آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۵,۰۵۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام مربیان نهضت سوادآموزی

لینک های مفید و مرتبط
اخبار استخدام آموزش و پرورش اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش آخرین جزئیات تبدیل وضعیت نیروهای نهضت سوادآموزی  
اخبار استخدام معلمان حق التدریس اخبار استخدام معلمان ابتدایی اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی
 

جهت دانلود رایگان پاسخنامه و سوالات تخصصی آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی سال 1400 اینجا کلیک نمایید


خبر 3 آذر 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش روز جمعه ۱۹ آذر ماه جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 ابان 1400: آیا معلمان شاغل در آموزش و پرورش میتوانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟
وحیدی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی: طرح استخدام معلمان، در کمیسیون تخصصی آموزش و پرورش با حضور سازمان اداری استخدامی و سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد.
طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش 170 هزار نیرو در حوزه تعلیم و تربیت کسری داریم. 
معلمان خرید خدمات آموزشی، نهضتی ها، برون سپاری و تمام معلمانی که طرف قرارداد آموزش و پرورش هستند مثل پیش دبستانی ها و مراکز دولتی می توانند در آزمون شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مهر 1400: اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: سایت آموزش و پرورش)

با امضای معاون اول رئیس‌جمهور، آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش اصلاح و ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 مهر 1400: تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تداوم همکاری با آموزشیاران نهضتی که در آزمون اول مردادماه پذیرفته نشدند، خبر داد. به گزارش ایسنا، وی افزود: با پیگیری‌های انجام گرفته و همت وزیر آموزش و پرورش و موافقت هیات دولت، مقرر شد تا این افراد از امروز به صورت حق التدریسی به کار قبلی خود ادامه دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع آن دسته از مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش‌دبستان و خرید خدمات آموزشی) می­ رساند، آزمون جامع پایان دوره برای سری دوم مشمولان روز جمعه 12 شهریور ماه سال جاری راس ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مرداد 1400: اطلاعیه زمان اعلام نتایج اعتراض آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعتراض داوطلبان و درخواست بررسی پاسخنامه، ثبت سهمیه ایثارگری و سایر موارد مرتبط با آزمون داخلی آموزشیاران آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی
ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و آرزوی  صحت و سلامتی برای داوطلبان ارجمند، اطلاعیه مرکز آزمون در خصوص موارد فوق به شرح زیر اعلام می‌گردد.
۱. فرایند بررسی اعتراضات و درخواست بررسی مجدد پاسخنامه‌ها، بلافاصله پس از مهلت تعیین شده شروع شده است و علی‌رغم اینکه با بررسی بخش قابل توجهی از اعتراضات تغییری در نمرات ایجاد نشده است، لیکن جهت بررسی همه درخواست‌ها زمان بیشتری مورد نیاز بوده، بنابراین زمان اعلام نتایج بررسی، به زمان دیگری موکول می‌شود. پیش‌بینی می‌شود با توجه به تعطیلی ایام آتی، نتایج بررسی روز دوشنبه اول شهریور اعلام شود.
۲. همانگونه که داوطلبان گرامی استحضار دارند، تعیین حدنصاب قبولی آزمون بر عهده این مرکز نبوده و مرکز آزمون در این زمینه مسئولیتی ندارد، بنابراین درخواست‌های مکتوب و حضوری مطرح شده در این زمینه در حیطه مسئولیت این مرکز نمی‌باشد.
۳. با توجه به درخواست برخی داوطلبان جهت اعمال سهمیه ایثارگران، برای داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت آن اقدام ننموده‌اند ، به اطلاع می‌رساند، هماهنگی لازم در این زمینه با همکاران مرکز مدیریت منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش به عمل آمده است و مقرر شده است، درخواست داوطلبان از طریق ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها جمع‌آوری و پس از جمع‌بندی به مرکز آزمون ارجاع داده شود تا در صورت داشتن شرایط، نسبت به ثبت و اعمال سهمیه مذکور اقدام لازم صورت گیرد.
لازم به ذکر است مشمول بودن سهمیه ایثارگری صرفا بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت‌نام بوده و به موارد خارج از مفاد مذکور ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۴. با توجه به مراجعات مکرر داوطلبان به وزارت آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی در سطح ستاد و استان‌ها، مجدداً تاکید می‌گردد، مراجعه حضوری داوطلبان در شرایط حاد کرونایی، تاثیری بر روند امور ندارد. لذا با توجه به اینکه امکان پذیرش داوطلبان و ملاقات حضوری با مدیران مرکز آزمون فراهم نمی‌باشد، خواهشمند است از مراجعه حضوری به مرکز آزمون و واحدهای استانی جهاد دانشگاهی خوددداری نمایید.‌


خبر 17 مرداد 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (منبع: اداره کل آموزش و پرورش تهران)

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام جزئیات نحوه ورود مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به سامانه آزمون 22 مرداد خبر داد. مشمولان آزمون موظف هستند روز چهارشنبه 20 مرداد ماه از ساعت 9 تا 15 با ورود به سایت آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 1400: اعلام نتایج آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام  نتایج  آزمون داخلی آموزشیاران آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی  داوطلبان گرامی؛ ضمن آرزوی توفیق، به استحضار می‌رساند :
کارنامه داوطلبان ارجمند از عصر روز شنبه ۱۶ مرداد در پروفایل کاربری در سامانه جهاد دانشگاهی بارگزاری می‌شود. داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری و در بخش اعلام نتایج، نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.
آن دسته از داوطلبان که در بخش نتیجه آزمون عبارت «با توجه به نمره مکتسبه، شما جهت بررسی مدارک به كارگروه بررسی مدارك استان معرفی می گردید» درج گردیده است، موفق به کسب نمره قبولی شده و جهت طی سایر مراحل اداری به وزارت آموزش و پرورش معرفی خواهند شد.
زمان و مکان حضور داوطلبان توسط اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها اعلام خواهد شد.
ضمنا توجه داوطلبان گرامی را به نکات ذیل جلب می نماییم : 
الف : داوطلبانی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به بخش «بازیابی کد رهگیری» در صفحه اول سامانه و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کد رهگیری خود را از طریق شماره تلفنی همراه که در زمان ثبت نام ارائه نموده‌اند، دریافت نمایند.
ب : از داوطلبان گرامی خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی به وزارت آموزش و پرورش و ادارات تابعه استانی، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، ستاد معاونت آموزش و واحدهای تابعه در سراسر کشور، خودداری نموده و چنانچه نسبت به نمره مکتسبه اعتراض دارند، از طریق پروفایل کاربری خود و در بخش «درخواست‌ها» اعتراض خود را ثبت نمایند.
در پایان تاکید می شود؛ به دلیل شرایط همه‌گیری بیماری کرونا و وضعیت حاد شهر تهران، به هیچ وجه امکان پذیرش حضوری داوطلبان مقدور نبوده و تمام مراجعات حضوری بدون نتیجه خواهد بود.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 1400: امسال 60 هزار معلم جدید وارد مدارس می شوند (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

آقای علی الهیار گفت: جمعه گذشته آزمون مجدد برای استخدام ۶ هزار نفر از معلمان نهضت سوادآموزی و معلمان قرآنی و طرح امین برگزار شد و پذیرفته شدگان این آزمون هم امسال به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 1400: شرط پذیرش داوطلبان آزمون داخلی نهضت و معلمان قرآنی در آموزش و پرورش (منبع: بازارکار)
افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، به مرحله بعدی استخدام می‌روند. افرادی که بتوانند ۵۰ درصد نمره را کسب کنند، پس از طی مراحل گزینش و گذراندن دوره یک ساله مهارت‌های معلمی در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 تیر 1400: توضیحات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون‌های استخدامی در سال 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به این که ستاد ملی کرونا تاکنون مجوزی برای برگزاری آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی صادر نکرده است، گفت: در صورت صدور مجوز از سوی این ستاد، آزمون مذکور در موعد مقرر (تاریخ ۲۵ تیرماه) برگزار خواهد شد و در صورت عدم دریافت مجوز، به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 1400: تعیین تکلیف معلمان سال 91 تا 99 توسط کمیسیون آموزش مجلس (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می‌خواهد معلمان وارد شده از سال ۹۱ تا ۹۹ را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال ۹۱ به بعد وجود ندارد. : قرار شده با آقای احمدی لاشکی معاون حقوقی آموزش و پرورش صحبت کنیم و بررسی شود آیا این ۲۵۳ نفر را می‌توان با معلمان قرآنی هم تاریخ کنند یا نه. اگر آموزش و پرورش چنین پیشنهادی را نپذیرد، ۲۵۳ نفر معلم یاد شده مشمول ماده ۲۸ خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 شروع ثبت نام آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی - 12 خرداد 1400

به استناد قانون الحاق یک تبصره به بند (2) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش سراسر کشور، مصوب 1399/11/12 و شیوه نامه های شماره 160150 مورخ 1398/9/2، 140/40 مورخ 1399/9/5 و 140/5 مورخ 1400/2/20 وزارت آموزش و پرورش، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای برگزاری آزمون داخلی به منظور تعیین حد نصاب به شرح زیر اعلام می گردد:
ثبت‌نام این آزمون تا پایان جمعه 21 خرداد ماه تا پایان دوشنبه 24 خرداد ماه تا پایان روز جمعه 4 تیرماه 1400 ادامه خواهد داشت.

> بخش اول: تعاریف

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:
الف) قانون
قانون الحاق یک تبصره به بند (2) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب 1399/11/12 مجلس شورای اسلامی
ب) سازمان
سازمان اداری و استخدامی کشور
ج) وزارت
وزارت آموزش و پرورش
د) دانشگاه
دانشگاه فرهنگیان
هـ) آموزشیار نهضت سوادآموزی
فردی که با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش، گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و شناسه تدریس در نهضت سوادآموزی از سال 1379 تا قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته و حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده و همکاری آنان هم اکنون ادامه دارد.
و) آموزش دهنده مستمر (دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی
آموزش دهندگانی که از سال 1379 تا قبل از سال 1392 به صورت مستقیم با نهضت سوادآموزی همکاری مستمر داشته و در هر دوره حداقل دو نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده و حق الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت نموده و همکاری آنان هم اکنون ادامه دارد.
ز) معلمان قرآنی
افرادی که با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی یا معدل حوزوی (حداقل کاردانی/ سطح یک حوزه) از سال 1379 تا قبل از سال 1392 صرفاً در یکی از مدارس دولتی و یا دارالقرآن های دولتی تحت پوشش وزارت آموزش و پرورش بدون واسطه و مستقیم تحت عنوان مربی قرآنی یا معلم قران حداقل 12 ساعت در هفته همکاری داشته و حقوق خود را از محل اعتبارات دولتی و یا مشارکت های مردمی (ساز و کار مدیر مدرسه یا مدیر دارالقران، انجمن اولیاء و مربیان) دریافت کرده باشند.
ح) افرادی که با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا معادل حوزوی (حداقل سطح یک) از سال 1379 تا قبل از سال 1392 طی تفاهم نامه منقده یا معرفینامه رسمی حوزه علمیه مراکز استان ها، حداقل 12 ساعت در هفته با مدارس دولتی و در قالب مدرس طرح امین همکاری داشته و حقوق خود را از محل اعتبارات حوزه علمیه یا آموزش و پرورش دریافت نموده باشند.

> شرایط عمومی داوطلبان

1. داشتن تابعیت ایران
2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته باشند.
10. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی
تذکر: ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، حداکثر تا پایان روز 1399/11/12 می باشد؛ ملاک زمان فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی می باشد.

> شرایط اختصاصی داوطلبان

- آموزشیاران و آموزش دهندگان دونفر و بالاتر نهضت سواد آموزی
- معلمان قرآنی
- طرح امین

> بخش سوم : مواد آزمون

به استناد تبصره (1) ماده (5) تصویب نامه شماره 79795/ت/56610هـ مورخ 1398/6/30 هیات محترم وزیران با توجه به نیاز وزارت در شغل آموزگاری آزمون داخلی موضوع این ماده صرفاً در رشته آموزگار ابتدایی برگزار خواهد شد.
مواد آزمون داخلی رشته شغلی آموزگاری در دو بخش عمومی و تخصصی به شرح ذیل تعیین می شود:
- آزمون عمومی:
این آزمون به صورت چند گزینه ای بوده و مواد آزمون شامل:
- فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
- معارف اسلامی
- ریاضی و آمار مقدماتی
- زبان و ادبیات فارسی
- اطلاعات عمومی - هوش و توانمندی های ذهنی
- زبان انگلیسی عمومی
- آزمون تخصصی:
این آزمون به صورت چند گزینه ای است و مواد آزمون تخصصی شامل:
- اصول و فلسفه تعلیم و تربیت
- روان شناسی پرورشی
- روان شناسی رشد
- روش ها و فنون تدریس
- اندازه گیری، سنجش نو ارزشیابی آموزشی
تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) می باشند.

> بخش پنجم: مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه 1400 تا پایان روز جمعه 21 خرداد ماه 1400 در سامانه به آدرس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
داوطلبانی که در بازه زمانی فوق ثبت نام نموده اند، برای ویرایش اطلاعات خود می توانند تا پایان روز ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است در روز شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۰ ثبت نام جدید انجام نمی شود و فقط داوطلبانی که قبلا ثبت نام نموده اند، می تواند ویرایش اطلاعات خود را انجام دهند.
الف) مطالعه شرایط آزمون
داوطلب متقاضی شرکت در آزمون، باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
1. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :
- عکس ۴×۳ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛
- با فرمت JPG بوده و اندازه آن باید حداقل 200x300 پیکسل و حداکثر 300x400 پیکسل باشد؛
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
- حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلوبایت باشد؛
- حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛
تذكر (1) : اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذكر (۲) : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذكر (۳) : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند، رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2. کارت ملی
تذكر(۱): داوطلب باید تصویر اسکن شده از مدارک ذکر شده در بندهای 1 و 2 را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده نموده و در هنگام ثبت نام به صورت فایل با فرمت JPG در سامانه بارگذاری نماید.
- تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد؛
- حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد؛
- حاشیه های زائد حذف و ترجیحا رنگی باشد.

> پرداخت وجه:

متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرايط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ 900/000 ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه 5/000 ریال خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.
«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق داوطلب جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص می یابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک میگردد) تا پایان مراحل ثبت نام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با کد ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت، در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.
تذكر 1 : در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، می تواند در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نماید. برای این امر، می بایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبت نام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبت نام نماید.
تذکر 2: در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/ توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک میشود.
تذكر 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
د) شروع فرآیند ثبت نام:
فرآیند ثبت نام در سامانه، در شش مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
مرحله ۱: بارگذاری مدارک
در این بخش، مدارک مشخص شده در «بند ب» بارگذاری می گردد.
مرحله ۲: اطلاعات فردی
مشخصات فردی داوطلب در این بخش در سامانه ثبت می گردد.
مرحله ۳ : سهمیه
این بخش مربوط به ثبت سهمیه داوطلبان می باشد.
تذکرات مهم :
1- به دلیل ارتباط سامانه ثبت نام با سامانه مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران، فقط افرادی امکان استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران را خواهند داشت که اطلاعات آنان در سامانه سجایای بنیاد شهید و امور ایثارگران ثبت شده باشد که در این صورت اطلاعات مربوط به سهمیه ۲۵ درصد و نوع آن به صورت خودکار در سامانه ثبت خواهد شد.
داوطلبانی که اطلاعات آنان در سامانه بنیاد شهید و امور ایثاگران ثبت نشده باشد و قصد استفاده از این سهمیه را داشته باشند، فقط زمانی می توانند از این سهمیه استفاده نمایند که پس از مراجعه به بنیاد شهید محل تشکیل پرونده خود، کدملی و اطلاعات ایثارگری خود را در سامانه مربوطه به ثبت برسانند. این دسته از داوطلبان ابتدا بدون استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ثبت نام خود را تکمیل نموده و ضروری است پس از تکمیل اطلاعات در سامانه و تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران، در مدت زمان مشخص شده جهت ثبت نام، اقدام به ویرایش اطلاعات خود نموده و از سهمیه ۲۵ درصد خود استفاده نمایند. چنانچه این دسته از داوطلبان در مدت مذکور نتوانند اطلاعات خود را در سامانه بنیاد شهید مورد تایید قرار دهند، صرفا تا قبل از شروع ثبت نام (مورخ 1400/3/12) فرصت دارند اطلاعات خود را در سامانه بنیاد شهید به تایید برسانند. بدیهی است در صورت عدم تایید اولویت ایثارگری داوطلب، ثبت نام فرد با سهمیه آزاد به قوت خود باقی خواهد ماند.
2- صرفا نیروهای مشمول قانون ( آموزشیاران و آموزش دهندگان دونفر و بالاتر نهضت سواد آموزی معلمان قرآنی/ طرح امین) می توانند برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند، که مشخصات آنان قبلا توسط نهضت سوادآموزی و اداره کل آموزش و پرورش استانها و براساس شیوه نامه140/5 مورخ 1400/2/20 تایید شده و کد ملی آنان در سامانه آزمون موجود باشد؛ لذا افرادی که کد ملی و اطلاعات آنان از سوی نهضت سوادآموزی و اداره کل آموزش وپرورش استانها تایید نشده است امکان ثبت نام در آزمون برای آنان فراهم نخواهد بود.
توجه: در صورتی که اطلاعات افراد(صرفا مشمولین قانون در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای ثبت نام وجود ندارد، می بایست برای پیگیری در مهلت ثبت نام 1400/3/12 تا 1400/3/21 به نهضت سوادآموزی یا مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش وپرورش استان محل سکونت خود مراجعه نموده و نسبت به رفع مشکل خود اقدام نماید و پس از رفع مشکل می تواند نسبت به ثبت نام اقدام نماید.
3- معلمان قرآنی و مدرسین طرح امین نیز که پرونده آنها براساس شیوه نامه شماره 140/5 مورخ 1400/2/20 وزارت آموزش و پرورش بررسی و توسط منطقه و استان تائید گردیده، می توانند در آزمون شرکت کنند.
مرحله ۴: اطلاعات تحصیلی
اطلاعات تحصیلی داوطلب در این بخش وارد سامانه می گردد.
مرحله ۵: اطلاعات تکمیلی
اطلاعات تکمیلی شامل اطلاعات تماس با داوطلب و آدرس محل سکونت می باشد. همچنین داوطلب می تواند استان و شهرستان محل آزمون خود را به سامانه اعلام تا در صورت امکان، سامانه نزدیک ترین حوزه آزمون را برای ایشان درنظر بگیرد(محل دقیق آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه ذکر خواهد گردید)
مرحله ۶: کد رهگیری
تاکید می گردد صرفا در صورتی ثبت نام فرد به پایان می رسد که داوطلب وارد این مرحله شده و از سامانه «کد رهگیری» دریافت نماید.

