• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش اصفهان (اطلاعیه مصاحبه)

استخدام آموزش و پرورش اصفهان (اطلاعیه مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۷۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش اصفهان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه آخرین روز مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 22 تیر 1401: روز پنج شنبه 23 تیرماه 1401 آخرین روز مصاحبه اختصاصی در تمامی رشته ها می باشد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش  که سه مرحله بررسی مدارک، مستندات پژوهشی و معاینات پزشکی را سپری کرده‌اند میرساند مصاحبه اختصاصی در تمامی رشته ها برای جا ماندگان در تاریخ پنجشنبه ۲۳ تیر ماه 1401 انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است روز پنج شنبه 23 تیرماه 1401 آخرین روز مصاحبه اختصاصی در تمامی رشته ها می باشد

اطلاعیه مصاحبه برخی از رشته های آزمون

خبر 22 تیر 1401: مصاحبه برخی از رشته های آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان اصفهان در 22 تیرماه 1401 انجام می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در رشته های آموزگاری، دبیری علوم اجتماعی، مراقب سلامت، روان شناسی و مشاوره، دبیری ادبیات فارسی، دبیری تاریخ، دبیری جغرافیا،دبیری علوم تجربی، دبیری علوم زیستی، دبیری عربی،دبیری زبان انگلیسی، دبیری تربیت بدنی، دبیری ریاضی، هنرآموز نقشه کشی معماری، هنرآموز ساختمان که تایید معاینات پزشکی را گرفته اند اما تا کنون مصاحبه نشده اند، می رساند جهت انجام مصاحبه تخصصی استخدامی روز چهارشنبه مورخ ۲۲ تیر ماه به دبیرستان صارمیه واقع در شهرک ولی عصر جنب بیمارستان میلاد مراجعه نمایند.

اطلاعیه جامع مصاحبه

خبر 20 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، آموزش و پرورش استان اصفهان اطلاعیه جامع آزمون استخدامی را منتشر کرد.

 

اطلاعیه زمان و مکان مراجعه جاماندگان

خبر 20 تیر 1401: زمان مراجعه جاماندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصفهان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، بدین وسیله به اطلاع پذیرفته‌شدگان رشته های آموزگاری، هنرآموز کامپیوتر، هنرآموز صنایع دستی،. زبان انگلیسی، هنرآموز الکترونیک، هنرآموز الکتروتکنیک، گرافیک، دبیری هنر، هنرآموزی نقاشی، هنرآموز طراحی و دوخت، هنرآموز حسابداری، دبیری تاریخ، دبیری جغرافی، دبیری عربی، دبیری ریاضی، مشاور واحد آموزشی و دبیری تربیت بدنی که تایید معاینات پزشکی را اخذ کرده، اما تا کنون مصاحبه نشده‌اند، می‌رساند جهت انجام مصاحبه تخصصی استخدامی روز دوشنبه مورخ ۲۰ تیر ماه مطابق زمان اعلام شده در پیامک ارسالی به دبیرستان صارمیه واقع در شهرک ولی عصر جنب بیمارستان میلاد مراجعه کنند.

اطلاعیه ویژه غایبین و شرکت کنندگان دارای نقص مدرک

خبر 18 تیر 1401: اطلاعیه ویژه غایبین و شرکت کنندگان دارای نقص مدرک آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصفهان منتشر شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به اطلاع متقاضیان غایب روزهای قبل و افرادی که دارای نقص مدارک بوده‌اند و مستندات آن‌ها تا کنون تکمیل نشده، می‌رساند، طبق زمان‌بندی ذیل در مدرسه فروزمهر به آدرس زیر مراجعه کنند:
خواهران: روز سه‌شنبه 21 تیرماه ساعت 8 صبح
برادران: روز سه‌شنبه 21 تیرماه ساعت 2 بعد از ظهر 
آدرس: اصفهان، سه راه سیمین(چهارراه سهروردی)، خیابان جانبازان، شهرک ولی عصر، خیابان شهید بخشی، جنب بیمارستان میلاد، دبستان فروزمهر

اطلاعیه انجام فرآیند مصاحبه برخی رشته های دبیری

خبر 15 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت فرایند مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان اصفهان می رساند مصاحبه داوطلبین خانم که مراحل بررسی مدارک و مستندات پژوهشی و معاینات پزشکی را در تاریخ 15 تیرماه انجام می دهند می رساند مرحله  مصاحبه اختصاصی در رشته های زیر و در تاریخ 1401/04/16 در محل دبیرستان های صارمیه برگزار می‌شود:
دبیری تربیت بدنی
دبیری ریاضی
دبیری عربی
دبیری فلسفه
دبیری معارف
صنایع غذایی
لازم به ذکر است امروز 15 تیرماه مصاحبه ی برادران در محل دبیرستان صارمیه در حال انجام است و زمان مصاحبه رشته های دیگر برای متقاضیان خواهر متعاقبا اعلام می‌شود.

اطلاعیه تغییر زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 14 تیر 1401: به علت تعطیلی مرکز مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان اصفهان در روز ۱۴ تیرماه، نوبت مصاحبه این روز به ۲۰ تیرماه تغییر یافت .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به اطلاع  می رساند، بررسی مدارک و مستندات پژوهشی ، معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان اصفهان که تاریخ مصاحبه آنها ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱ بود و به علت تعطیلی مرکز مصاحبه، در این روز  انجام نشد طبق لیست پیوست به ۲۰ / ۴ / ۱۴۰۱ موکول شد .

جهت مشاهده لیست اسامی مصاحبه آزمون استخدامی روز 20 تیر ماه کلیک نمایید

اطلاعیه زمان مصاحبه اختصاصی داوطلبین مرد

خبر 14 تیر 1401: مصاحبه اختصاصی داوطلبین مرد که مراحل بررسی مدارک و مستندات پژوهشی و معاینات پزشکی را انجام و پرونده خود را تحویل داده اند 15 تیرماه 1401 انجام می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت فرایند مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان اصفهان می رساند مصاحبه اختصاصی داوطلبین مرد که مراحل بررسی مدارک و مستندات پژوهشی و معاینات پزشکی را انجام و پرونده خود را تحویل داده اند در رشته های زیر و در تاریخ 15 / 04 / 1401  در محل دبیرستان های صارمیه جنب بیمارستان میلاد اصفهان برگزار می شود:
دبیری زیست، دبیری هنر، دبیری ادبیات فارسی، مشاوره واحدهای آموزشی، دبیری زبان انگلیسی، آموزگاری، دبیری فیزیک، دبیری علوم اجتماعی، هنرآموزی تأسیسات، هنرآموزی الکتروتکنیک، هنرآموزی مکانیک خودرو، دبیری علوم تجربی، دبیری ریاضی، دبیری حرفه و فن، هنرآموزی نقشه کشی و هنرآموزی ساختمان
لازم به ذکر است رشته های مصاحبه خواهران متعاقبا اعلام می گردد.

اطلاعیه لغو مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 13 تیر 1401: به دلیل تشدید آلودگی هوا و افزایش ریزگردها در هوا بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان اصفهان، فرآیند برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز سه شنبه 14 تیرماه 1401 برگزار نخواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به دلیل تشدید آلودگی هوا و افزایش ریزگردها در هوا بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار شرایط آلودگی هوای استان اصفهان، فرآیند برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز سه شنبه 14 تیرماه 1401 برگزار نخواهد شد.
بر این اساس، تاریخ جدید مصاحبه افرادی که فردا سه شنبه موعد مصاحبه آن‌ها بود، به زودی از سوی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام اسامی تکمیل ظرفیت بانوان

خبر 12 تیر 1401: اسامی تکمیل ظرفیت بانوان دعوت شده به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان اصفهان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش وپرورش استان اصفهان، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز جمعه مورخ 1401/04/03 سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1401 آموزش و پرورش قرارگرفته اند می رساند ، بررسی مدارک و مستندات مربوطه مطابق با شیوه نامه ثبت نام آزمون و بر اساس مدارک و جدول ذیل صورت می پذیرد لذا به پذیرفته شدگان ابلاغ می‌شود بر اساس جدول زمان‌بندی و همراه داشتن مدارک مربوطه در زمان مقرر در مرکز مورد اشاره در اطلاعیه حضور بهم رساند.
مدارک مورد نیاز: ( به ترتیب ذیل در پوشه درج گردد )
1- پوشه فنردار دو فقره ( یک عدد سفید و یک عدد آبی رنگ )
2- پنج قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری و پشت نویسی شده (عکس ها بدون روتوش و زمینه سفید باشند)
3- اصل شناسنامه و یک سری تصویر از تمام صفحات آن
4- اصل کارت ملی و یک سری تصویر پشت و روی آن
5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و تصویر آن (برادران)
6- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی) و یک عدد تصویر آن (هرگونه گواهی به جزء گواهی اعلام شده در این بند مورد پذیرش نخواهد بود)
7- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین ( تاریخ نامه در سال جاری باشد)
8- در خصوص داوطلبانی که دارای سوابق غیر رسمی دولتی در ارگان‌های دولتی هستند:
اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است می بایستی با نامه رسمی از دستگاه مربوطه که به تایید ذیحساب مربوطه رسیده باشد ارائه شود.
9- پرینت کارنامه آزمون استخدامی ( دو نسخه)
10- اصل نامه بنیاد شهید، اصل وکپی گواهی حضور در جبهه (مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری)
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- تکمیل فرم استشهاد محلی مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و آموزش و پروش جهت پذیرفته شدگانی که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت مبنی بر بومی بودن شهرستان می باشند. (به جزء شغل محل شهر اصفهان و جی)
12-مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در درجات یک، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی) برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.
13- در خصوص معاینات پزشکی و مصاحبه در زمان تحویل مدارک انجام خواهد شد.
تذکر : پذیرفته شدگانی که از عینک استفاده میکنند در روز بررسی مدارک و مستندات جهت معاینات پزشکی عینک شخصی خود را به همراه داشته باشند
14. در خصوص بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی
الف.به منظور تسریع در رسیدگی به سوابق آموزشی و پژوهشی،لازم است مصاحبه شونده محترم روز قبل از مصاحبه، نمون برگ شماره شش (ارزیابی بخش کمی سوابق آموزشی و پژوهشی) را پرینت گرفته و با توجه به مدارک رسمی و معتبر موجود نسبت به درج امتیاز در آن اقدام نماید. تاکید می گردد در صورت درج امتیاز (توسط مصاحبه شونده) می بایستی مدارک و مستندات را برابر و به ترتیب یاد شده در نمون برگ شش (سوابق آموزشی،سوابق پژوهشی و نرم افزارها و دانش کامپیوتر)، روز قبل از مصاحبه آماده کرده و تحویل تیم ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی در روز مصاحبه کنند.
متقاضیانی که دارای پایان نامه بوده و می خواهند از امتیاز آن بهره‌مند شوند، لازم است اصل پایان نامه چاپ شده که صورت جلسه دفاعیه در آن درج شده است را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است صورت جلسه دفاعیه الزما باید دارای مهر و امضای زنده مدیر گروه باشد.
همچنین لازم است یک کپی از صورت جلسه دفاعیه را در یک برگه مجزا همراه داشته باشند
15- پذیرفته شدگان موظف می باشند تمامی نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا را در زمان بررسی مدارک و مستندات ، معاینات پزشکی و مصاحبه رعایت و وسایل شخصی از جمله: خودکار، ماسک، مواد ضد عفونی کننده و ... را به همراه داشته باشند.
حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و معاینات پزشکی الزامی می با شد. ضمناً عدم مراجعه در مهلت مقرر جهت بررسی مدارک و مستندات ، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
(زمان و مکان بررسی مدارک طبق فایل های ذیل است)
نشانی محل: اصفهان - سه راه سیمین ( چهار راه سهروردی) - خیابان جانبازان (سوارکاران سابق)- شهرک ولیعصر- خیابان شهید بخشی- جنب بیمارستان میلاد - دبستان فروزمهر

جهت مشاهده برنامه زمان بندی تکمیل ظرفیت خواهران کلیک نمایید

اطلاعیه ادامه بررسی مدارک پذیرفته شدگان

خبر 9 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز جمعه مورخ 1401/04/03 سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1401 آموزش و پرورش قرارگرفته اند و تا کنون مشخصاتشان در لیست پیوست اطلاعیه های قبلی نبوده می رساند ، بررسی مدارک و مستندات مربوطه مطابق با شیوه نامه ثبت نام آزمون و بر اساس مدارک و جدول ذیل صورت می پذیرد لذا به پذیرفته شدگان ابلاغ می گردد بر اساس جدول زمان بندی و همراه داشتن مدارک مربوطه در زمان مقرر در مرکز مورد اشاره در اطلاعیه حضور بهم رساند.
مدارک مورد نیاز : ( به ترتیب ذیل در پوشه درج گردد )
1- پوشه فنردار دو فقره ( یک عدد سفید و یک عدد آبی رنگ )
2- پنج قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری و پشت نویسی شده (عکس ها بدون روتوش و زمینه سفید باشند)
3- اصل شناسنامه و یک سری تصویر از تمام صفحات آن
4- اصل کارت ملی و یک سری تصویر پشت و روی آن
5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و تصویر آن (برادران)6- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یکعدد تصویر آن (هرگونه گواهی به جزء گواهی اعلام شده در این بند مورد پذیرش نخواهد بود)
7- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین ( تاریخ نامه در سال جاری باشد )
8- در خصوص داوطلبانی که دارای سوابق غیر رسمی دولتی در ارگانهای دولتی می باشند :
اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است می بایستی با نامه رسمی از دستگاه مربوطه که به تایید ذیحساب مربوطه رسیده باشد ارائه گردد .
9- پرینت کارنامه آزمون استخدامی
10- اصل نامه بنیاد شهید ، اصل وکپی گواهی حضور در جبهه (مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری)
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- تکمیل فرم استشهاد محلی مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و آموزش و پروش جهت پذیرفته شدگانی که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت مبنی بر بومی بودن شهرستان می باشند. (به جزء شغل محل شهر اصفهان و جی)
12-مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در درجات یک، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی) برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.
13- در خصوص معاینات پزشکی و مصاحبه در زمان تحویل مدارک انجام خواهد گردید .
تذکر: پذیرفته شدگانی که از عینک استفاده می نمایند در روز بررسی مدارک و مستندات جهت معاینات پزشکی عینک شخصی خود را به همراه داشته باشند
14. در خصوص بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی
الف.به منظور تسریع در رسیدگی به سوابق آموزشی و پژوهشی،لازم است مصاحبه شونده محترم روز قبل از مصاحبه، نمون برگ شماره شش (ارزیابی بخش کمی سوابق آموزشی و پژوهشی) را پرینت گرفته و با توجه به مدارک رسمی و معتبر موجود نسبت به درج امتیاز در آن اقدام نماید. تاکید می گردد در صورت درج امتیاز (توسط مصاحبه شونده) می بایستی مدارک و مستندات را برابر و به ترتیب یاد شده در نمون برگ شش (سوابق آموزشی،سوابق پژوهشی و نرم افزارها و دانش کامپیوتر)، روز قبل از مصاحبه آماده نموده و تحویل تیم ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی در روز مصاحبه نماید.
متقاضیانی که دارای پایان نامه بوده و می خواهند از امتیاز آن بهره مند شوند، لازم است اصل پایان نامه چاپ شده که صورت جلسه دفاعیه در آن درج شده است را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است صورت جلسه دفاعیه الزما باید دارای مهر و امضای زنده مدیر گروه باشد.همچنین لازم است یک کپی از صورت جلسه دفاعیه را در یک برگه مجزا همراه داشته باشند.
15- پذیرفته شدگان موظف می باشند تمامی نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا را در زمان بررسی مدارک و مستندات ، معاینات پزشکی و مصاحبه رعایت و وسایل شخصی از جمله : خودکار ، ماسک ، مواد ضد عفونی کننده و ... را به همراه داشته باشند .
حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و معاینات پزشکی الزامی می با شد. ضمناً عدم مراجعه در مهلت مقرر جهت بررسی مدارک و مستندات ، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد .

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 8 تیر 1401: زمان مصاحبه پذیرفته شدگان جدید آزمون استخدامی در روزهای آتی اعلام می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با توجه به اعلام قبولی جدید تعدادی از افراد در آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش، جدول زمانبندی حضور این گروه از پذیرفته شدگان جهت مصاحبه و معاینات پزشکی متعاقبا از همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه محل برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 6 تیر 1401: آدرس محل برگزاری فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت استخدام آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محل برگزاری فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت استخدام آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام شد.
بر این اساس، داوطلبانی که نام آن‌ها در اطلاعیه شماره 2(اینجا بخوانید)، آمده بود، باید در روز و ساعت مشخصی که برای داوطلب مشخص شده در  آدرس اصفهان، چهارراه سهروردی(سه راه سیمین)، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بخشی، جنب بیمارستان میلاد، دبستان فروزمهر حضور به هم رسانند.
داوطلبان هرگونه اطلاعات درباره فرآیند مصاحبه را از طریق پورتال اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان دنبال کنند.

جهت مشاهده آدرس محل برگزاری فرآیند مصاحبه کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان

خبر 5 تیر 1401: مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1401 در استان اصفهان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز جمعه مورخ سوم تیرماه سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان چند  برابر ظرفیت  آزمون  استخدام پیمانی سال 1401 آموزش و پرورش قرارگرفته‌اند می‌رساند، بررسی مدارک و مستندات مربوطه مطابق با شیوه‌نامه  ثبت‌نام آزمون و بر اساس مدارک و جدول ذیل صورت می‌پذیرد؛ بنابراین به پذیرفته شدگان ابلاغ می‌شود بر اساس جدول زمان‌بندی و همراه داشتن مدارک مربوطه در زمان مقرر در مرکز مورد اشاره در اطلاعیه حضور بهم رساند.

مدارک مورد نیاز: ( به ترتیب ذیل در پوشه درج شود)
1-    پوشه فنردار  دو  فقره  ( یک عدد سفید و یک عدد آبی رنگ )
2-    پنج قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری و پشت نویسی شده  (عکس ها بدون روتوش و  زمینه سفید باشند)
3-    اصل شناسنامه و یک سری تصویر از تمام صفحات آن 
4-    اصل کارت ملی و یک سری تصویر پشت و روی آن
5-    اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و تصویر آن (برادران)
6-    اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یکعدد تصویر آن (هرگونه گواهی به جزء گواهی اعلام شده در این بند مورد پذیرش نخواهد بود) 
7-    اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین ( تاریخ نامه در سال جاری باشد )
8-     در خصوص داوطلبانی که دارای  سوابق غیر رسمی دولتی در ارگانهای دولتی هستند: 
اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است می بایستی با نامه رسمی از دستگاه مربوطه که به تایید ذیحساب مربوطه رسیده باشد ارائه گردد .   
9-    پرینت کارنامه آزمون استخدامی 
10-     اصل نامه بنیاد شهید ، اصل وکپی گواهی حضور در جبهه  (مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری)  
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
    الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
    ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
    ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11-تکمیل فرم استشهاد محلی مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و آموزش و پروش جهت پذیرفته شدگانی که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت مبنی بر بومی بودن شهرستان می باشند. (به جزء شغل محل شهر اصفهان و جی)
12-مدارک مربوط به حافظان قرآن کریم (دارندگان حفظ قرآن در  درجات یک، دو و سه و صادره با امضای وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی) برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.
13- در خصوص معاینات پزشکی و مصاحبه در زمان تحویل مدارک انجام خواهد شد. 
تذکر : پذیرفته شدگانی که از عینک استفاده می نمایند در روز بررسی مدارک و مستندات جهت معاینات پزشکی عینک شخصی خود را به همراه داشته باشند 
14- پذیرفته شدگان موظف می باشند تمامی نکات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مربوط به بیماری کرونا را  در زمان بررسی مدارک و مستندات ، معاینات پزشکی و مصاحبه رعایت و وسایل شخصی از جمله : خودکار ، ماسک ، مواد ضد عفونی کننده و ... را به همراه داشته باشند .

حضور داوطلب جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و معاینات پزشکی الزامی است. 
ضمناً عدم مراجعه در مهلت مقرر جهت بررسی مدارک و مستندات ، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد . 
( زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات طبق لیست پیوست و مابقی رشته ها متعاقبا از طریق  همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.)

برنامه زمان بندی بررسی مدارک ابتدایی جنسیت زن استان اصفهان 
برنامه زمان بندی بررسی مدارک ابتدایی جنسیت مرد

اطلاعیه فرایند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 3 تیر 1401: مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از آغاز فرایند مصاحبه آزمون استخدامی در روز دوشنبه ششم تیر ماه ۱۴۰۱ خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهران اسدی، مدیر منابع انسانی و امور اداری این اداره کل از آغاز فرایند مصاحبه ی آزمون استخدامی در روز دوشنبه ششم تیر ماه ۱۴۰۱ خبر داد.
وی در این خصوص اظهار داشت: اداره کل آموزش و‌پرورش استان اصفهان در تابستان پیش رو میزبان ۵۵۸۳ نفر از داوطلبین شرکت کننده در آزمون استخدام پیمانی ۱۴٠۱- ۱۴٠٠ به عنوان معرفی شدگان سه برابر ظرفیت خواهد بود که طی چهار مرحل‌ ی بررسی مدارک و مستندات آموزشی و پژوهشی، بررسی و معاینات پزشکی، مصاحبه ی اختصاصی و گزینش،  در نهایت  ۲۱۲۷ نفر  در ۴۵ رشته شغل محل پذیرش نهایی و پس از گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی  از ابتدای مهر ماه سال جاری در مدارس استان به  تدریس مشغول خواهند شد.
اسدی گفت: فرایند مصاحبه در مجموعه مدارس صارمیه ۱و ۲، فروز مهر، سردار دل‌ها و دست‌های مهربان (اوتیسم) مدیریت آموزش و‌پرورش ناحیه ۳، واقع در شهرک ولی عصر، جنب بیمارستان میلاد اجرا خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

برگزاری جلسه توجیهی مصاحبه گران

خبر 26 خرداد 1401: کارشناس ارتباط با پردیس های دانشگاهی و متعهدین خدمت آموزش و پرورش اصفهان: جلسه توجیهی آموزشی مصاحبه‌ گران آزمون استخدامی برگزار می گردد. جلسه توجیهی آموزشی مصاحبه گران آزمون استخدامی سال 1401 به صورت مجازی برگزار می‌گردد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ، داوود اکبری کارشناس ارتباط با پردیس های دانشگاهی و متعهدین خدمت این اداره کل از برگزاری جلسه توجیهی آموزشی مربوطه به صورت کشوری خبر داد. وی در این خصوص افزود: جلسه توجیهی آموزشی با برنامه ریزی وزارت متبوع امسال به صورت هماهنگی و به شکل مجازی برگزار می گردد.
نماینده فرایند مصاحبه استان گفت: متقاضیان جهت حضور در این جلسه مجازی می توانند از طریق سامانه جلسات دانشگاه فرهنگیان اقدام نمایند و زمان برگزاری جلسه پنج شنبه از ساعت 13:30 الی 17:30 می باشد.
وی تأکید کرد: تکمیل فرآیند ثبت نام متقاضیان منوط شرکت فعال در دوره های آموزشی است از این رو خواهشمند است نسبت به حضور به موقع اقدام لازم صورت پذیرد.
شایان ذکر است فرایند مصاحبه 5583 نفر از دعوت شدگان چند برابر ظرفیت از هفته آتی آغاز و به مدت 20 روز ادامه خواهد داشت.

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های استخدام آموزش و پرورش اصفهان

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی