آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی (تجربیات آزمون)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴,۹۹۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام مربیان نهضت سوادآموزی

لینک های مفید و مرتبط
اخبار استخدام آموزش و پرورش اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش آخرین جزئیات تبدیل وضعیت نیروهای نهضت سوادآموزی  
اخبار استخدام معلمان حق التدریس اخبار استخدام معلمان ابتدایی اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی
 
آزمون برگزار شد

آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی 1 مرداد ماه با موفقیت برگزار شد.

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود رایگان پاسخنامه و سوالات تخصصی آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی سال 1400 اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 1400: شرط پذیرش داوطلبان آزمون داخلی نهضت و معلمان قرآنی در آموزش و پرورش (منبع: بازارکار)
افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، به مرحله بعدی استخدام می‌روند. افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، پس از طی مراحل گزینش و گذراندن دوره یک ساله مهارت‌های معلمی در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 تیر 1400: توضیحات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون‌های استخدامی در سال 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به این که ستاد ملی کرونا تاکنون مجوزی برای برگزاری آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی صادر نکرده است، گفت: در صورت صدور مجوز از سوی این ستاد، آزمون مذکور در موعد مقرر (تاریخ ۲۵ تیرماه) برگزار خواهد شد و در صورت عدم دریافت مجوز، به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 1400: تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلس (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می‌خواهد معلمان وارد شده از سال ۹۱ تا ۹۹ را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال ۹۱ به بعد وجود ندارد. : قرار شده با آقای احمدی لاشکی معاون حقوقی آموزش و پرورش صحبت کنیم و بررسی شود آیا این ۲۵۳ نفر را می‌توان با معلمان قرآنی هم تاریخ کنند یا نه. اگر آموزش و پرورش چنین پیشنهادی را نپذیرد، ۲۵۳ نفر معلم یاد شده مشمول ماده ۲۸ خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 شروع ثبت نام آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی - 12 خرداد 1400

به استناد قانون الحاق یک تبصره به بند (2) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش سراسر کشور، مصوب 1399/11/12 و شیوه نامه های شماره 160150 مورخ 1398/9/2، 140/40 مورخ 1399/9/5 و 140/5 مورخ 1400/2/20 وزارت آموزش و پرورش، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای برگزاری آزمون داخلی به منظور تعیین حد نصاب به شرح زیر اعلام می گردد:
ثبت‌نام این آزمون تا پایان جمعه 21 خرداد ماه تا پایان دوشنبه 24 خرداد ماه تا پایان روز جمعه 4 تیرماه 1400 ادامه خواهد داشت.

> بخش اول: تعاریف

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:
الف) قانون
قانون الحاق یک تبصره به بند (2) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب 1399/11/12 مجلس شورای اسلامی
ب) سازمان
سازمان اداری و استخدامی کشور
ج) وزارت
وزارت آموزش و پرورش
د) دانشگاه
دانشگاه فرهنگیان
هـ) آموزشیار نهضت سوادآموزی
فردی که با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش، گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و شناسه تدریس در نهضت سوادآموزی از سال 1379 تا قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته و حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده و همکاری آنان هم اکنون ادامه دارد.
و) آموزش دهنده مستمر (دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی
آموزش دهندگانی که از سال 1379 تا قبل از سال 1392 به صورت مستقیم با نهضت سوادآموزی همکاری مستمر داشته و در هر دوره حداقل دو نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده و حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده و همکاری آنان هم اکنون ادامه دارد.
ز) معلمان قرآنی
افرادی که با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی یا معدل حوزوی (حداقل کاردانی/ سطح یک حوزه) از سال 1379 تا قبل از سال 1392 صرفاً در یکی از مدارس دولتی و یا دارالقرآن های دولتی تحت پوشش وزارت آموزش و پرورش بدون واسطه و مستقیم تحت عنوان مربی قرآنی یا معلم قران حداقل 12 ساعت در هفته همکاری داشته و حقوق خود را از محل اعتبارات دولتی و یا مشارکت های مردمی (ساز و کار مدیر مدرسه یا مدیر دارالقران، انجمن اولیاء و مربیان) دریافت کرده باشند.
ح) افرادی که با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا معادل حوزوی (حداقل سطح یک) از سال 1379 تا قبل از سال 1392 طی تفاهم نامه منقده یا معرفینامه رسمی حوزه علمیه مراکز استان ها، حداقل 12 ساعت در هفته با مدارس دولتی و در قالب مدرس طرح امین همکاری داشته و حقوق خود را از محل اعتبارات حوزه علمیه یا آموزش و پرورش دریافت نموده باشند.

> شرایط عمومی داوطلبان

1. داشتن تابعیت ایران
2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته باشند.
10. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی
تذکر: ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، حداکثر تا پایان روز 1399/11/12 می باشد؛ ملاک زمان فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی می باشد.

> شرایط اختصاصی داوطلبان

- آموزشیاران و آموزش دهندگان دونفر و بالاتر نهضت سواد آموزی
- معلمان قرآنی
- طرح امین

> بخش سوم : مواد آزمون

به استناد تبصره (1) ماده (5) تصویب نامه شماره 79795/ت/56610هـ مورخ 1398/6/30 هیات محترم وزیران با توجه به نیاز وزارت در شغل آموزگاری آزمون داخلی موضوع این ماده صرفاً در رشته آموزگار ابتدایی برگزار خواهد شد.
مواد آزمون داخلی رشته شغلی آموزگاری در دو بخش عمومی و تخصصی به شرح ذیل تعیین می شود:
- آزمون عمومی:
این آزمون به صورت چند گزینه ای بوده و مواد آزمون شامل:
- فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
- معارف اسلامی
- ریاضی و آمار مقدماتی
- زبان و ادبیات فارسی
- اطلاعات عمومی - هوش و توانمندی های ذهنی
- زبان انگلیسی عمومی
- آزمون تخصصی:
این آزمون به صورت چند گزینه ای است و مواد آزمون تخصصی شامل:
- اصول و فلسفه تعلیم و تربیت
- روان شناسی پرورشی
- روان شناسی رشد
- روش ها و فنون تدریس
- اندازه گیری، سنجش نو ارزشیابی آموزشی
تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) می باشند.

> بخش پنجم: مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه 1400 تا پایان روز جمعه 21 خرداد ماه 1400 در سامانه به آدرس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
داوطلبانی که در بازه زمانی فوق ثبت نام نموده اند، برای ویرایش اطلاعات خود می توانند تا پایان روز ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است در روز شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰ ثبت نام جدید انجام نمی شود و فقط داوطلبانی که قبلا ثبت نام نموده اند، می تواند ویرایش اطلاعات خود را انجام دهند.
الف) مطالعه شرایط آزمون
داوطلب متقاضی شرکت در آزمون، باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
1. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :
- عکس ۴×۳ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛
- با فرمت JPG بوده و اندازه آن باید حداقل 200x300 پیکسل و حداکثر 300x400 پیکسل باشد؛
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
- حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلوبایت باشد؛
- حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛
تذكر (1) : اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذكر (۲) : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذكر (۳) : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند، رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2. کارت ملی
تذكر(۱): داوطلب باید تصویر اسکن شده از مدارک ذکر شده در بندهای 1 و 2 را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده نموده و در هنگام ثبت نام به صورت فایل با فرمت JPG در سامانه بارگذاری نماید.
- تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد؛
- حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد؛
- حاشیه های زائد حذف و ترجیحا رنگی باشد.

> پرداخت وجه:

متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرايط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ 900/000 ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه 5/000 ریال خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.
«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق داوطلب جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص می یابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک میگردد) تا پایان مراحل ثبت نام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با کد ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت، در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.
تذكر 1 : در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، می تواند در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نماید. برای این امر، می بایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبت نام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبت نام نماید.
تذکر 2: در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/ توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک میشود.
تذكر 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
د) شروع فرآیند ثبت نام:
فرآیند ثبت نام در سامانه، در شش مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
مرحله ۱: بارگذاری مدارک
در این بخش، مدارک مشخص شده در «بند ب» بارگذاری می گردد.
مرحله ۲: اطلاعات فردی
مشخصات فردی داوطلب در این بخش در سامانه ثبت می گردد.
مرحله ۳ : سهمیه
این بخش مربوط به ثبت سهمیه داوطلبان می باشد.
تذکرات مهم :
1- به دلیل ارتباط سامانه ثبت نام با سامانه مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران، فقط افرادی امکان استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران را خواهند داشت که اطلاعات آنان در سامانه سجایای بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت شده باشد که در این صورت اطلاعات مربوط به سهمیه ۲۵ درصد و نوع آن به صورت خودکار در سامانه ثبت خواهد شد.
داوطلبانی که اطلاعات آنان در سامانه بنیاد شهید و امور ایثاگران ثبت نشده باشد و قصد استفاده از این سهمیه را داشته باشند، فقط زمانی می توانند از این سهمیه استفاده نمایند که پس از مراجعه به بنیاد شهید محل تشکیل پرونده خود، کدملی و اطلاعات ایثارگری خود را در سامانه مربوطه به ثبت برسانند. این دسته از داوطلبان ابتدا بدون استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ثبت نام خود را تکمیل نموده و ضروری است پس از تکمیل اطلاعات در سامانه و تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران، در مدت زمان مشخص شده جهت ثبت نام، اقدام به ویرایش اطلاعات خود نموده و از سهمیه ۲۵ درصد خود استفاده نمایند. چنانچه این دسته از داوطلبان در مدت مذکور نتوانند اطلاعات خود را در سامانه بنیاد شهید مورد تایید قرار دهند، صرفا تا قبل از شروع ثبت نام (مورخ 1400/3/12) فرصت دارند اطلاعات خود را در سامانه بنیاد شهید به تایید برسانند. بدیهی است در صورت عدم تایید اولویت ایثارگری داوطلب، ثبت نام فرد با سهمیه آزاد به قوت خود باقی خواهد ماند.
2- صرفا نیروهای مشمول قانون ( آموزشیاران و آموزش دهندگان دونفر و بالاتر نهضت سواد آموزی معلمان قرآنی/ طرح امین) می توانند برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند، که مشخصات آنان قبلا توسط نهضت سوادآموزی و اداره کل آموزش و پرورش استانها و براساس شیوه نامه140/5 مورخ 1400/2/20 تایید شده و کد ملی آنان در سامانه آزمون موجود باشد؛ لذا افرادی که کد ملی و اطلاعات آنان از سوی نهضت سوادآموزی و اداره کل آموزش وپرورش استانها تایید نشده است امکان ثبت نام در آزمون برای آنان فراهم نخواهد بود.
توجه: در صورتی که اطلاعات افراد(صرفا مشمولین قانون در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای ثبت نام وجود ندارد، می بایست برای پیگیری در مهلت ثبت نام 1400/3/12 تا 1400/3/21 به نهضت سوادآموزی یا مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش وپرورش استان محل سکونت خود مراجعه نموده و نسبت به رفع مشکل خود اقدام نماید و پس از رفع مشکل می تواند نسبت به ثبت نام اقدام نماید.
3- معلمان قرآنی و مدرسین طرح امین نیز که پرونده آنها براساس شیوه نامه شماره 140/5 مورخ 1400/2/20 وزارت آموزش و پرورش بررسی و توسط منطقه و استان تائید گردیده، می توانند در آزمون شرکت کنند.
مرحله ۴: اطلاعات تحصیلی
اطلاعات تحصیلی داوطلب در این بخش وارد سامانه می گردد.
مرحله ۵: اطلاعات تکمیلی
اطلاعات تکمیلی شامل اطلاعات تماس با داوطلب و آدرس محل سکونت می باشد. همچنین داوطلب می تواند استان و شهرستان محل آزمون خود را به سامانه اعلام تا در صورت امکان، سامانه نزدیک ترین حوزه آزمون را برای ایشان درنظر بگیرد(محل دقیق آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه ذکر خواهد گردید)
مرحله ۶: کد رهگیری
تاکید می گردد صرفا در صورتی ثبت نام فرد به پایان می رسد که داوطلب وارد این مرحله شده و از سامانه «کد رهگیری» دریافت نماید.

 > ویرایش اطلاعات

در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نکته بسیار مهم : در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتما می بایست دوباره تمامی 6 مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ در مراکز استانها و حسب مورد و بر اساس آمار شرکت کنندگان در سایر شهرستان ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیک ترین حوزه برگزاری آزمون به «شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» می باشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط آموزش و پرورش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

> بخش ششم : مراحل و نحوه اعلام نتیجه

الف) کسب حدنصاب علمی
پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب امتحان بر اساس ۵۰% نمره کل آزمون که در آن نمرات آزمون فرد با ارزش وزنی چهل درصد(۴۰ درصد) برای حیطه عمومی و شصت درصد(۶۰ درصد) برای حیطه تخصصی است، محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
تذکر مهم :
داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی در آزمون داخلی نشوند از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفا کارنامه آزمون کتبی از طریق پروفایل شخصی جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود. ضمنا این آزمون براساس قانون الحاق يک تبصره به بند (۲) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف معلمين حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش، مصوب 1399/11/12 صرفا برای یکبار برگزار می گردد و به هیچ وجه تجدید نخواهد شد.

> اعلام نتایج اولیه

افرادی که حدنصاب قبولی در آزمون را کسب نموده اند جهت بررسی مدارک به کارگروه بررسی مدارک استان معرفی می گردند. نمره کل افراد دارای سهمیه در کارنامه اولیه صادرشده، صرفا بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب (امتیازات و سهمیه های قانونی) بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها، پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط، اعلام خواهد گردید.

> اعلام نتایج نهایی

افرادی که در این مرحله به عنوان پذیرفته شده نهایی (قبولی دارای حد نصاب) معرفی می گردند به همراه سایر مشمولین و در سقف ظرفیت استخدام سالیانه اعلامی توسط سازمان به دانشگاه برای گذراندن دوره آموزشی يک ساله در رشته شغلی آموزگاری استخدام می شوند.
1) آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر که قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته اند و همچنین معلمان قرآنی و مدرسین طرح امین پس از قبولی در آزمون داخلی (کسب حد نصاب) در سقف ظرفیت استخدام سالیانه اعلامی توسط سازمان به دانشگاه فرهنگیان برای گذراندن دوره آموزشی يک ساله در شغل آموزگاری معرفی می شوند.
تبصرہ: کسب حد نصاب لازم در آزمون داخلی به منزله استخدام تلقی نشده و استخدام افراد دارای حد نصاب، با در نظر گرفتن نیاز و در سقف مجوزهای تخصیص یافته (سالیانه) و بر اساس امتیازات فضلی ، شرکت و قبولی در دوره مهارت آموزی یکساله در دانشگاه صورت می پذیرد.
2) چنانچه فردی در آزمون شرکت نموده و حد نصاب لازم را نیز کسب نماید و یا پس از معرفی افراد به دانشگاه جهت گذراندن دوره آموزشی، محرز گردد؛ که فرد یا افراد معرفی شده فاقد شرایط قانون و شیوه نامه های صادره بوده اند، از ادامه روند تعیین تکلیف و استخدام حذف خواهند شد.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی مورخ 12 خرداد 1400 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در سال 1400 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده منایع آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 1400: اطلاعیه آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

 بدینوسیله به اطلاع واجدین شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 میرساند ثبت نام این آزمون از عصر چهارشنبه 12 خرداد 1400 آغاز و در پایان روز جمعه 21 خرداد ماه خاتمه خواهد یافت. شایان ذکر است در این آزمون، فقط افرادی میتوانند ثبت نام نمایند که مشخصات آنها از طریق وزارت آموزش و پرورش به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده باشد. 

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 28 اردیبهشت 1400: اعلام منابع و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: براساس بخشنامه شماره5/140مورخه20 اردیبشهت وزارت آموزش وپرورش و اطلاعیه شماره 1 اداره کل منابع انسانی وپشتیبانی سازمان نهضت سوادآموزی آزمون کسانی که در آزمون 20تیر99 حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده ویا به هر دلیل در آزمون شرکت نکرده اند تیرماه امسال برگزار می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛سیدحمدالله خواهش نیک گفت: براساس این بخشنامه وخبرپورتال وزارت آموزش وپرورش آزمون بصورت داخلی ومانند گذشته وصرفاً در رشته آموزگار ابتدایی برگزار می شود.
وی گفت: منابع آزمون عمومی که بصورت چند گزینه ای است شامل فناوری اطلاعات –مهارتهای هفتگانهIcdl- معارف اسلامی-ریاضی وآمار مقدماتی-زبان وادبیات فارسی- اطلاعات عمومی-هوش وتوانمندی های ذهنی است.
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: آزمون تخصصی نیز چند گزینه ای وشامل اصول وفلسفه تعلیم وتربیت-روانشناسی پرورشی-روشها وفنون تدریس-اندازه گیری،سنجش وارزشیابی آموزشی است.
وی گفت: منابع آزمون تخصصی در بخش میز خدمت الکترونیکی در سامانه نهضت سوادآموزی قابل مشاهده است.

جهت مشاهده منابع آزمون نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اردیبهشت 1400: جزییاتی از استخدام 30 هزار معلم غیررسمی (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون وزیر آموزش و پرورش از استخدام ۳۰ هزار معلم از معلمان غیررسمی خبر داد و گفت: مجوز استخدام این معلمان را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم. خبرگزاری میزان - صداوسیما نوشت: قاسم احمدی لاشکی درباره استخدام معلمان غیررسمی گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از معلمان غیررسمی را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم و با اخذ این مجوز پرونده استخدام ۸۸ هزار معلم غیررسمی بعد از ۲۰ سال بسته شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 


 

جهت مشاهده آرشیو اخبار و آگهی های جذب آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

.
جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام مربیان نهضت سوادآموزی آرشیو زیر را ملاحظه نمایید
۰۴ مرداد ۱۴۰۰
شرط پذیرش داوطلبان آزمون داخلی نهضت و معلمان قرآنی در آموزش و پرورش

شریط پذیرش داوطلبان آزمون داخلی نهضت با کسب 50 درصد نمره آزمونجهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدخبر 3 مرداد 1400: شرط پذیرش داوطلبان آزمون داخلی نهضت و معلمان قرآنی در آموزش و پرورشافرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، به مرحله بعدی استخدام می‌روند.به گزارش بازارکاربه نقل از فارس، آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسی...

مشاهده بیشتر
۱۶ تیر ۱۴۰۰
اخبار تکمیلی در خصوص برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش

اعلام جزئیات زمان برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورشجهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحهاخبار استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدخبر 16 تیر 1400: توضیحات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون‌های استخدامی در سال 1400رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به این که ستاد ملی کرونا تاکنون مجوزی برای برگزاری آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیرو...

مشاهده بیشتر
۱۰ تیر ۱۴۰۰
برگزاری 2 آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تیر و مرداد 1400

جذب 25 هزار معلم از طریق برگزاری آزمون استخدامیجهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحهاخبار استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدخبر 10 تیر 1400: برگزاری 2 آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تیر و مرداد 1400معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش از برگزاری ۲ آزمون استخدامی آموزش و پرورشدر این وزارتخانه خبرداد و گفت: این آزمون‌ها در تیر و مرداد برگزار می‌شود و بیش از ۳۴ هزار معلم استخدام خواهند شد.آقای قاسم احمدی لاشکی در مصاحبه اخت...

مشاهده بیشتر
۲۶ خرداد ۱۴۰۰
تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلس

جا ماندن حدود 253 نفر از معلمان از تعیین تکلیفجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 25 خرداد 1400: تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلسعضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می‌خواهد معلمان وارد شده از سال ۹۱ تا ۹۹ را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال ۹۱ به بعد وجود ندارد.مهدی اسماعیلی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت&zw...

مشاهده بیشتر
۱۲ خرداد ۱۴۰۰
آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

شروع ثبت نام آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از 12 خرداد 1400جهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدخبر 12 خرداد 1400: اطلاعیه آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392بدینوسیله به اطلاع واجدین شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدر...

مشاهده بیشتر
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
تصویب طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش

تامین 40 درصد نیروهای آموزش و پرورش از طریق آزمون ماده 27جهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحهاخبار استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدخبر 28 اردیبهشت 1400: تصویب طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزشعضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات از تصویب کلیات طرح «تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش» با اتفاق آرای اعضای کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح برای بررسی جزئیات به کمیته آموزش و پرورش ارجاع ش...

مشاهده بیشتر
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
تعیین تکلیف استخدام معلمان غیررسمی آموزش و پرورش گیلان

تعیین تکلیف 1450 نفر از مربیان پیش‌دبستانی، نهضت سوادآموزی و حق التدریسیجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش گیلان اینجا کلیک نماییدخبر 20 اردیبهشت 1400: تعیین تکلیف استخدام معلمان غیررسمی آموزش و پرورش گیلانمدیرکل آموزشو پرورش گیلان از تعیین تکلیف ۱۴۵۰ نفر از مربیان پیش‌دبستانی، نهضت سوادآموزی و حق التدریسی خبر داد.به گزارش ایلنا از رشت، محمد رحمتی درباره نحوه جذب استخدام معلمان غیررسمی اظهار داشت: آزمون ا...

مشاهده بیشتر
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس کرمانشاه در سال 1400

احتمال تبدیل وضعیت تمامی نیروهای حق التدریس در سال 1400جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورشکرمانشاه اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلیاستخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 11 اردیبهشت 1400: تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس کرمانشاه در سال 1400مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تعداد معلم‌ها و فرهنگیان شاغل استان را نزدیک به ۳۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: حدود ۲۰ هزار نفر از این تعداد معلم هستند.به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه امروز در جمع اصحاب...

مشاهده بیشتر
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
استخدام 1350 معلم حق التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی در اربیل

جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش اردبیلجهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اردبیل اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اصلیاستخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نماییدخبر 11 اردیبهشت 1400: استخدام 1350 معلم حق التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی در اربیلمدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱ ‌هزار و ۳۵۰ معلم حق‌التدریس و آموزشیار نهضت سوادآموزی در استان اردبیل به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.به گزارش خبرنگار مهر، احمد ناصری عصر شنبه در...

مشاهده بیشتر
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
احتمال اعلام تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت و مربیان پیش دبستانیجهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحهاخبار استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییدخبر 13 اردیبهشت 1400: احتمال اعلام تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورشمعاون حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش گفت: علاوه بر پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی که در حال نهایی شدن است، بخشی از ظرفیت باقی می ماند که منتظر مجوز برای اعلام تکمیل ظرفیت هستیم.به گزارش خبرنگار مهر،...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد