریه خدمت سربازی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری

به اطلاع دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی میرساند؛ مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری بر اساس مجوزهای اخذ شده ،در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین داوطلبان واجد دارای شرایط زیر، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌نماید. لذا آن دسته از متقاضیان که تمایل دارند بعنوان امریه در این مرکز خدمت مقدس سربازی خود را سپری نمایند دعوت می گردد از 13 مرداد لغایت 6 شهریور ماه 1397 با مراجعه به سامانه ثبت نام متقاضیان استفاده از طرح امریه کارکنان وظیفه نسبت به ثبت درخواست و مدارک مورد نیاز اقدام نمایند لازم به ذکر است نتایج اولیه در تاریخ 10 شهریور ماه اعلام می شود.
شرایط جذب نیروی امریه:
1- دارا بودن یکی از شرایط الزامیست.
الف- خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهدا، جاویدالاثرها، جانبازان، آزادگان، و فرزند رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه جبهه)
ب- ایتام
ج- افراد متاهل
د- افراد معاف از رزم
ه- افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی
و- نخبگان، استعدادهای برتر، حافظان قرآن و قاریان برتر
ز- دارای حداقل 6 ماه سابقه بسیجی فعال
2- دارای شرایط مورد اشاره در فراخوان (قسمت مهارتهای مورد نیاز)

جهت تکمیل فرم اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 11 تیر 97: آگهی جذب امریه خدمت سربازی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری

به اطلاع دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی میرساند؛ مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری بر اساس مجوزهای اخذ شده ،در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین داوطلبان واجد دارای شرایط، به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته های مورد نیاز دعوت به همکاری ‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: وزارت علوم 1200 مجوز جذب و استخدام در اختیار دارد (منبع: خبرگزاری مهر)

نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: از ۱۲۰۰۰ مجوز جذب در اختیار وزارت علوم، ۵۰۰ مجوز هنوز استفاده نشده و اجازه تخصیص ۷۰۰ مجوز در سال ۹۶ داده شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 96: بانوان 27 درصد اعضای هیات علمی وزارت بهداشت و علوم را تشکیل می دهند (منبع: خبرگزاری ایرنا)

هران – ایرنا – معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر ٢٧ درصد اعضای هیات علمی در دانشگاههای وزارت بهداشت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات زنان هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 دی 96: جذب حدود یک سوم نیروهای قراردادی وزارت علوم (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)
معاون اداری، مالی و منابع انسانی وزیر علوم: در مجموعه وزارت علوم بیش از ۱۵هزار نفر کارمندان قراردادی است که پنج هزار نفر از آنان در آینده نزدیک جذب می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مهر 96: جذب 132 هیات علمی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، دکتر محمد علی کی‌نژاد ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: پس از اعلام فراخوان جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 324 نفر برای جذب ثبت نام کرده‌اند که پس از طی مراحل قانونی 132 نفر واجد شرایط جذب تشخیص داده شده و به زودی محل خدمت آن‌ها مشخص خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 96: وزارت علوم امریه سربازی پذیرش می کند (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه ایلام، وزارت علوم برنامه دارد تعداد ۱۰ نفر دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری تخصصی را به عنوان امریه سربازی جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 اسفند 95: زمان آزمون استخدامی وزارت علوم اعلام شد 

محمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در همایش سراسری مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، گفت: با توجه به تهیه سند نیروی انسانی وزارت علوم، سهمیه استخدامی مراکز آموزش عالی کشور در حال نهایی شدن با سازمان امور اداری و استخدامی است و ان‌شاءالله اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ آزمون استخدامی برای جذب نیروی جدید برگزار می‌شود.

جهت مشاهده خبر در پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 مرداد 95 : اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج دومين آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي كشور

با عنايت به برگزاري دومين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي در تاريخ 1394/12/21 ، بدين‌وسيله نتايج اوليه آن دسته از شغل‌محل‌هايي كه نتايج آن نهايي و مورد تأييد قرار گرفته است، شامل مركز آمار ايران، وزارت ورزش و جوانان، سازمان هواشناسي كشور، سازمان ملي زمين و مسكن، شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي ايران، سازمان پزشكي قانوني كشور، سازمان بيمه سلامت ايران، سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و شركت مادر تخصصي عمران و بهسازي شهري ايران براي سير ساير مراحل استخدامي اعلام مي‌گردد. متقاضيان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرايي ذيربط تماس حاصل نمايند.

بديهي‌است ساير رشته شغل- محل‌هايي كه فرايند مصاحبه استخدامي آنها نهايي نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد

جهت مشاهده اعلام نتایج دومین آزمون فراگیر استخدامی اینجا کلیک کنید


 خبر 15 مرداد 95 :وزارت علوم هم آزمون استخدامی یکپارچه برگزار می کند؛ زمستان 95  (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون اداری و مالی وزارت علوم گفت: طبق توافق صورت گرفته با سازمان مدیریت برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ۹۵ برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


 خبر 22 اردیبهشت 95 :  استخدام سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

دفتر فناوری اطلاعات برای کار در دیتاسنتر از متخصص کامپیوتر بصورت تمام وقت با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید:

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


خبر 19 اردیبهشت 95 : اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام نتایج دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در دومین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مذکور می رساند، نتایج اولیه آزمون یاد شده از امروز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۹از طریق سایت این سازمان قابل مشاهده خواهد بود.

داوطلبان می توانند برای مشاهده ودریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی ،نام ، شماره شناسنامه وتاریخ تولد ) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

ضرروری است آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه، در ردیف چند برابرظرفیت پذیرش هریک از دستگاه های اجرایی قرار گرفته اند، براساس جداول زمانبندی مربوط به هریک از دستگاه های مذکور بشرح ذیل این اطلاعیه، جهت تحویل مدارک ومستندات مورد نیاز وطی سایر مراحل پذیرش به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در تاریخ مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش می باشد.

لازم به توضیح است، نتایج آزمون براساس نمرات آزمون عمومی وتخصصی واطلاعات اعلام شده از سوی داوطلبان مبنی بر بومی بودن ، سابقه خدمت ، ایثارگری و امتیازات مربوط به هریک از آن ها، لحاظ شده است، بنابراین معرفی افراد در چند برابر ظرفیت به منزله تایید وپذیرش نهایی آنان نخواهد بود و ملاک انتخاب نهایی براساس مجموع نمره فضلی آنان در آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه استخدامی در چارچوب مفاد دستورالعمل مربوط خواهد بود.

ضمناً داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج آزمون در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۵/۲/۳۰ و  منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری یا بعد از تاریخ ۹۵/۲/۳۰ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید


خبر 11 اسفند 94 :‌استخدام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام نیروی قراردادی صندوق رفاه دانشجویان می‌رساند، ثبت‌ نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۱ آغاز و درروز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۲/۱۸ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند. لازم به تاکید است استخدام در این صندوق بصورت قراردادی می‌باشد.

جهت مشاهده شرایط استخدامی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اینجا کلیک نمایید


خبر 5 بهمن 94: آزمـــون دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اسفندماه سال ۱۳۹۴ 

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

جهت مشاهده شرایط استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام وزارت علوم- سال 94اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مقتدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:31

  کد دیدگاه : 1143220

  سلام
  استخدام سراسری خواهد بود یا مثل سال پیش فقط تهران؟
  اگه تهران باشه استانهای دیگه هم میتونن شرکت کنن یانه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خسته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 1142273

  سلام مدیر محترم سایت لینک مربوط به نمونه سوالات وزارت علوم رو میذارید هرچی میگردم پیدا نمیکنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خسته

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:19

   کد دیدگاه : 1142274

   وزارت نیرو و دیوان محاسبات رو هم بذارید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:40

   کد دیدگاه : 1142308

   چون طبق خبر سنجش مجری آزمونو هست سوالات زیر توصیه میشه:
   اینجا کلیک کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:30

  کد دیدگاه : 1141679

  ببخشید ادمین سالهای قبل از رشته محیط زیست وزارت علوم میگرفت شما میدونید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:33

   کد دیدگاه : 1141680

   متاسفانه در خاطرم نیست، جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام وزارت علوم در سال گذشته اینجا کلیک نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:56

  کد دیدگاه : 1141651

  سلام ادمین محترم وزارت علوم احتمال داره از رشته محیط زیست نیرو بگیره دفترچه زمانش معلوم نشد چه زمانی سایت میزارن ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:07

   کد دیدگاه : 1141657

   با سلام خیر زمان آن مشخص نشده، پیگیر اخبار و اطلاعیه های مرتبط در همین صفحه باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:29

  کد دیدگاه : 1141219

  سلام دوستانی که سال های قبل وزارت علوم امتحان دادن رشته محیط زیست هم میگیرن شرایط سنی چه جوری است ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:38

  کد دیدگاه : 1140632

  بچه ها به نظرمن اگثر استخدامی ها مربوط به مدریت و حسابداری و کلا بچه های علوم انسانی است … تو دانشگاه ها هم همشون قراردادین..مثل علوم پزشکی می کنن همش قراردادی هارو می گیرن… (:pardon:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه نصیری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:01

  کد دیدگاه : 1140535

  سلام من کارشناس زیست گیاهی هستم و 22سالمه و آگهی استخدامی مربوط ب رشته ام رو میخواهم ممنون میشم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:32

  کد دیدگاه : 1080257

  سلام خدمت ادمین عزیز و همکاران محترم
  پارسال یک آزمون برگزار شد در تاریخ 9/5/94 (9 مرداد) مربوط به مرکز مطالعات و همکاری های بین المللی وزارت علوم.
  یک لینکش رو از سایت دیگه پیدا کردم: …
  اما از سایت شما چیزی پیدا نکردم
  من میخوام تجربیات مربوط به آزمون و مصاحبه رو بخونم
  اگه میشه لینک مربوط به آزمون در ایران استخدام رو برام بذارید. خیلی هم عجله دارم. منتظر هستم لینک رو بذارید ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:02

   کد دیدگاه : 1080315

   خاطرم هست که ما هم در همین صفحه ای که حضور دارید اطلاع رسانی کرده بودیم منتها الان با توجه به گذشت زمان آگهی مربوطه از این صفحه حذف و آگهی های جدید آمده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:31

    کد دیدگاه : 1080379

    خیلی ممنون از پاسخ شما. من به اطلاعات مربوطه نیاز دارم. اگه ممکنه و موجوده برای من بفرستید. هر اطلاعاتی برام حیاتیه. حتی اگه از سایت دیگه باشه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:34

     کد دیدگاه : 1080487

     خواهش میکنم .متاسفانه من سراغ ندارم. استخدامی مذکور استخدامی زیاد فراگیر و پر داوطلبی نبود در کل

     پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:31

   کد دیدگاه : 1080377

   خیلی ممنون از پاسخ شما. من به اطلاعات مربوطه نیاز دارم. اگه ممکنه و موجوده برای من بفرستید. هر اطلاعاتی برام حیاتیه. حتی اگه از سایت دیگه باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : 66

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:28

   کد دیدگاه : 1085600

   سلام. ببخشید سارا خانم شما برای مصاحبه مرکز مطالعات و همکاریهای بین المللی وزارت علوم دعوت شدید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تیام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:01

  کد دیدگاه : 932183

  بچه ها من زنگ زدم
  و جوابم رو ندادن
  ولی خودشون بهم زنگ زدن و گفتن که قبول نشدم
  برای چندمین بار توی مصاحبه رد شدم.
  موفق باشید و خوب کار کنید. با ارباب رجوع خوب برخورد کنید
  یا علی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مینا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:27

   کد دیدگاه : 933504

   سلام تیام جان، واقعا؟ چطور فقط به شما زنگ زدن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : A

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:44

    کد دیدگاه : 933759

    سلام ببخشید شما جه رشته هستید نمی دونم واقعیت داره یا نه اما بهم زنگ زدند گفتنذ شما قبولید و امروز فردا نتایج میاد روی سایت شکر خدا

    پاسخ دهید
    • نویسنده : دواطلب 1395

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:52

     کد دیدگاه : 936424

     سلام
     خودشون باهاتون تماس گرفتن؟

     پاسخ دهید
   • نویسنده : تیام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:11

    کد دیدگاه : 934231

    سلام مینا جان
    من خیلی بهشون زنگ زده بودم و شماره من روی تلفن هاشون بود. به همین دلیل بهم زنگ زدن و گفتن که: شما کاری داشتی؟
    من هم جویای نتایج شدم و بهم گفت قبول نشدی.
    خیلی راحت هم جواب دادن. زنگ بزنید، حتما نتیجه رو بهتون میگن.
    انشالله که موفق باشید.

    پاسخ دهید
   • نویسنده : دواطلب 1395

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:54

    کد دیدگاه : 936426

    سلام
    با شما تماس نگرفتن؟ یا شما با اونا تماس نگرفتین؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : دواطلب 1395

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 926624

  سلام
  این روزها سازمان با کسی تماس نگرفته؟
  کسی با سازمان تماس گرفته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابراهیم شربیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:56

  کد دیدگاه : 925786

  دوستان نتایج وزارت علوم نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
  منکه نتونستم ببینم……

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ح

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:17

   کد دیدگاه : 925812

   آره برای منم همینو میگه. ظاهرا هنوز برخی دستگاه ها باقی موندن برای همین سنجش اطلاعیه نزده.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دواطلب ۱۳۹۵

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:44

   کد دیدگاه : 926616

   سلام، شما با سازمان هیچ تماسی نگرفتید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:09

  کد دیدگاه : 885693

  با سلام مجدد. امروز یه تماس با اداره استخدام گرفتم ولی طرف گفت هنوز نتایج مصاحبه نهایی نشده و مشخصاتو به سازمان سنجش اعلام نکردن. هرچی پرسیدم کی اعلام می کنن گفت معلوم نیست. خدایا خودت ختم به خیر کن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شربیانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:10

   کد دیدگاه : 885751

   بزرگوار ممنون از پیگیری هاتون.
   لطفا شماره تماس و بزارید اینجا ما هم تماس بگیریم تا تسریع کنند فرایند کارو

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ح

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:01

   کد دیدگاه : 885806

   از اونجا که اینجا نباید شماره تلفن گذاشت شما رو ارجاع میدم به فایل اطلاعیه سازمان سنجش مربوط به وزارت علوم که از لینک زیر میتونید بگیرید:
   http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=2551

   پاسخ دهید
  • نویسنده : شربیانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:05

   کد دیدگاه : 887138

   ممنون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ح

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:40

    کد دیدگاه : 887625

    خواهش می کنم دوست عزیز. اگه شما هم پیگیری کردید ما رو بی خبر نذارید.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : تیام

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:21

     کد دیدگاه : 893532

     سلام من هم امروز 4 بار تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ح

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:07

      کد دیدگاه : 893572

      منم قبلا کار داشتم هرچی زنگ میزدم جواب نمی دادن تا شانسی یه بار برداشتن. از اون فایل شماره تلفن سومی معولا جواب میده ولی بقیه برنمیدارن.

      پاسخ دهید
 • نویسنده : ح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 884924

  دوستان چه خبر؟ احیانا کسی با اداره استخدام وزارت علوم تماسی نگرفته؟ یا از اونور باهاش تماسی گرفته نشده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شربیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:33

  کد دیدگاه : 880409

  دوستان برا کارشناس مطالعات اجتماعی وزارت علوم از افراد مصاحبه شده کسی اینجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شربیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:23

  کد دیدگاه : 859268

  دوستان از وزارت علوم به کسی اطلاع دادن که قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  لطفا اطلاع رسانی کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مینا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:01

   کد دیدگاه : 861880

   سلام دوست عزیز، به من هم زنگ نزدن هنوز.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شربیانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:36

    کد دیدگاه : 862860

    ممنون از اطلاع رسانیتون سرکار خانم مینا.
    براتون ارزوی موفقیت میکنم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : دواطلب 1395

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:45

    کد دیدگاه : 926618

    سلام، شما با سازمان هیچ تماسی نگرفتید؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ح

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:42

   کد دیدگاه : 862340

   به منم زنگ نزدن. فکر کنم محافظه کارترین سازمان همین وزارت علوم باشه چون سازمان سنجش زیرمجموعه خودشه و تا سنجش نزنه اینا هیچ کاری نمیکنن که یه وقتی حرف و حدیثی از توش در نیاد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شربیانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:37

    کد دیدگاه : 862862

    ممنون از اطلاع رسانیتون بزرگوار.
    براتون ارزوی موفقیت میکنم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:01

  کد دیدگاه : 857891

  من متولد۶۳لیسانس جغرافیابرنامه ریزی شهری هستم میتونم شرکت کنم خواهش میکنم قبول کنیدمرسی ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:33

  کد دیدگاه : 857024

  با سلام خدمت دوستای خوبم.
  در مورد نتایج مصاحبه وزارت علوم، من حس می کنم که اونایی که قبول شدن رو خودشون بهشون زنگ زدن و البته مصاحبه وزارتخونه هم که خیلی فرمالیته بود و اصلا تو اتاق تخصصی حدود 5 دقیقه بیشتر طول نمی دادن که نمی دونم واقعا تو این 5 دقیقه چطور می فهمن یکی باسواده و اون یکی نه!!! و اینم بگم برا مصاحبه ما 4 نفر بودیم…
  به نظرم همه اینا رو بزاریم کنار هم به این نتیجه می رسیم که خیلی به قبولی امیدوار نباشید….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تیام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:52

   کد دیدگاه : 859062

   سلام هم کار خوبم
   مگه برای خوشه شما چند نفر میخواستن که 4 نفر دعوت شدن؟
   میخواید بگید 2 برابر ظرفیت دعوت کردن یا 4 برابر؟
   بالاخره یک یا 2 نفر از اون 4 نفر قرار هست که قبول بشن دیگه؟! غیر از اینه؟
   درمورد اعلام نتایج اینو باید بدونید که حداقل وزارت علوم قبل از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش به کسی زنگ نمیزنن. این رو مطمئن باشید
   من فکر میکنم موقع اعلام نتایج رتبه ها رو هم اعلام میکنن. رتبه ها هم متاثر از نمره کتبی و مصاحبه هست (این برداشت من از صحبتهای یکی از کارمندا بود)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:56

    کد دیدگاه : 859610

    با سلام مجدد. رشته ما رو 1 نفر می خواست و 4 نفر دعوت به مصاحبه شده بودن(البته اون خانومی که هماهنگیهای مصاحبه رو انجام می داد گفت نفر چهارم رو سنجش جدیدا معرفی کرده)
    روز مصاحبه در مورد اعلام نتایج پرسیدم که گفتن اگه قبول شید،خودمون بهتون زنگ می زنیم و تیر ماه اعلام می کنیم، از طرفی تو صفحه نتایج ازمون فراگیر دوم دیدم که چن نفری گفتن که نتایج دستگاه هاشون مشخص شده و فقط به قبولیا زنگ زدن و اونایی که قبول شدن برای گزینش مدارکشون رو بردن
    خوب من اینا رو می زارم کنار هم و چون آخرای تیر ماه هم هستیم به این نتیجه می رسم که احتمالا به قبولیا زنگ زدن…
    و باز دوباره تاکید می کنم مصاحبه ای که قسمت تخصصیش فقط 5 دقیقه باشه رو نمیشه روش حساب باز کرد…

    پاسخ دهید
   • نویسنده : دواطلب 1395

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:46

    کد دیدگاه : 926620

    سلام، شما با سازمان تماس گرفتید، یا سازمان با شما تماس نگرفته ؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : شربیانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:22

   کد دیدگاه : 859266

   دوست بزرگوار واقعا اطلاعات دقیق و موثق دارید یا حدس و احساستون اینه؟.لطفا اطلاع رسانی کنید
   من متن شمارو خوندم دلم ریخت. اخه من سنم گذشته دیگه نمیتونم ازمون شرکت کنم این تنها امید من بود. تو ازمون هم نفر اول بودم(حدنصاب نصف نمره من بود)اما یه خانم قراردادی بود برا همین کارم خیلی سخت شد. بازم به خدا توکل

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:16

    کد دیدگاه : 859634

    سلام.
    من حدس می زنم اینطوری باشه(البته بر اساس شواهد)
    اینکه نمره شما دقیقا دو برابر حد نصاب باشه، دلیل نمیشه که شما نفر اول باشید چون حد نصاب قبل اعمال سهمیه هاست یعنی احتمالش هست که رقیب قراردادیتون با امتیاز سهمیه نمرش از شما بیشتر شده باشه
    اما حتی اگه شما نفر اول باشید و اختلاف مثلا 10 نمره ای با نفر دوم داشته باشید چون کتبی ضریب 0،7 داره تا اینجا امتیاز کلتون 7 نمره بیشتر از نفر دومه اما اگه مصاحبه نفر دوم 30 نمره بیشتر از شما بگیره چون مصاحبه ضریب 0.3 داره در امتیاز کل 9نمره بیشتر از شما میشه و چون قبلا 7 نمره از شما کمتر بوده در کل 2نمره بیش از شما می گیره و راحت قبول میشه
    ولی من از ته دل برات دعا می کنم که با همه این حرفا قبول شی…

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:25

    کد دیدگاه : 859989

    سلام بزرگوار. من جوابتون رو دادم ولی نمی دونم چرا ادمین محترم منتشر نکردن…

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:10

  کد دیدگاه : 852594

  سلام من یه مادر۴۲ساله ام پسرم سردرگمه کنکورداره امسال فک نکنم قبول بشه براهوافضاولی برااستخدام هیچکس روجزخداندارم پریشونه کسی هست کمکم کنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شربیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:51

  کد دیدگاه : 843548

  دوستان وزارت علومی کسی خبر تازه ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رعنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:18

   کد دیدگاه : 843663

   برای من خیلی جالب بود این جلسه مصاحبه و همینطور الان اینجا که کامنتها رو میخونم.
   یک نوع همکاری و همفکری و همدلی میان متقاضیان کار هست که اگرچه باهم برای گرفتن یک موقعیت مناسب رقابت میکنند. اما یکدیگر رو برای رفع نگرانی و استرس، همراهی میکنند. در جلسه مصاحبه هم بچه ها همدیگر رو راهنمایی میکردن.

   آفرین به شما جوانان ارزشمند و بااخلاق

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تیام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:54

    کد دیدگاه : 859066

    😉

    پاسخ دهید
  • نویسنده : م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:02

   کد دیدگاه : 849351

   سلام چه تاریخی رفتین مصاحبه و کجا . علوم و تحقیقات

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رعنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:42

    کد دیدگاه : 850669

    فکر میکنم نوزده خرداد بود

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...