دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورشخبر 23 اسفند 97: استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ۷۰ هزار معلم، سال آینده بازنشسته خواهند شد و جای خالی این معلمان را باید حق التدریسی‌های استخدام شده پر کنند.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 اسفند 97: ایجاد 55 هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رییس دانشگاه فرهنگیان از ایجاد ۵۵ هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده و تایید تمام مصوبه‌های این دانشگاه از سوی رییس‌جمهور خبر داد. وی افزود: کشور ما تا هفت، هشت سال آینده هر چه سرمایه‌گذاری کند، کم است. تجربه هم نشان داده است، معلمانی که از طریق کنکور و آموزش چهار ساله دروس پداگوژی (کارورزی، روانشناسی، فنون تدریس) را می‌گذرانند، معلمان خوب و تراز بالایی هستند، وگرنه ما از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دیگر هم استفاده می‌کنیم. امسال هم ۴۰ هزار نفر دانشجو پذیرفته‌ایم که جمع دانشجویانمان ۷۰ هزار نفر شده‌اند. ما تلاش می‌کنیم که پاسخگوی نیازهای مهر ماه سال‌های آینده باشیم تا با کمترین کلاس بی‌معلم مواجه باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اسفند 97: تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌ التدریس تا چند روز آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بطحائی گفت: آیین نامه به زودی تا هفته‌های آینده ابلاغ می‌شود و همکاران نگران نباشند. اظهار کرد: آیین نامه استخدام حق التدریسی‌ها با همکار‌ی آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی تهیه می‌شود و اکنون در مرحله هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی هستیم و باید به همکاران بگوییم که آیین نامه به زودی تا هفته‌های آینده ابلاغ می‌شود و همکاران نگران نباشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: صدور مجوز استخدام 55 هزار نفر از طریق آزمون در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خرنگاران جوان)

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی آموزش و پرورش از ساماندهی نیرو‌های انسانی برای فعالیت در مهر ۹۸ تا پیش از پایان سال جاری خبر دارد. فریبرز حمیدی سرپرست مرکز برنامه‌ریزی،‌ منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی آینده، اظهار کرد: اکنون ساماندهی نیروی انسانی برای فعالیت در سال تحصیلی آینده در دست بررسی است و نیاز مدارس را برآورد می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اسفند 97: تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (منبع: خبرگزاری پانا)

دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید و تغییر زمان برگزاری آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد. براساس این اطلاعیه به دلیل درخواست متقاضیان، زمان ثبت‌نام که پیش از این تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 اسنفد بود، تاساعت 24 روز سه‌شنبه 1397.12.21 تمدید شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 اسفند 97: موافقت با استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۷۱۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان تا پایان سال خبر داد و گفت: سازمان اداری و استخدامی با استخدام ۵۵ هزار نفر در آموزش و پرورش موافق است.  این مبلغ ۷۱۰ میلیارد تومان است که شامل حقوق نیروهای خرید خدمات و بخشی از حق‌التدریس معلمان شاغل است که متأسفانه حدود یکسال است که پرداخت نشده است و همچنین حقوق نیروهای خارج از کشور است که البته ارز را گرفتیم و منتظر اعتبارات ریالی هستیم و در نهایت بخشی از حق‌الزحمه امتحانات را نیز شامل می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 اسفند 97: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال 98 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی الله‌یار ترکمن با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به استخدام 55 هزار نیروی جدید اظهار کرد: موافقت اولیه برای جذب این تعداد انجام شده است و سعی می‌کنیم در ابتدای سال 98 آزمون استخدامی را برگزار کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 97: خبر جذب 2500 معلم حق التدریس و پیش ‌دبستانی در سال آینده (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو هیئت رئیسه مجلس ‌با بیان اینکه سال آینده بیش از ۲۵ هزار نفر معلم حق‌التدریسی و پیش‌دبستانی جذب آموزش و پرورش می‌شوند گفت: ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد. دولت در لایحه پیشنهادی خود 2 هزار میلیارد تومان را برای اجرای این طرح در سال 98 اختصاص داده بود که کمیسیون تلفیق مجلس هزار میلیارد تومان دیگر به آن اضافه کرد. نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 بهمن 97: اعلام زمان ثبت‌ نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران-ایرنا-مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد و گفت: ثبت نام داوطلبان برای این آزمون 4 اسفند شروع می شود و در پایان روز 15 اسفند 97 به پایان می رسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 بهمن 97: اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در آموزش و پرورش استان سالانه چهار هزار نفر بازنشسته می‌شوند، گفت: در خوزستان با کمبود ۱۵ هزار نیرو مواجه هستیم. محمد تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان در قالب خرید خدمات آموزشی، اظهار کرد: در فایلی که در پورتال آموزش و پرورش خوزستان قرار داده شده است، رشته‌های مورد نیاز که شامل ۶۳ رشته هستند مشخص شده‌اند که پس از برگزاری آزمون، نیروهای مورد نیاز خود را از این طریق به کار خواهیم گرفت. وی با بیان اینکه هنوز تاریخ دقیق برگزاری آزمون مشخص نیست، افزود: شرایط ثبت‌نام از طریق دفترچه ثبت‌نام اعلام می‌شود. شرایط سنی برای دارندگان مدرک فوق دیپلم و لیسانس ۳۰ و ۳۵ سال و برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ۴۰ سال خواهد بود. در مجموع قرار است پنج هزار نفر از طریق آزمون در آموزش و پرورش خوزستان جذب شوند. مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: در شرایط فعلی حدود ۶۵ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان وجود دارد. حدود ۱۵ هزار نفر نیز به صورت نیروی حق‌التدریس با ما همکاری دارند. تعداد زیادی از معلمان ما علاوه بر کار خود، فعالیت اضافه کاری دارند. با این استخدام‌ها می‌خواهیم مشکلات این فرهنگیان را حل کنیم تا پنج هزار نفری که جذب می‌شوند جایگزین افرادی شوند که به شکل اضافه کار درحال فعالیت هستند. تقی‌زاده ادامه داد: وقتی نیروی تحصیلکرده جوان وارد کار شود شرایط بهتر می‌شود. معلم ما که تفریح، استراحت یا مطالعه درستی ندارد اگر بخواهد اضافه کار هم انجام دهد، کیفیت کار او کاهش پیدا می‌کند. وی گفت: وقتی افراد لازم را پس از آزمون به کار گرفتیم، برای آن‌ها دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و بعد نیز این افراد به مدارس فرستاده می‌شوند تا کار خود را شروع کنند. نیروهای جدید تحت عنوان خرید خدمات آموزشی به کار گرفته می‌شوند و بیمه و حقوق دولتی را دریافت می‌کنند. بعد از مدتی نیز پیگیر جذب این افراد می‌شویم. مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه در گذشته آموزش و پرورش خوزستان با کمبود ۷ هزار نفر معلم مواجه بود، افزود: سالانه چهار هزار نفر در خوزستان بازنشسته می‌شوند و در حال حاضر با کمبود حدود ۱۵ هزار نفر معلم در استان مواجه هستیم. تقی‌زاده گفت: توصیه می‌کنم داوطلبان آزمون، مطالعه را شروع کنند تا پس از شرکت در یک رقابت سالم، برترین‌ها جذب شوند. به گزارش ایسنا، فایل حاوی رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش خوزستان در سایت این سازمان قرار گرفته است.

جهت مشاهده دفترچه رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

خبر 18 بهمن 97: اخذ مجوز استخدامی آموزش و پرورش در مسیر مراحل اداری (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره اخذ مجوز استخدامی این وزارتخانه، گفت: کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود. علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره درخواست 55 هزار ردیف استخدام این وزارتخانه، اظهار کرد: این موضوع در شرف انجام است و ان‌شاءالله ردیف استخدامی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی برایمان صادر می‌شود یعنی کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 97: جذب 30 تا 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان طی سال آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص رایزنی برای جذب دانشجومعلم در سال تحصیلی آینده در این دانشگاه گفت: پیشنهاد ما ۱۵هزار نفر از طریق کنکور و ۱۵ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ بود که خبرها حاکیست رایزنی‌ها برای ۳۰ هزار نفر از طریق کنکور و ۲۵ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ است؛ به عبارت دیگر جذب نیرو بین ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر مد نظر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 97: جذب 5 هزار نفر در آموزش و پرورش استان خوزستان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز فرآیند جذب پنج هزار نفر طی روزهای آینده در آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.  محمد تقی زاده صبح امروز در حاشیه آیین نواخته شدن زنگ انقلاب اظهار کرد: آموزش و پرورش خوزستان به زودی فرآیند جذب پنج هزار نفر از فارغ التحصیلان بومی استان در رشته های مورد نیاز را آغاز می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 بهمن 97: درخواست استخدام 55 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (خبرگزاری فارس)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از درخواست برای جذب ۵۵ هزار نیروی جدید در این وزارتخانه خبر داد و گفت: موافقت کلی سازمان امور اداری و استخدامی را برای جذب نیروی جدید در آموزش و پرورش گرفتیم.

وی با بیان اینکه این مجوزها برای ماده ۲۸ یعنی آزمون استخدامی و همچنین دانشجویان متعهد خدمت است که از طریق کنکور سراسری جذب می‌شوند، گفت: اگر مجوز قطعی استخدام را قبل از نیمه اول بهمن بدهند، به آزمون استخدامی اسفند ماه می‌رسیم چون توافقات انجام شده و صحبت‌های کلی را نهایی کردیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 دی 97: احتمال صدور مجوز برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش همراه با فراگیر هفت (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات برگزاری مجدد آزمون استخدامی آموزش‌و‌پرورش برای جذب نیرو را تشریح کرد.

یارمحمد حسین‌بر در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره استخدام مجدد در وزارت آموزش و پرورش و برگزاری آزمون استخدامی اظهار کرد: برای جذب نیرو تقاضای مجوز از سازمان اداری و استخدامی داشتیم و منتظر تایید مجوز هستیم که اگر با آن موافقت شود در قالب آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی جذب نیرو خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۰۶۶ سهمیه مانده از آزمون‌های گذشته داریم که این سهمیه‌ها از بین نمی‌رود بلکه به آزمون جدید منتقل خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 97: اضافه شدن سهمیه باقیمانده آزمون استخدامی تیر 97 به سهمیه سال آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: میزانی از سهمیه آزمون استخدامی آزاد آموزش و پرورش این استان که تیرماه امسال به هر دلیل جذب نشده به آمار سهمیه سال آینده آزمون استخدامی اضافه می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 دی 97: پیش‌بینی جذب 30 هزار نیروی جدید برای سال آینده در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر برای سال آینده نیاز به تکمیل ظرفیت داشته باشیم از طریق وزارت علوم پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی جذب نیرو برای سال آینده ۳۰ هزار نفر است، تصریح کید: ۱۵ هزار نفر از طریق کنکور و ۱۵ هزار نفر هم از طریق دوره‌های آموزش یک ساله جذب می‌کنیم که در دوره یک ساله از دانش آموختگان دانشگاهی زیر ۳۰ سال جذب نیرو انجام می‌شود و رشته‌های در نظر گرفته شده برای مهر ۹۸ همان رشته‌های سال گذشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 97: خبر جدید از صدور مجوز جذب و استخدام در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو خبر داد. حسین‌بُر اضافه کرد: با امضای وزیر آموزش و پرورش، این نامه به سازمان اداری و استخدامی ارائه شده است و پیگیر نتیجه آن هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 97: استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت تصویب سازمان اداری استخدامی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره استخدام در آموزش و پرورش گفت: مجوز استخدام در آموزش و پرورش باید از طریق سازمان اداری استخدامی تصویب و به ما ابلاغ شود. مکاتبات خود را در این زمینه شروع کرده ایم و در حال ارائه مستندات لازم به سازمان اداری هستیم تا بتوانیم تا سقف نیاز مجوز بگیریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آذر 97: پیگیری برای اخذ مجوز استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 97 (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا امسال وزارت آموزش و پرورش استخدام خواهد داشت: ما سالیانه مجوز جذب می‌گیریم و با توجه به اینکه نتایج طراز نیروی انسانی و برآورد سال 98 در دی ‌ماه مشخص می‌شود، از این زمان پیگیر درخواست مجوز برای ردیف استخدامی خواهیم بود.

استخدام در این وزارتخانه از طریق این دانشگاه‌ها به دو شکل انجام می‌شود:
اولین روش اینکه، دواطلبین دیپلمه در آزمون سراسری شرکت می‌کنند و پس از پذیرفته شدن در مرحله کتبی و مصاحبه، در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی به مدت چهار سال ادامه تحصیل می‌دهند و همزمان جذب در این وزارتخانه می‌شوند.
روش دوم جذب افراد دارای مدرک لیسانس و فوق‌لیسانس دانشگاه‌های دیگر است که موسوم به ماده 28 است و این افراد پس از قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه باید یک دوره یک ساله را در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی طی کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام جدید آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید:

+ اضافه شدن سهمیه باقیمانده آزمون استخدامی تیر 97 به سهمیه سال آینده (24 دی 97)
صدور مجوز استخدامی برای کمبود نیروی واقعی در آموزش و پرورش (7 دی 97)
+
صدور مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای 40 هزار نفر (24 آبان 97)
+احتمال برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در صورت دریافت مجوزه(7 آبان 97)
+استخدام جدید آموزش و پرورش در دی یا بهمن سال 97(30 مهر 97)
+فراخوان استخدام جدید آموزش و پرورش در دی 97(31 شهریور 97)
+ضرورت جذب بیش از 27 هزار نفر نیروی انسانی جدید در دوره متوسطه آموزش و پرورش (19 شهریور 97)
+جزئیات شرایط قدی داوطلبان جهت استخدام در آموزش و پرورش(10 مرداد 97)
+ اجرای طرح جذب نیرو در آموزش و پرورش با روش 2+2(9 مرداد 97)
+ صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (25 تیر 97)
+ آیا شرایط استخدام در آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد؟ (14 خرداد 97)
+مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش برای امسال صادر شد(12 خرداد 97)

تمامی اخبار مربوط به استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.

اخبار اعلام نتایج آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید:

سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش (20 آذر 97)
تکمیل ظرفیت استخدام آموزش و پرورش با جذب 4 هزار نیروی تربیتی (16 آذر 97)
 آخرین جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش (6 آذر 97)
+  تعیین تکلیف ظرفیت‌ های خالی آزمون استخدام آموزش و پرورش (5 آذر 97)
آغاز فعالیت سامانه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا (22 آبان 97)
بررسی مجدد نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (18 آبان 97)
بررسی کمیسیون آموزش شکایات احتمالی نتایج آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش (14 آبان 97)
اطلاعیه نتایج بررسی صلاحیت‌های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی (2 آبان 97)
آیا آزمون استخدامی سال 97 آموزش و پرورش مرحله تکمیل ظرفیت خواهد داشت؟ (7 مهر 97)
+
 نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد (26 شهریور 97)


آخرین اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در صفحات زیر پیگیری نمایید: لینک مشاهده
جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی آموزش و پرورش است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.
نام استان: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، اردبیل، البرز، تهران، شهرستان های تهران، قم، لرستان، کردستان، گلستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، کرمان، قزوین، مرکزی، کرمانشاه، مازندران، زنجان، خوزستان، همدان، سمنان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، یزد

جهت مشاهده اطلاعیه های استانی اینجا کلیک نمایید

در صورت انتشار اطلاعیه های جدید، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

.

استخدام دستگاه های اجرایی و وزارت آموزش و پرورش

به حول و قوه الهی در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶ ) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد

شرايط عمومي داوطلبان

1 – داشتن تابعیت ایران

2 – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

3 – التزام به قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانوني برای مردان

5 – داشتن سلامت جسماني و رواني و توانایي برای انجام کاری که استخدام مي شوند.

6 – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

7 – نداشتن سابقه محکومیت جزایي موثر

8 – عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایي توسط آراء مراجع قضایي و ذی صلاح

9 – به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایي باشند.

10 – به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازماني، کارکناني که تصدی یکي از پست های سازماني در هر یک از دستگاه های اجرایي را به صورت رسمي یا پیماني دارا مي باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان معرفي به گزینش برای سیر مراحل استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمي یا پیماني سایر دستگاه های اجرایي باشند.

11 – داشتن حداکثر سي سال (30) برای مدارک فوق دیپلم، حداکثر سي و پنج (35) سال برای مدارک تحصیلي لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای مدرک تحصیلي فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای مدارک دکتری.

تبصره: بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان مصوب مجلس شورای اسلامي موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

– جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن مقرر معاف مي باشند

– افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال

– رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه

– میزان مدت خدمت ضرورت

– داوطلباني که به صورت غیر رسمي و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتي، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها

شرکتهای بیمه های دولتي، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتي که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملي و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده مي کنند، نهادهای انقلاب اسلامي و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمي آنها.

تذكر 1: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهي فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر (97/4/15) مي باشد. ملاک فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه مي باشد و ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام (97/2/23) ميباشد .

تذكر 2: بر اساس ماده (43) قانون مدیریت خدمات کشوری به دستگاه های اجرایي اجازه داده شده است تا در صورتي که در قوانین و مقررات قبلي مورد عمل خود، شرایطي علاوه بر شرایط فوق الذکر را داشته باشند به عنوان شرایط اختصاصي خود اعلام نمایند.تذکرات و شرایط اختصاصي هر یک از دستگاه های اجرایي در بخش مربوط به آن دستگاه ذکر شده است.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.


جدول اختصاصی 31 استان استخدام آموزش و پرورش
ردیف لینک آموزش و پرورش استان  لینک مشاهده ردیف لینک آموزش و پرورش استان لینک مشاهده
1 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مشاهده

ea.medu.ir

17 استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مشاهده

sb.medu.ir

2 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی مشاهده

wa.medu.ir

18 استخدام آموزش و پرورش فارس مشاهده

fars.medu.ir

3 استخدام آموزش و پرورش اردبیل مشاهده

arta.medu.ir

19 استخدام آموزش و پرورش قزوین مشاهده

caspian.medu.ir

4 استخدام آموزش و پرورش اصفهان مشاهده

isf.medu.ir

20 استخدام آموزش و پرورش قم مشاهده

qom.medu.ir

5 استخدام آموزش و پرورش البرز مشاهده

alborz.medu.ir

21 استخدام آموزش و پرورش کردستان مشاهده

kurd.medu.ir

6 استخدام آموزش و پرورش ایلام مشاهده

ilam.medu.ir

22 استخدام آموزش و پرورش کرمان مشاهده

kerman.medu.ir

7 استخدام آموزش و پرورش بوشهر مشاهده

bushehr.medu.ir

23 استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه مشاهده

kermanshah.medu.ir

8 استخدام آموزش و پرورش شهر تهران مشاهده

Tehran.medu.ir

24 استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مشاهده

kb.medu.ir

9 استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران مشاهده

Teo.medu.ir

25 استخدام آموزش و پرورش گلستان مشاهده

golestan.medu.ir

10 استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری مشاهده

chb.medu.ir

26 استخدام آموزش و پرورش گیلان مشاهده

guilan.medu.ir

11 استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی مشاهده

skh.medu.ir

27 استخدام آموزش و پرورش لرستان مشاهده

lorestan.medu.ir

12 استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی مشاهده

razavi.medu.ir

28 استخدام آموزش و پرورش مازندران مشاهده

mazand.medu.ir

13 استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی مشاهده

khn.medu.ir

29 استخدام آموزش و پرورش مرکزی مشاهده

markazi.medu.ir

14 استخدام آموزش و پرورش خوزستان مشاهده

khouz.medu.ir

30 استخدام آموزش و پرورش هرمزگان مشاهده

hormozgan.medu.ir

15 استخدام آموزش و پرورش زنجان مشاهده

zanjan.medu.ir

31 استخدام آموزش و پرورش همدان مشاهده

hamedan.medu.ir

16 استخدام آموزش و پرورش سمنان مشاهده

semnan.medu.ir

32 استخدام آموزش و پرورش یزد مشاهده

yazd.medu.ir

جهت مشاهده اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سلدا73

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:17

  کد دیدگاه : 2231005

  سلام دوستان سال نوتون مبارک. یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید مخصوصا اقا حسین (:yes:) برای کامپیوتر سبزعلی گل بخونم یاجزوه ای که دوستم کلاس رفته بخونم؟جزوه هم کامله

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:27

  کد دیدگاه : 2230960

  آيين و انديشه خيلي به دردم خوردن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:39

  کد دیدگاه : 2230920

  سلام.ادمین محترم میشه دوباره فایل همه شغل هارو بزارین.برای آموزگار ابتدایی. تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:00

   کد دیدگاه : 2230941

   سلام كدام فايل؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:06

    کد دیدگاه : 2230944

    یکسری pdf

    پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:10

    کد دیدگاه : 2230948

    آزمون آموزش و پرورش چه زمانی است؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:13

     کد دیدگاه : 2230950

     سلام
     دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
     شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
     موفق باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:35

  کد دیدگاه : 2230768

  سلام.دوستان سال نومبارک.من خیلی به این شغل معلمی احتیاج دارم بخاطراینکه بیکاربودم یه دختره جواب رددادبهم فقط وفقط بخاطربیکاری دعاکنیدمنم قبول بشم واز این وضع خلاص شوم.دارم باتمام وجودمیخونم.التماس دعا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:56

   کد دیدگاه : 2230817

   سلام. انشالله قبول بشی دوست عزیز و به خواستت برسی. همه جونا از جمله خودم قبول بشن انشالله. 🙂

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عاطفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 2230683

  سلام مدرک من مهندسی تکنولوژی معماری میخوام دبیری هنر شرکت کنم اما دبیری هنر زده معماری (لیسانس وفوق لیسانس). کلمه تکنولوژی که تو مدرکمه اشکالی داره ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به عاطفه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:33

   کد دیدگاه : 2230885

   عزیزم منم تکنولوزی معماریم
   دقیقا منم بخاطر همین کلمه تو مدرکم هنرآموزی مجبورم آزمون بدم
   توکل بر خدا
   البته به نظر بنده هنر آموزی معماری برای رشته ما همسانتره
   موفق باشی
   التماس دعا
   سال نو مبارک

   پاسخ دهید
   • نویسنده : عاطفه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:41

    کد دیدگاه : 2230993

    ینی هیچ راهی نداره ؟؟؟ (:cry:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : it

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:26

   کد دیدگاه : 2231206

   سلام دوستان.تو هنراموزهاي کامپیوتر که بین مهندسی نرم افزار و مهندسی تکنولوژي نرم افزار فرقی نیست و قبول میکنن.فقط تکنولوژی‌ها ناپيوسته خوندن و تو دبيرستان هم رشتشون کامپیوتر بوده.
   باز ميخوايد مطمئن شید با اداره آموزش پرورش شهرتون صحبت کنید.اگه شماره تطبیق مدارک استانتونم پیدا کنید و بپرسید که دیگه خيالتون راحت میشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:08

  کد دیدگاه : 2230588

  سلام دوستان سال نو مبارک.
  من برای پایگاه و ساختمان و طراحی کتاب ها دانشگامو نخوندم و جدید بوده.دوره میخواد انگار از یادم ميره انقد مطالب زیاده.شما هم مثل منيد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گلنار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:29

  کد دیدگاه : 2230440

  من که دیگه امیدی ندارم با این وضعیت بتونم خونه بخرم و زندگی راحتی داشته باشم فقط امیدوارم آزمون قبول شم که فقط بهم نگن بیکار…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : it

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:08

   کد دیدگاه : 2230589

   ان شالله هم قبول می شید هم خونه میخرید دوست عزیز.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فائزه ای تی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:47

  کد دیدگاه : 2230246

  سلام دوستان کامپیوتری .واسه تخصصیا چه درسایی رو میخونین؟ من فقط پایگاه و ساختمان و طراحی خوندم به نظرتون دیگه کدوم یکی از تخصصیا روبخونم بهتره ؟ ساره جان و ای تی جان شما تجربتون بیشتره بگید چیکار کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : It73

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:38

   کد دیدگاه : 2230386

   سلام دوست عزیز .ذخیره و بازیابی اطلاعات و زبان c++ و شبکه هم باید بخونی.شما عمومی از چه منابعی میخونید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:26

   کد دیدگاه : 2230438

   سلام حالا که خوندی مرتبه زمانی این سوال رو بگو ببینم وضعیت چجوری؟
   T(n=2Tn/2+n/nLognمرتبه زمانی؟؟؟روش حل رو توضیح بده
   جستجوی کلید در درختB_tree در چ زمانی صورت میگیرد(tدرجه درخت و m تعدادکلید)؟؟؟
   سوالات ازمون فراگیر ششم هستند

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فائزه ای تی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:43

    کد دیدگاه : 2230742

    سلام دوست عزیز لزومی نمیبینم که شما وضعیت منو بسنجین ولی خب باشه میگم مشکلت برطرف شه
    مرتبش میشه n فک کنم
    میشه tlogn که t درجه اش هست.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ابی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:56

     کد دیدگاه : 2231200

     نمیدونم چرا برداشت بد کردی ولی من منظور بدی نداشتم فقط خواستم با نحوه سوالات اشنا بشی شاید بدرتون بخوره
     و جواب شما هم اشتبا nLog Log n میشه البته نباید با قضیه اصلی حل کنی
     جواب درست رو خودم پیدا کردم
     به هر حال موفق باشی

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ابی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:42

   کد دیدگاه : 2230450

   اون دو تا سوال که گذاشتم مرتبه زمانی رو جدا توضیح بده و با روش حل
   توی پایگاه داده نرمال سازی رو باید مسلط بشی 1nf.2nf,….
   وابستگی تابعی حتما سوال میاد باید توی رابطه که میدن کلید کاندید رو دربیاری
   R(A.b.c.d
   Ab_cd,d_b
   کلید کاندید کدوم گزینه؟)A,b A,d
   ازAbبه cdمیرسیم
   از d بهb میرسیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فائزه ای تی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:44

    کد دیدگاه : 2230744

    اینا رو که خدارو شکر فول فولم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : it

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:40

   کد دیدگاه : 2230465

   سلام دوست عزیز.منم این سه تارو خوندم.اگه بشه ذخیره و برنامه نویسی سی پلاس پلاس هم حداقل ی دور بخونم خیلی خوبه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فائزه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:46

    کد دیدگاه : 2230748

    ای تی جان من اصلا دانشگاه ذخیره نداشتم نمیدونم چیه.از طرفی از شبکه و برنامه نویسی میترسم چون خیلی دنیای بزرگیه…نمیدونم چیکار کنم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:54

  کد دیدگاه : 2230237

  سلام سال نو مبااااارک انشالله سال خوب و موفقی داشته باشین (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:17

   کد دیدگاه : 2230376

   تشکر از شما، متقابلا سال نو رو به شما تبریک عزیز میکنیم و آرزوی سالی خوب و خوش براتون داریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سوشیانت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:32

  کد دیدگاه : 2230195

  سلام
  عیدتان پیشاپیش مبارک
  ایشاله سالی سرشار از سلامتی اقتصادی پاک رقابتی منصفانه و امیدی واقعی برامون باشه و بتونیم شرمنده زن و بچه هامون نشیم باید بگیرم مگه نوح با اون همه عمرش قارون با اون همه ثروتش و…می گذرن باید یاد بگیرم ثروت تو قناعته نه تو مال اندوزی امید وارم قانع باشیم به آنچه داریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Hamed

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:30

  کد دیدگاه : 2230193

  سلام، لطفا چندتا منابع براي دبيري شيمي معرفي كنيد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گلناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:03

  کد دیدگاه : 2230182

  سلام دوستان و ادمین عزیز ، منم به نوبه خودم سال جدید رو پیشاپیش تبریک میگم به شما ادمین عزیز به تمام بچه های اینجا و به دوستای گل کامپیوتری ، از خدا میخام از ته دل تک تک شما رو به مراد دلتون برسونه اگر واقعا خیر شماست .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:05

   کد دیدگاه : 2230360

   تشکر از شما، متقابلا سال نو رو به شما تبریک عزیز میکنیم و آرزوی سالی خوب و خوش براتون داریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امید تیزاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:01

  کد دیدگاه : 2230161

  سلام دوستان منظور از 3000سهمیه از ازمون قبلی اموزش و پرورش در ازمون جدید اموزش و پرورش سال98 چیه دقیقا؟؟ ایا منظور کسانین که رفتن مصاحبه در ازمون قبلی؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahmhr

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:34

  کد دیدگاه : 2230102

  سال 95-96-97 بدت ین سالهای زندگیم بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:57

   کد دیدگاه : 2230158

   آاااااخخخخخ گفتی
   هر وقت یادم میو (:cry:) فته حالم گرفته میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیرا حسابداری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:04

   کد دیدگاه : 2230215

   عوضش انشاالله امسال انقدری براتون خوب و عالی باشه که جبران اون سه سال بشه
   بهترینها رو براتون از خدا میخوام

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیرا حسابداری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:04

   کد دیدگاه : 2230217

   عوضش انشاالله امسال انقدری براتون خوب و عالی باشه که جبران اون سه سال بشه
   بهترینها رو براتون از خدا میخوام (:heart:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نا شناس ۲

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:43

   کد دیدگاه : 2230342

   ان شاالله ۹۸ بهترین سال زندگیت باشه.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم۹۷

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:15

   کد دیدگاه : 2230375

   سلام تنها نیسی سال ۹۵/۹۶/۹۷برا منم بد بودن سال ۹۵ ازبس بد بود ک از ذهنم پاک شده اتوماتیک ولی حسرتشونو نمیخورم این سالها برا من توقفی بود برای بدست اوردن بهترینا اینو مطمینم خدا بعد از هرسختی یه اسونی ب ادم میده . (:bb:) امیدتوازدس نده دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نرگس کامپیوتر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:43

  کد دیدگاه : 2230038

  سلام
  پيشاپيش سال نو مبارک
  دوستان رشته کامپیوتر لطفاً میشه بفرمایید از کدام استان هستید؟
  سپاس

  #کامپیوتر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:22

   کد دیدگاه : 2230265

   سلام سال نو همگی مبارک ایشا.. سال ۹۸ سال قبولی همه باشه. گیلانیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نرگس کامپیوتر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:03

    کد دیدگاه : 2230670

    سلام
    قم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:22

   کد دیدگاه : 2230266

   خودتون برا کجایین عزیزم؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : م.ق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:07

  کد دیدگاه : 2230014

  بچه ها من ۴ روز اومدم مسافرت تبریز تا ی حال و هوایی عوض کنم. بعدش دوباره ادامه میدم. عیددیدنی و تفریح همیشه هست کمش کنیم بهتره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نرگس کامپیوتر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:01

  کد دیدگاه : 2230008

  سلام
  سال نو پیشاپیش مبارک
  دوستانی که رشته شون کامپیوتر هستش لطف میکنید بفرمایید برای کدام استان هستند؟
  ممنون ميشم اعلام کنید 🌷

  #کامپیوتر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : گلناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:04

   کد دیدگاه : 2230183

   سلام دوست عزیز ، عید شمام مبارک ، من از لرستان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : It73

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:23

   کد دیدگاه : 2230296

   سلام نرگس سال نو مبارک
   من شیرازیم (:victory:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:33

  کد دیدگاه : 2229803

  من ۷۱هستم زمانی که کنکور ميدادم تربیت معلم نیرو نمی خواست.ولی یکی دوسال بعد ما خیلی زیاد نیرو میگیرن.
  امیدوارم دهه شصتي (:heart:) ها قبول شن و دغدغه نداشته باشن.منم درکنارشون قبول شم.
  لحظه تحویل سال یه دعایی کنیم همه باهم تو ذهنمون باشه که هر کس تلاش کرده و اميدش به این آزمونه ان شالله قبول شه. (:heart:)

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...