 > ویرایش اطلاعات

در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نکته بسیار مهم : در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتما می بایست دوباره تمامی 6 مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ در مراکز استانها و حسب مورد و بر اساس آمار شرکت کنندگان در سایر شهرستان ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیک ترین حوزه برگزاری آزمون به «شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» می باشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط آموزش و پرورش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

> بخش ششم : مراحل و نحوه اعلام نتیجه

الف) کسب حدنصاب علمی
پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب امتحان بر اساس ۵۰% نمره کل آزمون که در آن نمرات آزمون فرد با ارزش وزنی چهل درصد(۴۰ درصد) برای حیطه عمومی و شصت درصد(۶۰ درصد) برای حیطه تخصصی است، محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
تذکر مهم :
داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی در آزمون داخلی نشوند از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفا کارنامه آزمون کتبی از طریق پروفایل شخصی جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود. ضمنا این آزمون براساس قانون الحاق يک تبصره به بند (۲) ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف معلمين حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش، مصوب 1399/11/12 صرفا برای یکبار برگزار می گردد و به هیچ وجه تجدید نخواهد شد.

> اعلام نتایج اولیه

افرادی که حدنصاب قبولی در آزمون را کسب نموده اند جهت بررسی مدارک به کارگروه بررسی مدارک استان معرفی می گردند. نمره کل افراد دارای سهمیه در کارنامه اولیه صادرشده، صرفا بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب (امتیازات و سهمیه های قانونی) بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها، پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط، اعلام خواهد گردید.

> اعلام نتایج نهایی

افرادی که در این مرحله به عنوان پذیرفته شده نهایی (قبولی دارای حد نصاب) معرفی می گردند به همراه سایر مشمولین و در سقف ظرفیت استخدام سالیانه اعلامی توسط سازمان به دانشگاه برای گذراندن دوره آموزشی يک ساله در رشته شغلی آموزگاری استخدام می شوند.
1) آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر که قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته اند و همچنین معلمان قرآنی و مدرسین طرح امین پس از قبولی در آزمون داخلی (کسب حد نصاب) در سقف ظرفیت استخدام سالیانه اعلامی توسط سازمان به دانشگاه فرهنگیان برای گذراندن دوره آموزشی يک ساله در شغل آموزگاری معرفی می شوند.
تبصرہ: کسب حد نصاب لازم در آزمون داخلی به منزله استخدام تلقی نشده و استخدام افراد دارای حد نصاب، با در نظر گرفتن نیاز و در سقف مجوزهای تخصیص یافته (سالیانه) و بر اساس امتیازات فضلی ، شرکت و قبولی در دوره مهارت آموزی یکساله در دانشگاه صورت می پذیرد.
2) چنانچه فردی در آزمون شرکت نموده و حد نصاب لازم را نیز کسب نماید و یا پس از معرفی افراد به دانشگاه جهت گذراندن دوره آموزشی، محرز گردد؛ که فرد یا افراد معرفی شده فاقد شرایط قانون و شیوه نامه های صادره بوده اند، از ادامه روند تعیین تکلیف و استخدام حذف خواهند شد.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی مورخ 12 خرداد 1400 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در سال 1400 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده منایع آزمون آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 1400: اطلاعیه آزمون آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392

 بدینوسیله به اطلاع واجدین شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال 1392 میرساند ثبت نام این آزمون از عصر چهارشنبه 12 خرداد 1400 آغاز و در پایان روز جمعه 21 خرداد ماه خاتمه خواهد یافت. شایان ذکر است در این آزمون، فقط افرادی میتوانند ثبت نام نمایند که مشخصات آنها از طریق وزارت آموزش و پرورش به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده باشد. 

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 28 اردیبهشت 1400: اعلام منابع و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: براساس بخشنامه شماره5/140مورخه20 اردیبشهت وزارت آموزش وپرورش و اطلاعیه شماره 1 اداره کل منابع انسانی وپشتیبانی سازمان نهضت سوادآموزی آزمون کسانی که در آزمون 20تیر99 حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده ویا به هر دلیل در آزمون شرکت نکرده اند تیرماه امسال برگزار می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛سیدحمدالله خواهش نیک گفت: براساس این بخشنامه وخبرپورتال وزارت آموزش وپرورش آزمون بصورت داخلی ومانند گذشته وصرفاً در رشته آموزگار ابتدایی برگزار می شود.
وی گفت: منابع آزمون عمومی که بصورت چند گزینه ای است شامل فناوری اطلاعات –مهارتهای هفتگانهIcdl- معارف اسلامی-ریاضی وآمار مقدماتی-زبان وادبیات فارسی- اطلاعات عمومی-هوش وتوانمندی های ذهنی است.
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: آزمون تخصصی نیز چند گزینه ای وشامل اصول وفلسفه تعلیم وتربیت-روانشناسی پرورشی-روشها وفنون تدریس-اندازه گیری،سنجش وارزشیابی آموزشی است.
وی گفت: منابع آزمون تخصصی در بخش میز خدمت الکترونیکی در سامانه نهضت سوادآموزی قابل مشاهده است.

جهت مشاهده منابع آزمون نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اردیبهشت 1400: جزییاتی از استخدام 30 هزار معلم غیررسمی (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون وزیر آموزش و پرورش از استخدام ۳۰ هزار معلم از معلمان غیررسمی خبر داد و گفت: مجوز استخدام این معلمان را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم. خبرگزاری میزان - صداوسیما نوشت: قاسم احمدی لاشکی درباره استخدام معلمان غیررسمی گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از معلمان غیررسمی را از سازمان امور اداری و استخدامی گرفتیم و با اخذ این مجوز پرونده استخدام ۸۸ هزار معلم غیررسمی بعد از ۲۰ سال بسته شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 


 

جهت مشاهده آرشیو اخبار و آگهی های جذب آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

.
جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام مربیان نهضت سوادآموزی آرشیو زیر را ملاحظه نمایید
۰۹ آذر ۱۴۰۰
تلاش برای اعمال ضریب سوابق معلمان در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش

اعلام روند تصویب لایحه رتبه‌‌بندی معلمان در مجلس جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار نظام رتبه بندی معلمان اینجا کلیک نمایید خبر 9 آذر 1400: تلاش برای اعمال ضریب سوابق معلمان در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش ئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تشریح آخرین روند تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس، اقدامات نظارتی و تقنینی این کمیسیون در طول یک سال گذشته را تشریح کرد. به گزارش خانه ملت، علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش، تحقیق...

مشاهده بیشتر
۰۴ آذر ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان تعیین تکلیف آموزش و پرورش در 19 آذر ماه جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید خبر 3 آذر 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش روز جمعه ۱۹ آذر ماه جاری خبر داد. به گزارش...

مشاهده بیشتر
۳۰ آبان ۱۴۰۰
جزییات بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان

اعلام جزئیات ساماندهی کلیه معلمان آموزش و پرورش جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت معلمان اینحا کلیک نمایید خبر 29 آبان 1400: جزییات بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان نماینده مهاباد درمجلس جزیئات و آخرین وضعیت بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان آموزش و پرورش در مجلس را تشریح کرد. جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح آخرین وضعیت بررسی طرح تبدیل وضعیت استخد...

مشاهده بیشتر
۲۹ آبان ۱۴۰۰
کمبود 110 هزار سرایدار و نیروی خدماتی در آموزش و پرورش

کمبود بیش از 197 هزار معلم در آموزش و پرورش جهت ورود به صفحه اخبار استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید خبر 29 آبان 1400: کمبود 110 هزار سرایدار و نیروی خدماتی در آموزش و پرورش معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از کمبود بیش از ۱۹۷ هزار معلم و ۱۱۰ هزار سرایدار و نیروی خدماتی در سراسر کشور خبر می‌دهد. کمبود نیرو هم در بخش آموزشی مانند معلم، مربی بهداشت، مربی پرورشی و ... تبدیل به بحران...

مشاهده بیشتر
۲۲ آبان ۱۴۰۰
بررسی طرح ساماندهی معلمان مدارس غیر انتفاعی‌، نهضتی‌ ها , خرید خدمت ها

ساماندهی نیروهای قراردادی آموزش و پرورش با برگزاری آزمون داخلی جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید خبر 22 آبان 1400: بررسی طرح ساماندهی معلمان مدارس غیر انتفاعی‌، نهضتی‌ ها، خرید خدمتی‌ ها عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ طرحی در این کمیسیون در حال بررسی است که اگر به نتیجه نهایی برسد خانواده آموزش و پرورش اعم از غیر انتفاعی‌ها، نهضتی‌ها، خرید خدمتی‌ها،‌ قبل و بعد از سال 1391 ساماندهی شده و با ب...

مشاهده بیشتر
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

استمرار به کارگیری پذیرفته نشدگان آزمون آموزشیاران نهضت، حق التدریس در صورت نیاز جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید خبر 25 مهر 1400: اصلاح و ابلاغ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با امضای معاون اول رئیس‌جمهور، آیین‌نامه اجرایی مربوط به قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۱۹ مهر ۱۴۰۰
تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

تداوم همکاری با قبول نشدگان آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی بصورت حق التدریس جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید خبر 19 مهر 1400: تداوم همکاری با پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تداوم همکاری با آموزشیاران نهضتی که در آزمون اول مردادماه پذیرفته نشدند، خبر داد. علیرضا منادی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح این خبر، اظهار...

مشاهده بیشتر
۰۷ مهر ۱۴۰۰
اعلام جزئیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان

معرفی نیروهای مشمول طرح تبدیل وضعیت معلمان جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت معلمان اینحا کلیک نمایید خبر 7 مهر 1400: اعلام جزئیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان نماینده مهاباد در مجلس از تهیه و تدوین طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان مجلس خبر داد . جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تهیه و تدوین طرح طرح تبدیل وضعیت استخدامی معلمان خبر داد. نماینده مهاباد در مجلس با...

مشاهده بیشتر
۰۷ شهریور ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان روز جمعه 12 شهریور جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید خبر 6 شهریور 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون جامع پایان دوره سری دوم مشمولان تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش ویژه مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش (سری دوم معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی) به اطلاع آن دسته از مشمولان...

مشاهده بیشتر
۲۰ مرداد ۱۴۰۰
اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش

نحوه ورود به سامانه آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید خبر 17 مرداد 1400: اعلام زمان برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام جزئیات نحوه ورود مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به سامانه آزمون 22 مرداد خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آم...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد