آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰ (اخبار استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۷۶,۳۰۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۱۵ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش مسئولیت امور آموزشی کودکان و نوجوانان و نیز تربیت معلم را در کشور بر عهده دارد. جذب نیرو در وزارت آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی (ماده 28) و تحصیل در دانشگاه فرهنگیان انجام می گیرد؛ در طی چند سال اخیر آزمون استخدامی آموزش و پرورش همزمان با آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام آموزش و پرورش” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" آموزش و پرورش هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


> سوالات و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش (بهترین منابع)
+ جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات سال 99) 
+ جهت دانلود اصل سوالات هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود بسته ویژه تمام سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت سفارش پستی کتاب آموزشی دروس عمومی استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 99)
+ جهت دانلود جزوات و درسنامه های آموزشی (اختصاصی ایران استخدام) اینجا کلیک نمایید 
جهت دانلود رایگان اصل سوالات استخدام آموزش و پرورش + سوالات سال 99 اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 1400 را از این قسمت دنبال کنید:+ اعلام سهمیه دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس در سال 1400 (14 تیر 1400)
+ جذب 10 هزار دانشجو معلم در آموزش و پرورش طی دو سال گذشته (6 تیر 1400)
+ خبر استخدام 25 هزار نیروی جدید آموزش و پرورش در مرداد ماه 1400 (4 تیر 1400)
+ منتفی شدن استخدام کارنامه سبزهای آموزش و پرورش (2 تیر 1400)
تصویب طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش (28 اردیبهشت 1400)
+ احتمال برگزاری آزمون استخدام جدید آموزش و پرورش در تیر 1400 (26 اردیبهشت 1400)
+ صدور مجوز استخدام کارنامه سبزهای سال 98 و 99 آزمون استخدام آموزش و پرورش (19 اردیبهشت 1400)
+ خبر برگزاری دو آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1400 (18 اردیبهشت 1400)
+ حضور احتمالی آموزش و پرورش و 25 الی 30 دستگاه دولتی در نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (9 اردیبهشت 1400)
+ خبر انتشار دفترچه نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خرداد و برگزاری آزمون در تیرماه 1400 (9 اردیبهشت 1400)

ادامه اخبار ...


اعلام ظرفیت آموزش و پرورش استان ها در آزمون استخدامی پیش رو

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی، در این بخش آخرین اخبار مهم منتشر شده در خصوص تعداد جذب آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1400 به تفکیک هر استان را اطلاع رسانی می نماییم.
تا این لحظه سهمیه های آموزش و پرورش استان های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، بوشهر، فارس و گلستان در آزمون استخدامی سال 1400 اعلام شده است.
+ خبر استخدام  3543 نفر در آموزش و پرروش سیستان و بلوچستان - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام  1700 نفر در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 3230 نفر در آموزش و پرورش خراسان رضوی - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 378 نفر در آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 2768 نفر در آموزش و پرورش خوزستان - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 1510 نفر در آموزش و پرورش فارس - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 870 نفر در آموزش و پرورش گلستان - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 545 نفر در آموزش و پرورش بوشهر - اینجا کلیک نمایید
+ خبر استخدام 638 نفر در آموزش و پرورش یزد - اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 1400: سرانجام کارنامه سبز‌های آزمون استخدامی آموزش و پرورش

معاون حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش درباره سرانجام و تعیین تکلیف کارنامه سبزها توضیح داد.
قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پیگیری وضعیت کارنامه‌سبز‌ها اظهار کرد: برای پیگیری وضعیت این افراد آموزش و پرورش اختیاری برای ساماندهی کار آن‌ها نداردو این وزارتخانه فقط مجری است.
او ادامه داد: ۲۷ هزار و ۳۰۰ نفر از طریق مجوز استخدامی که به آموزش و پرورش داده شد بعد از قبولی در آزمون استخدامی و انجام مصاحبه و گذراندن دوره های آموزشی به خدمت گرفته می‌شوند که در ابتدا سه برابر ظرفیت پذیرش، اسامی اعلام شد تا در فرایند مصاحبه و گزینش تعداد مذکور به خدمت گرفته شود البته تعدادی از سهمیه جذب نشد که به دلیل مسائلی، چون بومی گرایی، سهمیه معلولان و ایثارگران بود.
به گفته معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش استخدام کارنامه سبز‌ها منوط به مجوز سازمان اداری استخدامی است و در واقع دو راه برای آن‌ها وجود دارد اول آنکه مجلس برای آن‌ها قانونی وضع کند یا آنکه سازمان اداری استخدامی سهمیه استخدامی جداگانه‌ای به آن‌ها اختصاص دهد.
احمدی لاشکی گفت که بنابراین آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند و اختیار ندارد که برای این دسته از افراد این تصمیم گیری و یا تعیین تکلیف کند.


خبر 28 تیر 1400: زمان ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش در مرداد 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان گفت: در آزمون استخدامی جدید که ثبت نام آن از مردادماه آغاز خواهد شد آموزش و پرورش استان سهمیه جذب ۳۵۴۳ نیرو را گرفته است.
به گزارش ایسنا صباغی در جلسه شورای معاونین اداره کل اظهار کرد: ۲۳۱۹  پذیرفته شده نهایی آزمون استخدامی سال ۹۹، اکنون برای گذراندن دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان معرفی شده‌اند و از مهرماه با حکم پیمانی موقت فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.
وی ادامه داد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۹ اکنون در حال گذراندن ترم اول دوره مهارت آموزی خود هستند و از اول مهرماه با حکم پیمانی موقت سرکار خواهند رفت و به طور همزمان ترم دوم مهارت آموزی را نیز سپری خواهند کرد.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: امسال ۳۰۴۱ نیرو از آموزش و پرورش استان خارج و ۵۶۰۷ نیروی جدید وارد این مجموعه می‌شوند که در مقایسه با سال‌های قبل تراز نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان مثبت شده است.
وی افزود: در آزمون استخدامی جدید که ثبت نام آن از مرداد ماه آغاز خواهد شد نیز آموزش و پرورش استان سهمیه جذب ۳۵۴۳ نیرو را گرفته است. همچنین سهمیه جذب دانشگاه فرهنگیان استان نیز ۱۸۱۷نفر است.
صباغی گفت: تفاهم‌نامه توسعه سنواتی نیز با مجموعه وزارت منعقد شده و با شهرستان ها و مناطق نیز در حال جمع بندی است.
وی با بیان اینکه در زمینه ماندگاری نیروها به شهرستان‌ها و مناطق تفویض اختیار شده است، تصریح کرد: از ۳۱۹ متقاضی تغییر مقطع، با درخواست ۱۶۰ مورد موافقت شده است.
وی افزود: ۸۱۹ درخواست انتقالی خارج از استان و ۲۷۶۴ درخواست انتقالی درون استانی در سامانه نقل و انتقالات ثبت شده که در حال بررسی است.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان در خصوص توانمندسازی نیروهای انسانی نیز گفت: براساس نیازسنجی انجام شده، ۲۴۴ دوره برای همکاران استان تعریف شده که برخی دوره ها برگزار و پنج دوره نیز هم اکنون در حال انجام است.
وی افزود: از مجموع آمار جمعیتی مدارس غیردولتی استان، ۷۰ درصد ثبت سفارش کتاب را انجام داده‌ و سفارش برای مدارس دولتی نیز از ۱۵ مرداد آغاز خواهد شد.
صباغی از تجهیز مدارس شبانه روزی برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تاکنون ۷ میلیارد تومان اقلام مورد نیاز و مصرفی برای این مدارس خریداری شده است.


خبر 27 تیر 1400: شروع بکار بیش از 2 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش از مهر امسال (منبع: سایت آموزش و پرورش)

رضا صباغی گفت: ۲ هزار و ۳۱۹ پذیرفته شده نهایی آزمون استخدامی سال ۹۹، اکنون برای گذراندن دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان معرفی شده‌اند و از مهرماه با حکم پیمانی موقت فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 تیر 1400: توضیحات وزیر آموزش و پرورش در مورد کارنامه سبزها

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما همه ساله از میان فارغ التحصیلان دانشگاه ها به میزانی که سهمیه به ما اختصاص داده شود نیرو جذب می کنیم. برگزار کننده آزمون سازمان سنجش می باشد و موافقت کننده و مسئول امتحان سازمان امور استخدامی و اداری است. براساس سهمیه هایی که ما اعلام میکنیم، نتایج اولیه دو  یا سه برابر میزانی که نیاز داریم اعلام میشوند که پس از شرکت در مصاحبه  افرادی که در مصاحبه و آزمون نمره بالایی رو کسب کرده اند استخدام می شوند.
تعدادی که میتوانیم بکار بگیریم محدود است، مثلا ممکن است برای یک شهرستان 5 نفر دبیر فیزیک نیاز داشته باشیم، افرادی که قبول میشوند بیشتر از این تعداد است ولی ما مجاز به جذب 5 نفر هستیم، برای همین  از بالاترین نمره جذب میکنیم.
چرا برای بومی ها امتیاز در نظر گرفته شده است؟
امتیاز برای افراد بومی را قانون در نظر گرفته است و بنابراین امکان تغییر وجود ندارد. تعدادی از این سهمیه هایی که داشتیم در آزمون شرکت نکردند یعنی برخی از رشته محل هایی که مورد نیاز ما بوده داوطلب نداشته، اینها میتونند در آزمون بعدی این نقاط را انتخاب کنند و قبول شوند.


خبر 16 تیر 1400: توضیحات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون‌های استخدامی در سال 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به این که ستاد ملی کرونا تاکنون مجوزی برای برگزاری آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی صادر نکرده است، گفت: در صورت صدور مجوز از سوی این ستاد، آزمون مذکور در موعد مقرر (تاریخ ۲۵ تیرماه) برگزار خواهد شد و در صورت عدم دریافت مجوز، به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.
به گزارش ایسنا، ناصر سلیمان‌زاده در این‌باره اظهار کرد: آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی، در صورت موافقت ستاد ملی کرونا، در روز ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد، البته تاکنون مجوزی برای برگزاری این آزمون از سوی ستاد ملی کرونا صادر نشده است.
وی ادامه داد: امیدواریم با بهبود شرایط شیوع کرونا، مجوز برگزاری آزمون نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی از سوی  ستاد ملی کرونا صادر و این آزمون در موعد مقرر برگزار شود، اما در صورت عدم امکان صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا، با هماهنگی این ستاد تاریخ دیگری را برای برکزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.
 رئیس مرکز برنامه‌ریزی و امور اداری وزارت آموزش‌ و پرورش، با اشاره به نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (آزمون استخدامی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و ...) گفت: تاریخ دقیق این آزمون، پس از موافقت سازمان اداری و استخدامی و هماهنگی با سازمان سنجش کشور و اخذ مجوز از ستاد ملی کرونا، اعلام خواهد شد.
بر اساس این گزارش، هرگونه تغییر در زمان برگزاری آزمون جامانده های آزمون نهضت سواد آموزی و ..‌. صرفاً از طریق پورتال وزارت آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهدشد.

پیگیر اخبار و اطلاعیه های لحظه ای در خصوص زمان شروع و جزئیات ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400 از طریق کانال، اینستاگرام و سایت "ایران استخدام" باشید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 15 تیر 1400:  تکذیب خبر لغو برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 

 قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در نشستی که درباره بررسی آخرین وضعیت استخدامی آموزش و پرورش انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی آموزش و پرورش مربوط به جذب آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در 25 تیرماه طبق زمانبندی اعلام شده برگزار می‌شود و همه کسانی که خود را محق شرکت در این آزمون می‌دانند تا 48 ساعت مهلت دارند تا نامشان از طریق استان به مرکز برنامه ریزی منابع نیروی انسانی و امور اداری آموزش و پرورش ارسال تا این مرکز نام آن‌ها را در سامانه ثبت کند.

آقای احمدی لاشکی: خبری که از طریق فضای مجازی مبنی بر لغو 2 آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تیر و مرداد به دلیل شرایط کنونی کرونا در کشور و عدم صدور مجوز ستاد کرونا منتشر شده، درست نیست و برگزاری آزمون در زمان مشخص شده به قوت خود باقی است.


خبر 10 تیر 1400: برگزاری 2 آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تیر و مرداد 1400 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش از برگزاری ۲ آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این وزارتخانه خبرداد و گفت: این آزمون‌ها در تیر و مرداد برگزار می‌شود و بیش از ۳۴ هزار معلم استخدام خواهند شد.
آقای قاسم احمدی لاشکی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: مربیان نهضت سوادآموزی جامانده از آزمون سال گذشته و نیرو‌های طرح امین و مربیان قرآنی می‌توانند در آزمون ۱۸ تیر دوباره شرکت کنند.
وی گفت: دانش آموختگان سایر دانشگاه‌ها که مدرک کارشناسی به بالا دارند و متقاضی شغل معلمی هستند نیز می‌توانند در آزمون دوم شرکت کنند.
آقای احمدی لاشکی خاطرنشان کرد: در آزمون دوم ۲۵ هزار معلم جذب خواهند شد که افراد پذیرفته شده بومی همان منطقه استخدام شده خواهند بود.
وی تاکید کرد: آموزش و پرورش از آزمون استخدامی سال گذشته ۹ هزار و ۸۰۰ ظرفیت باقیمانده خالی دارد که با ۲۵ هزار سهمیه امسال تعداد ۳۴ هزار و ۸۰۰ نفر استخدام خواهند شد.
معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش تصریح کرد: این معلمان پس از گذراندن دوره یکساله در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.
آقای احمدی لاشکی ادامه داد: با سازمان امور اداری و استخدامی در حال رایزنی هستیم تا به جز تهران و مراکز استان‌ها افراد بومی هر منطقه در همان منطقه جذب شوند و ظرفیت خالی باقی نماند.
وی گفت: امسال ۹۵ هزار معلم از آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند که ۲۵ هزار معلم دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان و معلمان حق التدریس مشمول استخدام جایگزین آن‌ها خواهند شد.
آقای احمدی لاشکی افزود: از معلمانی که سال آخر خدمت را دارند خواسته ایم که بازنشستگی خود را به تعویق بیندازند تا بخشی از کسری معلمان نیز از این طریق جبران شود علاوه بر اینکه از معلمان بازنشسته نیز به عنوان اضافه کار حق التدریس استفاده خواهیم کرد.
وی گفت: رتبه بندی معلمان تنها مشمول معلمان شاغل می‌شود و بنابراین از معلمان ۳۰ سال خدمت خواسته ایم که بازنشستگی خود را برای بهره‌مند شدن از طرح رتبه بندی به تاخیر بیندازند.
معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش افزود: شرط داشتن سند مالی برای معلمان حق التدریس قبل از ۹۱ برداشته شده و اختیار دریافت این سند به مدیر کل آموزش و پرورش هر استان واگذار شده است.
آقای احمدی لاشکی افزود: افزایش فوق العاده ویژه فرهنگیان به ۵۰ درصد، هیچ ارتباطی با رتبه بندی معلمان ندارد و در صورتی که برای همه کارکنان دولت اعمال شود مشمول معلمان نیز خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 1400: خبر استخدام 25 هزار نیروی جدید آموزش و پرورش در مرداد ماه 1400 (منبع: باشگاه خبرنگارن جوان)

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای جذب 25 هزار نیروی جدید از طریق آزمون استخدامی در مرداد خبر داد. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 1400: منتفی شدن استخدام کارنامه سبزهای آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

اژدی در خصوص استخدام کارنامه سبزها بیان کرد: موضوع جذب افراد دارای کارنامه سبز در آزمون استخدامی سال ۹۹ منتفی است و همه داوطلبان باید در آزمون سال جاری ثبت‌نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 اردیبهشت 1400: تصویب طرح تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات از تصویب کلیات طرح «تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش» با اتفاق آرای اعضای کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح برای بررسی جزئیات به کمیته آموزش و پرورش ارجاع شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اردیبهشت 1400: احتمال برگزاری آزمون استخدام جدید آموزش و پرورش در تیر 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۳۴ هزار معلم در تیرماه امسال خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اردیبهشت 1400: صدور مجوز استخدام کارنامه سبزهای سال 98 و 99 آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، از صدور مجوز برای جذب حدود ۱۰ هزار داوطلب کارنامه سبز در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این ظرفیت‌های ایجاد شده بر اساس شاخصه‌های رشته، جنسیت، بومی گزینی جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 اردیبهشت 1400: خبر برگزاری دو آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1400 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

قاسم احمدی لاشکی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: آزمون اول را که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌کند مربوط به دانش آموختگان سایر دانشگاه هاست که حدود ۲۷ هزار و ۳۰۰ نفر جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اردیبهشت 1400: حضور احتمالی آموزش و پرورش و 25 الی 30 دستگاه دولتی در نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور از برگزاری آزمون نهم استخدامی در تیر ماه خبر داد و افزود امیدواریم آگهی آن تا اواخر خرداد ماه امسال اعلام شود و اگر شرایط کرونایی اجازه دهد آزمون نهم در تیرماه برگزار خواهد شد. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اردیبهشت 1400: خبر انتشار دفترچه نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خرداد و برگزاری آزمون در تیرماه 1400 (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی با اشاره به فراهم شدن مقدمات نهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور گفت: امیدواریم تا پایان خرداد سال جاری آگهی ثبت نام اعلام و آزمون مربوطه نیز در صورت شرایط مساعد کرونایی طی تیر امسال برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار و اطلاعیه های نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال 99

منابع مفید برای مصاحبه
– جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده آرشیو اطلاعیه های آزمون استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

– جهت مشاهده پاسخ به سوالات در خصوص اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدام فراگیر و آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
–جهت مشاهده نمونه کارنامه های استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
 جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
 جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه شهید رجایی اینجا کلیک نمایید


خبر 16 تیر 1400: تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به اطلاع آن دسته از جاماندگان از ثبت نام سری اول، دوم و سوم دوره های مهارت آموزی معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستان و خرید خدمات آموزشی همچنین پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 1399 که در مهلت اولیه، موفق به ثبت نام در دوره های مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان نشده اند می رساند، آخرین فرصت ثبت نام در این دوره ها، از ساعت 14روز چهارشنبه 1400/4/16 تا ساعت 12 شب شنبه 1400/4/19 میباشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 1400: اطلاعیه دانشگاه شهید رجایی در خصوص نحوه ورود به سامانه آموزش های مجازی و جدول زمانبندی برگزاری دروس دوره مهارت آموزی (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

دانشگاه شهید رجایی نحوه ورود به سامانه آموزش های مجازی و جدول زمانبندی برگزاری دروس شایستگی­ها و صلاحیت­های معلمی برای دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1399 را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 26 خرداد 1400: اطلاعیه اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی و فرآیند جذب پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش (منبع: سایت آموزش و پرورش)

معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع با صدور اطلاعیه ای «نتایج بررسی صلاحیت های عمومی(گزینش) و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1399 آموزش و پرورش» را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینحا کلیک نمایید


خبر 26 خرداد 1400: اعلام فهرست نهایی اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش به مرکز برنامه ریزی منابع انسانی

مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش از اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت های عمومی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399 خبر داد. لازم به ذکر است در مجموع تعداد 22924 پرونده در این آزمون مورد بررسی قرار گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 1400: خبر اعلام نتایج‌ نهایی گزینش پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد پرونده‌ها پس از تکمیل به وزارتخانه ارجاع داده شده و پس از بازرسی به سازمان سنجش و آموزش کشور ارسال خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینحا کلیک نمایید


جدول اختصاصی 31 استان استخدام آموزش و پرورش (اطلاعیه های آزمون استخدام پیمانی سال 99)
ردیف استان ها آدرس سایت اطلاعیه ها
1 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ea.medu.ir اطلاعیه 21 تیر 1400
اطلاعیه 1 تیر 1400
اطلاعیه 26 خرداد 1400
اطلاعیه 9 خرداد 1400
اطلاعیه 1 خرداد 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
2 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی wa.medu.ir اطلاعیه 24 فروردین 1400
3 استخدام آموزش و پرورش اردبیل arta.medu.ir اطلاعیه 11 تیر 1400
اطلاعیه 8 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
4 استخدام آموزش و پرورش اصفهان isf.medu.ir اطلاعیه 16 تیر 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
5 استخدام آموزش و پرورش البرز alborz.medu.ir اطلاعیه 11 تیر 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
6 استخدام آموزش و پرورش ایلام ilam.medu.ir اطلاعیه 28 فروردین 1400
7 استخدام آموزش و پرورش بوشهر bushehr.medu.ir ـــــ
8 استخدام آموزش و پرورش شهر تهران Tehran.medu.ir اطلاعیه 9 تیر 1400
اطلاعیه 2 تیر 1400
اطلاعیه 29 خرداد 1400
اطلاعیه 25 خرداد 1400

اطلاعیه 6 اردیبهشت 1400

اطلاعیه 27 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
9 استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران Teo.medu.ir اطلاعیه 29 فروردین 1400
اطلاعیه 25 فروردین 1400
10 استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری chb.medu.ir اطلاعیه 25 فروردین 1400
11 استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی skh.medu.ir اطلاعیه 23 فروردین 1400
12 استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی razavi.medu.ir اطلاعیه 31 خرداد 1400
اطلاعیه 4 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 28 فروردین 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
13 استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی khn.medu.ir اطلاعیه 24 فروردین 1400
14 استخدام آموزش و پرورش خوزستان khouz.medu.ir اطلاعیه 31 خرداد 1400
اطلاعیه 19 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
15 استخدام آموزش و پرورش زنجان zanjan.medu.ir اطلاعیه 11 اردیبهشت 1400
16 استخدام آموزش و پرورش سمنان semnan.medu.ir اطلاعیه 30 خرداد 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
17 استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان sb.medu.ir اطلاعیه 10 تیر 1400
اطلاعیه 2 تیر 1400
اطلاعیه 30 خرداد 1400
اطلاعیه 21 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 30 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
18 استخدام آموزش و پرورش فارس fars.medu.ir اطلاعیه 19 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
19 استخدام آموزش و پرورش قزوین caspian.medu.ir ـــــ
20 استخدام آموزش و پرورش قم qom.medu.ir اطلاعیه 1 اردیبهشت 1400
21 استخدام آموزش و پرورش کردستان kurd.medu.ir اطلاعیه 19 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
22 استخدام آموزش و پرورش کرمان kerman.medu.ir اطلاعیه 29 فروردین 1400
23 استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه kermanshah.medu.ir اطلاعیه 25 فروردین 1400
24 استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد kb.medu.ir ـــــ
25 استخدام آموزش و پرورش گلستان golestan.medu.ir اطلاعیه 20 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 25 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
26 استخدام آموزش و پرورش گیلان guilan.medu.ir اطلاعیه 24 فروردین 1400
27 استخدام آموزش و پرورش لرستان lorestan.medu.ir اطلاعیه 1 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 28 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
28 استخدام آموزش و پرورش مازندران mazand.medu.ir اطلاعیه 5 اردیبهشت 1400
اطلاعیه 28 فروردین 1400

اطلاعیه 24 فروردین 1400
29 استخدام آموزش و پرورش مرکزی markazi.medu.ir اطلاعیه 30 خرداد 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
30 استخدام آموزش و پرورش هرمزگان hormozgan.medu.ir اطلاعیه 29 خرداد 1400
اطلاعیه 29 خرداد 1400
اطلاعیه 24 فروردین 1400
31 استخدام آموزش و پرورش همدان hamedan.medu.ir ـــــ
32 استخدام آموزش و پرورش یزد yazd.medu.ir اطلاعیه 30 خرداد 1400
اطلاعیه 29 فروردین 1400

 


خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

دانلود فرم اطلاعات فردی (گزینش)
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1399
نشانی سامانه های اطلاع رسانی ستادی و استانی ادارات کل وزارت آموزش و پرورش

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 بهمن 99: نتایج هشتمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش سال 1399 اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
 جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) - 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در اجرای ماده (44 (قانون مدیریت خدمات كشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی كشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در هشتمین امتحان مشترك فراگیر دستگاههای اجرایی كشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

>شرایط عمومی داوطلبان

1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات كشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یك شغل و پست سازمانی، كاركنانی كه تصدی یكی از پستهای سازمانی در هر یك از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترك فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند. تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حكم كارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداكثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دیپلم، حداكثر سی سال (30) برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق دیپلم، حداكثر سی و پنج (35) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی لیسانس، حداكثر چهل (40 (سال برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق لیسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دكتری
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.
تبصره 2: موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛ - داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- میزان مدت خدمت ضرورت؛
- داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهای دولتی، بانكها و شركتهای تحت پوشش آنها، شركتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شركتهای دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهای ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده میكنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
تذكر: ملاك عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور كارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (29/ 06/ 1399) میباشد؛ ملاك عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (20/ 06/ 1399) میباشد

> مواد آزمون

الف- آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی عبارتند از:
1 .فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه L.D.C.I)؛
2 .ریاضی و آمار مقدماتی؛
3 .زبان و ادبیات فارسی؛
4 .معارف اسلامی*
5 .زبان انگلیسی ـ عمومی؛
6 .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛
7 .هوش و توانمندی های عمومی؛ تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مكتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
ب- آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی برای هر یك از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.
تذكر: كلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینهای با ضریب یك (1 (می باشند. ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام آموزش و پرورش مورخ 20 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شغل محل های وزارت آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی (اصلاحیه) اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ 
جهت مشاهده راهنمای استفاده از سهمیه در آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


> منابع مطالعاتی برای آمادگی در آزمون استخدام آموزش و پرورش
+ جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات سال 99) 
+ جهت دانلود اصل سوالات هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود بسته ویژه تمام سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت سفارش پستی کتاب آموزشی دروس عمومی استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 99)
+ جهت دانلود جزوات و درسنامه های آموزشی (اختصاصی ایران استخدام) اینجا کلیک نمایید 
جهت دانلود رایگان اصل سوالات استخدام آموزش و پرورش + سوالات سال 99 اینجا کلیک نمایید


. - سوالات متداول

آموزش و پرورش هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دو طریق برگزاری آزمون استخدامی و پذیرش دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، نیروی مورد نیاز خود را جذب می نماید.

بطور معمول آموزش و پرورش طی هر سال اقدام به برگزاری آزمون استخدام برای جذب نیرو از سراسر کشور می نماید، شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته و مشاغل مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش، حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش، جنسیت مورد نیاز و شرایط سنی داوطلبین استخدام آموزش و پرورش، شهرهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی وزارت آموزش و پرورش (اینجا کلیک نمایید)

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

با توجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد – 19 در کشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11و جمعه 99/10/12 تغییر یابد. كارت شركت در آزمون از روز دوشنبه 1399/10/8 برای مشاهده و پرينت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

طبق بخشنامه مربوط به نحوه برگزاری آزمون های استخدامی دولتی، حداکثر تا 45 روز کاری پس از روز برگزاری آزمون کتبی نتایج بصورت اینترنتی از طریق سایت مجری آزمون اعلام خواهد شد.

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش (اینجا کلیک نمایید)

گذراندن دوره مهارت آموزی یکساله پیش نیاز و شرط استخدام پیمانی آموزش و پرورش است، که محل آن براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی تعیین خواهد شد؛ مدت این دوره آموزشی جزء سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد.


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

آرشیو سالانه آگهی های استخدام آموزش و پرورش:
جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدامی آموزش و پرورش (سال های 89 - 94 - 95 - 96 - 97 98) اینجا کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد