• ۱۴۰۳/۰۴/۲۳
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران

استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۰۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدامی دانشکده علوم پزشکی تهران

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 23 تیر 1403: دعوت به همکاری هیات علمی دانشکده پزشکی تهران
گروه ژنتیک دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از میان دانش آموختگان دکترای تخصصی ژنتیک جهت گذراندن تعهدات خدمتی (ضریب K) عضو هیات علمی جذب می کند.
دانشکده پزشکی گروه ژنتیک پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این رابطه اعلام کرد؛ جهت تکمیل کادر هیات علمی خود از افراد دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) جهت گذراندن تعهدات خدمتی (ضریب K) در رشته های زیر که دارای روحیه کار تیمی و تعامل مثبت و علاقه مند به کار آکادمیک (آموزشی- پژوهشی) باشند دعوت به همکاری کرده است:
یک نفر دکتری تخصصی (PhD) ژنتیک پزشکی که دارای مستندات و سوابق مرتبط (مقاله، طرحهای تحقیقاتی، پایان نامه و ....) در زمینه تخصصی بیو انفورماتیک و تحلیل داده های ژنومیک انسانی، ترنسکریپتومیک انسانی، پروتئومیک انسانی و توانمندی تحلیل داده های Single cell multi-omics باشد.
یک نفر دکتری تخصصی PhD ژنتیک که دارای مستندات و سوابق کافی (مقاله، طرحهای تحقیقاتی، پایان نامه و ....) در زمینه تخصصی سیتوژنتیک و یا مولکولارسیتوژنتیک پزشکی و انسانی باشد. (با هدف فعالیت در بیمارستان های دانشگاه)
یک نفر دکتری تخصصی PhD  ژنتیک که دارای مستندات و سوابق کافی (ترجیحا پزشک و دارای مقاله، طرحهای تحقیقاتی، پایان نامه و ....) در زمینه تخصصی ژنتیک بالینی و پزشکی و انسانی و باتجربه در مشاوره ژنتیک باشد (با هدف فعالیت در بیمارستانهای دانشگاه) 
از واجدین شرایط درخواست می شده است مدارک و مستندات خود را طی یک هفته به دفتر گروه ژنتیک واقع در ساختمان شماره ۸ دانشکده پزشکی، تلفن: ۸۸۹۵۳۰۰۵، تحویل دهند.

اطلاعیه جدید مصاحبه تخصصی

خبر 8 خرداد 1403: اطلاعیه جدید جدول زمان‌بندی تحویل مدارک متخصصان پذیرفته شده آزمون استخدامی سال 1402 دانشگاه علوم پزشکی تهران
به اطلاع متخصصان پذیرفته شده در آزمون استخدامی 1402 می‌رساند، براساس مهلت زمانی اعلام شده، فرآیند بررسی مدارک این دانشگاه مطابق با جدول زمانبندی جدید اعلام شده انجام خواهد شد.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مصاحبه تخصصی

خبر 7 خرداد 1403: اطلاعیه جدول زمان‌بندی تحویل مدارک متخصصان پذیرفته شده آزمون استخدامی سال 1402 دانشگاه علوم پزشکی تهران
به اطلاع متخصصان پذیرفته شده در آزمون استخدامی 1402 می‌رساند، براساس مهلت زمانی اعلام شده، فرآیند بررسی مدارک این دانشگاه مطابق با جدول زمانبندی اعلام شده انجام خواهد شد.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 7 خرداد 1403: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
گروه علوم سلولی کاربردی به منظور تکمیل کادر آموزشی خود از افراد دارای مدرک دکتری تخصصی (PhD) در رشته علوم سلولی کاربردی جهت گذراندن تعهدات خدمتی (ضریب K) دعوت به همکاری می کند.
شرایط پذیرش به شرح زیر است:
دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی با مستندات و سوابق مرتبط (مقاله، طرح های تحقیقاتی، پایان نامه و...)
شرکت در جلسه مصاحبه به صورت حضوری
تسلط کامل به زبان انگلیسی
دارای روحیه کار تیمی و تعامل مثبت
علاقه مند به کار آکادمیک (آموزشی و پژوهشی)
توانایی همکاری به عنوان هیئت علمی تمام وقت و عدم اشتغال در مشاغل خصوصی
واجدین شرایط مدارک و مستندات خود را تا تاریخ 20/03/1403 به دفتر گروه علوم سلولی کاربردی واقع در خیابان وصال شیرازی، خیابان ایتالیا، پلاک 88، دانشکده فناوری های نوین پزشکی، طبقه نهم تحویل دهند.
شماره تماس 43052170 نیز در ساعات اداری پاسخگوی سوالات احتمالی داوطلبان خواهد بود.

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 23 اردیبهشت 1403: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه تهران
با توجه به راه اندازی رشته هوش مصنوعی در دانشکده فناوری های نوین پزشکی و به منظور تکمیل کادر هیئت علمی ضریب k منطبق بر کوریکولوم آموزشی این رشته، از فارغ التحصیلان دکتری تخصصی در یکی از رشته های هوش مصنوعی، کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار)، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک و برق، انفورماتیک پزشکی با پایه فنی مهندسی در مقطع کارشناسی بیوانفورماتیک و یا متخصصان علوم بالینی و علوم پایه با پایان نامه دکترای تخصصی در حوزه هوش مصنوعی و بیوانفورماتیک دعوت به عمل می آید.

از متقاضیان خواهشمند است رزومه خودرا تا تاریخ 20 خرداد 1403 به آدرسpourafshar1991@gmail.com ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 43052121 ( سرکار خانم پور افشار ) تماس حاصل نمایند.

دعوت به همکاری ماما و مراقب سلامت

آگهی 21 فروردین 1403: دعوت به همکاری ماما و مراقب سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد در منطقه جغرافیایی تحت پوشش اقدام به جذب مراقبین و مامای سلامت خانواده کند.

مشاهده آگهی

اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه عمومی و اختصاصی

خبر 30 بهمن 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی تهران درخصوص زمانبندی مصاحبه عمومی و اختصاصی آزمون استخدام وزارت بهداشت
به اطلاع پذیرفته‌شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مهرماه 1402 می‌رساند، باتوجه‌ به شروع روند برگزاری مصاحبه لازم است داوطلبین موارد مندرج در همین اطلاعیه را به‌ دقت مطالعه و رعایت کنند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه شماره 11 آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 11 بهمن 1402: اطلاعیه شماره 11 اعلام زمان و مکان مصاحبه عمومی و اختصاصی داوطلبان آزمون استخدام پیمانی مهر ماه 1402
به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مهر ماه 1402 می رساند، با توجه به شروع روند برگزاری مصاحبه لازم است داوطلبین موارد زیر را به دقت مطالعه و رعایت کنند.
به گزارش سینا رسانه دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، ساعت شروع پذیرش و لیست داوطلبان واجد شرایط فرایند مصاحبه (از تاریخ 14 تا 25 بهمن) مطابق جدول پیوست است. 
*جدول زمانبندی مصاحبه سایر داوطلبان متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد، لذا از تماسهای غیرضروری جداً خودداری فرمایید.
داوطلبان می بایست در تاریخ و ساعت مقرر بدون تأخیر در محل کانون ارزیابی شایستگی داوطلبان آزمون استخدامی به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، نرسیده به خیابان پورسینا، جنب پژوهشکده علوم دندانپزشکی، مرکز آموزش مهارتهای بالینی دانشکده پزشکی حضور یابند. 
برابر دستورالعمل، پذیرش داوطلب برای ورود به انجام مصاحبه حداکثر تا قبل از اتمام روال ارزیابی تکمیلی (خروج) اولین داوطلب مجاز خواهد بود.
تذکر 1: درصورت عدم مراجعه در تاریخ و ساعت مقرر امکان  انجام مصاحبه در تاریخ دیگر مقدور نبوده و داوطلب از روند مصاحبه حذف می گردد.
تذکر 2: با توجه به زمان بر بودن فرایند مصاحبه، پیش بینی لازم را برای حضور چند ساعته در مکان مصاحبه داشته باشید.
تذکر3: از آوردن وسایل الکترونیکی اعم از هرگونه تلفن همراه، هندزفری،MP3 پلیر، ساعت هوشمند و همچنین سایر وسایل شامل کیف، دفتر، سررسید، جزوه، لپ تاپ و ... خودداری نمایید. همراه داشتن وسایل مذکور هنگام برگزاری مصاحبه ممنوع بوده و از مصادیق تخلف و تقلب به حساب می آید. 
تذکر4: از آوردن همراه در مکان مصاحبه جداً خودداری فرمایید.
تذکر5: افرادی که در زمان تحویل مدارک دارای نقص مدارک (شامل تاییدیه تحصیلی، گواهی ایثار و ...) بوده اند در روز مصاحبه مدارک لازم را به نماینده اداره استخدام تحویل دهند.
همراه داشتن موارد ذیل الزامی می باشد: 
1. همراه داشتن اصل کارت ملی
2. در صورت کسب‌ مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی‌ و ملی‌ و جهانی‌ ارائه اصل و کپی مدرک (بدیهی است درصورت عدم ارائه مدرک در زمان مصاحبه امکان دریافت و اختصاص امتیاز به داوطلب امکان پذیر نخواهد بود)
3. خودکار آبی
ارزیابی‌ تکمیلی‌ بر اساس محورهای مندرج در صفحه‌ ١٨ دفترچه‌ راهنمای آزمون استخدامی ‌برگزار خواهد شد.

مشاهده جدول پیوست

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران

آگهی 3 بهمن 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران
مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران برای تکمیل کادر نیروی انسانی دعوت به همکاری می کند.
به گزارش سینا رسانه دانشگاه علوم پزشکی تهران مجموعه داروخانه های دانشگاه، مجموعه داروخانه های دانشگاه علوم پزشکی تهران برای تکمیل ظرفیت نیروی انسانی با مشاغل زیر دعوت به همکاری می کند:
- نسخه پیچ با حداقل مدرک دیپلم و لیسانس
- صندوقدار با حداقل مدرک دیپلم
- خدمات با حداقل مدرک دیپلم
ضمناً شرایط سنی متقاضیان با مدرک دیپلم 30 سال و مدرک لیسانس 35 سال می باشد.
متقاضیان از طریق سایت https://13abanpharmacy.tums.ac.ir نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نموده و یا با تلفن 88844883 داخلی 204 و 205 تماس حاصل کنند.

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=103295
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k