• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی

استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۳۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار و آگهی های استخدام پارس جنوبی

شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی،بزرگترین شرکتگازیایرانیاست که در سال 1377 بهعنوان یکی از زیرمجموعههای شرکت ملی گاز ایران در زمینه تولید و بهره برداری از تأسیسات مستقر در خشکی فازهای 1تا 24 میدان گازی پارس جنوبی تأسیس شد. این شرکت مسئولیت بهره برداری و پالایش میعانات گازی و گاز طبیعی تمامی فازهای میدان گازی پارس جنوبی را بر عهده دارد که در این راستا به عنوان بزرگترین تامین کننده گاز طبیعی مصرفی داخل و صادرات خارجی نیز نقش آفرینی مینماید. شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی همچنین مالکیت و مدیریت بر 10 پالایشگاه گازی، درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع دربندر عسلویه،استان بوشهر را نیز در اختیار دارد.

خبر استخدام جدید

خبر 7 فروردین 1402: خبر استخدام بیش از هزار نفر در مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت و گاز شرق و پخش هرمزگان
به گزارش ایران استخدام و به نقل از نفت آنلاین مجوز استخدام 858 نفر برای مجتمع گاز پارس جنوبی، 176 نفر برای نفت و گاز شرق و 60 نفر نیز برای پخش هرمزگان گرفته شده است و جزئیات بیشتر آن اطلاع رسانی خواهد شد.

ادامه خبر

شرایط آگهی استخدام شرکت نفت

آگهی 15 اسفند 1401: استخدام شرکت های تابعه وزارت نفت
شرکتهای تابعه وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران بر اساس مجوز شماره 80296 مورخ 1401/10/12 صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت اشتغال در محل های خدمتی صنعت نفت مطابق نیازمندی های اعلام شده از بین واجدین شرایط (مرد و زن) در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون کتبی، ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی - تخصصی و روانشناختی) ، طب صنعتی و گزینش، مطابق مقررات و ضوابط استخدام می نماید. از آنجا که تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون بر اساس محتویات این دفترچه راهنما می باشد، به داوطلبان توصیه و تأکید می گردد پس از مطالعه دقیق مفاد دفترچه مذکور و اطمینان از دارا بودن شرایط مندرج، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. بدیهی است ثبت نام در آزمون به منزله مطالعه کامل دفترچه راهنما و ضوابط آن تلقی خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 26 اسفند 1401 می باشد.

دانلود دفترچه راهنما

دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت
دانلود اصل دفترچه سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سنجش
سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون

تعاریف
منظور از برخی واژه ها و عبارتهای مندرج در این دفترچه راهنما به شرح ذیل می باشد:
داوطلب بومی: داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق میگردد که "متولد "یا "ساکن با سابقه 10 سال سکونت" در همان شهرستان/ استان محل تقاضا برای استخدام باشد. شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و قم مشمول امتیازات افراد بومی (بومی شهرستان/بومی استان) نمیشوند.
تبصره 1: بومی بودن افراد از طریق یکی از شرایط ذیل احراز می گردد:
1 .محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان/ استان محل خدمت مورد تقاضا یکی باشد.
تبصره: باتوجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، درصورت اختلاف نظر یا ابهام درخصوص شهرستان/ استان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 .استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تأیید ساکن بودن، به مدت حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (براساس فرم پیوست) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کالنتری محل) در شهرستان/استان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان / دوره اول و دوم متوسطه در شهرستان یا استان محل تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان یا استان محل تقاضا (براساس فرم پیوست) ملاک محاسبه قرار گیرد.
تبصره2: افراد بومی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی میبایست در زمان ثبت نام، گزینه «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند. ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی (درخصوص مواردیکه داوطلب بر مبنای ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت به عنوان بومی شناخته می شود) منحصراً برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی و طی مراحل ارزیابی تکمیلی به شرکت های متقاضی معرفی میشوند ضروری میباشد.
تعریف اقماری: در صنعت نفت بر اساس شرایط محیطی و ماهیت تخصصی عملیات شرکت، مناطقی وجود داشته (ازجمله سکوهای حفاری، مراکز تولید و بهره برداری، دریا و جزایر خلیج فارس و ...) که شرایط اسکان کارمند به همراه خانواده در آن مناطق فراهم نمی باشد و بر همین اساس برنامه های کاری شرکت حسب مورد و صلاح دید سازمان در حال حاضر به صورت دو هفته کار و دو هفته استراحت/ دو هفته کار و یک هفته استراحت/ یک هفته کار و یک هفته استراحت خواهد بود . شایان ذکر است برنامه های کاری در شرایط اقماری متناسب با عملیات به دو صورت روزکار و یا نوبتکار می باشد.
تعریف اسکان: در صنعت نفت مناطقی که امکان و شرایط سکونت کارمند به همراه خانواده در آن منطقه و یا شهرستان های اطراف منطقه جغرافیایی فراهم باشد، برنامه کاری اسکان جاری می باشد.بدیهی است شرکت در قبال سکونت خانواده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. شایان ذکر است برنامه های کاری در شرایط اسکان نیز متناسب با ماهیت تخصصی عملیات شرکت به دو صورت روزکار و یا نوبتکار می باشد.
گروه پردازشی: مجموعه ای از داوطلبان استخدامی ثبت نام شده در سامانه سازمان سنجش که از نظر مقطع، رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز یکسان بوده و محل خدمت و سهمیه استخدامی انتخابی آنها نیز یکی باشد که این افراد در رقابت با یکدیگر قرار میگیرند.
حدنصاب: کسب حداقل نمره مورد نیاز در آزمون کتبی و مصاحبه فنی - تخصصی.
پردازش: فرآیندهای محاسبه نمرات و اعمال امتیازات قانونی و اجرای قوانین و مقررات مربوطه در هریک از گروههای پردازشی (رشته – محل خدمت).
سهمیه ایثارگران: درصدی از ظرفیت مجوز استخدام که براساس قوانین لازم الاجرا در صنعت نفت به داوطلبان مشمول این سهمیه به شرح ذیل و مطابق جدول نیازمندیهای تعیین شده، اختصاص مییابد:
الف: ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد (25 ٪)شامل:
1. جانبازان
2. همسر و فرزندان شهدا
3. آزادگان
4. همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر 
5. همسر و فرزندان آزادگان یکسال و باالی یکسال اسارت
6. پدر، مادر، خواهر و برادر شهید
ب: ایثارگران سهمیه پنج درصد (5 ٪) شامل:
1. رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
2. همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
3. فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد
4. فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت
تذکر: مراجع رسمی تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
ارتش جمهوری اسلامی ایران: گواهی جبهه در سطح ستاد آجا و نیروهای چهارگانه (نزاجا، پداجا، نهاجا، نداجا) صرفاً با امضای معاون نیروی انسانی. (قرارگاه های منطقه ای آجا نیز مجاز به صدور گواهی هستند)
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: گواهی جبهه در سطح ستاد سپاه، نیروهای پنجگانه (نزسا، ندسا، هوافضا، نیروی قدس، سازمان بسیج) با امضای معاون نیروی انسانی نیروها و در سطح سپاه استانی صرفاً با امضای فرمانده سپاه استان.
توضیح 1: قرارگاه ها و مناطق دریایی ندسا (یکم- دوم- سوم- چهارم و مرکز تخصصی موشکی نصر (و قرارگاههای نزسا) کربال- نجف - حمزه سیدالشهدا (س) - قدس - مدینه منوره - غدیر عاشورا - ثامن الائمه (ع) مجاز به صدور گواهی برای کارکنان واجد شرایط خود می باشند.
توضیح 2: در خصوص مدافعان حرم (جبهه مقاومت) صدور گواهی برای نیروهای کادر سپاه، با امضای فرماندهی قرارگاه سلمان و جهت نیروهای بسیجی داوطلبانه با امضای فرمانده قرارگاه شهید همدانی مجاز و معتبر می باشد.
جهاد کشاورزی: مرجع صدور گواهی اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی و در استانها معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استانها می باشد.
نیروی انتظامی: صدور گواهی با امضای معاون نیروی انسانی فراجا و برای بازنشستگان و اعضای وابسته، صدور گواهی توسط دستیار فرمانده و رئیس مرکز بازنشستگان فراجا و همچنین فرماندهی انتظامی در استانها صادر می گردد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: صدور گواهی به صورت متمرکز و صرفاً با امضای معاون نیروی انسانی وزارت مذکور صورت می گیرد. 
شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 .عدم اعتیاد به مواد مخدر
5 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی و کیفری موثر
6 .داوطلبان استخدام نباید جز نیروهای بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند.
7 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی، همچون محکومیت به مجازات های اخراج، بازنشستگی، بازخریدی خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذی صلاح
8 .برخورداری از سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
9 .دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی برای مردان
 تذکر1: تاریخ اتمام خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ صدور معافیت دائم میبایست حداکثر تا تاریخ 1402/2/28 باشد. (یک روز قبل از برگزاری آزمون)
 تذکر2: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 14006795/ دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلابی فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون، میبایست نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت در زمان مقرر، ادامه فرآیند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون صنعت نفت، استخدام و بکارگیری آنها کان لم یکن تلقی میگردد. بدیهی است تاریخ شروع بکار این دسته از متقاضیان، بعد از تاریخ اتمام خدمت نظام وظیفه ایشان خواهد بود.
تبصره: نحوه تشخیص شرایط افراد، بدواً به صورت خوداظهاری میباشد. لیکن چنانچه حسب مدارک و مستندات، خلاف آن ثابت شود، افراد در هر از مرحله استخدام که باشند، فرآیند استخدامی آنها متوقف گردیده و بکارگیری آنها کان لم یکن تلقی میگردد.
شرایط سنی
حداقل سن داوطلبان جهت امکان ثبت نام در آزمون استخدامی 20 سال و حداکثر 40 سال خواهد بود. (ملاک عمل تاریخ اولین  روز ثبت نام)
تبصره 1 -براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شهداء، همسران جانبازان 25% و بالاتر، فرزندان جانبازان، همسران آزادگان یکسال و بالای یک سال اسارت، فرزندان آزادگان، رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه مشمول شرط حداکثر سن جهت استخدام نمیگردند.
تبصره 2 -بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر پنج سال به  حداکثر سن اضافه می گردد. امتیازات فوق الذکر، مشروط بر آن است که نرخ باروری شده هر استان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نفت میباشد.
تبصره 3 -بنا به ضرورت تکمیل سنوات مورد نیاز برای اعمال قوانین و مقررات صندوق بازنشستگی صنعت نفت، در هرحال و تحت هیچ شرایطی نباید حداکثر سن با مراعات تبصره های 1 و 2 برای آقایان 50 سال و بانوان 40 سال بیشتر باشد.

ضوابط تحصیلی
صرفاً مدارک دارای یکی از عناوین (گواهینامه موقت فراغت از تحصیل) یا (دانشنامه پایان تحصیلات) یا (ارزشنامه مدرک تحصیلی خارج از کشور که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) صادر گردیده در یکی از مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز و با رعایت موارد ذیل قابل قبول میباشد:
*مدارک دانشگاهی افرادی که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی در یکی از رشته های مورد نیاز شده باشند و یا مدارک ایشان از لحاظ ارزش علمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد، مورد پذیرش واقع میگردند.
تبصره: فارغ التحصیلان خارج از کشور پس از تأیید ارزشنامه مدرک تحصیلی ایشان از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به ثبت نام براساس جدول نیازمندی ها اقدام نمایند.
*مدارک با عنوان (گواهینامه موقت پایان تحصیلات) صرفاً تا تاریخ اعتبار مندرج در آن قابل قبول میباشد و متقاضیان دارای مدارکی که دوره اعتبار آن منقضی گردیده، ملزم به ارائه (دانشنامه پایان تحصیلات) خود در موعد کنترل مدارک (روز ارزیابی تکمیلی - مصاحبه فنی تخصصی و روانشناختی) خواهند بود.
*هیچ گونه مدرک دیگری اعم از گواهی اتمام، معادل، افتخاری و یا نامه های صادره از دانشگاه ها از جمله لغو معافیت تحصیلی نظام وظیفه و یا غیره، به عنوان مدرک تحصیلی معتبر ملاک عمل قرار نمیگیرد.
*داوطلبان استخدام بایستی با بالاترین مقطع تحصیلی اخذ شده، طبق نیازمندی های اعلام شده در آزمونهای استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مقطع تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ یک روز قبل از برگزاری آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد. فلذا  افراد دارای مقطع تحصیلی بالاتر امکان شرکت در آزمون استخدامی در مقطع تحصیلی پایین تر را نخواهند داشت.
تذکر مهم: صرفاً متقاضیانی که تاریخ فراغت از تحصیل مدرک تحصیلی معتبر آنان تا تاریخ یک روز قبل از برگزاری آزمون کتبی باشد مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون خواهند بود. داوطلبان ذکور نیز جهت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی میبایست کارت معافیت یا کارت پایان خدمت نظام وظیفه خود را تا تاریخ یک روز قبل از برگزاری آزمون اخذ نموده باشند.
سهمیه ها
- سهمیه 25 درصدی ایثارگران
5 درصد از ظرفیت جذب مجوز استخدامی به جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان 25 %و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت و پدر، مادر و خواهر و برادر شهید، براساس توافقات و هماهنگی های بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران و در چارچوب جدول نیازمندیهای تعیین شده، اختصاص مییابد. داوطلبان شرکت کننده در این سهمیه حسب هماهنگی بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران میبایست به نکات ذیل توجه نمایند:
*این دسته از مشمولان میبایست مشابه سایر داوطلبان در آزمون کتبی ثبت نام و شرکت نموده باشند و رشته محل خدمت هایی که صرفاً مختص سهمیه 25 درصد می باشد را انتخاب نمایند.
*نمرات این دسته از داوطلبان در گروه های پردازشی اختصاصی سهمیه 25 درصد (صرفاً در مقایسه و رقابت با سایر مشمولان محل خدمت - سهمیه یاد شده) مورد پردازش قرارگرفته و نفرات برگزیده آزمون کتبی به تعداد حداکثر سه برابر سهمیه تخصیصی به سایر مراحل راه پیدا میکنند.
*ایثارگران متقاضی بهره مندی از سهمیه استخدامی 25 درصد، موضوع ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، برای ثبت نام و بهره مندی از سهمیه مزبور، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا (سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و مراتب ایثارگری ایشان نیز توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تأیید گردد. در صورت عدم تأیید بنیاد مذکور، این داوطلبان مجاز به انتخاب رشته - محل خدمت های مشخص شده برای سهمیه یاد شده نمیباشند.
*کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی برای مشمولین 25 درصد ایثارگران در سهمیه مذکور الزامی نمی باشد. بدیهی است درصورتی که ایثارگران مشمول بند (1-4 ) فوق، حسب صلاحدید خود، متقاضی شرکت در این سهمیه نباشند و صرفاً در رشته - محل خدمتهای سهمیه آزاد شرکت نمایند، کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی الزامی می باشد.
- سهمیه 5 درصدی ایثارگران
5 درصد از کل ظرفیت جذب مجوز استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و  فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) فرزندان آزادگان با کمتر از یکسال سابقه اسارت و از طریق شرکت در فرآیند آزمون استخدامی اختصاص مییابد. داوطلبان شرکت کننده در این سهمیه میبایست به نکات ذیل توجه نمایند:
*نیازمندیهای مربوط به مشمولین این سهمیه در دفترچه راهنمای آزمون مشخص گردیده، لذا این دسته از داوطلبان برای اعمال سهمیه مذکور صرفاً باید رشته – محل خدمتهای مشخص شده را انتخاب نمایند و براین اساس نیز پردازش در محل خدمت - سهمیه انجام و نفرات برگزیده آزمون کتبی به تعداد حداکثر سه برابر ظرفیت تخصیص یافته به مرحله ارزیابی تکمیلی راه مییابند.
* کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی برای مشمولین 5 درصد ایثارگران در سهمیه مذکور الزامی نمیباشد.
* بدیهی است درصورتی که ایثارگران مشمول بند (2-4) فوق، حسب صلاحدید خود، متقاضی شرکت در این سهمیه نباشند و صرفاً در رشته - محل خدمت های سهمیه آزاد شرکت نمایند، کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی الزامی میباشد.
- سهمیه 3 درصدی معلولین
داوطلبان دارای معلولیت با توجه به نوع معلولیت های اشاره شده در جدول نیازمندیها، مجاز به انتخاب در این سهمیه می  باشند که از طریق شرکت در آزمون، از محل سهمیه استخدامی 3 درصد معلولین، با کسب حد نصاب براساس رقابت بین کلیه داوطلبان مشمول این سهمیه در یکی از رشته - محل خدمت های مختص سهمیه مزبور، به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت و با رعایت نکات ذیل به سایر مراحل معرفی می گردند:
*نیازمندیهای مربوط به مشمولین این سهمیه، حسب هماهنگی سازمان بهزیستی کشور در دفترچه آزمون مشخص گردیده، لذا این دسته از داوطلبان، برای اعمال سهمیه مذکور صرفاً باید رشته - محل خدمتهای مشخص شده در سهمیه یادشده را  انتخاب نمایند.
*معلولین باید مطابق نظر طب صنعتی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، توانایی لازم برای انجام کاری که جهت آن استخدام میشوند را با درنظر گرفتن نوع معلولیت داشته باشند.
*نمرات این دسته از داوطلبان در گروه های پردازشی اختصاصی سهمیه 3 درصد معلولین (صرفاً در مقایسه و رقابت با سایر مشمولان محل خدمت - سهمیه یاد شده) مورد پردازش قرار می گیرد.
* افراد بهره مند از این سهمیه در صورت قبولی در آزمون کتبی، در مرحله برگزاری ارزیابی تکمیلی (مصاحبه فنی-تخصصی و  روانشناختی) میبایست نسبت به اخذ تأییدیه لازم از سازمان بهزیستی کشور اقدام و در صورت ارائه مدرک مورد اشاره مجاز به ورود به مرحله بعدی خواهند بود.
- سهمیه بومی استان هرمزگان
باتوجه به ماهیت مجوز استخدامی صادره، نیازمندیهای نیروی انسانی این استان می بایست صرفاً از نفرات بومی استان مذکور  تأمین گردد، لذا داوطلبان واجد شرایط بومی، مجاز به شرکت در این سهمیه میباشند. همچنین داشتن شرط بومی استان هرمزگان برای داوطلبان دیگر سهمیه ها 025 و 5 درصد ایثارگران و 3 درصد معلولین) الزامی میباشد. بدیهی است داوطلبان غیر بومی استان مذکور مجاز به انتخاب در این سهمیه نخواهند بود.
- سهمیه آزاد
داوطلبانی که مشمول / متقاضی بهره مندی از هیچ کدام از سهمیه های 5 و 25 درصدی ایثارگران، 3 درصدی معلولین و سهمیه بومی استان هرمزگان نباشند.
نیازمندیهای مربوط به مشمولین این سهمیه در دفترچه راهنمای آزمون مشخص گردیده، لذا این دسته از داوطلبان برای اعمال سهمیه مذکور صرفاً باید رشته – محل خدمتهای مشخص شده را انتخاب نمایند و براین اساس نیز پردازش در محل خدمت - سهمیه انجام و نفرات برگزیده آزمون کتبی به تعداد حداکثر سه برابر ظرفیت تخصیص یافته به مرحله ارزیابی تکمیلی راه مییابند.
تبصره: مشمولین سهمیه معلولین، با توجه به ضرورت رعایت شرایط احراز سمتهای استخدامی صرفاً می بایست مطابق جدول نیازمندیها نسبت به انتخاب محل های خدمتی تعیین شده جهت سهمیه مذکور اقدام نمایند.
- تذکرات مهم درباره سهمیه ها:
1 -واجدین شرایط سهمیه های 5 و 25 درصد بنیاد شهید و امور ایثارگران و 3 درصد معلولین، صرفاً مجاز به انتخاب یکی از سهمیه های فوق الذکر می باشند و در صورت داشتن شرایط همزمان دو یا چند سهمیه، فقط انتخاب یکی از سهمیه های مذکور قابل پذیرش است. ضمناً امکان بهره مندی از سهمیههای یادشده برای متقاضیان استخدام در استان هرمزگان، منوط به داشتن شرایط بومی استان هرمزگان می باشد و واجدین شرایط سهمیه آزاد نیز امکان ثبت نام در دیگر سهمیه های مشخص شده این جذب را نخواهندداشت.
2 -هر داوطلب در سهمیه انتخابی خود تنها امکان تعیین یک محل خدمت از تعداد ظرفیت اختصاص یافته به سهمیه انتخابی را دارد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

خبر 29 خرداد 1401: استخدام 800 نفر در پالایشگاه‌ های مجتمع گاز پارس جنوبی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی: شرایط برای جذب 173 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت فراهم شده است. تا پایان سال 800 نفر در این مجتمع جذب خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، اسحاق فرشیدی بیان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، شرایط جذب 173 نفر از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، فراهم و صادر شده و اقدامات اولیه جذب و بکارگیری این افراد در دست اقدام است.
وی افزود: برنامه‌ریزی برای مصاحبه 300 نفر دیگر از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت نیز در دست اقدام است که از این تعداد صد نفر شرایط جذب آنان برای مجتمع فراهم می‌شود.
فرشیدی اظهار داشت: تلاش می‌کنیم از طریق جذب انبوه وزارت نفت، بتوانیم برای امسال شرایط جذب 500 نفر را فراهم کنیم و با توجه به نیاز نیروی انسانی، این روند در سال بعد هم می‌بایست پیگیری شود.


خبر 2 دی 97: نیروی بومی عسلویه در اولویت استخدام پارس جنوبی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه گفت: نیروی بومی شهرستان عسلویه در اولویت اشتغال پارس جنوبی هستند. وی با بیان اینکه در حال حاضر روند پیگیری اشتغال مطلوب است و امیدواریم استمرار داشته باشد افزود: در مدت ۳۸ روز گذشته ۸۲ نفر بومی شهرستان عسلویه در شرکت های منطقه مشغول به کار شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 12 شهریور 97: جذب 50 درصدی نیروی بومی کار در تاسیسات پارس جنوبی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: مصوبه جذب 50 درصدی نیروی بومی کار در تاسیسات پارس جنوبی مربوط به تمام این استان است و اجازه انحصارطلبی به هیچ منطقه ای را نمی دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی

اخبار و آگهی های استخدام پارس جنوبی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی،بزرگترین شرکتگازیایرانیاست که در سال 1377 بهعنوان یکی از زیرمجموعههای شرکت ملی گاز ایران در زمینه تولید و بهره برداری از تأسیسات مستقر در خشکی فازهای 1تا 24 میدان گازی پارس جنوبی تأسیس شد. این شرکت مسئولیت بهره برداری و پالایش میعانات گازی و گاز طبیعی تمامی فازهای میدان گازی پارس جنوبی را بر عهده دارد که در این راستا به عنوان بزرگترین تامین کننده گاز طبیعی مصرفی داخل و صادرات خارجی نیز نقش آفرینی مینماید. شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی همچ...

مشاهده بیشتر
۰۸ شهریور ۱۴۰۱
خبر استخدام 5 هزار نفر در پارس جنوبی

ایجاد اشتغالزایی و استخدام 5 هزار نفر در پارس جنوبی به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر نفت گفت: برطبق پروژه هایی که در منطقه پارس جنوبی ایجاد شده است، 5 هزار نفر در این منطقه استخدام خواهند شد. مشاهده صفحه جامع استخدام مجتمع گاز پارس جنوبیمشاهده صفحه جامع استخدام شرکت های پتروشیمی، پالایش نفت و گاز به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، جواد اوجی وزیر نفت عصر امروز در پایان سفر به شهرستان عسلویه و افتتاح برخی از پروژه‌ها، اظهار کرد: این پروژه‌ها مهم و پر سود برای کشور است،...

مشاهده بیشتر
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
خبر استخدام 800 نفر در پالایشگاه‌ های مجتمع گاز پارس جنوبی

تا پایان امسال 800 نفر در مجتمع گاز پارس جنوبی استخدام می شوند خبر 29 خرداد 1401: خبر استخدام 800 نفر در پالایشگاه‌ های مجتمع گاز پارس جنوبی مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی: شرایط برای جذب 173 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت فراهم شده است. تا پایان سال 800 نفر در این مجتمع جذب خواهند شد. مشاهده صفحه جامع استخدام مجتمع گاز پارس جنوبیمشاهده صفحه جامع استخدام شرکت های پتروشیمی، پالایش نفت و گاز به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، اسحاق فرشیدی بیان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده،...

مشاهده بیشتر
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
اولویت استخدام نیرو‌های بومی در فراخوان‌های استخدام در منطقه عسلویه

ممنوعیت استخدام‌های خارج از فراخوان در صنایع نفت و گاز عسلویه جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 21 بهمن 98: اولویت استخدام نیرو‌های بومی در فراخوان‌های استخدام در منطقه عسلویه به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، محمد شریعتمداری در آیین افتتاح طرح‌های دهه فجر در عسلویه بیان کرد: در کنار تاسیسات عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در عسلویه وجود چهره خشن فقر و بیکار...

مشاهده بیشتر
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
اشتغال به کار 10 هزار نفر در مجتمع گاز پارس جنوبی

بکارگیری نیروی انسانی در شرکت های پیمانکاری و پروژه های پارس جنوبی جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 31 فروردین 98: اشتغال به کار 10 هزار نفر در مجتمع گاز پارس جنوبی مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه یکی از دغدغه های این مجتمع گازی موضوع مهم مسئولیت اجتماعی در منطقه است، گفت: در حال حاضر نزدیک به 10 هزار نفر در این شرکت مشغول به کار هستند. به گز...

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۳۹۷
لزوم اجرای شیوه نامه وزیر نفت در زمینه اشتغال برای شرکت های پارس جنوبی

 ‍ مبنای جذب نیرو در منطقه ویژه پارس شیوه نامه وزیر نفت است جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 17 دی 97: لزوم اجرای شیوه نامه وزیر نفت در زمینه اشتغال برای شرکت های پارس جنوبی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: شیوه نامه وزیر نفت در زمینه جذب نیروهای بومی و اشتغال آنان برای تمامی شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس لازم الاجرا است و مبنای عمل ما نیز همین شی...

مشاهده بیشتر
۰۳ دی ۱۳۹۷
نیروی بومی عسلویه در اولویت استخدام پارس جنوبی

 جذب 82 نفر بومی عسلویه در شرکت های منطقه جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 2 دی 97: نیروی بومی عسلویه در اولویت استخدام پارس جنوبی معاون سیاسی امنیتی فرماندار عسلویه گفت: نیروی بومی شهرستان عسلویه در اولویت اشتغال پارس جنوبی هستند. به گزارش خبرنگار مهر، سید علیرضا سجادی عصر یکشنبه در نشست با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان عسلویه اظهار داشت: اشتغال یکی ا...

مشاهده بیشتر
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
جذب 50 درصدی نیروی بومی کار در تاسیسات پارس جنوبی

مصوبه جذب نیرو در پارس جنوبی متعلق به تمام استان بوشهر است جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال و استخدام استان بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 12 شهریور 97: جذب 50 درصدی نیروی بومی کار در تاسیسات پارس جنوبی نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: مصوبه جذب 50 درصدی نیروی بومی کار در تاسیسات پارس جنوبی مربوط به تمام این استان است و اجازه انحصارطلبی به هیچ منطقه ای را نمی دهیم. سیدعلی اکبر فاطم...

مشاهده بیشتر
۲۶ مهر ۱۳۹۶
خبر استخدام بیش از 25 هزار نیروی جدید در پالایشگاه‌ های پارس جنوبی

در پایان احداث تمام فازها بیش از 25 هزار نفر مشغول به کار می‌شوند جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید خبر 26 مهر 96: خبر استخدام بیش از 25 هزار نیروی جدید در پالایشگاه‌ های پارس جنوبی (منبع: خبرگزاری ایلنا) یک مقام مسئول در پارس جنوبی در گفت‌وگو با ایلنا: 25 هزار نفر در پالایشگاه‌های پارس جنوبی استخدام می‌شوند توسعه فازهای جدید پارس جنوبی در سالیان اخیر باعث ایجاد اشتغال فراوان در منطقه پارس جنوبی شده که در همین راستا مجتمع گاز پارس جنوبی در ای...

مشاهده بیشتر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
لزوم توجه به جذب نیروهای بومی بوشهر در پارس جنوبی

مدارس نفت،گاز و پتروشیمی تاسیس شود جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی استانداری بوشهر اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه استخدامی شهرداری های بوشهر اینجا کلیک نمایید خبر 17 اردیبهشت 96: لزوم توجه به جذب نیروهای بومی بوشهر در پارس جنوبی (منبع: خبرگزاری تسنیم) امام جمعه بوشهر: مدارس نفت،گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تاسیس شود امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به وجود ظرفیت عظیم صنایع نفتی در استان بوشهر ایجاد...

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=45281
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k