دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی کرمان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 96: اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست داوطلبان معرفی شده جهت بررسی مدارک به دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمان- 18 دی 96

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی در نظر دارد از محل سهمیه های استخدامی شماره ۲۰۹/۸۵/د  مورخ 95/2/1 معاونت توسعه مدیریت و منابع و بند ۴ مصوبات مشترک هیات امناء دانشگاه مورخ 95/7/7 مبنی بر موافقت با اجرای دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز تعداد 81 نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی و تخصصی مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز به صورت قراردادی به شرح ذیل استخدام می نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی آنها کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

شرایط عمومی:
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
– عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
– داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیتهای مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاریها در روستاههای تحت پوشش (با تائید کمیسیون پزشکی)
– نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
– داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت موسسه و سایر دستگاه های دولتی باشند.
تبصره: نیروهای قراردادی دانشگاه در صورت احراز شرایط  مندرج در آگهی مجاز به شرکت در آزمون مزبور می باشند.
– نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
شرایط اختصاصی:
– دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های مختلف (غیر از دیپلم های متعهد خدمت) که مدرک آنان مورد تائید اداره آموزش و پرورش باشد.
– دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته بهورزی
– دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته بهداشت عمومی (بهداشت خانواده) یا مامایی بررای داوطلبان زن و مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های بهداشت عمومی (مبارزه با بیماریها) بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط برای داوطلبان مرد که مدرک آنان مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد.
تبصره:
– شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های متفاوت با رشته های اشاره شده در بند ۹ و همچنین دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع فوق دیپلم  در آزمون مجاز نمی باشد.
– شرکت دانشجویان در آزمون های پذیرش بهورز بلامانع است و در صورت احراز قبولی ، پذیرش آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاس های بهرورزی می باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

پذیرش بهورز صرفاً به صورت بومی صورت می گیرد :
-داوطلبان بایستی برای هر خانه بهداشت یکی از شرایط ذیل را داشته باشند تا بومی محسوب گردند.
الف : محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا و یا شهرستان مورد تقاضای بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (96/10/20) در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب: حداقل دو مقطع کامل تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را در روستا یرا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشند و همچنین سکونت داوطلب حداقل در  دو سال اخیر تا اولین روز شروع ثبت نام (96/10/20) در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره ۱: داوطلبان زن که شرایط بند الف و ب  را نداشته باشند؛ ولی با فرد واجد شرایط مطابق بندهای الف و ب  ازدواج کرده و حداقل دو سال از تاریخ ازدواج آنان تا اولین روز ثبت نام (96/10/20) در آزمون گذشته باشد و سکونت شان در محل مورد تقاضا پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد به عنوان بومی تلقی  و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است افراد بومی بند الف و ب نسبت به این افراد در اولویت هستند و این افراد نسبت به بومیان قمر در اولویت پذیرش خواهد بود.
تبصره ۲: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای الف و  ب و تبصره ۱ از طریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر وامضای تمامی اعضای شورا) یا تائید شبکه بهداشت (مرکز شهرستان مربوطه) و یا خانه بهداشت (منضم به رونوشت از پرونده بهداشتی متقاضی) با تایید مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.
تبصره 3: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح،  و یا انجام دوره خدمت ضروری سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی روستا سکونت آنان را گواهی کند و  خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا تایید نماید پذیرش آنها بلامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر ضرورت ندارد مشروط بر این که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشد.
تبصره 4: در صورت عدم وجود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 2 نفر به ازای هر مورد پذیرش، میبایست از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام بعمل آورد:
الف) روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان
ب) در صورت عدم وجود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط در روستاهای تحت پوشش خانه بهداشت می توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی مربوطه تا شعاع 15 کیلومتر، پس از تایید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود.
گزینش بهورز از مناطق شهری در هر شرایطی ممنوع می باشد.
تبصره 5: در مناطق عشایری پذیرش بهورز با رعایت سایر مواد این آیین نامه از بین داوطلبان هر ایل و برا تایید بزرگان و ریش سفیدان ایل با تایید اداره کل عشایری استان انجام می گیرد     .
4- سن: حداقل سن برای دارندگان مدرک دیپلم 16 و حداکثر 26 و حداقل سن برای دارندگان مدرک فوق دیپلم 18 و حداکثر 28 سال تمام می باشد. تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (96/10/20) مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.
تبصره ۱: موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه می گردد در هر صورت سن داوطلب دیپلم با در نظر گرفتن موارد زیر نباید از 28 سال و سن داوطلب فوق دیپلم نباید از 30 سال تجاوز کند.
الف:  داوطلبان فوق دیپلم که طرح نیروی انسانی را به استناد قانون خدمت پزشکان و  پیراپزشکان انجام دادن به میزان انجام خدمت فوق
ب:  مدت خدمت انجام وظبقه دوره ضرورت آقایان بر اساس کارت پایان خدمت
تبصره ۲ : سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه به شرح ذیل تعیین می گردد.
الف:  جانیازان- آزادگان- فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانباز 25 درصد و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان بالای یکسال اسارت از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب: افراد خانواده معظم شهدا شامل (پدر- مادر- خواهر و برادر) به میزان 5 سال
ج : رزمندگان با سابقه حداقل ۹ ماه حضور داوطلبانه از حداکثر سن معاف بوده و رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه به میزان حضور در جبهه

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

آزمون ورودی:
۱. سنجش داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم :
الف) آزمون توانمندیهای عمومی: 
برای کلیه داوطلبان به صورت کتبی به عمل خواهد آمد. سئوالات آزمون توانمندیهای عمومی از دروس معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی،  زبان انگلیسی و اطلاعات سیاسی واجتماعی و مبانی قانونی ، هر درس 15 سئوال و مجموعاً 60 سئوال خواهد بود که به صورت سوالات چهار گزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازاء هر سه پاسخ غلط) طراحی می شود.
آزمون توانمندیهای عمومی مجموعاً 60 نمره (معادل 30 درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.
– متقاضیان اقلیت های مذهبی به 15 سوال معارف اسلامی پاسخ نداده و امتیاز آن به سایر دروس عمومی به طور مساوی اختصاص داده خواهدشد
ب : آزمون تخصصی:
برای کلیه داوطلبان به صورت کتبی به عمل خواهد آمد. سئوالات آزمون اختصاصی از واحدهای درسی اختصاصی شامل : نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی (30 سئوال)، آمار حیاتی و اپیدمیولوژی (15 سوال) ، آمروزش بهداشت (15 سوال) جمعاً 60 سئوال تهیه می گردد که به صورت چهار گزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازاء هر سه پاسخ غلط) طراحی می شود. آزمون توانمنردیهای تخصصری مجموعاً 60 نمره (معادل 30 درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.
کسب حداقل شصت درصد نمره کتبی به عنوان حد نصاب ورود به مراحل مصاحبه الزامی است .
ج) مصاحبه:
از بین داوطلبان دارای حد نصاب در مرحله اول حداکثر بمیزان سه برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه به عمل خواهد آمد که 80 نمره (معادل ۴۰ درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص می دهد.
۲.سنجش داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم
الف) آزمون توانمندیهای عمومی: 
برای کلیه داوطلبان به صورت کتبی به عمل خواهد آمد. سئوالات آزمون توانمندی های عمومی از دروس دیپلم کامل متوسطه(شامل دروس ادبیات فارسی،  زبان انگلیسی، دین و زندگی) و اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانون،  هر درس 15 سئوال و مجموعاً 60 سئوال خواهد بود که  به صورت چهارگزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازاء  هر سه پاسخ غلط) طراحی می شود. آزمون توانمندیهای عمومی مجموعاً 60 نمره (معادل 60 درصد از کل نمره آزمون) رابه خود اختصاص خواهد داد.
ب) متقاضیان اقلیتهای مذهبی به 15 سوال دین و زندگی پاسخ نداده و امتیاز آن به سایر دروس عمومی اختصاص داده خواهدشد.
کسب حداقل شصت درصد نمره کتبی به عنوان حد نصاب ورود به مراحل مصاحبه الزامی است .
ج) مصاحبه : از بین داوطلبان دارای حد نصاب در مرحله اول حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه به عمل خواهد آمد که ۵۰ نمره (معادل ۴۰ درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص می دهد.
تبصره : از میان داوطلبان به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش، به ترتیب نمره علمی و با در نظر گرفتن اولویتهای مقرر قانونی جهت انجام مصاحبه ضمن اطلاع رسانی از طریق سایت دانشگاه دعوت به عمل می آید. پس از انجام مصاحبه، از میان بالاترین امتیازات هر خانه بهداشت  به میزان دو برابر ظرفیت (اصلی و ذخیره) براساس مجموع نمرات کتبی و مصاحبه به هسته گزینش دانشگاه معرفی می گردند.
لیست نهایی پذیرفته شدگان پس از تایید صلاحیت عمومی توسط هسته گزینش دانشگاه اعلام می گردد.
زمان و محل توزیع کارت:
کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی های عمومی و تخصصی از روز  سه شنبه 96/12/01 لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه 96/12/03 با استفاده از کد رهگیری از طریق سایت اینترنتی آزمون قابل چاپ و همچنین در محل ثبت نام اولیه  نیز قابل تحویل خواهد بود.
زمان برگزاری آزمون روز جمعه 96/12/04 می باشد و محل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 96 (شروع ثبت نام 25 آبان 96)

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان – دی 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان (دی سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان – تیر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان (تیر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی کرمان (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : اکرم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:24

  کد دیدگاه : 1330018

  سلام تشکر از شما
  نتایج ازمون
  کی وارد سایت میشه ؟؟
  تشکر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:32

  کد دیدگاه : 1322056

  با سلام و خسته نباشيد نتايج ازمون جديد كي اعلام مي شوند با تشكر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضاهمتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:32

  کد دیدگاه : 1297986

  برابیمه سلامت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:23

  کد دیدگاه : 1287187

  سلام ادمین جان سوالات عمومی و تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کرمان و شهرهای دیگه رو لطفا قرار دهید خیلی احتیاج داریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:13

  کد دیدگاه : 1287165

  سلام ادمین عزیز کارت آمده است.
  ادمین جان من مهندس فناوری اطلاعات هستم سوالات عمومی و تخصصی در درجه اول دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بقیه شهرها را لطفا لطفا قرار دهید خیلی احتیاج داریم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:46

   کد دیدگاه : 1287230

   یک سری سوالات رو داریم دوست عزیز که آن هم در بالای همین صفحه اضافه شده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:54

  کد دیدگاه : 1279021

  سلام الان میشه برای ازمون ثبت نام کرد؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:47

  کد دیدگاه : 759260

  سلام چرایکی نمیگه توسال95دانشگاه علوم پزشکی کرمان کی قراره آزمون استخدامی بگیره؟؟آیاخبری هست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:20

   کد دیدگاه : 857205

   امروز آگهی زدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:50

    کد دیدگاه : 938132

    صبر داشته باش کم کم درست میشه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:59

  کد دیدگاه : 410797

  از کجا باید نمرمون و بفهمیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سماء

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:09

  کد دیدگاه : 347528

  سلام.چرا کسی جواب منو نمیده؟آقای مدیر توی آگهی استخدام کرمان زده توزیع کارت ورود به جلسه در تاریخ های5.6.7 خواهد بود.واز سایتazmoon.kmu.ac.irمیتوانید کارت را دریافت کنید.اما برای ورود به این سایت نیاز به نام کاربری وگذاره است.تو رو خدا راهنمایی کنید.دیگه فرصتی نیست.من فقط کد رهگیری دارم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:14

   کد دیدگاه : 347532

   سلام
   رفع این موارد فقط به دست خودشون هست دوست عزیز و متأسفانه کاری از دست ما ساخته نیست. تماس تلفنی بگیرید باهاشون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سماء

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:54

  کد دیدگاه : 346916

  سلام کارت ورود به جلسه رو از کدوم سایت باید بگیریم؟آخه سایتی که خودش در آگهی معرفی کرده اجازه ورود نمیده.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...