آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام سازمان آتش نشانی آذربایجان غربی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام آتش نشانی آذربایجان غربی (ارومیه)


دفترچه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدام سازمان آتش نشانی
🔗 دانلود رایگان دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی آتش نشانی در سال 98 🔗 دانلود رایگان دفترچه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آتش نشانی در سال 98
جهت ورود به صفحه جامع استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 99: اعلام نحوه اخذ مدارک معرفی شدگان آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی آذربایجان غربی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نحوه اخذ و بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های آذربایجان غربی اعلام شد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز آذربایجان غربی ، به اطلاع آن دسته از شرکت کنندگان آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی سال ۹۸ شهرداری های استان آذربایجان غربی که در مرحله تکمیل ظرفیت جهت تحویل مدارک به استانداری معرفی شده اند می رساند؛ با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های اعلامی وزارت بهداشت، شرایط لازم جهت تحویل مدارک ، نحوه ، زمان و مکان تحویل مدارک از معرفی شدگان از طریق سایت استانداری اطلاع رسانی خواهد شد.
لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به استانداری و شهرداری مربوطه خودداری نمایید.

خبر 10 اردیبهشت 99: اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی (منبع: سایت آزمون جهاددانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال 1398 می رساند، نتايج مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون، بر روی پايگاه اطلاع‌ رسانی مركز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملی و كد رهگيری با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه تکمیل ظرفیت مطلع گردند.

جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت اینجا کلیک نمایید

خبر 9 آذر 98: اعلام نتایج آزمون عملی استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸، نتایج نهایی این آزمون در استان‌های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، قزوین و مازندران که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در آدرس اینترنت سایت آزمون جهاددانشگاهی مراجعه نمایند.
داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، طبق برنامه زیر اقدام نمایند :
1. استان آذربایجان غربی : مراجعه در روز شنبه 16 آذر‌ماه به سایت استانداری آذربایجان غربی
2. استان خراسان جنوبی : مراجعه در روز یک‌شنبه 17 آذر‌ماه به استانداری خراسان جنوبی، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری
3. استان قزوین : مراجعه به سایت استانداری قزوین و بخش مطالب مهم، سپس دریافت فرم‌های گزینش و آماده نمودن مدارک لازم مندرج در آن، و پس از تکمیل فرم‌ها و آماده نمودن مدارک، تحویل آنها به هسته گزینش استانداری، در تاریخ‌های 2 تا 5 دی‌ماه 1398
4. استان مازندران : مراجعه از تاریخ سه‌شنبه 10 دی‌ماه 1398 به شهرداری‌های محل تقاضا

نتايج سایر استان‌ها که فرایند بررسی مدارک و یا آزمون عملی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

 جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 21 آبان 98: رقابت 177 نفر در آزمون آتش نشانی استان آذربایجان غربی (منبع: استانداری آذربایجان غربی)

پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در بازدید از مراحل آزمون توان جسمی داوطلبان استخدامی آتش نشانی های استان در ارومیه گفت: در این مرحله از آزمون  ١٧٧ نفر قبولین آزمون کتبی (معادل  ٣ برابر ظرفیت استخدامی) به رقابت می پردازند و در پایان ٧٠ نفر از شرکت کنندگان که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند جهت طی مراحل بعدی استخدام معرفی می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 مهر 98: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون عملی استخدام آتش نشانی آذربایجان غربی (منبع: سایت استانداری آذربایجان غربی)

آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان آذربایجان غربی در سال 98 ، 8 تا 10 آبان ماه به صورت متمرکز در ارومیه برگزار می شود.

زمان آزمون : آزمون عملی آتش نشانی در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه وجمعه مورخ هشتم ،نهم ودهم آبان 98 برگزار خواهد شد .

-مکان برگزاری آزمون : ارومیه – خیابان استاد شهریار – نرسیده به سه راهی ایثار – سالن بین المللی دو میدانی شهید باکری

– موارد آزمون :

الف ) ارزیابی عمومی شامل سنجش توانمندی عمومی داوطلبین از طریق شش آزمون زیر:

پرش طول
نحوه ارزیابی : پاره خط مشخصی روی زمین رسم کرده و داوطلب پشت آن قرار می گیرد . بعد از انجام پرش طول به سمت جلو ، محل فرود پاشنه ها تا پاره خط رسم شده ، میزان پرش را مشخص می کند . این حرکت در دو نوبت انجام شده و بیشترین طول پرش بعنوان رکورد در فرم مربوط ثبت می گردد .

دوی 9*4 متر
نحوه ارزیابی : فاصله 9 متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده و دو پاره خط در ابتدا و انتهای این فاصله رسم و در یک سو دو قطعه چوب کوچک قرار می گیرد . داوطلب در سوی دیگر می ایستد ، با فرمان شروع با حداکثر سرعت فاصله 9 متری را دویده و با برداشتن یک قطعه چوب آن را در سمت مقابل آورده و حرکت را برای حمل چوب دوم نیز ادامه می دهد . به این ترتیب فاصله 9 متری تعیین شده را 4 بار با حداکثر سرعت و در حد توانایی خود طی می کند . زمان شروع و پایان این حرکت بر حسب ثانیه در فرم مربوط ثبت می گردد .

دوی 45 متر
نحوه ارزیابی : فاصله 45 متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده و دو پاره خط در ابتدا و انتهای این فاصله رسم می گردد . داوطلب پشت پاره خط در یک طرف قرار گرفته و فاصله 45 متری را طی می کند . مدت زمان طی شده بر حسب ثانیه محاسبه و بعنوان رکورد داوطلب در فرم مربوط ثبت می گردد .

دوی 540 متر
نحوه ارزیابی : فاصله 540 متری بر روی یک سطح مناسب تعیین شده و ابتدا و انتهای این فاصله بعنوان خط استارت و خط پایان تعیین می گردد . داوطلب پشت پاره خط در یک طرف قرار گرفته و فاصله 540 متری را طی می کند . زمان طی شده بر حسب ثانیه محاسبه و بعنوان رکورد داوطلب در فرم مربوط ثبت می گردد .
دراز نشست
نحوه ارزیابی : در این آزمون داوطلب به پشت دراز کشیده و با فرمان شروع ، اقدام به انجام این تست می نماید . در این تست داوطلب دستهای خود را بصورت مورب بر روی سینه گذاشته و مفصل زانو را در حد زاویه 90 درجه تا نموده ، سر را بالا آورده تا حد امکان به پاها نزدیک و مجدداً به حالت اولیه باز می گردد . این حرکت در مدت یک دقیقه تکرار شده و تعداد دفعات انجام صحیح حرکت بعنوان مقیاس سنجش در فرم مربوط ثبت می گردد .

بارفیکس یا کشش از میله
نحوه ارزیابی : این آزمون به کمک یک میله افقی ( میله بارفیکس ) انجام می گیرد . داوطلب در زیر میله قرار گرفته و به کمک دستها خود را بالا کشیده و ناحیه چانه خود را تا حد میله افقی بالا آورده و مجدداً به حالت اولیه با دستهای کاملاً کشیده باز می گردد . تعداد دفعات انجام صحیح این آزمون در یک دقیقه بعنوان امتیاز وی محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

ب) ارزیابی تخصصی شامل سنجش توانمندی تخصصی داوطلبین از طریق 3 آزمون زیر :

1- حمل دو عدد خاموش کننده آتش 6 کیلوگرمی در طی مسیر 50*2 متر

نحوه ارزیابی : این آزمون با استفاده از دو عدد خاموش کننده 6 کیلوگرمی از نوع پودر و گاز در مسیر رفت و برگشتی 50 متری انجام شده و زمان ثبت شده بعنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

2- حمل دو عدد لوله نواری دو و نیم اینچ در مسیر 50 متر مستقیم

نحوه ارزیابی : داوطلب پشت دو حلقه نواری با کوپلنگ رول شده آتش نشانی واقع و با سوت داور با برداشت لوله از طریق معمول در آتش نشانی تا انتهای مسیر و خط پایان ادامه داده و در مسیر چنانچه لوله ها از هم باز یا به زمین اصابت نمایند زمان ثبت نشده و امتیاز حداکثری برای آن آیتم لحاظ می گردد . مسیر مسابقه 50 متر و با حمل لوله نواری می باشد و در شرایط بدون اشکال ، زمان ثبت شده به عنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد .

3- حمل نردبان 3 متری تاشو آلومینیومی در مسیر 45 متر مستقیم

نحوه ارزیابی: این آزمون در مسیر 45 متر با برداشت یک عدد نردبان سه متری تاشو معمول روی خودروهای سبک آتش نشانی بصورت مستقیم و استقرار داوطلب در پشت نردبان و تا پایان خط ، زمان ثبت شده به عنوان امتیاز داوطلب محاسبه و در فرم مربوط ثبت می گردد.

توصیه های لازم

کلیه شرکت کنندگان در آزمون عملی باید ملبس به لباس ورزشی مناسب ( شامل شلوار – پیراهن – کفش ورزشی و … ) باشند .
همراه داشتن کارت شناسایی عکسدار در روز آزمون برای داوطلبین الزامی می باشد .
حضور داوطلبین راس ساعت 8 صبح روز تعیین شده براساس جدول اعلامی الزامی می باشد .
به همراه داشتن یک قطعه عکس جهت الصاق به کارتکس آزمون الزامی می باشد.
به دلیل نبود امکان تکرار آزمون عملی ، عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف بوده و داوطلب از مراحل بعدی آزمون حذف خواهد شد .

جدول زمانبندی آزمون عملی آتش نشانی به تفکیک شهر محل خدمت

ردیف شهر محل خدمت داوطلب روز آزمون
1 بوکان-تکاب-سردشت-نلاس-گوگ تپه-ربط-شاهین دژ 8/ 8/ 98(چهارشنبه)
2 خوی-ماکو-پلدشت-نازک علیا-حاجیلار-یولاگلدی-زرآباد-محمدیار 9/ 8/ 98(پنجشنبه)
3 ارومیه-نقده-نوشین-تازه شهر-ایواوغلی 10/ 8/ 98(جمعه)

خبر 24 مهر 98: اعلام نتایج بررسی مدارک و تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی) 

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال 1398 مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک آنان، از روز چهارشنبه مورخ 24 مهرماه 1398 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند. داوطلبان گرامی لازم است پس از مشاهده کارنامه بررسی مدارک، با توجه به نتیجه ثبت شده در کارنامه، اقدامات لازم را انجام دهند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 23 شهریور 98: اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی مشاغل عملیات آتش نشانی در سال 98 اعلام گردید.

 جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی در شهرداری استانها – 5 تیر 98

به استناد سهميه استخدامی شماره 711304 مورخ 1397/12/19 سازمان اداری و استخدامی كشور و مجوز شماره 2257 مورخ 98/1/25 سازمان شهرداريها و دهياريهای كشور، به منظور تامين نيروی انسانی مورد نياز مشاغل آتشنشاني شهرداريهای سراسر كشور، آزمون استخدامی كتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرايط بر اساس مندرجات اين دفترچه راهنما برگزار ميگردد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران
2 .دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت قانوني غيرپزشكی
3 .دارا بودن مدرك تحصيلی طبق جدول شرايط احراز رشته هاي شغلي مندرج در آگهی استخدامي
4 .عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانی
5 .نداشتن سابقه محكوميت جزايی مؤثر
6 .نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاههای اجرايي به موجب آراء مراجع قانونی
7 .داشتن سلامت جسماني و توانايی برای انجام كاري كه در آن شغل استخدام ميشود(طبق تأئيد مراجع پزشكي)
8 .اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ايران
9 .التزام به قانون اساسي جمهوری اسلامی ايران
10 .به استناد قانون ممنوعيت به كارگيری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت يا بازنشسته باشند.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان آتش نشانی مورخ 5 تیر 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام سازمان آتش نشانی در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آتش نشانی در سال 98 اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود
فایل شغل محل های استان آذربایجان غربی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فایل شرایط احراز مشاغل اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: خبر استخدام 70 نفر در آتش نشانی شهرداری های آذربایجان غربی (منبع: سایت استانداری آذربایجان غربی)

آزمون استخدامی سازمان های آتش نشانی شهرداری های استان برگزار می شود. دراین جلسه مقرر شد براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداری و دهیاریهای کشور و بارعایت ضوابط و قوانین استخدامی70 نفر به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیازسازمان های آتش نشانی شهرداری های استان از طریق برگزاری آزمون علمی و تخصصی استخدام می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۳۶۴۵

سلام ، کسی خبرداره جریان این تکمیل ظرفیت اتش نشانی ،که گذاشتن چیه
اخه اینا گفتن پروفایل خودرو چک کنید اونجا هم چیزی نذاشتن ، اگه کسی اطلاعی داره خواهشا بگه،

پاسخ دهید
 • نویسنده: احمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۴۵۲۴۳

سلام من ثبت نام کردم برای استخدام خب فرزند جانباز زیر 25 درصد هستم من تمام مدارک رو اسکن کردم اما وقتی رفتم نامه ای از بنیاد شهید بگیرم برای اسکن و ارائه گفتن نامه نمیدیم ثبت بیکاری کن تمومه میخوام بپرسم یعنی من هیچ مدرکی در مورد فرزند جانباز بودن اسکن نکردم خودشون در طول استخدام من بررسی و استعلام میکنن که من فرزند جانبازم یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

پاسخ دهید
 • نویسنده: افشين سلطاني
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۳۸۶۸۰۲

براي مدرك ليسانس شرط معدل ميخواد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: رضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۴:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۳۸۲۴۲۸

سلام
لیسانس رشته ی علوم قضایی (حقوق) هم میتونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمیدآردین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۳۷۸۵۱۶

باسلام خسته نباشید معافیت پزشکی میتونه درآتش نشانی ثبت نام کنه یانه؟باتشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۳۷۸۴۶۱

سلام خسته نباشید من ۱۹سال دارم مدرک کامپیوتر دارم گواهینامه پایه ۳ دارم خدمت هم نکردم ایا شرایط من برای استخدام دارا می باشد یا خیر لطفا جواب بدین ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: اصغر پاشازاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۳۱۹۶۳

سلام واسه ثبت نام کارت پایان خدمت میخواد در ضمن کارت معافیت پزشکی نمیشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۴:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۳۷۷۴۳

خیر باید کارت پایان خدمت داشته باشی

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرزىن آتش افراز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۸۹۰۷

مدرک دىپلم و پاىان خدمت دارم مىخام در آتش نشانى استخدام بشم ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: Reza
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۳۷۶۶۶۲

سلام معافیت پزشکی نمیتونه در رانندگی پایه یک ثبت نام بکنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه روشن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۳۶۳۵۴۲

پس کی استخدام های آتش نشانی شروع میشه لطفا دقیق زمانش رو بگین

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۳۶۳۵۵۷

با سلام
کاربر گرامی، زمان ثبت نام اعلام نشده است.
شما می توانید در همین صفحه و یا صفحه اصلی سازمان آتش نشانی پیگیر اخرین اطلاعیه ها باشید
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: خدایی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۵۴۱۱

س واسه کسی ک بخواد راننده وسایل نقلیه سنگین باشه سن 30سال مورد قبول یا نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۷۴۳۳

سلام بله باید گواهینامه داشته باشید،

پاسخ دهید
 • نویسنده: سجادپاشاپور
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۱۲۸۳

سلام لطفا شرایطش هم بزارید. من عاشق آتش نشانی ام

پاسخ دهید
 • نویسنده: توحیدرحیملو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۲۳۵۵۴۲
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی