دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

جهت دانلود رایگان اصل سوالات استخدام آموزش و پرورش + سوالات سال 97 اینجا کلیک نمایید

اطلاعات و جزئیات استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 97
🔗 دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 🔗 رشته های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 97)
🔗 شهر مورد نیاز آزمون استخدام آموزش پرورش (سال 97) 🔗 مواد آزمون‌ عمومی و تخصصی استخدام آموزش و پرورش (سال 97)
🔗 جنسیت مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش (سال 97) 🔗 حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش (سال 97)
🔗 شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدام آموزش‌ و پرورش (سال 97) 🔗 جدول کد و عناوین خوشه های شغلی آزمون استخدامی آموزش پرورش (سال 97)

خبر 29 تیر 98:  سهمیه 800 نفری مازندران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان مازندران از پایان دوره تحصیلی ۱۵۰ دانشجوی این دانشگاه خبر داد و گفت : این نیروها از مهر ماه امسال به عنوان معلم فعالیت خود را در مدارس آغاز می کنند و به جمع حدود ۲۴ هزار معلم موجود در این استان اضافه می شوند. ه گفته مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان مازندران تا نیمه مرداد امسال آزمون جذب این دانشجویان برگزار می شود که پیش بینی می شود برای مازندران حدود ۸۰۰ دانشجو در نظر گرفته شود.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 تیر 98: احتمال برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در شهریور ماه (منبع: خبرگزاری فارس)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش وپرورش خبرگزاری فارس، در واکنش به درخواست تعدادی از مخاطبان این خبرگزاری در سامانه فارس من درباره «زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش وپرورش و مجری برگزارکننده آزمون» و «شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟» اظهار کرد:‌ زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نیست ولی احتمالا در شهریور امسال برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 تیر 98: خبر استخدام 344 نفر در آموزش و پرورش لرستان از طریق آزمون جامع استخدامی (منبع: آموزش و پرورش لرستان)

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان خبر داد : به استناد مجوز 151610 مورخ 27/3/1398سازمان اداری و استخدامی و تعیین سهمیه توسط وزارت متبوع تعداد 344 نفر شامل 211 مرد و 133 زن در قالب 33 رشته تحصیلی با بیشترین فراونی آموزش ابتدایی (189 نفر) جهت تامین بخشی از منابع انسانی استان جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 تیر 98: خبر جذب 240 معلم جدید در آموزش و پرورش سمنان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: با برگزاری آزمون استخدامی، ۲۴۰معلم برای آغاز سال تحصیلی جدید جذب آموزش و پرورش این استان خواهند شد. محمد دستورانی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۴۷ درصد دانش آموزان استان سمنان در شرق این استان تحصیل می کنند، پس سهم قابل توجهی از استخدامی های امسال این اداره کل به شرق استان اختصاص خواهد یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 تیر 98: عدم وجود سهمیه جداگانه‌ برای شرکت طلاب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش گفت: سهمیه جداگانه‌ای برای شرکت طلاب در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته نشده است و تعداد خاصی هم برای قبولی در این آزمون مدنظر نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: امسال 360 معلول در آموزش و پروش استخدام می شوند (منبع: سازمان بهزیستی کشور)

امسال 360 معلول در آموزش و پروش استخدام میشوند. دکتر محمد نفریه معاون توانبخشی سازمان بهزیستی نیز در این مراسم به قانون جامع حمایت از معلولان اشاره کرد وگفت: در حال حاضر برخی از مواد قانون جامع حمایت از معلولان مثل تحصیل و اشتغال 3 درصدی آنها در سازمانها محقق شده است که براساس آن یا معلول ما جذب شد و یا سهمیه آن محفوظ مانده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: آخرین جزئیات استخدام وزارت آموزش و پرورش از طریق ماده 28 و استخدام مربیان پیش دبستانی و دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد 105 هزار مربی پیش‌دبستانی مشمول استخدام هستند و تاکید کرد کلاس‌های درس امسال بدون معلم نمی‌مانند. او ادامه داد: «امسال ۲۵ هزار نیرو از طریق دوره چهار ساله دانشگاه فرهنگیان و ۲۰ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ و استخدام مربیان پیش‌دبستانی وارد دوره‌های مهارت‌آموزی می‌شوند.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: خبر جذب 1910 نفر در آموزش و پرورش آذربایجان ‌غربی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

ابراهیم محمدی روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: از این تعداد، یکهزار و ۲۴۱ نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و ۶۶۹ نفر از طریق آزمون و بر اساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: خبر جذب 16 هزار نفر از طریق ماده 28 در وزارت آموزش و پرورش (منبع : خبرگزاری فارس)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با خبرنگار آموزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و پرورش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «در حال حاضر دانشگاه فرهنگیان چه تعداد دانشجو دارد؟»، اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: این دانشگاه حدود 70 هزار دانشجو دارد و امسال نیز 44 هزار ردیف گرفته‌ایم که 25 هزار ردیف از طریق کنکور و دانشجوی پیوسته و حدود 16 هزار نفر نیز از طریق ماده 28 یا همان دوره‌های یکساله مهارت‌آموزی جذب می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 تیر 98: خبر جذب 452 نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

میانگین نسبت معلم به دانش آموز در کهگیلویه و بویراحمد ۸ واحد از میانگین کشور کمتر است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل آموزش و پرورش این استان گفت: میانگین نسبت معلم به دانش‌آموز در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۷ و در کشور به ازای هر ۲۵دانش‌آموز یک معلم وجود دارد که بیانگر وضعیت بسیار مطلوب و عدم کمبود معلم در استان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 تیر 98: خبر استخدام 341 نفر در آموزش و پرورش گیلان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به جذب 341 نفر در آزمون استخدامی ماه آینده، گفت: این تعداد پس از موفقیت در آزمون مرداد ماه امسال و گذراندن یک سال دوره های آموزشی، مهر ماه سال آینده به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 تیر 98: تلاش برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌کنیم آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواسط مرداد یا اول شهریور امسال برگزار شود. حسینی تصریح کرد: امسال ۲۵ هزار نفر از طریق دوره چهارساله یعنی کنکور سراسری و ۱۲ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ یعنی آزمون استخدامی در آموزش و پرورش جذب می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 تیر 98: احتمال برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در تابستان 98 (منبع: باشگاه خبرنگارن جوان)

حسینی با اشاره به وضعیت جذب نیروی انسانی جدید در این وزارتخانه زمان احتمالی برگزاری آزمون استخدامی را اعلام کرد. سید جواد حسینی سرپرست آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی اظهار کرد: امسال ۱۲ هزار مهارت آموزِ ماده ۲۸ جذب می‌کنیم که این مورد شامل بخشی از مجوز آزمون استخدامی است که پس از پذیرفته شدن در آزمون و مصاحبه، دوره ۹ ماهه تا یک ساله را در دانشگاه گذرانده و جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 تیر 98: خبر جذب 60 هزار نفر در آموزش و پرورش طی سال جاری (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست وزیر آموزش و پرورش گفت:60 هزار معلم در سال تحصیلی جدید جذب می شوند. به گزارش خبر گزاری صدا و سیما :سیدجواد حسینی در گردهمایی سالیانه مدیران استانی و روسای پردیس‌ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور در پردیس زینبیه شهرستان پیشوا افزود:45 هزار نفر از دانشگاه فرهنگیان و 15 هزار نفر دیگر از طریق آزمون ،معلمان پیش دبستانی و حق التدریس جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 تیر 98: امکان شرکت طلاب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه گفت: به منظور حضور حداکثری طلاب در عرصه تعلیم و تربیت، امکان حضور طلاب در هشت رشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 تیر 98: لزوم ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌ التدریس پیش از سال تحصیلی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس بر ضرورت نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت معلمان حق التدریسی تا پیش از شروع سال تحصیلی تأکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: خبر احتمال برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در شهریورماه (منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش)

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به برگزاری آزمون جذب ۱۲ هزار معلم در سراسر کشور از طریق ماده ۲۸ قانون خدمات کشوری، تصریح کرد: از این تعداد بالغ بر ۱ هزار سهمیه به استان خوزستان اختصاص پیدا کرده است که بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش این آزمون شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: برگزاری آزمون استخدامی برای معلمان حق التدریسی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

۱۰۵هزار نفر از معلمان حق التدریسی، خدمات شرکتی و مهدکودک‌های فعال، قبل از سال۹۱ می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند. سیدجواد حسینی گفت: مقدمات به کارگیری شماری از قبول شدگان در آزمون برای اول مهر انجام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 98: آیا شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش قابل تغییر است؟ (منبع: خبرگزاری فارس)

علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در واکنش به درخواست مخاطبان سامانه «فارس من» مبنی بر اینکه «شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیست؟» مبنی بر اصلاح شرایط سنی استخدام در آموزش و پرورش، تصریح کرد: آموزش و پرورش تعیین کننده شروط استخدام در این وزارتخانه نیست و بر اساس قانون نیروهای کیفی خود را جذب می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 98: احتمال برگزاری آزمون جامع استخدامی دولت در مرداد ماه 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام نیرو در آموزش و پرورش خبر داد و گفت که به احتمال زیاد آزمون جامع استخدامی دولت در مرداد ماه برگزار و حدود ۲۰ هزار نفر برای آموزش و پرورش پذیرفته خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 98: استخدام 12 هزار نفر از طریق ماده 28 و صدور مجوز جذب 5 هزار نیروی خدماتی در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون وزیر آموزش‌وپرورش درباره طرح معلم تمام‌وقت گفت: «این طرح از سال گذشته آغاز شد و اجرای آن در تابستان متوقف شد. این طرح در شهریور مجدداً آغاز خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۱۰۰ هزار نفر از همکاران در این طرح ثبت‌نام کنند. همچنین مجوز جذب ۵ هزار نفر نیروی خدماتی گرفته‌شده است که در تابستان فرآیند جذب این نیروها آغاز می‌شود و از اول مهر مشغول به کار می‌شوند.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار و اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش در سال 98 را از این قسمت دنبال کنید:

جهت ورود به صفحه اخبار برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در سال 98 اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه جامع اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پروش اینجا کلیک نمایید
خبر جذب 452 نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (22 تیر 98)
احتمال برگزاری آزمون استخدام دستگاههای اجرایی در نیمه مرداد ماه (3 تیر 98)
مجوز استخدام 50 هزار نفر در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت صادر شد (28 خرداد 98)
+
 آخرین خبر از برگزاری آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش سال 98(28 خرداد 98)
خبر استخدام 50 هزار معلم برای سال تحصیلی جدید (26 خرداد 98)
استخدام 35 هزار نفر در دستگاه های اجرایی در تابستان 98 (23 خرداد 98)
ارائه درخواست 55 هزار مجوز استخدامی به سازمان امور استخدامی (11 خرداد 98)
+ احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعد از ماه رمضان (7 خرداد 98)
آخرین وضعیت استخدام آموزش و پرورش (3 خرداد 98)
زمان آزمون استخدام آموزش و پرورش شايد خرداد يا ديرتر (31 اردیبهشت 98)
برگزاري آزمون جديد استخدام آموزش و پرورش تا پايان فصل بهار (18 اردیبهشت 98)
+ خبر اعلام فراخوان استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش به‌ زودی (15 اردیبهشت 98)
خبر استخدام بیش از 20 هزار معلم جدید در سال 98 (13 اردیبهشت 98)
+ آخرین جزئیات از استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 98 (10 اردیبهشت 98)
خبر استخدام  185 هزار نفر در آموزش و پرورش تا سال 1399 (2 اردیبهشت 98)
خبر توافق اولیه برای جذب 55 هزار نیرو جدید (19 فروردین 98)

تمامی اخبار مربوط به استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.

سایر اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید:

+ ثبت سوابق آموزشیاران نهضت سوادآموزی سال 79 (25 تیر 98)
طرح ساماندهی حق‌التدریسی‌ های آموزش و پرورش از سال 92 به بعد (25 تیر 98)
جزئیات برگزاری و اعلام نتایج آزمون جذب هزار مدرس آموزش خانواده (5 تیر 98)
دریافت کارت آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (4 تیر 98)
قطعی‌ شدن جذب 25 هزار دانشجو معلم از طریق کنکور برای سال آینده (3 تیر 98)
اطلاعیه زمان دریافت کارت آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (27 خرداد 98)
صدور مجوز جذب 25 هزار نیرو در دانشگاه فرهنگیان (23 خرداد 98)
+ لزوم تعیین تکلیف نیروهای پیمانی آموزش و پرورش با 15 سال سابقه (13 خرداد 98)
+ اجرای قانون استخدام حق التدریسی ها توسط آموزش و پرورش در سال آینده (13 خرداد 98)
+ ابلاغ دستورالعمل اجرایی استخدام مربیان پیش ‌دبستانی بعد از تصویب دولت (11 خرداد 98)
+ بررسی امکان ادامه به خدمت آموزش‌ دهندگان نهضت به صورت حق‌ التدریسی (8 خرداد 98)
مواد آزمون طرح خرید خدمات آموزشی اعلام شد (8 خرداد 98)
+ منع جذب معلمان حق‌ التدریس آزاد در آموزش و پرورش (8 خرداد 98)
ارسال آیین‌ نامه استخدام معلمان حق‌التدریس به هیئت دولت (3 خرداد 98)
+ آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی‌‌ ها نهایی شد (3 خرداد 98)
+ آخرین وضعیت استخدام معلمان در سال جاری (1 خرداد 98)

جهت مشاهده اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 98 اینجا کلیک نمایید


جدول اختصاصی 31 استان استخدام آموزش و پرورش
ردیف لینک آموزش و پرورش استان  لینک مشاهده ردیف لینک آموزش و پرورش استان لینک مشاهده
1 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مشاهده 17 استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مشاهده
2 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی مشاهده 18 استخدام آموزش و پرورش فارس مشاهده
3 استخدام آموزش و پرورش اردبیل مشاهده 19 استخدام آموزش و پرورش قزوین مشاهده
4 استخدام آموزش و پرورش اصفهان مشاهده 20 استخدام آموزش و پرورش قم مشاهده
5 استخدام آموزش و پرورش البرز مشاهده 21 استخدام آموزش و پرورش کردستان مشاهده
6 استخدام آموزش و پرورش ایلام مشاهده 22 استخدام آموزش و پرورش کرمان مشاهده
7 استخدام آموزش و پرورش بوشهر مشاهده 23 استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه مشاهده
8 استخدام آموزش و پرورش شهر تهران مشاهده 24 استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
9 استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران مشاهده 25 استخدام آموزش و پرورش گلستان مشاهده
10 استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری مشاهده 26 استخدام آموزش و پرورش گیلان مشاهده
11 استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی مشاهده 27 استخدام آموزش و پرورش لرستان مشاهده
12 استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی مشاهده 28 استخدام آموزش و پرورش مازندران مشاهده
13 استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی مشاهده 29 استخدام آموزش و پرورش مرکزی مشاهده
14 استخدام آموزش و پرورش خوزستان مشاهده 30 استخدام آموزش و پرورش هرمزگان مشاهده
15 استخدام آموزش و پرورش زنجان مشاهده 31 استخدام آموزش و پرورش همدان مشاهده
16 استخدام آموزش و پرورش سمنان مشاهده 32 استخدام آموزش و پرورش یزد مشاهده
جهت مشاهده اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش – سال 1398 

جهت مشاهده آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش در سال 98 اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام آموزش و پرورش – سال 1397 

جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام آموزش و پرورش – سال 1396

جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 96) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اطلاعیه های استخدامی آموزش و پرورش (سال 96) اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام آموزش و پرورش – سال 1395

جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 95) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های استخدامی آموزش و پرورش (سال 95) اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام آموزش و پرورش – سال 1394

جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 94) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های استخدامی آموزش و پرورش (سال 94) اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام آموزش و پرورش – سال 1389

جهت مشاهده شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 89) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ارایش.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:00

  کد دیدگاه : 2417078

  ای خدا من بیشتر از این که کتابمو باز کنم این صفحه رو باز میکنم خدایا چم شده معتاد این سایتو گروهش شدم یا از درس زده شدم کمکم کنید (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:48

  کد دیدگاه : 2417046

  دوستان از مازندران کسی اینجاهست که برای دبیری معارف داره میخونه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahtab70

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:38

  کد دیدگاه : 2417030

  #کمپین_ساعت_مطالعه

  #رقابت

  من امروز کلا فقط تونستم 8ساعت مطالعه داشته باشم(دلیل کم شدنش اومدن آبجیم به خونه ما بود)

  دوستانی ک تواین کمپین شرکت کردن زیرهمین کامنت ساعت مطالعه تون رو بگید

  به امید قبول شدن (:victory:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین68

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:28

  کد دیدگاه : 2417016

  سلام دوستان خوزستانی ,سرپرست ا پ خوزستان شبکه خوزستان گفتن ظرفیت استخدام 1100 نفر است که شهریور برگزار میشه ,الان دارن صحبت میکنن ,

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دخترلر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:49

   کد دیدگاه : 2417050

   مرسی عزیزم خیلی آدم واميدوار میکنی وقتی یه پیام اینجوری میبینم زود ميرم سراغ کتاب ..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:51

   کد دیدگاه : 2417055

   انشالله که درست باشه و همین شهریور برگزار بشه (:bb:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:09

  کد دیدگاه : 2416999

  1-ارزشیابی عبارتست از:

  الف)روالی که درآن اندازه گیری مجدد انجام می شود
  ب)روالی که درآن تعبیر وتفسیر اندازه گیریهابراساس هدفهای موردنظر صورت میگیرد ✅
  ج)روالی که دران هدفها تعبیر وتفسیر می شوند
  د)روالی که درآن اندازه ها تعبیر وتفسیر می شود

  2-درکدام یک از مقیاسها مبدا اندازه گیری اعتباری است؟

  الف)نسبی
  ب)ترتیبی
  ج)اسمی
  د)فاصله ای✅

  3-آزمونهایی که توانایی های ذهنی وحدود احتمالی موفقیت شخص را درآینده ودرموقعیت های مختلف زندگی اندازه می گیرد چه نام دارد؟

  الف)ازمون هوش واستعداد ✅
  ب)آزمون پیش بین
  ج)آزمون پیشرفت تحصیلی
  د)آزمون رغبت

  4-منظوراز ملاک نسبی کدام است؟

  الف)ارزشیابی افراد براساس ملاک متغیر
  ب)ارزشیابی افراد براساس میزان عملکرد
  ج)تعیین موقعیت فراگیر براساس سطح مطلوب پیشرفت
  د)تعیین موقعیت فراگیر باتوجه به وضع او دربین افراد گروه خود✅

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:58

  کد دیدگاه : 2416904

  دوستان نازنینم خیلی ذهنم درگیره خانواده کسی که دوستش دارم راضی به ازدواجمون نمیشن چون میگن من کارندارم.لیسانس روانشناسی دارم ی مدت مهدکارکردم که ۶۰روز اول کارآموزی داشت وبعد اون ماهی۳۰۰ میداد که خبلی بدبود .
  الان زنگم زد که خانوادش هیچ جوره راضی نمیشن خیلی دلم گرفته 😭😭😭
  دلم به این ازمون خوش بود که حداقل بگم دارم واسه اون تلاس میکتم که اوتم اینجور😢😢
  دعام کنید نمیدونم چی قراره پیش بیاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:11

   کد دیدگاه : 2417003

   زندگی بی مشکل نیست، خوانواده پسر یعنی میگن بهت تو بیکار نباید باشی؟ این چه قانونیه! به نظرم بهتر تصمیم بگیرید من تا بحال چنین چیزی نشنیدم خوانواده پسر در مورد دختر مورد علاقه ش این حرفارو بزنند و از دختر توقع شاغل بودن داشته باشند (:fool:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مبینا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:24

    کد دیدگاه : 2417012

    از کجا فهمیدین خانمن ک نظر نوشتن.حتما آقان
    دوست عزیز فقط توکل کنید به خدا
    خدا هر چی بخواد مطمعن باش همونو برات جورمیکنه جوری ک فکرشو نمیکنی..تلاشتو بکن و به خدا توکل کن

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:26

    کد دیدگاه : 2417014

    اره میگن باید کمک خرج باشی و این حرفا شهرماهم ی شهر کوچیکه و کارکمه . و ایناهم هرکاری رو دوست ندارن 😭😭😭😭😭

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:54

     کد دیدگاه : 2417064

     خب اونا میدونن که پسرشون نمیتونه خرج زندگی رو بده پس بهتر هست شما از روی احساسات محض تصمیم نگیرید مهم بعد از علاقه و تفاهم ،زندگی و سرپناه و توان از عهده هزینه های زندگی بر اومدن بر هر مردی وظیفه ست

     پاسخ دهید
  • نویسنده : Roghayeh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:32

   کد دیدگاه : 2417020

   سلام
   شما اگر آقا باشید واقعیت با این اوضاع اقتصادی من به خانواده عروس حق میدم اول به فکر شغل ثابت با حقوق مکفی باشید بعد ازدواج کنید.
   اما اگر خانم هستید دیگه خانواده این آقا خیلی پر توقع تشریف دارند، ان شاالله که هر چی خیر و صلاح هست پیش بیاد و باهاشون ازدواج کنید ولی بعد از ازدواج من خودم با خانواده ای با این سطح فکری به هیچ وجه رفت و آمد نمی کنم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:55

    کد دیدگاه : 2417070

    موافقم (:good:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دخترلر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:59

   کد دیدگاه : 2417075

   خانم ناشناس دريه کلام قيدشون بزن..البته ناراحت نشی ها..آدم باید برا خودش ارزش قائل باشه..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahtab70

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:47

  کد دیدگاه : 2416880

  به نازنین68وهانیه…
  سلام یسوال،کتاب فنون تدریس فتحی آذر شماهم 12فصله؟سال چاپش96؟ممنون اگر جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین68

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:28

   کد دیدگاه : 2416954

   سلام ,بله درسته

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ...ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:03

  کد دیدگاه : 2416738

  ادمین جان….مجری آزمون آپ کدوم ارگانه؟؟؟؟؟بصورت فراگیره یا تنها آموزش پرورشه؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 2416819

   سلام مجری برگزاری آزمون مشخص نشده، پیگیر اخبار و اطلاعیه های تکمیلی در همین صفحه باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Setare

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:53

  کد دیدگاه : 2416724

  سلام دوستان
  برای ریاضی عمومی چه کتابی پیشنهاد میدین که بشه درصد بالایی زد؟ کتاب کاظم زرین امید انقلاب خوندم اما بنظرم کافی نیست اصلا
  و برای زبان کتاب جامع گاج خوبه؟ لغات ۵۰۴ و ۱۱۰۰ دارم میخونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رویا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:29

   کد دیدگاه : 2416767

   برای ریاضی عمومی کتاب هادي رنجبران . یا کتاب امید محمودیان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رویا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:37

   کد دیدگاه : 2416784

   کتاب هادی زنجبران

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:52

  کد دیدگاه : 2416721

  به بچه های کامپیوتر
  دوستان از عوامل کاهش ظرفیت دیسک طول بلاک ، ظرفیت شیار، و نحوه فرمت بندی هستش.میشه از دوستان بگید هر کدام از این عوامل چطور ظرفیت دیسک را کاهش میدهند؟ممنون میشم هر کدوم رو جداگانه توضیح بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خدایا این بار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:35

  کد دیدگاه : 2416699

  سلام حسابدارها کجایین (

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رویا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:30

   کد دیدگاه : 2416769

   اينجايم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سمیرا حسابداری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:55

    کد دیدگاه : 2416898

    حاضر✋

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ارزو

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:33

     کد دیدگاه : 2417021

     منم حاضر

     پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:35

  کد دیدگاه : 2416698

  سلام دوستان.
  کیفیت میوه پرتغال و وضع سواد متغیرهای کیفی اسمی هستند یا ترتيبي؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Roghayeh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:39

   کد دیدگاه : 2417033

   سلام
   هر دو کیفی اسمی باید باشند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:46

   کد دیدگاه : 2417041

   کیفی اسمی فک کنم، ترتیبی ک اصن نمیخوره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خدایا این بار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:34

  کد دیدگاه : 2416693

  سلام از بچه های حسابداری اینجا کسی هست ک قصد داشته باشه هنر آموز حسابداری شرکت کنه؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رویا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:35

   کد دیدگاه : 2416778

   کتاب هارو تهيه کردی??

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سمیرا حسابداری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:02

    کد دیدگاه : 2416911

    سلام رویا جان
    کمرنگی خانم نیستی (:bye:)
    معلومه سخت مشغول خوندنی
    یه سوال هم از شما هم هنرآموزهای دیگه حسابداری
    من برای دروس تخصصی چون پایه ام ضعیف بود و سالها از درس دور بودم فقط دارم دروس تخصصی هنرستان رو میخونم پارسال هم که شرکت کردم به نظرم سوالها در همین حد بود پس چرا بعضی دوستان کتابهای ارشد رو میخونن یعنی من اینا رو میخونم کفایت نمیکنه (:fool:)
    جالب اینجاس به یکی از آشناهامون که به تازگی دیپلم حسابداری از هنرستان گرفته و برای کنکور میخوند نمونه سوالای پارسال رو نشون دادم گفت همین کتابهای تست ابراهیم قزوینی منو بخون قبولی … اونم نمونه سوالا رو دید گفت در حد دیپلم اکثر سوالا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حسابداری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:08

   کد دیدگاه : 2416827

   من هستم‌.‌شما کدوم شهر هستید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سمیرا حسابداری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:05

    کد دیدگاه : 2416919

    هنرآموزای حسابداری بیاید ماهم با هن یه درس رو انتخاب کنیم و با هم بخونیم و هر دو سه روز سوالات و نکات رو اینجا بزاریم من خودم خیلی برام سوال میش میاد
    خلاصه دوستان بیاید فعال تر باشیم و فقط خواننده خاموش نباشیم در سایت

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ارزو

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:35

     کد دیدگاه : 2417026

     من موافقم اینجوری بهتر پیش میریم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به دبیران عربی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:33

  کد دیدگاه : 2416692

  دوستان برای صرف ونحو چیکار کنیم بالا بزنیم و بتونیم تستاش بزنیم،لطفا راهکاربدید.به نظرتان نیازه تستای کنکور سراسری عمومی و اختصاصی انسانی بزنیم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : آی نور

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:35

   کد دیدگاه : 2416963

   سلام به دبیران عربی . برای مرور وشروع خوبه اما سطح سوالات بالاست باید کنکور ارشد ودکترا رو تحلیل کنی و موضوعات مهم رو مسلط بشی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : عربی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:30

    کد دیدگاه : 2417017

    سلام بچه های عربی ازکجایین شما چی میخونین

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:20

  کد دیدگاه : 2416676

  سلام دوستان توجه داشته باشید جواب سوال۱۸۴ هوش و استعداد تحصیلی غلطه و جواب صحیح گزینه۴ هس…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:14

  کد دیدگاه : 2416662

  به بچه های کامپیوتر
  بچه ها یه مشکل دیگه تو ذخیره اینه ک تو بعضی فرمولها کف رو میخاد و تو بعضی سقف رو
  اینووووو دیگه چکاااااااار کنم (:dash2:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:45

   کد دیدگاه : 2417040

   متوجه نمیشم مثلا چیا

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...