• ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۲۹ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش فارس

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه‌های پذیرفته شدگان آموزگاری - سال 1403

اعلام زمان و مکان بررسی مدارک
خبر 6 اردیبهشت 1403: اعلام زمان ومکان بررسی مدارک ومستندات آزمون استخدامی سال۱۴۰۳ پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی رشته شغلی آموزگاری در فارس
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای دریافت فرم های مربوط به تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به ایفرم شماره ۸۴۲۴ به نشانی: https://eform.farsedu.ir/collect/form/login/۸۴۲۴ مراجعه نمایید.
گفتنی است: داوطلب میبایست ۳ روز پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور، از روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ حداکثر به مدت ۴ روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش جذب و استخدام کارا نسبت به تکمیل نمون برگها و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام نماید.
لازم به ذکر است: برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است.
خاطر نشان می شود: داوطلبان در صورت ورود و بارگذاری مدارک و مستندات نوبت برای تشکیل پرونده ، معاینات پزشکی، و  سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش را از طریق سامانه کارا دریافت خواهند کرد .
 لازم به ذکر است: داوطلبان باید فایل های پیوستی  را دانلود، مطالعه و فرم های متقاضیان را پرینت، تکمیل و در روز بررسی مدرک به همراه داشته باشید.

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری - سال 1402

اطلاعیه تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مستندات و معاینات پزشکی (مشاهده)
خبر 1 آذر 1402: اطلاعیه شماره ۲ ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان فارس
اطلاعیه شماره ۲ ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان فارس صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، باسلام و احترام ، به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت این آزمون می رساند: برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی راس ساعت ۸ لغایت ۱۲ صبح روز پنج شنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۲ و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: شیراز، خیابان هفت تیر، خیابان معدل شرقی، اداره کل آموزش و پرورش استان فارس مراجعه نمایند. گفتنی است: داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید. لازم به ذکر است: لیست افرادی که بایستی برای تشکیل پرونده مدارک خوداظهاری ، معاینات پزشکی و ... مراجعه نمایند و دیگر مستندات پیوست همین اطلاعیه می باشد.

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت (مشاهده)
خبر 3 ابان 1402: اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ آموزش و پرورش سهمیه استان فارس
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت که کد ملی آنان در فایل پیوستی این اطلاعیه در ذیل درج گردیده می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی راس ساعت ۳  بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخ سوم آبان ماه ۱۴۰۲ و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس : شیراز، پل هجرت، خیابان ساحلی، خیابان علی بن حمزه (س)،جنب درمانگاه فرهنگیان، آموزشگاه عبدالله پور  مراجعه نمایید.
گفتنی است: داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
لازم به ذکر است: جهت اطلاع کامل از مدارک لازم فایل های پیوستی را حتما مطالعه نمایید.

اطلاعیه شماره 3 آموزش و پرورش فارس (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: اطلاعیه شماره ۳ ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی در استان فارس
اطلاعیه شماره ۳ ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی در استان فارس اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی می رساند: در صورت ابلاغ اطلاعیه از وزارت در خصوص ادامه فرایند وانجام امور بررسی مدارک و مستندات، ارزیابی تکمیلی و... از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان فارس به نشانی: https://fars.medu.gov.ir اطلاع رسانی خواهد شد، لذا از مراجعه حضوری به اداره کل اموزش و پرورش فارس خودداری نمایید.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 11 شهریور 1402: اطلاعیه شماره ۲ ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان فارس
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان فارس می رساند: برای اطلاع از جدول زمان بندی، مكان و مدارك مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه، بررسی مدارك و مستندات فایل های پیوستی را دانلود و مطالعه نمایند.
 لازم به دکر است: پذیرفته شدگان باید برای اعلام نوبت مشمولین آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی استان فارس به ادرس https://eform.farsedu.ir/۱۰۵۳۸ مراجعه نمایند. 
گفتنی است: داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و یکصد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی اداره کل آموزش وپرورش استان فارس نزد خزانه به شماره  حساب ۰۳۱۲۰۳۶۲۵۵۷۷ یا شماره شبایIR۱۶۰۱۰۰۰۰۴۰۵۸۰۳۱۲۰۳۶۲۵۵۷۷با شناسه ی ۳۷۰۰۳۱۲۵۸۱۴۰۱۵۹۱۵۹۸۲۳۰۰۰۰۰۰۴۶۳ واریز نمایند و اصل فیش بانکی را به همراه داشته باشد. 
شایان ذکر است: از واریز وجه بصورت اینترنتی یا با تلفن همراه خودداری نموده و حتما از طریق شعب تمامی بانک ها اقدام نموده و اصل فیش را به همراه داشته باشید.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه مهم ویژه داوطلبان آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1402: اطلاعیه مهم ویژه داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری سال ۱۴۰۲ سهمیه استان فارس
اطلاعیه مهم ویژه داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری سال ۱۴۰۲ سهمیه استان فارس
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،  به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری سال ۱۴۰۲ سهمیه استان فارس که در مرحله ارزیابی تکمیلی و صلاحیت عمومی شرکت نموده اند می رساند چنانچه مدرک معتبر امتیاز آوری برابر دستورالعمل ارزیابی تکمیلی شامل نمون برگ شماره ۱۹ دارند که در روز ارزیابی نتوانستند تحویل نماینده امور اداری دهند می توانند برابر جدول زمانبندی پیوستی مراجعه و اصل و کپی مستندات خود را تحویل دهند. 
 لازم به ذکر است: ارائه  اصل وکپی مدرک  الزامی است و مدارکی که قبلا ارائه گردیده نیاز به ارائه مجدد نمی باشد همچنین مدارک صرفا بر اساس نمون برگ ۱۹ و تایید مراجع ذیربط مندرج در نمون برگ مذکور باشد. مشاهده فایل پیوست
تشریح فرآیند جذب پذیرفته شدگان ماده ۲۸ (مشاهده)
خبر 15 تیر 1402: تشریح فرآیند جذب پذیرفته شدگان ماده ۲۸ استخدامی درآموزش و پرورش در فارس
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس، گفت: معلمان جدید پذیرفته شده، ماده ۲۸ آزمون استخدامی از اول مهرماه به کار تدریس در مدارس مشغول می شوند و در دوره های ضمن خدمت در طول سال تحصیلی نیز شرکت خواهند کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، امیر مسعود اکبرپور با اشاره به آغاز فرآیند جذب پذیرفته شدگان ماده ۲۸ قانون استخدامی، اظهار کرد: فرآیند جذب از روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه با بررسی مدارک و مستندات ارائه شده از سوی پذیرفته شدگان آغاز شده است.
وی افزود: در مرحله اول، مدارک افراد مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورتی که فرد شرایط مورد نظر را دارا باشد جهت انجام معاینات پزشکی به مراکز بهداشتی تعیین شده معرفی می شود.
اکبرپور تصریح کرد: در مرحله دوم نیز اگر شرایط فرد از نظر پزشکی مطلوب باشد جهت انجام مصاحبه که از ۱۷ تیرماه آغاز می شود، معرفی می شود.
وی از انجام مصاحبه و مراحل تکمیلی بررسی شرایط به مدت ۲۰ روز، خبر داد و افزود: پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش، تعداد ۳ هزار و ۸۰۰ نفر در استان فارس معرفی شدند.
وی گفت: از این تعداد، کسانی که پس از طی مراحل سه گانه موفق به کسب امتیازات لازمه شوند مجددا به سازمان سنجش معرفی می شوند تا نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شود.
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس، خاطرنشان کرد: بررسی مدارک پذیرفته شدگان در حضور شخص انجام می شود، و پس از آن فرد به مراکز بهداشتی و درمانی جهت انجام معاینات پزشکی ارجاع داده می شود.
وی ادامه داد: در مرحله مصاحبه ارزشیابان متخصص و آموزش دیده، کار سنجش افراد را انجام می دهند و فرد باید حداقل ۴۷۰ امتیاز از مجموع ۱۰۰۰ امتیاز را آورده باشد.
اکبرپور ادامه داد: نمره آزمون و امتیازات کسب شده در مرحله مصاحبه تجمیع و به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال و پس از پردازش نتیجه نهایی به داوطلبان اعلام می شود.
وی اذعان کرد: در مرحله مصاحبه نیز افراد در یک فرآیند که شامل سه بخش؛ انجام تدریس، ایفای یک نقش و شرکت در کارگروهی، مشارکت می کنند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس، گفت: نتایج داوطلبان از سوی سازمان سنجش، تا پایان مردادماه اعلام و افراد پذیرفته شده در دوره مقدماتی و فشرده ارائه شده در شهریورماه، حضور می یابند.
وی ادامه داد: معلمان جدید پذیرفته شده، ماده۲۸ آزمون استخدامی از اول مهرماه به کار تدریس در مدارس مشغول می شوند و در دوره های ضمن خدمت  در طول سال تحصیلی نیز مشارکت خواهند کرد.
 اطلاعیه زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات (مشاهده)

خبر 9 تیر 1402: اطلاعیه زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس،دراین اطلاعیه آمده است:
باسلام و احترام ، با عنايت به اعلام نتيجه معرفي شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ (موضوع مجوز شماره ۹۹۶۶۵ مورخ ۰۳/۱۲/ ۱۴۰۱ سازمان اداری واستخدامی کشور) توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی با توجه به جدول زمان بندی  مندرج در ایفرم شماره ۱۰۵۳۸
و با دردست داشتن مدارک ذیل به آدرس : شیراز – بلوار شهید شیرودی – حد فاصل میدان فرصت شیرازی و چهار راه زمزم - کانون فرهنگی تربیتی سمیه  مراجعه نمایند.
داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :
۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .( دو نسخه)
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)
۳-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند
۴-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری
۵- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).
۶- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
۷- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن. (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند .
۸-اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر. 
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۹- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲
۱۰- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد
۱۱– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .
۱۲- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۳- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : اصل قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۵- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف)نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)
الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)
د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)
هـ-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی و تایید سازمان بهزیستی ( الزامی است)
و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)
ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ر) نیروهای سرباز معلم
ر-۱) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت یا فرم ۵۰۲ تایید شده توسط اداره مربوطه
ر-۲)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت
۱۶-داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
۱۷-ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۸- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.
ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر : استشهاد صرفا با تایید کلانتری محل مورد تایید است و استشهاد تایید شده توسط شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل قبول نمی باشد.
۱۹-گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، مسابقات ورویدادها وجشنواره ها ، سوابق تدریس در مراکز آموزشی، گروه های جهادی و... با ارائه مدرک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری) ، تقدیر نامه هاوگواهی های معتبر مهارت ها ومرتبه علمی ، ادبی و... ( برمبنای گواهی رسمی ومعتبر) با توجه  نمون برگ بررسی سوابق علمی پژوهشی مندرج در اطلاعیه . ( مدارک مربوط به این بند برای ارائه به حوزه ارزیابی تکمیلی  می باشد)
۲۰- پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز و برادران رنگ قرمز) .
۲۱- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و یکصد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه واریز نمایند . لذا  برای تسهیل در امور، لازم است داوطلبان محترم کارت بانکی معتبر با موجودی ذکر شده درزمان بررسی مدارک و معاینات پزشکی به همراه داشته باشند.
تذکرات مهم :
۱-با توجه بند های (۶و۷و۱۳) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاع خلاف واقع ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
۲-با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۳-داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.
‎۴-داوطلبینی که به هر دلیل در بازه زمانی مقرر موفق به تکمیل فرم اطلاعات فردی الکترونیکی نشده اند، لازم است پس از مرحله بررسی مدارک هویتی و معاینات پزشکی و در صورت أخذ برگه معرفی نامه به مراکز  ارزیابی تکمیلی، با مراجعه به هسته گزینش استان فارس معرفی‌نامه مزبور را به رؤیت مسئولین هسته گزینش رسانده و سپس نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و ارائه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
)همچنین لازم است داوطلب علت عدم تکمیل فرآیند ثبت نام الکترونیکی خود را به صورت کتبی به هسته گزینش ارائه نماید.‎)
تذکرات تکمیلی :
۱- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
۲- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
۳- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و ... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

۴-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
۵- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

دانلود نمون برگ

زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402: زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ آموزش و پرورش سهمیه استان فارس
زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ آموزش و پرورش سهمیه استان فارس اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس،دراین اطلاعیه آمده است:
باسلام و احترام ، با عنايت به اعلام نتيجه معرفي شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ (موضوع مجوز شماره ۹۹۶۶۵ مورخ ۰۳/۱۲/ ۱۴۰۱ سازمان اداری واستخدامی کشور) توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی با توجه به جدول زمان بندی  مندرج در ایفرم شماره ۱۰۵۳۸  به نشانی : https://eform.farsedu.ir/۱۰۵۳۸
و با دردست داشتن مدارک ذیل به آدرس : شیراز – بلوار شهید شیرودی – حد فاصل میدان فرصت شیرازی و چهار راه زمزم - کانون فرهنگی تربیتی سمیه  مراجعه نمایند.
داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .( دو نسخه)
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود)
۳-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که در زمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارند
۴-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری
۵- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).
۶- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
۷- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن. (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند .
۸-اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر. 
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۹- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲
۱۰- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد
۱۱– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .
۱۲- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۳- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : اصل قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۵- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف)نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت (الزامی است)
الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)
د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)
هـ-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی و تایید سازمان بهزیستی ( الزامی است)
و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)
ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ر) نیروهای سرباز معلم
ر-۱) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت یا فرم ۵۰۲ تایید شده توسط اداره مربوطه
ر-۲)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت
۱۶-داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
۱۷-ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۸- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.
ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر : استشهاد صرفا با تایید کلانتری محل مورد تایید است و استشهاد تایید شده توسط شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل قبول نمی باشد.
۱۹-گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، مسابقات ورویدادها وجشنواره ها ، سوابق تدریس در مراکز آموزشی، گروه های جهادی و... با ارائه مدرک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری) ، تقدیر نامه هاوگواهی های معتبر مهارت ها ومرتبه علمی ، ادبی و... ( برمبنای گواهی رسمی ومعتبر) با توجه  نمون برگ بررسی سوابق علمی پژوهشی مندرج در اطلاعیه . ( مدارک مربوط به این بند برای ارائه به حوزه ارزیابی تکمیلی  می باشد)
۲۰- پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز و برادران رنگ قرمز) .
۲۱- داوطلبان می بایست بر اساس تعرفه های آزمون، موضوع تصویب نامه شماره ۵۸۸۱۶۰۱۸۰ ت/۱۳۸۷۳۰ مورخ ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ هیات محترم وزیران، برای بررسی صلاحیت های عمومی آزمون، مبلغ دو میلیون و یکصد و چهل هزار ریال ( ۲۱۴ هزار تومان) به حساب درآمد اختصاصی استان نزد خزانه واریز نمایند . لذا  برای تسهیل در امور، لازم است داوطلبان محترم کارت بانکی معتبر با موجودی ذکر شده درزمان بررسی مدارک و معاینات پزشکی به همراه داشته باشند.
تذکرات مهم :
۱-با توجه بند های (۶و۷و۱۳) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاع خلاف واقع ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
۲-با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۳-داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.
‎۴-داوطلبینی که به هر دلیل در بازه زمانی مقرر موفق به تکمیل فرم اطلاعات فردی الکترونیکی نشده اند، لازم است پس از مرحله بررسی مدارک هویتی و معاینات پزشکی و در صورت أخذ برگه معرفی نامه به مراکز  ارزیابی تکمیلی، با مراجعه به هسته گزینش استان فارس معرفی‌نامه مزبور را به رؤیت مسئولین هسته گزینش رسانده و سپس نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و ارائه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.
)همچنین لازم است داوطلب علت عدم تکمیل فرآیند ثبت نام الکترونیکی خود را به صورت کتبی به هسته گزینش ارائه نماید.‎)
تذکرات تکمیلی :
۱- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
۲- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
۳- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و ... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
جدول زمان بندی را از طریق لینک زیر دریافت نمایید : https://eform.farsedu.ir/۱۰۵۳۸
۴-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
۵- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
دقت فرمایید حتماً نمون برگ های زیر دریافت نموده و پس از تکمیل در تاریخ اعلام شده همراه داشته باشید.

دانلود فرم استشهاد
دانلود نمون برگ

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

خبر کمبود 10 هزار معلم در استان فارس (مشاهده)
خبر 11 بهمن 1401: خبر کمبود 10 هزار معلم در استان فارس
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس گفت: با کمبود 10 هزار معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم و بیشترین کمبود مربوط به دبستان است. ادامه خبر ...
اطلاعیه دوره پودمان اول پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 31 مرداد 1401: اطلاعیه قابل توجه تمامی پذیرفته آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان مشمولین تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مشمولین بند د تبصره ۲۰، تجدید گزینش سنوات قبل و فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر:
قابل توجه تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان مشمولین تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مشمولین بند د تبصره ۲۰، تجدید گزینش سنوات قبل و فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر:
با توجه به تصمیم شورای استانی ، دوره پودمان اول رشته های آموزش ابتدایی و آموزش استثنایی در مرکز سلمان فارسی شیراز واقع در کوی زهرا و رشته های آموزش متوسطه (دبیری)، تربیت بدنی، مراقبت سلامت، مربی امور تربیتی، مشاوره در پردیس شهید رجایی واقع در روبروی حرم علی ابن حمزه (پل علی ابن حمزه)برگزار می گردد.
آخرین اطلاعیه ها را به تفکیک رشته از طریق سایت مرکز سلمان فارسی و پردیس شهید رجایی پیگیری نمایید.
آدرس سایت مرکز سلمان فارسی شیراز ، شماره تماس ۳۷۲۵۳۷۹۲
آدرس سایت پردیس شهید رجایی شیراز ، شماره تماس ۳۲۲۸۷۶۹۸ ،۳۲۲۸۳۰۶۱
اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی (مشاهده)

خبر 25 مرداد 1401: مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 در سایت سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرسول سبحانی فرد گفت:  در این آزمون در مرحله اول چند برابر ظرفیت شامل  3 هزار و 282 نفردر استان فارس برای  انجام مصاحبه  معرفی و پس  از بررسی مدارک و مصاحبه  در تیرماه 1401 ، تعداد یک هزار و 219  نفر به عنوان قبولی نهایی در رشته های مختلف و برای شهرستان های استان پذیرفته شده اند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس  افزود: پذیرفته شدگان نهایی مدارک مورد نیاز گزینش را تکمیل و تا  26 مردادماه  تحویل نماینده گزینش اداره آموزش وپرورش محل سکونت نموده و از ارسال مدارک مذکور به هسته گزینش اداره کل خودداری نمایند.
سبحانی فرد ادامه داد: برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت گزینش استان مراجعه نمایید.
وی گفت:  داوطلبانی که پذیرفته نشده اند و متقاضی بررسی و رسیدگی مجدد مصاحبه را دارند نمون برگ رسیدگی به اعتراضات  را از اینجا دریافت و پس از تکمیل در سایت آموزش و پرروش استان فارس بارگذاری نموده و از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری نمایند.
داوطلبان  برای کسب اطلاعات بیشتر و  دسترسی به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور می توانید اینجا کلیک نمایید.

جهت ثبت اعتراض کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

بومی گزینی در استخدام نیروهای آموزش و پرورش گراش (مشاهده)
خبر 10 مرداد 1401: فرماندار گراش فارس گفت: در استخدام نیروهای آموزش و پرورش گراش، توجه به بومی گزینی در اولویت می باشد و نیاز است دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ترغیب کرد. محمود طاهر زاده روز یکشنبه در شورای آموزش و پرورش گراش اظهار داشت: وجود برخی مشکلات و کمبودهای اعتباری و امکانات و زیرساخت های آموزشی نمی توان و نباید مانع تحصیل دانش آموزان در هیچ نقطه ای از این شهرستان به ویژه در مناطق روستایی شود. رفع مشکلات آموزشی نباید محدود به شهر شود، بسیاری از استعدادهای دانش آموزی در روستاها وجود دارد که نیازمند تقویت زیرساخت ها و توسعه همه جانبه این نهاد مهم است. وی بر ضرورت نگاه برنامه محور، تحول گرایانه و توسعه ای برای  رفع مشکلات آموزشی در روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان تاکید کرد و گفت: باید نگاه آموزش و پرورش همواره بر برقراری عدالت آموزشی و پرهیز از هر گونه تبعیض باشد. فرماندار گراش گفت: دولت سیزدهم با تمام توان پای رفع مشکلات آموزش و پرورش ایستاده است و از برنامه‌های بنیادین و توسعه محور در این حوزه حمایت می‌کند. طاهرزاده توجه به پژوهش با رویکرد و نگاه توسعه مدارانه در آموزش و پرورش گراش را یادآور شد و گفت: نگاه کلان به پژوهش نیاز امروز جامعه است. فرماندار گراش همچنین آموزش و پرورش را پرچمدار و محور توسعه شهرستان  دانست و گفت: آینده و توسعه هر جامعه به طور مستقیم وابسته به نوع تربیت افراد آن جامعه است، لذا نقش آموزش و پرورش در تربیت و پایه گذاری جامعه انسانی بسیار مهم و اثرگذار می باشد. طاهرزاده با بیان اینکه رفع مشکلات آموزش و پرورش در گراش نیازمند عزم جدی و همگانی است، تصریح کرد: حل مشکلات آموزش و پرورش باید به صورت ریشه ای حل شود و اگر خواهان جامعه پویا و کارآمد هستیم باید رفع مسائل و نیازهای این حوزه در اولویت باشد. وی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش با بهره گیری از خرد جمعی و ظرفیت های محلی و منطقه ای به ارتقای کمی و کیفی مدارس کمک شایانی می کند، گفت: شورای آموزش و پرورش زیربنای سایر بخش‌هاست و نقش شاکله در توسعه و پیشرفت و غنی سازی نیروی انسانی کارآمد و توانمند را دارد. طاهرزاده با اشاره به بازنگری در مصوبات آموزش و پرورش و نگاه ویژه به بخش های نرم افزاری، افزود: نیاز است مصوبات شورای آموزش و پرورش ضمن تصمیم سازی و تصمیم گیری، گره گشای فعالیت های پیش روی نظام تعلیم و تربیت باشد و در حال حاضر کارهای سخت افزاری خوبی در گراش به همت دولت و مشارکت فعالانه خیرین عزیز صورت گرفته است اما نیاز است در بخش نرم افزاری ورود کنیم و در این حوزه نیز سرمایه گذاری شود. طاهرزاده زاده با اشاره به نقش خیرین مدرسه ساز در توسعه علمی جامعه و رفع کمبودها و نیازهای آموزش و پرورش، گفت: خیران مدرسه ‌ساز با نیت خیرخواهانه خود و با ساخت و تجهیز مدارس، بخشی از مشکلات موجود آموزش و پرورش را رفع می‌کنند و هم اینک مشارکت خوب خیرین در گراش و در این حوزه زبانزد عام و خاص شده است. وی با اشاره به تکمیل مرکز آموزش‌های فنی حرفه ‌ای در گراش در آینده ای نزدیک و در هفته دولت نیز گفت: این طرح هم اینک در فاز نخست و با همت خیرین و هزینه ای افزون بر ۷۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۶ درصد در حال اجرا و بهره برداری است. وی افزود: با توجه به رایزنی های انجام شده با تجهیز و تامین امکانات در آینده ای نزدیک مورد بهره برداری قرار می گیرد که می تواند باعث تحولات چشمگیر آموزشی و همچنین توسعه مهارت های فنی و حرفه ای در منطقه شود. حجت الاسلام سید محمد باقر بخشایش پور امام جمعه گراش هم در این نشست راهکار توسعه همه جانبه کشور را توجه به آموزش و پرورش در ابعاد گوناگون عنوان کرد و افزود: اهتمام به این نهاد مهم علمی، آموزشی و تربیتی بدون شک کشور را در مسیر پیشرفت و شکوفایی قرار می‌دهد.  وی گفت: فضای سالم تربیتی در آموزش و پرورش نیاز امروز جامعه است و باید به این موضوع اهتمام ویژه داشت. محمد علی فرجی مدیر آموزش و پرورش گراش هم خواستار حضور موثر اعضا در جلسات شورای آموزش و پرورش شد و گفت: شورای آموزش و پرورش با تصمیم های مهم و راهبردی به رشد و توسعه تعلیم و تربیت این شهرستان کمک می‌کند و اعضا باید حضور موثر در این جلسات داشته باشند همچنین در این نشست موضوعات مختلفی شامل تعیین نرخ کلاس های تقویتی، ساماندهی اتباع و مهاجران خارجی، وصول بدهی ادارات به آموزش و پرورش، درخواست شهرداری برای  تغییر کاربری مدارس، ساماندهی و رفع مشکل سرویس مدارس، زیبا سازی و فضا سازی در مدارس و پیگیری ساخت مسکن فرهنگیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شهرستان گراش در فاصله حدود ۳۶۵ کیلومتری شیراز وقع است.
اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 6 تیر 1401: مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس ،زمان بررسی مدارک و مستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان استان فارس آزمون استخدامی اموزش و پرورش در سال 1400 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرسول سبحانی فرد گفت:  پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می توانند  برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه باتوجه به جدول زمان بندی و با دردست داشتن مدارک مورد نیاز به آدرس شیراز- حدفاصل چهارراه باغ تخت و میدان قائم ( اطلسی ) خیابان شهید تیمور فروغی – خیابان ذکاء الملک –آموزشگاه ابتدایی برکاتی در تاریخ های مربوطه  مراجعه نمایند.
مدیر منابع انسانی و  امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت:عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت  برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک  و انجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
مدیر منابع انسانی و  امور اداری آموزش و پرورش فارس افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا ، به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی ، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک ومصاحبه جدا خودداری گردد.
سبحانی فرد افزود: درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.
سبحانی فرد گفت: افرادی که جزء پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نمی باشند ،در صورتی که به نمرات و درصدهای خود در مرحله اول آزمون استخدامی، معترض باشند، می توانند به قسمت «سیستم پاسخگویی اینترنتی» پرتال سازمان سنجش مراجعه و اعتراض خود را اعلام نماید. 
وی با اشاره به اینکه  پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند گفت: پذیرفته  شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه نیاز به تکمیل فرم اطلاعات فردی وتحویل به هسته گزینش نمی باشد وپس از اعلام نتایح نهایی در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیر منابع انسانی و  امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: معرفی شدگانی که مبتلا به کوید 19 شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود . مصاحبه از این گونه افراد حداکثر بیستم تیرماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش صورت خواهدگرفت . در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی میسور نخواهد بود.
سبحانی فرد خاطر نشان کرد:  مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلا اثر می شود .
وی در تشریح مدارک لازم برای مصاحبه گفت: تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی دو نسخه ، چهار قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری،اصل شناسنامه و یک سری کپی از تمام صفحات آن،اصل شناسنامه همسر و فرزندان و یک سری کپی از تمام صفخات آن، اصل کارت ملی و یک برگ کپی  پشت و روی آن ،اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند)،اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") و یک برگ کپی آن، اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک دو برگ کپی آن، اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ  روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده ، فرزند و همسر رزمنده و یک برگ کپی آن از مدراک لازم برای مصاحبه می باشد. 
مدیر منابع انسانی و  امور اداری آموزش و پرورش فارس افزود:  مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از: الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود، ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل، ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران .
سبحانی فرد در تشریح دیگر مدارک مورد نیاز مصاحبه شوندگان افزود: اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ  روز از سازمان بهزیستی برای معلولین و کپی آن، پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز و برادران رنگ قرمز)،افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند،فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت افراد متقاضی  استفاده از امتیازات نخبگان،اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه 1 تا5) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی  و یک برگ کپی آن .(صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس )، گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها ودانش کامپیوتر( برمبنای گواهی رسمی ومعتبر) با توجه به نمون برگ شماره 6 پیوست اطلاعیه  از مدارک مورد نیاز است. 
وی  گفت: همچنین  باید فرم اعلام آمادگی جهت انجام مصاحبه استخدامی معرفی شدگان)چندبرابر ظرفیت( را  نیز از اینجا دریافت و پس از تکمیل به همراه داشته باشید. 
وی تاکید کرد:  ارائه مدارک کمی (ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی)  صرفا در زمان بررسی مدارک و مصاحبه قابل قبول بوده و بعد از روز مصاحبه امکان ارائه مدارک جدید نمی باشد 
وی گفت: داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، برای تأیید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی می باشد را تکمیل نموده و پس از تأیید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش مربوطه جهت بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت .
وی خطاب  به دواطلبان سهمیه عشایر گفت: این عزیزان علاوه برفرم استشهاد محلی می بایست تاییدیه  اداره کل عشایر فارس را نیز بهمراه داشته باشند.
وی ادامه داد: داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای ان دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا .
برای دسترسی به  اطلاعیه زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحیه آزمون استخدامی سال 1400 اینجا را کلیک کنید. 
گفتنی است ساعت شروع کار مرکز مصاحبه صبح ها از ساعت 8 الی 30: 12 و بعد از ظهرها از ساعت 30: 13 الی 30: 15 می باشد.
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرروش فارس (مشاهده)
خبر 3 تیر 1401: اولین اطلاعیه پذیرفته شدگان استان فارس مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، پیرو سوالات مکرر پذیرفته شدگان استان فارس مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرساند:
زمان و مکان برگزاری مصاحبه این پذیرفته شدگان به زودی و از طریق پورتال اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش فارس اعلام می گردد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان (مشاهده)

خبر 10 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان آموزش و پرورش فارس (متبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس جزییات زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانباز 70 درصد و بالاتر استان فارس در سال 1400 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا کاظمی گفت: پذیرفته شدگان این آزمون برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و انجام  معاینات پزشکی باید در 15 شهریور ماه به آدرس شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان حافظ، کوچه یک ابیوردی، کوچه سردار شهید ابیوردی، مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارس  مراجعه نمایند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس با اشاره به مدارک مورد نیاز  برای انجام مصاحبه گفت: تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی، چهار قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری، اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات  و اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو و همچنین اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و یک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)، همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی از جمله مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه می باشد که پذیرفته شدگان باید به همراه داشته باشند.
کاظمی گفت: اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") و یک برگ کپی آن،  اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید و امور ایثارگران و یک برگ کپی آن، پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز  -  برادران رنگ قرمز)، اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه 1 تا 3) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی  و یک برگ کپی آن (صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس ) از دیگر مدارک مورد نیاز قبول شدگان است.
وی ادامه د اد: آن دسته از معرفی شدگان که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: کلیه پذیرفته شدگان رشته های آموزگاری ، دبیری و  هنرآموزی در روز دوشنبه 15 شهریور ماه از ساعت 8 تا 12 ظهر و پذیرفته شدگان شغل سرایداری در همان بعد از ظهر روز دوشنبه از ساعت 13 الی 16 جهت مصاحبه به محل ذکر شده مراجعه نمایند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

خبر استخدام یک هزار و 510 نفر در آموزش و پرورش فارس (مشاهده)

خبر 14 تیر 1400: خبر استخدام یک هزار و 510 نفر در آموزش و پرورش فارس (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان فارس در سال ۱۴۰۰ اعلام شد. رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از جذب یک هزار و ۱۸۶ سهمیه دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان و یک هزار و ۵۱۰ سهمیه استخدامی از طریق آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در آموزش و پرورش فارس خبر داد.

جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 اردیبهشت 1400: جزئیات برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس از آغاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی 99خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدرضا صابری گفت: فرایند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99 از 25 اردیبهشت تا 15 خرداد ماه 1400 انجام می گردد.
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس گفت: در این  مرحله ، تعداد 1216 نفر از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی 99 که 807 تن از آنان را خواهران و 409 تن را برادران تشکیل می دهند برای مصاحبه دعوت می گردند..
صابری در این رابطه نیز گفت:  محل مصاحبه برادران خیابان معدل شرقی اداره کل آموزش و پرورش فارس طبقه 5 هسته گزینش آموزش و پرورش فارس و محل مصاحبه گزینش خواهران بلوار مدرس خیابان فرصت شیرازی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر می باشد. وی در این رابطه اضافه کرد : دعوت از داوطلبین برای مصاحبه بصورت تلفنی انجام می پذیرد و قبل از آن داوطلبان محترم از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

اداره کل آموزش وپرورش فارس اطلاعیه مهمی را ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال99 در فارس صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، پیرو اطلاعیه سازمان سنجش مورخ 23 فروردین 1400 ، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال99 در فارس می رساند : هرچه سریعتر حداکثر ظرف 48 ساعت آینده وتاپایان وقت اداری روز پنجشنبه 26 فروردین 1400 مدارک گزینشی ذیل را به نماینده گزینش اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت، تحصیل ( ویا کار) خود تحویل نمایید.
مدارک مورد نیاز گزینش :
1.تکمیل 2 نسخه از فرم اطلاعات فردی و الصاق عکس 
2.تصویر کارت ملی (پشت و رو در یک صفحه)
3.تصویر تمام صفحات شناسنامه
4.تصویر آخرین مدرک تحصیلی
5.تصویر  مقام های علمی، فرهنگی، ورزشی و ... حداکثر 2 مورد
6.گواهی عضویت در بسیج(درصورت وجود)
ضمنا" تاکید میگردداز مراجعه حضوری و همچنین ارسال مدارک به هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان فارس خودداری نمایید.

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 بهمن 99: اعلام جزئیات مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: 100امتیاز از مجموع 400 امتیاز مصاحبه به بخش کمی یعنی سوابق آموزشی و پژوهشی و دانش های کامپیوتری تعلق می گیرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحیدرضا نظام الملکی با تشریح چگونگی تخصیص 400 امتیاز در مصاحبه حضوری گفت: ۲۵درصد از نمره مصاحبه (100امتیاز ) به بخش کمی و۷۵درصد (300امتیاز توسط مصاحبه گران سه گانه) به بخش کیفی اختصاص خواهد یافت.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: ازمجموع 100 امتیازبخش کمی 29 امتیازبه سوابق آموزشی از جمله رتبه اول مقطع تحصیلی درمیان دانشجویان هم رشته وهم ورودی ،رتبه های اول تا سوم برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویان وداشتن مدرک معتبر زبان عربی و زبان انگلیسی مانند TOFEL، IElTS،TOLIMO ،MSRT تخصیص می یابد.
نظام الملکی ادامه داد :61 امتیاز از 100 امتیاز بخش کمی نیز به سوابق پژوهشی افراد (مقالات علمی پژوهشی نشریات داخلی وخارجی)ترجمه وتالیف کتاب،ثبت اختراع،کسب مقام درجشنواره های معتبرعلمی وهنری وخوارزمی، فارابی،جوان خوارزمی ، رازی،فن آوری،هنری فرهنگی،ادبی، دینی،رسانه کودکان ونوجوانان، زنان ونهادهای سینمایی پایان نامه) و طرح های تحقیقاتی در صورت ارائه گواهی معتبر تعلق خواهد گرفت.
وی همچنین ادامه داد: 10 امتیاز از 100امتیاز بخش کمی به نرم افزارها و دانش کامپیوتری افراد تخصیص یافته است .
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: پیشتر نیز زمان و مکان مصاحبه افراد پذیرفته شده برای مصاحبه حضوری در سایت اداره کل اموزش و پرورش و کانال اخبار این اداره کل در شبکه شاد  منتشر شده است.

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 15 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس دومین اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1399 آموزش و پرورش در استان فارس در خصوص زمان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه آزمون استخدامی  به شرح زیر اعلام می گردد.
پذيرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس می بایست برای تشکيل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاينات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه و با در دست داشتن مدارک به مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارس مراجعه نمايند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم بومی شهرستان اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم های مربوط به بند 14 اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 12 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

اولین اطلاعیه در خصوص تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1399 آموزش و پرورش در استان فارس صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اولین اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1399 آموزش و پرورش در استان فارس به شرح زیر اعلام می گردد.
اطلاعیه شماره یک
قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1399 آموزش و پرورش در استان فارس
بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور دی ماه 1399 (موضوع مجوز شماره 93167 مورخ 31 اردیبهشت 99 سازمان اداری واستخدامی کشور) به اطلاع می رساند: به زودی تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان( استان فارس) پس از وصول دستورالعمل های مربوط از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعيه سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 16 اریبهشت 99: اطلاعيه سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: پذیرفته شدگان نهایی استخدام پیمانی آزمون ماده 28 سال 1398 ، جهت تشکیل پرونده و مراحل استخدام خود به واحد امور اداری شهرستان هاومناطق محل خدمت پذیرفته شده در آزمون مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحید رضا نظام الملکی گفت: پذیرفته شدگان نهایی استخدام پیمانی آزمون ماده 28 سال 1398 ، جهت تشکیل پرونده و مراحل استخدام خود به واحد امور اداری شهرستان هاومناطق محل خدمت پذیرفته شده در آزمون مراجعه نمایند .
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس تاکید کرد: عدم مراجعه این افراد برای تشکیل پرونده تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه 99 به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی می گردد و مسئولیت آن صرفا به عهده داوطلب می باشد .
وی مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده را نیز به شرح زیر اعلام کرد :
1 - تصویر کارنامه قبولی در آزمون استخدامی صادره ازسوی سازمان سنجش
2- اصل وتصویر تمام صفحات شناسنامه
3- اصل وتصویر کارت ملی
4-اصل وتصویر کارت معافیت یا پایان خدمت برای برادران
5- اصل وتصویر مدرک تحصیلی
6- پوشه وگیره
7- چهار قطعه عکس 4*3

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 12 اردیبهشت 99: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: پردیس شهید باهنر شیراز)

تقویم اجرایی دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان سال 1398 طبق جدول ذیل از روز چهارشنبه 10/02/1399 با اعلام محل آموزشآغاز خواهد شد این دوره شامل سه پودمان می باشد. پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری براساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام نمایند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

برنامه درسی و روش آموزش
برنامه درسی دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 براساس اقدامات دفتر برنامه ریزی درسی و آموزشی دانشگاه در سه پودمان به شرح جداول زیر می باشد.
پودمان های اول : به دلیل شرایط حال حاضر کشور و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت الکترونیکی (فیلم آموزشی، بسته های یادگیری، آزمون های مستمر و پایانی) توسط خود استانها برنامه ریزی، تهیه، تولید و به هر نحو مقتضی در سامانه یادگیری الکترونیکی استان مربوطه بارگذاری و اجرا شود.
پودمان دوم : در صورت امکان، اقدام به تولید محتوای متمرکز از طرف این معاونت می شود و در صورت تداوم شرایط کرونایی، مشابه پودمان اول عمل خواهد شد.
پودمان سوم : همراه با بازگشایی مدارس در سر کلاس های درس اجرا خواهد شد.

پودمان اول

پودمان دوم

پودمان سوم

 
اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون سال 97 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تاخیر انجام مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 11 فروردین 99: اطلاعیه تاخیر انجام مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ بهداشت و جلوگیری از تجمعات، مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی98 که قرار بود از تاریخ 17 تا 24 فروردین ماه 99 در مرکز ضمن خدمت فرهنگیان فارس برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول می گردد.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 15 اسفند 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت هسته گزینش آموزش و پرورش فارس)

پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش  سال1398که محل خدمت آنان استان فارس می باشد طبق جدول زمان بندی زیر برای انجام امور گزینش خود باید بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود در تاریخهای مشخص شده به آدرس شیراز- بلوار چمران – خیابان ابیوردی یک -کوچه سردار شهید ابیوردی – مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش فارس مراجعه نمایند.

ردیف روز تاریخ خواهران برادران
1 یکشنبه 17/1/99 حروف الف و ب حروف الف و ب
2 دوشنبه 18/1/99 حروف پ ، ت ، ج ، ح حروف پ ، ت ، ج ، ح
3 سه شنبه 19/1/99 حروف خ ، د ، ذ ، ر حروف خ ، د ، ر ، ز
4 چهارشنبه 20/1/99 حروف ز ، س ، ش ، ص ، ض ، ط ، ع حروف س ، ش ، ص ، ض ، ط ، ع
5 پنجشنبه 21/1/99 میلاد حضرت قائم (عج) تعطیل
6 جمعه 22/1/99 حروف غ ، ف ، ق ، ک ، گ حروف غ ، ف ، ق ، ک ، گ ، ل
7 شنبه 23/1/99 حروف م ، ن ، ه ، ی حرف م
8 یکشنبه 24/1/99   حروف ن ، و ، ه ، ی

تذکرات:

پذیرش از ساعت 8 صبح در محل انجام مصاحبه صورت می پذیرد

داوطلبینی که مدارک خود را در زمان انجام مصاحبه علمی به صورت کامل تحویل نداده اند در روز مراجعه مدارک خود را تکمیل نمایند

به همراه داشتن اصل شناسنامه در زمان مراجعه الزامی است.

به داوطلبان توصیه می گردد قبل از مراجعه کتابچه آموزشی گزینش(دانلود از همین سایت) ، کتاب ویژگی های معلم خوب نوشته آیت الله مظاهری(فایل الکترونیکی این کتاب در کانال کتب سیر مطالعاتی هسته گزینش فارس در نرم افزار سروش و ایتا به نشانی @gfbook قابل دریافت است) را مطالعه نمایند.

واحد پاسخگویی هسته گزینش به شماره07132305492 پاسخگوی سئوالات احتمالی شما خواهد بود.

چنانچه تغییری در زمان و مکان برگزاری مصاحبه ایجاد گردد تا 15 فروردین99 از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 8 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش فارس نحوه پی گیری مراحل قبل از استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1398 سهمیه آموزش و پرورش فارس را تشریح کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد صابری در تشریح نحوه پی گیری مراحل قبل از استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1398 ، گفت: پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت سهمیه آموزش و پرورش فارس در این آزمون لازم است( از اینجا دریافت کنید ) از روز شنبه 10 اسفند98 فقط یک برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده ) خود را سریعاً به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایند.

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: مصاحبه های گزینش پذیرفته شدگان از پانزده فروردین ماه 1399 انجام می گردد.

وی یادآور شد: جدول زمانبدی مراجعه پذیرفته شدگان از روز شنبه 17 اسفند 98 بر روی سایت هسته گزینش فارس قرار می گیرد.

جهت دیافت فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

از سوی اداره کل آموزش و پرورش فارس زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال98 سهمیه آموزش و پرورش استان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، با عنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی سال98 آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی ذیل و با دردست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان حافظ، کوچه یک ابیوردی، کوچه سردار شهید ابیوردی، مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارسمراجعه نمایند.

مدارک لازم :

1-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی

2- چهار قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری

3-اصل شناسنامه و یک سری کپی از تمام صفحات آن

4- اصل کارت ملی و یک برگ کپی پشت و روی آن

5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)

6-اصل دانشنامه یاگواهینامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز(برابرکد"شغل–محل انتخابی") ویک برگ کپی آن

7- اصل معرفی نامه رسمی به روزاز بنیاد شهیدو امور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ کپی آن

8- اصل معرفی نامه رسمی به روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده ، فرزند و همسر رزمنده و یک برگ کپی آن

تذکر مهم: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

9- اصل معرفی نامه رسمی به روز از سازمان بهزیستی برای معلولین و کپی آن

10- پوشه وگیره دو عدد ( رشته های آموزش ابتدایی و استثنایی خواهران رنگ قرمز و برادران رنگ نارنجی، رشته های دبیری رنگ زرد و رشته های فنی رنگ سبز)

11-افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند.

12- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان ( برای افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)

13-اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه 1 تا5) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن .(صرفا برای رشته های معارف و امور تربیتی )

15-داوطلبانی که گواهی کسب مهارت های برتر کشوری در زمینه های علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و...یا گواهی تدریس در مراکز علمی را دارند اصل و کپی مدارک را درزمان مصاحبه همراه داشته باشند.

16- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی

17-دریافت «فرم اطلاعات فردی»از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش و تکمیل دقیق و الصاق عکس به آن در دو نسخه به همراه تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، مدرک تحصلی و تصویر مدارک ایثارگری و گواهی عضویت فعال بسیج همزمانباتحویلسایرمدارکدرزمانمصاحبهاستخدامی به نماینده هسته گزینش استان.

تذکر مهم :

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و با ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک ، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب ، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم صادره لغو و بلا اثر می شود.

تذکرات:

1-عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

2- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.

3- افرادی که جزء پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نمی باشند ،در صورتی که به نمرات و درصدهای خود در مرحله اول آزمون استخدامی، معترض باشند، می توانند به قسمت «سیستم پاسخگویی اینترنتی» پرتال سازمان سنجش مراجعه و اعتراض خود را اعلام نماید.

4- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.

5-به دلیل نبود پارکینگ و محوطه کافی در مرکز ضمن خدمت برای پارک خودرو و همچنین جلوگیری از مزاحمت برای همسایگان از آوردن وسیله شخصی خود داری نمایید .


جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (مشاهده)

خبر 16 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش‌وپرورش فارس گفت: زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه استخدامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1398 در آموزش‌وپرورش فارس در آینده نزدیک اعلام می‌گردد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، وحید رضا نظام الملکی با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش و اعلام نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور( آبان 1398)، گفت:زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه استخدامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون در آموزش‌وپرورش فارس بزودی اعلام می‌گردد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش‌وپرورش فارس گفت: زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه استخدامی پذیرفته‌شدگان از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش فارس بزودی اعلام خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه شروع دوره های مهارت آموزان (مشاهده)

خبر 28 آبان 97: اطلاعيه شروع دوره های مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت دانشگاه پردیس شهید رجایی فارس)

محل تحصیل مهارت آموزان رشته آموزگاران ابتدایی ( آقا و خانم) در پردیس شهید باهنر شیراز واقع در شیراز- بلوار مدرس- خیابان شهید فرصت شیرازی (سردخانه)

مابقی مهارت آموزان در پردیس شهید رجایی شیراز واقع

در شیراز خیابان ساحلی شرقی- جنب شهرداری منطقه ۳ - قبل از پل علی بن حمزه (ع)

مهات آموزان گرامی در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۳۰ راس ساعت ۹ صبح جهت شرکت در جلسه توجیهی و مشخص شدن روز و استاد کارآموزی و اخذ برنامه دروس خود در پردیس محل تحصیل شرکت و در جلسه توجیهی حضور بهم رسانید.

اطلاعيه دوره مهارت آموزان استخدامی (مشاهده)

خبر 15 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت دانشگاه پردیس شهید رجایی فارس)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان فارس اعلام گردید.

مکان ثبت نام:

مرکز آموزش عالی سلمان فارسی واقع در شیراز- کوی زهرا

زمان مراجعه:

مهارت آموزان رشته آموزگاران ابتدایی و استثنایی روز یکشنبه مورخ 97/08/20

مهارت آموزان تمامی رشته های دبیری روز دوشنبه مورخ 97/08/21

روز سه شنبه مورخ 97/08/22 ویژه تمامی مهارت آموزانی که طی دو روز قبل موفق به ثبت نام نشده اند.

مدارک مورد نیاز:

1- ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری

2- پرینت ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان

3- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

4- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

5- سه قطعه عکس 4*3 جدید

تذکر مهم: عدم مراجعه در سه روز مشخص شده به منزله انصراف بوده و عواقب آن متوجه شخص مهارت آموز می باشد.

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدامی (مشاهده)

خبر 7 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت مدیریت امور پردیسهای استان فارس)

مسایل مرتبط با برگزاری دوره مهارت آموزی سال 1397 به شرح این بخشنامه اعلام می گردد:

رشته محل:
عناوین رشته ها و تعداد مهارت آموزان استان به شرح ذیل اعلام شده است. لازم به ذکر است فهرست قطعی مهارت آموزان پس از بررسی درخواست های جابجایی و نهایتا تا روز یکشنبه مورخ 97/08/13 در سامانه آموزشی دانشگاه بارگذاری خواهد شد.

تعداد مهارت آموز در رشته
استان آموزگار ابتدایی آموزگار استثنایی دبیری جغرافیا دبیری معارف
اسلامی
دبیری ادبیات فارسی دبیری تربیت بدنی دبیری ریاضی دبیری زبان و ادبیات انگلیسی دبیری شیمی دبیری عربی دبیری علوم اجتماعی دبیری علوم تجربی جمع کل
فارس 251 19 24 24 46 34 39 19 24 23 22 16 541

محل آموزش:
پذیرفته شدگان برای اطلاع از محل آموزش خود از ساعت 12 روز شنبه مورخ 97/08/05 تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 97/08/07 به «سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان» مراجعه می نمایند.در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و …) باشد، باید در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 6 و 7 آبان ماه 1397، درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» در سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان (قسمت درخواست جابجایی) ثبت نماید. لازم به ذکر است به درخواست هایی با علت هایی همچون اشتباه در تعیین استان محل اقامت در زمان ثبت نام در آزمون، اشتغال به تحصیل و … ترتیب اثر داده نمی شود.

ثبت نام و شروع دوره:
پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 آبان 1397 نسبت به ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان دانشگاه و ثبت نام حضوری (بر اساس برنامه اعلامی مدیریت امور استانی) اقدام نمایند. مدیریت امور استان باید زمان‏بندی ثبت نام و جزییات مربوط به محل و زمان برگزاری دوره را برای اطلاع پذیرفته شدگان تا تاریخ 97/08/12 در سایت دانشگاه فرهنگیان استان قرار دهد.

نکات مورد توجه پذیرفته شدگان برای ثبت نام حضوری و غیرحضوری در اطلاعیه شماره 2 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی (مورخ 97/08/05) بیان شده است که مطالعه آن به همه دست اندرکاران توصیه می شود. لیکن توجه به نکات ذیل مورد تاکید است:

در صورتی که پذیرفته شده برای ثبت نام یا بازیابی رمز عبور سامانه آموزش با مشکل مواجه شد باید به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.
مسئولیت ثبت نام غیر حضوری بر عهده خود متقاضی است.
ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور استانی انجام می شود. مدیریت امور استانی باید زمان، نشانی محل و جزییات ثبت نام حضوری را حداکثر تا تاریخ 97/08/12 در سایت مدیریت امور استانِ اعلام نماید.
ثبت نام فقط بر اساس فهرست سامانه آموزش (گزارش 216) انجام گیرد و از ثبت نام افراد خارج لیست مذکور خودداری شود. در همین ارتباط
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:
ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 1667207 مورخ 10 بهمن 96 سازمان اداری و استخدامی کشور) به پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی برای پذیرش فرد در دوره مهارت آموزی الزامی است.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه: ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
عدم مراجعه پذیرفته شده تا 97/09/03 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.
تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده ذینفع است.
دوره مهارت آموزی سال 1397 شامل دو مرحله (نیمسال) است که مرحله نخست آن از روز شنبه مورخ 97/08/19 آغاز می شود. پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند. در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از 2 جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت. تقویم آموزشی دوره به شرح ذیل است:

عنوان بازه زمانی
اعلام محل آموزش مهارت آموزان 5 لغایت 8 آبان 1397
ثبت نام غیرحضوری 14 و 15 آبان 1397
ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش
شروع مرحله اول 19 آبان 1397
امتحانات پایان مرحله اول 13 بهمن 1397
شروع مرحله دوم 27 بهمن 1397
امتحانات پایان مرحله دوم 11 خرداد 1398
برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح تابستان 1398
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت شهریور 1398

برنامه درسی و روش آموزش:
کلیت برنامه درسی و شیوه اجرای پودمان کارآموزی دوره مهارت آموزی برای دوره سال 1397 بازنگری شده و پس از تایید ستاد ماده 28 (حداکثر تا 97/08/13) ارسال خواهد شد. لیکن برنامه درسی دوره سال 1397 مبتنی بر دو مرحله (نیم‏ سال) تدوین شده که در آن 2 روز حضور در کلاس های آموزشی و 1 روز کارآموزی در مدرسه پیش بینی شده است.

هر درس باید در 12 هفته آموزشی برگزار می شود. برنامه ریزی کلاس ها باید بگونه ای باشد که ساعات در نظر گرفته شده برای هر درس، در 12 هفته پوشش داده شود. سایر نکات مرتبط با روش آموزش به شرح ذیل است:

آن دسته مهارت آموزان دوره سال 1396 که پودمان اول را با موفقیت به اتمام نرسانده اند (فهرست پیوست) ملزم به گذراندن مجدد پودمان اول مطابق با برنامه درسی و ضوابط دوره سال 1397 هستند؛ لیکن امکان تطبیق واحد (بر اساس مفاد بند 3 از بخشنامه شماره 300/4535/50000 مورخ 96/04/24) برای دروسی که در دوره سال 1396 با موفقیت گذرانده اند وجود دارد. درس تطبیق یافته و نمره آن بر اساس مفاد تبصره بند 1 بخشنامه شماره 300/7601/50000 مورخ 97/06/05 در سامانه آموزشی ثبت شود.
کلاس های درس در دوره مهارت آموزی، طبق سنوات گذشته، به صورت تلفیقی برگزار می شود.
توصیه می شود برای آموزش در دوره مهارت آموزی از استادانی استفاده شود که سابقه موفق در معلمی داشته باشند.
حداقل مدرک قابل قبول برای تدریس در دوره مهارت آموزی، کارشناسی ارشد است.
سقف پرداخت حق الزحمه به اعضای هیأت علمی دانشگاه و آموزشگران آزاد در دوره مهارت آموزی، به میزان ده (10) واحد نظری یا معادل عملی آن است. تدریس در دوره مهارت آموزی توسط اعضای هیات علمی، مازاد بر ساعات موظف و حق التدریس آنها تا سقف 10 واحد (مشروط بر آنکه امکان تکمیل ساعات موظف از طریق دوره پیوسته مقدور نباشد)، بلامانع است؛ لیکن در صورتی که از درس های دوره مهارت آموزی برای تکمیل ساعات تدریس موظف اعضای هیات علمی استفاده شود؛ باید در گزارش های پرداخت حق الزحمه مدرسان دوره، توسط مدیریت امور استانی به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی اعلام شود.
نمره قبولی در در درس های کارآموزی و آموزش پژوهی 14 و در سایر درس های دوره مهارت آموزی 12 بوده و معدل قابل قبول از مجموع درس ها در هر مرحله (نیمسال)، حداقل 14 است.
سایر نکات مهم
محل آموزش مهارت آموزان توسط دانشگاه فرهنگیان بر اساس شرایط و ضوابط دانشگاه فرهنگیان تعیین می شود. استان های مجری، از تغییر محل آموزش مهارت آموز خودداری نمایند.
سرپرستان محترم مدیریت امور استانی باید برای نیروهای فعال در اقدامات مرتبط با دوره مهارت آموزی ابلاغ صادر نمایند.
سوالات و اقدامات مرتبط با دوره مهارت آموزی، با رابط محترم مهارت آموزی استان، طرح و هماهنگ شود.
مهارت آموزانی که تا مورخ 97/09/03 برای شرکت در دوره به دانشگاه مراجعه نکردند؛ در سامانه آموزش، غیرفعال (راکد) شوند.
در صورتی که مهارت آموز مایل به انصراف از دوره بود؛ مراتب را به صورتی کتبی به اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام نماید تا اقدامات بعدی بعمل آید. اطلاعات مشارالیه در سامانه آموزشی نیز در وضعیت «راکد» قرار گیرد.

جهت ورود به سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان اینجا کلیک نمایید

اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان يك برابر ظرفيت آزمون (مشاهده)

خبر 27 شهریور 97: اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان يك برابر ظرفيت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان فارس (منبع: سایت هسته گزینش آموزش و پرورش فارس)

پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال97 لازم است مجدداً یک برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل و از روز شنبه(31 شهریور) به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایند.

پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال97 لازم است مجدداً یک برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل و از روز شنبه(31 شهریور) به نماینده گزینش یا مسئول امور اداری اداره آموزش و

پرورش محل سکونت خود تحویل نمایند.

در تکمیل فرم به نکات زیر توجه نمایید.

پس از تکمیل فرم اطلاعات فردی بصورت پشت و رو یک قطعه عکس پرسنلی در محل مخصوص الصاق نمایید.

تمامی اطلاعات خواسته شده در فرم را با دقت و بدون خدشه تکمیل نمایید.

کروکی محل سکونت را با دقت و دقیق رسم کنید.

به همراه این فرم در صورتی که قبلا مدارک خود را تحویل نموده اید هیچ مدرک دیگری نیاز نمی باشد.

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 11 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس (منبع: سایت آموزش و پرورش فارس)  

وحید رضا نظام الملکی ، رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس طی اطلاعیه ای ، جدول زمان بندی مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال97 سهمیه آموزش وپرورش فارس را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، در این اطلاعیه آمده است:

باسلام واحترام ، باعنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال97 آموزش وپرورش توسط سازمان سنجش ، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده وبررسی مدارک و مستندات ، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی ذیل و با دردست داشتن مدارک ذیل به دبیرستان نمونه دولتی آل محمد(ص) به آدرس: شیراز -خیابان سمیه ( پشت پارک آزادی) مراجعه نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

آغاز دوره آموزشی رشته های فنی آزمون استخدامی در فارس از 14 مرداد (مشاهده)

خبر 11 مرداد 96: آغاز دوره آموزشی رشته های فنی آزمون استخدامی در فارس از 14 مرداد (منبع: fars.medu.ir)
رئيس اداره برنامه ریزی و آموزش نيروي انساني آموزش و پرورش فارس گفت: دوره آموزشی پذیرفته شدگان رشته های فنی آزمون استخدامی سال 95 از شنبه 14 مرداد ماه آغاز می گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان فارس (مشاهده)

اطلاعیه 18 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان فارس (منبع: shrsh.te.cfu.ac.ir)

اطلاعیه شماره 2- دوره مهارت آموزی (شایستگی های حرفه ای) معلمی

-برای ثبت نام در روزهای دوشنبه 19/تیرماه/96 لغایت چهارشنبه 21/تیرماه/96 طبق برنامه اعلامی در اطلاعیه شماره یک (براساس رشته پذیرفته شده) به واحد دانشگاهی سلمان فارسی مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی (مشاهده)

اطلاعیه 14 تیر 96: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارس (منبع: fars.te.cfu.ac.ir)
اطلاعیه شماره 1
پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش که محل تحصیل آنان از طریق  درگاه الکترونیکی stats.cfu.ac.ir/state دانشگاه فرهنگیان فارس (پردیس شهید رجایی) تعیین شده است. جهت ثبت نام حضوری طبق جدول زیر با همراه داشتن مدارک ثبت نام شخصاً در ساعات اداری به آدرس: شیراز- بلوار کوی زهرا(س) جنب حسینیه صاحب الزمان واحد دانشگاهی سلمان فارسی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

تشکیل پرونده ودریافت معرفی نامه پذیرفته شدگان نهایی (مشاهده)

اطلاعیه 26 اردیبهشت 96: تشکیل پرونده ودریافت معرفی نامه پذیرفته شدگان نهایی استخدام آموزش و پرورش فارس

اطلاعیه شماره 5 پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 95 در فارس

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال 95 آموزش وپرورش لازم است برای تشکیل پرونده ودریافت معرفی نامه برای اخذ گواهی سلامت وسوء پیشینه به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحید رضا نظام الملک گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون  استخدامی سال 95 آموزش وپرورش لازم است برای تشکیل پرونده ودریافت معرفی نامه برای اخذ گواهی سلامت وسوء پیشینه ،بادردست داشتن مدارک ذیل از روزچهارشبنه سوم خرداد ماه 96  به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس ضمن اعلام مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در این مرحله گفت: پذیرفته شدگانی که قبلا درادارات ومناطق تشکیل پرونده داده اند نیاز به مراجعه مجدد ندارند.

1-پوشه وگیره ( خوهران رنگ زرد – براداران رنگ نارنجی )

2- عکس( 4*3 )سه قطعه

3- اصل وتصویر مدرک تحصیلی

4- اصل وتصویر تمام صفحات شناسنامه

5- اصل وتصویرکارت ملی

6- اصل وتصویر کارت معافیت یا پایان خدمت برای برادران

نحوه ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به گزینش (مشاهده)

اطلاعیه 20 فروردین 96: نحوه ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان فارس به گزینش (منبع: gozinesh.farsedu.org)

پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 95 مدارک خود را برای انجام گزینش به امور اداری اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایند.

مدارک مورد نیاز:

 1. دو برگ فرم اطلاعات فردی( قابل دریافت در سایت هسته گزینش فارس- gozinesh.farsedu.org )
 2. دو قطعه عکس 3 در 4 ( روی فرم اطلاعت فردی الصاق شود)
 3. کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی( پشت و رو)
 4. کپی آخرین مدرک تحصیلی
 5. کپی مدارک امتیاز آور ( بسیج- کسب مقام های ورزشی فرهنگی علمی و .... – تشویقی و لوح تقدیر- مدارک ایثارگری و جانبازی یا خانواده شهدا- و .....
زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات ،معاینات پزشکی و انجام مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 4 اسفند 95: زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات ،معاینات پزشکی و انجام مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش فارس اعلام شد.

اطلاعیه شماره 4 پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 در فارس

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس از اعلام زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات ،معاینات پزشکی و انجام مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحید رضا نظام الملک گفت: با توجه به اعلام اسامی تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش ،شایسته است این افراد برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات ،معاینات پزشکی و انجام مصاحبه ، با توجه به جدول زمان بندی ذیل با دردست داشتن مدارک اعلام شده در اطلاعیه شماره 2 به پژوهشکده معلم واقع در بلوار مدرس ،انتهای بلوارآزادگان مراجعه نمایید

جدول زمانبندی

ردیف زمان مراجعه گروه ساعت مراجعه
1 چهارشنبه  95/12/04 برادران / رشته های نظری 8-12

13:30-16

2 پنج شنبه  95/12/05 خواهران / تمامی رشته ها 8-12

13:30-16

3 جمعه  95/12/06 برادران / رشته های فنی

استادکار - هنرآموز

8-12

13:30-16

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه شماره 2

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس خبر داد:

اعلام آخرین جزئیات تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس اداره  امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس از اعلام آخرین جزئیات مدارک و مستندات مورد نیاز تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش سهمیه استان فارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی  ، رئیس اداره امور اداری وتشکیلات اداره کل آموزش وپرورش فارس گفت : پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ 21 آبان 95 آموزش و پرورش سهمیه استان فارس لازم است به منظور تکمیل پرونده وطی مراحل استخدامی نسبت به مهیا نمودن مدارک مشروحه ذیل اقدام نمایند:

مدارک لازم :

1-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی از سایت سازمان سنجش

2- سه قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده درسال جاری

3-اصل شناسنامه ویک سری کپی از تمام صفحات آن

4- اصل کارت ملی ویک برگ کپی  پشت و روی آن

5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)

6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") ویک برگ کپی آن ودارا بودن اصل یا کپی برابر با اصل شده مدرک تحصیلی لیسانس برای کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد درآزمون شرکت نموده اند.

تبصره : افرادی که با مدرک کارشناسی ارشد درآزمون شرکت نموده اند می بایست رشته تحصیلی کارشناسی ارشد آنان مطابق با لیسانس یایکی از گرایش های لیسانس باشد.

7- اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید وامور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند وکپی آن

8- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین وکپی آن

9-افرادی که دارای سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی وتمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبابرات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند.

10- مدارک مربوط به بومی بودن درکد رشته محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

استفاده از سهمیه بومی :

الف: شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ب: استان محل تولد داوطلب یا همسر وی یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ج: همسر وفرزند کارمندان رسمی وپیمانی دولت یان یروهای مسلح که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

د: همسر وفرزند کارمندان رسمی وپیمانی دولت یا نیروهای مسلح که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ه-داوطلب 4سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی،دبیرستان) رابه صورت متوالی یامتناوب درشهرستان مورد تقاضا طی کرده است.

و: داوطلب 4سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی ،راهنمایی، دبیرستان ) رابه صورت متوالی یامتناوب دراستان مورد تقاضا طی کرده است.

ز: داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه درشهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ح: داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه دراستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ت: پدر، مادرویاهمسر داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ی: پدر، مادرویاهمسر داوطلب حداقل 4سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

11- پوشه وگیره : برادران ( رنگ سبز )؛خواهران (رنگ آبی)

تذکر :

1-عدم مراجعه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت  برای تشکیل پرونده وبررسی مدارک  وانجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

2- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام ( خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهندشد.

وی تصریح کرد : برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه متعاقباً و از طریق سایت www.fars.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک نمایید

اعلام جدول زمان بندی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 28 دی 95: جدول زمان بندی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش فارس اعلام شد.

رئيس اداره برنامه ریزی و آموزش نيروي انساني آموزش و پرورش فارس ، جدول زمان بندی تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 95 سهمیه استان فارس را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، فرشاد حیاتی گفت: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 95  سهمیه  استان فارس لازم است بر اساس جدول زمانی زیر ، برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک ، مستندات و معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی ذیل و با دردست داشتن مدارک اعلام شده به پژوهشکده معلم واقع دربلوار مدرس – انتهای بلوار آزادگان مراجعه نمایند.

جدول زمان بندی مراجعین بر اساس رشته شغلی:

ردیف مراجعه براساس رشته شغلی افراد زمان مراجعه برای بررسی مدرک  ومعاینات پزشکی زمان انجام مصاحبه    ساعت  مراجعه
1 پذیرفته شدگان رشته آموزگار ابتدایی براساس نام خانوادگی از حرف الف تا غ پنجشنبه  30/10/95 جمعه 01/11/95  صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
2 پذیرفته شدگان رشته آموزگار ابتدایی براساس نام خانوادگی از حرف ف تا ی - آموزگار استثنایی و  معلولین تمام رشته ها جمعه 01/11/95 شنبه 02/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
3 پذیرفته شدگان رشته های الکتروتکنیک –الکترونیک – ساخت و تولید و حسابداری ( هنرآموز و استادکار ) شنبه 02/11/95 یک شنبه 03/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
4 پذیرفته شدگان رشته  های مکانیک خودرو- تاسیسات – صنایع فلز و گرافیک ( هنرآموز و استادکار ) یک شنبه 03/11/95 دو شنبه 04/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
5 پذیرفته شدگان رشته کامپیوتر – ساختمان و طراحی دوخت( هنرآموز و استادکار ) دو شنبه 04/11/95 سه شنبه 05/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
6 پذیرفته شدگان رشته های ریاضی-فیزیک - شیمی سه شنبه 05/11/95 چهار شنبه06/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
7 پذیرفته شدگان رشته های زبان انگلیسی – مراقب سلامت و زیست شناسی چهار شنبه06/11/95 پنج شنبه07/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
8 پذیرفته شدگان رشته های علوم اجتماعی –عربی پنج شنبه07/11/95 جمعه 08/11/95  صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
9 پذیرفته شدگان رشته ادبیات فارسی جمعه 08/11/95 شنبه 09/11/95  صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16
10 پذیرفته شدگان رشته تربیت بدنی و متأخرین با دلیل موجه شنبه 09/11/95 یک شنبه 10/11/95 صبح ها از ساعت 8 تا 12 بعدازظهر ازساعت 13:30 تا16

با توجه به اینکه مصاحبه فرآیند ارزیابی ویژگیهای شخصیتی و بررسی میزان انگیزه علاقه و شناخت داوطلبان از حرفه معلمی است لذا داوطلبان می بایست در زمینه ها و مولفه های ذیل آشنایی و مهارت لازم را داشته باشند.

1-توانمندی های روان شناسی و مشاوره

2-آشنایی با مدیریت و رهبری آموزشی

3-آشنایی با مهارت های معلمی و نظام آموزشی

4-آشنایی با مفاهیم و مهارت روخوانی وروان خوانی قرآن کریم

تذکر:

1-عدم مراجعه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت  برای تشکیل پرونده وبررسی مدارک  وانجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

2- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام ( خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهندشد.

3-داوطلبان معرفی شده براي مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردي "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزي گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir  دريافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارك درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

5-بخشی از هزینه های پزشکی و مصاحبه به عهده داوطلب می باشد که در روز مصاحبه اخذ می گردد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فایل کامل PDF اطلاعیه اینجا کلیک کنید

اعلام آخرین جزئیات تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 11 دی 95: اعلام آخرین جزئیات تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان فارس

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس از اعلام آخرین جزئیات مدارک و مستندات مورد نیاز تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش سهمیه استان فارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا نظام الملکی، رئیس اداره امور اداری وتشکیلات اداره کل آموزش وپرورش فارس گفت: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ 21 آبان 95 آموزش و پرورش سهمیه استان فارس لازم است به منظور تکمیل پرونده وطی مراحل استخدامی نسبت به مهیا نمودن مدارک مشروحه ذیل اقدام نمایند:

مدارک لازم:

1-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی از سایت سازمان سنجش

2- سه قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده درسال جاری

3-اصل شناسنامه ویک سری کپی از تمام صفحات آن

4- اصل کارت ملی ویک برگ کپی  پشت و روی آن

5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)

6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") ویک برگ کپی آن ودارا بودن اصل یا کپی برابر با اصل شده مدرک تحصیلی لیسانس برای کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد درآزمون شرکت نموده اند.

تبصره: افرادی که با مدرک کارشناسی ارشد درآزمون شرکت نموده اند می بایست رشته تحصیلی کارشناسی ارشد آنان مطابق با لیسانس یایکی از گرایش های لیسانس باشد.

7- اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید وامور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند وکپی آن

8- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین وکپی آن

9-افرادی که دارای سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی وتمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبابرات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند.

10- مدارک مربوط به بومی بودن درکد رشته محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

استفاده از سهمیه بومی :

الف: شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ب: استان محل تولد داوطلب یا همسر وی یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ج: همسر وفرزند کارمندان رسمی وپیمانی دولت یان یروهای مسلح که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

د: همسر وفرزند کارمندان رسمی وپیمانی دولت یا نیروهای مسلح که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی می باشد.

ه-داوطلب 4سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی،دبیرستان) رابه صورت متوالی یامتناوب درشهرستان مورد تقاضا طی کرده است.

و: داوطلب 4سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی ،راهنمایی، دبیرستان ) رابه صورت متوالی یامتناوب دراستان مورد تقاضا طی کرده است.

ز: داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه درشهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ح: داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه دراستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ت: پدر، مادرویاهمسر داوطلب حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

ی: پدر، مادرویاهمسر داوطلب حداقل 4سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام رادارد.

11- پوشه وگیره : برادران ( رنگ سبز )؛خواهران (رنگ آبی)

تذکر:

1-عدم مراجعه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت  برای تشکیل پرونده وبررسی مدارک  وانجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

2- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام ( خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهندشد.

وی تصریح کرد : برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه متعاقباً و از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771491
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k